Mamusie lutowe 2015 - cz. 2 - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-23, 17:13   #4051
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

a ja jestem taka nieprzypomna przez ta pogodę. cieszę się że Jula dzisiaj taka grzeczna .
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 17:35   #4052
IncognitoNick
Zadomowienie
 
Avatar IncognitoNick
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 358
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

U nas dzisiaj kiepski dzień. Mały w ogóle nie może przysnąć. Co już przyśnie, po wielkim marudzeniu, to po pół godzinie budzi się. Je, chwilkę się pobawi i znowu płacze. Nawet na spacerze mało spał, a zwykle całe przysypia. Strasznie marudny. Nie poszliśmy dziś przez to do Rodziców. Myślicie, że zaczął się skok? Oby nie. Dzisiaj Młody skończył 13 tygodni wieku skorygowanego (dziś też skończył 17 tygodni wieku "właściwego").

Aga - kupiłam ten płyn do kabin prysznicowym amwaya i M dzisiaj umył kabinę. Bardzo chwalił płyn! Mam się tylko dopytać, czy na szybie kabiny płyn zostawiałaś czy od razu usuwałaś? I mam się jeszcze spytać, czy możesz coś polecić do WC, poza domestosem, bo coś na domestos M ostatnio narzeka. Ot, takie pytania od mojego M

Edytowane przez IncognitoNick
Czas edycji: 2015-05-23 o 17:41
IncognitoNick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 17:56   #4053
aggo_di
Wtajemniczenie
 
Avatar aggo_di
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: koniec tęczy
Wiadomości: 2 575
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

MAMAZUZI trzymaj się ciepło ! Oby Madzia szybciutko doszła do siebie.


Ola Inco to minie! Widocznie maja te nasze Szkrabiki potrzebę bliskości do zaspokojenia. A to jedyny sposób w jaki mogą ja zaspokoić.
aggo_di jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 18:11   #4054
Zia_
Zadomowienie
 
Avatar Zia_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

MADZIA byłaś na warsztatach?
INCO u nas identyko, dwie drzemki 30 min, Dwie po 20 grrrrr. Poza tym jęk stek cały dzień. Dobrze ze w nocy jako tako śpi bom ledwo żywa. M pracuje dniami i nocami, Ania tez się domaga uwagi. Zasnęłam przy karmieniu o 16!
Zia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 18:17   #4055
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Dziękuję Mamusie

Inco, Zia może taki dzień ehh tule!
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 18:24   #4056
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Zia byłam
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 18:29   #4057
aggo_di
Wtajemniczenie
 
Avatar aggo_di
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: koniec tęczy
Wiadomości: 2 575
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Cytat:
Napisane przez emdzik Pokaż wiadomość
Zia byłam
Coś więcej napiszesz? Bo ciekawa jestem czego się dowiedziałaś <3
aggo_di jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-23, 18:36   #4058
85jjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 353
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Madzia coś Ci się rozjaśniło?

Wiecie co nasze dzieci chyba wkraczają w ten dłuższy skok 14-19 tydzień... bo mój też coś nie swój - w nocy zawsze był pierwszy sen minimum 4h czasem 6, a teraz drugą noc pod rząd budzi sięco 1,5-2h... do tego rzuca się ciągle na cycku i najlepiej to chciałby jeść za każdym razem z dwóch.
Mój wczoraj zaczął 13 tydzień, a skorygowany 15
85jjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 18:54   #4059
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

no rozmawiałam z Dziewczynami, z doradczynia, położna.. generalnie trudne to wszystko, znają takie przypadki ale często pomagało karmienie mieszane, że pierś i np 2 karmienia nutramigenem, że dużo by i tak było dla niej jakby chociaż raz dziennie dostała moje mleko choćby dla tych przeciwciał.
no ja powiedziałam że chciałam teraz karmić tylko nutramigenem, zrobić badania i zobaczyć co wyjdzie, a jak będzie ok to sprawdzić znowu z moim mlekiem i zobaczyć jaka będzie reakcja.
powiedziały że jak najbardziej.
trochę mi się tylko za moją dietę oberwało, bo prawie nic nie jem i za dużo chudne, i niedługo nie będę miała siły żeby zająć się własnym dzieckiem.
no i jeżeli Juli będzie źle po moim mleku to niestety mam się z tym pogodzić bo są takie przypadki że choćby mama chciała to niestety nie może karmić..

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

była tam akurat dziewczyna z dzieckiem które też miało nietolerancję laktozy.. im pomogło wprowadzenie jednej porcji nutramigenu a przez każdą piersią daje delicol.

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

no i przede wszystkim poznałam logoAsie i kochaną Karolinkę
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 19:13   #4060
aggo_di
Wtajemniczenie
 
Avatar aggo_di
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: koniec tęczy
Wiadomości: 2 575
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Pozytywnie mam wrażenie warto bylo poznać zdanie osób które miały podobnie

Edytowane przez aggo_di
Czas edycji: 2015-05-23 o 19:14
aggo_di jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 19:17   #4061
d_a_r_i_a
Rozeznanie
 
Avatar d_a_r_i_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 950
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Pauinka dużo zdrówka Malutkiej trzymajcie się

o mamo jak dugi dzień...
a jak mnie pecy bolą..
tyle nanosłiam się małego bo tż jak zwykle w wolny dzień ma tysiąc rzeczy do zrobienia..
tyle mam pomocy..
zresztą pojechał już na noc..
a ja umyłam małego i nie mam nawet siły go usypiać..
może uśnie po kolejnym karmieniu sam...
się zobaczy..trudno..
d_a_r_i_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-23, 19:52   #4062
IncognitoNick
Zadomowienie
 
Avatar IncognitoNick
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 358
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Cytat:
Napisane przez aggo_di Pokaż wiadomość
MAMAZUZI trzymaj się ciepło ! Oby Madzia szybciutko doszła do siebie.


Ola Inco to minie! Widocznie maja te nasze Szkrabiki potrzebę bliskości do zaspokojenia. A to jedyny sposób w jaki mogą ja zaspokoić.
Chyba tak, cały dzień właśnie tuliłam, wierszyki gadałam i padam... . Dobrze, że udało mi się właśnie Małego uśpić, bo M dzisiaj imprezuje z kolegami - dobrze, chwila relaksu Mu się należy. Oby Mały już pospał, a nie że obudzi się znowu za pół godziny

Cytat:
Napisane przez Zia_ Pokaż wiadomość
MADZIA byłaś na warsztatach?
INCO u nas identyko, dwie drzemki 30 min, Dwie po 20 grrrrr. Poza tym jęk stek cały dzień. Dobrze ze w nocy jako tako śpi bom ledwo żywa. M pracuje dniami i nocami, Ania tez się domaga uwagi. Zasnęłam przy karmieniu o 16!
Łączę się w bólu! W ogóle nie wyobrażam sobie jak ogarniasz w ten sposób dwoje dzieci. Mi przy tym trybie ciężko ogarnąć cokolwiek poza Młodym. Może to takie jednodniowe... bo po całym dniu marudzenia już mi to marudzenie w uszach dźwięczy.


Cytat:
Napisane przez 85jjaa Pokaż wiadomość
Madzia coś Ci się rozjaśniło?

Wiecie co nasze dzieci chyba wkraczają w ten dłuższy skok 14-19 tydzień... bo mój też coś nie swój - w nocy zawsze był pierwszy sen minimum 4h czasem 6, a teraz drugą noc pod rząd budzi sięco 1,5-2h... do tego rzuca się ciągle na cycku i najlepiej to chciałby jeść za każdym razem z dwóch.
Mój wczoraj zaczął 13 tydzień, a skorygowany 15
A mój już od tygodnia je za każdym razem z obu. Nie jestem pewna, czy z pierwszej piersi dojada, ale po jakiś 5-10 minutach już ją wypluwa, znowu bierze i wypluwa i wtedy jak Mu podam drugą, to znowu z wielką ochotą zasysa.

Dziewczyny, których dzieci same zasypiają: jak Wy to robicie?! Kładziecie i dziecko samo zasypia?! U nas jest wtedy marudzenie, jak się nie zacznie wtedy cudów i wianków wyczyniać, to marudzenie zamienia się w szloch, którego nie da się już łatwo utulić.

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez d_a_r_i_a Pokaż wiadomość
Pauinka dużo zdrówka Malutkiej trzymajcie się

o mamo jak dugi dzień...
a jak mnie pecy bolą..
tyle nanosłiam się małego bo tż jak zwykle w wolny dzień ma tysiąc rzeczy do zrobienia..
tyle mam pomocy..
zresztą pojechał już na noc..
a ja umyłam małego i nie mam nawet siły go usypiać..
może uśnie po kolejnym karmieniu sam...
się zobaczy..trudno..
Daria, a jak tam Twoje piersi? U mnie już dużo rzadziej są zastoje, ale jeden kanalik zatyka się średnio raz w tygodniu i muszę go wtedy tak z 3 dni pod rząd nakłuwać
IncognitoNick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 20:02   #4063
zielona butelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielona butelka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z bliska:)
Wiadomości: 5 211
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Inco,ja tak na szybko z odpowiedzią.chwilę przytulam do siebie na poduszce,ma smoczek,śpiewam jej albo glaszcze po główce.p. kilku minutach odkładam.zwykle się jesCze wierci,stuka nos w poduszkę a ja ja glaszcze po główce i szyszam do uszka i odlatuje.
zielona butelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 20:19   #4064
d_a_r_i_a
Rozeznanie
 
Avatar d_a_r_i_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 950
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Inco ja niestety prawa piersią cały czas karmie z bólem.. Czasem mniejszym, czasem większym.. Te jedno ujście mam zatkane na amen juz od miesięcy.. i stracilam nadzieje ze to się zmieni. Cieszę się jak jest lepszy dzień i mniej boli..
d_a_r_i_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 20:26   #4065
ewccik
Zadomowienie
 
Avatar ewccik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 923
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Daria a Ty kupilas juz ta tiulowa spodnice? dobrze pamietam Ty mialas kupic? jak kupilas to daj znac jak ona lezy i z jakiego sklepu
__________________
HUBERT
13 luty 2015 - 4kg i 58 cm
13 maj 2015 - 6,9 kg i 64 cm
ewccik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 20:44   #4066
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
A dzisiaj zrobilam przeglad w ciuchach ktore dostalismy na pepkowym a tam pelno juz takich na teraz
Co za duzo ,to wcale nie jest niezdrowo asasasa
Cytat:
Napisane przez magda_go Pokaż wiadomość
Aga a ten bb co polecasz to on dopasowuje sie do kolorytu skory i maskuje jakies przebarwienia itp?
wiesz co, na mojej buzi wyglada dobrze, jest jasniejszy troche niz ja ..ale potem sie stapia ze skora , maskuje przebarwienia ladnie

A co do T to...
Cytat:
Napisane przez lui_89 Pokaż wiadomość
A ten obrażony bo on pracuje nie ? A ja przepraszam w spa jestem?
Faceci i ich teksty
ja tez raz uslyszalam,ze on tez jest zmeczony,bo byl w pracy phi
Cytat:
Napisane przez magda_go Pokaż wiadomość
Dziewczyny takie pytanko, jak macie zamiar sobie radzic z kleszczami i komarami w przypadku dzieci? Jakies preparaty bedziecie uzywaly?
mam mustele juz po ukaszeniu
a przeciwko chyba firma Chicco ma cos

Cytat:
Napisane przez MaamaaZuzi Pokaż wiadomość
Madzia ma zmiany w płucach to chyba pisałam do poniedIalku mamy dozyln antybiotyk. Wazymy siebie pampersy. Na razie troszkę przybiera. Mocz mamy czysty w nerkach piasek. W poniedziałek będę wiedziała co dalej. Więcej badań nie robią teraz bo mogą być przeklamane przez chorobę i antybiotyk. Będziemy musiały wrócić zdrowe.

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

A niunia kaszle strasznie ale wraca jej humorek dziaduje żeby ja nosic. Pleckami do brzucha musi wszystko widzieć
Jeny kochane wychodzcie szybko z tego szpitala
Usciski !
Cytat:
Napisane przez Ollllciaaa Pokaż wiadomość
A u nas dzisiaj dzień leniwy. Nawet na spacerze nie byliśmy. A taka ładna pogoda . Nie mam siły. Łamie mnie. Mam nadzieję, ze jutro będzie już dobrze.

Aga, musisz mi koniecznie później napisać, kto wygrał project runway.
Zdrowiej

A project runway .w srode przyszla sie okaze) teraz byl taki odcinek - NIC
Ale ja mam nadzieje,ze wygra Michał

Cytat:
Napisane przez IncognitoNick Pokaż wiadomość
U nas dzisiaj kiepski dzień. Mały w ogóle nie może przysnąć. Co już przyśnie, po wielkim marudzeniu, to po pół godzinie budzi się. Je, chwilkę się pobawi i znowu płacze. Nawet na spacerze mało spał, a zwykle całe przysypia. Strasznie marudny. Nie poszliśmy dziś przez to do Rodziców. Myślicie, że zaczął się skok? Oby nie. Dzisiaj Młody skończył 13 tygodni wieku skorygowanego (dziś też skończył 17 tygodni wieku "właściwego").

Aga - kupiłam ten płyn do kabin prysznicowym amwaya i M dzisiaj umył kabinę. Bardzo chwalił płyn! Mam się tylko dopytać, czy na szybie kabiny płyn zostawiałaś czy od razu usuwałaś? I mam się jeszcze spytać, czy możesz coś polecić do WC, poza domestosem, bo coś na domestos M ostatnio narzeka. Ot, takie pytania od mojego M
To moze byc ten upierdliwy skok :/
eh oby minal szybciej niz przyszedł o!

haha ciesze sie,ze plyn spodobal sie twojemu M
Co do kibelka to eh ja cisne Domestos,ale kiedys mialam DUCK i byl lepszy
generalnie do kibelka jeszcze cudu nie znalazlam,ale jak do tego dojdzie,to na pewno dam Ci znac

Cytat:
Napisane przez emdzik Pokaż wiadomość
no rozmawiałam z Dziewczynami, z doradczynia, położna.. generalnie trudne to wszystko, znają takie przypadki ale często pomagało karmienie mieszane, że pierś i np 2 karmienia nutramigenem, że dużo by i tak było dla niej jakby chociaż raz dziennie dostała moje mleko choćby dla tych przeciwciał.
no ja powiedziałam że chciałam teraz karmić tylko nutramigenem, zrobić badania i zobaczyć co wyjdzie, a jak będzie ok to sprawdzić znowu z moim mlekiem i zobaczyć jaka będzie reakcja.
powiedziały że jak najbardziej.
trochę mi się tylko za moją dietę oberwało, bo prawie nic nie jem i za dużo chudne, i niedługo nie będę miała siły żeby zająć się własnym dzieckiem.
no i jeżeli Juli będzie źle po moim mleku to niestety mam się z tym pogodzić bo są takie przypadki że choćby mama chciała to niestety nie może karmić..

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

była tam akurat dziewczyna z dzieckiem które też miało nietolerancję laktozy.. im pomogło wprowadzenie jednej porcji nutramigenu a przez każdą piersią daje delicol.

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

no i przede wszystkim poznałam logoAsie i kochaną Karolinkę
hmm to co teraz zrobisz? Jaka przyjmiesz taktyke ?

Zazdroszcze spotkania z Asia i Karolinka ah
naprawde
Ja nie dalam rady, za duzo sie dzis dzialo....i tamten kierunek byl mi totalnie nie po drodze.zaluje strasznie
Cytat:
Napisane przez d_a_r_i_a Pokaż wiadomość
o mamo jak dugi dzień...
a jak mnie pecy bolą..
tyle nanosłiam się małego bo tż jak zwykle w wolny dzień ma tysiąc rzeczy do zrobienia..
tyle mam pomocy..
zresztą pojechał już na noc..
a ja umyłam małego i nie mam nawet siły go usypiać..
może uśnie po kolejnym karmieniu sam...
się zobaczy..trudno..
Te nasze miłości tyle już waża biedne nasze plecy ehhh obys odzyskala plecową siłę

Cytat:
Napisane przez IncognitoNick Pokaż wiadomość
Dziewczyny, których dzieci same zasypiają: jak Wy to robicie?! Kładziecie i dziecko samo zasypia?! U nas jest wtedy marudzenie, jak się nie zacznie wtedy cudów i wianków wyczyniać, to marudzenie zamienia się w szloch, którego nie da się już łatwo utulić.[:
Ja widze jak mlody ma SWOJ moment,maca sie po oczkach i wiem,ze to ta chwila i buch do kolyski, kocyk przytulam do twarzy,smoczek do buzi
wibracja w kolysce, cicha muzyczka+szumis i spi
czasem nie musze robic nic oprocz kocyka

pierwsze podejscia do takiego zasypiania tez okupione byly placzem
nie byl fioletowy,nie zanosil sie,czyli szlochania nie bylo
ale przeczekalam, wibracje wlaczylam i padal
teraz sie chyba juz przyzwyczail,ze nie ma zasypiania na rekach

a kiedys przeciez tylko tak spal a ja odkladalam go na spiocha
uhh a wszyscy dookola mowili: nie rob tak,bo sie przyzwyczai , i nie zasnie imaczej
fuck you normalnie sasasasa, Tym nie ma problemow z zasypianiem
mam nadzieje,ze zaden skok mi go pod tym wzgledem nie zepsuje
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 20:45   #4067
Asia1105
Wtajemniczenie
 
Avatar Asia1105
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 615
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

A ja dzisiaj w Auchan kupilam Misi na dzień dziecka siostrzyczke szczeniaczka
I to byla dobra decyzja! Cieszybsie do niej, guga, generalnie fajna zabawka
Asia1105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 20:45   #4068
d_a_r_i_a
Rozeznanie
 
Avatar d_a_r_i_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 950
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Ewcia ten sklep jest tylko tu u mnie..taki mały butik..szyja suknie ślubne i takie na wyjścia.. A przymierzac idę dopiero na poczatku czerwca, bo cały czas się odchudzam..
d_a_r_i_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 20:47   #4069
IncognitoNick
Zadomowienie
 
Avatar IncognitoNick
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 358
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Cytat:
Napisane przez zielona butelka Pokaż wiadomość
Inco,ja tak na szybko z odpowiedzią.chwilę przytulam do siebie na poduszce,ma smoczek,śpiewam jej albo glaszcze po główce.p. kilku minutach odkładam.zwykle się jesCze wierci,stuka nos w poduszkę a ja ja glaszcze po główce i szyszam do uszka i odlatuje.
Dzięki! Może tak spróbuję. Tyle, że bez śpiewania, bo Mały się zwykle wtedy rozbudza, uśmiecha i w ogóle skory do zabawy się robi. Ja Mu śpiewam nostalgiczne kołysanki a ten gotów do zabawy

A jak wyniki Twojego M?

Cytat:
Napisane przez d_a_r_i_a Pokaż wiadomość
Inco ja niestety prawa piersią cały czas karmie z bólem.. Czasem mniejszym, czasem większym.. Te jedno ujście mam zatkane na amen juz od miesięcy.. i stracilam nadzieje ze to się zmieni. Cieszę się jak jest lepszy dzień i mniej boli..
No właśnie. Przy zatkanym kanaliku to tak bardzo boli! Dlatego nakłuwam ciągle ten nieszczęsny kanalik, bo wtedy ból przy karmieniu mniejszy. Jak jest mocno zatkany, to boli tak, że aż mdli, nie?
IncognitoNick jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-23, 20:51   #4070
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Współczuję tych kanalików

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 20:54   #4071
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

A teraz co u mnie dzis

dzień był bardzo miły
Pojechaliśmy już na sniadanie do T. Smacznie, zdrowo, ah cudownie, T nosila mlodego, a my w spokoju zjedlismy...zrobila nam taki szwedzki stol, pasztety,szybka,kabanosy, sery, warzywa jej..na deser drozdzowa swojskaaaaa
cudownie , brakowalo mi takiego sniadania na spokojnie, na bogato

M przystapil pozniej do pracy - dzialal jej na tarasie, a my poplotkowalysmy i T zapowiedziala,ze jedziemy na shopping z Tymem znow
W to mi graj
Zapowiedzialam,ze zobaczymy w Mohito sukienke dla mnie
I pojechalysmy.
Mlody zasnal w aucie, obudzil sie dopiero po godzinie zakupow <3
kochany moj
przymierzylam sukienki w Mohito
kupilam te niebieska http://www.mohito.com/pl/pl/collecti...pen-back-dress
nie wiem na ile weselna,ale kroj ma jak koszula z porodowki ale jest krotka, dobrze odslania nogi, obcasy i heja
moge sie objesc

Inne ze strony internetowej byly brzydkie na zywo. Material do dupy wiec odpadaja

No i polazilysmy
zaliczylysmy Tk Maxxa, Smyka, HM
T znow obkupowala Tyma dostal nawet zestaw do jedzenia ze SKIP HOP ktory mi sie mega podobal http://www.empik.com/skip-hop-zoo-ze...Q&gclsrc=aw.ds
i super lyzeczke ktora wam mega polecam CHICCO silikonowa cudowna, miekka, wydaje mi sie,ze sprawdzi sie rewelacyjnie
Mlody w Smyku sie obudzil, przezylam chwile grozy,ze bedzie ryk,ale cos chwile pomarudzil, a tak rozgladal sie dookola na zabawki patrzyl

Shopping udany mega, nowe czapeczki mlody ma, gryzaki, skarpetki, ☠☠☠☠☠☠☠ki Fajnieeee

No i wrocilysmy na obiad, T zrobila mi łososia, poplotkowalysmy przy herbacie bo Tymek spal cale popoludnie

Potem T zapytala,czy mam jakies buty itd do sukienki,ze ona mi pozyczy- ten sam rozmiar nosimy

i wyszlam od niej z super <3 butami, torebka i skorzana marynarka <3
takze wygladac bede chyba ok na tym weselichu jeszcze fryzjera musze zaliczyc ;/ ciekawe czy beda miec wolny termin
troche za pozno sie obudzilam

Po poludniu Tymek wyspany chcial hasac ,a ja zalapalam kryzys , zmeczona bylam po calym dniu...to M mlodego przejal,pobawili sie, ja polezalam <3
Potem M kupil mi Karmi i bulki maslane, zrobil kolacje

Wykapalismy mlodego i juz oczywiscie spi nasz aniolek

i to była super sobota

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Asia1105 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj w Auchan kupilam Misi na dzień dziecka siostrzyczke szczeniaczka
I to byla dobra decyzja! Cieszybsie do niej, guga, generalnie fajna zabawka
Super, a w Auchan teraz w dobrej cenie jest

Szczeniaczki to nasz forumowy hit
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 21:00   #4072
IncognitoNick
Zadomowienie
 
Avatar IncognitoNick
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 358
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
To moze byc ten upierdliwy skok :/
eh oby minal szybciej niz przyszedł o!

haha ciesze sie,ze plyn spodobal sie twojemu M
Co do kibelka to eh ja cisne Domestos,ale kiedys mialam DUCK i byl lepszy
generalnie do kibelka jeszcze cudu nie znalazlam,ale jak do tego dojdzie,to na pewno dam Ci znac

Ja widze jak mlody ma SWOJ moment,maca sie po oczkach i wiem,ze to ta chwila i buch do kolyski, kocyk przytulam do twarzy,smoczek do buzi
wibracja w kolysce, cicha muzyczka+szumis i spi
czasem nie musze robic nic oprocz kocyka

pierwsze podejscia do takiego zasypiania tez okupione byly placzem
nie byl fioletowy,nie zanosil sie,czyli szlochania nie bylo
ale przeczekalam, wibracje wlaczylam i padal
teraz sie chyba juz przyzwyczail,ze nie ma zasypiania na rekach

a kiedys przeciez tylko tak spal a ja odkladalam go na spiocha
uhh a wszyscy dookola mowili: nie rob tak,bo sie przyzwyczai , i nie zasnie imaczej
fuck you normalnie sasasasa, Tym nie ma problemow z zasypianiem
mam nadzieje,ze zaden skok mi go pod tym wzgledem nie zepsuje
Koniecznie daj znać jak znajdziesz jakieś cudo do wc A tym płynem do prysznica myjąc szybę prysznicową zostawiałaś na dłużej? Bo M się boi jakąś tam warstwę antykamieniową uszkodzić i tak tylko na chwilkę położył i zaraz usunął.

Może i ja tego szumisia powinnam kupić. Ale na Małego raz suszarka działa, innym razem nie. Podobnie zresztą jak smoczek, pieluszka itd.

Powiem Wam jednak, że jeśli to faktycznie początek skoku i tak ma wyglądać kolejne 6 tygodni to kiepsko to widzę - psychiatryk będzie jednak konieczny. Jejku, przecież my za 3 tygodnie chrzest mamy... . Dobrze, że msza tylko dla nas i tylko najbliżsi - nie będzie wielkiego obciachu jak Młody będzie się wkurzał.

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
A teraz co u mnie dzis

dzień był bardzo miły
Pojechaliśmy już na sniadanie do T. Smacznie, zdrowo, ah cudownie, T nosila mlodego, a my w spokoju zjedlismy...zrobila nam taki szwedzki stol, pasztety,szybka,kabanosy, sery, warzywa jej..na deser drozdzowa swojskaaaaa
cudownie , brakowalo mi takiego sniadania na spokojnie, na bogato

M przystapil pozniej do pracy - dzialal jej na tarasie, a my poplotkowalysmy i T zapowiedziala,ze jedziemy na shopping z Tymem znow
W to mi graj
Zapowiedzialam,ze zobaczymy w Mohito sukienke dla mnie
I pojechalysmy.
Mlody zasnal w aucie, obudzil sie dopiero po godzinie zakupow <3
kochany moj
przymierzylam sukienki w Mohito
kupilam te niebieska http://www.mohito.com/pl/pl/collecti...pen-back-dress
nie wiem na ile weselna,ale kroj ma jak koszula z porodowki ale jest krotka, dobrze odslania nogi, obcasy i heja
moge sie objesc

Inne ze strony internetowej byly brzydkie na zywo. Material do dupy wiec odpadaja

No i polazilysmy
zaliczylysmy Tk Maxxa, Smyka, HM
T znow obkupowala Tyma dostal nawet zestaw do jedzenia ze SKIP HOP ktory mi sie mega podobal http://www.empik.com/skip-hop-zoo-ze...Q&gclsrc=aw.ds
i super lyzeczke ktora wam mega polecam CHICCO silikonowa cudowna, miekka, wydaje mi sie,ze sprawdzi sie rewelacyjnie
Mlody w Smyku sie obudzil, przezylam chwile grozy,ze bedzie ryk,ale cos chwile pomarudzil, a tak rozgladal sie dookola na zabawki patrzyl

Shopping udany mega, nowe czapeczki mlody ma, gryzaki, skarpetki, ☠☠☠☠☠☠☠ki Fajnieeee

No i wrocilysmy na obiad, T zrobila mi łososia, poplotkowalysmy przy herbacie bo Tymek spal cale popoludnie

Potem T zapytala,czy mam jakies buty itd do sukienki,ze ona mi pozyczy- ten sam rozmiar nosimy

i wyszlam od niej z super <3 butami, torebka i skorzana marynarka <3
takze wygladac bede chyba ok na tym weselichu jeszcze fryzjera musze zaliczyc ;/ ciekawe czy beda miec wolny termin
troche za pozno sie obudzilam

Po poludniu Tymek wyspany chcial hasac ,a ja zalapalam kryzys , zmeczona bylam po calym dniu...to M mlodego przejal,pobawili sie, ja polezalam <3
Potem M kupil mi Karmi i bulki maslane, zrobil kolacje

Wykapalismy mlodego i juz oczywiscie spi nasz aniolek

i to była super sobota

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------



Super, a w Auchan teraz w dobrej cenie jest

Szczeniaczki to nasz forumowy hit
Super sobotę miałaś! Sukienka bardzo ładna
IncognitoNick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 21:05   #4073
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Cytat:
Napisane przez IncognitoNick Pokaż wiadomość
Koniecznie daj znać jak znajdziesz jakieś cudo do wc A tym płynem do prysznica myjąc szybę prysznicową zostawiałaś na dłużej? Bo M się boi jakąś tam warstwę antykamieniową uszkodzić i tak tylko na chwilkę położył i zaraz usunął.

Może i ja tego szumisia powinnam kupić. Ale na Małego raz suszarka działa, innym razem nie. Podobnie zresztą jak smoczek, pieluszka itd.

Powiem Wam jednak, że jeśli to faktycznie początek skoku i tak ma wyglądać kolejne 6 tygodni to kiepsko to widzę - psychiatryk będzie jednak konieczny. Jejku, przecież my za 3 tygodnie chrzest mamy... . Dobrze, że msza tylko dla nas i tylko najbliżsi - nie będzie wielkiego obciachu jak Młody będzie się wkurzał.

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------



Super sobotę miałaś! Sukienka bardzo ładna
Ja psikam,zostawiam na ok 5 minut to prawie wszystko splywa i wtedy splukuje prysznicem. Tak robie ja Bo tam troche inaczej mowia :P

Fajnie,ze mszę będziecie mieć tylko dla najbliższych i Wy Super ,kameralnie,intymnie wręcz

Sobota super - mam nadzieje,ze jutro niedziela tez okaze sie bomba Jedziemy do mojej mamy
W sumie nie wiem czy sama czy z M ,bo zalezy czy bedzie ogarnial dalej ten taras T

Ale M mial dla mnie zla wiadomosc,bo na 80% do Szczecina w delegacje bedzie musial jechac 1-3 czerwca Nie chceeeeeeeeee
w dzien dziecka?
pierwszy dzien dziecka naszego bubusia

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Inco na mojego Szumis tez niezawsze dziala . To musi byc ta chwila na szumisia i wtedy jest ok,a tak to kombinuje na wszystkie sposoby
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 21:22   #4074
d_a_r_i_a
Rozeznanie
 
Avatar d_a_r_i_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 950
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Aga fajna sukienka. Mohito często się sprawdza na imprezy
Ehh ja to właśnie spódnice chce..bo moje obecne nogi to mogę pokazywać...ale od kolan..
A z T to macie fantastico u mnie moi rodzice są tacy kochani, ciągle o nas myślą i pomagają..za małym szaleja dobrze mieć taka rodzinę, zawsze docenialam ale teraz gdy widzę jak moi T się zachowują to tym bardziej cenie ich zaangażowanie
d_a_r_i_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 21:28   #4075
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Cytat:
Napisane przez d_a_r_i_a Pokaż wiadomość
Aga fajna sukienka. Mohito często się sprawdza na imprezy
Ehh ja to właśnie spódnice chce..bo moje obecne nogi to mogę pokazywać...ale od kolan..
A z T to macie fantastico u mnie moi rodzice są tacy kochani, ciągle o nas myślą i pomagają..za małym szaleja dobrze mieć taka rodzinę, zawsze docenialam ale teraz gdy widzę jak moi T się zachowują to tym bardziej cenie ich zaangażowanie
noo Mohito daje radę
Ale Twoja kombinacja ze spodnica tez bedzie

My mamy super i z T. i z moimi rodzicami. Szalenstwo, naprawde jestesmy szczesciarzami majac tak kochajaca rodzine.... naprawde
Odkad zmienilam podejscie i nastawienie do T - i nauczylam sie mowic jak cos mnie boli w zwiazku z jej zachowaniem do małego - stanowczo,ale tez tak by jej nie urazic bo widze,ze chce dobrze to naprawde jest wspaniale... W ogole mam dzis jakis dzien,ze sie rozczulam, rycze jak mlodego karmie i na niego patrze,bo tak mnie ostatnio glaszcze po piersi ja je...nawet M powiedzial,ze to mega slodkie... to teraz jak pomysle o moich rodzicach i tesciach to naprawde....ahhh no.
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 21:35   #4076
Panna Migotka 86
Zadomowienie
 
Avatar Panna Migotka 86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 495
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Melbi dziekuje ze pytasz. U mnie kicha na maksa. Dalej sie zle czuje. Nastepna wizyte u endo mam 23 czerwca i przed nia bede robic badania. Endo mowila ze rzadko sie to zdarza ale jej to wyglada ze niedoczynnosc przeszla w stala nadczynnosc ale zobaczymy po badaniach jeszcze. Teraz jestdm na polowce Metizolu i euthyrox mam calkowicie odstawiony. Wczoraj pikawa mi szalala ciezko mi bylo oddychac. Wkurzona jestem bo zawsze najgorsze sie musi do mnie przypitolic.
o kurcze,masakra jakaś z tą tarczycą... mam nadzieję, że po lekach się opamięta i bedzi ok

Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
A ja wczoraj nakupowałam małemu ciuszków na rozmiar 74 i 80
Bo z 68 już mi wyrósł
I kupiłam wczoraj taki piękny kapelutek czarno biały na słoneczko na lato
wow, no to już duży jest! my dalej 62/68 jesteśmy, a F wydaje mi się taki duży

Cytat:
Napisane przez wegielek Pokaż wiadomość
Hejka widzę że gorąco tu dziś i atmosferę podgrzewają nasze kochane połówki mój też ma czasem takie akcje przy usypianiu ale powoli się ich oducza
Ja mieszkanko wysprzątałam wczoraj, Tż wyczyścił łazienkę. Dziś czas drzemek poświęcam na Starszego no i do jutra jestem sama z moimi pieronkami, bo tż pojechał do mamy, odebrać ją ze szpitala i pomóc jej się ogarnąć w domu. Dzień to luz ale nie lubię być sama wieczorem i w nocy no nic to tylko jedna noc-pocieszam się że nie mam tak jak np. Migotka...chylę czoła
ale za tydzień mój TZ już będzie nie moge się doczekać
już zapowiedziałam mu, że pierwszą wspólną noc spędzi na masowaniu mi plecków

Cytat:
Napisane przez lui_89 Pokaż wiadomość
Coś jest w powietrzu jeśli chodzi no facetów. Moj się zachowuje jakby miał skok rozwojowy!
Znajomy będzie miał dziecko w listopadzie i juz mu powiedziałam że wydaje mu wszystkie ubranka, bo jak ma być dom, mała i w perspektywie jeszcze kiedyś jedno dziecko tylko na mojej głowie to dziękuję. A ten obrażony bo on pracuje nie ? A ja przepraszam w spa jestem? I teksty ze on chce pospać bo jest weekend a ja przecież mogę w dzień spać. Super tylko młoda obecnie śpi tylko na spacerze wiec nie wiem czy wg niego mam się kimnac na ławce w parku. Baran.
masakra jakas z tymi facetami. Oni nie mają pojęcia jak męcząca i zajmujące jest opieka nad naszymi maluszkami!
Ja dzisiaj opowiadałam TŻ dzisiaj o naszym dniu, o tym że rano w łóżku bawiłam się z Małym, a on na to, że mam ładny hajlajf... jak powiedziałam że coś wymagający i wyczerpujący ten hajlajf to się poprawił że rozumie itp, no ale nie mam się co czepać. On teraz pół żywy chodzi. Strasznie zmęczony tą delegacją, pracują po 10-12h na dobę, głównie fizycznie (nadrabiają za innych żeby szybciej było), sobota, niedziela też praca. Jeszcze wczoraj coś sie sypnęło i był stres, że sie nie wyrobią w czasie, ale dzisiaj opanowali już sytuację... ale boję sie jak to będzie jak wróci. On będzie zmęczony delegacją i będzie chciał odpocząc, a ja liczę na to, że przejmie trochę Małego i ja będę mogła dychnąć... zobaczymy...

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość


Tsh 0.8

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2


Cytat:
Napisane przez magda_go Pokaż wiadomość
Dziewczyny takie pytanko, jak macie zamiar sobie radzic z kleszczami i komarami w przypadku dzieci? Jakies preparaty bedziecie uzywaly?
ja od kilku tygodni chodzę po aptekach i pytam o jakieś srodki, ale nigdzie nic nie mają jak patrzyłam a drogeriach to większość jest dla dzieci powyżej roku... jedyne co znalazłam (w rossmannie) to produkt Chicco- jest dla dzieci po 3 miesiącu. Ale tylko na komary, a idelanie byłobymieć coś od urodzenia,po 1 miesiącu (bo delikatniejsze) i jednocześnie na komary i kleszcze... ale cudów chyba nie ma...

Cytat:
Napisane przez MaamaaZuzi Pokaż wiadomość
Madzia ma zmiany w płucach to chyba pisałam do poniedIalku mamy dozyln antybiotyk. Wazymy siebie pampersy. Na razie troszkę przybiera. Mocz mamy czysty w nerkach piasek. W poniedziałek będę wiedziała co dalej. Więcej badań nie robią teraz bo mogą być przeklamane przez chorobę i antybiotyk. Będziemy musiały wrócić zdrowe.

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

A niunia kaszle strasznie ale wraca jej humorek dziaduje żeby ja nosic. Pleckami do brzucha musi wszystko widzieć
kciuki za szybki powrót do zdrowia Madzi i żebyście szybko opuściły szpital...
A co z Zuzią? TZ się nią zajmuje?

Cytat:
Napisane przez IncognitoNick Pokaż wiadomość
Dziewczyny, których dzieci same zasypiają: jak Wy to robicie?! Kładziecie i dziecko samo zasypia?! U nas jest wtedy marudzenie, jak się nie zacznie wtedy cudów i wianków wyczyniać, to marudzenie zamienia się w szloch, którego nie da się już łatwo utulić.
w ciągu dnia trzeba usypiać Filipa. Jak widzę, że jest zmęczony to kładę go do łóżeczka, przykrywam kocykiem, daję smoka i włączam grającego słonika. Jeśli rzeba to głaszczę po główcę i całuję w czółko. I mam jeszcze patent: dłon przytulam do jego policzka, kciukiem gładzę czoło i nosek. Przez to wymuszam przymykanie oczu i szybciej zasypia
a wieczorem po kąpieli i jedzeniu odkładam do łóżeczka, pakuję w śpiworek, daję smoka i wychodzę. Pokręci się trochę i zasypia. Ale zasada jest taka że przy rozbieraniu do kąpieli gadamy i śmiejemy się, w kąpieli czasem coś śpiewam, uśmiecham się, ale zaczynam wyciszanie. Potem jedzenie raczej w ciszy z głaskaniem po główce i w ciszy lub szeptane odkładanie do łóżeczka

Aga super sobota! zazdroszczę!
Panna Migotka 86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 21:39   #4077
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Migotka to widzisz u mnie przy kapieli zawsze pelna imprezka

w ogole przed zasnieciem Tym nie jest wyciszony
u nas wszystko na opak ......Dzis spiewalam mu Plynela szalupa chlupalam mu woda :P bawilam kaczuszka


Super,ze Twoj tz wraca

A ja zerkam na Eurowizje,ale ide sie ogarnac do lazienki ,posiedze jeszcze potem pod kocem poogladam
ale na razie Łotwa mega mi sie podoba
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach

Edytowane przez 1141655
Czas edycji: 2015-05-23 o 21:40
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 21:50   #4078
Panna Migotka 86
Zadomowienie
 
Avatar Panna Migotka 86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 495
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

a mój dzień? no cóz..męczący dość...
Mały obudził się koło 6, ale po jedzeniu jeszcze go do siebie do łóżka wziełam . Jak go przytulę i ograniczę machanie łapkami to jeszcze przysypia, więc przeciągnęłam go do ok. 8:30
pobawiliśmy się trochę, zmęczył się. Jak przysnął ok10 to poleciałam na strych (3 piętra wyżej) po pranie,bo latem fajnie tam schnie, w domu dużo dłużej. Skorzystałam że F spał ładnie to doczyściłam kuchnię i łazienkę, potem posprzątałam resztę mieszkania (jak już wstał) pobawiłam się trochę. Poszliśmy na spacer. Zrobiłąm zakupy i wietrzyliśmy się prawie 2h. Po powrocie zrobiłam sobie obiad, pobawiłam się z Małym udało mi się uspać na chwilę więc poodkurzałam całe mieszkanie. Potem TZ "pogadał" kilka chwil z Małym,potem znowu się naśpiewałam i naskakałam żeby zabawić małego marudę, o 20 kąpiel i spanie. Pogadałam chwilę z TZ i jeszcze powinnam podłogę umyć i poprasować ale jak widać nadrabiam Was
jutro idę z Małym na roczek, muszę sobie sukienkę wyprasować i powinnam igłą z nitką ją przejechać, bo nitka na szwie puściła, ale tak mi się nie chce,że mam nadzieję, że nikt nie zauważy.. Może uda się zaprasować...
a teraz sobie uświadomiłam, że nie wiem czy mam jakieś rajstopy w domu, bo ma być zimno

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
Migotka to widzisz u mnie przy kapieli zawsze pelna imprezka

w ogole przed zasnieciem Tym nie jest wyciszony
u nas wszystko na opak ......Dzis spiewalam mu Plynela szalupa chlupalam mu woda :P bawilam kaczuszka
u mnie też nie zawsze jest wyciszanie, ale staram się - szczególnie jak jest marudny bo przeciągam go do pory kąpieli. Wtedy Mały jest zmęczony przez to dodatkowo pobudzonyto staram się go odprężyć


Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
Super,ze Twoj tz wraca
też się cieszę
ale niestety tylko 1,5 tygodnia w domu będzie
Panna Migotka 86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 21:51   #4079
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Dobra Migotka, padłam od samego czytania

A ja wlasnie kliknelam na allegro rajstopyw sprayu od Sally Hansen
wszyscy mega chwala
ja nienawidze rajstop
w sumie nie wiadomo jak bedzie za tydzien
ale kosciol-sala weselna- to raczej nie wymarzne
a mam tak biale nogi,ze dobrze bedzie je podrasowac

chyba nie wytrzymam do wynikow eurowizji...bo oczy mi leca
trudno
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 22:15   #4080
wegielek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 798
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Migotka super że tż wraca ja już w łóżeczku-do 21 ogarnęłam towarzystwo i miałam poprasować ale stwierdziłam że po tym dniu należy mi się odpoczynek i poprzeglądałam ciuszki na necie; ) oczywiście gł. dla mojej dzieciarni kochanej. ..
Plecy mnie dziś bolą jak....Daria łączę się w bólu; )
Inco- ja czekam aż przyjdzie pierwsze zmęczenie-chwilę ponoszę Małą na rękach, gdy widzę że się wyciszyła to odkładam do łóżeczka, włączam karuzelkę tak że słychać tylko szum silniczka (wieczorem projektor), kładę Małą na boczek bo tak jest spokojniejsza chwilę głaszczę, przykrywam kocykiem daję tarmosia czyli taki mini kocyk z misiem, smoczek i zwykle po chwili Mała odlatuje ale powiem Ci, że np. synka to musiałam nosić aż padł na amen...czasem baaaardzo długo
Aga - fajny dzionek miałaś
Dobranoc, ja uciekam spać. ..ciekawe kiedy pierwszy cyc...hmmm...
wegielek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-01 15:26:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.