---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <--- - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-30, 14:04   #1951
nastja17
Raczkowanie
 
Avatar nastja17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 236
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
hihi no tak my slałam ze jest super ale po tej reklamie to już nie mam co do tego wątpliwości

to bardzo bardzo się cieszę
__________________
Marzenie się spełniło
nastja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 15:45   #1952
zuzzanna
Raczkowanie
 
Avatar zuzzanna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 395
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

a ja idę zjeść mój makaron szpinakowy

Witam wszystkich nowych odchudzających
__________________
Jimmy in the bottle
zuzzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 16:10   #1953
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

natalia - wrzucam do jakiegos malego garnuszka, zalewam wodą, zostawiam az namiękna i potem jeszcze chwilkę gotuje
ajj ale mam fajny humorek mam nową fryzurke która bardzo mi sie podoba i kupilam sobie nowe spodnie takie przylegajace do ciala rurki z ciemnego materialu mmmm zdziwilam sie troche jak je zalozylam ze taka chuda juz jestem hehe w sobote sie zwaze, pewnie bedzie 53 kg i koncze już bo znajac mnie to bym sie mogla jeszcze odchudzac i bym sobie tylko krzywde zrobila... a tak to bede teraz na utrzymaniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cimg5680vv9.jpg (78,8 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cimg5682jg6.jpg (69,5 KB, 45 załadowań)
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 16:56   #1954
ikonka86
Rozeznanie
 
Avatar ikonka86
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 567
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Iza swietnie wygladasz! pokaz jeszcze swoja fryzurke

Ja dzisiaj jakas taka dziwna chodzilam i nie wiedzialam co sie dzieje (oprocz tego ze mam straaaszne nerwy z powodu przyszlotygodniowych egzaminow) az wkoncu sie zorientowalam ze chyba glodna jestem hehe no i zjadlam sobie 2 jablka ale byly takie kwasne ze chyba pol godziny je martasilam

teraz mamusia przyniosla pyszne buleczki niby ciemne, ale tak naprawde zabarwiane, z ziarnami wiec wygrzebalam najmniejsza, niestety nierowno sie ukroila na pol, dalam sobie maselka i szyneczke pyszna i wzielam ta mniejsza polowe zaczelam jesc, druga wieksza polowe do reki i ide patrzec co brat robi, jak przyszlam od razu zachcialo mu sie takiej buleczki, wiec dalam mu ta polowe a niech ma jemu w pupke pojdzie, nie mnie wypije wiecej wody i bedzie jakbym zjadla ta druga polowke :P
__________________
bo nigdy nie wiesz, co dobrego spotka Cię następnego dnia...

odchudzanko!

ikonka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 17:01   #1955
nastja17
Raczkowanie
 
Avatar nastja17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 236
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

ikonka świetnie to zrobiłaś trzeba się dzielic z bratem (też tak robię)

która z dziewcząt jadła na śniadanie 6 łyżek siemia lnianego i szklanke kefiru?? jak to sie robi, przyrządza?? bardzo jest kaloryczne? wypowiedzcie sie coś na temat tego specyfiku ;d

ogólnie to wróciłam ze spacerku o 19 zjem sobie serek wiejski i ok 22 idziemy z Misiem na party <mmm, tani tani>

iza Ty "chudzino" pięknie już wyglądasz.. włoski widzę chyba brązowiutkie, ale ścięcia za bardzo nie widac..pokażesz buziaczka? <please>
__________________
Marzenie się spełniło

Edytowane przez nastja17
Czas edycji: 2007-08-30 o 17:01 Powód: a le-ale ;p
nastja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 17:05   #1956
Lucyna20
Przyczajenie
 
Avatar Lucyna20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Natalia, masz wiadomość
__________________
llostris.deviantart.com
Lucyna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 17:11   #1957
Lucyna20
Przyczajenie
 
Avatar Lucyna20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Nastja, ogólnie takiego specyfiku jak opisujesz nie znam, ale samo siemię jem, choć 6 łyżek to sporo na jeden raz, siemię trzeba albo zalać wrzątkiem, albo chwilę pogotować, robi się z tego taki glutek jakby To świetny zapychacz, nie czuje się po tym tak szybko głodu. Siemię należy poddać obróbce termicznej, bo wtedy jest wartościowsze. Jem je dlatego, że zawiera kwasy omega3 A ja rybek nie jadam, więc z czegoś trzeba to czerpać
__________________
llostris.deviantart.com
Lucyna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-30, 17:15   #1958
nastja17
Raczkowanie
 
Avatar nastja17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 236
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Cytat:
Napisane przez Lucyna20 Pokaż wiadomość
Nastja, ogólnie takiego specyfiku jak opisujesz nie znam, ale samo siemię jem, choć 6 łyżek to sporo na jeden raz, siemię trzeba albo zalać wrzątkiem, albo chwilę pogotować, robi się z tego taki glutek jakby To świetny zapychacz, nie czuje się po tym tak szybko głodu. Siemię należy poddać obróbce termicznej, bo wtedy jest wartościowsze. Jem je dlatego, że zawiera kwasy omega3 A ja rybek nie jadam, więc z czegoś trzeba to czerpać
dziękuję za informację
__________________
Marzenie się spełniło
nastja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 17:39   #1959
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

hehe chcialyscie fotke z fryzurka to macie

ja o 19 tez sobie zjem wiesniaczka hehe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cimg5695hz5.jpg (90,3 KB, 29 załadowań)
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 17:45   #1960
nastja17
Raczkowanie
 
Avatar nastja17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 236
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

faaaaajnieeeee wyglądaszzzzzzz hehe smacznego
__________________
Marzenie się spełniło
nastja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 18:00   #1961
perobelka
Raczkowanie
 
Avatar perobelka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 162
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
witam gorąco wszystkie dziewczynki chyba za późno się dołączam do tego wątku bo nie wiem czy możliwe jest żeby schudnąć do końca roku te 10 kilo???? bo ja akurat tyle mam do zrzucenia
witamy witamy wszystko jest możliwe, powodzenia!

Iza ja juz sie doczekac nie moge jak bede wygladać jak ty, ja chce takie nózki szczuplutkie troche cierpliwości... a i fryzurka też fajna
__________________

perobelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-30, 18:39   #1962
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

jej dziewczyny podnosicie mnie na duchu dzieki
perobelka - wlasnie co do tych moich nożek to jakies kompleksy mam ostatnio wczesniej nawet jak wazylam wiecej to nie mialam zadnych, a teraz mam wiec ciesze sie ze tak myslisz Ty też napewno osiagniesz swoj cel - to tylko kwestia czasu
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 18:51   #1963
Lucyna20
Przyczajenie
 
Avatar Lucyna20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Cytat:
Napisane przez nastja17 Pokaż wiadomość
dziękuję za informację

Nie ma za co
__________________
llostris.deviantart.com
Lucyna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 19:12   #1964
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Iza, świetnie wyglądasz

Ja to mam dziś załamkę na całego, chyba mi się mój PMS zaczyna Szkoda gadać w ogóle. Jutro postaram się wziąć w garść, ale brak efektów mnie nie motywuje, wręcz przeciwnie łaaa
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 19:24   #1965
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

anestetka - nie smutaj efekty napewno sa! czasem ma sie takie trudne chwile, ale naprawde warto to przetrzymac, jutro wstaniesz, beedziesz wyspana napewno humorek sie poprawi
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 19:43   #1966
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

dzięki wiem, że sęk w tym, by być wytrwałym, ale ja jestem strasznie niecierpliwa, zawsze wszystrko muszę mieć tu i teraz :/ trudno, jakoś pociągnę. Dobija mnie ta ciemność za oknem, o 19 już ciemnawo, nie mogę się przyzwyczaić jakoś do tej nadchodzącej jesieni. Chodzę w dwóch bluzach i zimno, telepawa na całego. Kicham cosik, mam nadzieję, że z dwojga złego to znowu alergia, a nie jakieś choróbsko ;/
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 19:48   #1967
ikonka86
Rozeznanie
 
Avatar ikonka86
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 567
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Iza super grzywa tez sie zastanawialam na grzywka ale jakos tak boje sie ze jak zrobie o beda mi syfy bardziej wychodzily... no i chyba by mi przeszkadzala troszke chcialabym miec taki kolorek jak Ty ale chyba jeszcze zbytnio boje sie takiego radykalnego kroku

anestetka bedzie dobrze ja tez dzisiaj brzydko wygladam dla siebie w lustrze no i pms sie zbliza... ja znowu siedze w 2 bluzkach swetrze i rekawiczkach i czytam wyklady hehe
__________________
bo nigdy nie wiesz, co dobrego spotka Cię następnego dnia...

odchudzanko!

ikonka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 19:56   #1968
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

ikonka - ja mam skore z tendencja do wypryskow ale od grzywy nic mi sie nie robi jak bedzie troche wystrzepiona to nie powinno nic sie dziac a co do kolorku to ja chce ciemniejsze! taka czekolade

anestetka - ja tez naleze do osob niecierpliwych ale ja tlumaczylam sobie to tak ze jesli tylam przez tyle lat to nie moge oczekiwac ze schudne w ciagu dwoch tygodni, ze musze dac czas organizmowi zeby oswoil sie ze zmianami
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 07:23   #1969
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 193
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Dzień dobry

Ale u mnie pogoda ! Taka brzydka ... niebo zachmurzone ... pewnie będzie deszcz padał ... buuu A dzisiaj w nocy, z TŻetem i znajomymi jedziemy na przysięgę do kolegi Oj będzie się działo oprucz pijaństwa () będzie dobra polewka bo jedziemy pociągiem

A wczoraj nawet udało mi się pochulahopować 30 min Po 15 min na lewą i 15 min na prawą stronę (Haha nie miałam czym wypełnić hula hop ... to makaronu wsypałam )

EDIT: Łaaaaaa, nie zauważyłam że tutaj 66 stron już jest ! I sobie napisalam co u mnie słychać ... na jakiegoś samoluba bym wyszła

Izuś, Ślicznie wyglądasz ! Nie ma porowanania między wcześniejszą Izą a teraźniejszą. Pewnie jak wrócisz w poniedziałek do szkoły to klasa szok przeżyje ! Śliczna fryzurka i wspaniałe spodnie (Ja też na takie poluje ... ale dopiero jak cosik z boków zejdzie )

Anestet-ka, cholercia, to masz tak jak ja ! Żadnych efektów a to mnie tez nie motywuje ... ehh ... Ale mówię Ci ! Nie przejmujemy się, walczymy dalej, a później nie będziesz mogła zachamować efektów (ajjj ... takie pocieszenie )
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-31, 07:46   #1970
ikonka86
Rozeznanie
 
Avatar ikonka86
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 567
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

a ja jestem po pysznym sniadanku, kromka razowca + sledzie i losos w sosie smietanowym! Boze jakie to bylo pyyycha!! ale musialam sciagac ten sos smietanowy no bo przesz tlusty jest :P

zbieram sie do roboty! czas na druga serie nauki wreszcie zaczyna mi cos wwchodzic (pwtarzam material, albo raczej robie go od nowa juz chyba 4 raz :P paranoja!)
__________________
bo nigdy nie wiesz, co dobrego spotka Cię następnego dnia...

odchudzanko!

ikonka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 07:56   #1971
nastja17
Raczkowanie
 
Avatar nastja17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 236
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

dzień dobry dziewczynki
niestety wczoraj sie nie pobawilam... dowody sprawdzano, a ja niestety nie mam jeszcze 18tu lat.. no ale to nic mój TŻ kochany zabrał mnie na długi spacerek i przy okazji porozmawialiśmy o naszej pierwszej rocznicy, która zbliża się wielkimi krokami ale wiecie co jestem smutna... bo dzisiaj w nocy jedzie do kolegi na przysiegę do Grudziądza z mama i rodziną kolegi... wróci w sobotę wieczorem... tak mi będzie pusto płakac mi sie chce..
__________________
Marzenie się spełniło
nastja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 08:08   #1972
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Witam w piątkowy ranek
Dzięki dziewczyny za pocieszanie, dziś już lepiej się czuję psychicznie, więc myślę, że będzie dobrze jednak w kupie siła, sama bym się nie zebrała :P

nastja17, przecież sobota jest już jutro! no co Ty, bez faceta jednego dnia nie wytrzymasz?? weź kochana przestań, niektóre pary muszą żyć na odległość na codzień i dają radę, a Ty masz takie szczeście, że normlanie jesteście blisko głowa do góry
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 08:11   #1973
nastja17
Raczkowanie
 
Avatar nastja17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 236
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

anestetka dziękuje za pocieszenie ale tak napisałam, bo strasznie mi smutno, nie pobawilam się... a jutro go nie bedzie... no nic bede silna (jak wytrzymałam jeszcze niedawno 3 tyg to wytrzymam ten jeden dzien)

zajadam activie śliwkową z bułeczką z plasterkiem pomidorka i herbatka vitax szczupła linia
__________________
Marzenie się spełniło
nastja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 08:21   #1974
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

czesc wszystkim

dodek - no u mnie tez pogoda beznadziejna zimno caly czas w bluzach trzeba chodzic... porażka

ikonka - ucz sie ucz!

nastja - jeszcze zdazycie sie razem wybawic jak nie tym razem to innym

anestetka - noo i tak ma byc hehe

a ja dzis na sniadanko tylko niecale pol miseczki owsianki z 3 łyżeczkami serka homo naturalnego, i maćupeńka kromeczke z serkiem turek Figura ( polecam! smaczny, duzo bialka i malo kcal! )
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 08:27   #1975
jelonek27
Raczkowanie
 
Avatar jelonek27
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 116
GG do jelonek27
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Witam kolezanki chcialam sie pochwalic ze nastepny kg sie spalił powoli chudne bo 1kg tyg ale mam nadzieje ze te kg ie wroca, mam do zrzucenia 15,5 kg jak chce 59 wazyc nigdy tyle nie wazylam jak wazylam 62 to ju bylo superowo ale zobaczymy obliczylam ze zotalo mi jeszcze kolo 3,5 miesieca bym mogla to zrzucic wszystko a do konca roku 4 m-ce wiec napwno sie uda!!!!!!!!!!

wczoraj zjadlam tylko 4 posilki 2 sniadania obiad bardzo skromny w postaci koktajlu bialkowego a na kolache fasolka szparagowa ale nie chcialo mi sie jesc fasole na sile wepchnelam bym sie nie glodzila.

widze ze tu juz same chudziny i swietnie aby tak dalej iza super spodnie i fryzurka
__________________
Marietka
jelonek27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 08:29   #1976
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

witam, witam wszystkich nastał nowy dzionek... 7 dzień a6w za mną... dziś będzie 8 zakupiłam hula hop i mam dziś skutki uboczne bawienia się nim boli mnie lewy boczek baardzo ale cóż cierp ciało jak żeś chciało!!!! już 9 dzień mojego odchudzania i schudłam już troszkę ale zawsze pozdrawiam wszystkie wizażanki
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 08:46   #1977
nastja17
Raczkowanie
 
Avatar nastja17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 236
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Cytat:
Napisane przez jelonek27 Pokaż wiadomość
Witam kolezanki chcialam sie pochwalic ze nastepny kg sie spalił powoli chudne bo 1kg tyg ale mam nadzieje ze te kg ie wroca, mam do zrzucenia 15,5 kg jak chce 59 wazyc nigdy tyle nie wazylam jak wazylam 62 to ju bylo superowo ale zobaczymy obliczylam ze zotalo mi jeszcze kolo 3,5 miesieca bym mogla to zrzucic wszystko a do konca roku 4 m-ce wiec napwno sie uda!!!!!!!!!!
gratuluję bardzo serdecznie tego kg mniej (na pewno nie wróci-ja na to nie pozwolę hehe)
wierzę w Ciebie i w Twoja silną wolę... a kilogramy już niedługo zaczną szybciej spadac nawet nie obejrzysz sie kiedy a waga pokaze 59
i to nawet wcześniej niż 3,5miesiąca
__________________
Marzenie się spełniło
nastja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 08:48   #1978
nastja17
Raczkowanie
 
Avatar nastja17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 236
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
witam, witam wszystkich nastał nowy dzionek... 7 dzień a6w za mną... dziś będzie 8 zakupiłam hula hop i mam dziś skutki uboczne bawienia się nim boli mnie lewy boczek baardzo ale cóż cierp ciało jak żeś chciało!!!! już 9 dzień mojego odchudzania i schudłam już troszkę ale zawsze pozdrawiam wszystkie wizażanki
będzie dobrze boczek na pewno przestanie bolec 3maj się tak dalej
__________________
Marzenie się spełniło
nastja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 09:00   #1979
ikonka86
Rozeznanie
 
Avatar ikonka86
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 567
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

najgorsze jest to zatrzymanie z traceniem kg a potem tak jak nastja mowi leca szybciutko

i najwazniejsze: nie zaprzepascic tego do czego juz doszlysmy!! nie pozwolic sobie na kolejna czekoladke "bo juz moge" o niee kochane jeszcze dlugo nie bedziemy mogly niech stracone kg bardziej nas mobilizuja, wiecej cwiczmy i nie pozwolmy temu potworowi (czyt. tluszczykowi) opetac nas!!
__________________
bo nigdy nie wiesz, co dobrego spotka Cię następnego dnia...

odchudzanko!

ikonka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 09:36   #1980
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

jelonek - gratuluje! lepiej chudnac powoli, nie bedzie jojo potem

glizdka - ja robilam juz 2 podejscia do a6w ale mi te ćwiczenia nudzą sie szybko i po paru dniach musze sie zmuszac zeby to robic ani razu jeszcze nie dotrwalam do konca.... hmm moze by sie wziac za to? chociaz mi bardziej zalezy zeby tluszczyk z dolnych partii spalic wiec chyba zostane przy moich ćwiczeniach

no wlasnie takie zastoje sa najgorsze ale po takim zastoju waga i cm znow szybciutko leca - wiec trzeba po prostu cierpliwosci

ikonka - no wlasnie! ja teraz bardzo bede sie starac zeby powolutku jesc coraz wiecej zeby zaden kg nie wrocił w szkole bedzie jeszcze wf to bede zmuszona do jakiegokolwiek wysilku to jakos to bedzie hehe
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.