Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.8 - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-26, 15:45   #4321
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

BYou a ja bym podyskutowala, hehehe czemu nie, coraz wiecej takich tematow do spin. Wkrotce tematy do rozmow sie skoncza...



BYou oczywiscie ze mu mowie, nie gryze w sobie. Tylko to typ, pokroju : zaraz, juz, na spokojnie...najlepiej sie wyspac, zolwim tempem zrobic swone w miedxy czasie odpoczywajac i zerkajac na pancernych...

Filipom - calusy imieninowe!!!!
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 18:17   #4322
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Mamusie wszystkiego najlepszego
Luna
Ja dostałam laurkę ćwiotka i mnóstwo buziaków plus 100 lat-szkoda że o 6 rano
Dalszego remontu współczuję:/
A za rozgadanie

Scarlett ja też lubię przy otwartym oknie spać ale teraz się boję bo dużo szerszeni się pojawiło:/
Co do rozwodów to wg mnie czasem jedyne wyjście w przypadku alkoholizmu, znęcania się nad rodziną. I żadne wytyczne kk w tej kwestii nie zmienią mojego zdania. Tylko nieprozumieniem jest to, że zwykle w takich przypadkach to żona z dziećmi ucieka z domu, a oprawca ma hajlajf.
Ale to nie temat na forum bo kwestie polityczne, religijne czy kp vs mm to zaraz afery
Woda wróciła?

Despa jak tam?
Przemyśleniami byś się podzieliła z Mężem? Moja sąsiadka to zrobiła numer, pewnego dnia złożyła pozew o rozwód, mąż dostał wezwanie cz informację o tym jak listonosz mu wręczył list polecony z sądu. Oni chyba wcale nie rozmawiali ze sobą

Luna nie wiem, nie znam sięmnie nikt nie informował/pytał o oksy.



Oldzinx, Zosia ma 3 piątki. Jak to u Niej ostania wyjdzie z opóźnieniem
Jest inne wyjście aprobowane przez KK w takiej sytuacji - separacja - nawet KK nie zmusza nikogo do bycia z katem. Inna opcja jest zatajenie alkoholizmu przed ślubem - wtedy mozna orzec, ze małżeństwo w ogóle nie zostało zawarte. Ja mam dosc kategoryczne podejście do tych kwestii, w koncu wiara to nie szwedzki stół.

Woda wróciła o 10:30 - fakt, na stronie nie podali godziny, tylko ze godziny nocne - pytanie w jakiej strefie czasowej.
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 19:04   #4323
oldzinx
Raczkowanie
 
Avatar oldzinx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 493
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Drogie mamy, wszystkiego najlepszego w tym pięknym dniu.
ByOu dziękujemy i podłączam się do życzeń dla wszystkich Mam. Cierpliwości dużo i radości z pięknych chwil spędzonych z dziećmi. Cieszmy się każdym dniem spędzonym z tymi naszymi bąblami i bombelinkami bo czas szybko ucieka. Pieknych wspomnień i zdrowia dla nas wszystkich.

Dzisiaj zasłyszane - 2 najpiękniejsze dni dla Mamy w roku to Dzień Matki i 1 września
__________________
Tomuś
oldzinx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 21:32   #4324
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
To jest hit - Florek zasnął na..... Nocniku


Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Czy wygodnie czy nie, czy z dzieckiem i tak zawsze razem. Ba! jeszcze przytuleni




Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Pani ja myślałam że Ty jesteś doradcą
ale tak nas właśnie życie zaskakuje, nigdy nie wiadomo jak się potoczą ciążowo-połogowe sprawy. Każde dziecko inne

zawsze wiedziałam, że każde dziecko inne. ale aż tak że i mleko inne
(dziś byłam na spotkaniu grupy wspierającej laktacje i faktycznie mogłabym prowadzić )

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
wrzucam wam tancerza mojego, tylko chwilę udało się nagrać
https://www.youtube.com/watch?v=vSisuDJetT0
o raju! on ma biodra z gumy!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez oldzinx Pokaż wiadomość
D
Dzisiaj zasłyszane - 2 najpiękniejsze dni dla Mamy w roku to Dzień Matki i 1 września



Mój syn przyniósł dziś z żłoba bibułkowy kwiatek i powiedział wierszyk:
"Moja Mama wszystko wie,
Moja Mama kocha mnie.
W dniu jej święta, święta Mamy,
my życzenia jej składamy.
Niechaj żyje nasza Mama
zdrowa i wesoła.
Bijmy brawo naszej Mamie
wszyscy dookoła"
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 21:56   #4325
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość







zawsze wiedziałam, że każde dziecko inne. ale aż tak że i mleko inne
(dziś byłam na spotkaniu grupy wspierającej laktacje i faktycznie mogłabym prowadzić )

o raju! on ma biodra z gumy!!!!!!!!!




Mój syn przyniósł dziś z żłoba bibułkowy kwiatek i powiedział wierszyk:
"Moja Mama wszystko wie,
Moja Mama kocha mnie.
W dniu jej święta, święta Mamy,
my życzenia jej składamy.
Niechaj żyje nasza Mama
zdrowa i wesoła.
Bijmy brawo naszej Mamie
wszyscy dookoła"
Wow, ciekawe ile czasu wbijali to dzieciakom do główek
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 22:46   #4326
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Wow, ciekawe ile czasu wbijali to dzieciakom do główek
No dziś. Inaczej by wcześniej się pochwalił
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 04:25   #4327
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Panika brava dla Michalka, zdolny chlopak, pieknie zapamietal!

Scarlett, rozumiem kwestie wiary, ale jest mnostwo kobiet ktore uwazaja ze lepszy maz/ partner co pije i bije niz zaden, bo co powiedza ludzie. Naogladalam sie i nadluchalam przez ponad 4 lata zza sciany i nigdy tego nie zrozumiem.
despa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-27, 04:31   #4328
kwiatuszekkk21
Zadomowienie
 
Avatar kwiatuszekkk21
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 807
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

hej

spóźnione życzenia dla wszystkich mamuś!

Byou cudne prezenty dostałaś
ja Karolowi wspominałam, że nowa torebka by mi się przydała ale chyba nie załapał chociaż szczerze mówiąc średnio zasłużyłam

Pani ależ T. ma pamięć. piękny wierszyk
u K. jakieś nowe słówka niby się pojawiają ale najbardziej skomplikowane zdania to: tu/tam cieba (tu trzeba-najczęściej ze wskazaniem na plac zabaw), tu/tam cie (tu chcę) albo tam ja
choć potrafi opowiadać historie ale zrozumiałe tylko dla wąskiego grona odbiorców np tam (ze wskazaniem palcem miejsca) miałś mama bach mniam- co oznacza, że na szafkę wszedł kot, mama go zrzuciła na podłogę i dała jeść

despa pewnie już nie śpisz biedulko dużo siły

u mnie ostatnio też nocki kiepskie. stresuje się tymi moimi pociechami. Calineczka malutka. Wczoraj miałam wizytę i waży tylko 1500g (33t-dokładnie 32t1d). Lekarz mówi, żeby się nie martwić, bo jest nieduża ale jeszcze w normie ale jakby już ważyła te 2kg to byłabym spokojniejsza, że w razie W swoją wagę ma. Dla porównania siostry syn w tym czasie miał już prawie 2,3kg Boję się, że może nie docierają do niej składniki odżywcze czy co...

no a druga pociecha od czwartku w żłobku. Pierwszego dnia był 3 godziny i wszystko super, nawet nie pisnął. Drugiego dnia też 3 godziny, poszłam po niego po obiedzie a przed leżakowaniem czyli ok 11 no i tu się zaczął problem, bo panicz nie chciał wyjść. Ani prośbą, ani groźbą nie mogłam go wyciągnąć, panie też. I w tym momencie muszę pochwalić tż-ta, bo po prostu spadł mi jak z nieba. Akurat przejeżdżał obok i zaleciał sprawdzić co tam i jak tam no i wyniósł małego z sali jako, że w piątek zabrałam go przed leżakowaniem a pokładał się na leżaczkach i panie stwierdziły, że chce spać, że wszystko jest ok i może by już został dłużej więc w poniedziałek miał być do 14 (tak mi wcześniej powiedziano, że do tej śpią). położył się ponoć bez problemu, zjawiłam się o 14, weszłam do sali a Lolek stał przy szafce z zabawkami plecami do drzwi. odwrócił się a tu podkówka i zaczął chlipać
a wczoraj to już masakra. z bekiem wracałam do domu. Byliśmy w żlobku za 3 minuty 8. z tego co się zorientowałam przed 8 i po 14 dzieci siedzą na górze, w innej sali razem z 3-latkami więc Panie poszły po dzieciaki a ja jeszcze chwilę posiedziałam z małym na dole. JAkbyśmy weszli razem do sali to myślę, że by problemu nie było ale jedna wzięła małego na korytarzu za rękę i szli w kierunku sali (bez problemu) ale musiała jeszcze wyskoczyć z tekstem: Daj mamie buziaka, pożegnaj się, zrób papa. No i K. się wrócił, buziaka dał ale patrzę oho skapnął się, że cos jest nie tak, że ja nie idę z nim. Podkówka i w bek poszedł z Panią ale z płaczem a ja stałam na korytarzu, czekałam aż przestanie i czułam się jak wyrodna matka. Jeszcze jakaś obok przechodziła i mówi, żeby się nie przejmować, ze krzywda mu się nie stanie, że jej syn też plakał itd a co ja zrobiłam? poryczałam się obcej babie zwalmy to na hormony
Oczywiście jak tż dowiedział się, że mały płacze to musiał przylecieć (pod pretekstem przywiezienia dyrektorce aparatu, bo zamawiała u niego w firmie ), zajrzał do sali tak żeby mały nie widział i mówi, że K. leżał na swojej podusi, na kolanach u jednej z Pań, obserwował dzieci i popłakiwał. O 9 przyszła jeszcze jedna Pani i potem mówiła, że wtedy już nie płakał. ok 12 chłop był tam jeszcze raz, bo mieli montować jakiś projektor czy coś to K. spał. No ale to nie koniec. Pojechałam po niego o 13:40, żeby być jak się obudzi. Okazało się, że wstają jednak o 13, nie o 14 i Lolek odkąd się obudził to płacze i babki mówią do mnie, że może jednak na razie bym go wcześniej odbierała, ok 13 bo jak się obudzi to płacze. no kurde, a pytałam o której przyjechać i jakby nie mogły zadzwonić. telefon nosiłam ze sobą nawet do kibla, żeby nie przegapic

i taka to nasza historia. sorry, ze tak długo, nie umiem się streścić.
boję się, co będzie dzisiaj i ciągle nie jestem przekonana do tego pomysłu ze żłobkiem

a tak w ogóle to są już polskie truskawki więc czas na http://www.mojewypieki.com/przepis/l...na-biszkoptach

pomyłka, miałam wkleić to: http://www.mojewypieki.com/przepis/s...h-lub-jogurcie pycha
__________________
09.03.13

Edytowane przez kwiatuszekkk21
Czas edycji: 2015-05-27 o 05:24
kwiatuszekkk21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 05:51   #4329
oldzinx
Raczkowanie
 
Avatar oldzinx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 493
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Kwiatuszku ja właśnie tego płaczu nie umiałam znieść. Jak go tam oddawalam i Tom płakał to stałam pod drzwiami i czekałam aż przestanie. Czesto sama z płaczem wychodziłam. Jak po Tomka wracałam to jako jedyny wychodził z wielkikimi łzami na polikach i z takim żalem mamo zabierz mnie. Od rana było zawsze mama nie, mama w domu, itd. Plus chorowanie...
Byliśmy, doświadczenie krótkie jest i wiem że już bym do żłobka Tomka nie dała. Mam możliwość być z nim w domu na szczęście, dajemy radę. Ale to nasz przypadek taki ciężki anty-żłobkowy

Panika wow, zapamiętał taki długi wierszyk, brawo dla syna

I dzięki za odpowiedzi w sprawie zębów. U na brak piątek i ciekawe jak długo jeszcze.
a czy wasze dzieci potrafią juz wysmarkać nosa? Toma staram się jakoś nauczyć to zamiast dmuchać to wciąga
__________________
Tomuś
oldzinx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 06:26   #4330
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

hej
Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
Mój syn przyniósł dziś z żłoba bibułkowy kwiatek i powiedział wierszyk:
"Moja Mama wszystko wie,
Moja Mama kocha mnie.
W dniu jej święta, święta Mamy,
my życzenia jej składamy.
Niechaj żyje nasza Mama
zdrowa i wesoła.
Bijmy brawo naszej Mamie
wszyscy dookoła"
brawo cudnie

Cytat:
Napisane przez oldzinx Pokaż wiadomość
a czy wasze dzieci potrafią juz wysmarkać nosa? Toma staram się jakoś nauczyć to zamiast dmuchać to wciąga
Karol potrafi smarkałąm najpierw ja potem on i tak się uczyliśmy

Kwiatuszku współczuję przeżyć żłobkowych też nie umiem znieść takich dziecięcych łez, oby było lepiej
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 07:31   #4331
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
Panika brava dla Michalka, zdolny chlopak, pieknie zapamietal!

Scarlett, rozumiem kwestie wiary, ale jest mnostwo kobiet ktore uwazaja ze lepszy maz/ partner co pije i bije niz zaden, bo co powiedza ludzie. Naogladalam sie i nadluchalam przez ponad 4 lata zza sciany i nigdy tego nie zrozumiem.
No tego to ja tez nie rozumiem.

Dostałam żłobek od 01.09 i zrezygnowałam. Po takim czasie czekania w sam sezon infekcji musiałabym puścić Z w nowe miejsce z którego zaraz bym ja zabierała - chyba dobrze myślę, że żłobek tylko do 3 rz jest? Z drugiej strony mam wrażenie, ze powrót do pracy dobrze by mi zrobił. Myślałam sobie jak to bedzie fajnie posiedzieć w domu po egzaminie, odpocząć, nie musząc sie uczyć, lato, spacerki itp itd Jednak widzę, że nie dla mnie takie siedzenie.... Z jednej strony wypocząć nie idzie, z drugiej za mało sie dzieje...
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-27, 07:37   #4332
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
ja Karolowi wspominałam, że nowa torebka by mi się przydała ale chyba nie załapał chociaż szczerze mówiąc średnio zasłużyłam
ja Ci dam 'nie zasluzylam'

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
choć potrafi opowiadać historie ale zrozumiałe tylko dla wąskiego grona odbiorców
T. tez potrafi
trzeba znac kontekst by zrozumiec.

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
Calineczka malutka. Wczoraj miałam wizytę i waży tylko 1500g (33t-dokładnie 32t1d).
Ola na tym etapie wazyla 1300. i lekarz wyznaczyl czestsze wizyty. szybko wychwycil kiepskie przeplywy i zlecil heparyne.
kiedy nasetna wizyta???

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
JAkbyśmy weszli razem do sali to myślę, że by problemu nie było a

u nas byl kategoryczny zakaz 'pozegnan', rozwlekania sytuacji.

Cytat:
Napisane przez oldzinx Pokaż wiadomość
a czy wasze dzieci potrafią juz wysmarkać nosa? Toma staram się jakoś nauczyć to zamiast dmuchać to wciąga
czasem dmucha czasem wciaga. niby smarka w chustke, ale i tak poprawiam katarkiem.
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 08:03   #4333
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez oldzinx Pokaż wiadomość
Kwiatuszku ja właśnie tego płaczu nie umiałam znieść. Jak go tam oddawalam i Tom płakał to stałam pod drzwiami i czekałam aż przestanie. Czesto sama z płaczem wychodziłam. Jak po Tomka wracałam to jako jedyny wychodził z wielkikimi łzami na polikach i z takim żalem mamo zabierz mnie. Od rana było zawsze mama nie, mama w domu, itd. Plus chorowanie...
Byliśmy, doświadczenie krótkie jest i wiem że już bym do żłobka Tomka nie dała. Mam możliwość być z nim w domu na szczęście, dajemy radę. Ale to nasz przypadek taki ciężki anty-żłobkowy

Panika wow, zapamiętał taki długi wierszyk, brawo dla syna

I dzięki za odpowiedzi w sprawie zębów. U na brak piątek i ciekawe jak długo jeszcze.
a czy wasze dzieci potrafią juz wysmarkać nosa? Toma staram się jakoś nauczyć to zamiast dmuchać to wciąga
Co do smarkanie to tak, Z umie, sama przychodzi, "mam gluty" - no i wie, ze gluty musza wylecieć. Zreszta z niej czyścioch straszny, wręcz patologiczny czasem. PPD to fleja, wczoraj Z zamiast sie bawić sprzątała plac zabaw zbierała zabawki z całego placu i wrzucała do piaskownicy komentując przy tym "brzydko bałagan robic!"

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Zaraz w pytaniu na śniadanie co zrobić kiedy dziec nie chce chodzić do przedszkola - moze sie cos na antyslobkowiczow przyda
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 08:08   #4334
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Kwiatuszku ciężarnej nie wypada lać w tyłek ale jak urodzisz to za takie gadanie oberwiesz ode mnie
Z przedszkolem to tak jak Panika pisze, bez rozwlekań, przedłużania pożegnań-choć wierzę, że to ciężkie może TŻ mógłby Go zaprowadzać???
Kiedy masz kolejną wizytę???

Pani dla Toresa za wierszyk
ZOsia mówi ten:mamo mamo co Ci dam, jedno serce które mam-ale zaraz pyta kiedy oddam


Oldzinx, Zoś umie, od B się nauczyła

Maj przesadza z zimnem i deszczem
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 08:34   #4335
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Oldzinx - J. sam dmucha nos jakos od kiedy mial 1,5 roku, byl wtedy przeziebiony i nauczyl sie. Teraz i sam bierze chusteczki jak potrzebuje albo wola ze glut.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 08:39   #4336
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Kwiatuszku ciężarnej nie wypada lać w tyłek ale jak urodzisz to za takie gadanie oberwiesz ode mnie
Z przedszkolem to tak jak Panika pisze, bez rozwlekań, przedłużania pożegnań-choć wierzę, że to ciężkie może TŻ mógłby Go zaprowadzać???
Kiedy masz kolejną wizytę???

Pani dla Toresa za wierszyk
ZOsia mówi ten:mamo mamo co Ci dam, jedno serce które mam-ale zaraz pyta kiedy oddam


Oldzinx, Zoś umie, od B się nauczyła

Maj przesadza z zimnem i deszczem
Spryciara!

Z sama nie mówi, ale jak jej czytam muszę jej dawać każdy wers dokańczać.
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 12:22   #4337
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
Mój syn przyniósł dziś z żłoba bibułkowy kwiatek i powiedział wierszyk:
"Moja Mama wszystko wie,
Moja Mama kocha mnie.
W dniu jej święta, święta Mamy,
my życzenia jej składamy.
Niechaj żyje nasza Mama
zdrowa i wesoła.
Bijmy brawo naszej Mamie
wszyscy dookoła"
wow!!!!!!

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
ZOsia mówi ten:mamo mamo co Ci dam, jedno serce które mam-ale zaraz pyta kiedy oddam
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 18:48   #4338
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

panika Torres recytator na miarę 6 latka

K. zakaszlany siedzi w domu, wysepiłam badania na kał i mocz na to niespanie jego- stawiam na pasozyty...
dziś był z teściową-podobno złote dziecko...jak zobaczył mnie zaczęły się ryki, wycie i wszystko na:NIE. ledwo sdązążyliśmy do lekarza na kontrolę... a lekarka mnie pocieszyła, że dzieci mają bunto od 2 do 4 rż
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 19:15   #4339
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
(dziś byłam na spotkaniu grupy wspierającej laktacje i faktycznie mogłabym prowadzić )

Mój syn przyniósł dziś z żłoba bibułkowy kwiatek i powiedział wierszyk:
"Moja Mama wszystko wie,
Moja Mama kocha mnie.
W dniu jej święta, święta Mamy,
my życzenia jej składamy.
Niechaj żyje nasza Mama
zdrowa i wesoła.
Bijmy brawo naszej Mamie
wszyscy dookoła"
haha wiedziałam!
A Michaś rozwala!!! Najchętniej to bym dziś zapisała K. do żłoba, byle by mi chociaż pierwszą linijke powiedział

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Co do smarkanie to tak, Z umie, sama przychodzi, "mam gluty" - no i wie, ze gluty musza wylecieć. Zreszta z niej czyścioch straszny, wręcz patologiczny czasem. PPD to fleja, wczoraj Z zamiast sie bawić sprzątała plac zabaw zbierała zabawki z całego placu i wrzucała do piaskownicy komentując przy tym "brzydko bałagan robic!"
haha porządnicka

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Pani dla Toresa za wierszyk
ZOsia mówi ten:mamo mamo co Ci dam, jedno serce które mam-ale zaraz pyta kiedy oddam

Maj przesadza z zimnem i deszczem
Uwielbiam teksty Zosi zapisuj!
przesadza okrutnie.. u nas leje bez przerwy i wiatr do tego


Monika kiedy rodzisz?

Klementyna zdrówka! Tak to jest że maluchy przy mamach są rozdrażnione

Kwiatuszek oj naprawdę ciężko masz a w domu wstawał z uśmiechem? Bo mój Kamil od jakiegoś czasu wstaje z płaczem tak poprostu, myślę że taki etap a co dopiero przy zmianie otoczenia. Mam nadzieje że będzie dobrze, wytrzymaj chociaż 2 tyg powinna być poprawa. Coś tam wiem bo siostrzenice odprowadzałam te pierwsze razy do przedszkola, niby normalka a serce pęka
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-27, 20:08   #4340
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Monika kiedy rodzisz?
w takim tempie to nigdy

nic się nie dzieje....
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 22:55   #4341
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
w takim tempie to nigdy

nic się nie dzieje....
Hehehe, to bedziesz pierwszym przypadkiem wiecznej ciąży
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 23:45   #4342
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Hej

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
Mój syn przyniósł dziś z żłoba bibułkowy kwiatek i powiedział wierszyk:
Wowww! Pieknie

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
Calineczka malutka. Wczoraj miałam wizytę i waży tylko 1500g (33t-dokładnie 32t1d). Lekarz mówi, żeby się nie martwić, bo jest nieduża ale jeszcze w normie ale jakby już ważyła te 2kg to byłabym spokojniejsza, że w razie W swoją wagę ma.

no a druga pociecha od czwartku w żłobku.
Co do wagi malutkiej to nie wiem czy pamietasz, ale tez sie martwiłam. Potem martwiła sie Pani i jej odpisywałam. Takze nie martw sie na zapas , dziewczynki są malutkie.
Zresztą nawet jak sie urodzi malusia - w koncu moja Z miała 2,7 kg przy porodzie to szybko nadrobi Teraz już chyba z 7 kg
Macie już imie ??
Na pewno ciezko pierwsze dni

Cytat:
Napisane przez oldzinx Pokaż wiadomość
Jak po Tomka wracałam to jako jedyny wychodził z wielkikimi łzami na polikach i z takim żalem mamo zabierz mnie. Od rana było zawsze mama nie, mama w domu, itd. Plus chorowanie...
ojej
Jak blizniaki?

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Maj przesadza z zimnem i deszczem
Oj to prawda

-------------
A u nas powoli leci...
Spotkanie klasowe szał bo przyszła nas dosłownie garstka ale i tak było fajnie oderwać sie od dzieciaków i chłopa

Poza tym w połowie czerwca jedziemy do Krk z dzieciakami w ramach wakacji Szczerze ciagle mysle co zabrac i jak sie zapakujemy bo tyle tego bedzie

No i Kubcio w miare grzeczny ostatnio takze ciesze sie, że jakas poprawa jest

Z rosnie jak na drożdzach, niebawem pól roczku skonczy - jest taka juz fajna, smieje się glosno, uwielbia jak sie jej czas poswieca, całuje po buźce i raczkach
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 06:36   #4343
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

A ja się wkurzyłam - TZ ma do dzisiaj podać plany urlopowe, a nawet nie wie ile ma urlopu. Stwierdził, ze skoro nigdzie nie jedziemy to co za różnica czy w ogóle ten urlop wezmie i kiedy. Echhhh.... Poza tym stwierdził, ze zamiast jazdy gdziekolwiek woli remont robić, a na to nie bardzo mamy kasę, więc po co mu urlop
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 08:24   #4344
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Monika a będziesz próbować sn? Jak to sie ma po dwoch latach od cc?

Scarllet u mojego TZ w pracy wcale nie ma urlopów już 3 lata tak pracuje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 09:40   #4345
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Monika a będziesz próbować sn? Jak to sie ma po dwoch latach od cc?

Scarllet u mojego TZ w pracy wcale nie ma urlopów już 3 lata tak pracuje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie mam wyjscia, nie mam wskazan do cc. 2 lata nie maja tu znaczenia wg gin.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 20:29   #4346
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Monika a będziesz próbować sn? Jak to sie ma po dwoch latach od cc?

Scarllet u mojego TZ w pracy wcale nie ma urlopów już 3 lata tak pracuje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tez tak mieliśmy zaraz po ślubie, ponad 3 lata bez urlopu - ale to jeszcze nic - u TZta w firmie jakoś nigdy tego zbytnio nie pilnowali i jak sie poznaliśmy miał ponad 150 dni zaległego

Dzis po 2 latach i 2 miesiącach w koncu trafiłam do gina muszę isc jeszcze raz, bo zlecił mi sporo badań... Fuks niesAmowity bo normalnie na wizytę czeka sie 5-6 tygodni, ale wczoraj tak mnie brzuch bolał ze w koncu chwyciłam za telefon - i okazało się, ze akurat na zaraz zwolniło sie miejsce.
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 20:33   #4347
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Monika aż mi się słabo zrobiło. Ja najpierw się dowiem czy dadzą mi cc a później będę planować ciążę. Może i bym chciała sn teraz mam opcję szpitala ze znieczuleniem nawet ale strach by mnie zablokował. Już mnie brzuch boli po Twoim poscie. Powinnam się leczyć

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 21:01   #4348
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Monika aż mi się słabo zrobiło. Ja najpierw się dowiem czy dadzą mi cc a później będę planować ciążę. Może i bym chciała sn teraz mam opcję szpitala ze znieczuleniem nawet ale strach by mnie zablokował. Już mnie brzuch boli po Twoim poscie. Powinnam się leczyć

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Eeee tam zaraz leczyć. Ja tez sobie nie wyobrazam.
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 21:10   #4349
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Weszłam na stronę naturalnie.po.cesarce, poczytalam parę historii i przynajmniej dowiedziałam się dlaczego mój ból porodowy był nie do zniesienia. Po pierwsze na wstępie przebili mi pęcherz po drugie 11h podawali oxy. Teraz wiem ze inaczej bolą skurcze naturalne a inaczej wywołane sztucznie. Dużo jest pięknych historii drugiego porodu sn ale wszystkie ze znieczuleniem byłabym się tylko ze nagle mi wymyśla przeciwskazanie do znieczulenia. Dobrze ze otworzyli u nas ten nowy szpital bo miałabym jedynaka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 22:48   #4350
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Monika aż mi się słabo zrobiło. Ja najpierw się dowiem czy dadzą mi cc a później będę planować ciążę. Może i bym chciała sn teraz mam opcję szpitala ze znieczuleniem nawet ale strach by mnie zablokował. Już mnie brzuch boli po Twoim poscie. Powinnam się leczyć

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mi gin juz na wizycie kontrolnej po pologu mowil ze przy kolejnym porodzie raczej proba sn bo sam fakt cc ze wzgledu na brak postepu porodu nie jest wskazaniem do kolejnej cc.. teraz chodze do innej gin i od poczatku mowila to samo. Szczerze mowiac wcale bym sie nie obrazila gdyby ktos mi teraz powiedzial ze daje skierowanie na cc, zwlaszcza ze nic sie nie zaczyna samo i tak jak wtedy boje sie czekania, wywolywania, oxy itp. a wlasnie na to sie zanosi.....
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-23 18:52:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.