zazdrość - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-28, 15:22   #1
broszka7894
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 5

zazdrość


Kocham swojego chłopaka jesteśmy ze sobą prawie 2 lata , jestem okropnie zazdrosna i nie chce go puszczać na dyskoteki z kolegami nawet gdy mnie pyta o zgodę mówię że nie , mówię że się boję że go wkońcu stracę, on myśli że nie mam po prostu zaufania do niego. Raz pozwoliłam jemu pojechać na dyskotekę, to jak siedziałam w domu to aż serce mi pod gardło przechodziło, tak nie mogłam tego znieść , chciałabym jakoś temu zapobiec i nie być taka zazdrosna, wiem że związki się przez to rozwalają, co zrobić ? :-( :’(
broszka7894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 15:39   #2
sunshineblue
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 58
Dot.: zazdrość

związki rozwalają się przez takie usilne trzymanie na smyczy, czy facet kiedykolwiek dał ci powód żebyś mu aż tak nie ufała?
Chyba ma swój rozum i nie myśli tylko penisem, to do niego musisz mieć zaufanie a nie do tłumu lasek z dyskoteki.
Poza tym nie możecie chodzić razem, albo jeśli masz aż taki problem to nie możesz zaproponować, że potańczyć będziecie chodzili razem a z kumplami niech się umawia w inne miejsca na wypicie piwa?
sunshineblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 16:04   #3
provoge
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 341
Dot.: zazdrość

Cytat:
Napisane przez broszka7894 Pokaż wiadomość
Kocham swojego chłopaka jesteśmy ze sobą prawie 2 lata , jestem okropnie zazdrosna i nie chce go puszczać na dyskoteki z kolegami nawet gdy mnie pyta o zgodę mówię że nie , mówię że się boję że go wkońcu stracę, on myśli że nie mam po prostu zaufania do niego. Raz pozwoliłam jemu pojechać na dyskotekę, to jak siedziałam w domu to aż serce mi pod gardło przechodziło, tak nie mogłam tego znieść , chciałabym jakoś temu zapobiec i nie być taka zazdrosna, wiem że związki się przez to rozwalają, co zrobić ? :-( :’(
Czy chlopak dal Ci powod do zazdrosci, czy to wszystko czego sie boisz to tylko Twoja wyobraznia?
provoge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 17:59   #4
broszka7894
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 5
Dot.: zazdrość

Kiedyś go dziewczyna pocałowała w policzek jak tańczyli , on mi powiedział o tym , zdenerwowałam się , powiedział że mnie bardzo kocha i że nigdy mnie nie okłamał i że jakby kogoś poznał to by mi powiedział, nie mogę opanować po prostu tej zazdrości nie wiem czemu tak się dzieje
broszka7894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 19:58   #5
mirellaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: zazdrość

To ona go pocałowała, a nie on ja, poza tym on powiedział Ci o tym, więc nie wpadałabym w panikę
mirellaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 20:17   #6
witamina1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 77
Dot.: zazdrość

Czy to ten sam chłopak o którym pisałaś w wątku "zaufanie"?
witamina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 22:17   #7
broszka7894
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 5
Dot.: zazdrość

Tak
broszka7894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-28, 23:42   #8
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: zazdrość

Cytat:
Napisane przez broszka7894 Pokaż wiadomość
Kocham swojego chłopaka jesteśmy ze sobą prawie 2 lata , jestem okropnie zazdrosna i nie chce go puszczać na dyskoteki z kolegami


Nie chcesz go PUSZCZAĆ? A co on, twój syneczek, żebyś ty decydowła, co mu wolno? Jak on to znosi i dlaczego, oto moje pytanie.


nawet gdy mnie pyta o zgodę mówię że nie , mówię że się boję że go wkońcu stracę, on myśli że nie mam po prostu zaufania do niego.


Nie dziwię się. Też bym tak myślała o facecie, który ma pretensję, że gdzieś idę bez niego.


Raz pozwoliłam jemu pojechać na dyskotekę, to jak siedziałam w domu to aż serce mi pod gardło przechodziło, tak nie mogłam tego znieść , \
Pozwoliłaś? No nie rozumiem, masz ad nim władzę.
chciałabym jakoś temu zapobiec i nie być taka zazdrosna, wiem że związki się przez to rozwalają, co zrobić ? :-( :’(
Opanować się i zrozumieć, że on wybrał iebie z własnej woli, a nie z twojego przymusu. Do wierności też go przymusem nie przymusisz.
a wierny jest. Pomyś o tym i nie przesadzaj, bo go stracisz. Ile można wytrzymać.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 01:01   #9
jantrzeci
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 89
Dot.: zazdrość

Każdy ma swoje życie, prawdziwa miłość polega na podejściu: kocham cię, ale jeśli zechcesz odejść to zrób to
jantrzeci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 05:21   #10
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: zazdrość

Cytat:
Napisane przez broszka7894 Pokaż wiadomość
Kocham swojego chłopaka jesteśmy ze sobą prawie 2 lata , jestem okropnie zazdrosna i nie chce go puszczać na dyskoteki z kolegami nawet gdy mnie pyta o zgodę mówię że nie , mówię że się boję że go wkońcu stracę, on myśli że nie mam po prostu zaufania do niego. Raz pozwoliłam jemu pojechać na dyskotekę, to jak siedziałam w domu to aż serce mi pod gardło przechodziło, tak nie mogłam tego znieść , chciałabym jakoś temu zapobiec i nie być taka zazdrosna, wiem że związki się przez to rozwalają, co zrobić ? :-( :’(
Masz świadomość, że on może poznać kogoś nie tylko w dyskotece?
Stracisz go nie przez dyskoteki, ale przez swoje postępowanie. Traktujesz go jak szczeniaka, który nie potrafi utrzymać ptaszka w spodniach.
Obstawiam kolejny wątek pełny łez, w którym będziesz obiecywała, że dasz mu więcej swobody byle wrócił.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 12:11   #11
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: zazdrość

Cytat:
Napisane przez broszka7894 Pokaż wiadomość
Kiedyś go dziewczyna pocałowała w policzek jak tańczyli , on mi powiedział o tym , zdenerwowałam się , powiedział że mnie bardzo kocha i że nigdy mnie nie okłamał i że jakby kogoś poznał to by mi powiedział, nie mogę opanować po prostu tej zazdrości nie wiem czemu tak się dzieje
Powiedział Ci o tym, więc traktuje Cię poważnie. W przeciwieństwie do Ciebie, bo Ty go traktujesz jak gówniarza, który myśli tylko "dolnymi partiami ciała". I nie masz do niego krzty zaufania. Tak nie można.
Może masz niskie poczucie własnej wartości, że tak łatwo przychodzą Ci do głowy myśli typu: On mnie zdradzi, znajdzie sobie inną itp.
Jedyna rada jest taka, że musisz zacząć walczyć z tymi uczuciami, bo każdy związek Ci się przez to rozleci. Żaden człowiek nie wytrzyma na takiej smyczy i w więzieniu.
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-29 13:11:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.