Styczniowe mamusie 2016, cz. I :) - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-01, 17:35   #1141
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Spokojnie. Lekarz na podstawie recznego badania jest w stanie stwierdzic ze ciaza jest na pewno dobrze umiejscowiona nie martw sie!
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 17:43   #1142
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Ale czy żyje? Rozwija się itd? Tz mi mówi że nie ma co się stresować może tak powinno być..
Ale pokazałam mu wyniki badań na Wit. D gdzie mam poniżej normy dużo poniżej i stwierdził że to wymysly teraz. No ale bralam dwa lata witaminę przecież i jest też na prawidłowe funkcjonowanie macicy itp. Ja już nie wiem co lekarz to teoria :-(
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 17:55   #1143
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ale ja już zaczynam 7 tydzien. Kurde nie straszcie mnie.. Nawet nie mam się kogo zapytać że znajomych bo wszystkie dowiadywaly się dopiero W 3 miesiącu.. Nie wiem kurde
Ja pierwsze Usg miałam w 5 tygodniu był tylko pęcherzyk ale przynajmniej wiedziałam że jest w macicy No i wogule ze jest. Drugie miałam w końcówce 6 i juz serduszka biły. Co prawda jeszcze nie płynnie ale biły. Na 3 idę jutro początek 8 i mam nadzieje ze juz będzie coś więcej widać bo na tamtych jeszcze nie można było określić dobrej długości i ja nic nie widziałam bo miały dopiero po 4 mm. Takze warto pójść dla własnego spokoju czy wszystko się dobrze rozwija i dokładnie tak jak dziewczyny mówią czy to ciąża w macicy.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 18:19   #1144
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

magda spokojnie, umów się do innego lekarza i niech Ci zrobi usg
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 18:28   #1145
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Tak magda lekarz potrafi tez stwierdzic ze zyje i wzglednie jest wszystko ok.

Chyba mamy tutaj dziewczyny z Anglii? Tam nie ma tylu usg co u nas i wszystko jest ok, pierwsze usg tez jest pozno.
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 18:46   #1146
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

W Niemczech tez w standardzie jest tylko 3 usg. Ja mam bliźniaki i dlatego już miałam dwa bo najpierw był jeden większy pęcherzyk ale lekarz stwierdził że może będą dwa i dlatego za 1,5 tygodnia miałam drugie i juz były ładne dwa, jeden mniejszy ale dwa.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 18:55   #1147
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Ok to nie będę panikowac.. Jeśli się nie pojawi nic niepokojącego to poczekam na spokojnie do tego lipca a w tym czasie ogarnę dentyste i na tym się skupie bo chyba mi idzie 8 i mnie wkurza bo puchne co chwile i boli a nie mogę tabletek wziąć wrrr
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-01, 19:29   #1148
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Tak magda lekarz potrafi tez stwierdzic ze zyje i wzglednie jest wszystko ok.

Chyba mamy tutaj dziewczyny z Anglii? Tam nie ma tylu usg co u nas i wszystko jest ok, pierwsze usg tez jest pozno.
No sa 2, ale Polki raczej chodza prywatnie - w tym ja.

Jednak przez ta teorie o tym, ze ciazy nie ma do 12. tygodnia kolega mojego meza i jego zona stracili 2 dzieci, bo ona miala krwawienia a lekarze zasrańcy jej paracetamol dawali. I na zasadzie - jak ma sie udac, to sie uda, a jak nie to nie... Chore to dla nas, bo w Polsce sa inne przepisy. Ale co poradze... Lepiej isc na to usg, bo nie zaszkodzi a przynajmniej sie czlowiek uspokoi. Ja sie po usg uspokoilam, odetchnelam i spokojnie czekam na kolejna wizyte 28. czerwca. Odpoczywam i dbam o siebie... Ale dzieki usg bez stresu...
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 19:44   #1149
kogielmogiel
Rozeznanie
 
Avatar kogielmogiel
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 882
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cześć dziewczyny
Magda1706 nie ma się co martwić na zapas, przecież lekarz chyba wie co robi, ale drugą wizytę to masz strasznie późno, ja nie mogę wytrzymać 2 tygodnie pomiędzy wizytami, ale ja to jestem panikara
Mam takie wahania nastroju, że sama nie mogę ze sobą wytrzymać do tego cały czas się martwie, czy wszystko jest w porządku, oszaleje do następnej wizyty.
Wy już rozmawiacie o wózkach a mi to nawet na myśl jeszcze nie przyszło.

alloffkowa fajny filmik, dziecko na początku wygląda jak ufoludek Szkoda, że nie jest pokazane poglądowo który to tydzień, albo długość dziecka.
kogielmogiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 20:11   #1150
justynaxxx86
Raczkowanie
 
Avatar justynaxxx86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 462
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez kogielmogiel Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Magda1706 nie ma się co martwić na zapas, przecież lekarz chyba wie co robi, ale drugą wizytę to masz strasznie późno, ja nie mogę wytrzymać 2 tygodnie pomiędzy wizytami, ale ja to jestem panikara
Mam takie wahania nastroju, że sama nie mogę ze sobą wytrzymać do tego cały czas się martwie, czy wszystko jest w porządku, oszaleje do następnej wizyty.
Wy już rozmawiacie o wózkach a mi to nawet na myśl jeszcze nie przyszło.

alloffkowa fajny filmik, dziecko na początku wygląda jak ufoludek Szkoda, że nie jest pokazane poglądowo który to tydzień, albo długość dziecka.
ja też panikara jestem, więc jesteśmy dwie, lekarka kazała mi dzisiaj pokazać się za miesiąc to się pokażę za trzy tygodnie. Dziś zobaczyłam bijące serduszko! z ciążą wszystko w porządku, choć z daty ostatniej msc nie zwynaczymy terminu bo miałam nieregularne, więc na dzień dzisiejszy mamy 6tc i jeden dzień termin zmienił się na 24stycznia, obym się zaraz nie musiała znaleźć w lutowych mamusiach najbardziej przeraża mnie przeżycie ciąży to końca sierpnia, mam straszną alergię a nie mogę brać leków, dziś naokoło ludzie kosili trawniki a ja się bałąm z domu wyjść

jak nadrobię zaległości w czytaniu Was to Nobel mi się należy, ładnie napierniczacie z tymi postami
justynaxxx86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 20:13   #1151
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Ja też się póki co po usg uspokoiłam mimo że chętnie to bym częściej malucha podglądala

Justyna gratulacje
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-01, 20:33   #1152
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Medeline to zależy od osoby Mój tż miesiąc temu jak byliśmy w Gdańsku to już myślał łóżeczko brać, więc wiesz

Justyna brawo ja mam nadzieję że za 16 dni na genetycznych zobaczę i wszystko będzie ok Bo póki co nawet serducha nie widziałam... a niby był 6t i 5d, ale jak na moje to ciąża może być młodsza, bo ja też nieregularna.

Kogielmogiel bo my z tych w gorącej wodzie kąpanych
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 20:35   #1153
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Ja też się póki co po usg uspokoiłam mimo że chętnie to bym częściej malucha podglądala

Justyna gratulacje
Ja tez..ale niech sobie spokojnie rosnie
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 20:40   #1154
kogielmogiel
Rozeznanie
 
Avatar kogielmogiel
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 882
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez justynaxxx86 Pokaż wiadomość
ja też panikara jestem, więc jesteśmy dwie, lekarka kazała mi dzisiaj pokazać się za miesiąc to się pokażę za trzy tygodnie. Dziś zobaczyłam bijące serduszko! z ciążą wszystko w porządku, choć z daty ostatniej msc nie zwynaczymy terminu bo miałam nieregularne, więc na dzień dzisiejszy mamy 6tc i jeden dzień termin zmienił się na 24stycznia, obym się zaraz nie musiała znaleźć w lutowych mamusiach najbardziej przeraża mnie przeżycie ciąży to końca sierpnia, mam straszną alergię a nie mogę brać leków, dziś naokoło ludzie kosili trawniki a ja się bałąm z domu wyjść

jak nadrobię zaległości w czytaniu Was to Nobel mi się należy, ładnie napierniczacie z tymi postami
O to współczuje alergii. Ja byłam tydzień temu na wizycie i w następny poniedziałek mam kolejną. Na USG mi wyszla troche młodsza ciąża niż wg OM, no ale zobaczymy jak będzie na następnej wizycie - myślę, że wtedy się trochę uspokoję.
Ja jestem niestety po poronieniu i właśnie na wizycie w 9 tygodniu się o tym dowiedziałam, więc podwójna panika
ostatnio siedząc przed gabinetem prawie zawału serca dostałam, bez kitu myślałam, że mi serce wyskoczy
__________________

Edytowane przez kogielmogiel
Czas edycji: 2015-06-01 o 20:42
kogielmogiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 20:47   #1155
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Ja tez..ale niech sobie spokojnie rosnie
niech rośnie
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 20:52   #1156
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

a ja dopiero 10 czerwca pierwsza wizyte mam :P tak licze ze to juz zaczety 10 tydzien bedzie
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 21:08   #1157
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Generalnie pory jedzenia reguluje mi dziecko tylko ze ono by chciało bym wiecznie coś jadła
haha, moje tak samo
zjadłam kolację 0,5 godziny temu i już mnie znowu ssie w żołądku
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Też mam ciężarówkę, ale ona mnie jakoś dołuje. Ta pani tylko narzeka albo wkręca schizy, zdecydowanie się z nią nie polubiłam, ale wiadomo, rzecz gustu
ja nie odniosłam takiego wrażenia ze panikuje, raczej na luzie wszystko bierze mnie się przyjemnie czyta
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Czy Wy też macie metaliczny posmak w buzi? Okropnie mnie to męczy chyba już trzeci dzień, takie okropne uczucie, jakbyście miały bez przerwy nieumyte zęby
nie przez cały czas, ale często mi sie zdarza
Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość

a ja się pożegnałam z pracą. stara umowa kończyła mi się 23.05, 24.05 powiedzieli że czekają aż przyjdzie nowa z administracji (firma zewnętrzna zajmuje się podatkami, umowami itd), tak od tygodnia idzie pocztą ta umowa, dzisiaj sprawdziłam że już nie jestem "de alta" czyli ubezpieczona, mąż powiedział że nie wypuści mnie z domu. skoro nie mam umowy nie mam obowiązku iść, a skoro niezbyt się czuję - dużo ryzykuję idąc na 8 godzin. niech szukają kogoś nowego, bo ja byłam frajerką przez ostatni rok pracując na typie umowy którego nie mieli prawa mi zaproponować.
przykro mi
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ja byłam na wizycie dziś. Założył mi kartę, zlecił wszystkie badania... dobrze że byłam na czczo to od razu wszystko załatwiłam i uwielbiam to że nie musze czekać w kolejkach
ale dziwna wizyta.. pomacał mnie tylko i stwierdził, że ciąża jest, a skoro mnie boli to rośnie. Myślę czy nie pójśc prywatnie do babki co mi usg dopochwowo zrobi?
dziwna wizyta, jak za dawnych czasów
ja bym bez usg tyle czasu nie wytrzymała, ja mam w środę trzecie usg a to dopiero 10 tydzień u mnie
Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, ze niezaleznie czy Letrox czy Euthyrox, to potrzebuje sie wchlonac.
Niektorzy lekarze to zalecaja nawet 1h czekac Ja tam zawse czekam 30 minut.
ja czekam minimum godzinę zazwyczaj biorę tabletkę znaim jeszcze wstanę i później zanim się umyję itp to akurat mija godzina

Cytat:
Napisane przez justynaxxx86 Pokaż wiadomość
ja też panikara jestem, więc jesteśmy dwie, lekarka kazała mi dzisiaj pokazać się za miesiąc to się pokażę za trzy tygodnie. Dziś zobaczyłam bijące serduszko! z ciążą wszystko w porządku, choć z daty ostatniej msc nie zwynaczymy terminu bo miałam nieregularne, więc na dzień dzisiejszy mamy 6tc i jeden dzień termin zmienił się na 24stycznia, obym się zaraz nie musiała znaleźć w lutowych mamusiach najbardziej przeraża mnie przeżycie ciąży to końca sierpnia, mam straszną alergię a nie mogę brać leków, dziś naokoło ludzie kosili trawniki a ja się bałąm z domu wyjść
gratuluję serduszka
Cytat:
Napisane przez kogielmogiel Pokaż wiadomość
O to współczuje alergii. Ja byłam tydzień temu na wizycie i w następny poniedziałek mam kolejną. Na USG mi wyszla troche młodsza ciąża niż wg OM, no ale zobaczymy jak będzie na następnej wizycie - myślę, że wtedy się trochę uspokoję.
Ja jestem niestety po poronieniu i właśnie na wizycie w 9 tygodniu się o tym dowiedziałam, więc podwójna panika
ostatnio siedząc przed gabinetem prawie zawału serca dostałam, bez kitu myślałam, że mi serce wyskoczy
doskonale wiem co czujesz, mam to samo ja sie dopiero w 11 tc dowiedziałam, z tym ze u mnie wcześniej już było coś nie tak, więc liczę na to ze jak na wizycie w tym tygodniu będzie wszystko ok to już jakoś to będzie i się uspokoję
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 21:08   #1158
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez justynaxxx86 Pokaż wiadomość
termin zmienił się na 24stycznia, obym się zaraz nie musiała znaleźć w lutowych mamusiach najbardziej przeraża mnie przeżycie ciąży to końca sierpnia, mam straszną alergię a nie mogę brać leków, dziś naokoło ludzie kosili trawniki a ja się bałąm z domu wyjść
o ja też mam na wtedy termin i mam nadzieję żę będę lutowa i wszystkie egzaminy zdążę zdać a co najważniejsze na nie się nauczyć bo póki co.. sesja zaczyna wrzeć a mnie po przeczytaniu dwóch zdań spanie bierze
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 22:15   #1159
medeline
Zakorzenienie
 
Avatar medeline
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 532
GG do medeline
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Harriet, to zazdroszcze takiego podejścia męża, u mnie pewnie wyjdzie tak, że o wszystkim sama będę musiala pomyślec i zaplanować z wyprzedzeniem, patrząc na jego zainteresowanie tematami dzieci i ciążowymi

Kogielmogiel, mam nadzieję, że wszystko będzie OK! co do alergii - dziwne, że nie możesz brać... Nie działają na Ciebie te z grupy B (claritine, itp.)? Mi lekarz powiedział, że jesli alergia jest nasilona, mimo wszystko leki się podaje, bo na płód nie wpływają
__________________

30.12.2012
26.04.2014
medeline jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-01, 22:18   #1160
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Med ja bylam zadowolona ze mam wolna reke jesli chodzi o wyprawke teraz tez sama wszystko wybieram i kupuje dla malej i mi to pasuje bo uwielbiam jej cos kupowac
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 22:20   #1161
medeline
Zakorzenienie
 
Avatar medeline
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 532
GG do medeline
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Med ja bylam zadowolona ze mam wolna reke jesli chodzi o wyprawke teraz tez sama wszystko wybieram i kupuje dla malej i mi to pasuje bo uwielbiam jej cos kupowac
Co do ubranek, kosmetykow itp. to tez wole sama. Ale wiesz, łóżeczko, wózek, foteliki, meble, to wolałabym mieć z kim konsultować
__________________

30.12.2012
26.04.2014
medeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 22:24   #1162
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez medeline Pokaż wiadomość
Co do ubranek, kosmetykow itp. to tez wole sama. Ale wiesz, łóżeczko, wózek, foteliki, meble, to wolałabym mieć z kim konsultować
Poczekaj będzie widać brzuszek to i zainteresowanie się pewnie zwiększy. Jak juz na ocznie widać ze dzidziuś coraz bliżej to i do naszych mężów szybciej dotrze.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 22:25   #1163
medeline
Zakorzenienie
 
Avatar medeline
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 532
GG do medeline
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Poczekaj będzie widać brzuszek to i zainteresowanie się pewnie zwiększy. Jak juz na ocznie widać ze dzidziuś coraz bliżej to i do naszych mężów szybciej dotrze.
optymistka
__________________

30.12.2012
26.04.2014
medeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 22:27   #1164
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

U mnie to bylo na zasadzie ze ja wybieram, pokazuje mezowi a on mowi ze ladne i mi ten uklad odpowiadal :p
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 22:28   #1165
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez medeline Pokaż wiadomość
Harriet, to zazdroszcze takiego podejścia męża, u mnie pewnie wyjdzie tak, że o wszystkim sama będę musiala pomyślec i zaplanować z wyprzedzeniem, patrząc na jego zainteresowanie tematami dzieci i ciążowymi
Nie przejmuj się, to będzie raczej tak że jak coś mu się przypomni to załatwi, a jak nie to będę za tym sama biegać. To samo jest z pokojem, który mamy robić... Niby fotelik ma załatwić od kogoś zaufanego, ale pewnie i tak skończy się na tym że będziemy biegać po sklepach i szukać.
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 22:33   #1166
medeline
Zakorzenienie
 
Avatar medeline
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 532
GG do medeline
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

To przynajmniej tyle, że mam mniej myślenia niż Ty, harriet. My nie mamy możliwości robić pokoju dziecięcego, bo mieszkanie jest 2pok, jedynie będzie kwestia łóżeczka - jak mieć własne łóżko, nakastniki, komodę i gdzie je wcisnąć w sypialni

Zuken, tak to ja bym nie chciała calkiem Ale fakt, jak co komu pasuje
__________________

30.12.2012
26.04.2014

Edytowane przez medeline
Czas edycji: 2015-06-01 o 22:34
medeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 23:02   #1167
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez medeline Pokaż wiadomość
To przynajmniej tyle, że mam mniej myślenia niż Ty, harriet. My nie mamy możliwości robić pokoju dziecięcego, bo mieszkanie jest 2pok, jedynie będzie kwestia łóżeczka - jak mieć własne łóżko, nakastniki, komodę i gdzie je wcisnąć w sypialni.
To dokładnie jak ja tylko musze gdzieś zmieścić dwa łóżeczka, obawiam się ze będę musiała zrezygnować z mojego łóżka na mniejsze. Może później uda nam się zmienić mieszkanie.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 01:30   #1168
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ale ja już zaczynam 7 tydzien. Kurde nie straszcie mnie.. Nawet nie mam się kogo zapytać że znajomych bo wszystkie dowiadywaly się dopiero W 3 miesiącu.. Nie wiem kurde
to tak jak u mnie, usg będę miała w 7 tygodniu prywatnie, publicznie - byle przed końcem 12 tygodnia. w Hiszpanii są 3 usg i 2 pobrania krwi w trakcie całej ciąży:/ a pomiędzy to martw się kobieto sama.
i tutaj również się mówi że paracetamol można brać bez problemu.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 07:29   #1169
Kasiulenkowo
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulenkowo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4 328
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

heej! dziś idę do gina
__________________
Opinia wyrażona w poście jest
aktualna jedynie w momencie jej pisania.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany
punktu widzenia w każdej chwili.



Kasiulenkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 07:36   #1170
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
U mnie to bylo na zasadzie ze ja wybieram, pokazuje mezowi a on mowi ze ladne i mi ten uklad odpowiadal :p
dobry układ
mój znając życie będzie próbował mieć swoje zdanie
Cytat:
Napisane przez medeline Pokaż wiadomość
To przynajmniej tyle, że mam mniej myślenia niż Ty, harriet. My nie mamy możliwości robić pokoju dziecięcego, bo mieszkanie jest 2pok, jedynie będzie kwestia łóżeczka - jak mieć własne łóżko, nakastniki, komodę i gdzie je wcisnąć w sypialni
my będziemy mieć ten sam problem
Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
heej! dziś idę do gina
no to
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-14 12:50:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.