Mamusie Listopadowe :-) część I! - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-02, 15:34   #3511
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

limonka, to dziś????????? Daj znać co i jak Myślę o Was

A moja niby teściowa była z nami przy porodzie
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 17:45   #3512
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Ja mam dzisiaj truskawkowy dzień Rano kupiłam dwa kilogramy, najpierw zjadłam miseczkę na przekąskę, potem zrobiłam naleśniki z białym serem, truskawkami i sosem truskawkowym, a teraz zjadłam jogurt naturalny z kokosem i resztą sosu

Ogólnie nie mam ostatnio pomysłu na obiady. Apetyt mam, ale sama nie wiem co bym konkretnie zjadła.
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 19:31   #3513
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Podpisałam dziś umowę na czas nieokreślony w pracy jednak nic nie straciłam uczciwie informując o moim stanie,a zyskałam czyste sumienie i wewnętrzny spokój
Coś mi dziś zaszkodziło, jakaś biegunka mnie męczy
Jak dojadę do domu, zjem i odpoczyne to zrobię zdjęcie brzucha dzięki za wsparcie dziewczyny,bez was bym się zamartwiala

Co do wózków to musze w końcu znajomej zapytać jaki ona ma,wiem że jeździ z małym po polach,lasach z psami na spacery, mi też by się przydał taki wózek do boju
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 20:03   #3514
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Gratuluję umowy
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 20:21   #3515
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Nie jest powydziwiane, jest tak jak piszesz - łatwe do zapamiętania, podobają mi się też zdrobnienia Z dziewczynami jest o tyle łatwiej, że często zmieniają nazwisko po ślubie.

Z jednej strony pocieszające, że nie tylko ja mam takie szybkie USG (tylko mierzenie i sprawdzenie tętna), z drugiej szkoda - bo własnego dzieciaka miło się ogląda.

Co do witamin - mam Prenatal Classic i Pregna DHA.
Odnośnie wózka - zerknij na domowa.tv, całkiem sporo ich recenzują
dziękuję za wszystkie opinie właśnie biorę się za przeglądanie opinii na domowej.tv.
na prenatal classic chyba też się skuszę, bo ma wszystko czego potrzeba i widzę, że zawiera dużo żelaza - miałam z tym wcześniej problem i musiałam osobno brać tardyferon.
Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Ja mam dzisiaj truskawkowy dzień Rano kupiłam dwa kilogramy, najpierw zjadłam miseczkę na przekąskę, potem zrobiłam naleśniki z białym serem, truskawkami i sosem truskawkowym, a teraz zjadłam jogurt naturalny z kokosem i resztą sosu

Ogólnie nie mam ostatnio pomysłu na obiady. Apetyt mam, ale sama nie wiem co bym konkretnie zjadła.
mnie właśnie chyba w ogóle apetyt opuszcza, bardzo mało dziś zjadłam. Ale jakby ktoś chciał mi zaserowować takie pyszności jak Twoje to pewnie bym się skusiła
Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Podpisałam dziś umowę na czas nieokreślony w pracy jednak nic nie straciłam uczciwie informując o moim stanie,a zyskałam czyste sumienie i wewnętrzny spokój
gratulacje porządna firma
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 20:28   #3516
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Wrzucam zdjęcie mojego brzucha rzeczywiście może nie jest aż tak mały jak mi się zdaje ale to zdjęcie po obiedzie
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 20:30   #3517
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcie mojego brzucha rzeczywiście może nie jest aż tak mały jak mi się zdaje ale to zdjęcie po obiedzie
Nie dodało się,jeszcze raz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150602_212611.jpg (98,0 KB, 53 załadowań)
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-02, 20:45   #3518
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Nie dodało się,jeszcze raz
Ale zgrabny Ze zdjęcia widać, że jesteś drobna, więc tak bardzo nie rzuca się w oczy (bo może sugerować brzuch po posilku czy chwilowe przybranie na wadze). Ale wprawne oko dostrzeże, że to jednak maluszek
Gratuluję umowy, wspaniała wiadomosc

iclosemyeyes Jest jeszcze Prenatal Duo - w jednym tabsie suplementy i witaminy, w drugim DHA, możesz sprawdzić, jak wychodzi cenowo i pod względem składu.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 21:19   #3519
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

fasterka90, gratuluję umowy Brzuszek bardzo ładny, wcale nie taki mały Ja chyba mam mniejszy, jutro zrobię fotkę i wrzucę
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-03, 06:39   #3520
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cześć dziękuję za miłe słowa
Co do witamin ja znów kupiłam vitaminer prenatal tylko że teraz ten z dha wiem że któraś z Was pisała że źle się połyka ale dla mnie było ok. Miałyśmy tez kiedyś dyskusje ile kwasu foliowego powinno być w takich suplementach,dlatego teraz zapytałam w aptece o witaminy z większą zawartością kwasu to pani aptekarka stwierdziła że więcej i tak się nie wchłania... no i bądź tu człowieku mądry.

Oglądam od rana wózki, ten co koleżanka korzysta to safety 1st sportive, lekki,sportowy,terenowy wręcz,tani.... Jedyne co mi się nie podoba to że w spacerowe dziecko tylko tyłem do mnie może być... Szukam alternatywy ale inne odrazu cięższe i droższe.
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-03, 07:04   #3521
martachoco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 21
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cześć Dziewczyny

Dawno tutaj nie pisałam, ale czytam Was regularnie. Może się przypomnę, jestem Marta, mam 23 lata i termin porodu mam na 19 listopada. Gratuluję Wam kolejnych wizyt i poznanie płci dziecka. Jestem w 16 tygodniu ciąży (a z miesiączki powinien być 18), wczoraj już poznałam płeć dziecka, podobno na 100%-będzie syn Na szczęście wszystko z dzidziusiem jest dobrze. Mam 2kg na minusie, ale brzuszek już się pokazał, zastanawiam się czy nie za wcześnie. Dotąd ciążę znosiłam źle, ciągłe wymioty, przez co prawie nic nie jadłam i migreny. Stopniowo ustępują, niestety oprócz migren. Miałam już takie problemy wcześniej, ale w ciąży ataki są dużo mocniejsze i nie mogę brać leków które mi pomagały. Imienia jeszcze nie mamy wybranego, mieliśmy jedynie dla córki Zastanawiamy się nad Wojtusiem.
martachoco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-03, 07:09   #3522
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Fasterka, a do jakiej Moni kwoty szukasz?

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

*Kwoty
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-03, 07:10   #3523
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Fasterka, fajny brzuszek No i gratuluję umowy
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-03, 07:16   #3524
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez martachoco Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Dawno tutaj nie pisałam, ale czytam Was regularnie. Może się przypomnę, jestem Marta, mam 23 lata i termin porodu mam na 19 listopada. Gratuluję Wam kolejnych wizyt i poznanie płci dziecka. Jestem w 16 tygodniu ciąży (a z miesiączki powinien być 18), wczoraj już poznałam płeć dziecka, podobno na 100%-będzie syn Na szczęście wszystko z dzidziusiem jest dobrze. Mam 2kg na minusie, ale brzuszek już się pokazał, zastanawiam się czy nie za wcześnie. Dotąd ciążę znosiłam źle, ciągłe wymioty, przez co prawie nic nie jadłam i migreny. Stopniowo ustępują, niestety oprócz migren. Miałam już takie problemy wcześniej, ale w ciąży ataki są dużo mocniejsze i nie mogę brać leków które mi pomagały. Imienia jeszcze nie mamy wybranego, mieliśmy jedynie dla córki Zastanawiamy się nad Wojtusiem.
Gratuluję synusia!
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-03, 07:54   #3525
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki, mój syncio na wakacjach w Polsce u moich rodziców, także mam duużo czasu na odpoczynek Jutro wizytuje aaaaa już nóżkami przebieram moja dzidzia tak poddskakuje słodko, cieszę się, bo mogę ją w jakiś sposób kontrolować.
fasterka, pokaż brzusio

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------



Ale macie nachalne teściowe, masakra, moja trochę też jest ale mieszka na szczęście 700 km od nas, więc o niezapowiedzianych wizytach nie ma mowy ufff co za ulga
Daj znać po wizycie

Moja teściowa też jest dobrym człowiekiem Tylko zauważyłam, że po menopauzie, braku swojego życia i jak pojawiła się pierwsza wnuczka zaczęła ostro świrować. No nic najważniejsze to nie dać sobie wejść na głowę

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Ja mam dzisiaj truskawkowy dzień Rano kupiłam dwa kilogramy, najpierw zjadłam miseczkę na przekąskę, potem zrobiłam naleśniki z białym serem, truskawkami i sosem truskawkowym, a teraz zjadłam jogurt naturalny z kokosem i resztą sosu

Ogólnie nie mam ostatnio pomysłu na obiady. Apetyt mam, ale sama nie wiem co bym konkretnie zjadła.
O to to, mam tak samo. Jak już coś pomyślę to tylko truskawki przychodzą mi do głowy

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Podpisałam dziś umowę na czas nieokreślony w pracy jednak nic nie straciłam uczciwie informując o moim stanie,a zyskałam czyste sumienie i wewnętrzny spokój
Coś mi dziś zaszkodziło, jakaś biegunka mnie męczy
Jak dojadę do domu, zjem i odpoczyne to zrobię zdjęcie brzucha dzięki za wsparcie dziewczyny,bez was bym się zamartwiala

Co do wózków to musze w końcu znajomej zapytać jaki ona ma,wiem że jeździ z małym po polach,lasach z psami na spacery, mi też by się przydał taki wózek do boju
Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Nie dodało się,jeszcze raz
Gratuluję Super pracodawca I jaki brzuszek fajniutki

Co do witamin to ja brałam trzy dni falvit mama + kwasy DHA omega med i trzy dni nie mogłam iść do wc a jem cały czas tak samo Poleciałam po Femibion 2 i wszystko wróciło do normy
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-03, 08:36   #3526
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Truskawki to ja też jem kilogramami czekam jeszcze z niecierpliwością na czereśnie, zawsze się tak nimi objadam że aż mnie brzuch boli
Ja na moją teściową nie mam co narzekać, nic się nie wtrąca a jak o coś sama zapytam to chętnie odpowie zanim byłam w ciąży ciągle mnie goniła żebyśmy się wzięli za starania o potomka, ma już 3 wnuków ale jak to mówi,to nie są z ich nazwiskiem więc co innego. Siostry tz czasem trochę marudza nawet że mało się wnukami zajmuje. Ja się tam nie dziwię, jakbym piątkę swoich odchowala to też już by mi się nie chciało wnukami zajmować ;p ledwo najmłodsza trochę wyrosła to najstarsza juz swoje miała

cynamon jakoś bardzo ograniczonego budżetu nie mamy,ale ponad 2tys za wózek to już dla mnie dużo. Z resztą z mamą musze pogadać, mówiła że ona wózek kupuje ;p
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-03, 08:42   #3527
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Fasterka, jeżeli zalezy Ci na lekkim wózku, takim trochę sportowym, ze skretnymi pompowanymi kołami, i za normalna cenę , to obejrzyj sobie tutka grandera

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Ide serducho to mi zaraz wyskoczy...

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Trzymajcie kciuki
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-03, 08:42   #3528
Sysska
Zadomowienie
 
Avatar Sysska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 781
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Jak zawsze mam do nadrobienia zaległości w wątku :P piszecie z prędkością światła Ja już jestem na L4 wiec możeteraz nadrobię hehe

Połówkowe mam 19 czerwca, a wizytę u gina na badanie 25 czerwca płci jeszcze nie znam i poprosiłam lekarza, aby poinformował mnie gdy będzie pewny na 100% bo się zdeczko wnerwie jak się pomyli heheh planuję już pokoik (w sierpniu chcę go malować i umeblować) kupujemy powolutku rzeczy (kołderki, kocyki), zrobiłąm już listę zakupów do Ikei, no nie mogę się doczekać
__________________
I chihuahua
Sysska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-03, 08:52   #3529
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Truskawki to ja też jem kilogramami czekam jeszcze z niecierpliwością na czereśnie, zawsze się tak nimi objadam że aż mnie brzuch boli
Ja na moją teściową nie mam co narzekać, nic się nie wtrąca a jak o coś sama zapytam to chętnie odpowie zanim byłam w ciąży ciągle mnie goniła żebyśmy się wzięli za starania o potomka, ma już 3 wnuków ale jak to mówi,to nie są z ich nazwiskiem więc co innego. Siostry tz czasem trochę marudza nawet że mało się wnukami zajmuje. Ja się tam nie dziwię, jakbym piątkę swoich odchowala to też już by mi się nie chciało wnukami zajmować ;p ledwo najmłodsza trochę wyrosła to najstarsza juz swoje miała
Ja to rozumiem Moja mama też miała nas 5, między nami 2-3 lata różnicy. Nie wymagam od niej żeby mi pomagała bo wiadomo, swoje odchowała, jeszcze nie ma 50 lat i pracuje. Całkiem ma inne podejście niż moja teściowa...

Chciałabym pogadać o wózkach ale prawdopodobnie jednak zostaniemy z tym od szwagierki

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość

[/COLOR]Ide serducho to mi zaraz wyskoczy...

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Trzymajcie kciuki
Kciuki mocno trzymam, daj znać od razu

Cytat:
Napisane przez Sysska Pokaż wiadomość
Jak zawsze mam do nadrobienia zaległości w wątku :P piszecie z prędkością światła Ja już jestem na L4 wiec możeteraz nadrobię hehe

Połówkowe mam 19 czerwca, a wizytę u gina na badanie 25 czerwca płci jeszcze nie znam i poprosiłam lekarza, aby poinformował mnie gdy będzie pewny na 100% bo się zdeczko wnerwie jak się pomyli heheh planuję już pokoik (w sierpniu chcę go malować i umeblować) kupujemy powolutku rzeczy (kołderki, kocyki), zrobiłąm już listę zakupów do Ikei, no nie mogę się doczekać
Zapisuję i mamy połówkowe w tym samym czasie Teraz pisz z nami jak na elce jesteś
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-03, 09:03   #3530
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Truskawki to ja też jem kilogramami czekam jeszcze z niecierpliwością na czereśnie, zawsze się tak nimi objadam że aż mnie brzuch boli
Czereśnie też lubię, nawet bardziej niż truskawki. Przedwczoraj miałam jednak mega ochotę na truskawki, mąż kupił, ale niezbyt dobre były, kwaśne jakieś. Nie trafiły się nam
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-03, 09:22   #3531
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

O,srebrna_smuga to też Was sporo było u tz tak samo różnica po 2-3lata, w tym tz miał bardzo chore oczy w dzieciństwie, jest po 2 operacjach,a jego brat jest wcześniakiem,urodził się w 7miesiacu,ciągle szpitale,sanatoria itd,do domu przyjechał na stałe dopiero jak miał 5lat.... Ale teraz jak ktoś nie wie to nie zauważy teść przy dzieciach mało pomaga, wiec teściowa dość ciężko miała,teraz tez jeszcze pracuje i ma duże problemy zdrowotne, dlatego ja rozumiem i pomocy nie wymagam.
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-03, 09:24   #3532
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Daj znać po wizycie

Moja teściowa też jest dobrym człowiekiem Tylko zauważyłam, że po menopauzie, braku swojego życia i jak pojawiła się pierwsza wnuczka zaczęła ostro świrować. No nic najważniejsze to nie dać sobie wejść na głowę



O to to, mam tak samo. Jak już coś pomyślę to tylko truskawki przychodzą mi do głowy





Gratuluję Super pracodawca I jaki brzuszek fajniutki

Co do witamin to ja brałam trzy dni falvit mama + kwasy DHA omega med i trzy dni nie mogłam iść do wc a jem cały czas tak samo Poleciałam po Femibion 2 i wszystko wróciło do normy
Ja też biorę falvit mama + kwas dha omegamed i raz miałam problem, bo po 5 dniach byłam w toalecie... Od tego momentu jest ok, chodzę codziennie, a biorę nadal takie same witaminy. Za to pojawiły się hemoroidy, boli okropnie
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-03, 10:22   #3533
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Jadę właśnie do pracy... Nie wiem jak przeżyje to lato, upał jest okropny
A tak poza tematem - poważnie zastanawiałam się czy dziewczyna przede mną ma na sobie sukienkę czy bluzkę i pod nią jeszcze spodenki których nie widać. Poważnie,tak krótkiej kiecki jeszcze nie widziałam!
Poznanianka z domowych sposobów mi kiedyś pomagalo moczenie pupy w chłodnej wodzie
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-03, 10:26   #3534
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

cynamon Powodzenia

Cytat:
Napisane przez martachoco Pokaż wiadomość
wczoraj już poznałam płeć dziecka, podobno na 100%-będzie syn Na szczęście wszystko z dzidziusiem jest dobrze. Mam 2kg na minusie, ale brzuszek już się pokazał, zastanawiam się czy nie za wcześnie. Dotąd ciążę znosiłam źle, ciągłe wymioty, przez co prawie nic nie jadłam i migreny. Stopniowo ustępują, niestety oprócz migren. Zastanawiamy się nad Wojtusiem.
Gratuluję, Wojtek to piękne imię
Co do kilogramów - gin mnie pocieszała, że jednak najważniejsze jest to, jak dziecko się rozwija; w I trymestrze sama zalecała dość oszczędny przyrost wagi.

O kurcze, nie przypuszczałam, że witaminy mogą powodować aż takie zmiany w metabolizmie.

Piszecie o truskawkach, ja mam na nie bana (dopóki nie dowiemy się, czy przechodziłam toksoplazmozę. Ale przeżyję, póki co mam smaka na rukolę i lemioniadę
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-03, 10:27   #3535
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Podpisałam dziś umowę na czas nieokreślony w pracy
Super! Gratuluję!!!

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcie mojego brzucha rzeczywiście może nie jest aż tak mały jak mi się zdaje ale to zdjęcie po obiedzie
śliczny brzuszek, zgrabny!
Cytat:
Napisane przez martachoco Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Dawno tutaj nie pisałam, ale czytam Was regularnie. Może się przypomnę, jestem Marta, mam 23 lata i termin porodu mam na 19 listopada. Gratuluję Wam kolejnych wizyt i poznanie płci dziecka. Jestem w 16 tygodniu ciąży (a z miesiączki powinien być 18), wczoraj już poznałam płeć dziecka, podobno na 100%-będzie syn Na szczęście wszystko z dzidziusiem jest dobrze. Mam 2kg na minusie, ale brzuszek już się pokazał, zastanawiam się czy nie za wcześnie. Dotąd ciążę znosiłam źle, ciągłe wymioty, przez co prawie nic nie jadłam i migreny. Stopniowo ustępują, niestety oprócz migren. Miałam już takie problemy wcześniej, ale w ciąży ataki są dużo mocniejsze i nie mogę brać leków które mi pomagały. Imienia jeszcze nie mamy wybranego, mieliśmy jedynie dla córki Zastanawiamy się nad Wojtusiem.
Hej!! gratuluję chłopca! my jeszcze płci nie znamy... na połówkowym mamy poznać - nie mogę się doczekać a tu jeszcze 2 tygodnie

Co do wózków to ja na razie mam w głowie czarną dziurę - kompletnie nie wiem na co zwracać uwagę. Muszę popytać koleżanki
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-03, 10:29   #3536
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Jadę właśnie do pracy... Nie wiem jak przeżyje to lato, upał jest okropny
A tak poza tematem - poważnie zastanawiałam się czy dziewczyna przede mną ma na sobie sukienkę czy bluzkę i pod nią jeszcze spodenki których nie widać. Poważnie,tak krótkiej kiecki jeszcze nie widziałam!
Mnie też ciężko znieść upał, a wlaśnie nabiegałam się po mieście (min. sokowirówka na promocji w Lidlu i tort na urodziny mamy). Będę chłodzić się lemoniadą i innymi napojami.

Ja raz widziałam dziewczę w tak krótkiej sukience, że widać było majty. Ale to było usprawiedliwione pojedynkiem o faceta - która bardziej prezentowała wdzięki, ta wygrała jego względy
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-03, 10:44   #3537
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

My w sumie o wózku jeszcze nie myśleliśmy. W ogóle o niczym jeszcze nie myślimy pewnie jak już poznamy płeć to będziemy coś działać i kupować
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-03, 10:46   #3538
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

fasterka90, kontaktowalam się z moją gin i w ciąży można stosować posterisan. Kupiłam maść i stosuje, może ciut lepiej jest. Ale to dopiero 2 dni minęły, także spokojnie

Co do wózków to ja też jeszcze nie mam nic konkretnego na oku. Podobał mi się Mikado Aston, ale ma kiepskie oceny... To będzie duży problem, bo mój mąż najchętniej kupilby taki za 600zł z allegro :/
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-03, 10:57   #3539
kasiabwwl
Raczkowanie
 
Avatar kasiabwwl
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 170
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Podpisałam dziś umowę na czas nieokreślony w pracy jednak nic nie straciłam uczciwie informując o moim stanie,a zyskałam czyste sumienie i wewnętrzny spokój
Gratuluję umowy, trafiłaś na uczciwego pracodawcę, oby takich jak najwięcejJa właśnie gotuję się u siebie w biurze - nie mamy klimy więc temperatura w wynosi 28stopni

Apropo krótkich sukienek... Ostatnio szłam z córką do sklepu i przed nami maszerowała pani w takiej właśnie bardzo krótkiej sukience. Moja rezolutna córka przyglądała się jej przez krótką chwilę i zaraz krzyczy do mnie: "Mama, mama patrz...Ta Pani zapomniała założyć spodni" Spojrzenie babki bezcenne.

Trzymajcie dziewczyny kciuki bo dziś po 17 mam wizytę. Mam nadzieję że gin potwierdzi płeć
__________________
Zosia 25.09.2012
kasiabwwl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-03, 11:16   #3540
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Jestem po wizycie... z dzidzią wszystko dobrze, dziewczyny, moje marzenie się spełnia bo będzie CÓRECZKA umieram ze szczęścia, mąż będzie miał niespodziankę jak wróci wieczorem
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-24 10:19:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.