Koty - część XI - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-06, 11:50   #2161
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Koty - część XI

Ja mam brytka i szukam drugiego tez brytka.
Odpowiada mi ten ich hrabiowski temperament
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 11:51   #2162
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Koty - część XI

widziałam wczoraj peterbaldy, tą wersję z włosem wyglądały bardzo podobnie do syjamów nowego typu, tylko te oczy, czysty szmaragd...
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 13:30   #2163
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez stasiek Pokaż wiadomość
A nie zestresuje go taki towarzysz? Jak Twoj Brytyjczyk reaguje na halas, zmiany, dzieci, psy? Ja bym przemyslala jeszcze wybor rasy, bo brytyjczyk+devon nie wydaje mi sie dobrym polaczeniem :/
Mój kot ma wszystko i wszystkich głęboko gdzieś, jego stresuje tylko zbyt mała ilość snu na dobę i tyle 5godzinną podróż do mojego rodzinnego miasta przesypia i jest wręcz wkurzony jak ktoś zagląda do transportera. Nie boi się hałasu, nowych ludzi, innych zwierząt, także myślę że to nie byłby żaden problem
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 14:51   #2164
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Mój kot ma wszystko i wszystkich głęboko gdzieś, jego stresuje tylko zbyt mała ilość snu na dobę i tyle 5godzinną podróż do mojego rodzinnego miasta przesypia i jest wręcz wkurzony jak ktoś zagląda do transportera. Nie boi się hałasu, nowych ludzi, innych zwierząt, także myślę że to nie byłby żaden problem
To nie ma co sie martwic
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 17:15   #2165
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Malla dzwoniłam wczoraj do Loki Miao (btw oni są z Katowic a nie z Łodzi ) i Pan rzeczywiście odpowiedział mi na wszystkie pytania. Już generalnie wiem na czym stoję.
Mój Brytyjczyk to brytyjski leniuch pełną parą. Myślę że taki mały urwis mógłby zainspirować go do ruchu. Mój Leon przesypia +/- 22h z 24godzinnej doby ..
Ach, tak, z Katowic, ciągle mi się myli!

Devon go rozrusza, ale czy brytol wyszaleje devona? Będziesz musiała "dokańczać robotę". Nie wiem, jaki masz sprzęt w domu, ale must have dla ufolka to drapak z długim słupkiem i półki, na które może wskakiwać (inaczej będzie się wspinać po firankach).

Dziś na wystawie w klatce spał przytulony devon z brytyjczykiem z Sarantiny.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 18:23   #2166
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Dziś na wystawie w klatce spał przytulony devon z brytyjczykiem z Sarantiny.
O, byłaś na wystawie. Ja może jutro się wybiorę (możesz napisać po ile są wejściówki, nie wiem czy mi drobnych wystarczy, czy lecieć do bankomatu? ).

Tak się nie mogłam doczekać wystawy jak rozmyślałam nad rasowcem do dokocenia, a tu już czerwiec, ale przeleciało.
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 18:47   #2167
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty - część XI

Bilet normalny 8-10 zł, nie widziałam dokładnie. Z ciekawych stoisk karmy Canagan i nowa mokra karma znanej firmy, która do tej pory się nie wybijała, ale nareszcie coś jej wyszło (pierwsze stoisko po lewej po zejściu na dół). Dużo wędek. Z drapaków Leoland, czyli 4x tańszy odpowiednik Rufiego, polecam (za 80 zł wysoki, gruby pieniek na szerokiej podstawie).

Zapiekanki z Tramwaju są ok

Ogólnie wystawa jak zwykle w Krakowie marna Mało kotów, mało odwiedzających, dość duszno, choć nie tragicznie (ze względu na to, że mało kotów i mało odwiedzających). Plakatów na mieście nie widziałam, wszędzie wisi festiwal tatuażu. Nudziliśmy się, bo mało osób nas zagadywało mimo tego, że kot radośnie brykał na klatce. Koty niespecjalnie ładne, tylko 3 devony.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-06, 18:53   #2168
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Koty - część XI

Właśnie tak się zastanawiam czy jechać, bo trochę pracy papierkowej mam, ale w sumie to nie jest daleko. No i skoro duży wybór wędek, to może jednak zajrzę (oprócz laserka, to jedyna warta uwagi zabawka wg Misi, a te co ma już się trochę znudziły).

Dzięki
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-08, 05:59   #2169
jatula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 211
Dot.: Koty - część XI

one są słodkie i mają cudowne pucie brytyjczyki <3
jatula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-08, 08:12   #2170
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty - część XI

Daktylek - byłaś?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-08, 20:23   #2171
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Koty - część XI

Ja nigdy na wystawie kotów nie byłam , muszę się kiedyś wybrać
w lipcu idę na psią , bo znajoma wystawia swoje gończe dwa psy .

Rodziców kot był operowany , kiedyś nie było bumu i tak dużo informacji na temat zalet sterylki . Rodzice mają kotkę perską i dostała ropomacicza- tak się pisze ?
Kot ma 12 lat od razu był operowany , na szczęście wsio jest ok .
zadziwia mnie jedno , kot 12 lat żre whiskas , wyniki serce , nerki , krew wręcz idelne
Bo zbadali wszystko , babka się bała że kot starszy i mogą być problemy jakieś np. przy narkozie .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-08, 20:29   #2172
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Koty - część XI

Ania, bywa, tak samo jak bywają ludzie żywiący się śmieciami, palący, pijący, a zdrowi. Takie wyjątki od reguły
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-08, 20:39   #2173
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Koty - część XI

Byliśmy dzisiaj na drugim szczepieniu, zważyliśmy kociaki i kotka waży tylko 1,55 kg :/ Kocurek blisko 2 kg także na 3 miesiące ok, wet kazała z kotką zjawić się za 3 tygodnie czy przybrała. Nie wydzielam im szczegółowo porcji, nie wiem czemu tak słabo ona przybiera, zjadają mniej więcej tyle samo, a kotka jest wyraźnie drobniejsza i chudsza. Może zbadać ją pod kątem robaków? Niby w kupach nic nie widzę, były odrobaczane ale jakoś zmartwiła mnie ta niska waga :/
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-08, 20:52   #2174
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
Byliśmy dzisiaj na drugim szczepieniu, zważyliśmy kociaki i kotka waży tylko 1,55 kg :/ Kocurek blisko 2 kg także na 3 miesiące ok, wet kazała z kotką zjawić się za 3 tygodnie czy przybrała. Nie wydzielam im szczegółowo porcji, nie wiem czemu tak słabo ona przybiera, zjadają mniej więcej tyle samo, a kotka jest wyraźnie drobniejsza i chudsza. Może zbadać ją pod kątem robaków? Niby w kupach nic nie widzę, były odrobaczane ale jakoś zmartwiła mnie ta niska waga :/
Zawsze kotka jest mniejsza od kocurka U mnie jest ponad kg roznicy. 1,5 kg dla takiego kociaka to chyba ok?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-08, 21:05   #2175
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Zawsze kotka jest mniejsza od kocurka U mnie jest ponad kg roznicy. 1,5 kg dla takiego kociaka to chyba ok?
No może i tak, ale skoro nawet wet zauważyła, że to trochę mało i żeby przyjść sprawdzić...Pytała co jedzą, mówię że są na barfie od 3-4tygodni, nie wiem czy tym się zasuregowała, że może za małe porcje dostają? Fakt, że kocur jest większy (i grubszy), ale ona więcej się rusza. I jeszcze powiedziała, że mają duże mostki, ale o niedożywieni nic nie mówiła
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-08, 21:12   #2176
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ania, bywa, tak samo jak bywają ludzie żywiący się śmieciami, palący, pijący, a zdrowi. Takie wyjątki od reguły
I całe szczęście bo kotka ma się bardzo dobrze po operacji
Jak rodzice ją wzieli , to nie było za bardzo dobrych karm , teraz już się nie da kota przestawić nawet jakby bardzo chcieli

U mnie kot waży ponad 5kg kotka nieco ponad 3 kg . teraz jej się troszkę jeszcze schudło , bo wyłazi , dużo biega , skacze i nie ma czas jeść
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-08, 21:29   #2177
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Koty - część XI

Trochę poczytałam o wadze kociakó w wieku 3 miesięcy i niby nie jest to mało, no ale 40dg to spora różnica między nimi, dla porównania w wieku 6tyg on ważył jakieś tylko 10dg więcej niż ona (były nieco wychudzone). Z drugiej strony ona wyraźnie jest mniejsza, ma mniejszą głowę, krótszy ogonek itd. Zwiększę jej trochę porcję, mam nadzieję, że nieco przytyje. W domu ważyłam je jakieś 2 tygodnie temu? On ważył chyba 1,7 a ona 1,6 czyli tak jakby nie przybrała przez ten czas nic :/
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-08, 22:10   #2178
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Daktylek - byłaś?
Niestety nie, nie wyrobiłam się. A żałuję, mogłam iść w sobotę



Tak w temacie kociej wagi. Zważyłam Misię wczoraj i waży 4,8 kg
A ja jej mieszanki robię na 4,2 kg, bo tyle ważyła w lutym. Niby przytyła, ale wizualnie nie zgrubła, nie ma brzuszka (tzn. ma, ale po jedzeniu, więc to chyba normalne), wcięcie w talli jest takie jak było (mierzę metrem ).
Była u mnie koleżanka, która ostatnio widziała ją w marcu i stwierdziła, że "urosła", nie przytyła, tylko jakby większa się zrobiła.
I teraz nie wiem, zmienić mieszankę na większą czy zostawić jak jest? Przez te upały, to i tak głównie leniuchuje i grzeje pupę na parapecie. Nie chcę, żeby przytyła. Tym bardziej, że nie ma kompana do wymęczenia.

A, właśnie. Pochwaliłam w temacie jedzenia i kot oczywiście się wypiął. Wołowina bee i chrupki wcinała przez 2 dni. Wróciłam więc do mieszanki z indyka i kurczaka. Ale przed wołowiną w sumie ta mieszanka drobiowa była niezjadliwa. Po 2 tygodniach wołowiny nagle posmakowała, więc liczę, że do wołowiny wróci (dodałam teraz kilka nowych supli i mam nadzieję, że to nie to ją tak zniechęciło).

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Zawsze kotka jest mniejsza od kocurka U mnie jest ponad kg roznicy. 1,5 kg dla takiego kociaka to chyba ok?
Moja pierwsza kotka też była drobna, przez całe życie oscylowała w okolicy 3,4-3,8 kg (więcej ważyła zimą).
A Misia taka duża, jest nawet dłuższa od przeciętnego kota.
Chyba wdała się w pańcię
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."

Edytowane przez daktylek1987
Czas edycji: 2015-06-08 o 22:06
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-08, 22:48   #2179
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Koty - część XI

Lady też ostatnio przytyła. Też razem z pańcią

Lunka już bez kubraczka śmiga. Ma wygolony brzuszek i wygląda przekomicznie. I schudła 2,6 waży, więc ją tuczymy. Lady nie może znieść tej rażącej dyskryminacji i ma focha od trzech dni.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-09, 07:12   #2180
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Koty - część XI

Mała jak nie jadła, tak po kuracji antybiotykowej zżera 50 g mieszanki mięsnej i 70 g puszeczki filetówki dziennie. I jeszcze chrupki dogryza

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------

Kurka wodna. Czytam o BARFie i wiecie co? Jak babcię kocham, piszę doktorat, a prostych zasad żywienia kota ni cholerci nie umiem przyswoić Zaczynam się bać czy nie zrobię kotu jeszcze krzywdy robiąc sama BARFa

Ale dziś zamówię FC Complete. Już czas, mała dre się o mięso coraz bardziej.
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 07:22   #2181
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez daktylek1987 Pokaż wiadomość
Tak w temacie kociej wagi. Zważyłam Misię wczoraj i waży 4,8 kg
A ja jej mieszanki robię na 4,2 kg, bo tyle ważyła w lutym. Niby przytyła, ale wizualnie nie zgrubła, nie ma brzuszka (tzn. ma, ale po jedzeniu, więc to chyba normalne), wcięcie w talli jest takie jak było (mierzę metrem ).
Była u mnie koleżanka, która ostatnio widziała ją w marcu i stwierdziła, że "urosła", nie przytyła, tylko jakby większa się zrobiła.
I teraz nie wiem, zmienić mieszankę na większą czy zostawić jak jest? Przez te upały, to i tak głównie leniuchuje i grzeje pupę na parapecie. Nie chcę, żeby przytyła. Tym bardziej, że nie ma kompana do wymęczenia.
Widzę, że i Twoja przybrała... Florka na barfie skoczyła z 4,2 do 4,7 kg. Też zrobiła się większa, postawniejsza, nie grubsza. Bisiak na barfie przytyła z 3,8 do 4 kg i się trzyma tej wagi, nie zrobiła się masywniejsza, podkreśliła jej się za to "talia". Najwidoczniej Florka poszła w masę, a Bisiak w rzeźbę
Mieszanki robię im teraz na 90% wagi - zerknij sobie na ten temat: http://www.barfnyswiat.org/viewtopic.php?t=1911 Zobaczymy co z tego wyjdzie

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość

Kurka wodna. Czytam o BARFie i wiecie co? Jak babcię kocham, piszę doktorat, a prostych zasad żywienia kota ni cholerci nie umiem przyswoić Zaczynam się bać czy nie zrobię kotu jeszcze krzywdy robiąc sama BARFa

Ale dziś zamówię FC Complete. Już czas, mała dre się o mięso coraz bardziej.
Jak masz jakieś pytania, problemy czy co to wal do mnie na fb, ja Ci wszystko wytłumaczę, ogarniesz
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 07:28   #2182
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość

Jak masz jakieś pytania, problemy czy co to wal do mnie na fb, ja Ci wszystko wytłumaczę, ogarniesz
To już wbijam
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 07:46   #2183
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez daktylek1987 Pokaż wiadomość

Moja pierwsza kotka też była drobna, przez całe życie oscylowała w okolicy 3,4-3,8 kg (więcej ważyła zimą).
A Misia taka duża, jest nawet dłuższa od przeciętnego kota.
Chyba wdała się w pańcię



Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Lady też ostatnio przytyła. Też razem z pańcią

Lunka już bez kubraczka śmiga. Ma wygolony brzuszek i wygląda przekomicznie. I schudła 2,6 waży, więc ją tuczymy. Lady nie może znieść tej rażącej dyskryminacji i ma focha od trzech dni.

Miała trochę stresu to schudła, ale zaraz nadrobi


Muszę zważyć moje diabły. Su jest mała, ale taka kulkowata. Ma też takie futro, że wygląda na okrągłą. Rysiu jest muskularny. Taki prawdziwy tygrys


Moje koty nienawidzą upałów. Leżą w cieniu i dyszą. Nie widziałam żeby się wygrzewały na słońcu.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 08:25   #2184
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty - część XI

U mnie jeden kot nawet nie zauważył przyjścia upałów, a drugi leży jak długi na środku dywanu.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 10:12   #2185
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Koty - część XI

Moje koty dachowce powoli wychodzą z kataru, wyglądają już całkiem normalnie, oczy czyste, kichają rzadko, tylko nosek u jednego jeszcze jakby mokry, codziennie lepiej, antybiotyk mam do końca tygodnia potem się skończy i same suplementy do jedzenia będą dostawać później.
Fotki to: kocica matka zdjęcie z niedzieli, kocię jedno małe, kilka dni do tyłu na strychu, siedzi na takim wiekowym materacu słomianym już rozdartym, kociątko przybrudzone bo chodziło gdzieś po kątach w kurzu, teraz już wygląda jeszcze zdrowiej niż wtedy, oświetlenie na strychu marne nawet w dzień.
2 kociątka nie ma bo się schowało gdzieś jak zobaczyło aparat.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00351.jpg (111,2 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00332.jpg (92,6 KB, 17 załadowań)
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 10:29   #2186
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Koty - część XI

Dobrze, że kotki zdrowieją. I co dalej z mamą i maluchami?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 11:53   #2187
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Koty - część XI

Jak ktoś się znajdzie chętny na malucha, to oddam.
Oswajam z człowiekiem, tego na zdjęciu biorę na ręce, głaskam, drapie po uszach, by się nie bał nowego właściciela.
Jak nie będzie chętnego to zostają wszystkie z nami, mam miejsca dla tych 3, ale już nie będzie żadnego rozmnażania, ani przygarniania nowych, tylko te 3 będą.

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Małe kocię ze zdjęcia to kocurek, więc nie będzie problemu jeśli chodzi o rozmnażanie.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 12:35   #2188
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Małe kocię ze zdjęcia to kocurek, więc nie będzie problemu jeśli chodzi o rozmnażanie.
Nie w waszym domu mam jednak wielką nadzieję, że zostanie wykastrowany?
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 12:36   #2189
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Małe kocię ze zdjęcia to kocurek, więc nie będzie problemu jeśli chodzi o rozmnażanie.
Płeć nie ma nic do rzeczy, wystarczy wysterylizować.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 13:38   #2190
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Ja nigdy na wystawie kotów nie byłam , muszę się kiedyś wybrać
w lipcu idę na psią , bo znajoma wystawia swoje gończe dwa psy .

Rodziców kot był operowany , kiedyś nie było bumu i tak dużo informacji na temat zalet sterylki . Rodzice mają kotkę perską i dostała ropomacicza- tak się pisze ?
Kot ma 12 lat od razu był operowany , na szczęście wsio jest ok .
zadziwia mnie jedno , kot 12 lat żre whiskas , wyniki serce , nerki , krew wręcz idelne
Bo zbadali wszystko , babka się bała że kot starszy i mogą być problemy jakieś np. przy narkozie .
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ania, bywa, tak samo jak bywają ludzie żywiący się śmieciami, palący, pijący, a zdrowi. Takie wyjątki od reguły
Nie można porównywać kiepskiej karmy z nałogowym zażywaniem szkodliwych substancji, nie ma prostej zależności między jedzeniem whiskasa a nowotworami, jak w przypadku palenia czy picia. Zdarzają się 18 letnie koty karmione whiskasem i choć widuję za mało kotów, żeby robić jakieś statystyki, to nie zauważyłam, żeby te koty super dobrze odżywiane i super zadbane żyły znacząco dłużej.
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-21 13:51:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:45.