Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-04, 13:48   #2311
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Kasia tatuaż świetny

Planowałam dziś lenistwo na balkonie, poopalać się itp. A przy okazji swatche na bloga zrobić, ale słońce za chmurami się chowa a wiaterek dość chłodnawy...
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 17:12   #2312
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
To całe blogowanie wydaje mi się całkiem fajne (albo inaczej- będzie fajne, jak się trochę rozkręcę) - dziwię się, dlaczego wcześniej się za to nie zabrałam?
Jak to mówią - lepiej późno niż wcale
Powodzenia
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 17:35   #2313
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Dzięki Już napisałam chyba z 12 postów, ale nie będę dodawać wszystkich naraz... a ręce mnie świerzbią
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 20:15   #2314
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Mam do Was pytanie, nie mam jeszcze doświadczenia w tych sprawach. Otóż otrzymałyśmy z moją współblogerką kosmetyki w ramach współpracy na zasadzie kosmetyk za recenzję. Nikt nam nie sugerował, że recenzja ma być pozytywna, a kosmetyki są pełnowymiarowe, a nie jakieś tam próbki. Jeden na dwa kosmetyki okazał się do bani, jeden jest naprawdę fajny, trzeci jeszcze testuję. Czy pisać wprost, że kosmetyki testowałyśmy w ramach współpracy? Czy negatywna recenzja nie wpłynie jakoś na przyszłe współprace? Nie chciałybyśmy też zrazić do siebie czytelników, no wiecie: "za darmo dostały to tylko chwalą".
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 20:19   #2315
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez morrigan1986 Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie, nie mam jeszcze doświadczenia w tych sprawach. Otóż otrzymałyśmy z moją współblogerką kosmetyki w ramach współpracy na zasadzie kosmetyk za recenzję. Nikt nam nie sugerował, że recenzja ma być pozytywna, a kosmetyki są pełnowymiarowe, a nie jakieś tam próbki. Jeden na dwa kosmetyki okazał się do bani, jeden jest naprawdę fajny, trzeci jeszcze testuję. Czy pisać wprost, że kosmetyki testowałyśmy w ramach współpracy? Czy negatywna recenzja nie wpłynie jakoś na przyszłe współprace? Nie chciałybyśmy też zrazić do siebie czytelników, no wiecie: "za darmo dostały to tylko chwalą".
Przeważnie piszę, że coś dostałam w ramach współpracy i nie pomijam wad, jeśli je oczywiście widzę. Jedna firma mi nawet napisała, że cenią moje recenzje i wysłali kolejne pudło do recenzji. A inna też podsyła mimo, że nie zawsze piszę same ochy i achy.
Kilka razy zdarzyło mi się recenzować otrzymany kosmetyk, w którym nie znalazłam żadnych wad (np. balsam Melisa) i zdaję sobie sprawę, że recenzja może być odebrana na zasadzie: dostała, to się zachwyca. Trudno
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 20:28   #2316
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Przeważnie piszę, że coś dostałam w ramach współpracy i nie pomijam wad, jeśli je oczywiście widzę. Jedna firma mi nawet napisała, że cenią moje recenzje i wysłali kolejne pudło do recenzji. A inna też podsyła mimo, że nie zawsze piszę same ochy i achy.
Kilka razy zdarzyło mi się recenzować otrzymany kosmetyk, w którym nie znalazłam żadnych wad (np. balsam Melisa) i zdaję sobie sprawę, że recenzja może być odebrana na zasadzie: dostała, to się zachwyca. Trudno
Też chyba wolałabym być szczera niż coś zatajać. Dzięki
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 20:49   #2317
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
KAsia świetny ten tatuaż <3

__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-04, 22:36   #2318
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Kasia, właśnie zobaczyłam Twój tatuaż i przyłączam się do ochów i achów. Chciałabym tatuaż w tym stylu, niestety- mam już dużo tatuaży, wszystkie utrzymane w stylu celtyckim, i taka śliczna akwarela pasowałaby na moim ciele jak pięść do oka
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 14:38   #2319
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Kasia tatuaż świetny

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Kasia, właśnie zobaczyłam Twój tatuaż i przyłączam się do ochów i achów. Chciałabym tatuaż w tym stylu, niestety- mam już dużo tatuaży, wszystkie utrzymane w stylu celtyckim, i taka śliczna akwarela pasowałaby na moim ciele jak pięść do oka
mi się bardzo podobają różane (kwiatowe) rękawki na przykład, ale wiem, że jak już zdecyduję się na kolejny to też będzie akwarela. Może kwiaty jakieś? Asia, która robiła mi kota robi cudne te tatuaże i wiem, że cokolwiek to będzie - będzie u niej
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 14:51   #2320
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Lubię rękawy, mam już nawet gotowy projekt, ale mój jeden jedyny ukochany tatuażysta uciekł do Kopenhagi, a tak daleko niestety nie będę jeździć po tatuaż. Muszę poczekać aż wróci.
U mnie to takie typowe celtyckie plecionki na całe biodro, pół uda i tyłek, z wplecionymi małymi zwierzątkami, smokiem, niedźwiedziem, statkiem, rybkami...
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 15:33   #2321
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Lubię rękawy, mam już nawet gotowy projekt, ale mój jeden jedyny ukochany tatuażysta uciekł do Kopenhagi, a tak daleko niestety nie będę jeździć po tatuaż. Muszę poczekać aż wróci.
U mnie to takie typowe celtyckie plecionki na całe biodro, pół uda i tyłek, z wplecionymi małymi zwierzątkami, smokiem, niedźwiedziem, statkiem, rybkami...
masz jakieś fotki? jestem ogromnie ciekawa jak to wygląda )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-05, 16:20   #2322
katrina1991
Zadomowienie
 
Avatar katrina1991
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 552
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Dzisiaj byłam na rozmowie o staż w SPA. Szczerze przyznam, że nie sądziłam, że będzie to jak rozmowa o pracę, a tym bardziej, że będą ode mnie wymagali dużego doświadczenia. Pani powiedziała, że od razu zacznę pracować jak kosmetyczka i będę pracowała sama (mimo, że nie mam żadnego doświadczenia, a to co w szkole się nauczyłam i na praktykach to kropla w morzu). Miałam nadzieję, że to na stażu się nauczę najwięcej. Czy to nie tak wygląda staż? Po drugie nie czuję się na tyle biegła w temacie, aby od razu klientce robić jakiś zabieg na twarz, o którym nawet wcześniej nie słyszałam.
Powiedzcie mi jak powinien wyglądać staż w kosmetyce, bo nie wiem, czy przypadkiem za dużo nie wymagam.
katrina1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 16:58   #2323
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Fotki mam, ale nie wstawię na widok publiczny bo nie będę tyłkiem/prawie bożeną świecić... ale wyślę Ci na priv.
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 08:49   #2324
FiftyShadesOfBeauty
Raczkowanie
 
Avatar FiftyShadesOfBeauty
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 50
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

A ja mam taką alergię, że ledwie funkcjonuję. Katar, swędzenie oczu i gardła, kichanie...
Chyba zacznę się modlić o deszcz! A najgorsze, że czeka mnie za chwilę sprzatanie balkonu z gołębi i różne takie właśnie atrakcje.

Jakieś złote razdy jak wytępić gołębie raz na zawsze? Dodam, że rozważam już miotacz ognia
FiftyShadesOfBeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 16:38   #2325
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Czy któraś z Was wykonuje szablony na bloga?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 17:17   #2326
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

A u mnie na blogu dzisiaj recenzja palety Makeup Revolution )
Chyba do końca życia będę już blogować!
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 20:13   #2327
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez FiftyShadesOfBeauty Pokaż wiadomość
A ja mam taką alergię, że ledwie funkcjonuję. Katar, swędzenie oczu i gardła, kichanie...
Chyba zacznę się modlić o deszcz! A najgorsze, że czeka mnie za chwilę sprzatanie balkonu z gołębi i różne takie właśnie atrakcje.

Jakieś złote razdy jak wytępić gołębie raz na zawsze? Dodam, że rozważam już miotacz ognia
Znam ten problem. Sąsiedzi z góry karmili gołębie, w rezultacie cały balkon mieliśmy w g***** a to gruchanie doprowadzało mnie do szewskiej pasji. Wszelkie żyłki czy spraye pomagały na krótko. Kiedyś nawet puszczałam przez okno odgłosy sokoła W końcu zgłosiliśmy w spółdzielni, przestali kamić i założyli kolce na parapetach. Z gołębiami mamy spokój ponad rok.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 20:55   #2328
FiftyShadesOfBeauty
Raczkowanie
 
Avatar FiftyShadesOfBeauty
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 50
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Znam ten problem. Sąsiedzi z góry karmili gołębie, w rezultacie cały balkon mieliśmy w g***** a to gruchanie doprowadzało mnie do szewskiej pasji. Wszelkie żyłki czy spraye pomagały na krótko. Kiedyś nawet puszczałam przez okno odgłosy sokoła W końcu zgłosiliśmy w spółdzielni, przestali kamić i założyli kolce na parapetach. Z gołębiami mamy spokój ponad rok.
My postawiliśmy w tym roku na siatkę kategorycznie. W zaszłym założyliśmy właśnie te żyłki. No ale skutek taki, że wróciły. Załozyły gniazda, i to nawet kilka. Gruchanie - myślałam że dostane rozstroju nerwowego!pełno G***en i piór wpadających do mieszkania. Nic sie nie da zrobić, bo jak otworzysz balkon to murowana pobudka o 5 rano, a o wywieszeniu prania to już w ogóle
Ja twierdzę, że skoro mieszkam w krakowie, i problem w tej dzielnicy istneje od dawna, to spółdzielnia sama powinna się tym zainteresować i jakoś przeciwdziałać. No bo tak na prawdę to nie można miec pewności czym się można zarazić!
FiftyShadesOfBeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 10:12   #2329
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość



mi się bardzo podobają różane (kwiatowe) rękawki na przykład, ale wiem, że jak już zdecyduję się na kolejny to też będzie akwarela. Może kwiaty jakieś? Asia, która robiła mi kota robi cudne te tatuaże i wiem, że cokolwiek to będzie - będzie u niej
A gdzie dokładnie robiłaś?
Akwarele są piękne. Ja mam w głowie od dłuższego czasu trzeci tatuaż, mam już miejsce wybrane, wzór, wszystko gotowe, tylko jakoś czasu i tej ostatecznej decyzji brak. Moje oba tatuaże mam w miejscach dość niewidocznych i chyba tak już pozostanie.
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-08, 12:59   #2330
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez katrina1991 Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam na rozmowie o staż w SPA. Szczerze przyznam, że nie sądziłam, że będzie to jak rozmowa o pracę, a tym bardziej, że będą ode mnie wymagali dużego doświadczenia. Pani powiedziała, że od razu zacznę pracować jak kosmetyczka i będę pracowała sama (mimo, że nie mam żadnego doświadczenia, a to co w szkole się nauczyłam i na praktykach to kropla w morzu). Miałam nadzieję, że to na stażu się nauczę najwięcej. Czy to nie tak wygląda staż? Po drugie nie czuję się na tyle biegła w temacie, aby od razu klientce robić jakiś zabieg na twarz, o którym nawet wcześniej nie słyszałam.
Powiedzcie mi jak powinien wyglądać staż w kosmetyce, bo nie wiem, czy przypadkiem za dużo nie wymagam.
teoretycznie na stażu ktoś powinien się tobą opiekować, ale praktycznie w wielu salonach jesteś wrzucona na głęboką wodę. Ja sama teraz zaczynałam pracę - świeżo po szkole. Na zabiegi szłam z kartką na której były rozpisane prodcedury do danego zabiegu. Miałam 2 dniowe szkolenie z urządzeń i tyle. Dostałam do nauki tonę kosmetyków (składy, do jakich zabiegów i instrukcje urządzeń) - nikt się ze mną nie szczypał.. ba sprawdzano mnie co jakiś czas czy się tego nauczyłam na pamięć.

Na rozmowie musiałaś robić masaż twarzy i diagnozę cery? Pytali o znajomość kosmetyków - jakie firmy znasz itp?
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 13:16   #2331
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez katrina1991 Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam na rozmowie o staż w SPA. Szczerze przyznam, że nie sądziłam, że będzie to jak rozmowa o pracę, a tym bardziej, że będą ode mnie wymagali dużego doświadczenia. Pani powiedziała, że od razu zacznę pracować jak kosmetyczka i będę pracowała sama (mimo, że nie mam żadnego doświadczenia, a to co w szkole się nauczyłam i na praktykach to kropla w morzu). Miałam nadzieję, że to na stażu się nauczę najwięcej. Czy to nie tak wygląda staż? Po drugie nie czuję się na tyle biegła w temacie, aby od razu klientce robić jakiś zabieg na twarz, o którym nawet wcześniej nie słyszałam.
Powiedzcie mi jak powinien wyglądać staż w kosmetyce, bo nie wiem, czy przypadkiem za dużo nie wymagam.
Nie byłam na stażu a byłam na praktykach w salonie kosmetycznym (kilka lat temu) więc oprę to jak u mnie to wyglądało i na tle innych koleżanek bo one też mniej więcej się chwaliły jak to wyglądało u nich. Ja z koleżanką niestety nie trafiłyśmy do ''fajnego' salonu. Mam na myśli głównie to, że przez cały tam pobyt byłyśmy traktowane jak obce, intruzy. Witałyśmy klientów, były przygotowywane do zabiegów i sprzątałyśmy. Rzadko się zdarzało żeby nas całkowicie dopuściła do klienta od początku do końca. W tym czasie na praktyce była też uczennica właścicielki - ta to normalnie przyjmowała klientów jak leciały w kalendarzu. Myślę, że to wynikało z tego, że znała ją i wiedziała co umie robić a My pojawiłyśmy się bo szkoła nas tam wysłała... Inne znajome trafiły do fajnych salonów. Zostały na początku oprowadzone co jest i gdzie, oglądały zabiegi jak się robi a później same wykonywały. Kilka znajomych pracuje w zawodzie w tym samym salonie co miały praktyki bo dostały propozycje współpracy. Miały okazje się wykazać a, że się spodobały to i dostały oferte pracy.

Co do Twojego stażu - wygląda to mniej więcej na oferte jak szukamy asystenta księgowej ale to ma być księgowa z dyplomem i 10 letnim doświadczeniem za mniejsze wynagrodzenie. Wg mnie na stażu to powinnaś mieć na początku jakieś szkolenie z tego co masz w gabinecie, jakie kosmetyki, jakie zabiegi, jakie są ogólne przyjęte zasady, jaki cennik itd. Staż, stażem ale jak SPA szuka stażystki a wymaga dużego doświadczenia to by mi to zaczęło śmierdzieć.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 13:27   #2332
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
A gdzie dokładnie robiłaś?
Akwarele są piękne. Ja mam w głowie od dłuższego czasu trzeci tatuaż, mam już miejsce wybrane, wzór, wszystko gotowe, tylko jakoś czasu i tej ostatecznej decyzji brak. Moje oba tatuaże mam w miejscach dość niewidocznych i chyba tak już pozostanie.
we Wrocławiu w studio Santa Muerte u Dżo Lama <3
jest już ponad tydzień po zrobieniu i praktycznie wszystko zagojone, ani jednego strupka nie było, nic się nie paprało, jestem zachwycona i już marzy mi się kolejny.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 14:49   #2333
aSHa85
Zadomowienie
 
Avatar aSHa85
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 341
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez morrigan1986 Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie, nie mam jeszcze doświadczenia w tych sprawach. Otóż otrzymałyśmy z moją współblogerką kosmetyki w ramach współpracy na zasadzie kosmetyk za recenzję. Nikt nam nie sugerował, że recenzja ma być pozytywna, a kosmetyki są pełnowymiarowe, a nie jakieś tam próbki. Jeden na dwa kosmetyki okazał się do bani, jeden jest naprawdę fajny, trzeci jeszcze testuję. Czy pisać wprost, że kosmetyki testowałyśmy w ramach współpracy? Czy negatywna recenzja nie wpłynie jakoś na przyszłe współprace? Nie chciałybyśmy też zrazić do siebie czytelników, no wiecie: "za darmo dostały to tylko chwalą".
ja zawsze piszę prawdę... bo jak zachwalać i polecać komuś kosmetyk, który całkowicie się nie sprawdza w niczym??? lepiej jest posiadać mniej współprac, niż zrażać do siebie czytelników
__________________
KLIKNIJ Pusta Miska
aSHa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 15:56   #2334
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez aSHa85 Pokaż wiadomość
ja zawsze piszę prawdę... bo jak zachwalać i polecać komuś kosmetyk, który całkowicie się nie sprawdza w niczym??? lepiej jest posiadać mniej współprac, niż zrażać do siebie czytelników
Ja też tak uważam, staram się zawsze robić rzetelne recenzje. Współblogerka zaczęła siać panikę, chciałam przedstawić jej opinię doświadczonych blogerek.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 16:52   #2335
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez FiftyShadesOfBeauty Pokaż wiadomość
A ja mam taką alergię, że ledwie funkcjonuję. Katar, swędzenie oczu i gardła, kichanie...
Chyba zacznę się modlić o deszcz! A najgorsze, że czeka mnie za chwilę sprzatanie balkonu z gołębi i różne takie właśnie atrakcje.

Jakieś złote razdy jak wytępić gołębie raz na zawsze? Dodam, że rozważam już miotacz ognia
Chcesz pożyczę Ci wiatrówkę

Cytat:
Napisane przez morrigan1986 Pokaż wiadomość
Ja też tak uważam, staram się zawsze robić rzetelne recenzje. Współblogerka zaczęła siać panikę, chciałam przedstawić jej opinię doświadczonych blogerek.
Cytat:
Napisane przez aSHa85 Pokaż wiadomość
ja zawsze piszę prawdę... bo jak zachwalać i polecać komuś kosmetyk, który całkowicie się nie sprawdza w niczym??? lepiej jest posiadać mniej współprac, niż zrażać do siebie czytelników
Popieram. Pisz szczerze i zapomnij na ten czas, że kosmetyk ze współpracy. Pisz tak jakbyś sama go kupiła.

I ja ogolnie nie jestem zwolenniczką formułki 'fakt, iż kosmetyk otrzymałam w ramach współpracy...". Wolę nieco dyskretniejsze formy, które nie rzucają się tak w oczy

PS. u mnie nowa notka: http://www.klubkosmetyczny.pl/2015/0...arganowym.html

Dziś banalnie, o kremie do rąk.
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 19:55   #2336
FiftyShadesOfBeauty
Raczkowanie
 
Avatar FiftyShadesOfBeauty
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 50
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

[QUOTE=Miss Saeki;51676118]Chcesz pożyczę Ci wiatrówkę


Dawaj! Nie pogardzę Przy okazji nabędę nowe umiejętności.
FiftyShadesOfBeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 20:09   #2337
Kle_oo
Zadomowienie
 
Avatar Kle_oo
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 250
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

[QUOTE=FiftyShadesOfBeauty ;51678594]
Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Chcesz pożyczę Ci wiatrówkę


Dawaj! Nie pogardzę Przy okazji nabędę nowe umiejętności.
Ja kiedyś rozważałam zakup jakiegoś większego ptaka łownego lubię zwierzaki więc czemu nie, ale niestety na takie cudo trzeba mieć pozwolenie
Kle_oo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 07:19   #2338
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Nie byłam na stażu a byłam na praktykach w salonie kosmetycznym (kilka lat temu) więc oprę to jak u mnie to wyglądało i na tle innych koleżanek bo one też mniej więcej się chwaliły jak to wyglądało u nich. Ja z koleżanką niestety nie trafiłyśmy do ''fajnego' salonu. Mam na myśli głównie to, że przez cały tam pobyt byłyśmy traktowane jak obce, intruzy. Witałyśmy klientów, były przygotowywane do zabiegów i sprzątałyśmy. Rzadko się zdarzało żeby nas całkowicie dopuściła do klienta od początku do końca. W tym czasie na praktyce była też uczennica właścicielki - ta to normalnie przyjmowała klientów jak leciały w kalendarzu. Myślę, że to wynikało z tego, że znała ją i wiedziała co umie robić a My pojawiłyśmy się bo szkoła nas tam wysłała... Inne znajome trafiły do fajnych salonów. Zostały na początku oprowadzone co jest i gdzie, oglądały zabiegi jak się robi a później same wykonywały. Kilka znajomych pracuje w zawodzie w tym samym salonie co miały praktyki bo dostały propozycje współpracy. Miały okazje się wykazać a, że się spodobały to i dostały oferte pracy.

Co do Twojego stażu - wygląda to mniej więcej na oferte jak szukamy asystenta księgowej ale to ma być księgowa z dyplomem i 10 letnim doświadczeniem za mniejsze wynagrodzenie. Wg mnie na stażu to powinnaś mieć na początku jakieś szkolenie z tego co masz w gabinecie, jakie kosmetyki, jakie zabiegi, jakie są ogólne przyjęte zasady, jaki cennik itd. Staż, stażem ale jak SPA szuka stażystki a wymaga dużego doświadczenia to by mi to zaczęło śmierdzieć.
Praktyki zawsze tak wyglądają. Witasz klienta, przyg stanowisko pracy i sprzątasz. Jak klient zgodzi się na twoją obecność podczas zabiegu to patrzysz. U mnie było tak, że przez 2 pierwsze praktyki tylko tyle mogłam. Czasem w wolnej chwili mogłam poznęcać się nad moją opiekunką praktyk. Dapiero na ostatniej praktyce, gdzie wiedziałam, że mnie po niej zatrudnią pozwalano mi Robić proste rzeczy typu henna, depilacja woskiem.
Nikt na praktyce nie puści dziewczyny, która niewiadomo ile potrafi i nie narazi się na utratę klientki.. Pozatym w szkole nie masz urządzeń typu: RF, krioelektroporacja, IPL czy nawet głupiej elektrostyulacji
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 11:41   #2339
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Ja zawsze piszę prawdę, czasem aż za ostro... i mam wyrzuty sumienia, że tak jadę, ale nie będę kłamać ...
nie zdarzyło mi się, żeby ktoś miał ale... czy kazał skasować...
niech pracują nad poprawą kosmetyku a nie.. )

Właśnie się zbieram do recenzji wychwalanych deo CD... u mnie się wcale nie sprawdzają... ehh
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 20:29   #2340
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
Praktyki zawsze tak wyglądają. Witasz klienta, przyg stanowisko pracy i sprzątasz. Jak klient zgodzi się na twoją obecność podczas zabiegu to patrzysz. U mnie było tak, że przez 2 pierwsze praktyki tylko tyle mogłam. Czasem w wolnej chwili mogłam poznęcać się nad moją opiekunką praktyk. Dapiero na ostatniej praktyce, gdzie wiedziałam, że mnie po niej zatrudnią pozwalano mi Robić proste rzeczy typu henna, depilacja woskiem.
Nikt na praktyce nie puści dziewczyny, która niewiadomo ile potrafi i nie narazi się na utratę klientki.. Pozatym w szkole nie masz urządzeń typu: RF, krioelektroporacja, IPL czy nawet głupiej elektrostyulacji
Nie zawsze Jak pisałam znajome trafiły do salonów gdzie WYKONYWAŁY ZABIEGI i nie były to henny :P A mnie z koleżanką to w sumie do żadnej klientki nie dopuściła. Rozumiem, że bała się o mnie i koleżanke (albo po prostu jej pomysłem było nas przyjecię jako darmowych sprzątaczek) bo nie wiedziała co umiem i bała się stracić klienta ... ale myślę, że bardziej powinna się bać bardziej siebie niż Nas bo dezynfekcja i sterylizacja w tym salonie nie istniała więc może i dobrze, że nie miałam okazji robić zabiegów. Mam 100 % pewność, że żadnym syfem się nie zaraziłam
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-08 06:24:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.