Styczniowe mamusie 2016, cz. I :) - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-09, 12:57   #1531
lune1992
Zadomowienie
 
Avatar lune1992
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 211
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ma któraś z was Rh- i możliwość konfliktu? Ja mam Rh - mąż Rh+ niby wcześniej nie rodziłam ale teraz bo obumarciu tej ciąży nie wie. Musze zapytać w czwartek
Ja mam Rh- ale mąż również Rh-
lune1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 14:20   #1532
niunia_leyla
Rozeznanie
 
Avatar niunia_leyla
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 819
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Ja mam 0- mąż b+ i tez mnie ciekawi jak to jest. Czytałam że przy pierwszym dziecku nie ma problemu ale niepewność jest

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

A i zapisałam się dzisiaj na prenatalne idę 24 to teraz co środa jakiś lekarz mnie czeka 😜 jutro endo za tydzień gin a potem prenatalne
__________________
odliczanie
niunia_leyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 14:25   #1533
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez niunia_leyla Pokaż wiadomość
Ja mam 0- mąż b+ i tez mnie ciekawi jak to jest. Czytałam że przy pierwszym dziecku nie ma problemu ale niepewność jest

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

A i zapisałam się dzisiaj na prenatalne idę 24 to teraz co środa jakiś lekarz mnie czeka 😜 jutro endo za tydzień gin a potem prenatalne
W dzisiejszych czasach re roznice w grupach krwi to juz chyba nie taki problem. Wazne, zeby byc tego swiadomym.

My mamy obydwoje 0 Rh+, z tego, co mamy pozapisywane w ksiazeczkach Meza wysle na badania w licpu w Polsce. Jak bylismy w marcu, to mial isc ale w koncu nie poszedl.
Mnie pewnie w szpitalu zrobia. Albo moze tego 23. czerwca na wizycie w przychodni mi krew pobiora.... sie zobaczy Taka niepewosc to jest koszmar
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 14:44   #1534
dagmarab21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 157
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez candyyfloss Pokaż wiadomość
Teraz byłam na NFZ, a tam raczej słaby sprzęt. Odróżniłam tylko głowę od reszty i chyba coś, co wyglądało na nóżki

Za 2 tygodnie idę prywatnie, więc może tam będzie lepiej.
ja chodze od poczatku prywatnie. w 8 tyg i 4 dniu malenstwo mialo rowne 2 cm a na zdjeciu widzialam obie raczki i nozki bąbel ustawil sie idealnie do zdjecia

tak wogole przezylam dzisiejszy poranek. udalo mi sie dostac na to pobranie krwi i nawet tak zle tego nie znioslam...
za to pozniej przymusowy spacerek do zus i tam wielkie rozczarowanie bo okazalo sie ze nie nalezy mi sie macierzynski....... dobrze ze chociaz chorobowe do konca beda mi wyplacac. zawsze cos...
__________________
31.07.2010
dagmarab21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 14:46   #1535
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez dagmarab21 Pokaż wiadomość
ja chodze od poczatku prywatnie. w 8 tyg i 4 dniu malenstwo mialo rowne 2 cm a na zdjeciu widzialam obie raczki i nozki bąbel ustawil sie idealnie do zdjecia

tak wogole przezylam dzisiejszy poranek. udalo mi sie dostac na to pobranie krwi i nawet tak zle tego nie znioslam...
za to pozniej przymusowy spacerek do zus i tam wielkie rozczarowanie bo okazalo sie ze nie nalezy mi sie macierzynski....... dobrze ze chociaz chorobowe do konca beda mi wyplacac. zawsze cos...
Dlaczego Ci sie nie nalezy ?
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 14:48   #1536
candyyfloss
Zadomowienie
 
Avatar candyyfloss
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 478
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez dagmarab21 Pokaż wiadomość
ja chodze od poczatku prywatnie. w 8 tyg i 4 dniu malenstwo mialo rowne 2 cm a na zdjeciu widzialam obie raczki i nozki bąbel ustawil sie idealnie do zdjecia

tak wogole przezylam dzisiejszy poranek. udalo mi sie dostac na to pobranie krwi i nawet tak zle tego nie znioslam...
za to pozniej przymusowy spacerek do zus i tam wielkie rozczarowanie bo okazalo sie ze nie nalezy mi sie macierzynski....... dobrze ze chociaz chorobowe do konca beda mi wyplacac. zawsze cos...
Czemu macierzyński Ci nie przysługuje?

Ja od początku też chodzę prywatnie, ale byłam dwa razy na NFZ, bo lekarz chciał mi dać skierowanie na badania, abym uniknęła kosztów. Dzięki temu zaoszczędziłam jakieś 1000 zł
candyyfloss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 14:49   #1537
dagmarab21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 157
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Dlaczego Ci sie nie nalezy ?
bo umowa mi sie skonczylam na poczatku czerwca. szef nie przeduzyl mi umowy bo to nie byl juz drugi trymestr. a w I sie nic nie nalezy. no i dlatego jako ze nie mam juz pracodawcy macierzynski sie nie nalezy.... jedyne pocieszenie to jest to ze od poczatku musialam byc na l4 no i zus bedzie mi do konca chorobowe wyplacac
__________________
31.07.2010
dagmarab21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-09, 14:52   #1538
candyyfloss
Zadomowienie
 
Avatar candyyfloss
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 478
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez dagmarab21 Pokaż wiadomość
bo umowa mi sie skonczylam na poczatku czerwca. szef nie przeduzyl mi umowy bo to nie byl juz drugi trymestr. a w I sie nic nie nalezy. no i dlatego jako ze nie mam juz pracodawcy macierzynski sie nie nalezy.... jedyne pocieszenie to jest to ze od poczatku musialam byc na l4 no i zus bedzie mi do konca chorobowe wyplacac
Ech... To kiepska sytuacja, że akurat w takim momencie się to stało. Ale gdyby szef był ludzki, to by przedłużył.

Moja bratowa w ciąży miała taką sytuację, że umowa jej się kończyła i w związku z tym, że proponowali jej tylko ½ etatu, chciała zrezygnować. Powiedziała, że idzie na zwolnienie, bo jest w ciąży. To jej szef powiedział, że przedłuży jej umowę na czas nieokreślony na cały etat, żeby miała więcej kasy. A on i tak nic nie stracił, bo poszła na zwolnienie i ZUS za wszystko płacił.
candyyfloss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 14:53   #1539
kogielmogiel
Rozeznanie
 
Avatar kogielmogiel
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 882
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez candyyfloss Pokaż wiadomość
Czemu macierzyński Ci nie przysługuje?

Ja od początku też chodzę prywatnie, ale byłam dwa razy na NFZ, bo lekarz chciał mi dać skierowanie na badania, abym uniknęła kosztów. Dzięki temu zaoszczędziłam jakieś 1000 zł
Matko strasznie dużo za te badania, robilas jakieś dodatkowe?
Dagmarab a nie ma szans żeby się dogadać z szefem żeby Ci jednak przedłużył umowę? Skoro i tak jesteś na L4 to już kasę i tak będzie Ci płacił ZUS
__________________
kogielmogiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 14:54   #1540
candyyfloss
Zadomowienie
 
Avatar candyyfloss
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 478
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
W dzisiejszych czasach re roznice w grupach krwi to juz chyba nie taki problem. Wazne, zeby byc tego swiadomym.

My mamy obydwoje 0 Rh+, z tego, co mamy pozapisywane w ksiazeczkach Meza wysle na badania w licpu w Polsce. Jak bylismy w marcu, to mial isc ale w koncu nie poszedl.
Mnie pewnie w szpitalu zrobia. Albo moze tego 23. czerwca na wizycie w przychodni mi krew pobiora.... sie zobaczy Taka niepewosc to jest koszmar
Jak masz RH+ to mąż nie musi robić badania krwi. Bo to chodzi tylko o to, by matka nie miała Rh-

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez kogielmogiel Pokaż wiadomość
Matko strasznie dużo za te badania, robilas jakieś dodatkowe?
Dagmarab a nie ma szans żeby się dogadać z szefem żeby Ci jednak przedłużył umowę? Skoro i tak jesteś na L4 to już kasę i tak będzie Ci płacił ZUS
To nie za same badania, tylko badania + wizyty. Mówił, że badania wyniosłyby mnie ok. 500 zł, a do tego trzeba doliczyć jeszcze dwie wizyty po 200-250 zł.
candyyfloss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 14:55   #1541
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez candyyfloss Pokaż wiadomość
Czemu macierzyński Ci nie przysługuje?

Ja od początku też chodzę prywatnie, ale byłam dwa razy na NFZ, bo lekarz chciał mi dać skierowanie na badania, abym uniknęła kosztów. Dzięki temu zaoszczędziłam jakieś 1000 zł
Super ! Czasem lekarze mysla

Cytat:
Napisane przez dagmarab21 Pokaż wiadomość
bo umowa mi sie skonczylam na poczatku czerwca. szef nie przeduzyl mi umowy bo to nie byl juz drugi trymestr. a w I sie nic nie nalezy. no i dlatego jako ze nie mam juz pracodawcy macierzynski sie nie nalezy.... jedyne pocieszenie to jest to ze od poczatku musialam byc na l4 no i zus bedzie mi do konca chorobowe wyplacac
To chociaz tyle dobrze, ze chorobowe bedziesz miec
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-09, 15:00   #1542
candyyfloss
Zadomowienie
 
Avatar candyyfloss
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 478
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

To też kwestia tego, że mają taką możliwość. Ten akurat ma dyżury w przychodni przyszpitalnej. Ale chodziłam wcześniej do innego lekarza, który tylko przyjmował prywatnie, a w szpitalu pracował w innym mieście.
candyyfloss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 15:05   #1543
dagmarab21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 157
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez kogielmogiel Pokaż wiadomość
Matko strasznie dużo za te badania, robilas jakieś dodatkowe?
Dagmarab a nie ma szans żeby się dogadać z szefem żeby Ci jednak przedłużył umowę? Skoro i tak jesteś na L4 to już kasę i tak będzie Ci płacił ZUS
no niestety... bylam dzis w firmie no i powiedzial ze szkoda ze na jesieni nie zaszlam w ciaze to bym wtedy miala.... a no i powiedzial ze juz po porodzie jak dzidzius bedzie odchowany to moge w kazdej chwili wrocic i na nowo umowe podpiszemy.

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Super ! Czasem lekarze mysla



To chociaz tyle dobrze, ze chorobowe bedziesz miec
no dokladnie zawsze cos.
__________________
31.07.2010
dagmarab21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 15:11   #1544
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez dagmarab21 Pokaż wiadomość
no niestety... bylam dzis w firmie no i powiedzial ze szkoda ze na jesieni nie zaszlam w ciaze to bym wtedy miala.... a no i powiedzial ze juz po porodzie jak dzidzius bedzie odchowany to moge w kazdej chwili wrocic i na nowo umowe podpiszemy.

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------



no dokladnie zawsze cos.
Troche chamsko, ale czasem nie ma sie co tym pracodawcom dziwic...

Ja pamietam w mojej firmie w Polsce jak pracowalam, to byla taka dziewczyna w ciazy. I jak ona poszla juz na zwolnienie od 8. miesiaca, to ja przejelam jej obowiazki. Ale no tylko na miesiac, bo ja wiedzialam, ze wyjezdzam do UK.
Pamietam, jak poszlam do mojego szefa i powiedzialam, ze musimy pogadac, to on do mnie z tekstem - 'tylko mi nie mow, ze jestes w ciazy'
A na koniec gadki jak sie wyjasnilo, ze sie zwalniam to mi przypierniczyl, zebym zdazyla wypowiedzenie dac przed piatkiem (w piatek byla wtedy wyplata), bo musi mi cofnac premie - a dostalam wtedy 1000zl premii. Kumpel ktory tez sie wtedy zwalnial zaniosl wlasnie wypowiedzenie w piatek jak juz wyplate i premie mial na koncie - moglam zrobic to samo...
Potem jak juz odeszlam to mi ludzie pisali, ze gdyby mi cos w UK nie wyszlo, to moge wracac, ale przez tego buca w zyciu bym tam nie wrocila :/
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 15:21   #1545
dagmarab21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 157
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Troche chamsko, ale czasem nie ma sie co tym pracodawcom dziwic...

Ja pamietam w mojej firmie w Polsce jak pracowalam, to byla taka dziewczyna w ciazy. I jak ona poszla juz na zwolnienie od 8. miesiaca, to ja przejelam jej obowiazki. Ale no tylko na miesiac, bo ja wiedzialam, ze wyjezdzam do UK.
Pamietam, jak poszlam do mojego szefa i powiedzialam, ze musimy pogadac, to on do mnie z tekstem - 'tylko mi nie mow, ze jestes w ciazy'
A na koniec gadki jak sie wyjasnilo, ze sie zwalniam to mi przypierniczyl, zebym zdazyla wypowiedzenie dac przed piatkiem (w piatek byla wtedy wyplata), bo musi mi cofnac premie - a dostalam wtedy 1000zl premii. Kumpel ktory tez sie wtedy zwalnial zaniosl wlasnie wypowiedzenie w piatek jak juz wyplate i premie mial na koncie - moglam zrobic to samo...
Potem jak juz odeszlam to mi ludzie pisali, ze gdyby mi cos w UK nie wyszlo, to moge wracac, ale przez tego buca w zyciu bym tam nie wrocila :/
no nie dziwie sie. strasznie chamski. u nas tez szef "uczulony" jest na ciaze ale w sumie jak chce aby pracowly same mlode dziewczyny no to nie ma sie co dziwic. ale z drugiej strony co pol roku ktoras zachodzi wiec co chwila mu sie tez personel zmienia co wyuczy ktoras z dziewczyn juz trzeba szukac kolejnej
a co do premii to ja jak juz bylam na l4 to szef do mnie zadzwonil ze przyznaje premie polroczne no i ze ja tez dostane bo mi sie teraz pieniadze przydadza. 1000 wpadl naszczescie.
__________________
31.07.2010

Edytowane przez dagmarab21
Czas edycji: 2015-06-09 o 15:22
dagmarab21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 15:31   #1546
emia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 449
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Dziewczyny od którego tygodnia robi sie usg przez brzuch? Tz chce byc na kolejnym usg... Jak to wyglada u Was ? Byliście na usg z tez już ?
emia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 15:47   #1547
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

meg powodzenia na wizycie
dagmara szkoda, że tak się z tą pracą złożyło. Ale chociaż teraz jeszcze płacą.

Ja dziś pół dnia przespałam Kiepski dzień.
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 15:56   #1548
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Chyba ok 12 tyg prawda?
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 15:57   #1549
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez emia1986 Pokaż wiadomość
Dziewczyny od którego tygodnia robi sie usg przez brzuch? Tz chce byc na kolejnym usg... Jak to wyglada u Was ? Byliście na usg z tez już ?
To chyba zalezy... wydaje mi sie, ze kolo 12. tygodnia juz mozna przez brzuch. Ale tez np jak kobietka ma troche cialka, to tez to moze przeszkadzac. Tak czytalam. Lekarz raczej tez chyba wie, jaki ma sprzet i na podstawie tego decyzuje.

Edytowane przez mala_biegaczka
Czas edycji: 2015-06-09 o 16:00
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-09, 15:57   #1550
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Ja dziś pół dnia przespałam Kiepski dzień.
ja wcinam właśnie orzechowe chrupy z biedronki takie drugie danie na obiad
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 15:59   #1551
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
ja wcinam właśnie orzechowe chrupy z biedronki takie drugie danie na obiad
Tez bym cos zjadla, ale no nie mam juz nic
Jedynie cukierasy cytrynowe :P
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 16:03   #1552
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Ja dziś jestem cały dzień na biszkoptach i bułce z serem.

emia to chyba zależy głównie od sprzętu lekarza.
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 16:04   #1553
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Chyba się zdrzemnę.. Chociaż zjadłam niedawno i jak spię po jedzeniu, to zawsze mi potem jest niedobrze :/
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 16:18   #1554
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Ja będę robić konkretny obiad jak TŻ wstanie bo narazie biedny śpi po dwóch zmianach... Ale później będzie mięsko w cieście francuskim
Ja odkryłam, że mdli mnie jak jestem głodna a jak zaczyna mnie mdlić to nic nie mogę przełknąć bo mi wszystko brzydnie i koło się zamyka... Także muszę pilnować się
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 16:29   #1555
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ja będę robić konkretny obiad jak TŻ wstanie bo narazie biedny śpi po dwóch zmianach... Ale później będzie mięsko w cieście francuskim
Ja odkryłam, że mdli mnie jak jestem głodna a jak zaczyna mnie mdlić to nic nie mogę przełknąć bo mi wszystko brzydnie i koło się zamyka... Także muszę pilnować się
No tak - stad pisza szedzie, zeby podjadac w ciazy, zeby wlasnie zawsze cokolwiek w zoladku bylo
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 16:29   #1556
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

W końcu znalazłam odpowiedni wątek dla mnie!

Ah, jakie moje maniery!
Przede wszystkim witam wszystkie mamusie, składam gratulację no i życzę zdrowia! Również jestem styczniową mamą, termin na 8.01.15 Wszystkie dolegliwości za mną.. no może oprócz wilczego apetytu . A teraz niestety dopadła mnie rwa kulszowa.. chyba, neurolog niebawem potwierdzi, bądź nie. Zobaczymy póki co się w ogóle ruszyć nie mogę
Tyle o mnie. Przyjmiecie mnie do siebie?
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 16:56   #1557
candyyfloss
Zadomowienie
 
Avatar candyyfloss
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 478
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
No tak - stad pisza szedzie, zeby podjadac w ciazy, zeby wlasnie zawsze cokolwiek w zoladku bylo
No ja podjadam, tylko męczy mnie to Bo nie jestem do tego przyzwyczajona. Jak tak dalej pójdzie to będę ważyć chyba 30 kg więcej

Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
W końcu znalazłam odpowiedni wątek dla mnie!

Ah, jakie moje maniery!
Przede wszystkim witam wszystkie mamusie, składam gratulację no i życzę zdrowia! Również jestem styczniową mamą, termin na 8.01.15 Wszystkie dolegliwości za mną.. no może oprócz wilczego apetytu . A teraz niestety dopadła mnie rwa kulszowa.. chyba, neurolog niebawem potwierdzi, bądź nie. Zobaczymy póki co się w ogóle ruszyć nie mogę
Tyle o mnie. Przyjmiecie mnie do siebie?
Witaj
candyyfloss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 17:00   #1558
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Ja też nie mogę dopuścić do głodu, bo mdli od razu. Ale czasem mdli i bez tego i wtedy gorzej.
uaoo witamy
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 17:04   #1559
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Witam nową

Ej a was też męczą takie zaparcia i gazy? bo ja już mam dość. Zawsze tak miałam na 3 dni przed okresem.. a teraz ten czas nieco się wydłuża i mnie już to trochu wkurza.
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 17:10   #1560
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Dziękuje za przywitanie!

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Witam nową

Ej a was też męczą takie zaparcia i gazy? bo ja już mam dość. Zawsze tak miałam na 3 dni przed okresem.. a teraz ten czas nieco się wydłuża i mnie już to trochu wkurza.
Ja miałam tak w pierwszej ciąży i też miałam dość. Teraz na szczęście nic mnie nie męczy, oby tak zostało.
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-14 12:50:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.