Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-06-09, 23:24   #2731
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez blue2003 Poka¿ wiadomo¶æ
A innym widocznie srednio chce sie pisac to samo po raz 91.
No jak kto¶ nie chce pomóc to pewnie, ¿e nie. Jakby wszystkie posty w tym w±tku by³y tylko o tym to spoko. Ale wiêcej widzê dopytywania siê o preparaty, allegrowiczow, zdjêcia przed i po, ewentualne problemy. Wiêc sama siê zastanów czy przegl±da³aby¶ tyle stron, ¿eby niekoniecznie znale¼æ informacje na ten temat.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-10, 00:34   #2732
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 3 325
GG do blue2003 Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do blue2003
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
No jak kto¶ nie chce pomóc to pewnie, ¿e nie. Jakby wszystkie posty w tym w±tku by³y tylko o tym to spoko. Ale wiêcej widzê dopytywania siê o preparaty, allegrowiczow, zdjêcia przed i po, ewentualne problemy. Wiêc sama siê zastanów czy przegl±da³aby¶ tyle stron, ¿eby niekoniecznie znale¼æ informacje na ten temat.
Tak, ja przed pierwszym swoim prostowaniem przeczytalam dwa cale watki. Bo zeby sie czegos dowiedziec trzeba sie troche wysilic, a nie isc po linii najmniejszego oporu.
__________________

"...nasza wielko¶æ mia³a iskrzyæ, a wygasa gdy tak teraz na ni± patrzê a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-10, 08:00   #2733
Dreamer9o
Rozeznanie
 
Avatar Dreamer9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 678
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Za pierwszym razem oko³o 3 miesiêcy, tydzieñ temu zrobi³am drugi raz bo w³osy zaczyna³y siê puszyæ przy koñcach. Znowu jest super Uwielbiam tego kto wymy¶li³ keratynê
__________________
13.02.2016 narzeczona
11.07.2016 It's a girl !!
Dreamer9o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-10, 09:02   #2734
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez blue2003 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, ja przed pierwszym swoim prostowaniem przeczytalam dwa cale watki. Bo zeby sie czegos dowiedziec trzeba sie troche wysilic, a nie isc po linii najmniejszego oporu.
dok³adnie tak samo zrobi³am naj³atwiej wbiæ siê w w±tek z tym samym pytaniem po raz setny
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-10, 10:40   #2735
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziêki za pomoc.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-10, 16:17   #2736
kingula16
Rozeznanie
 
Avatar kingula16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 501
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Kto¶ co¶ jeszcze mo¿e poleciæ oprócz cocochoco?

Osobi¶cie uwa¿am, ¿e nie zaszkodzi odpowiedzieæ na pytanie kole¿anki jak kto¶ zna odpowied¼, chyba dla nikogo to nie jest ³atwe przejrzeæ tyle str w poszukiwaniu odpowiedzi...chyba od czego¶ ten w±tek jest- by sobie pomagaæ
kingula16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-10, 16:40   #2737
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kingula16 Poka¿ wiadomo¶æ
Kto¶ co¶ jeszcze mo¿e poleciæ oprócz cocochoco?

Osobi¶cie uwa¿am, ¿e nie zaszkodzi odpowiedzieæ na pytanie kole¿anki jak kto¶ zna odpowied¼, chyba dla nikogo to nie jest ³atwe przejrzeæ tyle str w poszukiwaniu odpowiedzi...chyba od czego¶ ten w±tek jest- by sobie pomagaæ
Dziêki za zrozumienie. Zaczê³am przegl±daæ ten w±tek zanim to napisa³am, ale stwierdzi³am, ¿e mo¿e odpowied¼ na moje pytania jest gdzie¶ na 30 stronie. Ja czyta³am ka¿dy post pocz±wszy od pierwszego, ale po piêciu stronach zrezygnowa³am. Jak komu¶ ciê¿ko jest odpisaæ to rozumiem, trudno.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-06-10, 17:26   #2738
Tattooed
Przyczajenie
 
Avatar Tattooed
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

dziewczyny, a stosujecie jakies odzywki w spray'u po keratynowym? daj± efekt lepszego rozczesania w³osów? Tyle stron, ze nie bede kazdej czytac :P
Tattooed jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-10, 18:25   #2739
kingula16
Rozeznanie
 
Avatar kingula16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 501
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Tattooed Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny, a stosujecie jakies odzywki w spray'u po keratynowym? daj± efekt lepszego rozczesania w³osów? Tyle stron, ze nie bede kazdej czytac :P
ja nic nie stosowa³am po keratynowym
kingula16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-11, 01:12   #2740
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Ponawiam pytanie. Bêdê bardzo wdziêczna za odpowied¼.

1. Moje w³osy zazwyczaj schn± naturalnie, potem ca³kowicie suche zwijam je lu¼n± gumk± w koka ¶limaka, idê spaæ, rano puch zminimalizowany, w³osy uk³adaj± siê w fale. Jak w³osy po keratynowym prostowaniu maj± przetrwaæ noc? Czy jak je zwi±¿ê to te¿ bêd± siê falowaæ?
2. Jakiego traktowania wymagaj± takie w³osy? Nie chodzi mi tu o to, ¿e 2-3 doby (w zale¿no¶ci od ¶rodka u¿ytego) od zabiegu nie mo¿na ich zak³adaæ za ucho, wi±zaæ i ogólnie, ¿e jest przyklap na pocz±tku, ale o to, czy trzeba na nie jako¶ specjalnie uwa¿aæ.
3. Co je¶li w³osy nie lubi± keratyny? W sensie, w od¿ywkach, maskach, bo powoduje puch, albo efekty podobne do przeproteinowania. Nie muszê jej u¿ywaæ, ale je¶li ju¿ u¿yjê i dojdzie do przeproteinowania - trzeba oczy¶ciæ szamponem z SLS. Nic siê wtedy nie stanie?
4. Jak z kondycj± w³osów po? Je¿eli teraz w³osy s± zdrowe, wprasuje w nie keratynê, to ona siê wyp³ucze i kondycja w³osów bêdzie jeszcze lepsza, czy taka sama jak by³a, czy gorsza? Po pewnym czasie po prostu w³osy przestaj± byæ proste i tyle? Czy nasza naturalna struktura w³osa mo¿e zanikn±æ?

A dawno nic nie pisa³am, to odpiszê xD

1. Tak samo zabezpieczasz, tak samo bêd± siê falowaæ, moga sie jedynie szybciej rozprostowaæ
2. Jak normalne w³osy, unikasz sodium chloride w szamponach - to na 1 po¶cie tam wypisane wszystko masz
3. Nie musisz u¿ywaæ produktów z keratyn± po zabiegu, je¶li nie trzeba. Mo¿esz myæ slsami
4. Czasami w³osy siê nie pokrêc± ju¿ nawet po wyp³ukaniu. Jak siê wyp³ucze, to wraca kondycja do stanu przed.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-11, 07:19   #2741
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
A dawno nic nie pisa³am, to odpiszê xD

1. Tak samo zabezpieczasz, tak samo bêd± siê falowaæ, moga sie jedynie szybciej rozprostowaæ
2. Jak normalne w³osy, unikasz sodium chloride w szamponach - to na 1 po¶cie tam wypisane wszystko masz
3. Nie musisz u¿ywaæ produktów z keratyn± po zabiegu, je¶li nie trzeba. Mo¿esz myæ slsami
4. Czasami w³osy siê nie pokrêc± ju¿ nawet po wyp³ukaniu. Jak siê wyp³ucze, to wraca kondycja do stanu przed.
Dziêki. To w sumie szkoda, ¿e jak je zwi±¿ê na noc to bêd± siê falowac. Liczy³am na efekt prostych w³osów ca³y czas.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-11, 08:06   #2742
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki. To w sumie szkoda, ¿e jak je zwi±¿ê na noc to bêd± siê falowac. Liczy³am na efekt prostych w³osów ca³y czas.

No cudów nie ma ja przy tym problemie biorê mojego tangle teezera, nalewam na niego wode i przeczesuje wlosy zwil¿on± szczotk± i siê rozprostowuja. A koczek robie bardzo llu¼ny, ¿eby jak najmniej sie falowa³y.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-11, 08:09   #2743
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
No cudów nie ma ja przy tym problemie biorê mojego tangle teezera, nalewam na niego wode i przeczesuje wlosy zwil¿on± szczotk± i siê rozprostowuja. A koczek robie bardzo llu¼ny, ¿eby jak najmniej sie falowa³y.
A jak wygl±da sprawa z puchem? W sumie moje w³osy nie s± zniszczone, ale kusi mnie ten zabieg. My¶lê, ¿e robi³abym go u fryzjera. Mo¿e chocia¿ raz, na próbê.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-11, 08:20   #2744
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
A jak wygl±da sprawa z puchem? W sumie moje w³osy nie s± zniszczone, ale kusi mnie ten zabieg. My¶lê, ¿e robi³abym go u fryzjera. Mo¿e chocia¿ raz, na próbê.

Encanto eliminuje go w 100%, nie wiem który preparat chcesz wybraæ. Ja kerapo nie polecam, bo u mnie siê nie sprawdzi³. Alfaparf nawet spoko ogarnê³o puszenie, ale nie prostuje tak bardzo jak encanto :p
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-11, 08:24   #2745
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Encanto eliminuje go w 100%, nie wiem który preparat chcesz wybraæ. Ja kerapo nie polecam, bo u mnie siê nie sprawdzi³. Alfaparf nawet spoko ogarnê³o puszenie, ale nie prostuje tak bardzo jak encanto :p
Czyta³am w³a¶nie o tych preparatach i encanto najczê¶ciej polecaj±. A ile kosztuje taki zabieg przeciêtnie w salonie?
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-11, 08:32   #2746
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Czyta³am w³a¶nie o tych preparatach i encanto najczê¶ciej polecaj±. A ile kosztuje taki zabieg przeciêtnie w salonie?

Zale¿y od miasta, ale widzia³am ceny 300-700 z³ :P
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-11, 08:38   #2747
kingula16
Rozeznanie
 
Avatar kingula16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 501
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Zale¿y od miasta, ale widzia³am ceny 300-700 z³ :P
A na geste wlosy do lopatek starczy to 75 ml?
kingula16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-11, 09:50   #2748
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Encanto eliminuje go w 100%, nie wiem który preparat chcesz wybraæ. Ja kerapo nie polecam, bo u mnie siê nie sprawdzi³. Alfaparf nawet spoko ogarnê³o puszenie, ale nie prostuje tak bardzo jak encanto :p
HALO dziewczyny!!! Trochê mnie tu nie by³o, a moje w³osy b³agaj± o keratynê
Miluchova, czy robi³a¶ kiedy¶ cocochocco? Je¶li tak, to jak porównasz to do encanto, kerapro i alfaparf?
Chcia³abym tego spróbowaæ, nie wiem czy cocochocco pure czy oryginal, wklejê Wam moje w³osy obecnie czyli 8,5 miesi±ca po inoarze, no i kiedy¶ obieca³am wkleiæ moj± historiê w³osow± dla tych, którzy uwa¿aj±, ¿e jak efekt zabiegu siê skoñczy to w³osy s± w gorszej formie zaraz to zrobiê - w sensie wklejê zdjêcia

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Czyta³am w³a¶nie o tych preparatach i encanto najczê¶ciej polecaj±. A ile kosztuje taki zabieg przeciêtnie w salonie?
Moja znajoma robi prostowanie od kilku lat w lovely look, bardzo mi siê podobaj± jej w³osy i tak naprawdê od niej zaczê³am interesowaæ siê tematem. lovely look to sieciówka i napewno gdzie¶ obok siebie znajdziesz a teraz maj± promocjê za 229 z³. Je¶li nie chcesz zrobiæ sama to polecam. Kiedy¶ robili na inoarze maxx, teraz nie wiem (ten inoar zosta³ wycofany), ale efekty na mojej znajomej wci±¿ super
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-11, 09:52   #2749
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kingula16 Poka¿ wiadomo¶æ
A na geste wlosy do lopatek starczy to 75 ml?

Mysle, ze tak, ale zawsze lepiej wzi±æ 100 ml i mieæ pewnosc.

@kasza nie robilam cocochoco :p
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-11, 10:18   #2750
Tattooed
Przyczajenie
 
Avatar Tattooed
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

kochane!! szukam wszedzie w sklepach stacjonarnych Mrs. Potter`s, Balsam do w³osów z aloesem, jedwabiem i bia³± herbat± . Widzia³yscie gdzies w Warszawie?

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez kingula16 Poka¿ wiadomo¶æ
A na geste wlosy do lopatek starczy to 75 ml?
mi starczy³o na spokojnie
Tattooed jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-11, 10:28   #2751
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Tattooed Poka¿ wiadomo¶æ
kochane!! szukam wszedzie w sklepach stacjonarnych Mrs. Potter`s, Balsam do w³osów z aloesem, jedwabiem i bia³± herbat± . Widzia³yscie gdzies w Warszawie?

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------



mi starczy³o na spokojnie
Kto¶ wspomina³, ¿e jest w Auchan albo ma³e, osiedlowe drogerie. Wydaje mi siê, ¿e w Intermarche te¿ widzia³am.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-11, 10:34   #2752
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Wklejam zdjêcia - jak prostowanie trwale poprawi³o mi stan w³osów.
1. w³osy przed zabiegami
2. 5 miesiêcy po zrobionej kativie
3. 8 miesiêcy po inoarze

Zdjêcia przedstawiaj± stan w³osów, gdzie ju¿ nie by³o efektu zabiegu. Zabiera³am siê po prostu za kolejny preparat i zrobi³am zdjêcie "przed". Porównuj±c zdjêcie pierwsze i ostatnie to ró¿nica jest ogromna, a na ostatnim inoaru ju¿ dawno nie ma

Dziewczyny które robi³y cocochocco - jak± wersjê mi doradzicie pure czy oryginal? Zale¿y mi na du¿ym wypro¶cie - lubiê w³osy jak druciki

P.S. nie wiem, dlaczego nie wy¶wietla sie ostatnie zdjêcie, ale jak klikniecie, to sie otwiera
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg przed prostowaniem kativ±.jpg (35,7 KB, 59 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg przed prostowaniem inoarem.jpg (57,5 KB, 66 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg inoar po 8 miesi±cach.jpg (84,9 KB, 55 za³adowañ)

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2015-06-11 o 10:35
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-11, 11:08   #2753
Sloneczna_Poziomka
Przyczajenie
 
Avatar Sloneczna_Poziomka
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Kasza, w³osy cudowne Idealnie proste wydaj± siê od razu d³u¿sze. Mam podobne w³osy jak Twoje z pierwszego zdjêcia. Kurczê, mo¿e te¿ siê zdecydujê na taki zabieg. Eh, nie wchodzê ju¿ tu!
__________________
"Don't believe your eyes - the wind whispered,
If you're in love, look with your heart."
Sloneczna_Poziomka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-11, 11:17   #2754
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Sloneczna_Poziomka Poka¿ wiadomo¶æ
Kasza, w³osy cudowne Idealnie proste wydaj± siê od razu d³u¿sze. Mam podobne w³osy jak Twoje z pierwszego zdjêcia. Kurczê, mo¿e te¿ siê zdecydujê na taki zabieg. Eh, nie wchodzê ju¿ tu!
dziêkujê w³osy mam faktycznie ³adne, nawet mój T¯ uwa¿a, ¿e nie musze ju¿ robiæ zabiegu, ale ¿eby w³osy by³y takie jak na ostatnim zdjêciu - inoar po 8 miesi±cach (czyli teraz) to muszê je po myciu wysuszyæ suszark±, no i jest ich du¿o (czego nie lubiê ) i pusz± siê. Chcê teraz zrobiæ cocochocco - jeszcze nie robi³am, ju¿ w zasadzie klikam na aukcje, ale nie wiem... pure czy oryginal...

A co do d³ugo¶ci to pomiêdzy pierwszym a ostatnim zdjêciem jest rok ró¿nicy w³osy ¶cina³am pomiêdzy tymi zdjêciami dwa razy po 10 cm.... czyli same plusy zabiegu w moim przypadku - w³osy mniej wypadaj±, bo siê mniej ko³tuni±, ³atwiej rozczesuj± i wydaje mi siê, ¿e szybciej rosn±

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2015-06-11 o 11:20
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-11, 11:59   #2755
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

kasza super widaæ ¿e ich kondycja bardzo siê polepszy³a. Nawet po tych 8 miesi±cach od inoara wygl±daj± rewelacyjnie, jakby by³y ju¿ po keratynie
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-11, 13:08   #2756
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
kasza super widaæ ¿e ich kondycja bardzo siê polepszy³a. Nawet po tych 8 miesi±cach od inoara wygl±daj± rewelacyjnie, jakby by³y ju¿ po keratynie
Dziêki A powiedz mi czekoladko jaki rodzaj robi³a¶ cocochocco? Pamiêtam, ¿e robi³a¶ tym produktem. A jak doznania przy zabiegu? ¦mierdzi? dusi?
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-11, 13:32   #2757
Elle88dw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 459
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki A powiedz mi czekoladko jaki rodzaj robi³a¶ cocochocco? Pamiêtam, ¿e robi³a¶ tym produktem. A jak doznania przy zabiegu? ¦mierdzi? dusi?
Ja nie Czekoladka, ale mogê odpowiedzieæ - strasznie ¶mierdzi! ;/ Pamiêtam, ¿e oczy mi ³zawi³y.. ale trzeba prze¿yæ dla efektu

Robi³am oryginal efekt nie utrzyma³ siê d³ugo, ale to z mojej winy bo szybko zaczê³am u¿ywaæ silikony. Pod koniec czerwca zrobiê wersjê pure, jestem ciekawa jak siê sprawdzi
Elle88dw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-11, 14:03   #2758
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Elle88dw Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nie Czekoladka, ale mogê odpowiedzieæ - strasznie ¶mierdzi! ;/ Pamiêtam, ¿e oczy mi ³zawi³y.. ale trzeba prze¿yæ dla efektu

Robi³am oryginal efekt nie utrzyma³ siê d³ugo, ale to z mojej winy bo szybko zaczê³am u¿ywaæ silikony. Pod koniec czerwca zrobiê wersjê pure, jestem ciekawa jak siê sprawdzi
a ¶mierdzi przy nak³adaniu, suszeniu czy prostowaniu? Ja chyba te¿ zdecydujê siê na pure, ale jeszcze poczytam
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-11, 14:17   #2759
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki A powiedz mi czekoladko jaki rodzaj robi³a¶ cocochocco? Pamiêtam, ¿e robi³a¶ tym produktem. A jak doznania przy zabiegu? ¦mierdzi? dusi?
robi³am zwyk³ym Podczas nak³adania ¶mierdzia³o tylko jak nak³ada³am preparat na w³osy przy twarzy i troszkê przy suszeniu Zapach podobny do encanto jednak trochê mniej intensywny.
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-11, 14:24   #2760
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
robi³am zwyk³ym Podczas nak³adania ¶mierdzia³o tylko jak nak³ada³am preparat na w³osy przy twarzy i troszkê przy suszeniu Zapach podobny do encanto jednak trochê mniej intensywny.
dziêki, a prostowanie jest ok? Opary nie dusz±?
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.