Jaki wózek- temat zbiorczy. - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-02, 21:27   #4591
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kefalina Pokaż wiadomość
Ja mam Enjoya tylko, że dziecko mniejsze, bo 10mscy. Ogólnie jestem zadowolona: wózek jest lekki, szybko się składa, łatwo czyści, dziecku jest wygodnie, córka uwielbia w nim jeździć. Ale ma też wady: mała budka (np. w Valenci Quatro albo Magicu jest przedłużana), brakuje kieszonki na drobiazgi. Koszyk na zakupy jest mały i jak dziecko leży, to nie można z niego praktycznie nic wyciągnąć. Ja mimo tych wad jestem zadowolona z zakupu
Mnie głównie chodzi o to żeby był lekki i po złożeniu mały bo wyjmowanie 15kg wózka robi się już męczące szczególnie jak jadę na zakupy czy jak z kimś się chce zabrać to obecny wózek nie każdemu do auta wejdzie
A powiedz mi skrzypi ci coś w nim ? Bo czytałam takie opinie w necie że coś gdzieś skrzypi jak się jedzie
Do małego kosza i trudnego dostępu jestem przyzwyczajona
Szkoda z tą budką będzie trzeba dokupić parasol na upały i ochronę przed słońcem.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-03, 09:23   #4592
kefalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 77
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
Mnie głównie chodzi o to żeby był lekki i po złożeniu mały bo wyjmowanie 15kg wózka robi się już męczące szczególnie jak jadę na zakupy czy jak z kimś się chce zabrać to obecny wózek nie każdemu do auta wejdzie
A powiedz mi skrzypi ci coś w nim ? Bo czytałam takie opinie w necie że coś gdzieś skrzypi jak się jedzie
Do małego kosza i trudnego dostępu jestem przyzwyczajona
Szkoda z tą budką będzie trzeba dokupić parasol na upały i ochronę przed słońcem.
Mi na początku skrzypiały przednie koła, ale psiknęłam raz WD40 i mam spokoj (4 msce). No wózek mało miejsca zajmuje, ja mam drugi Bebetto Flavio i duużo większy po złożeniu.
__________________
<3
kefalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-03, 12:53   #4593
201608051010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

ja dla starszego dziecka polecam wózek peg perego si completo
Jak dla mnie wózek idealny - a długo takiego szukałam .
Fajna amortyzajca, dobrze sobie radzi na niemal każdej powierzchni, jest lekki, składa się do niewielkich rozmiarów, ma duży koszyk na zakupy, kieszonke na drobiazki i całkiem spora budę. Jedyną wadą jest cena- choć moim zdaniem może śmiało konkurować z maclarenem xt (którego planowaliśmy kupić), a biorąc pod uwagę to, że ma dodatkowo w zestawie ochraniacz na nóżki i folię przeciwdeszczową to cena jest zdecydowanie korzystniejsza

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
Mój maluch ma 15 miesięcy i jest wysokim dzieckiem (w tej chwili 84cm). Uważam, że wszystko zależy od tego czego się oczekuje. Mieszkam w centrum "dużego" miasta i wszędzie mam chodniki. Uważam, że istnieje wózek idealny 2w1. Kupiliśmy Mutsy Igo i spełnił wszystkie moje wymagania, choć przyznam że ma wiele wad. Każdy wózek je ma, ale ważny jest bilans zysków i strat. Nie mam potrzeby kupienia teraz wózka spacerowego i uważam, że zrobiliśmy lepiej starannie wybierając na początku. Oczekiwałam świetnego designu i właśnie to dostałam. Dla mnie to podstawa, wózek jest jak dobra torebka- ma mi się podobać a przy okazji spełniać swoje zadanie. Mutsy igo ma fatalną amortyzację, ale w centrum miasta na chodnikach i na skwerach amortyzacja mi specjalnie do niczego potrzebna nie była. Robiłam z małym dziennie po ok 12km bo był dzieckiem które wiecznie musiało być na powietrzu żeby spać i świetnie mi się nim jeździło (twaro, ale wystarczająco). Wiem, że ktoś mieszkający za miastem miałby załamanie i oddał ten wózek od razu.
Mały jest już dużym chłopcem a i tak jeździ w swoim wózku, mieści się do niego w pełni i jeszcze długo nim pojeździ. Wstawimy do komórki, jak przestaniemy wogóle używać wózka. Kosz jest pojemny- można do niego włożyć wygodną torbę na zakupy by był jeszcze pojemniejszy.

Z mojej perspektywy same plusy dlatego po tym czasie postanowiłam napisać z większym doświadczeniem niż kiedyś. Polecam, ale jestem w pełni świadoma jego podstawowej wady- braku amortyzacji. Z czasem tę wadę polubiłam i nie widzę jej w kategorii wady
oo też mieliśmy musty igo i użytkowaliśmy go przez 13 msc.
Z wyglądu wózek idealny i na tym jak dla mnie się jego plusy kończą. Wady mogłabym wymieniać natomiast godzinami ( i nie mam tu na myśli amortyzacji bo kupując go byliśmy w pełni świadomi, że takowej użytkując ten wózek nie uświadczymy).

Ile ludzi tyle poglądów
201608051010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-03, 13:26   #4594
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
My kupiliśmy tako captiva mohican 2w1 i użytkujemy już 21 miesięcy
Teraz właśnie myślę nad czymś lżejszym i chyba będzie to baby design enjoy pytałam tutaj ale nikt się nie wypowiedział. Mam nadzieję że będzie to dobry wybór jak przy 1 wózku
Chciałabym zobaczyć dziecko w spacerówce z wózka 2w1 Tako, poważnie. To co na ulicach widziałam to roczniak, któremu w takim wózku ciasno z głową ponad oparcie
Cytat:
Napisane przez kefalina Pokaż wiadomość
Ja mam Enjoya tylko, że dziecko mniejsze, bo 10mscy. Ogólnie jestem zadowolona: wózek jest lekki, szybko się składa, łatwo czyści, dziecku jest wygodnie, córka uwielbia w nim jeździć. Ale ma też wady: mała budka (np. w Valenci Quatro albo Magicu jest przedłużana), brakuje kieszonki na drobiazgi. Koszyk na zakupy jest mały i jak dziecko leży, to nie można z niego praktycznie nic wyciągnąć. Ja mimo tych wad jestem zadowolona z zakupu
A dziecko się w siedzisku nie zapada? Koleżanka kupiła jako drugi wózek Infinity o podobnej konstrukcji i dzieciaczek w siedzisku się zwija, zapada. Wózek nie ma żadnego usztywnienia plecków. Manewrowanie tym wózkiem nie należy do przyjemności nawet po centrum handlowym (czuć wagę dziecka,nie to co w 3kołowcu).
Do tego waga wózka 8kg to nie jest wcale najlżejszy wózek.
Cytat:
Napisane przez niniona Pokaż wiadomość
ja dla starszego dziecka polecam wózek peg perego si completo
Jak dla mnie wózek idealny - a długo takiego szukałam .
Fajna amortyzajca, dobrze sobie radzi na niemal każdej powierzchni, jest lekki, składa się do niewielkich rozmiarów, ma duży koszyk na zakupy, kieszonke na drobiazki i całkiem spora budę. Jedyną wadą jest cena- choć moim zdaniem może śmiało konkurować z maclarenem xt (którego planowaliśmy kupić), a biorąc pod uwagę to, że ma dodatkowo w zestawie ochraniacz na nóżki i folię przeciwdeszczową to cena jest zdecydowanie korzystniejsza

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------


oo też mieliśmy musty igo i użytkowaliśmy go przez 13 msc.
Z wyglądu wózek idealny i na tym jak dla mnie się jego plusy kończą. Wady mogłabym wymieniać natomiast godzinami ( i nie mam tu na myśli amortyzacji bo kupując go byliśmy w pełni świadomi, że takowej użytkując ten wózek nie uświadczymy).

Ile ludzi tyle poglądów
Peg perego ma dobre jakościowo i wygodne dla dzieci wózki. Pliko mini teraz jest bardzo popularny (no i chyba najtańszy z całej rodziny ich wózków) i lekki ok 6kg!
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-03, 15:19   #4595
kefalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 77
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Chciałabym zobaczyć dziecko w spacerówce z wózka 2w1 Tako, poważnie. To co na ulicach widziałam to roczniak, któremu w takim wózku ciasno z głową ponad oparcie

A dziecko się w siedzisku nie zapada? Koleżanka kupiła jako drugi wózek Infinity o podobnej konstrukcji i dzieciaczek w siedzisku się zwija, zapada. Wózek nie ma żadnego usztywnienia plecków. Manewrowanie tym wózkiem nie należy do przyjemności nawet po centrum handlowym (czuć wagę dziecka,nie to co w 3kołowcu).
Do tego waga wózka 8kg to nie jest wcale najlżejszy wózek.

Peg perego ma dobre jakościowo i wygodne dla dzieci wózki. Pliko mini teraz jest bardzo popularny (no i chyba najtańszy z całej rodziny ich wózków) i lekki ok 6kg!
Nie, dziecko sie nie zapada, siedzisko jest usztywnione, moja córka uwielbia w nim jeździć, ma sporo miejsca bo siedzisko jest szerokie. Zapomniałam o tym wspomnieć, ogólnie wózek prowadzi się dobrze, ale jedną ręką nie da rady. Bebetto bez problemu prowadziłam i pisałam smsa, a tu nie ma opcji. No i ciężko po nierównościach, ale taki urok wszystkich lekkich wózków z małymi kołami.
__________________
<3
kefalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 01:06   #4596
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Chciałabym zobaczyć dziecko w spacerówce z wózka 2w1 Tako, poważnie. To co na ulicach widziałam to roczniak, któremu w takim wózku ciasno z głową ponad oparcie

A dziecko się w siedzisku nie zapada? Koleżanka kupiła jako drugi wózek Infinity o podobnej konstrukcji i dzieciaczek w siedzisku się zwija, zapada. Wózek nie ma żadnego usztywnienia plecków. Manewrowanie tym wózkiem nie należy do przyjemności nawet po centrum handlowym (czuć wagę dziecka,nie to co w 3kołowcu).
Do tego waga wózka 8kg to nie jest wcale najlżejszy wózek.

Peg perego ma dobre jakościowo i wygodne dla dzieci wózki. Pliko mini teraz jest bardzo popularny (no i chyba najtańszy z całej rodziny ich wózków) i lekki ok 6kg!
yyyy... pierwsze słyszę
4 letnia siostrzenica tż bez problemu się do niego mieści i głowa jej nie wystaje, także dziwna teoria
wręcz odwrotnie jak mi młody zasnął i rozkładałam na płasko to miałam wrażenie że wózek jest mega długi i dziwnie wyglądam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 07:33   #4597
Lillian_
Rozeznanie
 
Avatar Lillian_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 670
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Hej. Jakiś czas. Temu pytałam się was o wózek britax affinity w końcu go kupiłam nowy bo używanych ciężko dostać i powiem. Wam że jestem bardzo zadowolona bije. Na głowę wszystkie wózki które testowalam w sklepie bądź u innych mam
Mam wrażenie ze wózek płynie a nie Jedzie ma wszystko co chciałam. Design wagę składanie amortyzację dla mnie -to mercedes wśród wozkow

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Dodam że. Jeżdżę nim po lesie i nierównościach
__________________
Pod moim sercem, inne bije serce, Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane, Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukaja do mojego serca, Myślę sobie wtedy: może być wspanialej? Nosze w sobie życie które Bog mi daje !
Lillian_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-05, 13:01   #4598
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
yyyy... pierwsze słyszę
4 letnia siostrzenica tż bez problemu się do niego mieści i głowa jej nie wystaje, także dziwna teoria
wręcz odwrotnie jak mi młody zasnął i rozkładałam na płasko to miałam wrażenie że wózek jest mega długi i dziwnie wyglądam
Tak samo dziwna jak Twoja z 4latką w wózku
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 15:48   #4599
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
W takim razie to nie wózek sie nie sprawdza a nasze niezdecydowanie.

Ja mam jak powyżej chociaż u mnie wygoda przewyższa design ale na szczęście da sie to pogodzić. KaŻdy wózek ma wady ale skoro się go używa do 2r.z z przyjemnością to jest to dobry wybór. Większość zmienia wózek przed 1 rokiem i to jest widocznie nie do końca dobry wybór chociaż nie koniecznie nieprzemyslany bo jazda po sklepie i opinię nie zawsze wystarczą, wózek żeby ocenić trzeba jeździć nim parę miesięcy. Dlatego nie generalizowalabym ze 2w1 się nie sprawdzają skoro tylko osób jest zadowolonych.
Ja też jestem zadowolona z wózka 2w1 Mamy Jedo Fyn Memo. Początkowo narzekałam na spacerówkę, ale szybko przyzwyczaiłam się do pewnych jej wad i teraz bardzo ją lubię Nie planuję wymiany.
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 17:09   #4600
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Chciałabym zobaczyć dziecko w spacerówce z wózka 2w1 Tako, poważnie. To co na ulicach widziałam to roczniak, któremu w takim wózku ciasno z głową ponad oparcie

A dziecko się w siedzisku nie zapada? Koleżanka kupiła jako drugi wózek Infinity o podobnej konstrukcji i dzieciaczek w siedzisku się zwija, zapada. Wózek nie ma żadnego usztywnienia plecków. Manewrowanie tym wózkiem nie należy do przyjemności nawet po centrum handlowym (czuć wagę dziecka,nie to co w 3kołowcu).
Do tego waga wózka 8kg to nie jest wcale najlżejszy wózek.

Peg perego ma dobre jakościowo i wygodne dla dzieci wózki. Pliko mini teraz jest bardzo popularny (no i chyba najtańszy z całej rodziny ich wózków) i lekki ok 6kg!
czy peg p si rozkłada się do lezenia? nadaje się dla dziecka które jeszcze nie siedzi?

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 17:30   #4601
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Si rozkłada się prawie na płasko, takie 20stopni nachylenia na oko. Takze nada się dla malucha.



Edit: aj, zrozumiałam ze pytasz o model "peg perego si". A Ty chyba pytasz jednak o pliko mini. Tez się rozkłada. Ale nie pamiętam jak mocno.

Edytowane przez silesianna
Czas edycji: 2015-06-10 o 17:32
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-10, 17:39   #4602
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Si rozkłada się prawie na płasko, takie 20stopni nachylenia na oko. Takze nada się dla malucha.



Edit: aj, zrozumiałam ze pytasz o model "peg perego si". A Ty chyba pytasz jednak o pliko mini. Tez się rozkłada. Ale nie pamiętam jak mocno.
chodziło mi o si
dziękuje

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 21:03   #4603
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

A, czyli jednak moje pierwsze rozumienie było trafne proszę bardzo!
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 05:25   #4604
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 118
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Hej czytam Wasze wypowiedzi i mam wrażenie, że większość osób po skończeniu korzystania z gondoli szukasz lekkich spacerówek? Ja jestem na etapie wybierania wózka i mam wrażenie, że żaden z wózków 3w1 nie spełnia kryteriów lekkości Czy zatem bardziej opłaca się zakupić najpierw samą gondolę na okres zima -wiosna a później rozejrzeć się za spacerówka? Nie mam żadnego doświadczenia w tej kwestii i proszę o rady
__________________
20/40
waga: 51->53,5->54,5->55,5
malutka20068 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 06:48   #4605
Lillian_
Rozeznanie
 
Avatar Lillian_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 670
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Malutka Ja tak zrobiłam i potem ciut zalowalam bo chciałam zabudowana Spacerówke a nie parasolki i nigdzie nie mogłam takiej dostać wszystkie były 2 w 1 potem kupiłam wizrk britax affinity i to był super zakup
__________________
Pod moim sercem, inne bije serce, Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane, Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukaja do mojego serca, Myślę sobie wtedy: może być wspanialej? Nosze w sobie życie które Bog mi daje !
Lillian_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 13:29   #4606
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

ja swoj wozek 2w1 uzywam prawie 22 miesiace i ani mi sie sni przesiadac sie na parasolke, a mam po starszej corce mamas&papas cruise - uzywany od kad starsza corka rok skonczyla do prawie 3 lat. jestem bardzooo zadowolona ze swojego wyboru, z tym ze to wozek nie dla wszystkich dzieci niestety, bo raczej nalezy do malych. nam to w niczym nie przeszkadza bo corka jest bardzo drobna. jezdzimy jane rider reverse
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-21, 16:08   #4607
magda_go
Raczkowanie
 
Avatar magda_go
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 382
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Czy ktos ma wozek z kolami gdzie przy pompowaniu trzeba nakrecac pompke na wentylek?

Bo mam problem. Przy odkrecaniu pompki z wentyla schodzi powietrze z kola i nie wiem jak pompowac kola...
Jesli to cos da to mam wozek Rico Primo.
magda_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 12:39   #4608
moniamarzec85
Raczkowanie
 
Avatar moniamarzec85
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 210
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

ja jeżdżę sobie z moim bobasem wózkiem Joolz Day Quadro w pięknym gołębim kolorze do tego mam idealnie pasującą szarą kołderkę <ciach reklama>Jestem zachwycona tym wózkiem, jest bardzo solidnie wykonany i super sie sprawdza przez to ze nie jest duzy, bardzo zwrotny i łatwo się składa, ma bardzo wygodną rączkę pokrytą skórką. mam nadzieje ze nie zajeździmy go i posłuży do następnej ciąży ale jest bardzo solidny, naprawdę polecam!

Edytowane przez d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Czas edycji: 2015-06-24 o 13:35
moniamarzec85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 00:07   #4609
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cześć Dopiero przymierzam się do kupienia wózka. Bardzo poważnie rozważam Bebetto Flavio. Podoba mi się też Silvia, ale nie ma w niej tego języka chroniącego przed wiatrem przy przykryciu gondoli, a moje maleństwo ma przyjść na świat w listopadzie. Stąd pomysł z Flavio. I tu moje pytanie: w opisach tego wózka pisze, że spacerówka ma 3 stopnie regulacji oparcia. Czy rozkłada się ona również całkiem na płasko? Silvia ma 4 stopnie i wiem, że na bank rozkłada się na płasko. Użytkowała któraś z Was ten wózek (Flavio) lub miała w jakikolwiek sposób do czynienia? Oglądałam już oba na żywo, ale jakoś nie sprawdziłam tego oparcia. Dopiero przy opisach obu wózków to wychwyciłam...
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-29, 10:21   #4610
Ingusia777
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 14
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Czy kupiłaś już wózek? Jeśli chodzi o zestawy 3 w 1 zawsze będą cięższe niż jeśli dokupisz później osobno spacerówkę i troszkę czasu będziesz cieszyła się lekkością, na przykład:
<ciach>

Cytat:
Napisane przez malutka20068 Pokaż wiadomość
Hej czytam Wasze wypowiedzi i mam wrażenie, że większość osób po skończeniu korzystania z gondoli szukasz lekkich spacerówek? Ja jestem na etapie wybierania wózka i mam wrażenie, że żaden z wózków 3w1 nie spełnia kryteriów lekkości Czy zatem bardziej opłaca się zakupić najpierw samą gondolę na okres zima -wiosna a później rozejrzeć się za spacerówka? Nie mam żadnego doświadczenia w tej kwestii i proszę o rady

Edytowane przez teQiba
Czas edycji: 2015-06-29 o 14:45 Powód: usunięcie linka
Ingusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 10:47   #4611
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez malutka20068 Pokaż wiadomość
Hej czytam Wasze wypowiedzi i mam wrażenie, że większość osób po skończeniu korzystania z gondoli szukasz lekkich spacerówek? Ja jestem na etapie wybierania wózka i mam wrażenie, że żaden z wózków 3w1 nie spełnia kryteriów lekkości Czy zatem bardziej opłaca się zakupić najpierw samą gondolę na okres zima -wiosna a później rozejrzeć się za spacerówka? Nie mam żadnego doświadczenia w tej kwestii i proszę o rady
Zależy, na co patrzysz. Najcięższe są wózki z pompowanymi kołami. Piankowe na pewno są lżejsze. Różne koła mają wady i zalety. Piankowe nie amortyzują dodatkowo, ale są za to odporne na przebicia. No i wózek jest lżejszy. Ja stawiam na dodatkową amortyzację, a ponieważ mieszkam na parterze z podjazdem, waga wózka nie ma dla mnie aż takiego znaczenia. Z moich obserwacji wynika, że mamy średnio po roku zmieniają wózek na spacerówkę.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 19:17   #4612
kefalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 77
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Cześć Dopiero przymierzam się do kupienia wózka. Bardzo poważnie rozważam Bebetto Flavio. Podoba mi się też Silvia, ale nie ma w niej tego języka chroniącego przed wiatrem przy przykryciu gondoli, a moje maleństwo ma przyjść na świat w listopadzie. Stąd pomysł z Flavio. I tu moje pytanie: w opisach tego wózka pisze, że spacerówka ma 3 stopnie regulacji oparcia. Czy rozkłada się ona również całkiem na płasko? Silvia ma 4 stopnie i wiem, że na bank rozkłada się na płasko. Użytkowała któraś z Was ten wózek (Flavio) lub miała w jakikolwiek sposób do czynienia? Oglądałam już oba na żywo, ale jakoś nie sprawdziłam tego oparcia. Dopiero przy opisach obu wózków to wychwyciłam...
Ja ma Flavcia Spacerówka prawie na płasko, nie jest to 180st.

Cytat:
Napisane przez malutka20068 Pokaż wiadomość
Hej czytam Wasze wypowiedzi i mam wrażenie, że większość osób po skończeniu korzystania z gondoli szukasz lekkich spacerówek? Ja jestem na etapie wybierania wózka i mam wrażenie, że żaden z wózków 3w1 nie spełnia kryteriów lekkości Czy zatem bardziej opłaca się zakupić najpierw samą gondolę na okres zima -wiosna a później rozejrzeć się za spacerówka? Nie mam żadnego doświadczenia w tej kwestii i proszę o rady
Ja kupiłam najpierw wózek 2w1 (właśnie Flavio), a później dokupiłam Enjoya. I używam obu.. Po mieście, na szybkie zakupy, do samochodu - Enjoy. Jednak na spacer po lesie, parku, polnych drogach tylko Flavio, lekkim wózkiem na małych kołach nie ma szans... Nie wiem, jak zimną bo lekki wózek kupiłam na wiosnę, ale obstawiam, że przy śniegach wrócę do Flavia na stałe.
__________________
<3
kefalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 20:26   #4613
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kefalina Pokaż wiadomość
Ja ma Flavcia Spacerówka prawie na płasko, nie jest to 180st.



Ja kupiłam najpierw wózek 2w1 (właśnie Flavio), a później dokupiłam Enjoya. I używam obu.. Po mieście, na szybkie zakupy, do samochodu - Enjoy. Jednak na spacer po lesie, parku, polnych drogach tylko Flavio, lekkim wózkiem na małych kołach nie ma szans... Nie wiem, jak zimną bo lekki wózek kupiłam na wiosnę, ale obstawiam, że przy śniegach wrócę do Flavia na stałe.
Czyli masz o nim dobre zdanie? To jest już ta wersja z dodatkową torbą do koszyka? Na stronie Benetto wychwyciłam, że nowe modele mają dorzuconą torbę.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 09:26   #4614
kefalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 77
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Czyli masz o nim dobre zdanie? To jest już ta wersja z dodatkową torbą do koszyka? Na stronie Benetto wychwyciłam, że nowe modele mają dorzuconą torbę.
Idealny nie jest, spacerówka trochę niedopracowana, ciężko się opuszcza siedzisko, pas nie za bardzo i pokrycie na nóżki tragiczne... Ale poza tym jestem zadowolona, drugi raz kupiłabym ten sam wózek, gondola jest dla mnie idealna Ja miałam niestety bez torby na zakupy, ale nie będę już dokupować. No i wg mnie torba jest nieciekawa, ja akurat kupiłam w Biedronce na wyprzedaży jakąś za 10zł i oryginalną mało używałam.
__________________
<3
kefalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 18:40   #4615
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kefalina Pokaż wiadomość
Idealny nie jest, spacerówka trochę niedopracowana, ciężko się opuszcza siedzisko, pas nie za bardzo i pokrycie na nóżki tragiczne... Ale poza tym jestem zadowolona, drugi raz kupiłabym ten sam wózek, gondola jest dla mnie idealna Ja miałam niestety bez torby na zakupy, ale nie będę już dokupować. No i wg mnie torba jest nieciekawa, ja akurat kupiłam w Biedronce na wyprzedaży jakąś za 10zł i oryginalną mało używałam.
Dzisiaj weszłam na stronę sklepu Dino. Niedługo mają pojawić się 2 nowe modele Bebetto I tak planuję kupić wózek w okolicy porodu (koniec listopada), więc może zakocham się jeszcze w którymś z nich? O tych niedopracowanych spacerówkach czytałam przy każdym modelu Bebetto. Ciekawa jestem tych 2 nowych modeli
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 13:51   #4616
olibar
Raczkowanie
 
Avatar olibar
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: green island
Wiadomości: 416
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Czesc kobietki
Tak sobie Was podczytywalam (i nie tylko ten watek) i postanowilam zalozyc konto. No ale do rzeczy..
Porod zaplanowany (tzn data ustalona na ten dzien ;-) ) na 22 pazdziernika (w moje 30te urodziny ). Jest to moje drugie dziecko. Pierwsze ma 4.5 roku.
Wydawalo mi sie, ze jestem madrzejsza w wyborach terazniejszych, ale tym razem chyba czysta proznosc dala mi sie we znaki ;-) Przy pierwszym dziecku mialam baaardzo mocno okrojony budzet, wiec kupilam uzywana gondole (jakis noname sh*t) a po 6 miesiacach przesiadka do nowego Espiro City. Ktorym wozilismy sie do ukonczenia przez dziecko 2 lat i 3 miesiecy.
Tym razem myslalam podobnie, zeby kupic cokolwiek na te kilka miechow bo wozki 2w1 sa toporne, ALE.. moj nowy partner powiedzial - NIE. Kupujemy wozek 3w1, zeby byl funkcjonalny i dobrze wygladal. Mnie sie ten pomysl nie spodobal, ale pojechalismy do sklepu i w zasadzie moj poglad sie zmienil deko. Terazniejsze wozki 2w1 nie sa az tak toporne jak te co kiedys widzialam (Inglesina, Baby merc, kunert itp).
Nie wiedzialam co mam wybrac, jak napisalam wczesniej wybor nieograniczony tym razem, wiec zapragnelam Stokke Trailz/Crusi/Xplory.. ale Trailz i Crusi - kobylki. Xplory bez amortyzacji. Odpadlo.
Potem Uppababy Vista ktory widzialam online, ale gdy przyszlo do ogladniecia na zywo.. OJ NIE. Rozstaw kol z tylu - KOBYLA.. raczej do autobusu bedzie ciezko nim wjechac.
Nastepnie M&P SOLA2 MTX - tani, naprawde fajny.. ale moj partner stwierdzil, ze za nisko siedzenie. No coz :/
Bralam pod uwage jeszcze Xlandery i jakies Adamexy ale to w przedbiegach odpadlo.
Cybex Priam - to juz cos co mielismy kupic. W sumie same zalety plus siedzisko obszerne i rozkladane do pozycji lezacej. Wielka gondola. ZARABISTA budka, swietne kola.. ale nie przypadl nam do gustu sam stelaz.. wiem glupia sprawa, ale takie cienkie te rureczki sa, po prostu to nie pasuje wizualnie do reszty..
W koncu kupilismy Joolz Day. Ja nie jestem specjalnie przekonana co do spacerowki. Wydaje mi sie bardzo plytka, w sensie siedzisko. Takze zastanawiam sie nad zwrotem.
Wiecie mam porownanie z Espiro City ktory mialam (wiem ze w zasadzie porownac tego nie mozna to dwie rozne bajki).. Espiro bardzo przestronny, dziecko sobie spalo na boku, jak chcialo no i glebokie siedzisko..

Szczerze nie wiem co robic. Jemu sie bardzo podoba, mowi ze jakos dzieci jezdza w tym wozku, wiec w czym ja widze problem :P
To odpowiedzialam ze rownie dobrze moglismy brac Stokke, bo 'amortyzacja to nie problem'..

Sorki za przydlugi post, ,musialam sie wypisac

Aha babka w sklepie oferowala mi Bugaboo, ale mnie odrzuca ten wozek. Gondola jest na wysokosci moich lydek i ta jak dla mnie duza malo oslonieta budka. Jeszcze powiedziala ze moge zaczekac bo koncem roku ma sie pojawic nowy Britax Ebrake czy cos takiego.

Edytowane przez olibar
Czas edycji: 2015-07-09 o 13:53
olibar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 13:05   #4617
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

My od 2 miesięcy użytkujemy baby design enjoy 2015 i polecam
Jedyny minus - mały kosz i kiepski dostęp do niego. Ale ogólnie jestem bardzo zadowolona
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 07:49   #4618
MarikaT.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3
Cybex Priam

Witam Czy ktoś posiada wózek Cybex Priam? Zastanawiam się nad kupnem tego wózka, lecz chciałabym poznać najpierw opinie na temat tego wózka Pozdrawiam serdecznie
MarikaT. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 07:56   #4619
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Cybex Priam

Na górze strony jest wielki wątek zbiorczy o wózkach.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 13:43   #4620
zenusia90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
WÓZEK MUTSY! proszę o radę! KUPIĘ

Witam,
mam taki problem że posiadam spacerówkę MUTSY Sports i chciałabym dokupić do niej gondole. Czy wszystkie gondole od wózków MUTSY pasują do tego stelaża??

Chętnie kupię gondolę i nosidełko które pasuje!!

Proszę o porady

Edytowane przez teQiba
Czas edycji: 2015-08-04 o 10:24 Powód: usunięcie ukrytych linków
zenusia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-27 09:24:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.