Starania z PCOS cz. III - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-01, 21:52   #2221
onnaa91
Raczkowanie
 
Avatar onnaa91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 211
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Dziewczyny ja po wizycie u gin.... na usg wyszło ciałko żółte z płynem... gin twierdzi,że owu była wcześniej (dziś jest dopiero 12 dc) kazał mi zrobić w 20 dc. badania progesteronu i prolaktyny i wtedy powie mi co dalej... ciekawa jestem co przyniesie czas...

W ogóle mam 4 miesięczną suczkę...która dziś właśnie zjadła mi samsunga galaxy s4..:/ ehhhh.... jutro pojadę do serwisu i zobaczymy czy cos sie da jeszcze z tym zrobić, cały wyświetlacz jest pogryziony
__________________
26.05.2007 r. Początek naszej historii
04.12.2013 r. Zaręczyny
02.08.2014 r. Ślub

***10cs***

04.09.2015r laparo+chromoskopia
onnaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 06:16   #2222
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez cabraloca Pokaż wiadomość
Roxanka aaale Julka ma piekny kacik! i jakie slodkie ubranka! My dostalismy mnostwo ciuszków po TZ-a bratanku i z oszczednosci raczej nic nie kupię. Cierpi moje babskie serce jak widze te cudownosci w Julkowej komodce :-D:-D

Loczka a masz dobrego lekarza i porobione wszelkie niezbedne badania? Kazda z nas to inna historia, ale na wiele z nas Clo nie działa jak trzeba.
Ja właśnie nie dostałam nic praktycznie wiec musiałam sobie wszystko zakupić sama. W sumie fajnie - miałam nieziemska frajdę

Cytat:
Napisane przez Kukucyk Pokaż wiadomość
Ojej, Roxana, nie zauważyłam, super!

Loczka, tak, dzięki Aromkowi i Kunickiemu mam synka.

!

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
roxanka kącik Juli śliczny a dziewczęce ciuchy skradły moje serce

kuc bo Kunickiego to jak wiatr zawieje mu gadał ciągle ze młodzi jesteśmy i zdarzymy ble ble ble

ana odpocznij kochana roxanka już wszystko napisała nic nie będę dodawać



Nic mi się nie chce a mnie straszna zgaga dopadła

Ciekawa jestem co to za maleństwo kryje sie w Twoim brzuszku !

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
ślicznie





Kochana rozumiem Cię doskonale
sama miałam ileś tam razy zmęczenie materiału, a nie przeszłam aż tylu stymulacji itp jak Ty. Jak nie masz siły to zróbcie przerwę, zdrowie psychiczne to podstawa

no zdecydowanie rpzesadził, po laparo powinno Wam się udać in na pewno tak będzie

ja też brałam letrozol (Apo-Letro i Symetrol) i nie miałam żadnych skutów ubocznych po nim oprócz tgo brałam pregnyl na pęknięcie pęcherzyków i luteinę po owulacji, aż do testowania

za badania TŻa
no i oby Twoja @ nie przyszła

Ja wróciłam z wizyty. Wszytko ok, Dzidziol szaleje, ma już ponad 8 cm (urósł ponad cm od zeszłego tygodnia, mój Wielkolud ) szyjka długa, nie ma żadnych nieprawidłowości Odstawiam już powoli leki
No i najważniejsza informacja: ponoć na 100% chłopczyk pani dr nie miała wątpliwości, zresztą ja też bez problemu dopatrzyłam sie siusiaka
no więc teraz będzie wieeeelka zagwózdka nad imieniem bo nie mamy żadnego pomysłu

Dziś miałam ostatnią wizytę u mojej ginki, bo ona jest w klinice zatrudniona od leczenia niepłodności i prawidłowe ciąże w drugim trymestrze musi "oddawać". No i smutno mi bardzo, bo ona jest super, naprawdę anioł nie lekarz no i jak jej dziękowałam za wszystko to się oczywiście poryczałam i ona się tez poryczała i mnie uściskała a TŻ patrzył na nas z taką miną : No ale wracam do mojego lekarza do którego chodziłam przedtem który też jest bardzo fajny, więc jakoś to będzie. Następną wizytę mam umówić za 4 tygodnie dopiero, nie wiem jak tyle wytrzymam bez podglądania Malucha


I odebrałam też wyniki testu pappa, policzono mi zbiorcze ryzyko z usg i pappa i wyszło o wiele niższe niż z samego usg, no więc super

Bardzo sie cieszę, ze wizyta udana no i w takim razie gratuluje synusia !!
Zmiany lekarza sie nie bój, zwłaszcza jak wiesz na jakiego zmieniasz ja tez sie bałam zmiany ale w sumie teraz chodzę na zmianę do dwóch - do Cholewy i do tej, która będzie mi robiła cc. Gdybym miała chodzić tylko do niej to tez byłoby ok z tym, ze ona jest raz w miesiącu w klinice a ja wizyty mam juz co dwa tygodnie wiec na zmianę chodzę. Raz do niego raz do niej. No i bądź co bądź, dzięki Wam trafiłam na Cholewę i mega Wam dziękuje bo jeszcze nigdy nie czułam sie tak "bezpieczna" mając swojego ginekologa

---
A ja tak szybko zamelduje, ze po małych przebojach w końcu wczoraj zostałam mgr na piątkę
/miałam juz odpuścić bo przedwczoraj dostałam mega skoków ciśnienia ze stresu i tż chciał mi obronę wybić z głowy ale przeszło, ja sie obroniłam i mam spokój /
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 08:03   #2223
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Roxana gratulacje! Jesteś niesamowita i motywujesz mnie do działania, bo na mnie czeka licencjat, na którego niepisanie mam ciągle 1000 wymówek :/ a ten spokój po obronie musi być bezcenny, zazdroszczę



Ewusia fajnie że już wiecie jaka płeć będzie, gratulacje synka my kiedyś tak trochę w żartach gadaliśmy jak nazwiemy kiedyś nasze dziecko i co do imion męskich jesteśmy zgodni i mamy dużo pomysłów, a imiona żeńskie... Co mi się podoba, to dla niego ciotkowate, babciowate albo inaczej źle mu się kojarzy... Jeszcze trochę czasu masz żeby wymyśleć.

W moim otoczeniu ostatnio coraz więcej dzieci się pojawia i za każdym razem te imiona mnie zaskakują: Oliwier, Michalina, Maurycy, Olgierd, Leonard. Niby nie są to jakieś dziwne zachodnie udziwnienia, ale do tej pory nie znałam nikogo o takich imionach.



Powoli będę się z Wami żegnać naczas jakiś, jutro wybywam na urlop, mój gin dał błogosławieństwo planuję wypoczynek i relaks, o ile będzie to możliwe z trzema osobami w aucie w trasie ok 5,5 tysiąca kilometrów



Za wszystkie trzymam mocno kciuki
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 08:15   #2224
rajs
Rozeznanie
 
Avatar rajs
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 640
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ewusia gratuluje! mi też było przykro jak sie zegnałam z moim gin bo duuużo mu zawdzięczam, od laparo po poród włącznie

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Onna ja poszłam kiedyś na monit chyba w 10dc i okazało sie ze już po owu... też był płyn w zatoce i ciałko żółte.. także róznie to bywa.
rajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 08:19   #2225
cabraloca
Raczkowanie
 
Avatar cabraloca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 456
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ewusiu gratuluję synusia kiedy masz polowkowe umówione? Tez w Angeliusie? Ja za tydzień w czwartek idę pooglądać mała na USG 3 trymestru
__________________
szczęśliwa żona od 06.2013

24.08.2015
cabraloca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 10:09   #2226
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez onnaa91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja po wizycie u gin.... na usg wyszło ciałko żółte z płynem... gin twierdzi,że owu była wcześniej (dziś jest dopiero 12 dc) kazał mi zrobić w 20 dc. badania progesteronu i prolaktyny i wtedy powie mi co dalej... ciekawa jestem co przyniesie czas...
(
rozumiem że działaliście w czasie owu?
trzymam kciuki za 2 kreski
Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość

Bardzo sie cieszę, ze wizyta udana no i w takim razie gratuluje synusia !!
Zmiany lekarza sie nie bój, zwłaszcza jak wiesz na jakiego zmieniasz ja tez sie bałam zmiany ale w sumie teraz chodzę na zmianę do dwóch - do Cholewy i do tej, która będzie mi robiła cc. Gdybym miała chodzić tylko do niej to tez byłoby ok z tym, ze ona jest raz w miesiącu w klinice a ja wizyty mam juz co dwa tygodnie wiec na zmianę chodzę. Raz do niego raz do niej. No i bądź co bądź, dzięki Wam trafiłam na Cholewę i mega Wam dziękuje bo jeszcze nigdy nie czułam sie tak "bezpieczna" mając swojego ginekologa

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
A ja tak szybko zamelduje, ze po małych przebojach w końcu wczoraj zostałam mgr na piątkę
/miałam juz odpuścić bo przedwczoraj dostałam mega skoków ciśnienia ze stresu i tż chciał mi obronę wybić z głowy ale przeszło, ja sie obroniłam i mam spokój /
gratulacje zdolniacho
no to masz z głowy
Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość

Ewusia fajnie że już wiecie jaka płeć będzie, gratulacje synka my kiedyś tak trochę w żartach gadaliśmy jak nazwiemy kiedyś nasze dziecko i co do imion męskich jesteśmy zgodni i mamy dużo pomysłów, a imiona żeńskie... Co mi się podoba, to dla niego ciotkowate, babciowate albo inaczej źle mu się kojarzy... Jeszcze trochę czasu masz żeby wymyśleć.

my tak mamy z męskimi, jak jakieś ładne to albo sie komuś źle kojarzy, albo zbyt popularne (nie chcemy takiego), albo coś tam jeszcze
No ale jakieś trzeba będzie wybrać
Cytat:
Napisane przez rajs Pokaż wiadomość
Ewusia gratuluje! mi też było przykro jak sie zegnałam z moim gin bo duuużo mu zawdzięczam, od laparo po poród włącznie

o jak ja bym chciała z moją gin być aż do porodu, ale nie ma niestety takiej możliwości
Cytat:
Napisane przez cabraloca Pokaż wiadomość
Ewusiu gratuluję synusia kiedy masz polowkowe umówione? Tez w Angeliusie? Ja za tydzień w czwartek idę pooglądać mała na USG 3 trymestru

połówkowe mam 19 sierpnia też w Angeliusie, ale u innego doktora, bo podobno tak lepiej jak każde usg robi inny lekarz
a Ty gdzie robisz usg trzeciego trymestru? rozumiem ze do Angeliusa masz teraz za daleko?
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 11:05   #2227
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Starania z PCOS cz. III

ewusia strasznie się cieszę żewszystko dobrze i gratuluje synka Natan będzie miał kolegę , zaufanie di gina to podstawą, ją mam super giną i jestem mega zadowolona Boże ale to mija niedługo będziemy na połówkowe szły
cabraloca o matko ty zaraz rodzisz ¡!! daj znać po USG i aktualne foto brzuszna wrzuc też muszę mój zrobić bo urósł hihi
roxanka gratuluje i po bölu , cały czas wierzyłam żeto ogarniesz, teraz jjuż tylko spokój do końca ciąży
nelyen to udanego wypoczynku odpoczywajcie
onnaa trzymam kciuki w takim razie a co to za rasa z tej rozbójnicy

Ufff ale się gorąco robi , ją dziś z małym na zakupy skoczylam i udaluy się młody spokojny był kupilam mu stopki, chusteczkę na głowę , sobie krótkie spodenki i dresy a i firanke do kuchni
Oczywiście musiała ją zawiesić miało zawału nie dostałam wzięła drabinie 3 stopniowa i w pewnym momencie weszła na parapet bo nie mogła kilka zabe zapiac, ją patrzę w dół dosłownie za chwilę a tamNatan stoi na 3 stopniu na tej drabinie...zawał stosowany
Na szczęście spać poszedł to ide dokończyć obiad i ogarnąć kuchnię bo mi ziemniaki pomagał obierac i taki ☠☠☠☠☠☠☠nik zrobił że szok

A co do imion to brać jakie się nam podoba nie sugerować się opiniami
My mamy dla dziewczynki Natalia wybrane, chyba że się jeszcze coś zmieni
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-02, 11:30   #2228
cabraloca
Raczkowanie
 
Avatar cabraloca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 456
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Simka ja brzucha nie mam, więc nie mam co wstawiac a Ty powinnas dostac opieprz za wchodzenie na drabine!!! Kobietko pooszczedzaj się trochę W sumie to Ci zazdroszczę, ze tak dobrze się czujesz i mam nadzieję, że do końca ciąży juz tak będzie.

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Roxana - właśnie zobaczylam, ze nie pogratulowalam Ci dyplomu! To graaaaatulacje wielkie:-D teraz byle do 3 sierpnia (swoja droga bardzo fajna data - nam w tym roku 3 sierpnia mija 10 lat razem <3)
__________________
szczęśliwa żona od 06.2013

24.08.2015

Edytowane przez cabraloca
Czas edycji: 2015-07-02 o 11:28
cabraloca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 12:45   #2229
onnaa91
Raczkowanie
 
Avatar onnaa91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 211
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Rajs czy wtedy w tamtym cyklu sie udalo ?

Ewusia_Marchew ostatnio caly czas dzialamy bo jak nigdy mam duza chcice

Simka234 sliczne imie! ja już od dawna mam umyślone imionka dwa męskie i dwa żeńskie w razie co

A suczka to amstaf mały szkodnik jutro przychodzi gościu bo zapisałam, małą na szkolenie..ale trzy tygodnie musiałam czekać na termin
__________________
26.05.2007 r. Początek naszej historii
04.12.2013 r. Zaręczyny
02.08.2014 r. Ślub

***10cs***

04.09.2015r laparo+chromoskopia

Edytowane przez onnaa91
Czas edycji: 2015-07-02 o 21:39
onnaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 03:47   #2230
rajs
Rozeznanie
 
Avatar rajs
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 640
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Onna nie udało się. Do 7dc miałam @ a w 8 już owu, coś tam raz działaliśmy ale za mało.

Simka u mnie się mówi że w ciąży nie wolno podnosić rąk do góry bo coś tam z szyjką sie dzieje. Także wieszanie fieranek mogłaś zostawić tżtowi który tc już?
rajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 09:33   #2231
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Hejka

A mnie wybrzuszyło za to młody się wierci jak szalony ruchliwy chłopak
termin cc mam na 17.08 oby maluch wytrzymał
Już zaczeły się szalone sny ze mi wody odeszły matko etap przyzywanie porodu uznaje za otwarty

Trzymam kciuki za nasze staraczki
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-03, 21:52   #2232
rajs
Rozeznanie
 
Avatar rajs
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 640
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Anevo a czemu masz mieć CC? imie wybrane?
rajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 13:32   #2233
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
ewusia strasznie się cieszę żewszystko dobrze i gratuluje synka Natan będzie miał kolegę , zaufanie di gina to podstawą, ją mam super giną i jestem mega zadowolona Boże ale to mija niedługo będziemy na połówkowe szły


mnie czas nadal wolno leci, jest troche lepiej niż w pierwszym miesiącu ale i tak wydaje mi się ze jeszcze tyyyle czasu do porodu
Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
Oczywiście musiała ją zawiesić miało zawału nie dostałam wzięła drabinie 3 stopniowa i w pewnym momencie weszła na parapet bo nie mogła kilka zabe zapiac, ją patrzę w dół dosłownie za chwilę a tamNatan stoi na 3 stopniu na tej drabinie...zawał stosowany
Na szczęście spać poszedł to ide dokończyć obiad i ogarnąć kuchnię bo mi ziemniaki pomagał obierac i taki â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠n ik zrobił że szok
oj widze ze Ty nic nie odpoczywasz
Cytat:
Napisane przez onnaa91 Pokaż wiadomość
Ewusia_Marchew ostatnio caly czas dzialamy bo jak nigdy mam duza chcice
no to bardzo dobrze, jest szansa
Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
Hejka

A mnie wybrzuszyło za to młody się wierci jak szalony ruchliwy chłopak
termin cc mam na 17.08 oby maluch wytrzymał
Już zaczeły się szalone sny ze mi wody odeszły matko etap przyzywanie porodu uznaje za otwarty

już niedługo będziesz mieć synka przy sobie, super


Gdzie jesteście? przygrzało Wam wszystkim?
Ja siedzę koło wiatraczka i nie ruszam sie nigdzie wczoraj byliśmy na wyciecze w Ojcowie i mimo że unikałam słońca i niewiele chodziłam to i tak wieczorem padłam jak naleśnik
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015





Edytowane przez Ewusia_marchew
Czas edycji: 2015-07-05 o 13:33
Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 06:48   #2234
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Rajsik Ja na ujastek się szykuje dostałam już papiery do wypełnienia
jak ankietka tylko że nie anonimowa Mam troszkę pietra nie powiem Imię wam zdradze w Klubie)
A jak tam twoje dzieciaczki? stosujesz metode Karpa?



Ewusiu faktycznie kochana szkoda że musiałaś sie rozstać z ginką skoro jest takim super człowiekiem. I Gratki za chłopaka coraz blizej terminu a ja mam juz jakieś leki chyba bym wolala żeby siedzieł dłuzej, nachodza mnie mysli żeby szukać niekonwencjonalnego sposobu na poród i nie znalazłam
wszystko wiaże się z bolem\\

Ty poszłaś do Ojcowa w taki upał jesteś haardcorem;D ja umierałam po za dworem
\

Zdulcia a co tam u Ciebie? płeć znana?

Simko jakie podejrzenia dziewczynka?
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA

Edytowane przez Anev0
Czas edycji: 2015-07-06 o 06:50
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 11:14   #2235
201610051940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 585
Dot.: Starania z PCOS cz. III

dziewczyny mam pytanie odnośnie bety. 2.07 zrobiłam betę wyszła 22.22 w sobotę ją powtórzyłam i wyszła 101,3, a dzisiejsza 282,7. Czy to nie za duży przyrost pierwszy wynik prawie o 350%... już się zaczynam martwić
201610051940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 11:21   #2236
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość

Ewusiu faktycznie kochana szkoda że musiałaś sie rozstać z ginką skoro jest takim super człowiekiem. I Gratki za chłopaka coraz blizej terminu a ja mam juz jakieś leki chyba bym wolala żeby siedzieł dłuzej, nachodza mnie mysli żeby szukać niekonwencjonalnego sposobu na poród i nie znalazłam
wszystko wiaże się z bolem
chciałaaś dziecka to masz, musisz jakoś urodzić
będzie dobrze
Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
Ty poszłaś do Ojcowa w taki upał jesteś haardcorem;D ja umierałam po za dworem
\
no trochę jestem
ale w sumie w domu też źle bo baaardzo mam gorąco w mieszkaniu, już w pracy mam lepiej bo chłodniej
Cytat:
Napisane przez gwiazdka997 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie odnośnie bety. 2.07 zrobiłam betę wyszła 22.22 w sobotę ją powtórzyłam i wyszła 101,3, a dzisiejsza 282,7. Czy to nie za duży przyrost pierwszy wynik prawie o 350%... już się zaczynam martwić
gratulacje
beta rośnie książkowo, nie wiem czym tu się martwić
Na początku przyrost jest bardzo szybki, później dopiero zwalnia
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 11:25   #2237
201610051940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 585
Dot.: Starania z PCOS cz. III

bo między pierwszym a drugim jest duży skok i nie wiem czy tak powinno być
201610051940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 11:31   #2238
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez gwiazdka997 Pokaż wiadomość
bo między pierwszym a drugim jest duży skok i nie wiem czy tak powinno być
tak powinno być
Z takich niziutkich wartości do wartości ponad 100 rośnie beta bardzo szybko. Zazwyczaj takie wyniki wychodzą
i uśmiech bo w ciąży jesteś, to nie jest powód do smutnych minek
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 11:35   #2239
201610051940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 585
Dot.: Starania z PCOS cz. III

a was też na początku brzuch bolał jak na @? ale to jakiś cud by był. w tym cyklu nie miałam ani monitu tylko brałam clostilbegyt. w Srodę jeszcze tż robiliśmy badnie nasienia a w czwartek test pozytywny
201610051940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-06, 11:42   #2240
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez gwiazdka997 Pokaż wiadomość
a was też na początku brzuch bolał jak na @? ale to jakiś cud by był. w tym cyklu nie miałam ani monitu tylko brałam clostilbegyt. w Srodę jeszcze tż robiliśmy badnie nasienia a w czwartek test pozytywny
cuda to specjalność w naszym wątku
brzuch zawsze trochę boli jak na @ bo się rozciąga tam wszystko
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 12:36   #2241
zdulcia
Raczkowanie
 
Avatar zdulcia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 201
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Lamparcica, trzymam mocno kciuki za was!

Ewusia, gratuluję synka mi na prenatalnych nie chciał nic mówić o płci, więc fajnie, że ty już wiesz. Cały czas podziwiam twój brzuszek. A czujesz już jakieś ruchy?

simka, jak się czujesz? U ciebie to który tydzień? Bo chyba jesteś tydzień do przodu niż ja? Może ty już czujesz malucha? Bo ja tak na to bardzo czekam

roxana, chyba jeszcze nie ci nie gratulowałam? GRATULACJE teraz możesz spokojnie czekać na cc. I kącik dla Julii przepiękny

cabraloca, jejku, ty już niedługo rodzisz? A pamiętam jak niedawno pisałaś o pierwszym wyniku bety

Hej dziewczyny

Te upały mnie dobijają, dobrze, że w pracy klima, to nawet chętnie tu przychodzę Już postanowiłam, że będę pracować do połowy października, później długi urlop i zacznę się modlić, żeby tą umowę mi jednak przedłużyli
W środę zaczynam 16. tydzień, i wtedy też idę podejrzeć malucha. Płci nie znam, czuję, że to syn, ale może tak jak u Cabry intuicja sobie, a fakty sobie Płeć chyba poznamy dopiero na połówkowym, bo wtedy na pewno zaciągnę na usg TŻ, a jak już mamy się dowiadywać, to razem. Muszę sobie chyba zrobić jakieś zdjęcie, bo już coś zaczyna być widać
Dziewczyny, wiem, że to może za wcześnie, ale chciałabym już sobie coś zacząć kupować. Możecie mi polecić jakieś dobrego sprzedawcę na allegro od takich wyprawkowych rzeczy? Może być w klubie


zdulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 13:05   #2242
cabraloca
Raczkowanie
 
Avatar cabraloca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 456
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Zdulcia no mija jakoś, chociaż mi nadal za wolno no ale w sobotę zaczne 8 miesiac to już tak jakoś weselej:-D jednego sprzedawcy niestety nie mam, bo ja to na allegro zamawiam głównie takie ☠☠☠☠☠☠☠y typu majtki poporodowe, wklady do kosza na pieluchy czy biustonosze do karmienia;-) a ubranek na allegro nie
Ja pierwsze ruchy poczułam w 20 tygodniu, dokładnie 19+3, a już się martwilam poczułam jakby coś mnie popukalo od środka no ale to indywidualna sprawa, z tego co kojarzę Anevo poczula wcześniej.

Gwiazdka - gratulacje!
__________________
szczęśliwa żona od 06.2013

24.08.2015
cabraloca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 14:25   #2243
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Hej laseczki co za upały...
Deceniam domek gdzie mam 23 st cudnie...
gwiazdka gratuluję przyrost bety super nie martw się, fakt cuda na wątku są...
anevo gratuluję wyboru imienia kochana a porodem się nie martw
Jak to mówią ,, jak weszło to i wyjdzie,, fakt mniej przyjemnie ale da się przeżyć teraz nawet to miło poród wspominam
zdulcia u mnie w tym tyg 16 zaczynam a co do ruchów to jest wiele czynników naprawdę
Z N już w 14 tyg czułam go ciągle a teraz to może ze 3 razy się ruszyło dzieciątko a tak to cisza ale jest dużo wyżej położona niż N , co do wyprawki to było coś w klubie wrzucone ja dużo dostałam a multum kupowałam w aptece np gemini

Cabraloca ty też już niedługo przytulusz dzidzie ale zlecialo nie wiadomo kiedy
Ewusia ja w ten upał to wychodzę tylko jak muszę z N na dwór bo jest masakra , podziwiam za wycieczkę
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 14:56   #2244
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez zdulcia Pokaż wiadomość
Lamparcica, trzymam mocno kciuki za was!

Ewusia, gratuluję synka mi na prenatalnych nie chciał nic mówić o płci, więc fajnie, że ty już wiesz. Cały czas podziwiam twój brzuszek. A czujesz już jakieś ruchy?

simka, jak się czujesz? U ciebie to który tydzień? Bo chyba jesteś tydzień do przodu niż ja? Może ty już czujesz malucha? Bo ja tak na to bardzo czekam

roxana, chyba jeszcze nie ci nie gratulowałam? GRATULACJE teraz możesz spokojnie czekać na cc. I kącik dla Julii przepiękny

cabraloca, jejku, ty już niedługo rodzisz? A pamiętam jak niedawno pisałaś o pierwszym wyniku bety

Hej dziewczyny

Te upały mnie dobijają, dobrze, że w pracy klima, to nawet chętnie tu przychodzę Już postanowiłam, że będę pracować do połowy października, później długi urlop i zacznę się modlić, żeby tą umowę mi jednak przedłużyli
W środę zaczynam 16. tydzień, i wtedy też idę podejrzeć malucha. Płci nie znam, czuję, że to syn, ale może tak jak u Cabry intuicja sobie, a fakty sobie Płeć chyba poznamy dopiero na połówkowym, bo wtedy na pewno zaciągnę na usg TŻ, a jak już mamy się dowiadywać, to razem. Muszę sobie chyba zrobić jakieś zdjęcie, bo już coś zaczyna być widać
Dziewczyny, wiem, że to może za wcześnie, ale chciałabym już sobie coś zacząć kupować. Możecie mi polecić jakieś dobrego sprzedawcę na allegro od takich wyprawkowych rzeczy? Może być w klubie



dziękuje!

Jeśli chodzi o wyprawkę to ja na Allegro zamawiałam materac do łóżeczka lateksowy, materac do łóżeczka lifenest i jakieś tam duperelki... Dużo zamawiałam rzeczy na internecie ale nie na Allegro... Reszta stacjonarnie.
No i zakochałam sie w ciuszkach z nexta, właśnie dokonałam zamówienia

Cytat:
Napisane przez cabraloca Pokaż wiadomość
Zdulcia no mija jakoś, chociaż mi nadal za wolno no ale w sobotę zaczne 8 miesiac to już tak jakoś weselej:-D jednego sprzedawcy niestety nie mam, bo ja to na allegro zamawiam głównie takie ☠☠☠☠☠☠☠y typu majtki poporodowe, wklady do kosza na pieluchy czy biustonosze do karmienia;-) a ubranek na allegro nie
Ja pierwsze ruchy poczułam w 20 tygodniu, dokładnie 19+3, a już się martwilam poczułam jakby coś mnie popukalo od środka no ale to indywidualna sprawa, z tego co kojarzę Anevo poczula wcześniej.

Gwiazdka - gratulacje!

O to całkiem bliziutko siebie tp mamy

Ja jeszcze tylko liczę do 17.07 i wtedy niech sie dzieje co chce no ale najlepiej byłoby wytrzymać do tego 3.08
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 15:30   #2245
loczka89
Raczkowanie
 
Avatar loczka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 68
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Dziewczyny zazdroszcze ze juz wiekszosc z Was niedlugo bedzie mama Prosze podzielcie sie jak Wam sie to udalo ja wciaz borykam sie z ta choroba...
__________________
14.07.2012.
loczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 15:35   #2246
Kukucyk
Raczkowanie
 
Avatar Kukucyk
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 429
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Hej dziewczęta!
Jeżeli chodzi o allegro, to zamówienie złożyć można u sprzedawców rodzyneczki i healthworld, oni mają wszystko. Tylko pieluch tetrowych sugeruję nie brać, a kupić w sklepie (chociażby w auchan), bo mogą być kiepskiej jakości.
Kosmetyki i inne pierdoły najlepiej zamówić w aptece gemini.

Oby Wam czas do porodu szybko zleciał. Jasiek zasiedział się w brzuchu 8 dni, nie polecam.

Simka, zazdroszczę, że dobrze wspominasz poród. Mój był przeokropny, nikomu nie życzę tylu godzin bólu. Jak zaczęło się w sobotę, tam skończyło we wtorek. Nie spałam 3 noce. No i później po porodzie to wiadomo jak się śpi - jak ptaszek.
Mimo wszystko warto było tyle cierpieć dla najcudowniejszego maleństwa.
__________________
Janek
Kukucyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 16:10   #2247
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Starania z PCOS cz. III

kucyk mój też nie był jakiś super łatwy ale teraz już tego nie chce pamiętać, tylko te dobre momenty
Niedługo czeka mnie kolejny nie ma co się stresować tylko pójść rach ciach i urodzić i do domku....
roxanka też uwielbiam nexta gatunkowo te ciuchy są przecudowne młody ma kilka różnych rzeczy z tego i jestem mega zadowolona
loczka każda z nas przeszła swoje by doczekać się maleństwa i niestety nie ma jednego złotego środka o sposobu na te chorobę, na każdego działa co innego...
Ty też się doczekasz

Nic mi się nie chce... młody wstanie to brykamy na spacer bo pogoda jest już troszkę bardziej znosna
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 16:39   #2248
onnaa91
Raczkowanie
 
Avatar onnaa91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 211
Dot.: Starania z PCOS cz. III

gwiazdka997

super!!!! wielkie gratulacje i niczym się nie martw tylko się ciesz,że nie długo będziesz mamą


zdulcia uważaj z tą klimą bo zdradliwe są:/ żebyś się nie przeziębiła
__________________
26.05.2007 r. Początek naszej historii
04.12.2013 r. Zaręczyny
02.08.2014 r. Ślub

***10cs***

04.09.2015r laparo+chromoskopia
onnaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 21:44   #2249
rajs
Rozeznanie
 
Avatar rajs
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 640
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Gwiazdka gratulacje!!!

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
Rajsik Ja na ujastek się szykuje dostałam już papiery do wypełnienia
jak ankietka tylko że nie anonimowa Mam troszkę pietra nie powiem Imię wam zdradze w Klubie)
A jak tam twoje dzieciaczki? stosujesz metode Karpa?
A dzieciaczki ok. Upały nie za dobrze na nie działają ale cóż.. A metode Karpa stosuje dalej na Władziu.. charakterny chłopczyk
rajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-07, 08:19   #2250
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Zdulcia ja poczułam wczesnie ruchy tylko wiesz nie bylam pewna czy to jest to wyrazne po 20 A szczere kopniaki okolo 24tc Zajrzyj do klubu pokaze Ci od kogo kupowałam

Rajsik no podobno chłopaki takie są a karmisz P. czy mm?

SIMKO a jak sie czujesz mdłosci są?
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-29 13:15:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:44.