Sposoby na idealnie gładkie nogi ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-07, 14:22   #31
Magdalena_92
Zadomowienie
 
Avatar Magdalena_92
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 478
Dot.: Sposoby na idealnie gładkie nogi ?

Właśnie, codzienne golenie nóg jest masakrą dla naszej skóry... Ale co zrobić, jak chce się mieć piękne i gładkie nogi. Chociaż ja ostatnio miałam już takie szorstki w dotyku, ale nie goliłam mimo spódniczki na nogach, bo nie było widać włosków, a narobiłabym sobie tylko wielkiej krzywdy, bo mam bardzo suchą skórę na nóżkach. Możecie polecić jakiś dobry balsam bądź krem po depilacji ?
__________________

Magdalena_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 16:02   #32
esperer_
esperer_
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4
Dot.: Sposoby na idealnie gładkie nogi ?

dziewczyny a jak pozbyć się wrażenia nie do końca ogolonych nóg? po każdym goleniu maszynka mam takie nieładnie wyglądające kropki (to nie są podrażnienia), jakby widać było włoski pod skórą. Macie na to jakieś sposoby?
esperer_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-22, 12:23   #33
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Sposoby na idealnie gładkie nogi ?

Cytat:
Napisane przez Angelunited Pokaż wiadomość
Ja mam takie włoski, że na mnie kremy zupełnie nie działają Maszynka to jedyny sposób jaki mogę stosować. Po depilatorze mam masakrę, nie dość, że już po tygodniu odrastają to jeszcze do tego wrastają ...

Ostatnio zrobiłam sobie na rękach woskach i mam masakryczne podrażnienie. Na dodatek nie znika to po niczym, od alantanu po inne specyfiki.

Najgorsze, że teraz lato, golenie nóg codziennie to masakra, bo moja skóra nie znosi golenia

Z tego co zauważyłam, to przykładowo na rekach żeby nie mieć podrażnienia i jakichś krost to maszynka 3 ostrza i bardzo delikatnie trzeba przyciskać tą maszynkę. Bynajmniej u mnie się sprawdza. Jeśli robię to szybko i mocno dociskam to mam ręce całe w krostkach.

Metoda na odżywkę do włosów rewelka. Kiedyś miałam problem bo po depilacji niesamowicie swędziała mnie skóra, potrafiłam sobie rozdrapać do krwi. Ale odkąd używam odżywki do włosów problem zniknął, ja używam ziaji za 5 zł
Ja zawsze używam depilatora. Ale ostatnio nie wiem czemu bawię się maszynką, o metodzie na odżywkę do włosów slyszałam, ale jakoś jej nie zastosowałam. Co ona robi, włoski będą odżywione i lśniące ?
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 01:35   #34
oliwka34
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 41
Dot.: Sposoby na idealnie gładkie nogi ?

Mi trochę wrastały włoski po zwykłym goleniu maszynką nawet, czy plastrami, dlatego używam peelingów gruboziarnistych. Teraz na lato na wakacyjny wyjazd przestawiłam się na kremy do depilacji, myślę że póki co tak zostanie, bo efekty fajne Mam krem Vanity soft expert z bielendy, jest dobry dla wrażliwej skóry
oliwka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 14:24   #35
wiktoria881
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 19
Dot.: Sposoby na idealnie gładkie nogi ?

spróbuj vanity golden oils u mnie sie sprawdza a zawsze po depilacji miałam mocno podrażniona skóre a jak skóra jest dalej zaczerwieniona to możesz też uzyć olejku po depilacji dostepnego w tej serii
wiktoria881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 22:20   #36
cocer
Raczkowanie
 
Avatar cocer
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 101
Dot.: Sposoby na idealnie gładkie nogi ?

U mnie sprawdza się pasta cukrowa, kupuję gotową. Jak już muszę użyć maszynki, to najpierw spryskuję ją płynem do dezynfekcji narzędzi, a po goleniu miejsce spryskuję Octeniseptem albo sparuję olejem kokosowym. Zauważyłam, że od kiedy tak robię, to już mi tak krostki nie wyskakują.
cocer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 06:44   #37
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Sposoby na idealnie gładkie nogi ?

Czego używać po depilacji maszynka? Swedzi mnie skóra i mam krostki 😐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-28 07:44:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:57.