Styczniowe mamusie 2016, cz. I :) - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-07, 18:05   #4231
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez niepozorna Pokaż wiadomość
Sorrki zle spojrzalam. Na 16.07 tez mam wizyte a termin na 22.01 :-P
__________________


Serduszko malutkie

Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 18:10   #4232
koktajlowa7
Rozeznanie
 
Avatar koktajlowa7
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 997
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez Kajutka81 Pokaż wiadomość
Witam Mam na imie Kaja i bede mama pod koniec stycznia Mieszkam w Holandi wiec tutaj to wyglada wszystko troche inaczej niz w Polsce .....
witaj

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Kajutka81 Pokaż wiadomość
U mnie jest to 11 tc jestem bardzo szczesliwa ale rowniez bardzo przerazona....mam 35 lat druga ciaza moj syn ma 16 lat
Czego się tu bać To syn będzie pomagał przy maleństwu
koktajlowa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 18:25   #4233
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez Magdusiaaa Pokaż wiadomość
Sorrki zle spojrzalam. Na 16.07 tez mam wizyte a termin na 22.01 :-P
Aaa to ciekawe czego nowego się w przyszly czwartek dowiemy



Cytat:
Napisane przez koktajlowa7 Pokaż wiadomość
Dziś masakra. Dopiero teraz do was zaglądam bo rano wymiotowałam wszystko, dopiero o 13 udało się zjeść jogurt. Jeszcze ból głowy i ból zatok. A od dwóch dni rano boli mnie dosyć mocno brzuch.. nie wiem czy tak bardzo się tam to rozciąga bo wcześniej bolało mniej.

Ja na szczęście już od kilku dni czuje się znacznie lepiej jeśli chodzi o mdłości, mimo że wymiotowałam tylko raz od początku ciąży to mdliło mnie niesamowicie o każdej porze dnia... Brzuszek mnie ciągle ciągnie, kłuje i pobolewa ciut ale to podobno normalne także staram się nie przejmować
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 18:34   #4234
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie Dzidzia ma 6cm, wedlug usg 12t3d, wedlug OM jak zwykle nie wiem :P Fasolek zdrowy i silny no i wlasnie na 80% SYNU takze jestem szczesliwa bo bedzie parka
Kolejna wizyta za miesiac i do tego czasu powinnam juz czuc ruchy
alleeeee mi ulzylo ze wszystko ok
,

Gratulacje i trzymam kciuki aby synek nie zmienił się w córeczkę

Cytat:
Napisane przez niepozorna Pokaż wiadomość
Witajcie
przebrnęłam z grubsza przez cały wątek i również postanowiłam się odezwać.
Jestem w 12t5d ciąży - termin mam na 11.01.2016
Ogólnie czuje się dobrze, nie wymiotuje, mdłości jak na razie odpuściły (odpukać) i energii też jakby więcej
Następną wizytę mam na 16.07 i mam straaaaszną nadzieje że juz będzie można chociaż mniej więcej określić czy to chłopiec czy dziewczynka
Witaj

Cytat:
Napisane przez koktajlowa7 Pokaż wiadomość
Dziś masakra. Dopiero teraz do was zaglądam bo rano wymiotowałam wszystko, dopiero o 13 udało się zjeść jogurt. Jeszcze ból głowy i ból zatok. A od dwóch dni rano boli mnie dosyć mocno brzuch.. nie wiem czy tak bardzo się tam to rozciąga bo wcześniej bolało mniej.
Współczuje, może nie długo już wszystko przejdzie i bedziesz czuła sie lepiej
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 18:35   #4235
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez niepozorna Pokaż wiadomość
Aaa to ciekawe czego nowego się w przyszly czwartek dowiemy
No tez jestem ciekawa. Ja już nie mogę się doczekac az znowu zobacze Dzidziulka i bijace serduszko.
__________________


Serduszko malutkie

Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 18:38   #4236
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

koktajlowa współczuję
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 18:51   #4237
koktajlowa7
Rozeznanie
 
Avatar koktajlowa7
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 997
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez lune1992 Pokaż wiadomość
Tak a propo rodziny to ja opowiem co u mnie sie dzieje...
Z moimi rodzicami mam dobry kontakt ale nie moge liczyc na pomoc, 200km dalej mieszkaja itp.Nie mam tez znajomych tu w warszawie.Straciłam pracę potem zaszłam w ciąże.Na dodatek nie mozemy znalezc mieszkania dobrego na wynajem, beznajdzieja...
Ale do rzeczy...
Z rodzina tz zawsze byl jakis problem, nie dogadywal sie z bratem.
Mieliśmy brac slub koscielny,wesele miesiac temu juz prawie było umowione. Tz zaprosil brata ciotecznego, a nie rodzonego jako świadka. Tesciowa sie wysapała, ze jak to jest mozliwe, ze ja go nabuntowalam. Brat rodzony do niego miał pretensje.Mówił: wykreslcie mnie za to z rodziny, i tak nie przyjde na wasz slub!(ma 22 lata) Mowie zeby mnie nawet nie denerwował a on mówi: bo co? ja mowie: bo jestem w ciąży a on: ch*j mnie to obchodzi!!! Ja sie rozpłakałam, tesciowa nic- podejrzewam ze sama go buntowala zeby zrobil za to afere. Wkurzyła sie ze odwołałam plany związane ze ślubem, jest obrazona, nie odzywa sie juz ponad miesiac, tz mial urodziny, nie zadzwonila nawet. Od siotry jego słyszałam ze mamy przeprosic za nasze zachowanie jego matke bo tz sie tak uniosl, ze ja go buntowalam zeby brat nie był swiadkiem.Potem jego matka rozpowiedziała po całej rodzinie, ze ja do niej w oczy powiedzialam ze moja siostra jako druchna wstydziłaby sie za takiego swiadka jak jej syn-kłamstwo! (choć uważam że jest chyba metroseksualny i tz sie o to wkurza, nie dogadują sie ale nie powiedziałam tak).Za to brat nakłamał całej rodzinie ze ja sama pierwsza do niego zaczełam wyklinać. Ja nie przeklinam...-kłamstwo! Czyli my winni.
I w końcu za miesiac bierzemy ślub cywilny bez gości,bez imprezy, tylko świadkowie bo nie chce sie denerwowac i o to tez maja pretensje.A ja na to wszystko nie mam juz siły. Dobrze ze moj tz jest za mną i mnie wspiera.
Współczuję i rozumiem. Myśmy mieli brać ślub cywilny ale zmieniliśmy zdanie na kościelny.. na świadków bierzemy dwie moje siostry (o to na szczęście nikt nie ma pretensji). Ale teściowa ma pretensje o to, że bierzemy ślub w moim kościele. Nie rozumie, że to zgodnie z tradycją. Ogólnie to coś z głową się jej chyba porobiło bo tylko nas dręczy. Na szczęście z nią nie mieszkam bo nie miałabym swojego życia. A jak się dowie o ciąży (choć szybko się nie dowie) to ją chyba odwiozą do szpitala xD

A którego bierzecie ślub? Bo my 1 sierpnia.

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez niepozorna Pokaż wiadomość
Witajcie
przebrnęłam z grubsza przez cały wątek i również postanowiłam się odezwać.
Jestem w 12t5d ciąży - termin mam na 11.01.2016
Ogólnie czuje się dobrze, nie wymiotuje, mdłości jak na razie odpuściły (odpukać) i energii też jakby więcej
Następną wizytę mam na 16.07 i mam straaaaszną nadzieje że juz będzie można chociaż mniej więcej określić czy to chłopiec czy dziewczynka
witaj
koktajlowa7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-07, 18:56   #4238
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

koktajlowa 1 sierpnia to prawie że po jutrze ale fajnie

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Musze się wam przyznać do grzechu, pierwszy raz wypiłam cole ale tylko pół kubeczka, ale wiecie co dobra była
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 18:57   #4239
koktajlowa7
Rozeznanie
 
Avatar koktajlowa7
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 997
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez Magdusiaaa Pokaż wiadomość
A wlasnie na jakims mamusiowym watku dziewczyny zastanawialy sie nad uzywanymi wozkami co o tym sadzicie?
Ja myślę raczej kupić nowy ale w rozsądnej cenie. Używki też nie są złe, a jakbym od kogoś dostała to na pewno bym używała. Zobaczymy jak z funduszami będzie.
koktajlowa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 18:59   #4240
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez Magdusiaaa Pokaż wiadomość
No tez jestem ciekawa. Ja już nie mogę się doczekac az znowu zobacze Dzidziulka i bijace serduszko.

Ja tak samo podczas ostatniego usg cały czas wierzgał rączkami i nóżkami, aż nie mogłam wyjść z podziwu TŻ do tej pory się zachwyca że "taaak machał Dzidziuś"
Szkoda że jeszcze nie możemy poczuć tego wierzgania...
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 19:03   #4241
koktajlowa7
Rozeznanie
 
Avatar koktajlowa7
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 997
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
koktajlowa 1 sierpnia to prawie że po jutrze ale fajnie

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Musze się wam przyznać do grzechu, pierwszy raz wypiłam cole ale tylko pół kubeczka, ale wiecie co dobra była
Taki mały grzech nie zaszkodzi Ja to więcej piję, dzisiaj tż kupił 2l pepsi bo nic innego mi nie smakuje. Ale też staram się nie pić tego za dużo.
koktajlowa7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-07, 19:04   #4242
6963c1fb65109977f9c6bf649cbcc3d41e8cdb1e_65c0253828816
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 683
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez Magdusiaaa Pokaż wiadomość
A wlasnie na jakims mamusiowym watku dziewczyny zastanawialy sie nad uzywanymi wozkami co o tym sadzicie?
Hej. W sumie to podejrzewam, że każda przyszła mama chciałaby mieć swój, własny, pachnący wózeczek. No aleee... My bierzemt wózek od przyszłej teściowej, który jeszcze trzyma u siebie. Początkowo nie bardzo mi to pasowało, ale machnęłam ręką na to. W każdym bądź razie ja jestem od tych używanych wózków. ;p
6963c1fb65109977f9c6bf649cbcc3d41e8cdb1e_65c0253828816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 19:07   #4243
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez Magdusiaaa Pokaż wiadomość
A wlasnie na jakims mamusiowym watku dziewczyny zastanawialy sie nad uzywanymi wozkami co o tym sadzicie?
Że to dobra opcja
Zwlaszcza jak ktoś poluje na jakieś droższe wózki jak emmaljunga czy bugaboo. Podobnie ma się z popularnymi: np. Xlanderów jest cała masa na sprzedaż.

Tylko trzeba dobrze czytać ogłoszenia, oglądać fotki, a najlepiej w realu, bo np. widziałam Xlandera używanego i w opisie było, że 'po dwójce dzieci, ale jeszcze da radę'. A cena wcale nie była niska, bo podobna do aukcji, gdzie ktoś sprzedawał prawie nowy wózek.

No i też kwestia tego, ile się dzieci planuje i w jakim odstępie. Jakbym planowała drugie szybko, to raczej bym postawiła na nowy wózek, bo przyda się drugiemu dziecku jeszcze.

W przeciwnym wypadku różnie może być, pisałam tu, że siostra TZta ze szwagrem mają dzieci z różnicą 5l, po małej wyjęli wózek ze strychu (zapakowany itp.), a on się po prostu rozpadł w palcach

Ale ja i tak na 90% kupię nowy Przy pierwszym dziecku mnie takie rzeczy cieszą
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 19:10   #4244
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez Magdusiaaa Pokaż wiadomość
A wlasnie na jakims mamusiowym watku dziewczyny zastanawialy sie nad uzywanymi wozkami co o tym sadzicie?

My chyba jednak wózek i fotelik do autka kupimy nowy ale np łóżeczko już otrzymamy "w spadku" po innym dzieciaczku z rodziny
Wiadomo że chciałoby się mieć wszystko nowiutkie i pachnące ale cóż... Lepiej wydać tą kaskę na coś innego bo wydatków bedzie sporooo
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 19:19   #4245
6963c1fb65109977f9c6bf649cbcc3d41e8cdb1e_65c0253828816
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 683
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Fotelik na 100 % procent będzie nowy, no bo to nigdy niewiadomo. A łóżeczko w sumie mama moja przechowuje nadal. W sumie tylko dranki, stelaż. Wymienimy materac i będzie cacy. Mam sentyment, bo jeszcze mój tata robił to łóżeczko.
6963c1fb65109977f9c6bf649cbcc3d41e8cdb1e_65c0253828816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 19:33   #4246
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

No wlasnie ja tez sie tak zastanawiam na czym ewentualnie mozna przyoszczedzic troszeczke... na sama mysl ile wydatkow czeka sie w glowie kreci...
__________________


Serduszko malutkie

Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 20:01   #4247
justynaxxx86
Raczkowanie
 
Avatar justynaxxx86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 462
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez Magdusiaaa Pokaż wiadomość
A wlasnie na jakims mamusiowym watku dziewczyny zastanawialy sie nad uzywanymi wozkami co o tym sadzicie?
ja będę mieć wózek od przyjaciółki, która urodziła rok temu w sierpniu. Nie mam z tym żadnego problemu, pamiętam, że sama oddałam jej kiedyś wózek jak już moja najstarsza z niego wyrosła (kiedy to było) a ona właśnie urodziła. Dziecko z wózka i tak wyrasta, a teraz jest możliwość ściągnięcia pokrowca z każdego miejsca na wózku i wyprania. Nie oszukujmy się, taki wózek niemowlak użytkuje maksymalnie przez rok, bo później trzeba się przerzucić na spacerówki tym bardziej, że z czasem wysoki wózek staje się dla dziecka niebezpieczny, bo z doswiadczenia wiem, ze takie szkraby które ledwo jeszcze chodzą próbują już się uwalniać z łóżeczek i wózków na własną rękę
justynaxxx86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 20:06   #4248
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Musze się wam przyznać do grzechu, pierwszy raz wypiłam cole ale tylko pół kubeczka, ale wiecie co dobra była
Ja piję ciągle pepsi w puszce, bo tak bardzo mi smakuje



Witam Was w ten piękny słoneczny dzień. Nie było mnie tylko dzisiaj, a wy tyle już napisałyście! Na szczęście nadrobiłam wszystko już Wczoraj zostałam uderzona mocno w brzuch, z bólu się zwijałam, nie mogłam spać.. tak bolało. Myślę, że nic się nie stało, wizyta dopiero 21.07, niestety muszę wytrzymać.
I witam nowe mamusie!
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 20:17   #4249
lune1992
Zadomowienie
 
Avatar lune1992
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 211
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez koktajlowa7 Pokaż wiadomość
Współczuję i rozumiem. Myśmy mieli brać ślub cywilny ale zmieniliśmy zdanie na kościelny.. na świadków bierzemy dwie moje siostry (o to na szczęście nikt nie ma pretensji). Ale teściowa ma pretensje o to, że bierzemy ślub w moim kościele. Nie rozumie, że to zgodnie z tradycją. Ogólnie to coś z głową się jej chyba porobiło bo tylko nas dręczy. Na szczęście z nią nie mieszkam bo nie miałabym swojego życia. A jak się dowie o ciąży (choć szybko się nie dowie) to ją chyba odwiozą do szpitala xD

A którego bierzecie ślub? Bo my 1 sierpnia.

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------



witaj
My też 1 sierpnia hehe
lune1992 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-07, 20:18   #4250
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez koktajlowa7 Pokaż wiadomość
Taki mały grzech nie zaszkodzi Ja to więcej piję, dzisiaj tż kupił 2l pepsi bo nic innego mi nie smakuje. Ale też staram się nie pić tego za dużo.
Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
Ja piję ciągle pepsi w puszce, bo tak bardzo mi smakuje
Czyli mówicie, że taki grzech to nie grzech, to super.

U mnie wózek kupują rodzice, łóżeczko brat. Ale gdyby nie to, to pewnie zdecydowałabym się na używany. Wiadomo przy takim maluszku wiele jest wydatków zwłaszcza tych pierwszych. Dlatego jeżeli można coś taniej a nie jest złe to czemu nie.

uaoo ale jak to w brzuch, mam nadzieje że przez przypadek.

Edytowane przez kinga1701
Czas edycji: 2015-07-07 o 20:19
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 20:23   #4251
6963c1fb65109977f9c6bf649cbcc3d41e8cdb1e_65c0253828816
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 683
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

My chyba zaoszczędzimy tylko ba łóżeczku i tyle, ale zawsze to coś A zastanawiałyście się nad jakimiś innymi sprzętami? Bo ja czasami wpadam w szał i przeglądam namiętnie allegro w poszukiwaniu czegoś, co niezbędne ;p i na pewno zdecyduje się na taki niski bujak, na którym dziecko samo sie buja. W późniejszym okresie krzesełko do karmienia też na bank. I tyle w tym temacie ;p pomijam wszystkie ciuszki, smoczki, butelki, kremy itp.
6963c1fb65109977f9c6bf649cbcc3d41e8cdb1e_65c0253828816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 20:28   #4252
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

uao ale jak to? co się stało?
btw mamy tego samego dnia wizytę

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

magda i jak to mieszkanie?
med jak wizyta?
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 20:29   #4253
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
Ja piję ciągle pepsi w puszce, bo tak bardzo mi smakuje



Witam Was w ten piękny słoneczny dzień. Nie było mnie tylko dzisiaj, a wy tyle już napisałyście! Na szczęście nadrobiłam wszystko już Wczoraj zostałam uderzona mocno w brzuch, z bólu się zwijałam, nie mogłam spać.. tak bolało. Myślę, że nic się nie stało, wizyta dopiero 21.07, niestety muszę wytrzymać.
I witam nowe mamusie!
Uderzona w brzuch??? Na glowe ktos upadl!?:-(
__________________


Serduszko malutkie

Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 20:31   #4254
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
Ja piję ciągle pepsi w puszce, bo tak bardzo mi smakuje







Witam Was w ten piękny słoneczny dzień. Nie było mnie tylko dzisiaj, a wy tyle już napisałyście! Na szczęście nadrobiłam wszystko już Wczoraj zostałam uderzona mocno w brzuch, z bólu się zwijałam, nie mogłam spać.. tak bolało. Myślę, że nic się nie stało, wizyta dopiero 21.07, niestety muszę wytrzymać.

I witam nowe mamusie!

Kurcze ja bym chyba spanikowała i od razu poleciałabym do lekarza albo chociaż bym dzwoniła gdyby mi się coś takiego przytrafiło . Biedna całe szczęście że nic sie nie stało...

A Pepsi też czasem popijam - przyznaje sie
Myślę ze jeśli mamy ochotę to w rozsądnych ilościach nam nie zaszkodzi
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 20:32   #4255
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Ja z takich grzeszków, to sobie fantę pomarańczową czasem wypiję sto lat jej nie piłam, ale mam czasem taką ochotę
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 20:43   #4256
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Tak przez przypadek, ale mam nadzieje, że jest ok, już mnie brzuch nie boli na szczęście. Dzwoniłam do lekarza, ale jeżeli nie było krwawień ani nic, to mam poczekać do umówionej wizyty



a co do grzeszków, to ja dzisiaj wypiłam warkę radlera 0.0% fajnie orzeźwia.
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 20:55   #4257
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Ja czasem piję colę, chociaż teraz już rzadziej niż na początku, bo wtedy pomagała na mdlości, a teraz ich prawie nie mam.

Chociaż dzisiaj to mam ochotę zwrócić wszystko co jadłam. ale nie przez mdłości, tylko te upały. I kręci mi się w głowie.

Spałam 1,5h popołudniu, a i tak jestem nie do życia.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 20:58   #4258
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez orchid3aa Pokaż wiadomość
Witajcie
Odebrałam w końcu te wyniki co się ich tak bałam. I Ryzyko jest baaaaaaaaardzo niskie więc nie ma się czym martwić jestem prze szczęśliwa.


Cytat:
Napisane przez lune1992 Pokaż wiadomość
A to moj brzuszek rano jak wstałam meega głodna
super
Cytat:
Napisane przez niunia_leyla Pokaż wiadomość
też tak myślę mieszkam nad teściami od 6 lat, i teściowa jak byla u mnie ze 20 razy na specjalne zaproszenie to wszystko, mieszkania są spore 74 m2 i klatka jak w bloku, a szwagierka fochy ma bo jej się nie widzi
pomijając to że Twoja szwagierka jest naprawdę dziwna i współczuje ze musisz z nią obcować to akurat nie każdy jest chętny mieszkać z teściami, bez względu na warunki moi teściowie mają dom dwurodzinny, całkowicie osobne dwa mieszkania, ale ja bym w życiu z nimi nie chciała mieszkać. Są spoko, ale na odległość. Tak 20 km jest w sam raz Z moimi rodzicami zresztą tez bym nie mieszkała, wolę ciasne ale własne
Cytat:
Napisane przez lune1992 Pokaż wiadomość
Tak a propo rodziny to ja opowiem co u mnie sie dzieje...
Z moimi rodzicami mam dobry kontakt ale nie moge liczyc na pomoc, 200km dalej mieszkaja itp.Nie mam tez znajomych tu w warszawie.Straciłam pracę potem zaszłam w ciąże.Na dodatek nie mozemy znalezc mieszkania dobrego na wynajem, beznajdzieja...
Ale do rzeczy...
współczuję sytuacja
Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie Dzidzia ma 6cm, wedlug usg 12t3d, wedlug OM jak zwykle nie wiem :P Fasolek zdrowy i silny no i wlasnie na 80% SYNU takze jestem szczesliwa bo bedzie parka
Kolejna wizyta za miesiac i do tego czasu powinnam juz czuc ruchy
alleeeee mi ulzylo ze wszystko ok
super ze wszystko ok
no i chłopczyk
Cytat:
Napisane przez niepozorna Pokaż wiadomość
Witajcie
przebrnęłam z grubsza przez cały wątek i również postanowiłam się odezwać.
Jestem w 12t5d ciąży - termin mam na 11.01.2016
Ogólnie czuje się dobrze, nie wymiotuje, mdłości jak na razie odpuściły (odpukać) i energii też jakby więcej
Następną wizytę mam na 16.07 i mam straaaaszną nadzieje że juz będzie można chociaż mniej więcej określić czy to chłopiec czy dziewczynka
witaj
Cytat:
Napisane przez Magdusiaaa Pokaż wiadomość
A wlasnie na jakims mamusiowym watku dziewczyny zastanawialy sie nad uzywanymi wozkami co o tym sadzicie?
jakbym miała okazję kupić od kogoś znajomego to chętnie bym kupiła
Cytat:
Napisane przez niepozorna Pokaż wiadomość
Szkoda że jeszcze nie możemy poczuć tego wierzgania...
mój się właśnie dziś pytał kiedy wreszcie będziemy czuć jak kopie no niestety jeszcze ładnych kilka tygodni do tego...
Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
Tak przez przypadek, ale mam nadzieje, że jest ok, już mnie brzuch nie boli na szczęście. Dzwoniłam do lekarza, ale jeżeli nie było krwawień ani nic, to mam poczekać do umówionej wizyty
o rany wiem ze się martwisz, ale na pewno będzie ok
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 21:15   #4259
tygrysek83
Zadomowienie
 
Avatar tygrysek83
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 815
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Ile wy piszecie... W dzien nie mam jak nadrobić bo młoda nie pozwala telefonu ruszyć, od razu próbuje go zabrać do zabawy.

O tylu rzeczach pisaliście że zapewne pozapominać na polowe odpisać.

Współczuje rodzin jakie opisujecie. Az sie czasem nie chce wierzyć że ludzie potrafią sie tak zachowywać.

Witam nowe mamusie.
Ciekawa jestem jak wyglada prowadzenie ciaży w Holandi. Mieszkałam tam pól roku w trakcie studiów i bardzo miło wspominam.

Co do objawów to od wszystkich słyszę że wyglądam na zmęczona, że mam oczy podkrążone itp. I chyba rzeczywiście wulkanem energii nie jestem.

Co do używanych wózków to ja taki mam dla córki i jestem bardzo zadowolona. Trzeba jednak na pewno obejrzeć przed zakupem.
tygrysek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 21:38   #4260
tr13823
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 81
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Witajcie wszystkie Mamusie
W skrócie jak to u mnie:
19.04 OM
27 i 28.05 robiłam testy i dwa pozytywne
1.06 pierwszy raz zobaczyliśmy Skarba na USG
równy rok starań

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i caluję
__________________

Razem od Sylwestra 2008/2009

Od 23/04/2011 zaręczona
Od 05/10/2013 szczęśliwa Żona

tr13823 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-14 12:50:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.