Wyrzuciłem nagą dziewczynę - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-09, 13:58   #181
SamiecWroc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 124
Dot.: Wyrzuciłem nagą dziewczynę

Mam rozumieć że wg tych kobiet które tak krytykują autora to on jest tym który postąpił gorzej?
SamiecWroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 14:00   #182
babie_lato
Zadomowienie
 
Avatar babie_lato
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 103
Dot.: Wyrzuciłem nagą dziewczynę

Cytat:
Napisane przez TwojWielbiciel Pokaż wiadomość
Inwestowałem aby ładnie wygladała, ale dla mnie a nie jakiemuś kolesiowi z gg. Zreszta gdy była częściowo na moim utrzymaniu to takze oczekuje sie troche wdziecznosci.

Leżę i kwiczę.
Albo przyjrzyj się dokładnie swojemu systemowi wartości albo idź się leczyć.
babie_lato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 14:01   #183
TwojWielbiciel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 41
Dot.: Wyrzuciłem nagą dziewczynę

Cytat:
Napisane przez gamblenka Pokaż wiadomość
Zależy, co dla kogoś jest krzywdą. Jak ja bym zobaczyła, że mój gość pisze coś takiego, to by mnie to zbytnio nie ruszyło. Byłoby mi żal się z nim rozstawać zapewne. No ale nie wywołałoby to mojej furii. Ale dla kogoś to może być wielka krzywda, bo on to gorzej odbierze. Tak samo, jak siedzenie nago na klatce komuś może wcale nie wydawać się aż takie straszne, a komuś innemu wręcz przerażające. Zależy, jak się postrzega te rzeczy.

Dokładnie, dziewczyna nawet się nie dobijała do drzwi, wiec bycie nagą na klatce schodowej mogło spłynąć po niej jak po kaczce. I według niej mogło nie być żadnej kary, poza tą, że spedziła noc poza domem.
TwojWielbiciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 14:01   #184
babie_lato
Zadomowienie
 
Avatar babie_lato
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 103
Dot.: Wyrzuciłem nagą dziewczynę

Cytat:
Napisane przez SamiecWroc Pokaż wiadomość
Mam rozumieć że wg tych kobiet które tak krytykują autora to on jest tym który postąpił gorzej?
Oboje są siebie warci.
babie_lato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 14:03   #185
wolny lopes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 92
Dot.: Wyrzuciłem nagą dziewczynę

"Zreszta gdy była częściowo na moim utrzymaniu to takze oczekuje sie troche wdziecznosci."

lodzik ?
wolny lopes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 14:04   #186
TwojWielbiciel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 41
Dot.: Wyrzuciłem nagą dziewczynę

Cytat:
Napisane przez babie_lato Pokaż wiadomość

Leżę i kwiczę.
Albo przyjrzyj się dokładnie swojemu systemowi wartości albo idź się leczyć.

A co w tym dziwnego, pomagałem finansowo dziewczynie,nie płaciła żadnych rachunków, kupowałem jej odzież, i nie chcialem nic w zamian, oprócz lojalnosci.

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Cytat:
Napisane przez wolny lopes Pokaż wiadomość
"Zreszta gdy była częściowo na moim utrzymaniu to takze oczekuje sie troche wdziecznosci."

lodzik ?
Napisałem już lojalnosc, tyle i tylko tyle.

Nie było by ci przykro jakbyś np kupiła swojemu chlopakowi nowe ciuszki a on poszedl sobie w nich do clubu rwac laski?

Edytowane przez TwojWielbiciel
Czas edycji: 2015-07-09 o 14:05
TwojWielbiciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 14:05   #187
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Wyrzuciłem nagą dziewczynę

Cytat:
Napisane przez TwojWielbiciel Pokaż wiadomość
Inwestowałem aby ładnie wygladała, ale dla mnie a nie jakiemuś kolesiowi z gg. Zreszta gdy była częściowo na moim utrzymaniu to takze oczekuje sie troche wdziecznosci.
jeśli oczekujesz wdzięczności, to jesteś na straconej pozycji. wdzięczności się nie oczekuje, tylko się ją dostaje. albo nie. bo jeśli coś dajesz, to bezinteresownie. jeśli chcesz coś w zamian - to tak naprawdę jest to transakcja, taka 'sprzedaż'. więc jeśli pozwalasz mieszkać swojej dziewczynie u siebie, bo chcesz z nią być, spędzać czas, zasypiać i budzić się u jej boku, to jesteś w porządku. jeśli robisz to, bo chcesz mieć na nią oko i jest ona 'Twoja', to jest z Tobą zdecydowanie coś nie tak.

dziewczyna pisała z gościem. I CO Z TEGO?! człowieku, Ty nie rozumiesz, że świat nie jest taki, jak sobie wyobrazisz? nie rozumiesz, że może podnosiło jej to ego, może podniecało ją samo pisanie, ale może w życiu by tego nie zrobiła? o seks-czatach nigdy nie słyszałeś?

Tak w ramach tłumaczenia poprzez przykład - to, co zrobiłby odpowiedzialny, dojrzały emocjonalnie partner, to po kąpieli partnerki usiadłby i porozmawiał, żeby dojść, jaka jest przyczyna. spokojnie. jeśli dziewczyna rzeczywiście ciągnęła rozmowę w celu zdrady, to rozumiem stwierdzenie 'pakuj się i wyjdź', w ramach owego afektu.

ludzie mają różne granice w związku. czy kiedykolwiek ustaliliście, że pisanie na czacie i tzw. seks-czat jest zdradą? bo Ty ją wyrzuciłeś, upokorzyłeś i 'ukarałeś' za to, że WYOBRAZIŁEŚ sobie, że ona MOGŁABY ewentualnie coś takiego zrobić.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-09, 14:08   #188
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Wyrzuciłem nagą dziewczynę

Przerazil mnie ten wątek ilu jest swirow na świecie
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 14:08   #189
TwojWielbiciel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 41
Dot.: Wyrzuciłem nagą dziewczynę

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
jeśli oczekujesz wdzięczności, to jesteś na straconej pozycji. wdzięczności się nie oczekuje, tylko się ją dostaje. albo nie. bo jeśli coś dajesz, to bezinteresownie. jeśli chcesz coś w zamian - to tak naprawdę jest to transakcja, taka 'sprzedaż'. więc jeśli pozwalasz mieszkać swojej dziewczynie u siebie, bo chcesz z nią być, spędzać czas, zasypiać i budzić się u jej boku, to jesteś w porządku. jeśli robisz to, bo chcesz mieć na nią oko i jest ona 'Twoja', to jest z Tobą zdecydowanie coś nie tak.

dziewczyna pisała z gościem. I CO Z TEGO?! człowieku, Ty nie rozumiesz, że świat nie jest taki, jak sobie wyobrazisz? nie rozumiesz, że może podnosiło jej to ego, może podniecało ją samo pisanie, ale może w życiu by tego nie zrobiła? o seks-czatach nigdy nie słyszałeś?

Tak w ramach tłumaczenia poprzez przykład - to, co zrobiłby odpowiedzialny, dojrzały emocjonalnie partner, to po kąpieli partnerki usiadłby i porozmawiał, żeby dojść, jaka jest przyczyna. spokojnie. jeśli dziewczyna rzeczywiście ciągnęła rozmowę w celu zdrady, to rozumiem stwierdzenie 'pakuj się i wyjdź', w ramach owego afektu.

ludzie mają różne granice w związku. czy kiedykolwiek ustaliliście, że pisanie na czacie i tzw. seks-czat jest zdradą? bo Ty ją wyrzuciłeś, upokorzyłeś i 'ukarałeś' za to, że WYOBRAZIŁEŚ sobie, że ona MOGŁABY ewentualnie coś takiego zrobić.

Niczego w zamian od niej nie oczekiwałem, ale przykro mi z tego powodu ze wykladam kase na NIE SWOJA dziewczyne, bo ja mnie zdradzala to nie była moja, byla Adasia Franka i to wie jeszcze kogo.

Tak poczekalem i chcialem porozmawiac, mogla mi wytlumaczyc ze to tylko pisanie, ze jaja sobie robila, ale ona na to NIC.
TwojWielbiciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 14:10   #190
SamiecWroc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 124
Dot.: Wyrzuciłem nagą dziewczynę

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
jeśli oczekujesz wdzięczności, to jesteś na straconej pozycji. wdzięczności się nie oczekuje, tylko się ją dostaje. albo nie. bo jeśli coś dajesz, to bezinteresownie. jeśli chcesz coś w zamian - to tak naprawdę jest to transakcja, taka 'sprzedaż'. więc jeśli pozwalasz mieszkać swojej dziewczynie u siebie, bo chcesz z nią być, spędzać czas, zasypiać i budzić się u jej boku, to jesteś w porządku. jeśli robisz to, bo chcesz mieć na nią oko i jest ona 'Twoja', to jest z Tobą zdecydowanie coś nie tak.

dziewczyna pisała z gościem. I CO Z TEGO?! człowieku, Ty nie rozumiesz, że świat nie jest taki, jak sobie wyobrazisz? nie rozumiesz, że może podnosiło jej to ego, może podniecało ją samo pisanie, ale może w życiu by tego nie zrobiła? o seks-czatach nigdy nie słyszałeś?

Tak w ramach tłumaczenia poprzez przykład - to, co zrobiłby odpowiedzialny, dojrzały emocjonalnie partner, to po kąpieli partnerki usiadłby i porozmawiał, żeby dojść, jaka jest przyczyna. spokojnie. jeśli dziewczyna rzeczywiście ciągnęła rozmowę w celu zdrady, to rozumiem stwierdzenie 'pakuj się i wyjdź', w ramach owego afektu.

ludzie mają różne granice w związku. czy kiedykolwiek ustaliliście, że pisanie na czacie i tzw. seks-czat jest zdradą? bo Ty ją wyrzuciłeś, upokorzyłeś i 'ukarałeś' za to, że WYOBRAZIŁEŚ sobie, że ona MOGŁABY ewentualnie coś takiego zrobić.


Tak, spokojnie sobie niech wyjaśnią przy herbatce, ona mu sprzeda bajkę, przecież przytaknie na wszystko byle by się wybielić. Cóż za naiwność.
SamiecWroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 14:12   #191
babie_lato
Zadomowienie
 
Avatar babie_lato
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 103
Dot.: Wyrzuciłem nagą dziewczynę

Cytat:
Napisane przez TwojWielbiciel Pokaż wiadomość
Niczego w zamian od niej nie oczekiwałem, ale przykro mi z tego powodu ze wykladam kase na NIE SWOJA dziewczyne, bo ja mnie zdradzala to nie była moja, byla Adasia Franka i to wie jeszcze kogo.

Tak poczekalem i chcialem porozmawiac, mogla mi wytlumaczyc ze to tylko pisanie, ze jaja sobie robila, ale ona na to NIC.
SKĄD WIESZ, ŻE CIĘ ZDRADZAŁA?! Masz na te zdrady jakieś dowody?
babie_lato jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-09, 14:14   #192
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Wyrzuciłem nagą dziewczynę

Cytat:
Napisane przez TwojWielbiciel Pokaż wiadomość
Niczego w zamian od niej nie oczekiwałem, ale przykro mi z tego powodu ze wykladam kase na NIE SWOJA dziewczyne, bo ja mnie zdradzala to nie była moja, byla Adasia Franka i to wie jeszcze kogo.

Tak poczekalem i chcialem porozmawiac, mogla mi wytlumaczyc ze to tylko pisanie, ze jaja sobie robila, ale ona na to NIC.

KIEDY Cię zdradziła? ustaliliście na początku związku, jasno i wyraźnie, że seks-czat uważasz za zdradę? Zapytałeś ją na spokojnie o wyjaśnienia, dając więcej czasu na przemyślenie sprawy i wytłumaczenie? Pomyślałeś, że może ją to kręciło, ale sama do końca nie wiedziała, dlaczego to robiła? poza tym wyraźnie napisałeś w poprzednim poście o inwestycji materialnej, więc się tego nie wypieraj. a że Ci się zrobiło przykro - powiedziałeś jej to? 'Słuchaj, zoabczyłem to i to, nie wiem, jak zareagować, nie wiem, co to dla Ciebie jest i znaczy, ale mi się zrobiło bardzo przykro, jakbyś mnie zdradziła.' - padły takie słowa?
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 14:15   #193
brewka599
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 34
Dot.: Wyrzuciłem nagą dziewczynę

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Obyś był trollem. A jak nie jesteś to ona powinna cie kopnąć w dupe
Ona go powinna kopnąć w tyłek?

Dziewczynka się zastanawia czy jakiemuś typowi z gg zrobić loda za kasę i to ona ma go kopnąć bo ją z domu wypieprzył?

Niech się cieszy że rzucił jej ciuchy jakieś i nie oberwała bo w takiej chwili ciężko utrzymać emocje na wodzy.

No ale jak bronisz panienkę która ma chęć za kasę obciągnąć to ok.
brewka599 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 14:16   #194
TwojWielbiciel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 41
Dot.: Wyrzuciłem nagą dziewczynę

Cytat:
Napisane przez babie_lato Pokaż wiadomość
SKĄD WIESZ, ŻE CIĘ ZDRADZAŁA?! Masz na te zdrady jakieś dowody?
Nie wiem, jesli nie zdradzała to ok, ale jesli tak to uwazam kase wyrzucona w błoto. To odp, odnosnie finansów.
TwojWielbiciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 14:16   #195
SamiecWroc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 124
Dot.: Wyrzuciłem nagą dziewczynę

Wysyłanie fot ( nagich dobrze pamiętam ? ) i zastanawianie się nad zrobieniem loda komuś za pieniądze,

nad czym się tutaj zastanawiać
SamiecWroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 14:17   #196
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Wyrzuciłem nagą dziewczynę

Cytat:
Napisane przez SamiecWroc Pokaż wiadomość


Tak, spokojnie sobie niech wyjaśnią przy herbatce, ona mu sprzeda bajkę, przecież przytaknie na wszystko byle by się wybielić. Cóż za naiwność.

aha, czyli Ty nie tylko jesteś specjalistą od psychologii, ale też znasz dziewczynę osobiście i wiesz, co zrobi? fajnie.

bo ja znam masę ludzi, którzy się przyznawali i wcale się nie wybielali. poczytaj choćby tutejsze związki, mnóstwo takich jest.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 14:20   #197
TwojWielbiciel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 41
Dot.: Wyrzuciłem nagą dziewczynę

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
KIEDY Cię zdradziła? ustaliliście na początku związku, jasno i wyraźnie, że seks-czat uważasz za zdradę? Zapytałeś ją na spokojnie o wyjaśnienia, dając więcej czasu na przemyślenie sprawy i wytłumaczenie? Pomyślałeś, że może ją to kręciło, ale sama do końca nie wiedziała, dlaczego to robiła? poza tym wyraźnie napisałeś w poprzednim poście o inwestycji materialnej, więc się tego nie wypieraj. a że Ci się zrobiło przykro - powiedziałeś jej to? 'Słuchaj, zoabczyłem to i to, nie wiem, jak zareagować, nie wiem, co to dla Ciebie jest i znaczy, ale mi się zrobiło bardzo przykro, jakbyś mnie zdradziła.' - padły takie słowa?

Tak spytalem, czy juz sie namyslila na loda z gg. Jakby to była sciema powinna sie wybronic, powiedziec cos w stylu a tak tylko pisałam, jakis frajer, dla jaj, dla zabawy, a on NIC nawet zboczencowi fotki swoje wysyłała, czyli zapewne rozwazala spotkanie za kase, tylko to jej zastonowie sie pewnie chodziło o cene. Nie miała wytlumaczenia. To nie moja zona ze musialem ja wspierac finansowo, a ze to robilem to znadzieje ze "inwestuje" w stala partnerke moze przyszla zone, moze ze keidys mi bedzie gorzej finansowo to mi pomoże. A nie po to aby sobie mnie teraz wydoiła a potem poszła do innego.
TwojWielbiciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 14:21   #198
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Wyrzuciłem nagą dziewczynę

Cytat:
Napisane przez TwojWielbiciel Pokaż wiadomość
Nie wiem, jesli nie zdradzała to ok, ale jesli tak to uwazam kase wyrzucona w błoto. To odp, odnosnie finansów.
ona jest człowiekiem, a nie inwestycją, zrozum to do cholery! Chcesz komuś dać prezent, to go daj! bo dawanie to nie oczekiwanie czegoś w zamian.

Cytat:
Napisane przez SamiecWroc Pokaż wiadomość
Wysyłanie fot ( nagich dobrze pamiętam ? ) i zastanawianie się nad zrobieniem loda komuś za pieniądze,

nad czym się tutaj zastanawiać
nie było mowy o nagich fotkach, nie dopowiadaj.

Poza tym ja cały czas piszę - laska z gościem pisała online. NO I CO? nic w rzeczywistości nie zrobiła. może to było dla niej coś nowego, nigdy nie spotkała się z tego rodzaju atencją? Może sam fakt pisania z takim gościem, wulgarny język ją podniecał, gdy był tylko na ekranie (i 'w jej głowie')? NIKOMU nie obciągnęła za pieniądze.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 14:21   #199
TwojWielbiciel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 41
Dot.: Wyrzuciłem nagą dziewczynę

Cytat:
Napisane przez SamiecWroc Pokaż wiadomość
Wysyłanie fot ( nagich dobrze pamiętam ? ) i zastanawianie się nad zrobieniem loda komuś za pieniądze,

nad czym się tutaj zastanawiać
na szczesie nagich nie, ale twarzy i w szortach.
TwojWielbiciel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-09, 14:24   #200
gamblenka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 584
Dot.: Wyrzuciłem nagą dziewczynę

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
ona jest człowiekiem, a nie inwestycją, zrozum to do cholery! Chcesz komuś dać prezent, to go daj! bo dawanie to nie oczekiwanie czegoś w zamian.



nie było mowy o nagich fotkach, nie dopowiadaj.

Poza tym ja cały czas piszę - laska z gościem pisała online. NO I CO? nic w rzeczywistości nie zrobiła. może to było dla niej coś nowego, nigdy nie spotkała się z tego rodzaju atencją? Może sam fakt pisania z takim gościem, wulgarny język ją podniecał, gdy był tylko na ekranie (i 'w jej głowie')? NIKOMU nie obciągnęła za pieniądze.
Z tą inwestycją to się zgadzam. Ale z tym pisaniem online nie. No bo to już było niefair, nieważne, czy by zdradziła, czy nie. Co nie znaczy, że reakcja autora nie była przesadzona.
gamblenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 14:25   #201
Kasia Katarzynka
pesymistka
 
Avatar Kasia Katarzynka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 628
Dot.: Wyrzuciłem nagą dziewczynę



O mamo... ale pierdoły. I ten nick.




Kasia Katarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 14:25   #202
TwojWielbiciel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 41
Dot.: Wyrzuciłem nagą dziewczynę

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
ona jest człowiekiem, a nie inwestycją, zrozum to do cholery! Chcesz komuś dać prezent, to go daj! bo dawanie to nie oczekiwanie czegoś w zamian.



nie było mowy o nagich fotkach, nie dopowiadaj.

Poza tym ja cały czas piszę - laska z gościem pisała online. NO I CO? nic w rzeczywistości nie zrobiła. może to było dla niej coś nowego, nigdy nie spotkała się z tego rodzaju atencją? Może sam fakt pisania z takim gościem, wulgarny język ją podniecał, gdy był tylko na ekranie (i 'w jej głowie')? NIKOMU nie obciągnęła za pieniądze.
Może źle sie wyrazilem, nie inwestowalem w NIĄ tylko w nasz związek. Bo jesli zwiazek krotki to co mnie interesuje czy ma przyslowiowe spodnie na tylku, niech idzie do rodzicow od tego są, ale jesli zwiazek z przyszloscia, z mozliwoscia zalegalizowania, to nie chcialbym wspominac czasow ze za czasow studiow moja zona chodzila w podartych spodniach a ja mialem kase i jej nie pomoglem.

To byly prezenty fakt, ale w normalnej sytuacji nigdy bym tak drogich nie dawał.
TwojWielbiciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 14:25   #203
SamiecWroc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 124
Dot.: Wyrzuciłem nagą dziewczynę

Tutaj nie trzeba być specjalistą

Wystarczy odrobina zdrowego rozsądku

Poza tym autorowi będzie to ciągle wracać pewnie, będzie się zadręczał, czyli jaki ten związek ma sens. Żaden.
SamiecWroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 14:26   #204
TwojWielbiciel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 41
Dot.: Wyrzuciłem nagą dziewczynę

Cytat:
Napisane przez Kasia Katarzynka Pokaż wiadomość


O mamo... ale pierdoły. I ten nick.




Nie interesuje mnie twoje zdanie.
TwojWielbiciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 14:27   #205
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Wyrzuciłem nagą dziewczynę

Cytat:
Napisane przez TwojWielbiciel Pokaż wiadomość
Tak spytalem, czy juz sie namyslila na loda z gg. Jakby to była sciema powinna sie wybronic, powiedziec cos w stylu a tak tylko pisałam, jakis frajer, dla jaj, dla zabawy, a on NIC nawet zboczencowi fotki swoje wysyłała, czyli zapewne rozwazala spotkanie za kase, tylko to jej zastonowie sie pewnie chodziło o cene. Nie miała wytlumaczenia. To nie moja zona ze musialem ja wspierac finansowo, a ze to robilem to znadzieje ze "inwestuje" w stala partnerke moze przyszla zone, moze ze keidys mi bedzie gorzej finansowo to mi pomoże. A nie po to aby sobie mnie teraz wydoiła a potem poszła do innego.

Może potrzebowała chwili, żeby załapać, o czym mówisz. jesteś napastliwy, nie każdy ma wszystkie odpowiedzi w rękawie. Jak ona by się zapytała 'to co, już się namyśliłeś nad przeleceniem tej dupy?' to pewnie byś się zastanawiał, o co k*rwa jej chodzi? i po czasie może byś załapał, że chodzi o sytuację np. z imprezy. trochę wyrozumiałości, ludzie nie są robotami, żeby Ci z sekundowym opóźnieniem odpowiadać.

Pogrubione to są Twoje WYOBRAŻENIA. To wytwór Twojej wyobraźni. Nijak się to ma do rzeczywistości. Możesz sobie wmówić, że tak naprawdę to jest Marsjanką i też w to uwierzysz.

Nikt Ci nie kazał jej utrzymywać, to była Twoja, nieprzymuszona decyzja. Próbuję Ci pokazać, że Twoje pobudki były nieczyste. Ona Cię nie wydoiła ani nie idzie sobie do innego, czy Ty w ogóle zdajesz sobie z tego choć trochę sprawę?!
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 14:28   #206
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Wyrzuciłem nagą dziewczynę

Cytat:
Napisane przez TwojWielbiciel Pokaż wiadomość
na szczesie nagich nie, ale twarzy i w szortach.
A czy te szorty były mocno wykrojone ? czy było widać pośladki?
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 14:29   #207
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Wyrzuciłem nagą dziewczynę

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
A czy te szorty były mocno wykrojone ? czy było widać pośladki?

SERIO?
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 14:31   #208
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: Wyrzuciłem nagą dziewczynę

Dyć to troll, opisane zachowanie to nie "poniosły mnie nerwy" a całkowicie nieracjonalne zachowanie. Cały post to jakaś fantazja, autora kręci jakieś upodlenie czy coś.
Aczkolwiek należałoby się.
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 14:32   #209
TwojWielbiciel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 41
Dot.: Wyrzuciłem nagą dziewczynę

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
Może potrzebowała chwili, żeby załapać, o czym mówisz. jesteś napastliwy, nie każdy ma wszystkie odpowiedzi w rękawie. Jak ona by się zapytała 'to co, już się namyśliłeś nad przeleceniem tej dupy?' to pewnie byś się zastanawiał, o co k*rwa jej chodzi? i po czasie może byś załapał, że chodzi o sytuację np. z imprezy. trochę wyrozumiałości, ludzie nie są robotami, żeby Ci z sekundowym opóźnieniem odpowiadać.

Pogrubione to są Twoje WYOBRAŻENIA. To wytwór Twojej wyobraźni. Nijak się to ma do rzeczywistości. Możesz sobie wmówić, że tak naprawdę to jest Marsjanką i też w to uwierzysz.

Nikt Ci nie kazał jej utrzymywać, to była Twoja, nieprzymuszona decyzja. Próbuję Ci pokazać, że Twoje pobudki były nieczyste. Ona Cię nie wydoiła ani nie idzie sobie do innego, czy Ty w ogóle zdajesz sobie z tego choć trochę sprawę?!
Ja tylko napisałem że jej pomagałem finansowo, to wy ciagniece te temat. Pisałem juz, jakby nie zdradzala i dalej chciala byc ze man to ok, ale jak zdradzaal i kozystała z mojej pomocy to mnie zwyczajnie wykorzystywała.

Dobrze wiedziała, o co chodzi, bo przed prysznicem pisala wlasnie na gg i nawet nie wyłaczyła kompa tylko poszla do lazienki i po prysznicu zapewne chciala wrocic do dalszego pisania z tym kolesiem. Mogla powiedziec taks obie pisze, a ona nic, po prostu jest winna i nie chciala sie przyznac, i nie chciala klamac.
TwojWielbiciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 14:33   #210
3be020e1638e56070af0544f5de5b7e1ebae7a0d_66453eabeaad3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Dot.: Wyrzuciłem nagą dziewczynę

Jakby się zaczęła dobijać do domu, to zwróciłaby tym uwagę sąsiadów, a była naga, więc tym bardziej tego nie chciała robić, imo.

Poza tym czepiłeś się tego, że nie odpowiedziała na twoje pytanie. I właśnie jego ostatnia wiadomosć do niej to spoor zapłace laseczko, nie pożałujesz, namyśliłaś się już? Ona nie zdążyła przeczytac tej wiadomości

Sam napisałeś, że nawet nie odczytała tej wiadomości, jezus maria. Była skołowana, kiedy ci miała odpowiedzieć do jasnej cholery? Zadałeś jej pytanie, i zaraz po tym wyje****ś za drzwi. Nagą. Czy tak postępuje facet z jajami? Jakby ktoś ją zobaczył, co gorsza sąsiedzi, to wplątałbyś w ten wasz burdelik osoby trzecie.

Upokorzyłeś ją publicznie, świrze, a ona nie miała nawet jak się bronić
3be020e1638e56070af0544f5de5b7e1ebae7a0d_66453eabeaad3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-09 18:19:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.