powierzchowne ocenianie kobiet - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-10, 13:08   #31
sensitiveskin
Raczkowanie
 
Avatar sensitiveskin
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 279
Dot.: powierzchowne ocenianie kobiet

Nie jestem przekonana, czy prawidłowo odczytuję intencje autorki wątku. Nikt nie mówi o sytuacji, w której szukamy potencjalnego partnera i oceniamy jego podejście do życia seksualnego i fizyczności. Możemy wtedy dobierać sobie kandydatów według własnych kryteriów, które nam pasują. Faceci, którzy lubią niezobowiązujący seks z wieloma partnerkami nie są w moim kręgu zainteresowań i mam do tego pełne prawo. Tylko czy mam prawo oceniać tego człowieka na innych płaszczyznach życia przez pryzmat jego seksualności? Może być nieco ""rozwiązły"", ale być miłym kolegą z pracy, sąsiadem, w porządku człowiekiem.

Tu chyba bardziej chodzi o wyzywanie od najgorszych kobiet, które lubią przygodny seks i ocenianie ich jako człowieka biorąc pod uwagę przede wszystkim ich życie seksualne. Wiele razy się z tym spotkałam, że faceci wyzywali wręcz kobiety, które w ich mniemaniu "się puszczają", chociaż nawet ich nie znali zbyt dobrze i to moim zdaniem nie jest w porządku.

Nie oceniam innych ludzi takimi kategoriami, nie stygmatyzuje, nie wydaję sądów na tej podstawie i to według mnie jest zupełnie zdrowe podejście. Sama mam przyjaciółkę, która lubi jednorazowe przygody i gdy zapyta mnie o opinię, to wyrażam swoje zdanie, ale nie rozumiem dlaczego miałabym ją uważać w jakiś sposób za gorszą.

Co do typowej męskiej hipokryzji, to jest po prostu żałosne. Kiedy w końcu te chłopy zrozumieją, że kobiety mają swoje potrzeby seksualne, temperament i że niektóre z nich chcą by jej zamek otwierało wiele kluczy i mają do tego zupełne prawo.
sensitiveskin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 13:16   #32
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: powierzchowne ocenianie kobiet

Cytat:
Napisane przez sensitiveskin Pokaż wiadomość
Co do typowej męskiej hipokryzji, to jest po prostu żałosne. Kiedy w końcu te chłopy zrozumieją, że kobiety mają swoje potrzeby seksualne, temperament i że niektóre z nich chcą by jej zamek otwierało wiele kluczy i mają do tego zupełne prawo.
A gdzie są te chłopy, które nie rozumieją, że ma do tego prawo? Są tylko chłopy, które mówią, że nie chcieliby mieć takiej dziewczyny i także mają do tego prawo.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 13:31   #33
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: powierzchowne ocenianie kobiet

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
A gdzie są te chłopy, które nie rozumieją, że ma do tego prawo? Są tylko chłopy, które mówią, że nie chcieliby mieć takiej dziewczyny i także mają do tego prawo.
Też mi wydaje się, ze to o to chodzi
Wiadomo: nienormalne jest wyzywanie, poniżanie, stosowanie podwójnych standardów , komu co wolno.
Ale jakby nie patrzeć, mam prawo nie chcieć być zamkiem nr 13, nr 35 lub 56, który pan swoim kluczem raczył odwiedzić; ale jak komuś pasuje takie życie i uszczęśliwia, zaspakaja- to co mi do tego?

I mimo wszystko zdziwiło mnie to obeznanie z intymnością innych- kurczę, w sumie jeśli coś takiego wiem, to albo ktoś mi się zwierzył, powiedział odnośnie swojego życia, albo ktoś raczył podzielić się wiadomościami na ten temat (bo postawiono na byle chłopa, który "chwali się" swoimi osiągami) . Za to z wyzwiskami wprost wobec takiej osoby- nie spotkałam się.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 14:02   #34
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: powierzchowne ocenianie kobiet

Gorzej maja dziewice , to przecież takie fe i nie modne,tak się bidule męczą z tym hymenem. Nowoczesne ,wyzwolone kobiety maja łatwiej i są trendy,ludzie je rozumieją ,bo seks jest już nawet w lodówce Serio,też się nie spotkałam z otwartą krytyką obrotnej kobiety ,mężczyzny tym bardziej.Ludzie chyba maja lepsze rzeczy do roboty. Podejrzewam ,że nawet jeśli ktoś potępi taką osobę to raczej całokszałt i ogólne podejście do życia a nie to ,że sypia z różnymi partnerami.Tak sobie myślę ,co ta koleżanka nawywijała na tym wyjeździe oprócz...wiadomo, jest alkohol,puszczają hamulce ,łóżko jest na końcu drogi.
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 14:02   #35
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: powierzchowne ocenianie kobiet

Cytat:
Napisane przez jolkajolla Pokaż wiadomość

kobieta , singielka , którą opisałam , nie puszcza się na prawo i na lewo , ma wysokie libido , a więc odczuwa potrzeby seksualne . Szkolenie / alkohol / taniec / atrakcyjny pan / obaj wolni . No i stało się : wylądowali razem w łóżku. Na drugi dzień dorosły podkreślam dorosły męzczyzna chwali się naokoło , że " zaliczył " , ludzie wytykają ją palcami , dziw..., szmat... To jest dla mnie skrajny prymitywizm , zarówno ze strony tego faceta / współczuję jego przyszłej partnerce , jak i tych osób . Podejście skrajnie plemienne na poziomie neandertalczyka.
Masz tutaj jedna z wad seksu z obca osoba; nie wiesz z kim tak naprawdę idziesz do tego łóżka. Mozesz trafic na spoko faceta, albo na dupka.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 14:56   #36
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: powierzchowne ocenianie kobiet

Wiedziałem, że rozwinę ten wątek No i przy okazji zostanę zwyzywany od najgorszych

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Generalnie ludzie poważni nie chwalą się swoimi seksualnymi wyczynami wśród znajomych, więc ewentualna łatka puszczalskiej, zostaje po części wykreowana przez tą osobę.
No właśnie. W sporym stopniu kreujemy sami siebie. Skąd autorka wie, że jej "koleżanka" prowadzi rozwiązłe życie ? Bo jej sama tamta naopowiadała. Po co ? Po co takie gadki, że wczoraj byłem z łysym brunetem, a 4 dni temu z Zenkiem ?

Dla mnie pianie o swoich podbojach seksualnych pokazuje, że coś jest nie do końca halo z czyimś systemem wartości. W innych aspektach życia pustka, więc nadrabiamy w łóżku... I wtedy jesteśmy takie wyzwolone, ambitne singielki z tych wszystkich wymyślonych artykułów

Każdy żyje jak chce, ale ja bym się z panną rozwiązłą nie umówił. Dlaczego ? Bo obca jest mi taka psychika. Faceci zaliczacze też mnie nieszczególnie kręcą , choć tu akurat w jakimś stopniu "doceniam" to czego może sam nie umiem

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Zakładając że mamy chłopca i dziewczynę, równie ochoczo uprawiających seks z kim popadnie, to rzeczywiście pewien dysonans w ocenie zachowania występuje. Po części jest to spowodowane patriarchatem, po części biologią-psychologią-pragmatyzmem i oczywiście światopoglądem danej grupy czy osoby.
Też tak uważam. Wg mnie lansuje się fałszywy pogląd, że kobieta może to co facet, tak jakby osiągnięcie tego co może robić facet było jakimś niedoścignionym ideałem Serio ? koniecznie chcecie robić to co mężczyźni ?

Jasne, że można.
1. Kobieta może się np. nawalić na imprezie jak facet, i zasnąć pod stołem.
a) Faceta ktoś okradnie, wytnie mu nerkę ,
b) Kobietę ktoś okradnie, wytnie nerkę i przy okazji zgwałci i zapłodni.

Niby czyn ten sam, ale jednak konsekwencje totalnie inne.

Oczywiście to skrajny przypadek. W przypadku przygodnego seksu po prostu no jest ten dysonans. Jeśli ktoś tego nie widzi, nie chce widzieć to po prostu jest ślepy i żyje iluzją. Facet rozpowie w pracy, że zaliczył dziewczyne i ona będzie "k****" w całej firmie. Kobieta rozpowie z pracy , że zaliczyła faceta ? Wywoła co najwyżej uśmiech politowania... Pewne rzeczy łatwiej przychodzą meżczyznom, pewne kobietom. Można się z tym zgadzać, nie zgadzać, no ale tak jest

Edytowane przez Gregorius_
Czas edycji: 2015-07-10 o 15:04
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 15:07   #37
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: powierzchowne ocenianie kobiet

Cytat:
Napisane przez Gregorius_ Pokaż wiadomość
No i przy okazji zostanę zwyzywany od najgorszych

ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-10, 15:28   #38
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: powierzchowne ocenianie kobiet

Cytat:
Napisane przez jolkajolla Pokaż wiadomość
faceci najpierw chcą cnotki , czekającej " trudnej " , a później narzekają na brak seksu , fantazji , brak seksu oralnego i i tak szukają zaspokojenia gdzieś indziej ( oczywiście nie wszyscy , ale znam takie przypadki ) . To często moim zdaniem wiąże się z libido , poziiomem potrzeb . Według mnie ( nie wiem czy to lepsze czy gorsze podejscie , po prostu moje ) w moim wieku nie wytrzymałabym spotykania się np. 3 miesiące bez seksu , ponieważ hormony by mi na to nie pozwałay , jeśli nie pragnęłabym faceta po powiedzmy po ilus spotkaniach to oznaczałoby to dla mnie , że mnie nie pociąga i nie będzie mi z nim dobrze.
Może się wyłamię, ale "trudność" czy "łatwość" człowieka coraz rzadziej mierzona jest czasem, jaki minął od poznania do seksu. Co więcej, znam wiele osób, które zupełnie to rozdzielają i zakochują się, wiążą na stałe z osobami z którymi szybko wylądowały w łóżku. Dla mnie i wielu moich znajomych (obu płci) łatwość to cecha charakteru a nie tylko liczba partnerów.

Współczuję zagubionym w schematach, którzy chcą i boją się. Chcą być postępowi a są zakonserwowani bardziej niż mielonka na biwaku. Idą z kimś do łóżka a potem narzekają na łatkę "szybkiej i łatwej". To zaczyna się i kończy w ich głowach, same o sobie mają takie zdanie więc trudno żeby inni ludzie mieli inne. Osobą kwestią jest wybór człowieka z którym idę do łóżka - jeśli idę z burakiem to niech mnie nie dziwi, że nazajutrz wie o tym całe osiedle.
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 15:50   #39
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: powierzchowne ocenianie kobiet

Cytat:
Napisane przez jolkajolla Pokaż wiadomość
Chciałabym partnera, który oczywiście nie "puszcza się na prawo i na lewo"
A czemu? Jego "puszczanie się na prawo i na lewo" zasłoniłoby Ci jego wszystkie zalety? Och nie. Jak możesz tak powierzchownie oceniać mężczyznę?!

W ogóle zabawne to rzucanie "puszczaniem się" od osoby, która twierdzi, że seks to seks, każdy ma potrzeby, więc nie wolno na podstawie seksu oceniać innych.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 18:58   #40
berenka
Zadomowienie
 
Avatar berenka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 181
Dot.: powierzchowne ocenianie kobiet

Cytat:
Napisane przez jolkajolla Pokaż wiadomość
Witam forumowiczów , chciałam się tak dowiedzieć jakie są wasze opinie na pewne denerwujące mnie kwestie . Ogólnie rozchodzi mi się o kwetię seksualności kobiet. jestem w szoku , że jeszcze w tych czasach wiele osób ocenia porządność kobiety tylko na podstawie tego , jak rządzi swoją " du... ą '' . Kobiety same tak siebie ocenianiają i oceniają w ten sposób też inne kobiety , a to chore. Takie przekonanie '' jeśli nie pójdę z nim do łóżka to będzie mnie szanował '' o kurcze , jakbyśmy robiły to dla facetów , a nie dla siebie. Pytania na forum '' na której randce iść do łózka , aby nie miał mnie za łatwą '' . W życiu nie chciałabym być z facetem , który szanuje mnie tylko przez to , że się '' nie puszczam ''. Sama osobiście nie chodzę do łóżka ,( tzn. nigdy jeszcze nie byłam ) na pierwszej czy drugiej randce , ale robię to dla siebie , bo jakoś to wychodzi , a nie dlatego , żeby facet nie miał mnie za " łatwą " , facet , który ocenia w ten sposób kobietę jest według mnie prostakiem , bo sam przecież też się puścił . Kobiety mają prawo moim zdaniem do korzystania z przyjemności i wybierania samodzielnego , kiedy jest ten moment .
Taki przykład : koleżanka , 27 lat , atrakcyjna , niezależna , osoba bardzo dobra dla innych,singielka : lubiąca seks , zdarza jej się seks niezobowiązujący no i w ocenie jej osoby często słyszę ocenę jej życia seksualnego , fajna , ale.... o kurde przecież to jej sprawa , jaki wpływ na inne osoby ma jej zycie seksualne ?Ludzie potrafią zapominać o zaletach danej osoby , tylko oceniaja w kontekście seksualności .

A Wy co na ten temat myślicie ??
Pomijajac wsio, to koleznko popelnilas blad logiczny, przeciez sobie przeczysz. Przeciez nie przyslonilo to nic nikomu. Zaleta - fajna, wada - rozwiazlosc ewentualna. Tyle.
berenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 21:54   #41
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: powierzchowne ocenianie kobiet

Bo jest niewybredna i bierze do łożka facetów których w sumie nie zna. Wiadomo, że jeżeli dziewczyna jest naprawdę super a facet się zakocha to nie będzie brać tego pod uwagę.

ale...znam parę takich łatwiejszych dziewczyn i zazwyczaj ich rozwiazłość idzie w parze z innymi negatywnymi cechami.

Źle postrzegam idealizowanie facetów którzy ruchają to co nie ucieka na drzewo. Ale jednak wymaga to pewnych umiejetności. Zaciągnięcie do łóżka, nawet tej łatwej dziewczyny. Natomiast, ze strony kobiety to żadna sztuka "dać".


Co do tych podwójnych standardów to są i będą obecne. Z 70-80 procent męskiej populacji nazwie rozwiązłą dziewczynę za plecami "Puszczalską qrwą" ewentualnie tak pomyśli. Nie ma rady. Część z nich sama by skorzystała z dziurki tej pani i nawet by się nie poczuli z tym źle.


Gregorius. Też nie wiem czemu niektóre kobiety chcą robić rzeczy które niektórzy faceci robią a inni od tych aktywności wręcz stronią


A. LIBIDO nie jest ŻADNĄ wymówką. Ja nie znam żadnego faceta który by miał większe chęci i potrzeby ode mnie. A jednak nie nadrabiam tego przypadkowymi kontaktami seksualnego.
Bo szczerze. To co to jest jedna noc raz czy dwa razy w tygodniu ? Mi by to tylko zaostrzało apetyt. No ok.
Facet ma dobrą koleżankę i mają układ seksualno-koleżeński. Rozumiem. Ale jak miałoby zaspokoić kogoś z dużymi chęciami jedna czy dwie noce z nieznajomą osobą która równie dobrze może być słaba w łóżku i nie wie co lubi, nie zna ich. Z ręką jest większa satysfakcja czysto technicznie (gumka podobno zmniejsza czucie aż o 40%).

Edytowane przez DopplegangerEddarda
Czas edycji: 2015-07-12 o 07:52
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-11, 22:02   #42
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 603
Dot.: powierzchowne ocenianie kobiet

Szczerze mówiąc to.. również nie chciałabym związać się z mężczyzną który ma lajtowe podejście do seksualność wiem z doświadczenia że takie relacje gdzie ludzie mają diametralnie inne podejście do istnych aspektów w związku -często kończą się niepowodzeniem niestety.


Czy oceniam tych mężczyzn powierzchownie ? Mogłabym mieć takiego znajomego czy kolegę ale nie partnera,nie neguję tego czy taki człowiek jest wartościowy czy ma mnóstwo innych zalet bo po prostu nie interesuje mnie to i sam fakt że prowadziłby taki a nie inny styl życia przekreśliłoby go w moich oczach. Poza tym mieszkam w niewielkiej miejscowość i jeżeli ktoś ma bardzo wybujałe życie erotyczne to wszyscy wokoło o tym wiedzą mężczyźni zazwyczaj chcą żeby kobiety były łatwe i korzystają z takich panienek ale nie wiążą z nimi dłuższej przyszłość, wymieniają się doświadczeniami i numerami telefonów (bo ta jest taka i owaka daje od razu ) i chodzą na przemian skorzystać z darmowych usług. W sumie to z wizażu dowiedziałam się ze można stworzyć związek który rozpoczyna się łóżkiem -życzę szczęścia takim ludziom aczkolwiek sama nie wierzę w takie relacje.

Edytowane przez 20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e
Czas edycji: 2015-07-11 o 22:05
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 22:19   #43
201704110957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 673
Dot.: powierzchowne ocenianie kobiet

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Bo jest niewybredna i bierze do łożka facetów których w sumie nie zna. Wiadomo, że jeżeli dziewczyna jest naprawdę super a facet się zakocha to nie będzie brać tego pod uwagę.

ale...znam parę takich łatwiejszych dziewczyn i zazwyczaj ich rozwiazłość idzie w parze z innymi negatywnymi cechami.

Źle postrzegam idealizowanie facetów którzy ruchają to co nie ucieka na drzewo. Ale jednak wymaga to pewnych umiejetności. Zaciągnięcie do łóżka, nawet tej łatwej dziewczyny. Natomiast, ze strony kobiety to żadna sztuka "dać".


Co do tych podwójnych standardów to są i będą obecne. Z 70-80 procent męskiej populacji nazwie rozwiązłą dziewczynę za plecami "Puszczalską qrwą" ewentualnie tak pomyśli. Nie ma rady. Część z nich sama by skorzystała z dziurki tej pani i nawet by się nie poczuli z tym źle.


Gregorius. Też nie wiem czemu niektóre kobiety chcą robić rzeczy które niektórzy faceci robią a inni od tych aktywności wręcz stronią

Szczerze, z tego co słyszę nieraz od facetów to za plecami tych wyzwolonych dziewczyn, to ich nie szanują.
Sama nie polazłabym z nowo spotkanym kolesiem do łóżka. Ale rybka mi to, że są chętne na takie numery, każdy jest dorosły. Ale faceta, który też lubi taki przygodny sex również mi nie odpowiada. Rozwiązłość seksualna na zasadzie to tu to tam z różnymi osobami nie musi łączyć się z wysokim libido - to mit, ale raczej z nadrabianiem w innych sferach życia (nawet leczenie kompleksów) i pomijam już choroby weneryczne - bo słyszałam, że panny (ludzie wszystkim dziś się chwalą) uprawiają seks z nowo poznanym facetem bez gumki, tabletki starczą a że koleś się na to godzi, no cóż żenua. Moje zdanie. Nikogo palcem nie wytykam, ale mam prawo powiedzieć, że sama tak bym nie robiła i średnio mi się podoba takie wyzwolenie, żeby robić różnym kolesiom z miasta za materac.

Edytowane przez 201704110957
Czas edycji: 2015-07-11 o 22:21
201704110957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 00:16   #44
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: powierzchowne ocenianie kobiet

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
ale...znam parę takich łatwiejszych dziewczyn i zazwyczaj ich rozwiazłość idzie w parze z innymi negatywnymi cechami.

Źle postrzegam idealizowanie facetów którzy ruchają to co nie ucieka na drzewo. Ale jednak wymaga to pewnych umiejetności. Zaciągnięcie do łóżka, nawet tej łatwej dziewczyny. Natomiast, ze strony kobiety to żadna sztuka "dać".


Co do tych podwójnych standardów to są i będą obecne. Z 70-80 procent męskiej populacji nazwie rozwiązłą dziewczynę za plecami "Puszczalską qrwą" ewentualnie tak pomyśli. Nie ma rady. Część z nich sama by skorzystała z dziurki tej pani i nawet by się nie poczuli z tym źle.
Dokładnie. w 1000 % się z tym zgadzam.

Są podwójne standardy - ten sam czyn jest rozpatrywany inaczej. Nie żebym to jakoś pochwalał - właściwie to ja tego nie oceniam, po prostu widzę i wiem jak jest.

Już nawet jak zestawimy słowa zaliczyć i dawać to wiadomo, której płci jakie słowo przypiszemy. Jasne, kobieta może innej powiedzieć, że "zaliczyłam Jarka, on taki przystojny". Niech to samo powie kolegom z pracy to nawet Ci normalni raz dwa wyskoczą z prześmiewczą propozycją: "to może zaliczysz i mnie" ? albo "Słonko, on wszystkie praktykantki zaliczył" Reasumując nikt nie da wiary, że to ona "zalicza". Koniec końców w oczach innych wyjdzie na łatwą...

To trochę tak jak dziewczyna mówi, że jest dziewicą i nie chce dać pierwszemu lepszemu. Większość stwierdzi, no okej - masz swoje zasady.
Z kolei jak facet (np. 25-letni) prawiczek powie, że "nie daje byle komu i dlatego jest prawiczkiem" to spotka go co najwyżej uśmiech politowania i nie obroni się przed posądzaniem, że jest po prostu fajtłapą, która nie potrafi żadnej zaliczyć.

Taki mamy świat. Podwójne standard są i będą. Przykład wyżej pokazuje, że nie zawsze te podwójne standardy działają na korzyść mężczyzn.
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 00:54   #45
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: powierzchowne ocenianie kobiet

Cytat:
Napisane przez jolkajolla Pokaż wiadomość
No i wiedziałam , że rozpeta się burza większość mnie kompletnie nie zrozumiała , bo może i trochę źle ujęłąm . Nie rozchodzi mi się o uprawianie seksu na prawo i na lewo i zaliczanie na kazdej imprezie. Chodzi mi np. o fakt potrzeb seksualnych singli /singielek , kobieta wolna moim zdaniem wiadomo , ze po0 jakimś czasie zaczyna odczuwać seksualny popęd . Tu nie chodzi o " wyczyn " , ludzie / kobiety co wy wypisujecie , traktujecie seks jako " osiągniecie " i szok , że to są opinie kobiet i to dowód na to ,że same kobiety robią sobie wzajemnie krzywdę . Kobieta , która proponuje facetowi seks , nie robi tego dla osiągniecia , tylko po prostu chce poczuć przyjemność.

Może podam przykłady :

kobieta , singielka , którą opisałam , nie puszcza się na prawo i na lewo , ma wysokie libido , a więc odczuwa potrzeby seksualne . Szkolenie / alkohol / taniec / atrakcyjny pan / obaj wolni . No i stało się : wylądowali razem w łóżku. Na drugi dzień dorosły podkreślam dorosły męzczyzna chwali się naokoło , że " zaliczył " , ludzie wytykają ją palcami , dziw..., szmat... To jest dla mnie skrajny prymitywizm , zarówno ze strony tego faceta / współczuję jego przyszłej partnerce , jak i tych osób . Podejście skrajnie plemienne na poziomie neandertalczyka.

inny przykład :
koleżanka poznała pana , długo mieli kontakt inteernetowy , rozmowy itd. jakaś więź się narodziła no i na drugim spotkaniu pocałunki chyba na 4 wychodzi seks . Sytuacja chemia aż buzuje , namietność obustronna no i stało się . W tej sytuacji społeczeństwo nakazuje kobiecie hamować i czekać i powstrzymać się , bo co ten facet sobie pomysli , na pewno zrezygnuje , znudzi się itd. To dla mnie też jest non sens , bo nigdy w życiu nie chciałabym byc z facetem , który polubił moja osobowość , lubi ze mną rozmawiać , narodziła się chemia , ale jak dałam się z nim ponieść chwili ( zakładając , że nie traktuję tego jako sportu i nie uprawiam na ogół przygodnego seksu ) to od razu by nie skreslił i uznał za zdobytą .m Przecież zdobycie kobiety nie tyczy się tylko seksu , a w ogóle ten facet równiez w tej chwili jest " zdobyty " . Tak jakby budowanie związku to była kalkulacja , gra jak tu się zachować , aby mężczyzna się nie znudził . A według mnie , jak para ma być razem to liczy się dobranie charakterów , a nie to czy kobieta dała d.... za wcześnie czy za późno i strach , że mężczyzna przestanie szanować. Jakby mnie jakikolwiek mężczyzna po obustronnej decyzji , że idziemy razem do łóżka nagle przestał szanować , to cieszyłabym się , że poszło to tak szybko , bo nie chciałabym być z facetem , który w ten sposób podchodzi do oceny kobiety....
znaczy tego, ja się bardzo bardzo cieszę, że przyszłaś na forum opowiedzieć o swoich poglądach na temat postrzegania seksualności w społeczeństwie. serdeczne gratulacje etc., etc.
ale serio, mieć lat 28 i dopiero odkryć, jak działa świat? i tak się zdziwić? fascynują mnie tacy ludzie.

można w życiu w dużo rzeczy wierzyć i dużo rzeczy postulować, wolność, równość, braterstwo, ja popieram, ja to nawet jestem z tych właśnie. ale wypadałoby też wziąć pewne przekalkulowanie na rzeczywistość, żeby tak na przykład nie zostawić miliona na taśmie w biedronce, bo się zapomniało o chipsach, a ludzie nie powinni kraść.
nie powinni. kradną. dziwne, że ktoś się aż tak dziwi.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 07:54   #46
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: powierzchowne ocenianie kobiet

Cytat:
Napisane przez Gregorius_ Pokaż wiadomość
Dokładnie. w 1000 % się z tym zgadzam.

Są podwójne standardy - ten sam czyn jest rozpatrywany inaczej. Nie żebym to jakoś pochwalał - właściwie to ja tego nie oceniam, po prostu widzę i wiem jak jest.

Już nawet jak zestawimy słowa zaliczyć i dawać to wiadomo, której płci jakie słowo przypiszemy. Jasne, kobieta może innej powiedzieć, że "zaliczyłam Jarka, on taki przystojny". Niech to samo powie kolegom z pracy to nawet Ci normalni raz dwa wyskoczą z prześmiewczą propozycją: "to może zaliczysz i mnie" ? albo "Słonko, on wszystkie praktykantki zaliczył" Reasumując nikt nie da wiary, że to ona "zalicza". Koniec końców w oczach innych wyjdzie na łatwą...

To trochę tak jak dziewczyna mówi, że jest dziewicą i nie chce dać pierwszemu lepszemu. Większość stwierdzi, no okej - masz swoje zasady.
Z kolei jak facet (np. 25-letni) prawiczek powie, że "nie daje byle komu i dlatego jest prawiczkiem" to spotka go co najwyżej uśmiech politowania i nie obroni się przed posądzaniem, że jest po prostu fajtłapą, która nie potrafi żadnej zaliczyć.

Taki mamy świat. Podwójne standard są i będą. Przykład wyżej pokazuje, że nie zawsze te podwójne standardy działają na korzyść mężczyzn.
Dokładnie!
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 08:18   #47
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: powierzchowne ocenianie kobiet

Cytat:
Sama osobiście nie chodzę do łóżka ,( tzn. nigdy jeszcze nie byłam ) na pierwszej czy drugiej randce , ale robię to dla siebie
yyy, seks od 3 randki synonimem trudnej do zdobycia ?
Żartuję.

Jest takie powiedzenie, że dziewczyna chce być ostatnią miłością faceta, a facet pierwszą dziewczyny, coś w tym jest, w mojej opinii faceci nie lubią wulgarnych oraz nadmiernie rozwiązłych kobiet. (Nie mówię o tym, że nie lubią dobrego seksu we własnym związku).
Rozwiązłe są fajne do ćwiczeń i na tym koniec, pewnie taki facet się obawia, że jak laska łatwo traktuje te sprawy to łatwo przyszłoby jej dorobić mu rogi gdyby zaszczyciła ją taka fantazja.
Dziewczyny trochę inaczej to postrzegają bo często łączą seks z uczuciami (poza tymi, które myślą, że zaszpanują facetowi robiąc mu dobrze w dyskotekowej toalecie ) i łączą zdradę raczej z czymś więcej, niż tylko pójściem do łózka.
Więc trudniej sobie wyobrazić, że chłopak mógłby pójść do łóżka z 1szą lepszą jak po hot doga na stacji benzynowej.

Dla mnie to jak z feminizmem, pewne kwestie uległy uwspólnieniu i ulegają i dobrze, a pewne nie, i co poradzisz. Ja np. nie chciałabym faceta, który nosi szpilki i spódniczki i też mogę. I szczerze to wolę faceta, który woli dziewczynę, która jest powściągliwa i nie idzie z byle kim niż takiego, któremu to serdecznie obojętne, jak długą kolejkę do siebie zaliczyła. Faceta, który lubi seks jak koń owies , do tego stopnia, że nie potrafi przejść obojętnie obok każdego pola też bym traktowała nie inaczej jak niepoważnie, bo też nie bardzo miałabym ochotę się zastanawiać nad jego łatwością nawiązywania seksualnych kontaktów.
Inna sprawa, że przez to panuje zakłamanie, bo dziewczynie gdy zdarzy się zapomnieć to raczej nie będzie wolała się pochwalić i stąd udawanie cnotki.
Jak to powiedział kiedyś w 1 wywiadzie pewien pan: ''one zawsze miały tylko 2''.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2015-07-12 o 08:23
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 08:22   #48
Random84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 99
Dot.: powierzchowne ocenianie kobiet

Cytat:
Z kolei jak facet (np. 25-letni) prawiczek powie, że "nie daje byle komu i dlatego jest prawiczkiem" to spotka go co najwyżej uśmiech politowania i nie obroni się przed posądzaniem, że jest po prostu fajtłapą, która nie potrafi żadnej zaliczyć.
Co śmieszniejsze czytając to forum można zauważyć że taką opinie o dwudziestoparoletnich prawiczkach mają nie te babeczki co są w stałym związku a wcześniej miały 1-2 partnerów seksualnych tylko te co dają na lewo i prawo i wymagają od innych wielkiego szacunku.
Btw. Dlaczego warto szukać żony nie mającej wcześniej dużo partnerów seksualnych:
http://www.psychologia.net.pl/serwis.php?level=1349

Cytat:
Rozwiązłe są fajne do ćwiczeń i na tym koniec, pewnie taki facet się obawia, że jak laska łatwo traktuje te sprawy to łatwo przyszłoby jej dorobić mu rogi gdyby zaszczyciła ją taka fantazja.
Jak na kobietę nieźle rozumiesz męskie podejście.

Edytowane przez Random84
Czas edycji: 2015-07-12 o 08:31
Random84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 08:28   #49
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: powierzchowne ocenianie kobiet

Cytat:
Btw. Dlaczego warto szukać żony nie mającej wcześniej dużo partnerów seksualnych:
http://www.psychologia.net.pl/serwis.php?level=1349
Hm, może po prostu takie kobiety mają porównanie; ale z 2 str po co wychodzić za innego faceta niż tego najlepszego w łóżku. Ciekawe to trochę jest.
A może po prostu wierność tak naprawdę nie jest dla takich osób, i stąd późniejszy brak satysfakcji w małżeństwie, co by facet nie zrobił, nie przeskoczy tego, że dla jego dziewczyny to za mało.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-12, 09:39   #50
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: powierzchowne ocenianie kobiet

Ja bym tez nie chciała faceta, który bierze co mu sie nawinie. Nie wiem skąd przekonanie w facetach, ze wybzykanie połowy miasta to jakis rodzaj zaradnosci... brzydziłabym sie isc do łózka z taka osoba.
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 10:14   #51
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: powierzchowne ocenianie kobiet

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Jest takie powiedzenie, że dziewczyna chce być ostatnią miłością faceta, a facet pierwszą dziewczyny, coś w tym jest, w mojej opinii faceci nie lubią wulgarnych oraz nadmiernie rozwiązłych kobiet.
Bo tak jest

Jak mijam dziewczynę na ulicy i na 2-3 zdania słyszę 2-3 przerywniki ch.., k... to wiem, że nigdy bym się z taką nie umówił.
To samo tyczy się wulgarnego ubioru, ale tu jeszcze można trochę odpowiedzialności zwalić na gust i na pewno znajdą się jednak faceci, którym to jakoś jeszcze przypasuje.
Wulgarne zachowanie (taki całokształt powiedzmy) to w ogóle poniżej krytyki.

Co do rozwiązłości to czasami to postrzeganie bywa zabawne. Powiedzmy (okej, to sytuacja z przeszłości) jestem w klubie, ale nie takiej typowej dyskoteczce. Taki tam melodyjny rock, rozne arctic monkeys itd. Nie ma prawie szpileczek, dresów, ludzie powiedzmy z grubsza normalni
No i jest dziewczyna. Ładna. Przynajmniej tak sobie myślę. Mam ochotę podejść potańczyć, ale potem widzę jak podchodzi do niej jeden, drugi, trzeci, czwarty, wszyscy "tańczą" z nią w jeden i ten sam sposób .. niewiele różniący się od tego co się robi w pozycji horyzontalnej Jak jest efekt ? Już mi się ona nie podoba. Już nie mam ochoty do niej podchodzić i nie ma kompletnie żadnego znaczenia, że ona może ma dzisiaj taki dzień, że chce się wyszaleć, że w głębi ducha jest spokojną, fajną dziewczyną. Już jej nie chcę.

Myślę, że to fajnie pokazuje cały mechanizm. Mamy przecież zaledwie do czynienia z tańcem, który akurat w tym wypadku miał spory podtekst erotyczny, no ale jednak z tańcem. Co miałem w głowie ? Podświadome: "stać Cię na coś lepszego". Czymkolwiek by to było. Ten mechanizm działa teraz, działał 5 lat temu, i działał gdy miałem, bo ja wiem z 13 lat i zaczynały mi się podobać dziewczyny. (jeśli np. dziewczyna wybrała nie tego, zadawała się z jakąś łajzą Romanem to już potem "nikt" jej nie chciał - to było coś w stylu: "Po Romanie już jej nie chcę").

Dla mnie szalenie ważne zawsze było to z kim dziewczyna się zadaje. Jeśli jej chłopak był spoko, ogarnięty, inteligentny i tak dalej to mogła nawet jeszcze zyskać w oczach bo moja logika była mniej więcej taka: "no okej, spoko koleś, inteligentny, dobrze wygląda - nic dziwnego, że jest z nim". Natomiast jak widzisz dziewczynę z przypadkową "łajzą" jedną, drugą to potem dochodzi do Ciebie świadomość, że może masz skrzywiony obraz, najpierw sobie myślisz: "co ona w nim widzi?", a potem zaczynasz sobie zdawać sprawę, że skoro ona z takimi jest to znaczy, że do nich ... pasuje.

No a że sam masz ich za łajzy (więc w domyśle siebie za kogoś lepszego), więc ... już jej nie chcesz i jej atrakcyjność w Twoich oczach popikowała w dół.
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 10:18   #52
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: powierzchowne ocenianie kobiet

Cytat:
Napisane przez _Supernova_ Pokaż wiadomość
Ja bym tez nie chciała faceta, który bierze co mu sie nawinie. Nie wiem skąd przekonanie w facetach, ze wybzykanie połowy miasta to jakis rodzaj zaradnosci... brzydziłabym sie isc do łózka z taka osoba.
No ja też nie wiem, bo w maczaniu gdzie dadzą i popadnie niczego super męskiego nie widzę, za to życie nie tą główką co trzeba- już tak.

Za to zgadzam się, że mimo wszystko te podwójne standardy w tej kwestii panują, chociaż trudno mi pojąć takie widzenie:
Cytat:
Źle postrzegam idealizowanie facetów którzy ruchają to co nie ucieka na drzewo.
- jak DopplegangerEddarda powodów idealizacji nie widzę, ale być może są środowiska, gdzie tak jest.

No i o tych podwójnych standardach , także na tym forum, pisze Gregorius_ :
Cytat:
To trochę tak jak dziewczyna mówi, że jest dziewicą i nie chce dać pierwszemu lepszemu. Większość stwierdzi, no okej - masz swoje zasady.
Z kolei jak facet (np. 25-letni) prawiczek powie, że "nie daje byle komu i dlatego jest prawiczkiem" to spotka go co najwyżej uśmiech politowania i nie obroni się przed posądzaniem, że jest po prostu fajtłapą, która nie potrafi żadnej zaliczyć.
- no i jak pisze: nie zawsze te standardy to korzyść dla mężczyzn.

Edytowane przez madana
Czas edycji: 2015-07-12 o 10:47
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 10:44   #53
201704110957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 673
Dot.: powierzchowne ocenianie kobiet

Ja zaś nie rozumiem tej mody, tego trendu wyzwolenia kobiet, singielek, które całemu światu chcą pokazać jak są wyluzowane i nowoczesne poprzez kontakty seksualne. Skąd my o tym wiemy? Bo takie osoby chwalą się tym w większości przypadków, a potem zdziwienie wielkie, że ktoś za plecami wyraża swoją opnie. Mi takie poluzowanie obyczajów aż za bardzo nie odpowiada, ale żeby od razu kogoś napiętnować to bez przesady.
To co nasłuchałam się od innych babek, to czasami mam wrażenie, że świat nie idzie w dobrym kierunku. I nie piszę tutaj o jakimś przesadnym purytanizmie, ale za duża swoboda seksualna wcale nie niesie ze sobą tylko pozytywnych skutków. I kobieta nigdy nie będzie jak mężczyzna, tak samo mężczyzna nie będzie jak kobieta. Są różnice w płci. Co nie znaczy, że facet skaczący z kwiatka na kwiatek będzie postrzegany pozytywnie - może wśród kolegów, bo takiego pana też bym pogoniła.
A potem mamy już taka patologię jak w Norwegii odnośnie nauki alfabetu przez dzieci z nowym podręcznikiem i akcje w stylu e jak erekcja, słoń kierujący swoją trąbę w kierunku znajdującego się w stanie wzwodu penisa leżącego pod drzewem mężczyzny oraz naga kobietę otoczona przez mężczyzn. Z takiego pokolenia to już nie wiem nawet jaka swoboda seksualna może wyjść.
201704110957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 11:03   #54
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: powierzchowne ocenianie kobiet

Cytat:
Napisane przez Gregorius_ Pokaż wiadomość



To trochę tak jak dziewczyna mówi, że jest dziewicą i nie chce dać pierwszemu lepszemu. Większość stwierdzi, no okej - masz swoje zasady.
Z kolei jak facet (np. 25-letni) prawiczek powie, że "nie daje byle komu i dlatego jest prawiczkiem" to spotka go co najwyżej uśmiech politowania i nie obroni się przed posądzaniem, że jest po prostu fajtłapą, która nie potrafi żadnej zaliczyć.

Taki mamy świat. Podwójne standard są i będą. Przykład wyżej pokazuje, że nie zawsze te podwójne standardy działają na korzyść mężczyzn.
Ale taka 25 letnia dziewica, to też nie koniecznie ma lekko.
Już nie pamiętam gdzie czytałem wypowiedź takiej panienki, co to chłopak uciekł jak mu powiedziała, nabawiło się dziewczę ino większych kompleksów.

Z resztą hasło >nie chciałam dać pierwszemu lepszemu, wypowiadane w tym wieku, może wskazywać na pewne niekoniecznie pożądane cechy. Które u wielu wzbudzą podejrzenia.

Tak że tu bym stawiał na remis w obecnych czasach, facet fajtłapa- panienka księżniczka
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 15:36   #55
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: powierzchowne ocenianie kobiet

To, żeby nie księżniczkować musi dać pierwszemu lepszemu ? Nie wiem jak w innych środowiskach ale dziewice są raczej pożądane a moje codzienne środowisko nie jest górnolotne.

Odchodzi wiele nieprzyjemnych cech typu, np. to, że może być puszczalska albo zdradzać a co do libido to mam dwie koleżanki ponad 20-letnie dziewice i mógłbym sobie rękę uciąć, że z żadną z nich nie byłoby nudno (a jedna to ma taki tyłek, że uuu ;3).
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 16:55   #56
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: powierzchowne ocenianie kobiet

Cytat:
Napisane przez Gregorius_ Pokaż wiadomość
Taki mamy świat. Podwójne standard są i będą.
Co nie zmienia faktu, że warto dbać o własny sposób wyrażania się i nie używać określeń ,,zaliczać'' albo ,,dawać'' w kontekście seksu. Wiesz, dlaczego kobieta nie powie ,,zaliczyłam Maćka''? Twoja teoria jest z dupy wzięta, więc wyjaśnię: bo kobieta mentalnie żyjąca w XXI wieku rozumie, że seks jest przyjemnością dla obu stron i podział roli na ,,zaliczającego'' i ,,dającą'' (albo odwrotnie) jest a) krzywdzący b) do niczego niepotrzebny. Każdy ma prawo do swojej opinii o rozwiązłych osobach, ale oczy mi krwawią, jak widzę ,,oddała mu się'' i inne seksistowskie określenia, podczas gdy tych neutralnych, umożliwiających dyskusję na poziomie w naszym języku nie brakuje.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 22:17   #57
201704110957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 673
Dot.: powierzchowne ocenianie kobiet

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Co nie zmienia faktu, że warto dbać o własny sposób wyrażania się i nie używać określeń ,,zaliczać'' albo ,,dawać'' w kontekście seksu. Wiesz, dlaczego kobieta nie powie ,,zaliczyłam Maćka''? Twoja teoria jest z dupy wzięta, więc wyjaśnię: bo kobieta mentalnie żyjąca w XXI wieku rozumie, że seks jest przyjemnością dla obu stron i podział roli na ,,zaliczającego'' i ,,dającą'' (albo odwrotnie) jest a) krzywdzący b) do niczego niepotrzebny. Każdy ma prawo do swojej opinii o rozwiązłych osobach, ale oczy mi krwawią, jak widzę ,,oddała mu się'' i inne seksistowskie określenia, podczas gdy tych neutralnych, umożliwiających dyskusję na poziomie w naszym języku nie brakuje.
Bo taki jest świat i tak mówią ludzie i raczej nic tego nie zmieni. I słyszałam nawet jak dziewczyna mówiła - zaliczyłam niezłą d... o facecie, więc to nieprawda, że kobieta tak nie mówią!
201704110957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 13:50   #58
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: powierzchowne ocenianie kobiet

Cytat:
Napisane przez LadyDeMadeline Pokaż wiadomość
I słyszałam nawet jak dziewczyna mówiła - zaliczyłam niezłą d... o facecie, więc to nieprawda, że kobieta tak nie mówią!
I nikt jej nie wyśmiał?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 14:07   #59
berenka
Zadomowienie
 
Avatar berenka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 181
Dot.: powierzchowne ocenianie kobiet

Mowienie o "zaliczaniu drugiego czlowieka", czyli traktowanie zywej istoty jak przedniotu, w kazdych ustach (niewazne czy to akurat damskie czy meskie) brzmi zle, bo tez zle swiadczy przede wszystkim o czlowieku, ktory takie zdanie wyraza.
berenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 14:36   #60
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: powierzchowne ocenianie kobiet

Nie sądzę. Chodziło tylko i wyłączeni o seks, przecież to jest potrzeba fizjologiczna, jak jedzenie Nie nadajmy temu jakiś wyższych uczuć Mieli ochotę na seks to jedno drugie wyr***** i tyle hah. Dobra koniec żartów.

Dla mnie to hipokryzja spłycanie seksu a później gdy ktoś mówi "zaliczyłam tego" to oskarża go o coś tam. Ma to tyle samo sensu co bycie wege i namawianie albo zrobienie sobie aborcji.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-20 12:53:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.