Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II) - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-09, 05:50   #4201
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Melduje za ostatnie 3 dni baaardzo długie spacery po Łebie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 06:50   #4202
marcia0484
Raczkowanie
 
Avatar marcia0484
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 245
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Witam, ja wczoraj 30 min na rowerku stacjonarnym, nie miałam siły na ćwiczenia
marcia0484 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 08:20   #4203
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Ja w poniedziałek 20km na rowerze zrobiłam, nawet fajnie się jeździło mimo upału. Ludzie się kąpali, zamiast łazić deptakiem wokół zalewu, to nie musiałam nikogo omijać. Dziś może też się skuszę na jakieś ćwiczenia. bo przez ostatnie dwa dni zupełnie nie było na to czasu.
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 11:41   #4204
papryczka22
Raczkowanie
 
Avatar papryczka22
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 73
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

U mnie w sobotę cardio i brzuch z Mel B, potem 4 dniowy wyjazd. Za to dziś juz 20 min na uda i pośladki z Natalia Gacka, boczki z Tiff i brzuch z Mel B. Przed obowiązkowo rozgrzewka i po rozciąganie tez z Mel B
papryczka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 06:52   #4205
marcia0484
Raczkowanie
 
Avatar marcia0484
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 245
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Hej, ja znów skromnie 30 min. na rowerku stacjonarnym może w weekend będę miała większego kopa
marcia0484 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 17:06   #4206
papryczka22
Raczkowanie
 
Avatar papryczka22
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 73
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Hej melduje dziś intensywny trening obwodowy i 14min abs z N. Gacka
papryczka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 21:32   #4207
marcia0484
Raczkowanie
 
Avatar marcia0484
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 245
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Cytat:
Napisane przez papryczka22 Pokaż wiadomość
Hej melduje dziś intensywny trening obwodowy i 14min abs z N. Gacka
Hej, możesz mi podesłać linki ćwiczeń z N. Gacka, nigdy z nią nie ćwiczyłam a słyszałam że to jedna z nielicznych trenerek, która prawidłowo wykonuje ćwiczenia
Ja standardowo, How to lose weight , Best exercises for burning calories z Rebeccą L. i boczki z Tiff
Miłego i aktywnego weekendu
marcia0484 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-12, 11:18   #4208
papryczka22
Raczkowanie
 
Avatar papryczka22
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 73
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

http://m.youtube.com/watch?v=vmXb_XDpSvI
http://m.youtube.com/watch?v=TBRCq_JnfUc

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

http://m.youtube.com/results?q=Natalia+gacka&sm=3

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Polecam serio dają w kość i chyba będą moimi ulubionymi zakwasy miałam takie ze wczoraj zrobiłam sobie wolne a dzisiaj w planie Mel B cardio i trening całego ciała

Edytowane przez papryczka22
Czas edycji: 2015-07-12 o 11:19
papryczka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 13:16   #4209
marcia0484
Raczkowanie
 
Avatar marcia0484
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 245
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Cytat:
Napisane przez papryczka22 Pokaż wiadomość
http://m.youtube.com/watch?v=vmXb_XDpSvI
http://m.youtube.com/watch?v=TBRCq_JnfUc

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

http://m.youtube.com/results?q=Natalia+gacka&sm=3

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Polecam serio dają w kość i chyba będą moimi ulubionymi zakwasy miałam takie ze wczoraj zrobiłam sobie wolne a dzisiaj w planie Mel B cardio i trening całego ciała
Dziękuję muszę spróbować tych treningów, jeszcze TABATA mnie zaciekawiła, bo widzę że jest to konkretny interwał, dobry na zakończenie treningu i przyspieszający metabolizm a potem rozciąganie i spalamy tłuszczyk jeszcze długo po dziś mam w planach wycieczkę rowerową jak nie będzie padać a co z tego wyjdzie zamelduje
marcia0484 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 13:22   #4210
papryczka22
Raczkowanie
 
Avatar papryczka22
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 73
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Marcia nie ma za co a Tabaty jeszcze nie sprawdzałam, ale na pewno skuszę się po weekendzie ;-)
papryczka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 16:51   #4211
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Ja dziś 24 km na rowerze. Jeździłam wokół mojej ulubionej Pogorii, ale dzisiaj względnie łagodna pogoda i sporo ludzi, zamiast się kąpać, robiło tłok na deptaku, i to momentami w taki chamski sposób, specjalnie nie schodząc ze środka ścieżki (mimo że to jednocześnie deptak i ścieżka rowerowa, bez wydzielonych pasów), grrr I się wkurzyłam i pojechałam na drugą stronę miasta

Ogólnie nie wiem, czy to pochwalicie, ale jestem na diecie proteinowej (Dukan) już trzy tygodnie i jak na razie spadek 3kg (efekt jedzenia i sportu). Siostra już ponad 6kg zrzuciła w ten sposób i po prostu nie mogłam nie spróbować! Aczkolwiek kumpela, która jest lekarzem, przestrzegała mnie trochę przed długotrwałym stosowaniem Dukana. Zobaczymy.
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-12, 17:33   #4212
papryczka22
Raczkowanie
 
Avatar papryczka22
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 73
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Z tego co słyszałam dieta Dukana jest niebezpieczna, chyba bym się nie odważyła.. A póki co diety i tak u mnie nie wchodzą w rachubę, bo jestem karmiąca więc mam problem z głowy, zostaje tylko zdrowe jedzonko
papryczka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 18:20   #4213
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Ja sie zmobilizowałam i wczoraj i dzisiaj zrobiłam sobie takie małe siłowe treningi wczoraj góra, dzisiaj dół.

Dla mnie kompletnie nie ma diety, mam swoją własną - jem wszystko, ale staram się jak najzdrowiej i w odpowiednich ilościach. Słodkiego sobie nie odmawiam, i w sumie dzięki temu że kiedy mam ochote to sobie pozwalam to jem o wiele mniej słodkiego niz kiedyś kiedy robiłam sobie zakazy.
Wczoraj kupiłam sobie masło orzechowe, bede wcinać z waflami ryżowymi

Co do Dukana to bardzo bym uważała, mam znajomą , która wylądowała potem z nerkami w szpitalu...
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 18:46   #4214
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Właśnie nerki podobno odzywają się po Dukanie, jeśli w trakcie diety się pije za mało wody i z tego powodu organizm jest słabo przefiltrowany. Co najmniej 2l wody trzeba pić, obowiązkowo! Dlatego bardzo tego pilnuję.

Też uważam, że nie ma co sobie zabraniać dla samej zasady, jeśli dawkowanie np. słodyczy, ale z głową, przynosi lepsze efekty. Prawda jest taka, że od wszystkiego się można odzwyczaić. Tak, jak ja od chipsów Były tygodnie, gdzie ze trzy, nawet cztery razy wieczorami pochłaniałam po paczce, a to do serialu, a to u znajomych. No i kiedy w sklepie, przechodząc obok chipsów, przypominam sobie, jakie mam potem wyrzuty sumienia, to już mnie nie ciągnie. Co nie znaczy, że czasem nie zjem, np. u kogoś na grillu.
Ja za masłem orzechowym nie przepadam, ale zrobiłam sobie za to dukanową nutellę i wpierniczam
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 19:18   #4215
papryczka22
Raczkowanie
 
Avatar papryczka22
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 73
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Czekoladowoo zgadzam się w 100% chociaż dziś się skusilam na karpatke i szejka ale za to mocniejszy trening i będzie ok, wyrzuty sumienia znikną :-D
papryczka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 19:34   #4216
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Ja generalnie w sobote/niedziele kupuje sobie zawsze coś na wieczór do filmu. Jakieś chipsy, czy ciastka, taka juz tradycja To zamiast kolacji. Ale czasem zdarza się, że po prostu sobie coś dobrego ugotuje. Jakiś makaron z warzywami, tortille itd.

A w inne dni - w zasadzie rzadko mam jakąś wielka ochote na słodkie, ale jeśli mnie najdzie no to pewnie, jem
Kiedyś sobie zabraniałam i tylko czekałam na moment az bede mogła coś niedobrego zjeść. Znam osoby które sobie pozwalają raz na jakiś czas, i tak naprawde zjadają tego o wiele więcej niż ja przez miesiąc czy dwa
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 19:35   #4217
marcia0484
Raczkowanie
 
Avatar marcia0484
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 245
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Witam ponownie, tak jak planowałam, byłam na wycieczce rowerowej, 22 km i dużo polnych piaszczystych dróg było, a na koniec deszcz, ale pogoda super
marcia0484 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 06:24   #4218
planetgirl
Zadomowienie
 
Avatar planetgirl
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 1 238
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Widzę, że świeżynki napędzają wątek nowymi treningami. Ja nie ćwiczę, tak jak wspominałam ograniczyłam jedzenie do tych 1300-1000 kcal. Co też nie jest chwalone. Waga doszła do 60 kg czyli zostało mi 1-2 kg do wago z przed porodów. Mój żołądek coraz lepiej radzi sobie z mniejszą dawką jedzenia. Unikam słodkiego, ale na pewno nie jest tak że nie skusze się ja jakąś kostkę czeko bądź kawałek batona. Odkryłam soczewicę Nie wiedziałam, że jest tak dobra. Woda z cytryną są moimi najlepszymi przyjaciółkami w ostatnim czasie. Póki co męczy mnie przeziębienie. Jak już będę w pełni zdrowa znów zamierzam zacząć biegać. Będę testować swoją wytrzymałość poprzez bieg na zasadzie interwałów.
planetgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 06:43   #4219
papryczka22
Raczkowanie
 
Avatar papryczka22
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 73
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

A mój żołądek niestety się nie polubił z wodą z cytryna, bo od kiedy ją pije daje o sobie znać w bolesny sposób :-/ dlatego tymczasowo musze ją odstawić, a szkoda :-( wczorajszy plan ćwiczeniowy zaliczony. Dziś chyba znów będzie Gacka
papryczka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-13, 11:19   #4220
papryczka22
Raczkowanie
 
Avatar papryczka22
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 73
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Dziś juz "potańczone" z Tiff Hot Body Warm Up i Low Impact Butt Sculpting Workout, ABS Mel B, a na koniec Tabata Natalii Gacki :-D jest moc :-P
papryczka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 11:43   #4221
marcia0484
Raczkowanie
 
Avatar marcia0484
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 245
Thumbs up Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Cytat:
Napisane przez papryczka22 Pokaż wiadomość
Dziś juz "potańczone" z Tiff Hot Body Warm Up i Low Impact Butt Sculpting Workout, ABS Mel B, a na koniec Tabata Natalii Gacki :-D jest moc :-P
WOW super Ja też muszę dołączyć na koniec Tabatę na podkręcenie metabolizmu, może dziś się uda, już ściągnęłam filmik plus ten na uda i pośladki, który mi wrzuciłaś, oczywiście będę meldować
marcia0484 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 12:09   #4222
papryczka22
Raczkowanie
 
Avatar papryczka22
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 73
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Z tych wszystkich treningów Tabata jest najkrótsza i najcięższa :-D po ledwo oddech łapałam i mięśnie mi drżały. Postaram się ją dodawać na koniec ćwiczeń chociaż ze 2 razy w tygodniu. ogólnie ja wciąż szukam czegoś nowego, nie lubię powtarzać tych samych treningów, więc jak znajdziecie coś ciekawego koniecznie dajcie znać :thumbup:
papryczka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 12:57   #4223
planetgirl
Zadomowienie
 
Avatar planetgirl
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 1 238
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Dziewczyny, ale Tabata nie powinna być łączona z innymi ćwiczeniami. Jeśli wsadzimy w Tabatę całą swoją energię to jest bardziej efektywniejsza niż 30 min treningu. Jest to dość niebezpieczny trening choćby dla naszego serca dlatego po waszych wysiłkach nie powinniście jej dodawać, bo ona wtedy i tak nie jest poprawnie wykonana, gdyż wcześniej wyładowałyście energię na inne zestawy. Tabatę róbcie jak ,np nie macie czasu, chęci na dłuższy trening, albo róbcie ją na przemian co drugi dzień TIFFANY-TABATA-TIFFANY i tak cały tydzień Bądźcie ostrożne
planetgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 13:41   #4224
marcia0484
Raczkowanie
 
Avatar marcia0484
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 245
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Cytat:
Napisane przez planetgirl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale Tabata nie powinna być łączona z innymi ćwiczeniami. Jeśli wsadzimy w Tabatę całą swoją energię to jest bardziej efektywniejsza niż 30 min treningu. Jest to dość niebezpieczny trening choćby dla naszego serca dlatego po waszych wysiłkach nie powinniście jej dodawać, bo ona wtedy i tak nie jest poprawnie wykonana, gdyż wcześniej wyładowałyście energię na inne zestawy. Tabatę róbcie jak ,np nie macie czasu, chęci na dłuższy trening, albo róbcie ją na przemian co drugi dzień TIFFANY-TABATA-TIFFANY i tak cały tydzień Bądźcie ostrożne
To zależy jakie treningi przed TABATĄ wykonamy, jeśli intensywne cardio 30 min to TABATA do tego może być zabójcza, ale jeśli robimy na początek modelujące to zakończenie TABATĄ nie powinno być niebezpieczne, kwestia naszej wydolności i zdrowia (każdy intesywny trening cardio wymaga odpowiedniego przygotowania i zdrowego serducha). Poprawcie mnie jeśli się mylę
marcia0484 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 13:47   #4225
papryczka22
Raczkowanie
 
Avatar papryczka22
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 73
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Wydaje mi się, że wystarczy słuchać swojego ciała i realnie oceniać jego możliwości. Wiadomo, że po ciężkim treningu tabata nie będzie mądrym rozwiązaniem rozsądek przede wszystkim tabata jako trening awaryjny w trudniejsze dni to tez dobre rozwiązanie :thumbup: te 4 minutki zawsze się znajdzie

Edytowane przez papryczka22
Czas edycji: 2015-07-13 o 13:48
papryczka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 16:03   #4226
planetgirl
Zadomowienie
 
Avatar planetgirl
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 1 238
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

http://www.sfd.pl/Tabata_czyli_treni....-t453687.html Podsyłam link, który powie wam wszystko Polecam zapoznać się z treścią gdyż sfd to jedna z najlepszych stron internetowych, gdzie jest kopalnia wiedzy związana ze sportem i na podstawie tej strony warto się kształcić w tej dziedzinie.
Ja i dziewczyny, które są od początku watku dzięki tej stronie rozwiewamy wszystkie swoje wątpliwości
planetgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 16:18   #4227
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Sfd to tez nie jest jakaś wyrocznia. Ja raczej nie korzystam.

Trzeba słuchać swojego organizmu i jeśli komuś służy tabata po lekkim treningu to czemu nie jeśli czuje się na siłach.
To tak jak nie robi się cardio kiedy robi się nogi, a ja robie i tak i tak też zalecił mi trener
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 06:00   #4228
planetgirl
Zadomowienie
 
Avatar planetgirl
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 1 238
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Wiem, że [B]WERTY[/B i Noisy wiele czarpaly z tej strony i opierały się na niej, a one są jednak dość porządnie w temacie jeśli chodzi o ćwiczenia.
Tak jak pisze w sfd po tabacie powinno być słabo, zbierać się na wymioty. To oznaka prawidłowo wykonanego treningu. Jeśli ktoś po takim ćwiczeniu jest na siłach to tabata była w dwóch słowach gucio warta.
planetgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 06:16   #4229
papryczka22
Raczkowanie
 
Avatar papryczka22
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 73
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Tak to już jest, że zdania są podzielone. Jedni mówią, że nie można łączyć tabaty z innymi ćwiczeniami a inni, że dieta 1000 kcal jest niezdrowa, a i tak każdy zrobi tak jak uważa dla siebie za słuszne
papryczka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 06:22   #4230
planetgirl
Zadomowienie
 
Avatar planetgirl
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 1 238
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Dieta 1000 kcal jest niezdrowa jeśli stosuje się ją dłużej niż jest zalecane
planetgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-16 16:41:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.