Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-07-13, 13:32   #1321
princesss_
Raczkowanie
 
Avatar princesss_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 39
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

emma-e4 te¿ mi siê tak wydajê tylko nie wiem czy celowaæ dalej w rozja¶niaj±ce na poziomie 12, czy mo¿e ju¿ na spokojnie ni¿ej (10,11) i czy k³a¶æ popiel po kropce, per³, czy popiel z per³±, bo boje siê zieleni. Mam wra¿enie, ¿e mo¿e mi j± wybiæ od popielu, choæ wydaje mi siê, ¿e ¿ó³te nie s±. Trudno mi oceniæ co znajduje siê w tym okaleczonym baleja¿u o.O
Zastanawiam siê nad Kolestonem 11/1 + 12.22 albo Majirell 10,21 ...

Ps. By³abym wdziêczna za namiar sytuacjê Deadly kitten, bo wyszukiwarka tu nie da³a rady, a od tygodni przekopuje w±tki o dekoloryzacji, k±pielach, rozja¶nianiu, ¿ó³to/rudych odcieniach i szukam czego¶ co by pomog³o na wszystkich w³osowych blogach.
__________________
Zawsze trzeba próbowaæ ogarn±æ otaczaj±c± nas rzeczywisto¶æ i nie poddawaæ siê za wszelk± cenê
.

Piêkno w sercu, widoczne jest i na zewn±trz <3

walczê z w³osami po 10 latach mroku http://pokazywarka.pl/ize7x2/

Edytowane przez princesss_
Czas edycji: 2015-07-13 o 13:58
princesss_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-13, 14:22   #1322
DeadlyKitten
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Ja swoj± sytuacjê opisywa³am na poprzedniej stronie, ale niestety rozwi±zania wci±¿ brak, wiêc mój przypadek Ci niestety nie pomo¿e

Po rozwa¿eniu wielu opcji, chyba zdecydujê siê na kupno kolestona 9.12 i 0.18, zrobiê test na pasemku sam± farb± i je¿eli bêdzie trzeba (wci±¿ bêdzie rudo) to bêdê kombinowaæ z tonerem.

Przez d³u¿sz± chwilê by³am zdecydowana na ponowne rozja¶nianie, ale ostatecznie stwierdzi³am, ¿e nie wiem czy dobrze czu³abym siê w ja¶niejszych w³osach i bez sensu je niszczyæ tylko po to ¿eby zaraz znów je przyciemniaæ...

Liczy³am ¿e uda siê poprawiæ odcieñ tañszym sposobem, ale ju¿ zapienianie go³êbim popielem mia³o nim byæ a poskutkowa³o szaro zielonymi, ciemnymi w³osami.. (mo¿e która¶ z Was potrafi wyja¶niæ sk±d taki efekt?)
DeadlyKitten jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-13, 14:30   #1323
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DeadlyKitten Poka¿ wiadomo¶æ
Ja swoj± sytuacjê opisywa³am na poprzedniej stronie, ale niestety rozwi±zania wci±¿ brak, wiêc mój przypadek Ci niestety nie pomo¿e

Po rozwa¿eniu wielu opcji, chyba zdecydujê siê na kupno kolestona 9.12 i 0.18, zrobiê test na pasemku sam± farb± i je¿eli bêdzie trzeba (wci±¿ bêdzie rudo) to bêdê kombinowaæ z tonerem.

Przez d³u¿sz± chwilê by³am zdecydowana na ponowne rozja¶nianie, ale ostatecznie stwierdzi³am, ¿e nie wiem czy dobrze czu³abym siê w ja¶niejszych w³osach i bez sensu je niszczyæ tylko po to ¿eby zaraz znów je przyciemniaæ...

Liczy³am ¿e uda siê poprawiæ odcieñ tañszym sposobem, ale ju¿ zapienianie go³êbim popielem mia³o nim byæ a poskutkowa³o szaro zielonymi, ciemnymi w³osami.. (mo¿e która¶ z Was potrafi wyja¶niæ sk±d taki efekt?)
A nie lepiej wzi±æ 9.21?
Na zdjêciu w³osy wygl±daj±, jakby mia³y wiêcej ¿ó³tych tonów z lekkim dodatkiem rudawych. I pewnie dlatego te¿ po go³êbim popielu wysz³y Ci zielone w³osy, bo popiel + ¿ó³ty daje w³a¶nie taki efekt.
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-13, 14:44   #1324
princesss_
Raczkowanie
 
Avatar princesss_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 39
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Mi po popielu te¿ gdzieniegdzie wybi³o taki jakby zielonkawy ;/ troche ¿a³ujê, ¿e po³o¿y³am koñcówkê .11, a nie zwyk³e .1 lub .12. Zasugerowa³am siê dominacj± rudego po³ysku. Wydaje mi siê, ¿e to jednak przez nietrafn± ocenê odcieni, bo gdzie¶ musia³y siê skrywaæ z³ote odcienie, a to w³a¶nie daje wariant zielony

Teraz jeszcze my¶lê nad Alfaparfem 9,13 (ale widzia³am, ¿e wychodzi trochê rudawo i obawiam siê, ¿e wyjdzie ciep³o) albo te¿ z tej firmy te najja¶niejsze. Tylko jak ja chce taki kolor jak tu http://lightblondhair.blogspot.com/2...ajirel-82.html (a tu u¿yto poziomu 8, ale na ja¶niejszych w³osach ni¿ moje) to po tych 5 k±pielach rozja¶niaj±cych mo¿e nie trzeba ju¿ ich tymi farbami rozja¶niaj±cymi tyraæ. Czy trzeba?

martaakow zaczê³am pisaæ posta zanim doda³a¶ swojego i wysz³o, ¿e siê powtórzy³am. A propo tej zieleni

Oszaleæ mo¿na z tymi odcieniami, bo zale¿nie od ¶wiat³a inaczej to wygl±da u mnie teraz, a nie s± ca³e takie jasne i równomierne jak na 1 zdjêciu. Raczej wygl±daj± jak na 2 ostatnich czyli tak http://s2.ifotos.pl/img/cjpg_wawahwe.jpg
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (78,5 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (75,5 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (53,0 KB, 20 za³adowañ)
__________________
Zawsze trzeba próbowaæ ogarn±æ otaczaj±c± nas rzeczywisto¶æ i nie poddawaæ siê za wszelk± cenê
.

Piêkno w sercu, widoczne jest i na zewn±trz <3

walczê z w³osami po 10 latach mroku http://pokazywarka.pl/ize7x2/

Edytowane przez princesss_
Czas edycji: 2015-07-13 o 15:03
princesss_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-13, 15:14   #1325
DeadlyKitten
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
A nie lepiej wzi±æ 9.21?
Na zdjêciu w³osy wygl±daj±, jakby mia³y wiêcej ¿ó³tych tonów z lekkim dodatkiem rudawych. I pewnie dlatego te¿ po go³êbim popielu wysz³y Ci zielone w³osy, bo popiel + ¿ó³ty daje w³a¶nie taki efekt.
My¶la³am, ¿e 9.21 a 9.12 to nieznaczna ró¿nica, ale je¿eli tak to wezmê alfaparf 9.21. Utleniacz wystarczy 6 %?

A mo¿e w ogóle lepiej powtórzyæ zapienianie tylko ze szlachetn± per³±?

Ju¿ nie wiem... A chcia³abym bardzo ¿eby wysz³o dobrze, bo wiadomo ¿e ka¿dy kolejny zabieg niszczy w³osy, no i portfel te¿ cierpi ;]
DeadlyKitten jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-13, 15:23   #1326
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DeadlyKitten Poka¿ wiadomo¶æ
My¶la³am, ¿e 9.21 a 9.12 to nieznaczna ró¿nica, ale je¿eli tak to wezmê alfaparf 9.21. Utleniacz wystarczy 6 %?

A mo¿e w ogóle lepiej powtórzyæ zapienianie tylko ze szlachetn± per³±?

Ju¿ nie wiem... A chcia³abym bardzo ¿eby wysz³o dobrze, bo wiadomo ¿e ka¿dy kolejny zabieg niszczy w³osy, no i portfel te¿ cierpi ;]
To zale¿y od producenta tak naprawdê. Ró¿nica mo¿e byæ niewielka, a mo¿e byæ i spora. Ja bym nie ryzykowa³a

Nie wiem, mnie zapienianie niewiele dawa³o, ale mia³am te¿ bardziej intensywne rudo¶ci i ¿ó³cie ni¿ Ty.

Sama najlepiej ocenisz stan swoich w³osów. Farbowanie na 6% nie jest nie wiadomo jak niszcz±cym zabiegiem. Praktycznie wszystkie sklepowe farby s± na 6 lub 9%, kwestia tego, jak w³osy reaguj± na farbowanie. Moje po zwyk³ym farbowaniu nie zmieniaj± praktycznie swojego stanu, dopiero rozja¶nianie je niszczy.
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-13, 15:48   #1327
martyna1818
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 3
Jakiej farby u¿yæ?

Hej. Mam pytanie jakiej mogê farby u¿yæ ,aby wyszed³ mi per³owy blond bo teraz mam taki zó³ty odcieñ a mój naturalny to ciemny br±z ju¿ mia³am robione refleksy rozja¶niaczem i wysz³y za du¿e pasma a po za tym bardzo mi teraz wypaduj±, ale muszê co¶ z nimi zrobiæ tylko najlepiej w domu.
martyna1818 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-07-13, 20:49   #1328
DeadlyKitten
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ

Sama najlepiej ocenisz stan swoich w³osów. Farbowanie na 6% nie jest nie wiadomo jak niszcz±cym zabiegiem. Praktycznie wszystkie sklepowe farby s± na 6 lub 9%, kwestia tego, jak w³osy reaguj± na farbowanie. Moje po zwyk³ym farbowaniu nie zmieniaj± praktycznie swojego stanu, dopiero rozja¶nianie je niszczy.
Mam podobnie, ale ostatnio w³osy przesz³y swoje pierwsze rozja¶nianie i trochê siê wtedy wystraszy³am, bo co prawda ¿adnych zniszczeñ nie widaæ, ale po myciu s± zupe³nie inne w dotyku ni¿ wcze¶niej i bardzo siê pl±cz±. Oczywi¶cie kolor wtedy nie wyszed³ taki jak chcia³am, wiêc w ci±gu kilku dni nak³ada³am na nie jeszcze i farbê i szanponetke i potem codziennie my³am szamponem przeciw³upie¿owym.. Wiele ostatnio przesz³y, dlatego tak siê bojê cokolwiek zrobiæ, ¿eby nie przewa¿yæ szali

U¿yjê chyba wody 6% bo po prostu tak± mam w domu. Bêdê farbowaæ w weekend, mam nadziejê ¿e bêdê siê mog³a pochwaliæ efektem

Jeszcze mam pytanie odno¶nie tych mixtonów, chodzi po prostu o farbê kolestona o numerku 0/81? Czy to jeszcze jaki¶ inny produkt?

Aha i jeszcze co¶. Wcze¶niej nak³ada³am na w³osy farbê z koñcówk± .23, co prawda wyp³uka³a siê prawie do zera ale zastanawiam siê czy je¿eli na³o¿ê teraz .21 to nie zadzieje siê co¶ dziwnego z kolorem?

Edytowane przez DeadlyKitten
Czas edycji: 2015-07-13 o 21:46
DeadlyKitten jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-14, 09:28   #1329
martyna1818
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

[ATTACH]CAM00261.jpg[/ATTACH] To jest kolor moich w³osów s± ju¿ trochê zniszczone(farbowane,rozj a¶niane) a naturalnym moim kolorem jest ciemny br±z chcia³abym uzyskaæ taki kolor mój blond który chcê.jpg. ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00256.jpg (92,2 KB, 14 za³adowañ)
martyna1818 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-14, 09:51   #1330
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Ja wróci³am do Matrix 10AV, mo¿e siê komu¶ przyda fotka
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Matrix.JPG (70,4 KB, 31 za³adowañ)
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-14, 21:09   #1331
Rainberry
Mroczny Elf ¶w. Miko³aja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomo¶ci: 1 205
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Hej, podnoszê pytanie, poniewa¿ muszê siê zabraæ za to farbowanie w koñcu Czy mogê zmieszaæ rudy (7.43) z ch³odnym blondem (9.60) w celu och³odzenia i 'przygaszenia' pomarañczowo¶ci?
Rainberry jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-15, 10:05   #1332
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomo¶ci: 2 546
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

je¶li chcesz przygasiæ pomarañczowe w³osy, to popielata farba
dlaczego s±dzisz, ¿e rudy tu pomo¿e?
emma-e4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-15, 13:27   #1333
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Dok³adnie? Tutaj Ci tylko popiel co¶ pomóc mo¿e. Mieszanka, któr± poda³a¶ tylko wyostrzy kolor.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-15, 15:32   #1334
marudzia
Raczkowanie
 
Avatar marudzia
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 308
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

cze¶æ!
aktualny kolor: jasny rudy, z momentami blondu
chcê przejsc do blondu
kupi³am farbê 'mycolor' 10.03 (100ml)i kobieta doradzi³a mi utleniacz z joanny 6% (130g)
jak to wymieszaæ? w jakich proporcjach?
__________________
grunt to unikaæ nadinterpretacji.
nadinterpretacja to z³o.
marudzia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-15, 16:22   #1335
Rainberry
Mroczny Elf ¶w. Miko³aja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomo¶ci: 1 205
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Dok³adnie? Tutaj Ci tylko popiel co¶ pomóc mo¿e. Mieszanka, któr± poda³a¶ tylko wyostrzy kolor.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Chce zafarbowac na rudo Chodzi mi o to, zeby ten rudy wyszedl mniej pomaranczowy, a bardziej naturalny.

Edytowane przez Rainberry
Czas edycji: 2015-07-15 o 16:24
Rainberry jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-15, 16:35   #1336
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rainberry Poka¿ wiadomo¶æ
Chce zafarbowac na rudo Chodzi mi o to, zeby ten rudy wyszedl mniej pomaranczowy, a bardziej naturalny.
To wymieszaj z natur± - oznaczenie bez niczego po kropce (np 7 lub 8) lub .0 (np. 7.0 lub 8.0)
Powinno wyj¶æ mniej intensywnie.
A 9.60 to blond z czerwieni±, nie wiem, jak mia³by przygasiæ rudo¶æ.
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-15, 17:01   #1337
Rainberry
Mroczny Elf ¶w. Miko³aja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomo¶ci: 1 205
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
To wymieszaj z natur± - oznaczenie bez niczego po kropce (np 7 lub 8) lub .0 (np. 7.0 lub 8.0)
Powinno wyj¶æ mniej intensywnie.
A 9.60 to blond z czerwieni±, nie wiem, jak mia³by przygasiæ rudo¶æ.
No tak, niby 6 to czerwienie ale przy tym jest napisane " 9/60 bardzo jasny blond opalizujaco-naturalny
Rainberry jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-15, 17:31   #1338
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rainberry Poka¿ wiadomo¶æ
No tak, niby 6 to czerwienie ale przy tym jest napisane " 9/60 bardzo jasny blond opalizujaco-naturalny
Mimo wszystko bardziej ufam numerkom ni¿ nazwom.
I dalej uwa¿am, ¿e mo¿esz spokojnie uzyskaæ mniej intensywny kolor, mieszaj±c np. 7.43 : 8.0 w proporcjach 1:1 lub 2:1

No i mieszanie poziomu 7 z 9 wydaje mi siê trochê dziwne.
Chcesz uzyskaæ jaki poziom?
Wcze¶niej mówi³a¶ o 6 lub 7, a mieszaj±c 7 i 9, uzyskasz co¶ z poziomu miêdzy 7 i 8. Dziewi±tka przy tej siódemce siê zgubi, nie wiem po co taka ró¿nica poziomów. Jak chcesz ja¶niej ni¿ 7, u¿yj po prostu 8.43. Nawet mieszanie 7 i 8 w proporcjach 1:1 daje zwykle ciemny kolor, znacznie bli¿szy 7 ni¿ 8.

edit:
Widzê teraz, byæ mo¿e Wella ma nieco inne oznaczenia i faktycznie mo¿e byæ to kolor opalizuj±cy, ale resztê tego, co napisa³am, podtrzymujê

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2015-07-15 o 17:39
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-15, 19:11   #1339
Rainberry
Mroczny Elf ¶w. Miko³aja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomo¶ci: 1 205
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
Mimo wszystko bardziej ufam numerkom ni¿ nazwom.
I dalej uwa¿am, ¿e mo¿esz spokojnie uzyskaæ mniej intensywny kolor, mieszaj±c np. 7.43 : 8.0 w proporcjach 1:1 lub 2:1

No i mieszanie poziomu 7 z 9 wydaje mi siê trochê dziwne.
Chcesz uzyskaæ jaki poziom?
Wcze¶niej mówi³a¶ o 6 lub 7, a mieszaj±c 7 i 9, uzyskasz co¶ z poziomu miêdzy 7 i 8. Dziewi±tka przy tej siódemce siê zgubi, nie wiem po co taka ró¿nica poziomów. Jak chcesz ja¶niej ni¿ 7, u¿yj po prostu 8.43. Nawet mieszanie 7 i 8 w proporcjach 1:1 daje zwykle ciemny kolor, znacznie bli¿szy 7 ni¿ 8.

edit:
Widzê teraz, byæ mo¿e Wella ma nieco inne oznaczenia i faktycznie mo¿e byæ to kolor opalizuj±cy, ale resztê tego, co napisa³am, podtrzymujê
Poziom 9 tylko dlatego, ¿e nie maj± tego koloru na 8, docelowo zostajê przy 7. Poza tym gdzie¶ czyta³am ¿e 7/43 wychodzi ciemnej i pomy¶la³am ¿e mo¿e je¶li zmieszam z 9/60 to temu zapobiegnê. Chcia³am taka mieszankê ¿eby wyszed³ kolor druta miedzianego. Dziêkujê za pomoc

Edytowane przez Rainberry
Czas edycji: 2015-07-15 o 19:14
Rainberry jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-16, 10:28   #1340
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rainberry Poka¿ wiadomo¶æ
Poziom 9 tylko dlatego, ¿e nie maj± tego koloru na 8, docelowo zostajê przy 7. Poza tym gdzie¶ czyta³am ¿e 7/43 wychodzi ciemnej i pomy¶la³am ¿e mo¿e je¶li zmieszam z 9/60 to temu zapobiegnê. Chcia³am taka mieszankê ¿eby wyszed³ kolor druta miedzianego. Dziêkujê za pomoc
Czy ja wiem, wydaje mi siê, ¿e rudo¶ci z poziomu 7 to w³a¶nie te najbardziej typowe miedziane rude Sama farbowa³am 7.4 i wychodzi³ normalnie, prawdziwy rudy, nie okre¶li³abym go, ¿e ciemny, nie podchodzi³ w ogóle pod br±z. Czysty rudy kolor.
Chyba ¿e akurat ta farba, któr± chcesz zastosowaæ, wychodzi wyj±tkowo ciemno.
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-16, 12:59   #1341
Rainberry
Mroczny Elf ¶w. Miko³aja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomo¶ci: 1 205
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
Czy ja wiem, wydaje mi siê, ¿e rudo¶ci z poziomu 7 to w³a¶nie te najbardziej typowe miedziane rude Sama farbowa³am 7.4 i wychodzi³ normalnie, prawdziwy rudy, nie okre¶li³abym go, ¿e ciemny, nie podchodzi³ w ogóle pod br±z. Czysty rudy kolor.
Chyba ¿e akurat ta farba, któr± chcesz zastosowaæ, wychodzi wyj±tkowo ciemno.
Poszlam za Twoja rada i zamowilam 7/43 i 8/0, przetestuje chyba poprostu na jednym pasmie bez 8/0, a na drugim 2:1. Naturalne mam jasny/sredni braz i teraz mam nadzieje ze nie bede musiala co miesiac rozjasniac odrostow, zeby byl kolor jednolity Myslalam, za jakies opalizujace czy perly zrobia to, co chce uzyskac, ale boje sie przekombinowac i zostac z zielenia jakas albo po prostu z burym. Pokaze zdjecia, jak tylko zafarbuje Czy rozjasniacz musi byc tej samej firmy i do tej samej farby? Nie ma niczego do Illuminy, jest tylko do Kolestonu i Color Touch.
Rainberry jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-16, 14:26   #1342
renifer.
Raczkowanie
 
Avatar renifer.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Kochane, mo¿e która¶ z Was wie jaki jest odpowiednik koloru loreala 10,21 Stockholm w Wella illumina ?
renifer. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-16, 17:57   #1343
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rainberry Poka¿ wiadomo¶æ
Poszlam za Twoja rada i zamowilam 7/43 i 8/0, przetestuje chyba poprostu na jednym pasmie bez 8/0, a na drugim 2:1. Naturalne mam jasny/sredni braz i teraz mam nadzieje ze nie bede musiala co miesiac rozjasniac odrostow, zeby byl kolor jednolity Myslalam, za jakies opalizujace czy perly zrobia to, co chce uzyskac, ale boje sie przekombinowac i zostac z zielenia jakas albo po prostu z burym. Pokaze zdjecia, jak tylko zafarbuje Czy rozjasniacz musi byc tej samej firmy i do tej samej farby? Nie ma niczego do Illuminy, jest tylko do Kolestonu i Color Touch.
Je¶li chodzi o utleniacz to nie, nie musi byæ, wa¿ne jest stê¿enie.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez renifer. Poka¿ wiadomo¶æ
Kochane, mo¿e która¶ z Was wie jaki jest odpowiednik koloru loreala 10,21 Stockholm w Wella illumina ?
10.69 wygl±da na najbardziej zbli¿ony .

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-16, 18:54   #1344
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rainberry Poka¿ wiadomo¶æ
Poszlam za Twoja rada i zamowilam 7/43 i 8/0, przetestuje chyba poprostu na jednym pasmie bez 8/0, a na drugim 2:1. Naturalne mam jasny/sredni braz i teraz mam nadzieje ze nie bede musiala co miesiac rozjasniac odrostow, zeby byl kolor jednolity Myslalam, za jakies opalizujace czy perly zrobia to, co chce uzyskac, ale boje sie przekombinowac i zostac z zielenia jakas albo po prostu z burym. Pokaze zdjecia, jak tylko zafarbuje Czy rozjasniacz musi byc tej samej firmy i do tej samej farby? Nie ma niczego do Illuminy, jest tylko do Kolestonu i Color Touch.
Nie musi, ja zawsze u¿ywa³am utleniacza z Joanny, s± tanie, kilkana¶cie z³ za litrow± butlê
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-16, 19:46   #1345
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Dziewczyny jak uzyskaæ zimny kolor na z¿ó³kniêtym blondzie? My¶la³am o 7.21 ale nie wyjd± mi fioletowe w³osy? Albo zielone bo jest 1 na trzecim miejscu?
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-16, 20:45   #1346
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

A mo¿e co¶ z sam± 2 po kropce? Lub 22? Per³a, czyli 2 niweluje ¿ó³ty w³a¶nie. U¿ywa³am nawet podwójnej i nic z³ego siê nie dzia³o.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-16, 21:02   #1347
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
A mo¿e co¶ z sam± 2 po kropce? Lub 22? Per³a, czyli 2 niweluje ¿ó³ty w³a¶nie. U¿ywa³am nawet podwójnej i nic z³ego siê nie dzia³o.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
A czy jak pofarbuje np. 7.2 to bêdê mog³a pó¼niej po³o¿yæ 7.1 za miesi±c?
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-16, 21:03   #1348
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Pewnie. Ch³odne odcienie siê ze sob± nie gryza.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-16, 21:57   #1349
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Pewnie. Ch³odne odcienie siê ze sob± nie gryza.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

Dziêkujê mam nadziejê, ¿e ten 7.2 nie bêdzie siê wyp³ukiwa³y na z³oto ju¿. Uwielbiam rudy kolor w³osów, ale tak mnie denerwuje to ¿e siê sp³ukuj± na z³oto ze mam do¶æ :roletowe:
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-16, 23:59   #1350
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Nie ma za co, rozumiem :-*. Mam nadziejê, ¿e ³adnie chwyci.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-04-15 15:41:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.