Zdeterminowane na maxa! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-18, 14:10   #31
Sheia
Przyczajenie
 
Avatar Sheia
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Zdeterminowane na maxa!

Hej dziewczęta, można się do Was przyłączyć?

Nie potrafię się zdeterminować, żarcie ze mną wygrywa, a ja tkwie w tym samym miejscu i z utęsknieniem oglądam stare zdjęcia...

Ćwiczę 5 razy w tyg. codziennie jestem na siłowni. Mam 165cm wzrostu, waga 56kg. Wszystko wydaje się w porządku, ale mam problem z podjadaniem na noc i w nocy i nie mogę sobie z tym poradzić cały mój trud idzie na marne przez wieczorne spacery do lodówki...

Mam nadzieje,że wspólnymi siłami damy radę
Sheia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 15:29   #32
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochę tu,trochę tam:)
Wiadomości: 692
Dot.: Zdeterminowane na maxa!

Witajcie'
Lady Ali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 16:03   #33
AnotherHero
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 139
Dot.: Zdeterminowane na maxa!

Cześć dziewczyny, przyłączajcie się, razem raźniej

Jigglypuff, najlepiej oprócz jazdy na rolkach poćwiczyć też mięśnie, można w domu, jest duużo różnych zestawów na youtubie. Ja cały marzec się wymęczyłam na rolkach, na rowerze, biegałam (wg endomondo w marcu przebiegłam 41 km, na rowerze przejechałam 115 km, na rolkach 70km), pilnowałam diety, a schudłam... jakieś niecałe pół kilo Dopiero jak dołączyłam ćwiczenia siłowe to zaczęły sensownie kilogramy spadać.

Sheia, może za mało jesz w ciągu dnia, albo zbyt skromną kolację jesz? Czy to nie z głodu, a po prostu wewnętrzna potrzeba zjedzenia czegokolwiek (znam to bardzo dobrze ) Ja już się całkiem pozbyłam nawyku podjadania, na początku za każdym razem, jak znalazłam się przypadkiem () przy lodówce brałam kawałek surowej marchewki, a teraz już wystarczy myślenie "nie po to się wcześniej tak namordowałam, żeby teraz wszystko zepsuć jakimś ciastkiem"
__________________
72 ... 58 ... 55?
AnotherHero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 18:28   #34
Kasia5891
Raczkowanie
 
Avatar Kasia5891
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 395
Dot.: Zdeterminowane na maxa!

Witajcie nowe wojowniczki 😁

Im nas więcej tym lepiej 😊
Kasia5891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 23:35   #35
AnotherHero
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 139
Dot.: Zdeterminowane na maxa!

Dzisiaj za mną 6 dzień z Mel B, 8 minute legs, 8 minute buns, 8 minute abs. Poza tym czuję się jak balon bo mam okres czuję się, jakbym ważyła 3 kg więcej
__________________
72 ... 58 ... 55?
AnotherHero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 09:23   #36
Jigglypuf
Raczkowanie
 
Avatar Jigglypuf
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 30
Dot.: Zdeterminowane na maxa!

[QUOTE=AnotherHero;5212613 1]Cześć dziewczyny, przyłączajcie się, razem raźniej

Jigglypuff, najlepiej oprócz jazdy na rolkach poćwiczyć też mięśnie, można w domu, jest duużo różnych zestawów na youtubie. Ja cały marzec się wymęczyłam na rolkach, na rowerze, biegałam (wg endomondo w marcu przebiegłam 41 km, na rowerze przejechałam 115 km, na rolkach 70km), pilnowałam diety, a schudłam... jakieś niecałe pół kilo Dopiero jak dołączyłam ćwiczenia siłowe to zaczęły sensownie kilogramy spadać.

pol kilo po tylu treningach?! zezloscilabym sie. Ale pewnie obwody Ci ladnie spadly?
Lubilam kiedys cwiczyc z Jillian wiec pewnie do tego wroce. W tej chwili moim najwiekszym wrogiem jest upal
Jigglypuf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 09:33   #37
AnotherHero
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 139
Dot.: Zdeterminowane na maxa!

Cytat:
Napisane przez Jigglypuf Pokaż wiadomość
pol kilo po tylu treningach?! zezloscilabym sie. Ale pewnie obwody Ci ladnie spadly?
Lubilam kiedys cwiczyc z Jillian wiec pewnie do tego wroce. W tej chwili moim najwiekszym wrogiem jest upal
No właśnie nic za bardzo nie spadło, może skóra się trochę ujędrniła i to tyle Jeszcze mi się przypomniało, jak kiedyś dostałam karnet na miesiąc na basen bez ograniczeń czasowych, i chodziłam prawie codziennie na godzinę, też nic nie schudłam. Dopiero na siłowni zaczęło się coś dziać.
Ja przez ten upał wczoraj dopiero koło północy ćwiczyłam, i tak miałam wrażenie, że bardziej się pocę od gorąca a nie od ćwiczeń
__________________
72 ... 58 ... 55?
AnotherHero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-19, 09:42   #38
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: Zdeterminowane na maxa!

Hej, ja też się przyłącze jeśli można Chciałabym schudnąć ok. 5 kg. Kiedyś już udało mi się schudnąć dużo więcej ale byłam wtedy nastolatka i niestety moje metody nie były dobre. Teraz chce zacząć zdrowo się odżywiać i ćwiczyć. Mam nadzieję, że dzięki wam uda mi się w końcu to osiągnąć
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 12:12   #39
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Zdeterminowane na maxa!

Hej, można się przyłączyć?

Próbowałam chudnąć już kilka razy, z mniejszymi czy większymi rezultatami, ale od paru lat moja waga cały czas się waha między 68 a 78kg Mam 172cm wzrostu.
Szybko osiadałam na laurach, widząc, że po zrzuceniu paru kilo nie tyję, a tłuszczyk magazynował się, jak tylko przestałam kontrolować wagę.

Teraz... wagę mam zepsutą Może to i dobrze, będzie bez stresu. Od dwóch tygodni jestem na diecie (nie jem słodyczy i śmieciowego żarcia, do tego dużo warzyw i czerwona herbata), a od tygodnia biegam. Jestem zdeterminowana jak nigdy

Nie wiem, ile chciałabym ważyć, na pewno chcę zmienić styl życia, żeby już zawsze mieć dobrą kondycję i nie wyglądać jak kluska - bo to jest chyba najgorsze, nie rozmiar (każdy rozmiar może wyglądać super), ale właśnie takie bycie ziemniakiem
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 21:36   #40
AnotherHero
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 139
Dot.: Zdeterminowane na maxa!

Dzisiaj była Mel B, boczki Tiffany, 8 minute legs, 20 minut biegania. Niestety zgrzeszyłam porcją lodów A wy, dziewczyny? Meldować się!!
__________________
72 ... 58 ... 55?
AnotherHero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 21:52   #41
malutka_ziutka
Raczkowanie
 
Avatar malutka_ziutka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 132
Dot.: Zdeterminowane na maxa!

Witam nowe koleżanki!!!
Dziewczyny sama nie wiem czy dam radę- raz jestem nastawiona na zmianę i chcę walczyć a za chwilę stwierdzam że to nie ma sensu. Wczoraj byliśmy z mężem na urodzinach jego mamy. Chciałam się wystroić, założyć jakąś sukienkę ale gdy przymierzyłam najpierw jedną, a potem drugą stwierdziłam że tak być nie może. Wyglądałam okropnie. A gdy w samej bieliźnie stanęłam przed lustrem to myślałam że się popłaczę a zaraz potem zwymiotuję. Czuję że to nie moje ciało. Całe życie ważyłam 55 kg i nosiłam rozmiar 36-38 ( w większości ten drugi). Po pierwszym dziecku po ciąży zostało mi 10 kg, a po drugim 5 kg. Dzieci mam wspaniałe ale nie potrafię się z niczego cieszyć. W lustrze widzę znajomą twarz, która się rzadko uśmiecha niestety nie z ciałem do którego przywykłam. Już raz na forum udało mi się tracić na wadze, pilnować diety i nawet ćwiczyć. Potem sama nie wiem co się stało że znów doszłam do wagi którą mam obecnie... Liczę że mi dziewczyny pomożecie bo serio dłużej tak nie chcę wyglądać...
A teraz życzę spokojnej nocki
malutka_ziutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-19, 22:22   #42
AnotherHero
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 139
Dot.: Zdeterminowane na maxa!

Cytat:
Napisane przez malutka_ziutka Pokaż wiadomość
Witam nowe koleżanki!!!
Dziewczyny sama nie wiem czy dam radę- raz jestem nastawiona na zmianę i chcę walczyć a za chwilę stwierdzam że to nie ma sensu. Wczoraj byliśmy z mężem na urodzinach jego mamy. Chciałam się wystroić, założyć jakąś sukienkę ale gdy przymierzyłam najpierw jedną, a potem drugą stwierdziłam że tak być nie może. Wyglądałam okropnie. A gdy w samej bieliźnie stanęłam przed lustrem to myślałam że się popłaczę a zaraz potem zwymiotuję. Czuję że to nie moje ciało. Całe życie ważyłam 55 kg i nosiłam rozmiar 36-38 ( w większości ten drugi). Po pierwszym dziecku po ciąży zostało mi 10 kg, a po drugim 5 kg. Dzieci mam wspaniałe ale nie potrafię się z niczego cieszyć. W lustrze widzę znajomą twarz, która się rzadko uśmiecha niestety nie z ciałem do którego przywykłam. Już raz na forum udało mi się tracić na wadze, pilnować diety i nawet ćwiczyć. Potem sama nie wiem co się stało że znów doszłam do wagi którą mam obecnie... Liczę że mi dziewczyny pomożecie bo serio dłużej tak nie chcę wyglądać...
A teraz życzę spokojnej nocki
Oczywiście, że ma sens! Kilka rzeczy, żeby Cię zmotywować :

1. Nie porównuj się do nikogo, nie myśl na widok szczupłej dziewczyny "ja tak nigdy nie będę wyglądać, to nie ma sensu...". Po prostu myśl o tym, że za miesiąc możesz wyglądać lepiej, niż teraz Pomyśl, że za pół roku będziesz mogła włożyć taką sukienkę, że wszystkim szczęki opadną!

2. Ja często oglądam zdjęcia przed i po na różnych blogach, stronach, są też vlogi na youtubie gdzie dziewczyny mówią, jak schudły. To bardzo motywuje. Jak inni dali radę, to Ty też dasz radę!

3. Ćwicz to, co lubisz najbardziej, wtedy jest dużo większa motywacja, ćwiczenia poprawiają nie tylko wygląd, ale też humor Można nawet tańczyć i wygłupiać się przed telewizorem, oglądając serial

Wiem jak się czujesz, ja przez większość życia ważyłam ok 62kg, byłam wtedy 'ani szczupła, ani gruba' ale mi to nie przeszkadzało. Potem miałam spore problemy z kręgosłupem, aktywność fizyczna z przymusu ograniczona do 0, przytyłam bardzo szybko 10kg, nie mogłam na siebie patrzeć To strasznie odbiera radość z życia... Teraz mogę powiedzieć, że dawno się nie czułam tak dobrze jak teraz, mam mnóstwo energii, to wpływa na całe moje życie, a nie tylko na to, że mogę założyć mniejsze spodnie
__________________
72 ... 58 ... 55?
AnotherHero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 05:23   #43
Aga990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 17
Dot.: Zdeterminowane na maxa!

Melduję się po weekendzie Było fajnie, dietetycznie, bez grzeszków, jestem dumna z siebie
malutka_ziutka, dobrze Cię rozumiem, pamiętam swoje odczucia, kiedy w wieku nastoletnim ważyłam jeszcze 15 kg więcej niż teraz... Wtedy myślałam sobie, że nie dam rady zrzucić aż tyle, i tak zawsze będę gruba, brakowało mi determinacji. Na szczęście w moim przypadku okazało się, że wystarczy kilka prostych zmian w diecie i więcej ruchu i kilogramy powoli znikały ale to było dawno i metabolizm był o wiele lepszy.


A dzieci czasami pomagają w odchudzaniu Mnie moja Klaudia zmusza do ruchu nawet wtedy, gdy ja już najchętniej zakopałabym się w kołdrze i zapomniała o całym świecie
Aga990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 10:18   #44
Kasia5891
Raczkowanie
 
Avatar Kasia5891
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 395
Dot.: Zdeterminowane na maxa!

Witajcie Kochane po weekendzie
Niestety mnie on pochłonął i z dietą nie miał nic wspólnego
Dziś schodzę na dobre tory ....Obiecuję
Kasia5891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 10:38   #45
malutka_ziutka
Raczkowanie
 
Avatar malutka_ziutka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 132
Dot.: Zdeterminowane na maxa!

AnotherHero dziękuję za choć odrobinkę motywacji. Masz rację że myślenie typu "ja tak wyglądać nie będę" nie ma sensu. Dziś przypadkiem natrafiłam w necie na bardzo ciekawe zdjęcia metamorfoz i bardzo mnie niektóre zszokowały... Częśc kobiet była naprawdę duuuuża przed ale po wyglądały wspaniale. Wiem że sama dieta nic nie da, głodówki tez nie- potrzebuję ćwiczeń. Kiedyś uwielbiałam skakankę, taką zwykłą i pamiętam że mi dużo pomagała. Miałam więcej energii i naprawdę chciało mi się żyć nie to co teraz... wstaję rano i już zmęczona jestem. Niby dużo nie ważę ale brak mi energii. Ok próbuję ... znów... trzymajcie kciuki
malutka_ziutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 10:38   #46
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Zdeterminowane na maxa!

Cytat:
Napisane przez Kasia5891 Pokaż wiadomość
Witaj😊

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Zaczynasz swoją walkę o lepszą siebie czy juz wprawiona jesteś??

zaczęłam od zeszłego poniedziałku, od nowa- tym razem po ciąży

Cytat:
Napisane przez Aga990 Pokaż wiadomość
Melduję się po weekendzie Było fajnie, dietetycznie, bez grzeszków, jestem dumna z siebie
malutka_ziutka, dobrze Cię rozumiem, pamiętam swoje odczucia, kiedy w wieku nastoletnim ważyłam jeszcze 15 kg więcej niż teraz... Wtedy myślałam sobie, że nie dam rady zrzucić aż tyle, i tak zawsze będę gruba, brakowało mi determinacji. Na szczęście w moim przypadku okazało się, że wystarczy kilka prostych zmian w diecie i więcej ruchu i kilogramy powoli znikały ale to było dawno i metabolizm był o wiele lepszy.


A dzieci czasami pomagają w odchudzaniu Mnie moja Klaudia zmusza do ruchu nawet wtedy, gdy ja już najchętniej zakopałabym się w kołdrze i zapomniała o całym świecie


Cytat:
Napisane przez Kasia5891 Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane po weekendzie
Niestety mnie on pochłonął i z dietą nie miał nic wspólnego
Dziś schodzę na dobre tory ....Obiecuję
trzymam kciuki
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 10:41   #47
AnotherHero
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 139
Dot.: Zdeterminowane na maxa!

U mnie dzisiaj na wadze było 59,4
Minął mi pierwszy tydzień wyzwania z Mel B. Uwielbiam te ćwiczenia, naprawdę polecam Strasznie szybko leci to 40 minut z nią. Próbowałam jakiś czas temu Chodakowską, ale według mnie Mel B jest nieporównywalnie lepsza, te ćwiczenia są po prostu jakieś bardziej ciekawe, bardziej dynamiczne
Efekty po tygodniu:
-0,5kg, mniej widoczny cellulit, węższa talia, podniesiona pupa, a największe zmiany widoczne na udach, wysmukliły się.
__________________
72 ... 58 ... 55?
AnotherHero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 12:45   #48
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Zdeterminowane na maxa!

Cytat:
Napisane przez AnotherHero Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj na wadze było 59,4
Minął mi pierwszy tydzień wyzwania z Mel B. Uwielbiam te ćwiczenia, naprawdę polecam Strasznie szybko leci to 40 minut z nią. Próbowałam jakiś czas temu Chodakowską, ale według mnie Mel B jest nieporównywalnie lepsza, te ćwiczenia są po prostu jakieś bardziej ciekawe, bardziej dynamiczne
Efekty po tygodniu:
-0,5kg, mniej widoczny cellulit, węższa talia, podniesiona pupa, a największe zmiany widoczne na udach, wysmukliły się.

to szybko tyle zmian

w przyszłym tygodniu myślę poćwiczyć cos w domu, zanim zapiszę sie na siłownię, to sprawdzę tą sławną mel

u mnie od ostatniego poniedziałku -0,6kg spodziewałam sie więcej, może nadrobię w tym tygodniu
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 15:54   #49
Aga990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 17
Dot.: Zdeterminowane na maxa!

Chyba też skuszę się na tą Mel, tym bardziej że kobitkę zawsze lubiłam
Cel jaki sobie na dzisiaj założyłam to 40 min ćwiczeń na nogi i brzuch, ale czas na to będę miała dopiero wieczorkiem, a na razie ruszamy na plac zabaw
To dopiero trzeci dzień jak jestem na diecie a nastrój już mam o wiele lepszy i motywacji dużo to chyba te kilogramy warzyw które zajadam życzę Wam wszystkim takich pozytywnych emocji!!!
Miłego wieczorku babeczki
Aga990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-20, 18:48   #50
lisbeth_wasp
Rozeznanie
 
Avatar lisbeth_wasp
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 599
Dot.: Zdeterminowane na maxa!

Mogę się przyłączyć?
Nie czytałam wszystkich postów ale nadrobię to jutro (jak będę miała czas w pracy) lub pojutrze.
Przydałaby mi się motywacja, bo samej ciężko mi się za coś zabrać na dłużej - mam słomiany zapał.
__________________
Nie ma bezpiecznych gier. Są tylko gry warte i niewarte świeczki.
Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje.
Nie życia będziemy żałować, lecz tego, co nas ominęło.
lisbeth_wasp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 23:13   #51
AnotherHero
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 139
Dot.: Zdeterminowane na maxa!

dzisiaj była godzina na rolkach, 40 minut Mel B i 100 przysiadow
__________________
72 ... 58 ... 55?
AnotherHero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 06:06   #52
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Zdeterminowane na maxa!

Cytat:
Napisane przez lisbeth_wasp Pokaż wiadomość
Mogę się przyłączyć?
Nie czytałam wszystkich postów ale nadrobię to jutro (jak będę miała czas w pracy) lub pojutrze.
Przydałaby mi się motywacja, bo samej ciężko mi się za coś zabrać na dłużej - mam słomiany zapał.
Witaj





Cytat:
Napisane przez AnotherHero Pokaż wiadomość
dzisiaj była godzina na rolkach, 40 minut Mel B i 100 przysiadow
u mnie wczoraj 4km biegu
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 07:51   #53
Aga990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 17
Dot.: Zdeterminowane na maxa!

Brawo dziewczyny!
Moje ćwiczenia skończyły się po 25v minutach, ale i tak jestem zadowolona, bo to już coś poza tym w czasie dnia dwa ponad godzinne spacery, więc jest dobrze


Dzisiaj mały grzeszek od rana i zjadłam kilka ciastek Małżonek kupił w weekend takie pyszne na wagę w Auchan, ten to ma dobrze, zajada się ile chce i wiecznie chudy
A ja już wracam na szlak dietetyczny i słodyczy dość, dzisiaj zabieram małą na długi spacer żeby trochę kalorii spalić. Dobrego dnia Wojowniczki!
Aga990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 08:59   #54
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Zdeterminowane na maxa!

Cytat:
Napisane przez Aga990 Pokaż wiadomość
Brawo dziewczyny!
Moje ćwiczenia skończyły się po 25v minutach, ale i tak jestem zadowolona, bo to już coś poza tym w czasie dnia dwa ponad godzinne spacery, więc jest dobrze


Dzisiaj mały grzeszek od rana i zjadłam kilka ciastek Małżonek kupił w weekend takie pyszne na wagę w Auchan, ten to ma dobrze, zajada się ile chce i wiecznie chudy
A ja już wracam na szlak dietetyczny i słodyczy dość, dzisiaj zabieram małą na długi spacer żeby trochę kalorii spalić. Dobrego dnia Wojowniczki!

myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 10:46   #55
piankai
Rozeznanie
 
Avatar piankai
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 514
Dot.: Zdeterminowane na maxa!

Hej dziewczynki
przylaczam sie do Was ! tym razem musi się udac !
Staram się zdrowiej odzywiac i odmawiac slodyczy ,od tygodnia jem 5 posilkow dziennie tak ok 3 godz .. Jutro sie zwaze ,zobaczymy czy przez ten tydzien cos ubylo .. Boje sie,że nie ...
__________________
piankai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 14:07   #56
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Zdeterminowane na maxa!

Hej

Ja wczoraj biegałam po raz czwarty w życiu :P Było świetnie i z całego serca polecam - kondycja rośnie w niesamowitym tempie (na początku nie mogłam przebiec paru metrów, a wczoraj truchtałam 2km!), a samo bieganie jest naprawdę fajne.
Jeszcze do niedawna byłam przekonana, że bieganie jest nie dla mnie, nienawidziłam go od czasów szkolnych, kiedy jedną z form "rozgrzewki" było bieganie w kółko po sali

W ogóle mam problem ze śniadaniami. Zupełnie nie mam na nie pomysłu, bo nie mogę jeść glutenu ani mleka Zawsze jadłam jogurt z jakimiś płatkami (polecam te z ryżu brązowego ), a teraz ciężko mi coś wymyślić. Jajka jem na kolację, a z rana trudno mi wmusić w siebie coś konkretnego :/
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 15:39   #57
piankai
Rozeznanie
 
Avatar piankai
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 514
Dot.: Zdeterminowane na maxa!

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Hej

Ja wczoraj biegałam po raz czwarty w życiu :P Było świetnie i z całego serca polecam - kondycja rośnie w niesamowitym tempie (na początku nie mogłam przebiec paru metrów, a wczoraj truchtałam 2km!), a samo bieganie jest naprawdę fajne.
Jeszcze do niedawna byłam przekonana, że bieganie jest nie dla mnie, nienawidziłam go od czasów szkolnych, kiedy jedną z form "rozgrzewki" było bieganie w kółko po sali

W ogóle mam problem ze śniadaniami. Zupełnie nie mam na nie pomysłu, bo nie mogę jeść glutenu ani mleka Zawsze jadłam jogurt z jakimiś płatkami (polecam te z ryżu brązowego ), a teraz ciężko mi coś wymyślić. Jajka jem na kolację, a z rana trudno mi wmusić w siebie coś konkretnego :/
Dawniej tez niecierpialam biegania i zawsze biegalam max 10 minut i koniec a to dlatego,ze bieglam za szybko .. raz pobieglam z kolezanka i wytrzymalam 25 min ,z czasem coraz dluzej .. po mcu ok 45-50 min ,8km to byl dla mnie pikuś ,polubilam bieganie ,chetnie zaczne od nowa kiedy tylko bede mogla ,narazie nie moge cwiczyc niestety totez bedzie mi trudniej zrzucac te kg ehhh
__________________
piankai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 15:46   #58
AnotherHero
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 139
Dot.: Zdeterminowane na maxa!

Ja też nienawidziłam biegania, jak próbowałam to po 300 metrach miałam taką zadyszkę, że myślałam, że padnę potem przez jakiś czas próbowałam bieg-marsz-bieg-marsz, coraz dłuższe biegi, aż doszłam do 35-40 minut biegu. Potem mnie jakaś kontuzja kolana złapała (a raczej nawrót mojej starej kontuzji) i przestałam Pamiętajcie o dobrej rozgrzewce przed bieganiem, bo łatwo o kontuzję.

Dzisiaj taka pogoda, że nic mi się nie chce Gorąco, duszno, ehh Planowałam rower, ale nic z tego nie będzie Przynajmniej jeść też się nie chce Wieczorem zrobię chyba tylko Mel B, i to będzie tyle ćwiczeń na dzisiaj. Najgorsze jest to, że jutro ma być jeszcze cieplej
__________________
72 ... 58 ... 55?
AnotherHero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 18:04   #59
Aga990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 17
Dot.: Zdeterminowane na maxa!

A u nas upalny i duszny, słoneczny dzień zamienił się w intensywny i niespodziewany deszcz. Od razu powietrze lepsze
jyyli, a może placki z jakieś mąki bezglutenowej? Ja robię czasem na śniadanie placki na mące orkiszowej wymieszanej z wodą i jajkiem, do tego odrobina soli i cynamonu, może spróbuj użyć innej mąki i też wyjdzie fajnie?
Aga990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 19:19   #60
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: Zdeterminowane na maxa!

Macie jakieś sposoby żeby pić więcej wody? Zawsze miałam z tym problem i nawet teraz jak jest gorąco nie chce mi się prawie pić
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-15 22:49:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.