Mamusie styczniowe 2016, cz. II - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-21, 08:13   #841
Kasiulenkowo
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulenkowo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4 328
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. II

za tydzień mąż ma ur. wiec będzie miał niespodziankę jeśli poznam dziś płeć u mnie wizyta 15:15 pewnie następna wizyta będzie 11 sierpnia... wtedy już będzie połowa ciąży za mną
__________________
Opinia wyrażona w poście jest
aktualna jedynie w momencie jej pisania.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany
punktu widzenia w każdej chwili.



Kasiulenkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 08:15   #842
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. II

slut gratuluję córeczki
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 08:41   #843
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. II

czarnulax powodzenia na wizycie! ale jestem ciekawa czy poznacie płeć

Cytat:
Napisane przez slut Pokaż wiadomość
17 tydzień stuknął wczoraj, mimo iż płeć dziecka była już znana w 12 tygodniu to wczoraj potwierdził lekarz, że będzie to dziewczynka Mała bardzo szybko rośnie, od dłuższego czasu mam już widoczny brzuszek i nadal rośnie (jestem bardzo szczupła)

Łożysko pnie się w górę, mimo wizyty w szpitalu, podano mi leki po których wszystko przeszło, ciąża prawidłowa, a mój lekarz uważa że będziemy mieć bardzo ruchliwego malca, bo przez 20 min męczył się by dokładnie zbadać serce - taka wiercipięta


No i co najważniejsze, nabrałam w ostatnim tygodniu apetytu, mdłości już brak (chyba że napcham za dużo do buzi).


Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy!
same dobre wieści Gratuluję córy i super, że samopoczucie tak bardzo się poprawiło, na pewno będzie coraz lepiej
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 08:47   #844
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. II

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
za tydzień mąż ma ur. wiec będzie miał niespodziankę jeśli poznam dziś płeć u mnie wizyta 15:15 pewnie następna wizyta będzie 11 sierpnia... wtedy już będzie połowa ciąży za mną
Super prezent bys dla niego miala Moj ma pod koniec stycznia takze po cichu licze na to ze moze wstrzele sie z terminem porodu tzn ze bobas akurat zechce tego dnia wyjsc
__________________


Serduszko malutkie

Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 09:06   #845
koktajlowa7
Rozeznanie
 
Avatar koktajlowa7
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 997
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. II

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty

Dziewczyny, mam problem bo nie wiem czy mogę iść do ginekologa dzisiaj jeżeli wczoraj aplikowałam kapsułkę dopochwową? Nie wiem czy nie będzie chciała powtórzyć badań.. cytologii. No i w sumie nie wiem co zrobić. A to wszystko przez faceta bo mamy iść w piątek, a on mówi, że mu dzisiaj pasuje Tylko obawiam się, że mi ginekolog powie, żebym przyszła za parę dni i będę musiała dwa razy 100 zł zapłacić
koktajlowa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 09:13   #846
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. II

czarnulax, uaoo, Kasiulenkowo za wizyty , wródźcie do nas z samymi dobrymi wiadomościami i poznaną płcią dziecka oczywiście.

Slut, zagladaj do nas cześciej. Gratulacje córeczki

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez koktajlowa7 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty

Dziewczyny, mam problem bo nie wiem czy mogę iść do ginekologa dzisiaj jeżeli wczoraj aplikowałam kapsułkę dopochwową? Nie wiem czy nie będzie chciała powtórzyć badań.. cytologii. No i w sumie nie wiem co zrobić. A to wszystko przez faceta bo mamy iść w piątek, a on mówi, że mu dzisiaj pasuje Tylko obawiam się, że mi ginekolog powie, żebym przyszła za parę dni i będę musiała dwa razy 100 zł zapłacić
koktajlowa7 a co to za kapsułka, boisz się że zmieni wynik badań tak? Może zadzwoń do gin powiedz, że w piątek nie możesz i czy będzie dobrze jak przyjdziesz dzisiaj? Szkoda żebyś faktycznie szła dziś i za kilka dni znowu, za te 100 zł lepiej kupić coś sobie niż płacić u gin.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 09:29   #847
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. II

Cytat:
Napisane przez koktajlowa7 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty

Dziewczyny, mam problem bo nie wiem czy mogę iść do ginekologa dzisiaj jeżeli wczoraj aplikowałam kapsułkę dopochwową? Nie wiem czy nie będzie chciała powtórzyć badań.. cytologii. No i w sumie nie wiem co zrobić. A to wszystko przez faceta bo mamy iść w piątek, a on mówi, że mu dzisiaj pasuje Tylko obawiam się, że mi ginekolog powie, żebym przyszła za parę dni i będę musiała dwa razy 100 zł zapłacić
pewnie wszystko zależy od tego co to za tabletka i czy może wpłynąć na wynik badania. Najlepiej przedzwoń do gina

Dziewczyny po wypisie ze szpitala dostałam receptę na luteinę dopochwowo. Kupiłam ją, ale czekam do wizyty w pt żeby zapytać gina czy mam ją brać. Wiem, że niektóre z Was oprócz witamin biorą luteinę, w jakim celu się ją stosuje w ciąży?
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-21, 09:33   #848
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. II

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
za tydzień mąż ma ur. wiec będzie miał niespodziankę jeśli poznam dziś płeć u mnie wizyta 15:15 pewnie następna wizyta będzie 11 sierpnia... wtedy już będzie połowa ciąży za mną
Powodzonka na wizycie

Cytat:
Napisane przez koktajlowa7 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty



Dziewczyny, mam problem bo nie wiem czy mogę iść do ginekologa dzisiaj jeżeli wczoraj aplikowałam kapsułkę dopochwową? Nie wiem czy nie będzie chciała powtórzyć badań.. cytologii. No i w sumie nie wiem co zrobić. A to wszystko przez faceta bo mamy iść w piątek, a on mówi, że mu dzisiaj pasuje Tylko obawiam się, że mi ginekolog powie, żebym przyszła za parę dni i będę musiała dwa razy 100 zł zapłacić

Może zadzwoń i zapytaj bo jeśli to jest jakieś przeciwwskazanie to faktycznie bez sensu płacić dwa razy za wizytę...
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 09:37   #849
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. II

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
pewnie wszystko zależy od tego co to za tabletka i czy może wpłynąć na wynik badania. Najlepiej przedzwoń do gina

Dziewczyny po wypisie ze szpitala dostałam receptę na luteinę dopochwowo. Kupiłam ją, ale czekam do wizyty w pt żeby zapytać gina czy mam ją brać. Wiem, że niektóre z Was oprócz witamin biorą luteinę, w jakim celu się ją stosuje w ciąży?
Ja biorę, luteina to progesteron, jest najważniejsza w ciąży, utrzymuję ciążę, zmniejsza ryzyko wcześniejszego porodu lub poronienia.
Ja mam 3x2 tabletki, 2 razy dopochwowo i raz do ustnie.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 09:44   #850
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. II

Cytat:
Napisane przez koktajlowa7 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty

Dziewczyny, mam problem bo nie wiem czy mogę iść do ginekologa dzisiaj jeżeli wczoraj aplikowałam kapsułkę dopochwową? Nie wiem czy nie będzie chciała powtórzyć badań.. cytologii. No i w sumie nie wiem co zrobić. A to wszystko przez faceta bo mamy iść w piątek, a on mówi, że mu dzisiaj pasuje Tylko obawiam się, że mi ginekolog powie, żebym przyszła za parę dni i będę musiała dwa razy 100 zł zapłacić
A nie możesz iść w piątek sama i tyle?
Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
pewnie wszystko zależy od tego co to za tabletka i czy może wpłynąć na wynik badania. Najlepiej przedzwoń do gina

Dziewczyny po wypisie ze szpitala dostałam receptę na luteinę dopochwowo. Kupiłam ją, ale czekam do wizyty w pt żeby zapytać gina czy mam ją brać. Wiem, że niektóre z Was oprócz witamin biorą luteinę, w jakim celu się ją stosuje w ciąży?
Mój gin mi to fajnie wyjaśnił, że luteina, to jak wspomniano, podtrzymanie poziomu progesteronu. Ja ze swojej strony nie mogę nic zjeść ani nic wypić żeby dziecku pomóc i ten progesteron podnieść. A progesteronu w ciąży nigdy za dużo, więc zażywam luteinę (tylko ja doustnie) - 1 tabletkę dziennie wieczorem. I będę zażywać do 20 tc.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 09:47   #851
frontin
Raczkowanie
 
Avatar frontin
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 218
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. II

O raju! Tydzień urlopu i nowy wątek . W życiu tego nie ogarnę .
Dobrze, że są posty zbiorcze

Mam dzis pierwsze usg, podczas kt sprawdzą przezierność karku, oraz badanie PAPPA. Trzymajcie kciuki!
frontin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-21, 09:52   #852
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. II

Cytat:
Napisane przez frontin Pokaż wiadomość
O raju! Tydzień urlopu i nowy wątek . W życiu tego nie ogarnę .
Dobrze, że są posty zbiorcze

Mam dzis pierwsze usg, podczas kt sprawdzą przezierność karku, oraz badanie PAPPA. Trzymajcie kciuki!
o której masz badania? daj znać już po
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 09:57   #853
frontin
Raczkowanie
 
Avatar frontin
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 218
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. II

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
o której masz badania? daj znać już po
W samo południe!
Przeczytałam właśnie, że mala_biegaczka straciła maleństwo. Zrobiło mi się bardzo przykro
frontin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 10:02   #854
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. II

frontin powodzenia u gina!

Dotka, Kinga dzięki za wyjaśnienie! To wszystko wskazuje na to, że luteina może tylko i wyłącznie pomóc, więc od dzisiaj już będę aplikować
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 10:05   #855
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. II

[1=6963c1fb65109977f9c6bf6 49cbcc3d41e8cdb1e_65c0253 828816;52144135]Hej mi w sumie udało się nie wymiotować ani raz, nie wiem jak to jest możliwe temty tu tak szybko się zmieniają, że czasem ciężko nadążyć a co u Ciebie słychać?[/QUOTE]


Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość

A jak tam u Ciebie, który to już tydzień i jak maluszek duży?
Po prenatalnych wszystko ok. Mały miał ponad 6 cm. Płeć jeszcze nieznana. Tsh wyszło mi za niskie (0,28) i mam powtórzyć badania plus ft4 i ft3. Kolejna wizyta 30.07, bardzo szybko, ale chyba chce zobaczyć wyniki prenatalnych i to tsh. Wychodzi, że w lipcu na lekarzy i badania wydam ok 700 zł... Pięknie

Cytat:
Napisane przez koktajlowa7 Pokaż wiadomość
Ja też wymiotuję dalej.. ale nie codziennie. W sobotę wymiotowałam od popołudnia do rana. Myślałam, że umrę. Codziennie mnie żołądek boli, się zastanawiam czy nie mam alergii pokarmowej bo to już mi się wydaje nie normalne, żeby całą ciąże bolało.
Ja też właśnie nie codziennie już, ale mimo wszystko nadal i to całkowicie z zaskoczenia. Zjem coś, po godzinie napiję się wody mineralnej i srrrru do łazienki. :/
__________________
Ślubowanie
Kubuś
Madzia
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 10:05   #856
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. II

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość

Dotka, Kinga dzięki za wyjaśnienie! To wszystko wskazuje na to, że luteina może tylko i wyłącznie pomóc, więc od dzisiaj już będę aplikować
Nie zaszkodzi na pewno, nawet nadmiar progesteronu nie szkodzi jedynie może nasilić np mdłości czy wymioty. Ale to już musi go być naprawdę dużo.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 10:12   #857
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. II

mojakaren jak już dziewczyny napisały to progesteron, który tylko pomaga.
frontin
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 10:12   #858
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. II

Cytat:
Napisane przez frontin Pokaż wiadomość
O raju! Tydzień urlopu i nowy wątek . W życiu tego nie ogarnę .
Dobrze, że są posty zbiorcze

Mam dzis pierwsze usg, podczas kt sprawdzą przezierność karku, oraz badanie PAPPA. Trzymajcie kciuki!
Kciukasy!





Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
Po prenatalnych wszystko ok. Mały miał ponad 6 cm. Płeć jeszcze nieznana. Tsh wyszło mi za niskie (0,28) i mam powtórzyć badania plus ft4 i ft3. Kolejna wizyta 30.07, bardzo szybko, ale chyba chce zobaczyć wyniki prenatalnych i to tsh. Wychodzi, że w lipcu na lekarzy i badania wydam ok 700 zł... Pięknie



Ja też właśnie nie codziennie już, ale mimo wszystko nadal i to całkowicie z zaskoczenia. Zjem coś, po godzinie napiję się wody mineralnej i srrrru do łazienki. :/
Noo ja ostatnio zrobilam rachunek ile by mnie kosztowala ciaza gdybym nie miala ubezpieczenia prywatnego,dramat. Chociaż dziecko i tak bedzie wiecej kosztowac :-D

Ale wam Zazdroszcze jak Widze 17 tydz..ja dopiero 12 i tak strasznie mi sie dluzy czas ;-)
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 10:19   #859
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. II

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
Ale wam Zazdroszcze jak Widze 17 tydz..ja dopiero 12 i tak strasznie mi sie dluzy czas ;-)
to jesteśmy podobnie Ja dzisiaj dokładnie 12t2d i też mi się meeeega dłuży.

dziewczyny (Dotka ) prawda to, że jeżeli w ciąży wizyta u gina wypada w trakcie godzin pracy to pracodawca ma obowiązek wyrazić mi zgodę na wyjscie wcześniej? Mam taką syt. w piątek, pracuję od 9-17, a wizyta o 13:15
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-21, 10:20   #860
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. II

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
dziewczyny (Dotka ) prawda to, że jeżeli w ciąży wizyta u gina wypada w trakcie godzin pracy to pracodawca ma obowiązek wyrazić mi zgodę na wyjscie wcześniej? Mam taką syt. w piątek, pracuję od 9-17, a wizyta o 13:15
Ja czytałam, że tak. Ale pewna nie jestem.
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 10:22   #861
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. II

Mojakaren, wizyty w ciąży nie podlegają zgodzie lub niezgodzie pracodawcy, ma obowiązek umożliwić Ci badania.

Mało tego, wizyta może trwac cały dzień, a oni muszą Ci za to zapłacić (nieobecność usprawiedliwiona płatna). Pracodawca nie może zapytać Cię, gdzie byłaś tyle czasu, nie może zażądać dowodów.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 10:32   #862
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. II

O to w hiszpanii podobnie,tyle ze nie moge z tego skorzystac bo ukrywam ciaze :-D wczoraj wywalili jedna dziewczyne bo byla czwarty dzien na zwolnieniu lekarskim (zwyklym,nie ciazowym),ciekawa jestem po ilu dniach mnie wywala jak sie dowiedza
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 10:34   #863
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. II

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Mojakaren, wizyty w ciąży nie podlegają zgodzie lub niezgodzie pracodawcy, ma obowiązek umożliwić Ci badania.

Mało tego, wizyta może trwac cały dzień, a oni muszą Ci za to zapłacić (nieobecność usprawiedliwiona płatna). Pracodawca nie może zapytać Cię, gdzie byłaś tyle czasu, nie może zażądać dowodów.
Dotka uwielbiam Cię za te dobre wiadomości
Czyli urlop zaczynam w piątek rano
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 10:34   #864
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. II

Baby, a u Was nie ma tak jak w PL, że i tak muszą Ci przedłużyć umowę jeśli Ci się kończy w trakcie ciąży, a jak nieokreślony, to nie mogą zwolnić?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 10:35   #865
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. II

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
O to w hiszpanii podobnie,tyle ze nie moge z tego skorzystac bo ukrywam ciaze :-D wczoraj wywalili jedna dziewczyne bo byla czwarty dzien na zwolnieniu lekarskim (zwyklym,nie ciazowym),ciekawa jestem po ilu dniach mnie wywala jak sie dowiedza
To mogą Cie w ogóle wywalić????
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 10:36   #866
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. II

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość

Noo ja ostatnio zrobilam rachunek ile by mnie kosztowala ciaza gdybym nie miala ubezpieczenia prywatnego,dramat. Chociaż dziecko i tak bedzie wiecej kosztowac :-D
Jak jeszcze za lat panieńskich chodziłam na wizyty na NFZ to pamiętam te okropne kolejki, problem z ustaleniem kolejnego terminu, duchotę w poczekalni... Wolę jednak prywatnie i od ręki. Jeśli chodzi o badania to podobno lekarz rodziny może już wypisywać skierowania na np. badania hormonów. Mam zamiar z tego skorzystać następnym razem. Samo tsh, ft3 i ft4 kosztowało mnie ok. 45 zł. To sporo jednak.

Nooo, dziecko to wydatek. Tak wszyscy mówią, a co tam, zje to co wy jak będzie starsze, z pampersów wyrośnie itd. Ale im większe tym ciuchy droższe, dochodzą wydatki związane z zabawkami, atrakcjami, wyjazdy do zoo itd.
__________________
Ślubowanie
Kubuś
Madzia
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 10:44   #867
kogielmogiel
Rozeznanie
 
Avatar kogielmogiel
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 882
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. II

To jak juz rozmawiamy o przepisach pracy to jedno pytanko do osob które pracuja przy komputerze. Czy zwracalyscie sie o skrócenie czasu pracy przy komputerze do 4 godzin ?
__________________
kogielmogiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 10:45   #868
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. II

Jezu, ja w tej ciąży to bym jadła tylko owoce

Nie dość, że w ogóle mi jedzenie od paru tygodni nie wchodzi za bardzo, to jak już coś, to właśnie owoce.

Od początku ciąży prawie nie jem chleba

Dzisiaj też wszamałam czereśnie, nektarynkę, teraz jem arbuza, a bułka jak leżała, tak leży

Za to owoce, to każde: arbuzy, nektarynki, brzoskwinie, mango, banany,truskawki, maliny, jagody, porzeczki czarne, czerwone

Zaraz będę sikać jak głupia, bo nie dość, że piję wodę ciągle, to teraz te czereśnie i arbuz
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 10:45   #869
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. II

Hejo

Cytat:
Napisane przez koktajlowa7 Pokaż wiadomość
W Polsce to zazwyczaj do rana Ciekawe do której będzie nasze ostatni posiłek jest przewidziany na 00:00-01:00 Nie wiem jak ja tak długo wytrzymam od rana i nie padnę
A stół wiejski? Rozwiązuje takie sytuacje Zresztą na stołach są przystawki
Ja nie wiem na którą planować ostatni posiłek. Mamy 4 ciepłe w tym główny obiad. I myślałam dać co 3 h ale jeśli msza będzie o 15, obiad 17, I ciepłe o 20, II ciepłe o 23 III ciepłe o 2? Mama twierdzi że za późno i połowa gości już się rozejdzie a druga będzie zbyt pijana żeby jeść. Jeśli co 2.5 h to ostatni wypada ledwo po północy to tak średnio od razu po oczepinach. I mam rozkminkę

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Przy okazji miałam chwilę konsternacji, bo myślałam, że w ostatnie spodnie się nie zmieszczę i chyba bym poszła w dresiku
Ja pożegnałam się z spodenkami, zostały mi ostatnie, w których jak siadam to musze guzika rozpinać. Z długich to dwie pary dresowych ala leginsów, z których jedne sa do pracy (wytarte na kolanach) a drugie dziurawe w kroku. Mam jeszcze jedne ale mają szeroki pasek i mnie mega gniecie już w brzuch. W sukienki się nie mieszczę w cyckach, a mimo tego że mam głównie rozkloszowane to jak siądę to musze podciągac pod cyckami materiał bo mnie tu ciśnie.
Została mi spódnica która była z podwyższonym stanem i teraz noszę ją zaraz pod cyckami, dwie długie spódnice i długa sukienka i tylko w tych rzeczach czuję się luźno i wygodnie.
Załamka na całej lini
Ale brzuszek mi już wystaje I chyba mama Olki zaczęła coś podejrzewać bo się na mnie zawsze dziwnie patrzy Będę musiała jej powiedzieć za tydzień w końcu
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 10:47   #870
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. II

Kogiel, ja nie, bo bez kompa nie mam co robić w pracy. Może max 10 minut włożenie dokumentów do akt.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-12 12:53:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:08.