Przyjaźń damsko-męska. Tak czy nie? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-21, 06:34   #211
NiEzNaJoMkA
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok ! (;
Wiadomości: 436
Dot.: Przyjaźń między chłopakiem a dziewczyną?

Cytat:
Napisane przez elizaa Pokaż wiadomość
Nieznajomka ja też kiedyś myślałam, że nie będę miała nikogo... Dobrze mi było samej, byłam niezależna, wolna... Aż poznałam jakiegoś chłopaka, który zawrócił mi w głowie. Potem jak rozmawiałam ze znajomymi (będąc w związku) to zazdrościłam im tego, że są sami. Nie wiem z czego to wynika... W związku czuję się uwiązana, ale z drugiej strony ta samotność bywa przytłaczająca. Myślę że jak znajdziesz TEGO odpowiedniego to przestaniesz myśleć ze nie nadajesz się do związku Ja chyba po prostu nie spotkałam faceta z którym chciałabym spędzić caaaałe życie... (boshee na myśl o związaniu się z jakimś facetem na całe życie przechodzą mnie ciarki, ale to temat na inny wątek)
heh... może i masz rację. Ja poprostu nie umiem być z kimś. Może mi się jeszcze coś odmieni,chociaż nie wiem 3mam za Ciebie kciuki,żebyś spotkała akurat TEGO jedynego
NiEzNaJoMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 13:04   #212
NiEzNaJoMkA
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok ! (;
Wiadomości: 436
Dot.: Przyjaźń między chłopakiem a dziewczyną?

no dziewczynki co tu tak cicho się zrobiło? nadal macie takie samo zdanie na ten temat? Czy może coś się zmieniło?

Pozdrawiam
NiEzNaJoMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 21:46   #213
Elittle
Raczkowanie
 
Avatar Elittle
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 349
Dot.: Przyjaźń damsko-męska. Tak czy nie?

Jestem zdecydowanie na tak... Mam kilku wspaniałych przyjaciół mężczyzn i w wielu sytuacjach lepiej się rozmawia niekiedy niż z przyjaciółkami... Wiecie.. ten ich dystans i męska filozofia życia...
__________________
Szłam ulica osobna... jakby nieoswojona jeszcze ze światem.. idę na pewno dalej niż wszyscy, naznaczona niebytem i tak zagłębiona w sobie jak nie bywają nawet ludzie ze śmiercią u wezgłowia...

Spotykasz mnie... zjawę pośrodku tłumu...
Elittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 20:16   #214
Fragolka
Rozeznanie
 
Avatar Fragolka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 757
Dot.: Przyjaźń damsko-męska. Tak czy nie?

Hehehe ja takze jestem na tak,ale.... do czasu tak przynajmniej wynika z mojego doswiadczenia...coz, natury sie nie zmieni


pozdrawiam
Fragolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 20:19   #215
NiEzNaJoMkA
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok ! (;
Wiadomości: 436
Dot.: Przyjaźń damsko-męska. Tak czy nie?

heh, ja z własnego doświadczenia wiem,że to nie zawsze się udaje. przynajmniej u mnie... a czy któraś z Was związała się ze swoim przyjacielem? jak to się skończyło czy może nadal to trwa?

pozdrawiam
NiEzNaJoMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 20:50   #216
solstice
Raczkowanie
 
Avatar solstice
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 76
Dot.: Przyjaźń damsko-męska. Tak czy nie?

Ja również zdecydowanie na tak Moim najbliższym przyjacielem jest właśnie facet. Fakt, że z czasem zawsze coś "zaiskrzy". U nas to on się we mnie zakochał, ale nie oddaliliśmy się wtedy od siebie. Był świadom tego, że ja nie mogę się z nim związać i zachował się bardzo odpowiedzialnie W szkole siedzimy razem w jednej ławce, nawet sobie nie wyobrażam jak mogłoby być inaczej. On wprowadza mnie w męski świat, ja go w damski Nie wyobrażam sobie w tej chwili życia bez niego Choć czasem nieświadomie zdarza mu się odstraszać ode mnie facetów.
__________________
Sing this song. Remind me that we'll always have each other - when everything else is gone.
solstice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 21:02   #217
Thor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 22
Dot.: Przyjaźń damsko-męska. Tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez solstice Pokaż wiadomość
Ja również zdecydowanie na tak Moim najbliższym przyjacielem jest właśnie facet. Fakt, że z czasem zawsze coś "zaiskrzy". U nas to on się we mnie zakochał, ale nie oddaliliśmy się wtedy od siebie. Był świadom tego, że ja nie mogę się z nim związać i zachował się bardzo odpowiedzialnie W szkole siedzimy razem w jednej ławce, nawet sobie nie wyobrażam jak mogłoby być inaczej. On wprowadza mnie w męski świat, ja go w damski Nie wyobrażam sobie w tej chwili życia bez niego Choć czasem nieświadomie zdarza mu się odstraszać ode mnie facetów.
Może i udaje że jest ok, a wewnątrz cierpi z tego powodu. Byłem kiedyś w takiej tragicznej sytuacji. Dobrze sie to wszystko nie skończyło. Niby byłem najlepszym przyjacielem, najbliższą jej osobą. Zawsze było tak że przyglądałem się z boku jak ona co jakiś czas ma innego faceta. Opowiadała mi o nich, opowiadała o wszystkim. Tak dobrze ukrywałem to w sobie że nie zauważała że mnie tym wszystkim zabija... Był taki dłuższy okres czasu że była bez faceta. Zbliżaliśmy się do siebie. W pewnym momencie nie wytrzymałem i postawiłem sprawę jasno, że tak dłużej nie mogę. I co się okazało? Okazało się tyle że jednak nie mówiła mi wszystkiego. Zaręczyła się z jakimś facetem i ślub za parę miesięcy. Tak się skończyło. Pomyśleć że jak bym siedział cicho i dusił to w sobie to dalej bylibyśmy przyjaciółmi... Uważam ze przyjaźń damsko męska nie istnieje... Zawsze któraś strona poczuje coś więcej. Zawsze będzie ktoś poszkodowany.
Thor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-23, 12:12   #218
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Przyjaźń damsko-męska. Tak czy nie?

od kilku miesięcy stwierdzam ze taka przyjaźń istnieje..chociaż jest kompletnie inna od przyjazni damsko damskiej.
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 15:48   #219
Cerfona
Zadomowienie
 
Avatar Cerfona
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Ośw..
Wiadomości: 1 261
GG do Cerfona
Dot.: Przyjaźń damsko-męska. Tak czy nie?

Ja myśle, że taka przyjaźń istieje! Chociaż przyznam się, że przez długi czas myślałam inaczej, poprostu nie wierzyłam. Jednak teraz wiem , że się myliłam. Przyjaźń damsko-męska istnieje Tylko trudno trafić na tą odpowiednią osobę, z którą taka przjaźń się narodzi, to jest podobnie jak z miłością Takie moje skormne zdanie na ten temat
pozdrawiam
__________________

Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych ale i za te, które w innych budzi...

Cerfona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 17:00   #220
Martusia7
Zadomowienie
 
Avatar Martusia7
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 793
Re: Dot.: Przyjaźń damsko-męska. Tak czy nie?

tyle ludzi tyle odpowiedzi, z własnego doświadczenia wiem, ze to niemozliwe, miałam dwóch przyjaciół i jeden po pewnym czasie został moim chłopakiem, a z drugim miałam swój pierwszy raz, umówilismy sie teraz na przyjaźń, ale oboje wiemy jak to się skończy...
Martusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 08:41   #221
Fragolka
Rozeznanie
 
Avatar Fragolka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 757
Dot.: Przyjaźń damsko-męska. Tak czy nie?

A ja bym bardzo chciała zeby taka przyjazn byla mozliwa Tylko dlaczego to takie trudne?? Zawsze jakies podteksty sa...
Fragolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-05, 22:57   #222
Lilo90
Raczkowanie
 
Avatar Lilo90
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: domek^^
Wiadomości: 58
Dot.: Przyjaźń damsko-męska. Tak czy nie?

a ja uwazam ze raczej nie jest mozliwa chociaz zdarzaja sie wyjatki sama kiedys sie przyjaznilam z facetem z ktorym teraz jestem, wiec ta przyjazn przerodzila sie w milosc
Lilo90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 11:26   #223
Fragolka
Rozeznanie
 
Avatar Fragolka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 757
Dot.: Przyjaźń damsko-męska. Tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez Lilo90 Pokaż wiadomość
a ja uwazam ze raczej nie jest mozliwa chociaz zdarzaja sie wyjatki sama kiedys sie przyjaznilam z facetem z ktorym teraz jestem, wiec ta przyjazn przerodzila sie w milosc
i tak chyba powinno byc
Fragolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 11:57   #224
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Przyjaźń damsko-męska. Tak czy nie?

Chyba z 50 razy tu to pisałam

Przyjazn nawet bezintresowna jest mozliwa, mam przyjaciela od dziecinstwa- nigdy do niego pożadaniem nie pałałam- traktuje go jak brata, a on mnie jak siostre.
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 14:34   #225
DolinaNocy
Rozeznanie
 
Avatar DolinaNocy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: tam ..
Wiadomości: 914
Dot.: Przyjaźń damsko-męska. Tak czy nie?

Tez myslalam ze taka przyjazn jest mozliwa Niestety do czasu, bo teraz juz wiem, ze on cos do mnie czuje Jestem z kims i on o tym wie, a mimo wszystko powiedzial mi ze bedzie na mnie czekal Kurcze musze to zakonczyc jak najpredzej, bo nie chce zeby robil sobie jakies nadzieje Ale to takie ciezkie po tylu latach zakonczyc znajomosc
DolinaNocy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 17:20   #226
porcelanka
Raczkowanie
 
Avatar porcelanka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 43
Dot.: Przyjaźń damsko-męska. Tak czy nie?

Przyjaźń damsko-męska.. hmm.. znałam się z nim 7 lat ale zawsze było dziwne "przyciąganie" które tłumiłam w sobie. Spróbowaliśmy być razem.. Nie wyszło, rozstaliśmy się wczoraj.. Czy przyjaźń przetrwa? Nie wiem, czas pokaże. Za świeża sprawa. Czy było warto? Tak. Często się zastanawiałam co by było gdyby. Spróbowaliśmy-nie wyszło ale było wiele cudownych chwil które zachowam w pamięci.
porcelanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 18:10   #227
Lilo90
Raczkowanie
 
Avatar Lilo90
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: domek^^
Wiadomości: 58
Dot.: Przyjaźń damsko-męska. Tak czy nie?

No wlasnie, jesli sie przyjaznimy z facetem i potem wyjdzie z tego cos wiecej, a po jakims czasie sie rozstaniemy to przyjazn po zerwaniu juz nie jest taka jak kiedys. Dlatego nie zawsze warto pozwolic aby przyjazn zmienila sie w milosc
Lilo90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 18:12   #228
meredith91
Wtajemniczenie
 
Avatar meredith91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 334
Dot.: Przyjaźń damsko-męska. Tak czy nie?

moim zdaniem, możliwa nie jest...
__________________
full time traveller, somewhere in the sky in love with my life , books, learning new languages, law (hopefully becoming a future lawyer soon) and visiting new countries currently living in the Middle East, but my heart is in Poland
meredith91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 20:33   #229
keliope
Przyczajenie
 
Avatar keliope
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 20
GG do keliope
Dot.: Przyjaźń damsko-męska. Tak czy nie?

A ja wierzę w przyjaźń damsko-męską,bo sama takiej doświadczam.Faceci są wspaniałymi przyjaciółmi.Na mojego przyjaciela zawsze mogę liczyć,pomimo tego,ze obecnie ma dziewczynę,zawsze znajdzie dla mnie czas,wysłucha,poradzi,nie zazdrości i nigdy nie ocenia,czy obwinia o to,czy o tamto...no i zawsze daje mi dobre rady odnośnie facetów i kontaktów z nimi,bo sam jest jednym z nich
Mam także jedna najwspanialszą przyjaciółkę
"pod słońcem"(więc nie wykluczam też przyjaźni damsko-damskiej) ,ale na wielu domniemanych przyjaciółkach zawiodłam się jednak w niedalekiej przeszłości...
pozdrawiam

__________________
Zostało jeszcze TYLKO! 18dni do mojego wyjazdu do Anglii
keliope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-29, 11:34   #230
Kropkaa
Rozeznanie
 
Avatar Kropkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 971
Dot.: Przyjaźń damsko-męska. Tak czy nie?

A ja właśnie kilka miesięcy temu poznałam super chłopaka.Rozmawialiśmy o różnych rzeczach,było fajnie.Któregoś dnia powiedział że czuje coś wiecej niż przyjaźń.Ale nadal rozmawialiśmy,i było to wszystko na grunice przyjaźni męsko-damskiej.On pierwszy wyszedł z inicjatywą zaczęcia tego związku,pierwszy napisał itp.Wczoraj napisał mi że podoba się jednej dziewczynie ze szkoły i ona chce się z nimumówić.Ok zgadzam się ale coś w środku mi mówi że niestety nic więcej niż przyjażń między nami nie będzie.A naprawdę z naszych rozmów i zachowań wychodziło to jakbyśmy byli parą.I teraz troszkę czuje się zazdrosna o tę drugą,chociaż wcale jej nie znam.Nie przeszkadza mi że ma się zamair z nia porozmawiać jak sam mówi "Tylko po to aby dowiedzieć się jakie ma zamiary wobec niego"Szkoda mi że tak wyszło z jednej stony bo nie ukrywam i on i ja mieliśmy poważne plany.Chcociaz on cały czas mówi że na niego nie zasługuję.A wcale nie jest zły,jest właśnie takim chłopakiem jakiego szukałam i ekstra przyjacielem.Ok przyjażń może pozostać ale pozostaje kwestia tej Drugiej bo jej może nie pasować to że pisze z dziewczyną inną.A jak sam mówi nie chce urywac z e mną kontaktu bo on ma sowich przyjaciół i tak chce aby zostało.Nie wiem co już o tym myśleć.Czy zakończyć to wszystko i niech zajmie się ta drugą?Jak dziewczyny postąpiłyście na moim miejscu.
__________________
"Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich, to oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka, to zaufanie bez reszty, to odsłonięcie swoich słabości..."


Zapuszczam paznokcie dzień:2
Kropkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 16:09   #231
Zapach deszczu
Zadomowienie
 
Avatar Zapach deszczu
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: La Défense,Paris
Wiadomości: 1 643
Dot.: Przyjaźń damsko-męska. Tak czy nie?

Mialam kiedys przyjaciela.Wszytko niby OK! I pomyslalam sobie : zakocham sie w nim ale tylko tak troszke.Naprawde troszke i do niczego nie dojdzie.Jednak nie mozna sie troszke zakochac.Milosc pochlonela mnie cala.i musialam mu o tym powiedziec
Zapach deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 16:20   #232
Lilo90
Raczkowanie
 
Avatar Lilo90
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: domek^^
Wiadomości: 58
Dot.: Przyjaźń damsko-męska. Tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez Zapach deszczu Pokaż wiadomość
Mialam kiedys przyjaciela.Wszytko niby OK! I pomyslalam sobie : zakocham sie w nim ale tylko tak troszke.Naprawde troszke i do niczego nie dojdzie.Jednak nie mozna sie troszke zakochac.Milosc pochlonela mnie cala.i musialam mu o tym powiedziec
a co on na to??
Lilo90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 16:02   #233
Zapach deszczu
Zadomowienie
 
Avatar Zapach deszczu
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: La Défense,Paris
Wiadomości: 1 643
Dot.: Przyjaźń damsko-męska. Tak czy nie?

Co on na to?Powiedzial ze sie domyslal....A potem bylismy razem
Zapach deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 18:01   #234
Lilo90
Raczkowanie
 
Avatar Lilo90
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: domek^^
Wiadomości: 58
Dot.: Przyjaźń damsko-męska. Tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez Zapach deszczu Pokaż wiadomość
Co on na to?Powiedzial ze sie domyslal....A potem bylismy razem
To dobrze, bo juz myslalam ze nie bylo dobrze Wiec masz podobne doswiadczenie z przyjaznia damsko-meska jak ja
Lilo90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 20:12   #235
suzymay
Przyczajenie
 
Avatar suzymay
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 16
Dot.: Przyjaźń damsko-męska. Tak czy nie?

Jak najbardziej istnieje i jest możliwa. I to nie tylko wtedy gdy facet jest gejem. Na studiach miałam wspaniałego przyjaciela. Oboje mieliśmy swoje drugie półówki, które początkowo były zazdrosne o tą naszą przyjaźń ale z czasem wszystko się poukładało. Poprostu nie pociągaliśmy się fizycznie ale bardzo lubiliśmy swoje towarzystwo. Teraz nasze drogi się rozeszły (odległość) ale dalej mamy kontakt nie nie raz potrafimy przegadać kilka godzin.
Tak wogóle to myślę że taka czysta przyjaźń damsko męska jest bardzo cenna. Dzięki mojemu przyjacielowi poznałam lepiej facetów, nieraz pomagaliśmy sobie zrozumieć zachowania naszych połówek.
suzymay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 19:09   #236
Zapach deszczu
Zadomowienie
 
Avatar Zapach deszczu
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: La Défense,Paris
Wiadomości: 1 643
Dot.: Przyjaźń damsko-męska. Tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez Lilo90 Pokaż wiadomość
To dobrze, bo juz myslalam ze nie bylo dobrze Wiec masz podobne doswiadczenie z przyjaznia damsko-meska jak ja
Coz...jednak juz nie jestesmy razem...chociaz tak bardzo go kocham ze jego jedno slowo mogloby zmienic cale moje przyszle zycie...i on mnie tez kocha, ale nie mozemy razem byc! paradoks mojego zycia z ktorym od dawna nie umiem sie pogodzic bo nie wiem jak zyc...
Zapach deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 19:41   #237
Lilo90
Raczkowanie
 
Avatar Lilo90
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: domek^^
Wiadomości: 58
Dot.: Przyjaźń damsko-męska. Tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez Zapach deszczu Pokaż wiadomość
Coz...jednak juz nie jestesmy razem...chociaz tak bardzo go kocham ze jego jedno slowo mogloby zmienic cale moje przyszle zycie...i on mnie tez kocha, ale nie mozemy razem byc! paradoks mojego zycia z ktorym od dawna nie umiem sie pogodzic bo nie wiem jak zyc...
oj a co sie stalo??
Lilo90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 08:10   #238
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Przyjaźń damsko-męska. Tak czy nie?

Wedlug mnie jest niemozliwa...to tylko moje skromne zdanie)
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 15:14   #239
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Przyjaźń damsko-męska. Tak czy nie?

jestem na to doskonałym przykładem istnieje i juz!
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 17:15   #240
ImpossibleIsNothing
Raczkowanie
 
Avatar ImpossibleIsNothing
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 295
Dot.: Przyjaźń damsko-męska. Tak czy nie?

Istnieje ! Potwierdzam Pisane z autopsji. Chociaż to nie to samo, co przyjaźń między kobietami , to jednak może być wartościowa,a może nawet bardziej. Wnosi inny, świeży punkt widzenia na pewne sprawy.
__________________
Well,it hasn't been my day, my week, my month,or even my year . . .
ImpossibleIsNothing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:30.