Mamusie grudniowe 2015 cz.3 - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-22, 08:47   #3181
katarzynaxxx89
Raczkowanie
 
Avatar katarzynaxxx89
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 421
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;52161325]Przygotowywanie to jedno, ale ile to kosztuje... czytałam kiedyś, że ok. 400 zł miesięcznie samo mm...[/QUOTE]

Drogie to mleko, zależy jakie bo jak trzeba specjalne bo dziecku bebiko w miarę tanie nie pasi to jest mexyk my musieliśmy długo kupować specjalne łagodzące wzdęcia to duże koszta

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
A te nowe ubranka ze sklepu tez pierzecie w tych dzieciowych plynach do prania?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
tak i prasuję

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Fionka_31 Pokaż wiadomość
I jeszcze w sprawie prania. Wystarczy raz nowe wyprać? I czy będziecie robić osobne prania czy ze swoimi?
dla mnie raz wystarczy bo jeszcze się prasuje, my praliśmy ze swoimi bo bym tyle nie nazbierała a nie będę puszczać pół pralki może na początku same prałam jak chciałam wszystko wyprać ale to przed narodzinami
katarzynaxxx89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 09:02   #3182
benita84
Zadomowienie
 
Avatar benita84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;52161325]Przygotowywanie to jedno, ale ile to kosztuje... czytałam kiedyś, że ok. 400 zł miesięcznie samo mm...[/QUOTE]

Prawda tanie to nie jest :/ szczególnie jak dziecku nie podejdzie to zwykłe i trzeba kupować takie dla alergików

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Syylwuska co do ubranek to ja brałam głównie rozm 62, miałam kilka 56 to w kaftanik czy pół spiochy na samym poczatku sie mieścił ale body czy spiochy byly odrazu małe. Jak dziecko urodzi sie malutkie albo pod koniec będzie już widać na usg ze małe to wtedy można trochę mniejszych rozmiarów dokupić.

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
A te nowe ubranka ze sklepu tez pierzecie w tych dzieciowych plynach do prania?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka


Cytat:
Napisane przez Fionka_31 Pokaż wiadomość
I jeszcze w sprawie prania. Wystarczy raz nowe wyprać? I czy będziecie robić osobne prania czy ze swoimi?
Piore wszystko nowe tez oddzielnie. A potem jeszcze prasuje wszystko
benita84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 09:03   #3183
Madziejka*
Raczkowanie
 
Avatar Madziejka*
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 326
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Co do suszarki, jest taka apka na telefon z szumem suszarki, odkurzacza itp. Nie pamiętam nazwy ale trzeba jej poszukać 😊 misia nie kupię...



Popieram, body kopertowe jest super. Na początku bałam się ubrać dziecku cokolwiek przez głowę. Tylko ciężko takie kupić 😐

Edytowane przez Madziejka*
Czas edycji: 2015-07-22 o 09:05
Madziejka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 09:03   #3184
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez _karmazynova_ Pokaż wiadomość
lobo dzięki za porady

syyylwuska
wpisz sobie w google: whisbear. 2 koleżanki mają tego misia i są zachwycone jego działaniem. jedna z tych koleżanek kupiła tego misia dla pierwszego syna i teraz już drugi synek super przy tym usypia.
"Serce misia Whisbear nie bije, ale... szumi jak suszarka do włosów. Ten dźwięk uspokaja, ponieważ przypomina Maluszkowi to, co słyszał w brzuchu Mamy. Urządzenie, które bardzo łatwo można uruchomić, automatycznie wyłączy się po około 40 minutach, kiedy dziecko już spokojnie śpi." Sporo kosztuje, ale może mój tata nam zasponsoruje
Extra!! Jest na allegro za 120 zł, także wielki majątek to nie jest, ale biorąc pod uwagę inne potrzebne rzeczy to mało też nie, ale skoro działa i Twoje koleżanki tak to polecają, pewnie się skuszę Z Wami pójdę z torbami :P
Mam koleżankę, która uwielbiała zasypiać przy szumie suszarki i tańszą alternatywą, jest wgranie na telefon (bo w sumie mamy go zawsze przy sobie) np. z chomi.ka jest nagranie które też chyba trwa z godzinę i to właśnie jest suszarka, jej mała bez tego nie mogła zanąć ;]
Cytat:
Napisane przez benita84 Pokaż wiadomość
Prawda tanie to nie jest :/ szczególnie jak dziecku nie podejdzie to zwykłe i trzeba kupować takie dla alergików

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Syylwuska co do ubranek to ja brałam głównie rozm 62, miałam kilka 56 to w kaftanik czy pół spiochy na samym poczatku sie mieścił ale body czy spiochy byly odrazu małe. Jak dziecko urodzi sie malutkie albo pod koniec będzie już widać na usg ze małe to wtedy można trochę mniejszych rozmiarów dokupić.
Ok, zrobię tak samo, najwyżej można kupić przez neta, jeśli nie można byłoby wyjść, albo własnie pod koniec ciąży.

A jesli chodzi o mleko, ja to nawet nie wiem jak będzie z karmieniem, czas pokaże, ale polecacie jakieś? Chodzi mi o zwykłe, nie dla alergików?
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 09:09   #3185
Fionka_31
Zakorzenienie
 
Avatar Fionka_31
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 8 266
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

co zjadłyście na śniadanie? bo znowu mam problem....
na razie wypiłam inkę i zjadłam brzoskwinię i nektarynkę
__________________
08.04.2013 - start
od 16.09.2013 - siłowy
od 17.11.2014 - CF

Fionka_31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 09:12   #3186
_karmazynova_
Zadomowienie
 
Avatar _karmazynova_
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 111
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez Madziejka* Pokaż wiadomość
Co do suszarki, jest taka apka na telefon z szumem suszarki, odkurzacza itp. Nie pamiętam nazwy ale trzeba jej poszukać �� misia nie kupię...



Popieram, body kopertowe jest super. Na początku bałam się ubrać dziecku cokolwiek przez głowę. Tylko ciężko takie kupić ��

O będę musiała poszukać body kopertowe

co do misia tanie to nie jest, ale misia będę mogła położyć bezpiecznie niedaleko maluszka, a telefon już nie bardzo
koleżanki TŻ włączył tą aplikację suszarki na komórce i zapomniał wyłączyć dźwięk w telefonie i ktoś do niego zadzwonił... biedni usypiali małego sporo czasu i musieli od nowa zaczynać .. powiedziała, że później używała okapu do usypiania


Fionka ja nieprzerwanie od roku jem na śniadanie mleko z płatkami.. Aż się sama dziwię, że mi to się nie znudziło... Odkąd jestem w ciąży po godzinie od zjedzenia jem dodatkowo jeszcze jakiś owoc
__________________

Grudniowa mama 01.12.2015
Wrześniowa mama 18.09.2020







Edytowane przez _karmazynova_
Czas edycji: 2015-07-22 o 09:19
_karmazynova_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 09:14   #3187
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Zawsze można położyć np. pod łóżeczkiem samą suszarkę
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-22, 09:16   #3188
kalusia87
Zakorzenienie
 
Avatar kalusia87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 622
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Jeśli ktoś jeszcze potrzebuje to wyprawka Czubaska w Tapatalku jest na stronie 111

Co do body to widziałam na filmiku takie body na zakładkę ma tak jakby podwójny dekolt, przy ubieraniu ten wewnętrzny zawijamy do środka. No ale nie wiem jak takie znaleźć
__________________
Kubuś 14.12.2015
kalusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 09:21   #3189
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez Fionka_31 Pokaż wiadomość
a no i lecimy do Turcji w czwartek
Super! Szybko to zorganizowaliście

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
ooo
Mój ulubiony tekst, gdyby nie to, że mężowi byłoby przykro gdybym to przy nim do teściowej powiedziała to chętnie bym to zrobiła

Cytat:
Napisane przez Fionka_31 Pokaż wiadomość
Czubasek ja też Blankę typowałam ale tz od razu odrzucił.

Poczytam wątkowe typy moze cos ukradnę hehe

Z chlopakiem Wojtusiem tez by nie bylo problemu i nie bedzie Za 3 lata hehe
Mi się kiedyś podobały imiona typu Pola, Maja, Michalina, Lena... Ale Michalina i Lena już są w rodzinie, a Pola i Maja- teraz te imiona są wszędzie.
Już przed ciążą mieliśmy wybrane dla dziewczynki... i w sumie dla chłopca też

Cytat:
Napisane przez Koritsi_a Pokaż wiadomość
Ja niedawno wróciłam bo po wizycie jeszcze fryzjer a później rzuciłam sie najpierw na jedzenie. Dobrze ze mąż wczesniej córkę wykąpał ja od 16.06. Przybrałam 2 kg. Natomiast wg lekarza Młody od zeszłego poniedziałku 200g aż mnie zatkało. Synuś wazy prawie 500 g. Mam lekka anemie dostałam leki i zalecenie żeby jeść rzeczy z większą zawartością żelaza (a jak tu no jeść czerwone mięso jak mi nie podchodzi hehe). No i mam skierowanie na obciążenie glukozą. Mam zrobić przed kolejną wizytą...
Kawał chłopca! Najważniejsze, że zdrowy

Cytat:
Napisane przez adka_19 Pokaż wiadomość
Fionka no to super ale zaskoczenie co? )
Aniqa zrobilo mi rewelacyjnie kilka ćwiczeń szok
Naprawdę plecy odciążone.

Rudaska gratulacje jazd
Koritsi_a nie dobrze z tą anemua . Ja też ma. Wstręt do mięsa. .. :/
Fionka to dobry pomysł z tym faqu !!!!

Idę coś zjeść 30 minut mi zajęło nadrabianie !!! Litości !!!
My wczoraj 'poćwiczyliśmy' z mężem (wreszcie, po takiej przerwie!).

Cytat:
Napisane przez benita84 Pokaż wiadomość
.
500g już to już spory maluszek ponoć sok buraków jest dobry na krew ale nie wiem czy to prawda czy jakiś babciny przesąd
Dobry Moja gin mi doradzała, żebym buraki spożywała. Ale ja ogólnie morfologię mam dobrą. Coś czuję, że elektrolity kiepskie, ale tego nie badałam. Zobaczymy jakie mi zleci badania za tydzień. Póki co dzisiaj mocz tylko oddałam do badania.

Cytat:
Napisane przez Fionka_31 Pokaż wiadomość




21 tydzień
Zgrabniutki jak Ty

Cytat:
Napisane przez _karmazynova_ Pokaż wiadomość

syyylwuska
wpisz sobie w google: whisbear. 2 koleżanki mają tego misia i są zachwycone jego działaniem. jedna z tych koleżanek kupiła tego misia dla pierwszego syna i teraz już drugi synek super przy tym usypia.
"Serce misia Whisbear nie bije, ale... szumi jak suszarka do włosów. Ten dźwięk uspokaja, ponieważ przypomina Maluszkowi to, co słyszał w brzuchu Mamy. Urządzenie, które bardzo łatwo można uruchomić, automatycznie wyłączy się po około 40 minutach, kiedy dziecko już spokojnie śpi." Sporo kosztuje, ale może mój tata nam zasponsoruje
Ja też planuję kupić Whisbear. Spełnia swoją funkcję podobno, a poza tym fajnie wygląda
Chyba, że ktoś będzie chciał małej pod choinkę kupić Może znajdę chętnego



Skubane! Ale naskrobałyście od wczoraj!

Planuję dziś sprzątnąć szafki w kuchni i zrobić w niższej półkę dla malutkiej. Zobaczymy czy skończy się tylko na planach czy na realizacji


Co do śniadania, to ja dziś bułkę z pasztetem pomidorowym
A teraz wcinam drugą nektarynkę

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kalusia87 Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś jeszcze potrzebuje to wyprawka Czubaska w Tapatalku jest na stronie 111

Co do body to widziałam na filmiku takie body na zakładkę ma tak jakby podwójny dekolt, przy ubieraniu ten wewnętrzny zawijamy do środka. No ale nie wiem jak takie znaleźć
Nie mam tapatalka Może jakoś znajdę
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 09:26   #3190
kalusia87
Zakorzenienie
 
Avatar kalusia87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 622
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Super! Szybko to zorganizowaliście

Mój ulubiony tekst, gdyby nie to, że mężowi byłoby przykro gdybym to przy nim do teściowej powiedziała to chętnie bym to zrobiła

Mi się kiedyś podobały imiona typu Pola, Maja, Michalina, Lena... Ale Michalina i Lena już są w rodzinie, a Pola i Maja- teraz te imiona są wszędzie.
Już przed ciążą mieliśmy wybrane dla dziewczynki... i w sumie dla chłopca też

Kawał chłopca! Najważniejsze, że zdrowy

My wczoraj 'poćwiczyliśmy' z mężem (wreszcie, po takiej przerwie!).

Dobry Moja gin mi doradzała, żebym buraki spożywała. Ale ja ogólnie morfologię mam dobrą. Coś czuję, że elektrolity kiepskie, ale tego nie badałam. Zobaczymy jakie mi zleci badania za tydzień. Póki co dzisiaj mocz tylko oddałam do badania.

Zgrabniutki jak Ty

Ja też planuję kupić Whisbear. Spełnia swoją funkcję podobno, a poza tym fajnie wygląda
Chyba, że ktoś będzie chciał małej pod choinkę kupić Może znajdę chętnego



Skubane! Ale naskrobałyście od wczoraj!

Planuję dziś sprzątnąć szafki w kuchni i zrobić w niższej półkę dla malutkiej. Zobaczymy czy skończy się tylko na planach czy na realizacji


Co do śniadania, to ja dziś bułkę z pasztetem pomidorowym
A teraz wcinam drugą nektarynkę

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Nie mam tapatalka Może jakoś znajdę
W przeglądarce któraś dziewczyna pisała, że jest na 37-38
__________________
Kubuś 14.12.2015
kalusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 09:31   #3191
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

fionka ja jadlam.hot doga ;D
A teraz leze bo mnie brzuch boli, mam starszne skurcze :/
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-22, 09:33   #3192
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez kalusia87 Pokaż wiadomość
W przeglądarce któraś dziewczyna pisała, że jest na 37-38
Już znalazłam i zdałam sobie sprawę, że mam ją zapisaną

Czubasek Ty w drugiej części pisałaś, że masz wózek Tako. Możesz napisać jaki model i czy byłaś zadowolona i z gondoli i ze spacerówki? Jakieś wady Twoim zdaniem?

Jak masz skurcze to leż, może przejdą Mnie czasem złapie, ale krótkotrwały.
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 09:34   #3193
kalwinka
Zadomowienie
 
Avatar kalwinka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 502
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez Fionka_31 Pokaż wiadomość
I jeszcze w sprawie prania. Wystarczy raz nowe wyprać? I czy będziecie robić osobne prania czy ze swoimi?
Pierwsze pranie pewnie będę prała wszystkie ubranka, więc osobno, później planuję razem z naszymi. Myślę że raz wystarczy wyprać i wyprasować

Cytat:
Napisane przez Fionka_31 Pokaż wiadomość
co zjadłyście na śniadanie? bo znowu mam problem....
na razie wypiłam inkę i zjadłam brzoskwinię i nektarynkę
Rano jogurt naturalny z dżemem truskawkowym, teraz jajecznicę z pomidorem i kiełbaską

Evcia to zaczynasz zajęcia później, moja grupa startuje 28 sierpnia. Na drugi dzień po wysłaniu zgłoszenia dostałam maila że zapraszają na zajęcia.

Zaraz idę na pocztę, jak znam życie to akurat jak wyjdę przejdzie kurier z paczką
kalwinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 09:38   #3194
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez _karmazynova_ Pokaż wiadomość
Fionka ja nieprzerwanie od roku jem na śniadanie mleko z płatkami.. Aż się sama dziwię, że mi to się nie znudziło... Odkąd jestem w ciąży po godzinie od zjedzenia jem dodatkowo jeszcze jakiś owoc
Bardzo często też tak jem. Przed wyjściem do pracy płatki i po 1,5 h owoce.
Teraz z też jak mamy wolne no to śniadanka to nasze święto, tylko poranki mamy spokojne. Wczoraj były naleśniki z serem śmietanką i borówkami, dzisiaj jajecznica ze szczypiorkiem i pomidorami

A co do misia to tak się zastanawiam, czy nie ma jakiegoś małego urządzenia które szumi i się wyłącza, żeby w jakimś zwykłym misiu albo lali zaszyć ja to muszę zawsze coś kombinować
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 09:40   #3195
wojniann
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 646
GG do wojniann
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

halwaya niestety znam to. ja mam 166 i 104 ważyłam na starcie. Nib troche mi spadla waga ale już wracam do tego ciężaru.
wojniann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 09:44   #3196
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez Fionka_31 Pokaż wiadomość
co zjadłyście na śniadanie? bo znowu mam problem....
na razie wypiłam inkę i zjadłam brzoskwinię i nektarynkę
Ja przed ciaza tez jadlam platki, potem w pierwszych 3 m nie moglam na nie,patrzec a teraz mi wrocilo i w sumie,juz od 3 tyg znowu jem platki, ale wtedy byly corn flakesy a teraz sie rozbestwilam, malo co mi smakowalo i i tak prawie nic nam nie wolno to kupije cini,minis wiem ze slodkie ale bardzo je lubie
a teraz zjem zupe przed wyjaciem, bo zostalo mi jeszcze z wczoraj z fasolka szparagowa

Cytat:
Napisane przez _karmazynova_ Pokaż wiadomość
O będę musiała poszukać body kopertowe

co do misia tanie to nie jest, ale misia będę mogła położyć bezpiecznie niedaleko maluszka, a telefon już nie bardzo
koleżanki TŻ włączył tą aplikację suszarki na komórce i zapomniał wyłączyć dźwięk w telefonie i ktoś do niego zadzwonił... biedni usypiali małego sporo czasu i musieli od nowa zaczynać .. powiedziała, że później używała okapu do usypiania


Fionka ja nieprzerwanie od roku jem na śniadanie mleko z płatkami.. Aż się sama dziwię, że mi to się nie znudziło... Odkąd jestem w ciąży po godzinie od zjedzenia jem dodatkowo jeszcze jakiś owoc
Tez jestem tego zdania, ze przynajmniej to bezpieczne i milutkie, mozna sie przytulic, no ale zobaczymy czy kupie, prezent pod choinke to super pomysl, chociaz,nie wiadomo czy Malenstwo po choince sie juz nie urodzi

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Super! Szybko to zorganizowaliście

Mój ulubiony tekst, gdyby nie to, że mężowi byłoby przykro gdybym to przy nim do teściowej powiedziała to chętnie bym to zrobiła

Mi się kiedyś podobały imiona typu Pola, Maja, Michalina, Lena... Ale Michalina i Lena już są w rodzinie, a Pola i Maja- teraz te imiona są wszędzie.
Już przed ciążą mieliśmy wybrane dla dziewczynki... i w sumie dla chłopca też

Kawał chłopca! Najważniejsze, że zdrowy

My wczoraj 'poćwiczyliśmy' z mężem (wreszcie, po takiej przerwie!).

Dobry Moja gin mi doradzała, żebym buraki spożywała. Ale ja ogólnie morfologię mam dobrą. Coś czuję, że elektrolity kiepskie, ale tego nie badałam. Zobaczymy jakie mi zleci badania za tydzień. Póki co dzisiaj mocz tylko oddałam do badania.

Zgrabniutki jak Ty

Ja też planuję kupić Whisbear. Spełnia swoją funkcję podobno, a poza tym fajnie wygląda
Chyba, że ktoś będzie chciał małej pod choinkę kupić Może znajdę chętnego



Skubane! Ale naskrobałyście od wczoraj!

Planuję dziś sprzątnąć szafki w kuchni i zrobić w niższej półkę dla malutkiej. Zobaczymy czy skończy się tylko na planach czy na realizacji


Co do śniadania, to ja dziś bułkę z pasztetem pomidorowym
A teraz wcinam drugą nektarynkę

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Nie mam tapatalka Może jakoś znajdę
To ja pisalam okolo 37 str.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 09:47   #3197
blysk_w_oku
Rozeznanie
 
Avatar blysk_w_oku
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 596
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Prezydent podpisał ustawę o in vitro. No cudowna nie jest, ale w końcu jest!
Tż mi dziś rano zakosił poduchę i się zachwycił.
Moja recenzja cebuszki: super! Ładnie wykonana, miła w dotyku i spelnia swoje zadanie.
__________________
...podpis w budowie...
blysk_w_oku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 09:47   #3198
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

w ogóle na yt można znaleźć mp3 suszarek i takich innych, więc mam taki pomysł na zestaw: malutki głośnik na kartę z mp3 plisko łóżeczka + milutki miś do przytulania. Głupie? czy może być?
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 09:49   #3199
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez blysk_w_oku Pokaż wiadomość
Prezydent podpisał ustawę o in vitro. No cudowna nie jest, ale w końcu jest!
Tż mi dziś rano zakosił poduchę i się zachwycił.
Moja recenzja cebuszki: super! Ładnie wykonana, miła w dotyku i spelnia swoje zadanie.
Dobrze że przynajmniej coś na początek... chociaż pewnie wiele do poprawy jest. PISS niech się trzyma od tego zdala lepiej
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-22, 09:50   #3200
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Błyskwoku mój mąż na moją poduszkę mówi paragraf albo precelek, ale chętnie się na niej kładzie jak śpi popołudniami a jak go wkurza, że dużo miejsca zajmuje to jęczy, że on z tym paragrafem nie wytrzyma i pójdzie spać gdzie indziej
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 09:52   #3201
evciap0
Wtajemniczenie
 
Avatar evciap0
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 2 010
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez kalwinka Pokaż wiadomość
Evcia to zaczynasz zajęcia później, moja grupa startuje 28 sierpnia. Na drugi dzień po wysłaniu zgłoszenia dostałam maila że zapraszają na zajęcia.
Przetrzesz szlaki bardzo jestem ciekawa tych zajęć
__________________
12.10.2013

40/40
evciap0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 10:08   #3202
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez blysk_w_oku Pokaż wiadomość
Prezydent podpisał ustawę o in vitro. No cudowna nie jest, ale w końcu jest!
Tż mi dziś rano zakosił poduchę i się zachwycił.
Moja recenzja cebuszki: super! Ładnie wykonana, miła w dotyku i spelnia swoje zadanie.
Kupowalas w sklepie czy przez internet? Podeslij linka, bo nie pamietam jak sie nazywala. I jak sie na,niej spi? Podkladasz ja pod,brzuch na boku? Po ciazy moze,sie,jeszcze do czegos przydac?

Cytat:
Napisane przez rudaska Pokaż wiadomość
w ogóle na yt można znaleźć mp3 suszarek i takich innych, więc mam taki pomysł na zestaw: malutki głośnik na kartę z mp3 plisko łóżeczka + milutki miś do przytulania. Głupie? czy może być?
Mysle, ze tez moze byc, to taka tansza alternatywa

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 10:10   #3203
lobofylia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 469
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Bede wpadać od czasu do czasu cos pisać haha no wiec... body kopertowe sa w hm ale drogie. Obecnie w pepco są takie to lecieć i kupować serio! !! 6.99 błękitne szare beżowe i różowe. Śliczne sa mam 4 sztuki. I do kompletu sa polspiochy czapki pajacyki i niedrapki polecam! !!
lobofylia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 10:12   #3204
adka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar adka_19
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Aberdeen, UK
Wiadomości: 2 698
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez Fionka_31 Pokaż wiadomość
No mam i juz mnie tym nastraszyli
Dlaczego ?
Brzuszek sliczniutki

Cytat:
Napisane przez Fionka_31 Pokaż wiadomość
Nie taka chudzinka hehe. Hu ponad 7 kg wpadlo


Ja nie mysle o mm. Liczę ze będę dobrze wspolpracowac z dzidzia hehe bo jak jeszcze będę musiała to mleko za każdym razem przygotowywać to
Ja nie wiem ile ale az sie boje, a Tobie kg poszly chyba w brzuch w calosci (:

Tez bym chciala zeby moja dzidzia wspolpracowala jesli chodzi o KP.

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
A te nowe ubranka ze sklepu tez pierzecie w tych dzieciowych plynach do prania?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Ja w zwyklym ale dodaje plyn do dezynfekcji dla niemowlat i tym sposobem nie musze kupowac narazie poroszku a jednoczesnie nie uczula etc, a pozaytm zawsze moge w nim zabawki wymoczyc (:

Cytat:
Napisane przez Fionka_31 Pokaż wiadomość
I jeszcze w sprawie prania. Wystarczy raz nowe wyprać? I czy będziecie robić osobne prania czy ze swoimi?
Ja piore dla Maluszka osobno.

Cytat:
Napisane przez Madziejka* Pokaż wiadomość
Co do suszarki, jest taka apka na telefon z szumem suszarki, odkurzacza itp. Nie pamiętam nazwy ale trzeba jej poszukać 😊 misia nie kupię...



Popieram, body kopertowe jest super. Na początku bałam się ubrać dziecku cokolwiek przez głowę. Tylko ciężko takie kupić 😐
Daj znac jak znajdziesz

Cytat:
Napisane przez Fionka_31 Pokaż wiadomość
co zjadłyście na śniadanie? bo znowu mam problem....
na razie wypiłam inkę i zjadłam brzoskwinię i nektarynkę
Ja narazie mala paczuszke chipsow Ale kanapki zaraz ide robic

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;52162348]Zawsze można położyć np. pod łóżeczkiem samą suszarkę [/QUOTE]
A jak przegrzeje sie ?

Cytat:
Napisane przez kalusia87 Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś jeszcze potrzebuje to wyprawka Czubaska w Tapatalku jest na stronie 111

Co do body to widziałam na filmiku takie body na zakładkę ma tak jakby podwójny dekolt, przy ubieraniu ten wewnętrzny zawijamy do środka. No ale nie wiem jak takie znaleźć
Wrzucam Wam w podpis link do wyprawki bedzie altwiej znalezc

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Super! Szybko to zorganizowaliście

Mój ulubiony tekst, gdyby nie to, że mężowi byłoby przykro gdybym to przy nim do teściowej powiedziała to chętnie bym to zrobiła

Mi się kiedyś podobały imiona typu Pola, Maja, Michalina, Lena... Ale Michalina i Lena już są w rodzinie, a Pola i Maja- teraz te imiona są wszędzie.
Już przed ciążą mieliśmy wybrane dla dziewczynki... i w sumie dla chłopca też

Kawał chłopca! Najważniejsze, że zdrowy

My wczoraj 'poćwiczyliśmy' z mężem (wreszcie, po takiej przerwie!).

Dobry Moja gin mi doradzała, żebym buraki spożywała. Ale ja ogólnie morfologię mam dobrą. Coś czuję, że elektrolity kiepskie, ale tego nie badałam. Zobaczymy jakie mi zleci badania za tydzień. Póki co dzisiaj mocz tylko oddałam do badania.

Zgrabniutki jak Ty

Ja też planuję kupić Whisbear. Spełnia swoją funkcję podobno, a poza tym fajnie wygląda
Chyba, że ktoś będzie chciał małej pod choinkę kupić Może znajdę chętnego



Skubane! Ale naskrobałyście od wczoraj!

Planuję dziś sprzątnąć szafki w kuchni i zrobić w niższej półkę dla malutkiej. Zobaczymy czy skończy się tylko na planach czy na realizacji


Co do śniadania, to ja dziś bułkę z pasztetem pomidorowym
A teraz wcinam drugą nektarynkę

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Nie mam tapatalka Może jakoś znajdę
No to super Zakaz zniesiony ?

Cytat:
Napisane przez kalusia87 Pokaż wiadomość
W przeglądarce któraś dziewczyna pisała, że jest na 37-38
Wrzucam w podpis
Link do Google drive, ksiazke jezyk niemowat tez tam wrzucam.

Ja dzis w pracy ciekawe jak to wszystko dzis bedzie.
WYPRAWKI PDFy DZIECIECE
__________________
Krzysio 13.12.2015 <3 <3
Nie pale od 26.05.2015!

Jestem Ruda, projektuje cuda ! SKLEP
adka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 10:15   #3205
blysk_w_oku
Rozeznanie
 
Avatar blysk_w_oku
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 596
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;52162867]Błyskwoku mój mąż na moją poduszkę mówi paragraf albo precelek, ale chętnie się na niej kładzie jak śpi popołudniami a jak go wkurza, że dużo miejsca zajmuje to jęczy, że on z tym paragrafem nie wytrzyma i pójdzie spać gdzie indziej [/QUOTE]

Moj Tz nadał jej przydomek
Cebulka, bo jakoś Cebuszka mu nie pasi ;-)




Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Kupowalas w sklepie czy przez internet? Podeslij linka, bo nie pamietam jak sie nazywala. I jak sie na,niej spi? Podkladasz ja pod,brzuch na boku? Po ciazy moze,sie,jeszcze do czegos przydac?



Mysle, ze tez moze byc, to taka tansza alternatywa

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Na Alledrogo. Jak znajde linka na kompie to Ci podeśle sprzedawca smykoland_sklep czy jakos tak. Maja strone smykoland.pl, ale nie wiem czy jest tam dostepna.
Spie na boku. Pomaga mi utrzymać pozycje na lewym boku, bo ciężko z tym miałam. Można ją różnie układać. Potem przyda się do karmienia albo jako ogranicznik jak polozysz dziecko np. na swoim łóżku.
__________________
...podpis w budowie...
blysk_w_oku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 10:17   #3206
lobofylia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 469
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Wszystko fajne i z dobrej bawełny polecam wam wogole pepco. Ja jestem zdziwiona jakością i cenami )) a misia to tez miałam dla 1 syna. Ale popsulo się
lobofylia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 10:24   #3207
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez lobofylia Pokaż wiadomość
Bede wpadać od czasu do czasu cos pisać haha no wiec... body kopertowe sa w hm ale drogie. Obecnie w pepco są takie to lecieć i kupować serio! !! 6.99 błękitne szare beżowe i różowe. Śliczne sa mam 4 sztuki. I do kompletu sa polspiochy czapki pajacyki i niedrapki polecam! !!
Miałam nie robić już zakupów przed połówkowym, ale piszesz o takiej okazji... Zobaczymy, może pojadę, bo kawałek mam do Pepco

Cytat:
Napisane przez adka_19 Pokaż wiadomość
No to super Zakaz zniesiony ?
Tak Gin kazała uważać, ale łożysko się podniosło, więc zagrożenia nie ma



Ale mnie dziś ssie A w sumie wielkiego wyboru w jedzeniu nie mam w domu

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez lobofylia Pokaż wiadomość
Wszystko fajne i z dobrej bawełny polecam wam wogole pepco. Ja jestem zdziwiona jakością i cenami )) a misia to tez miałam dla 1 syna. Ale popsulo się
U nas w okolicy jest małe Pepco i dużego wyboru ostatnio nie było.
Ja polecam też Textil Market, bo tanio i ubranka też dobrej jakości
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 10:24   #3208
katarzynaxxx89
Raczkowanie
 
Avatar katarzynaxxx89
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 421
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez rudaska Pokaż wiadomość
Bardzo często też tak jem. Przed wyjściem do pracy płatki i po 1,5 h owoce.
Teraz z też jak mamy wolne no to śniadanka to nasze święto, tylko poranki mamy spokojne. Wczoraj były naleśniki z serem śmietanką i borówkami, dzisiaj jajecznica ze szczypiorkiem i pomidorami

A co do misia to tak się zastanawiam, czy nie ma jakiegoś małego urządzenia które szumi i się wyłącza, żeby w jakimś zwykłym misiu albo lali zaszyć ja to muszę zawsze coś kombinować

Ja narazie się wstrzymuje z takim wynalazkiem bo uwaga mój ! synek bał się suszarki okapu itp a jak usłyszał odkurzacz to już wogóle popadał w histerię także nie na wszystkie dzieci to działa a ja mam taką malutką suszarkę i tak głośno nie szumi bo odkurzacz to co innego
katarzynaxxx89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 10:29   #3209
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez lobofylia Pokaż wiadomość
Bede wpadać od czasu do czasu cos pisać haha no wiec... body kopertowe sa w hm ale drogie. Obecnie w pepco są takie to lecieć i kupować serio! !! 6.99 błękitne szare beżowe i różowe. Śliczne sa mam 4 sztuki. I do kompletu sa polspiochy czapki pajacyki i niedrapki polecam! !!

Oststnio patrzylam i byl w skaldzie poliester.
Jaki sklad maja te twoje, bo moze cos zle patrzylam
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 10:30   #3210
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Adka jak się przegrzeje to się wyłączy
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-30 10:09:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.