Czy istnieje obiektywnie ładna osoba? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-27, 19:56   #31
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Czy istnieje obiektywnie ładna osoba?

Cytat:
Napisane przez AlaZala Pokaż wiadomość
Taki był jego cel. Chłopak okazał się skuteczny w dążeniu do jego osiągnięcia, a Autorka dała się nabrać...
Niestety. Ale uwaga, raz, dwa, trzy, autorko, otwieramy oczy jeszcze raz! Ten chłopak, którego żadna nie chce (nie bez powodu), zapragnął poczuć się lepiej czyimś kosztem. A oczywiście najlepiej tej, która dała mu kosza. Przestań się tym przejmować. Tak samo, jak nie będziesz słuchać rad bankruta na temat tego, jak się dorobić i utrzymać biznes, tak samo nie słuchaj rad faceta, który bardzo Cię chciał, ale mu nie wyszło.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 20:05   #32
Mioodowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 80
Dot.: Czy istnieje obiektywnie ładna osoba?

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
tak, jak mówią dziewczyny - dowalił, bo mu dałaś kosza. Nawet, jeśli nie miał konkretnych zamiarów, to po prostu miał się za bóg wie kogo, a Ty go sprowadziłaś na ziemię.

A co to ma za znaczenie, czy jesteś przeciętnie ładna czy ponadprzeciętnie ładna? czy jesteś przeciętnie wysoka czy może niższa, niż przeciętna? czy jesteś przeciętnie umalowana czy wolisz mocniejszy makijaż? Daj spokój! nie liczy się przeciętność, liczy się jednostka, konkretny człowiek. Przestań szukać w sobie wad i dopowiadać teorie, jakobyś była gorsza. Nawet te osoby uznane za naturalne piękności nie mają powodzenia u wszystkich
Ja wiem, że to wszystko zabrzmiało tak jakbym straszną wagę przywiązywała do wyglądu. Nigdy tak nie było i nigdy w zasadzie nie zastanawiałam się jaka jestem, po prostu czułam się atrakcyjna a to dawało mi siłę. Teraz tej siły nie mam a że twardo stąpam po ziemi to wiem że zewnętrznie jestem gorsza ale zawsze mogę nadrobić charakterem. Jednak łatwiej sie żyło z przekonaniem, że jest się atrakcyjnym ;D

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez AlaZala Pokaż wiadomość
Taki był jego cel. Chłopak okazał się skuteczny w dążeniu do jego osiągnięcia, a Autorka dała się nabrać...
Ale on mnie chyba lubi i nie sądzę, ze chciał mi dogryźć. Pisze do mnie codziennie, zwierza się i zawsze podkreśla, że mnie lubi i że ceni sobie moją osobowość.

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Niestety. Ale uwaga, raz, dwa, trzy, autorko, otwieramy oczy jeszcze raz! Ten chłopak, którego żadna nie chce (nie bez powodu), zapragnął poczuć się lepiej czyimś kosztem. A oczywiście najlepiej tej, która dała mu kosza. Przestań się tym przejmować. Tak samo, jak nie będziesz słuchać rad bankruta na temat tego, jak się dorobić i utrzymać biznes, tak samo nie słuchaj rad faceta, który bardzo Cię chciał, ale mu nie wyszło.
Z tym koszem to było z pół roku temu i myślę, że aż tak się tym nie przejął bo to taki troche typ babiarza z tego co mi opowiada
Mioodowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 20:13   #33
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Czy istnieje obiektywnie ładna osoba?

Cytat:
Napisane przez Mioodowa Pokaż wiadomość
Z nim wszystko jest dziwne. Pytał o to i wie, że nie ma szans. Powiedział także podczas tej rozmowy, że mógłby nawet ze mną być ze względu na charakter. Nie na wygląd. Bo jestem jedyną dziewczyną którą zna już rok i nie widział mnie nago. I że to go kręci... Po tej dziwnej rozmowie jakoś nie potrafię z nim dalej utrzymywać kontaktu.

Dalas mu kosza to nagle jestes be, a jakys nie dala to bylabys najpiękniejsza na swiecie Faceci tak czasem maja ze najpierw lataja za dziewczyna, a jak ta im da kosza to nagle jest brzydka, głupia itp.

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Mioodowa Pokaż wiadomość
Ja wiem, że to wszystko zabrzmiało tak jakbym straszną wagę przywiązywała do wyglądu. Nigdy tak nie było i nigdy w zasadzie nie zastanawiałam się jaka jestem, po prostu czułam się atrakcyjna a to dawało mi siłę. Teraz tej siły nie mam a że twardo stąpam po ziemi to wiem że zewnętrznie jestem gorsza ale zawsze mogę nadrobić charakterem. Jednak łatwiej sie żyło z przekonaniem, że jest się atrakcyjnym ;D

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------



Ale on mnie chyba lubi i nie sądzę, ze chciał mi dogryźć. Pisze do mnie codziennie, zwierza się i zawsze podkreśla, że mnie lubi i że ceni sobie moją osobowość.

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------



Z tym koszem to było z pół roku temu i myślę, że aż tak się tym nie przejął bo to taki troche typ babiarza z tego co mi opowiada
Ale urazona duma w nim siedzi. Skoro z niego jest taki babiarz to wiesz jak go duma musiala zabolec jak dalas mu kosza? Ze wiekszosc dziewczyn mu ulegalo, a ty nie
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 20:13   #34
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: Czy istnieje obiektywnie ładna osoba?

Cytat:
Napisane przez Mioodowa Pokaż wiadomość
Ale on mnie chyba lubi i nie sądzę, ze chciał mi dogryźć. Pisze do mnie codziennie, zwierza się i zawsze podkreśla, że mnie lubi i że ceni sobie moją osobowość.
Dzięki temu staje się w Twoich oczach bardziej wiarygodny. Dlatego napisałam w poprzednim poście, że okazał się skuteczny.
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 20:14   #35
kanika_mala
Raczkowanie
 
Avatar kanika_mala
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 57
Dot.: Czy istnieje obiektywnie ładna osoba?

Czułaś się ładną dziewczyną i tak powinno zostać! to w jaki sposób postrzegamy siebie ma też duży wpływ na to jak jesteśmy postrzegani przez ludzi nie przejmuj się zdaniem jakiegoś kolesia
__________________
„wyczekiwana przyjemność smakuje lepiej” - Chris Bunch
kanika_mala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 20:15   #36
Mioodowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 80
Dot.: Czy istnieje obiektywnie ładna osoba?

Może macie rację
Mioodowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 20:30   #37
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Czy istnieje obiektywnie ładna osoba?

Cytat:
Napisane przez Mioodowa Pokaż wiadomość
Może macie rację
Oczywiście, że mamy rację Słuchaj, jeśli 10 osób mówi Ci w pewnym momencie to samo, należy się nad sobą zastanowić. Ale zmieniać postrzeganie swojej osoby przez jednego frustrata? No hallo?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-27, 20:40   #38
Mioodowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 80
Dot.: Czy istnieje obiektywnie ładna osoba?

Dziękuje Wam bardzo za odpowiedzi ;*
Mioodowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 20:54   #39
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Czy istnieje obiektywnie ładna osoba?

Cytat:
Napisane przez Mioodowa Pokaż wiadomość
Może macie rację
Wizaż zawsze ma rację! nie daj się zakompleksionemu burakowi! popatrz w lustro, znajdź w sobie trzy rzeczy, które się w Tobie podobają i powtarzaj je codziennie: 'lubię swoje włosy, swoje paznokcie, swoje dłonie...'. Jak już to uznasz za 'standard', to dodaj następne. buduj z powrotem swoje poczucie piękna, bo piękna jesteś, jestem tego pewna!
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 21:21   #40
moniaszelki
Zadomowienie
 
Avatar moniaszelki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 834
Dot.: Czy istnieje obiektywnie ładna osoba?

Czuj sie nadal atrakcyjna, to jest fajne i to widac jak ktos jest zadowolony z siebie. Nie rezygnuj z tego
moniaszelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 21:21   #41
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Czy istnieje obiektywnie ładna osoba?

Cytat:
Napisane przez Mioodowa Pokaż wiadomość
A jeśli np komuś nie podobają się dołeczki, nie podobają się małe noski itp to dla tej osoby ta dziewczyna nadal jest ładna ale się nie podoba jej? Zawsze poprzez podobanie się rozumiałam, że dziewczyna jest ładna
obiektywna uroda, a gust jednostki to dwie oddzielne sprawy. naprawdę nie znasz nikogo, kogo uważałabyś za ładnego/przystojnego, ale kompletnie nie w twoim typie?


wiesz, tak nawiązując do twoich następnych postów: twoje przekonanie o własnej atrakcyjności musiało być kruche, bo sztuczne.
nikt prawdziwie przekonany o swoich zaletach nie spadnie z samooceną tak nisko, żeby pocieszenia szukać na wizażu po tym jak jakiś typ im `otworzył oczy`.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-27, 21:44   #42
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Czy istnieje obiektywnie ładna osoba?

Cytat:
Napisane przez Mioodowa Pokaż wiadomość
Ale ostatnio dostrzegłam, że ma dziwną osobowość. Jest zakochany w innej (to wiem na milion procent) ale chce spotykać się z jeszcze inną i myśli o seksie z nią, mówił, że chce ją pocałować. Chyba tylko jedno mu w głowie, oby jakąś zaliczyć.
To nie jest dziwna osobowość To się nazywa facet. Rzeczywiście musisz być bardzo młoda.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 21:47   #43
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Czy istnieje obiektywnie ładna osoba?

Cytat:
Napisane przez Mioodowa Pokaż wiadomość
Ostatnio zauważyłam nasilający się brak pewności siebie. Pewien kolega powiedział mi ostatnio, zupełnie sam z siebie, że jestem dość przeciętną dziewczyną. Że może podobałabym mu się, gdyby nie miał do czynienia z naprawdę ładnymi dziewczętami. Od tamtej pory nie mogę jakoś patrzeć w lustro. Miałam różnych adoratorów i generalnie przez długi okres czasu wierzyłam, że jestem naprawdę atrakcyjną osobą (oczywiście nie zachwycałam się sobą, ale lubiłam siebie, swoje ciało, swoją buzię w makijażu czy też bez). A teraz poczułam się dziwnie. Wszyscy podrywający mnie chłopacy, mieli mnie zapewne za przeciętną dziewczynę, a ja myślałam ciągle, że jestem ładna. Gdybym była, podobałabym się pewnie wszystkim. Czy tak to właśnie jest? Że każde ślicznotki podobają się wszystkim mężczyznom jednym mniej, drugim bardziej ale zawsze podobają?

A i wiem, że brzmi to tak jakby wygląd był całym moim światem, jakbym była próżna itp. Nie nie. Czasem tylko rozmyślam nad takimi rzeczami i wiem, że wygląd nie jest najważniejszy.
Owszem, są dziewczyny, których bardzo wiele osób może uznać za ładne, ale to też nie znaczy, że będą w guście każdego. Przecież dziewczyna może mieć podobnie, że np uzna faceta za przystojnego obiektywnie, ale jednak w jej guście nie jest. Tak samo może mieć myślę facet. Nie powinnaś przejmować się opinią kolegi, bo naprawdę to nie ma takiego znaczenia. Nie zliczę ile razy ja usłyszałam, że jestem wręcz poniżej przeciętnej, że nic specjalnego, a sporo razy też słyszałam, że ładna. To widzisz, kwestia gustu. Uważam też, że Twój kolega skoro to mówił sam z siebie to też jest jakiś głupi, bo nie widzę sensu informowania kogokolwiek czy według mnie jest ładny czy przeciętny, a tym bardziej koleżanki czy kolegi. Nie ma to jak dla mnie sensu, zwłaszcza, że Tobie wcale nie musi na jego opinii zależeć, ale jednak czasem słowa zapadają w głowie jak się jest wrażliwą osobą. Nie przejmuj się nim, naprawdę! Jak piszę ja wiele razy usłyszałam, że jestem przeciętna lub gorzej czy brzydka, a tak źle nie jest, poza bardzo krzywymi zębami co zbieram na aparat to jest u mnie w miarę ok, ale widzisz nawet jak je wyprostuję to też nie spodobam się każdemu. Tak jest w życiu i nie przejmuj się
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 21:55   #44
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Czy istnieje obiektywnie ładna osoba?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
To nie jest dziwna osobowość To się nazywa facet. Rzeczywiście musisz być bardzo młoda.
To się nie nazywa facet, tylko burak.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 22:08   #45
gamblenka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 584
Dot.: Czy istnieje obiektywnie ładna osoba?

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Owszem, są dziewczyny, których bardzo wiele osób może uznać za ładne, ale to też nie znaczy, że będą w guście każdego. Przecież dziewczyna może mieć podobnie, że np uzna faceta za przystojnego obiektywnie, ale jednak w jej guście nie jest. Tak samo może mieć myślę facet. Nie powinnaś przejmować się opinią kolegi, bo naprawdę to nie ma takiego znaczenia. Nie zliczę ile razy ja usłyszałam, że jestem wręcz poniżej przeciętnej, że nic specjalnego, a sporo razy też słyszałam, że ładna. To widzisz, kwestia gustu. Uważam też, że Twój kolega skoro to mówił sam z siebie to też jest jakiś głupi, bo nie widzę sensu informowania kogokolwiek czy według mnie jest ładny czy przeciętny, a tym bardziej koleżanki czy kolegi. Nie ma to jak dla mnie sensu, zwłaszcza, że Tobie wcale nie musi na jego opinii zależeć, ale jednak czasem słowa zapadają w głowie jak się jest wrażliwą osobą. Nie przejmuj się nim, naprawdę! Jak piszę ja wiele razy usłyszałam, że jestem przeciętna lub gorzej czy brzydka, a tak źle nie jest, poza bardzo krzywymi zębami co zbieram na aparat to jest u mnie w miarę ok, ale widzisz nawet jak je wyprostuję to też nie spodobam się każdemu. Tak jest w życiu i nie przejmuj się
A dla mnie np. brzydki i nieciekawy jest... Di Caprio. Żaden aktor nie jest w moim guście, ale rozumiem, czemu oni się podobają. Natomiast Di Capria nie rozumiem. Nijak nie umiem w nim zobaczyć przystojnego mężczyzny.
gamblenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 22:53   #46
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Czy istnieje obiektywnie ładna osoba?

Cytat:
Napisane przez gamblenka Pokaż wiadomość
A dla mnie np. brzydki i nieciekawy jest... Di Caprio. Żaden aktor nie jest w moim guście, ale rozumiem, czemu oni się podobają. Natomiast Di Capria nie rozumiem. Nijak nie umiem w nim zobaczyć przystojnego mężczyzny.
Tzn fakt, są osoby, które może mają klasyczną urodę czy niby uważaną za ładną, a jednak ktoś może uznać za brzydkiego, tak samo wielu kobietom może podoba się Johnny Depp, ale jednak myślą, że są i takie co uznają, że przeciętny czy nawet brzydki. No także faktycznie może tak być, jasne, że tak. Mnie też jakoś nie podoba się za bardzo, brzydki dla mnie może nie, ale no w moim guście nie. Brad Pitt podobnie. Tzn wiadomo, że z wyglądem nie jest u niego źle, jest ok, ale jednak nie jest to ktoś, kto by mi się bardzo podobał.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 23:01   #47
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Czy istnieje obiektywnie ładna osoba?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
To nie jest dziwna osobowość To się nazywa facet. Rzeczywiście musisz być bardzo młoda.


Obrzydliwy post.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 23:20   #48
spiniaa
Rozeznanie
 
Avatar spiniaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 847
Dot.: Czy istnieje obiektywnie ładna osoba?

Moze daj zdjecie po prostu i powiemy Ci obiektywnie :-D
czy jestes ladna, czy przecietna
jezeli ten sam nick masz na fotce to (moja osobista opinia) jest ok, przyjemna z Ciebie dziewczyna-jestes ladna-moze nie za bardzo w moim guscie ale jest w porzadku
spiniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 13:04   #49
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy istnieje obiektywnie ładna osoba?

Cytat:
Napisane przez spiniaa Pokaż wiadomość
Moze daj zdjecie po prostu i powiemy Ci obiektywnie :-D
czy jestes ladna, czy przecietna
jezeli ten sam nick masz na fotce to (moja osobista opinia) jest ok, przyjemna z Ciebie dziewczyna-jestes ladna-moze nie za bardzo w moim guscie ale jest w porzadku
Każda dziewczyna jest przeciętna bez makijażu i odpowiedniej stylizacji.. co za pierdoły wypisujecie..
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-28, 13:07   #50
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Czy istnieje obiektywnie ładna osoba?

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Każda dziewczyna jest przeciętna bez makijażu i odpowiedniej stylizacji.. co za pierdoły wypisujecie..
właśnie
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 13:26   #51
babie_lato
Zadomowienie
 
Avatar babie_lato
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 103
Dot.: Czy istnieje obiektywnie ładna osoba?

Przez wiele lat kanonem piękna była na przykład Claudia Schiffer. Cóż, nie znam faceta, któremu Schiffer by się podobała. Tak samo aktualnie na topie jest Anja Rubik. I tutaj to samo, nie znam mężczyzny, który powiedziałby "tak, ona jest atrakcyjna".

Oczywiście, są kobiety podobające się większej ilości mężczyzn, co nie znaczy, że są piękne i koniec kropka. Z resztą, czy naprawdę ilość mężczyzn, którzy Cię podrywają muszą świadczyć o Twojej atrakcyjności fizycznej? No nie!
Ja jestem uznawana (przez obie płcie) za bardzo atrakcyjną kobietę, a mając te 16 czy 17 lat rzadko byłam podrywana. Jeśli już to przez zdecydowanie starszych mężczyzn (30+). Po latach dowiedziałam się, że to nie tak, że się nie podobałam, oni się mnie po prostu bali. Bali się, że jako atrakcyjna dziewczyna mam wygórowane wymagania, którym oni nie sprostają

Chłopak dostał od Ciebie kosza i teraz próbuje podkopać Twoje poczucie własnej wartości. A Ty dałaś się wplątać w głupią gierkę.
Nie przeglądaj się w oczach innych, bo nie ma na świecie człowieka, który pasowałby każdemu Jedni wolą szczupłe, niskie blondynki, inni kobiety z dużymi piersiami, inni kobiety z małymi stopami
babie_lato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 13:29   #52
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Czy istnieje obiektywnie ładna osoba?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Tak, jest coś takiego jak obiektywnie ładna osoba. Nigdy nie słyszałam, żeby ktoś wolał grube lub zachwycał się dużym nosem czy krzywymi zębami. Opinią kolegi bym się nie przejmowała, jeśli powiedział to sam z siebie, to ewidentnie zrobił to, aby wpędzić Cię w kompleksy. Może właśnie myśli, że nie miałby u Ciebie szans?
Ehe. http://fantasyfeeder.com/
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 13:30   #53
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Czy istnieje obiektywnie ładna osoba?

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Każda dziewczyna jest przeciętna bez makijażu i odpowiedniej stylizacji.. co za pierdoły wypisujecie..
Śmiem się nie zgodzić. Nie wiem też po co ten agresywny ton.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 13:33   #54
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Czy istnieje obiektywnie ładna osoba?

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Każda dziewczyna jest przeciętna bez makijażu i odpowiedniej stylizacji.. co za pierdoły wypisujecie..
To tylko twoja subiektywna opinia.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 13:51   #55
Yuki no hana
Zadomowienie
 
Avatar Yuki no hana
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 758
Dot.: Czy istnieje obiektywnie ładna osoba?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Nigdy nie słyszałam, żeby ktoś zachwycał się dużym nosem czy krzywymi zębami.
Poczytaj o tym co się podoba w Koreii Płd.i w Japonii.
Yuki no hana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 13:57   #56
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Czy istnieje obiektywnie ładna osoba?

Wiem o feedersach. Jak zwykle wyskakujecie z przykładami nielicznych jednostek bądź innymi kulturami.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 14:32   #57
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Czy istnieje obiektywnie ładna osoba?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Wiem o feedersach. Jak zwykle wyskakujecie z przykładami nielicznych jednostek bądź innymi kulturami.
A ty wyskakujesz z objawionymi 'prawdami', które nijak mają się do rzeczywistości. No po prostu istnieją ludzie, którzy lubią osoby grube czy z krzywimy zębami i twój osobisty gust tego nie zmieni. To, że ty wcześniej o takich ludziach nie słyszałaś, to nie znaczy, że nie istnieją.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 14:36   #58
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Czy istnieje obiektywnie ładna osoba?

oczywiście, że istnieją
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 15:32   #59
Orimonka
Raczkowanie
 
Avatar Orimonka
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 323
Dot.: Czy istnieje obiektywnie ładna osoba?

Oczywiście, że istnieją obiektywnie piękne kobiety. Takie o uniwersalnej, klasycznie ładnej, symetrycznej urodzie, które generalnie spodobają się raczej każdemu. Ale są też takie, które dla jednych są obłędnie piękne, a dla innych kompletnie brzydkie. I nie ma w tym nic złego/dziwnego. Czasami jedna kobieta dla kogoś jest najpiękniejsza, a inny nie może sobie wyobrazić, jak może się podobać.

Słyszałam już w życiu, że jestem śliczna, brzydka, ciekawa, piękna, przeciętna i nie widzę w tym nic strasznego, że nie każdemu się podobam. Grunt to mieć w sobie "to coś" i dobrze się ze sobą czuć, wtedy można poderwać każdego A i tak w pewnym wieku wystarcza Ci, że się podobasz do szaleństwa tylko jednej osobie )
Orimonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 09:39   #60
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Czy istnieje obiektywnie ładna osoba?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
To nie jest dziwna osobowość To się nazywa facet. Rzeczywiście musisz być bardzo młoda.
Zakompleksiony, zawistny chłopaczek prędzej.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-18 09:08:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.