Były KONIECZNIE chce się umówić na kawę... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-29, 21:46   #1
bagietka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 102

Były KONIECZNIE chce się umówić na kawę...


Spotykałam się z facetem przez 3 miesiące. Nie dogadywaliśmy się, ja czułam, że on mnie olewa - rzadkie spotkania, mało inicjatywy z jego strony, jakaś susza uczuciowa między nami, itp. Rozmawialiśmy o tym, ale on niestety zlewał mnie coraz bardziej więc zadecydowałam, że nie będziemy się więcej spotykać, bo ja nie będę się prosić. Gdy na drugi dzień napisał "co słychać" odpowiedziałam, żeby teraz się nie interesował, skoro nie robił tego w odpowiednim czasie i że wolałabym, żebyśmy się nie kontaktowali ze sobą - byłam zawiedziona, zdołowana i chciałam o nim zapomnieć. Nie lubię rozdrapywania ran. Zapomniałam o sprawie, polepszył mi sięnastrój, wszystko elegancko i nagle po półtora miesiąca ciszy ni z tego ni z owego pisze do mnie codziennie, zaczepia i strasznie naciska na to, zebyśmy się umówili na kawę. Rozmawiam z nim, ale unikam tematu spotkania. Czego on chce? Bo jeśli mącić mi w głowie i przekonywać do powrotu, to nie chce żadnej kawy. Miałam tak już z poprzednim moim byłym facetem - kawa, kawa, a potem na tej kawie prosił, przekonywał, mieszał mi w głowie. A gdy byliśmy parą zachowywał się jak ostatni dupek, olewał mnie, nie szanował. Po co to umawianie się na "kawki" z byłymi? Jakie macie zdanie i doświadczenia w tym temacie?

Edytowane przez bagietka3
Czas edycji: 2015-07-29 o 21:53
bagietka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 21:59   #2
gamblenka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 584
Dot.: Były KONIECZNIE chce się umówić na kawę...

Może ma w tym na oku jakąś korzyść?
gamblenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 22:04   #3
bagietka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 102
Dot.: Były KONIECZNIE chce się umówić na kawę...

Cytat:
Napisane przez gamblenka Pokaż wiadomość
Może ma w tym na oku jakąś korzyść?
Masz na myśli coś konkretnego...?
bagietka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 22:12   #4
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Były KONIECZNIE chce się umówić na kawę...

Cytat:
Napisane przez bagietka3 Pokaż wiadomość
Spotykałam się z facetem przez 3 miesiące. Nie dogadywaliśmy się, ja czułam, że on mnie olewa - rzadkie spotkania, mało inicjatywy z jego strony, jakaś susza uczuciowa między nami, itp. Rozmawialiśmy o tym, ale on niestety zlewał mnie coraz bardziej więc zadecydowałam, że nie będziemy się więcej spotykać, bo ja nie będę się prosić. Gdy na drugi dzień napisał "co słychać" odpowiedziałam, żeby teraz się nie interesował, skoro nie robił tego w odpowiednim czasie i że wolałabym, żebyśmy się nie kontaktowali ze sobą - byłam zawiedziona, zdołowana i chciałam o nim zapomnieć. Nie lubię rozdrapywania ran. Zapomniałam o sprawie, polepszył mi sięnastrój, wszystko elegancko i nagle po półtora miesiąca ciszy ni z tego ni z owego pisze do mnie codziennie, zaczepia i strasznie naciska na to, zebyśmy się umówili na kawę. Rozmawiam z nim, ale unikam tematu spotkania. Czego on chce? Bo jeśli mącić mi w głowie i przekonywać do powrotu, to nie chce żadnej kawy. Miałam tak już z poprzednim moim byłym facetem - kawa, kawa, a potem na tej kawie prosił, przekonywał, mieszał mi w głowie. A gdy byliśmy parą zachowywał się jak ostatni dupek, olewał mnie, nie szanował. Po co to umawianie się na "kawki" z byłymi? Jakie macie zdanie i doświadczenia w tym temacie?
wystarczy odrobina asertywności i tekst - nie, nie spotkam się z tobą.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 22:13   #5
gamblenka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 584
Dot.: Były KONIECZNIE chce się umówić na kawę...

Cytat:
Napisane przez bagietka3 Pokaż wiadomość
Masz na myśli coś konkretnego...?
Np. nie chce być sam. Uświadomił sobie, że nie ma nikogo nowego na horyzoncie i postanowił jeszcze Cię powykorzystywać. Może np. tak być.
gamblenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 22:19   #6
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Były KONIECZNIE chce się umówić na kawę...

chcesz, to się umów, nie chcesz, to się nie umawiaj.

czy ludzie już kompletnie stracili umiejętność podejmowania decyzji samodzielnie?
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 22:23   #7
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: Były KONIECZNIE chce się umówić na kawę...

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
chcesz, to się umów, nie chcesz, to się nie umawiaj.



czy ludzie już kompletnie stracili umiejętność podejmowania decyzji samodzielnie?

__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-30, 08:08   #8
bagietka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 102
Dot.: Były KONIECZNIE chce się umówić na kawę...

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
chcesz, to się umów, nie chcesz, to się nie umawiaj.

czy ludzie już kompletnie stracili umiejętność podejmowania decyzji samodzielnie?
Widocznie tak, skoro pozakładali takie fora jak to, gdzie pytają innych ludzi o ich punkt widzenia i doświadczenia
bagietka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 08:17   #9
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Były KONIECZNIE chce się umówić na kawę...

Cytat:
Napisane przez bagietka3 Pokaż wiadomość
Widocznie tak, skoro pozakładali takie fora jak to, gdzie pytają innych ludzi o ich punkt widzenia i doświadczenia
Ale nikt nie przewidzi do czego doprowadzi takie spotkanie (i czy do czegokolwiek), bo pewnie każdy ma nieco inne doświadczenie (ja jestem np. na nie, ale pewnie trafi się ktoś, kto Ci napisze "jasne, spotkaj się"). To Twoja decyzja i konsekwencje też poniesiesz Ty. I tak przecież zrobisz jak chcesz.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 08:33   #10
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Były KONIECZNIE chce się umówić na kawę...

W czym jest problem? Skoro jesteś ciekawa, to idziesz na spotkanie. Jedyne co możesz stracić to trochę czasu i parę złotych na kawę, jeśli Ci jej nie postawi. Ze spotkania możesz też wyjść w trakcie, do kaloryfera Cie chyba nie przywiąze :p
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 10:11   #11
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: Były KONIECZNIE chce się umówić na kawę...

Ale to naprawdę twój były chłopak?
Z opisu wydaje się, że to kolega, którego widziałaś kilka razy w ciągu trzech miesięcy.
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-30, 10:15   #12
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Były KONIECZNIE chce się umówić na kawę...

Cytat:
Napisane przez AlaZala Pokaż wiadomość
Ale to naprawdę twój były chłopak?
Z opisu wydaje się, że to kolega, którego widziałaś kilka razy w ciągu trzech miesięcy.
No w sumie racja. Wygląda na to, że facio sobie przypomniał, że jakaś furteczka była. I sprawdza, czy nadal otwarta.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 11:05   #13
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Były KONIECZNIE chce się umówić na kawę...

Nie.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 12:04   #14
_Margaret_
Raczkowanie
 
Avatar _Margaret_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 256
Dot.: Były KONIECZNIE chce się umówić na kawę...

Cytat:
Napisane przez Azhaar Pokaż wiadomość
W czym jest problem? Skoro jesteś ciekawa, to idziesz na spotkanie. Jedyne co możesz stracić to trochę czasu i parę złotych na kawę, jeśli Ci jej nie postawi. Ze spotkania możesz też wyjść w trakcie, do kaloryfera Cie chyba nie przywiąze :p
Dokładnie, zrób to, co uważasz za słuszne. Ja bym jednak nie poszła, skoro wcześniej Cię olewał to po półtora miesiąca raczej magicznie się nie zmienił
__________________


_Margaret_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 12:09   #15
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: Były KONIECZNIE chce się umówić na kawę...

Czy Twoje zaangażowanie było znacznie większe od jego zaangażowania?
Czy często zdarzało się, że Ty proponowałaś spotkanie, a on odmawiał?
Ile spotkań odbyliście - ile z nich zaproponował on, a ile Ty?
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 13:35   #16
bagietka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 102
Dot.: Były KONIECZNIE chce się umówić na kawę...

Cytat:
Napisane przez AlaZala Pokaż wiadomość
Czy Twoje zaangażowanie było znacznie większe od jego zaangażowania?
Czy często zdarzało się, że Ty proponowałaś spotkanie, a on odmawiał?
Ile spotkań odbyliście - ile z nich zaproponował on, a ile Ty?
Na pocz. on był bardziej wkręcony, ja mniej. Potem ja się wkręciłam, jemu przeszło. Ja wtedy czułam że się narzucam, częściej proponowałam spotkania. Pod koniec to już bardzo rzadko wykazywał inicjatywę. Zadecydowałam, że nie chcę się czuć jakbym się prosiła o spotkania i skończyłam sprawę. Teraz on się odzywa, ja tylko odpowiadam, On proponuje spotkanie (i to robiąc podchody), aj milczę. Ogólnie spotykaliśmy się 2-3 razy w tygodniu przez te 3 miesiące, czasem częściej. Byłam u jego mamy na niedzielnym obiadku, 2 razy wyjechaliśmy razem na weekend. On poznał moich znajomych, a ja jego. On określał nas jako para. Ale było między nami jakoś chłodno jeśli chodzi o uczucia i emocje.
bagietka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 17:24   #17
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: Były KONIECZNIE chce się umówić na kawę...

Cytat:
Napisane przez bagietka3 Pokaż wiadomość
Na pocz. on był bardziej wkręcony, ja mniej. Potem ja się wkręciłam, jemu przeszło. Ja wtedy czułam że się narzucam, częściej proponowałam spotkania. Pod koniec to już bardzo rzadko wykazywał inicjatywę. Zadecydowałam, że nie chcę się czuć jakbym się prosiła o spotkania i skończyłam sprawę. Teraz on się odzywa, ja tylko odpowiadam, On proponuje spotkanie (i to robiąc podchody), aj milczę. Ogólnie spotykaliśmy się 2-3 razy w tygodniu przez te 3 miesiące, czasem częściej. Byłam u jego mamy na niedzielnym obiadku, 2 razy wyjechaliśmy razem na weekend. On poznał moich znajomych, a ja jego. On określał nas jako para. Ale było między nami jakoś chłodno jeśli chodzi o uczucia i emocje.
Spotkanie 2-3 razy w tygodniu to bardzo często, a nie rzadko.
Moim zdaniem zabrakło Ci po prostu emocji, w szczególności tych pozytywnych, bo negatywne towarzyszą Ci w dużej ilości z wciąż niejasnych dla mnie powodów.
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 20:44   #18
bagietka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 102
Dot.: Były KONIECZNIE chce się umówić na kawę...

Cytat:
Napisane przez AlaZala Pokaż wiadomość
Spotkanie 2-3 razy w tygodniu to bardzo często, a nie rzadko.
Moim zdaniem zabrakło Ci po prostu emocji, w szczególności tych pozytywnych, bo negatywne towarzyszą Ci w dużej ilości z wciąż niejasnych dla mnie powodów.
Na pocz. 2-3 razy w tyg, pod koniec moze raz w tyg. Ja myślę, że to nie często - mieszkamy blisko. Spotkania głównie z mojej inicjatywy. Ja pytalam kiedy się spotkamy, pisałam, że tęsknię. On tylko gadał, że próbujemy tworzyć coś trwałego, szukał kobiety takiej jak ja, będziemy próbować, bleble. Zamiast postawić sprawę jasno i powiedzieć, że nic z tego nie będzie, po prostu mnie olewał. Trudno nie mieć negatywnych emocji kiedy ktoś z nas kpi i bawi się naszymi uczuciami. A teraz co? Nagle strasznie mu zależy na kawie ze mną? Zrozum faceta... Jak chce sobie gonić króliczka, to niech sobie poszuka innego.

Problem polega na moim braku asertywności. Jeśli to byłaby tylko zwykła, koleżeńska kawa - to ok. Nie chce żyć z nim w złości do końca życia. Nie żywię urazy. Ale te dziwne podchody każą mi myśleć, że będzie coś świrował przy tej kawie, a ja boję się, że nie będę asertywna. I tyle.
bagietka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 21:24   #19
gamblenka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 584
Dot.: Były KONIECZNIE chce się umówić na kawę...

Cytat:
Napisane przez bagietka3 Pokaż wiadomość
Na pocz. 2-3 razy w tyg, pod koniec moze raz w tyg. Ja myślę, że to nie często - mieszkamy blisko. Spotkania głównie z mojej inicjatywy. Ja pytalam kiedy się spotkamy, pisałam, że tęsknię. On tylko gadał, że próbujemy tworzyć coś trwałego, szukał kobiety takiej jak ja, będziemy próbować, bleble. Zamiast postawić sprawę jasno i powiedzieć, że nic z tego nie będzie, po prostu mnie olewał. Trudno nie mieć negatywnych emocji kiedy ktoś z nas kpi i bawi się naszymi uczuciami. A teraz co? Nagle strasznie mu zależy na kawie ze mną? Zrozum faceta... Jak chce sobie gonić króliczka, to niech sobie poszuka innego.

Problem polega na moim braku asertywności. Jeśli to byłaby tylko zwykła, koleżeńska kawa - to ok. Nie chce żyć z nim w złości do końca życia. Nie żywię urazy. Ale te dziwne podchody każą mi myśleć, że będzie coś świrował przy tej kawie, a ja boję się, że nie będę asertywna. I tyle.
Ja w takiej sytuacji bym to olała. W ogóle bym gościowi nie odpisywała. Nie wiem, czy to dobre wyjście, ale takiemu typowi tak bym dała do zrozumienia, że nic z tego nie będzie. Choć każdego innego potraktowałabym odmową wprost.
gamblenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-31, 09:59   #20
_Margaret_
Raczkowanie
 
Avatar _Margaret_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 256
Dot.: Były KONIECZNIE chce się umówić na kawę...

Jeśli nie chcesz iść na tę kawę, a boisz się, że nie będziesz umiała mu odmówić to poprzedniczka ma rację. Nie odpisuj, a on po pewnym czasie się znudzi. Nie znaliście się na tyle długo, żeby było warto odgrzebywać Waszą znajomość, tym bardziej, że facet opowiadał jak to nie budujecie poważnego związku, a później to Ty musiałaś proponować spotkania... Namiesza Ci w głowie i po co
__________________


_Margaret_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 10:03   #21
muminkowa900
Raczkowanie
 
Avatar muminkowa900
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 494
Dot.: Były KONIECZNIE chce się umówić na kawę...

Dokładnie - nie komplikuj sobie życia, olej to, jak to on robił wcześniej i move on
muminkowa900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 11:14   #22
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: Były KONIECZNIE chce się umówić na kawę...

Ja czuję, że to Autorka bardziej namieszała w głowie temu facetowi. Najpierw on się bardziej starał, było dobrze. Potem ona musiała się bardziej postarać i wtedy było już źle - żal, pretensje i w końcu się obraziła, jak dostała SMS-a, nie wiadomo dlaczego.

Autorka chyba potrzebuje kogoś, kto będzie bez przerwy o nią zabiegał, bo każdy wysiłek z jej strony to narzucanie się.
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 21:18   #23
bagietka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 102
Dot.: Były KONIECZNIE chce się umówić na kawę...

Cytat:
Napisane przez _Margaret_ Pokaż wiadomość
Jeśli nie chcesz iść na tę kawę, a boisz się, że nie będziesz umiała mu odmówić to poprzedniczka ma rację. Nie odpisuj, a on po pewnym czasie się znudzi. Nie znaliście się na tyle długo, żeby było warto odgrzebywać Waszą znajomość, tym bardziej, że facet opowiadał jak to nie budujecie poważnego związku, a później to Ty musiałaś proponować spotkania... Namiesza Ci w głowie i po co
Dokładnie takich słów potrzebowałam. Dzięki

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez muminkowa900 Pokaż wiadomość
Dokładnie - nie komplikuj sobie życia, olej to, jak to on robił wcześniej i move on
hahaha! święte słowa! dzięki za radę
bagietka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 22:02   #24
_Margaret_
Raczkowanie
 
Avatar _Margaret_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 256
Dot.: Były KONIECZNIE chce się umówić na kawę...

Trzymam kciuki i daj znać jak Ci idzie w nieodpisywaniu

Ogólnie razi mnie, gdy facet po 2-3 miesiącach opowiada o budowaniu poważnego związku. Oczywiście, wszystko zależy od sytuacji (wspólnego mieszkania, częstości spotkań), ale to trochę zalatuje mi takim "powiem jej, że to coś poważnego to będzie się mnie trzymała". Nie mówię, że mam rację, ale jestem raczej z tych, które muszą się przekonać i sprawdzić jak sytuacja się rozwinie, żeby mówić o czymś poważnym. Zależy też co dla niego oznacza "poważny związek", bo może chodzi o spotkania tylko z jedną osobą (już nie takie rzeczy widziałam) .
__________________


_Margaret_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 11:19   #25
kamila88_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 135
Dot.: Były KONIECZNIE chce się umówić na kawę...

Wiesz ja z jednym z byłych sie przyjaźnie do tej pory to już 4 lata po zakończonym związku i mimo że on zakochał się w innej z którą mu nie wyszło. Ale nas łączyła w związku tez przyjaźń w twojej sytuacji raczej bym się nie spotykała.
kamila88_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 23:05   #26
bagietka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 102
Dot.: Były KONIECZNIE chce się umówić na kawę...

Gdyby to było tak, że oboje postanowiliśmy to skończyć, bo np. nam nie szło, bez urazy, z szacunkiem, to jeszcze ok - przecież można żyć jak ludzie, spotykać się raz za czas, czy pogadać przez telefon.Ale uważam, że on akurat niezbyt ładnie postąpił zwodząć mnie, że chce planować wspólną przyszłość, próbować coś zmieniać, dopasowywać się i jednocześnie olewając mnie totalnie. To tak jakby chciał, żebym była póki ktoś lepszy się nie znajdzie. Po tego typu zachowaniu uważam, że powinno sie zerwać kontakt. Tym bardziej jeśli kontakt powoduje kiepski nastrój i zaburza moją harmonię, ma negatywny wpływ na mnie. Dlatego zaraz po rozstaniu kazałam mu dać mi spokój i się nie odzywać.
Ale minął czas, emocje opadły i pomyślałam, że skoro już się odzywa to w sumie możemy pogadać na luzie. Nie jestem na niego śmiertlenie obrażona. Jednak sposób w jaki mnie zaczepia sugeruje, że to nie jest zwykła propozycja koleżeńskiej kawy. To wygląda jak... podryw?
Problemu z odpisywaniem nie mam aktualnie, bo on nie pisze od kilku dni. Z tego co wiem wyjechał na urlop. Podejrzewam, że odezwie się po powrocie. Mam postanowienie zamknąć buzię na kłódkę i ani słowa!
Miałam wymyślonych kilka perfidnych tekstów, którymi chciałam mu dopiec, ale... po co? To dziecinne i nic przecież nie da. Trzeba zachować klasę
bagietka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-02 00:05:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:04.