Tytuł miał się nam rymować, jesteśmy tu po to, aby chudnąć i spamować :D - cz. 29 :) - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-04, 19:04   #4111
Lamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Lamelkaa
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 5 709
Dot.: Tytuł miał się nam rymować, jesteśmy tu po to, aby chudnąć i spamować :D - cz.

Cytat:
Napisane przez tulipan1994 Pokaż wiadomość
One są pyszne I cieniutkie tak jak lubię
Gdzie je kupiłaś?


Cytat:
Napisane przez Grapefrutka Pokaż wiadomość
siema wieczornie

kolejny dzień wyzwań melduje

dużo ?



Zapomniałam Melke zrobić dzisiaj
Lamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 19:11   #4112
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Tytuł miał się nam rymować, jesteśmy tu po to, aby chudnąć i spamować :D - cz.

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Ja też i kiedyś to już pisałam: mam sprawdzone miejsca na zapiekanki, frytki, burgery, kebaby i jak mi się zachce to tylko TO i STAMTĄD inaczej cierpię tygodniami
ale też mam takie myśli, że odkąd ćwiczę to żal mi to tracić takim żarciem i jakoś smaki też odchodzą, nie całkiem, ale jak wcześniej się zdarzało np z 2 razy w tygodniu tak teraz z raz na miesiąc
Też mam swoje miejsca, jak wrócę z wakacji to koniecznie wybiorę się do mojej ulubionej pizzerii I też tak mam, że od kiedy ćwiczę, to jakoś mniej zaczęłam chodzić na ff
Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Pisalyscie ostatnio o zwierzakach, a my sie wczoraj dowiedzieliśmy, że nasz Piesełek ma chloniaka wet powiedziała, że tylko kilka razy w swojej pracy się spotkała z czymś takim Zostało Mu może 1,5 miesiąca

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Przejdź się do innego weta, może uda się psiaka uratować. Nie raz słyszałam takie diagnozy, po czym okazywało się, że ktoś inny umie uratować. Trzymam kciuki!
Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość

melduje wczorajszy bieg ponad 3,5km nie wiem jak Wam się udaje biegac więcej, muszę nabrać wprawy i formy
Ja też z kiepską (bardzo kiepską!) formą zaczęłam i siostra mi podrzuciła link do tego jak zacząć biegać. Teraz go nie znajdę, ale chodziło o to, żeby robić np 1min marszu i 1 min biegu. Co tydzień zwiększać bieg o 1 min. Ja zaczęłam od 1min na 4min i tak 4 serie. Mi osobiście bardzo odpowiada ten sposób, ostatnio robiłam już 1min na 7 i zrobiłam tym sposobem pierwsze 6km
Cytat:
Napisane przez Lamelkaa Pokaż wiadomość
Ładnie Cię wzięło
Wyjdź i połóż się na kocyku w cieniu
Tak zrobiłam, cały dzień na plaży w cieniu zgonowałam
Cytat:
Napisane przez Grapefrutka Pokaż wiadomość
oby Ci w miarę szybko przeszło
żebyś tylko nie przegrzała organizmu w tej przyczepie
Dziękuję Z przyczepy uciekłam, nie dało się wyrobić
Cytat:
Napisane przez Lamelkaa Pokaż wiadomość

No właśnie kupiłam olej kokosowy mały, seler naciowy, 3 nektarynki, 1 papryke, 1 ogórka, mix sałat, pastę do zębów, koperek a babka w kasie do mnie 72 zł Ja się pytam za co? A ona sprawdza i nektarynki policzyła mi jako orzechy nerkowca za 42 zł
taka 'drobna' pomyłka...
Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
I myślę, że takie rzucanie to też odpowiednią oprawę powinno mieć: kwiaty we włosach, zwiewna sukienka, pełnia księżyca i wyjące wilki w okolicy no bo inaczej to już tak bez klimatu
padłam Aż zachciało mi się jakiegoś pierścionka, żeby tak zrobić
Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
do czego używacie ten olej?
W ogóle musiałam odstawić owsiankę ;(
Ja teraz jak się pochorowałam, to w ogóle nie mam ochoty na owsiankę. W ogóle nie mam ochoty na nic
Cytat:
Napisane przez tulipan1994 Pokaż wiadomość
Zdrówka
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Niedorosla_Antonina Pokaż wiadomość
wydaję mi się, że po prostu chleb wciąga i nie zawsze kończy się na 2-3 kanapkach, tylko 2 kolejne za jakiś czas, potem jeszcze jedna i sie zbiera cukier skacze i się chce coraz więcej wpie.przać
Chyba uwierzyłam znowu z tego snickersa i zjadłam ale w węglach się zmieściłam żadnych wyrzutów nie mam teraz zjadłam twarożek na jog. nat z łyżką oleju lnianego. Ograniczam także nabiał, ale czasami sobie pozwalam 7
Mnie na szczęście chleb nie wciąga.
Tak jak czytam o Waszych dietach, co jeść, czego nie jeść to czasem jestem przerażona, że ja w ogóle nie mam pojęcia czego unikać a czego nie

Poleżałam sobie praktycznie cały dzień w cieniu, jadę cały czas na ibupromie i czuję się lepiej. Ale to pewnie przez to, że lek działa. Co prawda trochę łamie mnie jeszcze w kościach, ale nie mam tak jak wczoraj czy w nocy. Jest do przeżycia. Gardło mnie jeszcze boli, mam nadzieję, że to wszystko szybko się skończy. Zastanawiam się, czy nie wybrać się jutro do lekarza, ale nie chciałabym dostać antybiotyku, całe upały musiałabym się przed słońcem chować :/
W ogóle w końcu robię się głodna, cały dzień nie miałam apetytu i jadłam cokolwiek tylko pod leki.

Do tego ostatnio mniej biegałam, teraz znowu będzie przerwa i czuję się jakby mi z 10kg przybyło Wiem, że to psychika ale i tak poszłabym pobiegać.
Nie wiem, czy pamiętacie, ale jak tu dołączyłam to tak narzekałam, że nie lubię ćwiczyć, a teraz siedzę wściekła że iść biegać nie mogę Ubrania sportowe leżą i się na mnie patrzą a ja nie mam serca ich schować

Ależ spamu dzisiaj, ale udało się nadrobić
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 19:13   #4113
BlankaSz
Zakorzenienie
 
Avatar BlankaSz
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 051
Dot.: Tytuł miał się nam rymować, jesteśmy tu po to, aby chudnąć i spamować :D - cz.

Cytat:
Napisane przez ScarlettO Pokaż wiadomość
Ja juz właśnie myślałam ze moze zaskoczyłaś jak Ciebie nie było u nas, bo pamietam, ze chciałaś rozumiem, ze obecnie sie nie staracie?




Powiedziałbym ze dziś umiarkowany

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------




Ano tak, tu juz tez dziewczyny narzekały na współlokatorów, zawsze lepiej na swoim my z TŻ tez wynajmujemy no i służy nam to
W obecnej sytuacji starania zostawiamy na 'po ślubie' Choć wiadomo jakby się trafiło, tragedii by nie było.
Ale wolałabym po ślubie, żeby nie iść do ołtarza z brzuchem.
Tylko na serio się wylaszczyć

Co do współlokatorów często powtarzam, że człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka nie
A prostactwo co niektórych osób jest wręcz powalające!

Od kiedy mieszkasz z Tż?
Jak tam Wam się układa?


Hero Chyba jakoś długo się nie staraliście?
Dziewczynka będzie czy chłopiec?
Wydaje mi się, że dziewczynka ale wolę się upewnić, bo od nadmiaru informacji już mi się mózg lasuje
__________________
było 106.5 kg
jest 98 kg
cel I 85 kg
cel II 70 kg
_________________________ _________

Bo taki ktoś w życiu zdarza się tylko raz!
24.08.2012

30.07.2014r początek biegania i walki z samą sobą!
BlankaSz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 19:19   #4114
Grapefrutka
Zakorzenienie
 
Avatar Grapefrutka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 12 396
Dot.: Tytuł miał się nam rymować, jesteśmy tu po to, aby chudnąć i spamować :D - cz.

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Być może ja akurat wirowanie na najniższych obrotach mam ustawione
to Twojej pewnie faktycznie nie słychać
Cytat:
Napisane przez Niedorosla_Antonina Pokaż wiadomość
Znalazlo sie w dziekanacie tylko juz tym docelowym juz nie bede wnikac co tam sie dzialo, wazne, ze dziekan pozytywna decyzje wydal


Cytat:
Napisane przez Lamelkaa Pokaż wiadomość
10 km rowerem w tym słońcu nakręciłam

Cytat:
Napisane przez Lamelkaa Pokaż wiadomość
A daj spokój Ja Małemu oddałam pokój, bo kuchnie chcieli przerabiać żeby on miał swój a teraz się okazało, że oni sobie w moim pokoju zrobili gościnny Mały został tak jak był z nimi w pokoju

Cytat:
Napisane przez Niedorosla_Antonina Pokaż wiadomość
melduję rozgrzewka+ siłownia 40 min+ rozciąganie jestem zadowolona, bo sama wśród 7 chłopów to dziwne zjawisko w moim mieście. Moja siłka jest maaaalutka, właściwie to jendo pomieszczenie, na.sra.ne maszynami i wszyscy wszystkich znają (chociażby z widzenia). nastepnym razem ułożę sobie inne ćwiczonka


Anns

Blanka tyle co wróciłaś a już marudzisz i motywacji Ci brakuje?
__________________
Hello!
I'm the Fitness Fairy.
I've just sprinkled
motivation dust on you.
Now go and move your ass!
This sh.it is expensive!
Grapefrutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 19:21   #4115
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Tytuł miał się nam rymować, jesteśmy tu po to, aby chudnąć i spamować :D - cz.

Melduje trening siłowy górnych partii
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 19:23   #4116
Niedorosla_Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Niedorosla_Antonina
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2 302
Dot.: Tytuł miał się nam rymować, jesteśmy tu po to, aby chudnąć i spamować :D - cz.

Cytat:
Napisane przez ScarlettO Pokaż wiadomość
nie miałam takich problemów nigdy umiem zjeśc jedną kromkę i przestać więc chyba nie rozumiem takiego problemu

też bym chciała nabiał ograniczyć, ale to z czasem, na wszystko będzie odpowiedni moment
no to jesteś szczęściarą! poważnie. U mnie napady na chleb (teraz inaczej to tłumaczę. Tzn tym, ze strasznie nieregularny cukier miałam/mam i przez to miałam takie chęci na napady obżarstwa chlebem) były katorgą, bóle brzucha, gazy, wzdęcia itp itd. nie chcę do tego wracać.

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Melduje trening siłowy górnych partii
__________________
R.
Niedorosla_Antonina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 19:24   #4117
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Tytuł miał się nam rymować, jesteśmy tu po to, aby chudnąć i spamować :D - cz.

Cytat:
Napisane przez Grapefrutka Pokaż wiadomość
siema wieczornie

kolejny dzień wyzwań melduje

dużo ?


Jak zawsze, dziewczęta starają się wykończyć wątek zanim Polcia się pojawi
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-04, 19:27   #4118
Grapefrutka
Zakorzenienie
 
Avatar Grapefrutka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 12 396
Dot.: Tytuł miał się nam rymować, jesteśmy tu po to, aby chudnąć i spamować :D - cz.

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez ScarlettO Pokaż wiadomość

Powiedziałbym ze dziś umiarkowany

widzę własnie że się trochę rozkręciłyście ale bez przesadyzmu
Cytat:
Napisane przez Lamelkaa Pokaż wiadomość



Zapomniałam Melke zrobić dzisiaj

to zrób jeszcze gdzieś w wc żeby Cię na kamerach nie było widać

zjadłam jednego Zozola jabłkowego bo w pracy mnie poczęstowali i mnie zgaga teraz pali

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Melduje trening siłowy górnych partii

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość


Jak zawsze, dziewczęta starają się wykończyć wątek zanim Polcia się pojawi

właśnie o tym pomyślałam
__________________
Hello!
I'm the Fitness Fairy.
I've just sprinkled
motivation dust on you.
Now go and move your ass!
This sh.it is expensive!
Grapefrutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 19:35   #4119
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Tytuł miał się nam rymować, jesteśmy tu po to, aby chudnąć i spamować :D - cz.

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Melduje trening siłowy górnych partii

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Jak zawsze, dziewczęta starają się wykończyć wątek zanim Polcia się pojawi
Może akurat Polcia będzie wyrozumiała i da mamie pospamować
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 19:45   #4120
Lamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Lamelkaa
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 5 709
Dot.: Tytuł miał się nam rymować, jesteśmy tu po to, aby chudnąć i spamować :D - cz.

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Melduje trening siłowy górnych partii
Lamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 19:49   #4121
BlankaSz
Zakorzenienie
 
Avatar BlankaSz
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 051
Dot.: Tytuł miał się nam rymować, jesteśmy tu po to, aby chudnąć i spamować :D - cz.

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Melduje trening siłowy górnych partii
Alice!
__________________
było 106.5 kg
jest 98 kg
cel I 85 kg
cel II 70 kg
_________________________ _________

Bo taki ktoś w życiu zdarza się tylko raz!
24.08.2012

30.07.2014r początek biegania i walki z samą sobą!
BlankaSz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-04, 20:01   #4122
ScarlettO
Wtajemniczenie
 
Avatar ScarlettO
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tara
Wiadomości: 2 651
Dot.: Tytuł miał się nam rymować, jesteśmy tu po to, aby chudnąć i spamować :D - cz.

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
Też mam swoje miejsca, jak wrócę z wakacji to koniecznie wybiorę się do mojej ulubionej pizzerii I też tak mam, że od kiedy ćwiczę, to jakoś mniej zaczęłam chodzić na ff

Tak zrobiłam, cały dzień na plaży w cieniu zgonowałam


Tak jak czytam o Waszych dietach, co jeść, czego nie jeść to czasem jestem przerażona, że ja w ogóle nie mam pojęcia czego unikać a czego nie

Poleżałam sobie praktycznie cały dzień w cieniu, jadę cały czas na ibupromie i czuję się lepiej. Ale to pewnie przez to, że lek działa. Co prawda trochę łamie mnie jeszcze w kościach, ale nie mam tak jak wczoraj czy w nocy. Jest do przeżycia. Gardło mnie jeszcze boli, mam nadzieję, że to wszystko szybko się skończy. Zastanawiam się, czy nie wybrać się jutro do lekarza, ale nie chciałabym dostać antybiotyku, całe upały musiałabym się przed słońcem chować :/
W ogóle w końcu robię się głodna, cały dzień nie miałam apetytu i jadłam cokolwiek tylko pod leki.

Do tego ostatnio mniej biegałam, teraz znowu będzie przerwa i czuję się jakby mi z 10kg przybyło Wiem, że to psychika ale i tak poszłabym pobiegać.
Nie wiem, czy pamiętacie, ale jak tu dołączyłam to tak narzekałam, że nie lubię ćwiczyć, a teraz siedzę wściekła że iść biegać nie mogę Ubrania sportowe leżą i się na mnie patrzą a ja nie mam serca ich schować

Ależ spamu dzisiaj, ale udało się nadrobić
Która pizzeria?

a jak z R? unikasz?

Niektóre maja nietolerancje, inne czuja sie lepiej bez nabiału czy glutenu generalnie zasada jest, ze wszystko wolno tylko trzeba znaleźć umiar no i wiadomo, ze najlepiej zdrowe odżywianie, każdy posiłek to białko, węgle i zdrowe tłuszcze

Oby Ci sie polepszyło i obyło sie bez lekarza ze tez musiała Cie dopaść choroba

To na pewno psychika nie jest sie w stanie tak szybko przytyć poza tym w odchudzaniu i tak 70% sukcesu to dieta, a 30% ćwiczenia bo to jedzeniem sie odchudza człowiek, natomiast ćwiczenia pomagają no i ujędrniają ciało

Cytat:
Napisane przez BlankaSz Pokaż wiadomość
W obecnej sytuacji starania zostawiamy na 'po ślubie' Choć wiadomo jakby się trafiło, tragedii by nie było.

Ale wolałabym po ślubie, żeby nie iść do ołtarza z brzuchem.

Tylko na serio się wylaszczyć



Co do współlokatorów często powtarzam, że człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka nie

A prostactwo co niektórych osób jest wręcz powalające!



Od kiedy mieszkasz z Tż?

Jak tam Wam się układa?




Uda Ci sie jak będziesz walczyć o zdrowie

No to prawda

Od kwietnia juz prawie 4 miesiące mijają układa sie sierpnie choć oczywiście mamy swoje gorsze okresy
:
ScarlettO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 20:02   #4123
ScarlettO
Wtajemniczenie
 
Avatar ScarlettO
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tara
Wiadomości: 2 651
Dot.: Tytuł miał się nam rymować, jesteśmy tu po to, aby chudnąć i spamować :D - cz.

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Melduje trening siłowy górnych partii


Cytat:
Napisane przez Niedorosla_Antonina Pokaż wiadomość
no to jesteś szczęściarą! poważnie. U mnie napady na chleb (teraz inaczej to tłumaczę. Tzn tym, ze strasznie nieregularny cukier miałam/mam i przez to miałam takie chęci na napady obżarstwa chlebem) były katorgą, bóle brzucha, gazy, wzdęcia itp itd. nie chcę do tego wracać.

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------





Przy nieuregulowanym cukrze rozumiem zachcianki na węgle, ale chleb? ja chyba cześciej właśnie uciekam do słodyczy wtedy
ScarlettO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 20:06   #4124
BlankaSz
Zakorzenienie
 
Avatar BlankaSz
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 051
Dot.: Tytuł miał się nam rymować, jesteśmy tu po to, aby chudnąć i spamować :D - cz.

Czaję się na Skalpel, już otworzyłam zakładkę na yt
Ale czekam jeszcze, żeby nie mieć kolki po kolacji, którą zjadłam pół godz temu
__________________
było 106.5 kg
jest 98 kg
cel I 85 kg
cel II 70 kg
_________________________ _________

Bo taki ktoś w życiu zdarza się tylko raz!
24.08.2012

30.07.2014r początek biegania i walki z samą sobą!
BlankaSz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 20:07   #4125
Niedorosla_Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Niedorosla_Antonina
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2 302
Dot.: Tytuł miał się nam rymować, jesteśmy tu po to, aby chudnąć i spamować :D - cz.

Cytat:
Napisane przez ScarlettO Pokaż wiadomość




Przy nieuregulowanym cukrze rozumiem zachcianki na węgle, ale chleb? ja chyba cześciej właśnie uciekam do słodyczy wtedy
A chleb to co? :p
Ucieka sie do tego, co sie ma zawsze w domu, czyli zapychanie chlebem slodycze nie zawsze mialam w domu, wiec chleb mi zastepowal.
__________________
R.
Niedorosla_Antonina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 20:11   #4126
ScarlettO
Wtajemniczenie
 
Avatar ScarlettO
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tara
Wiadomości: 2 651
Dot.: Tytuł miał się nam rymować, jesteśmy tu po to, aby chudnąć i spamować :D - cz.

Cytat:
Napisane przez BlankaSz Pokaż wiadomość
Czaję się na Skalpel, już otworzyłam zakładkę na yt

Ale czekam jeszcze, żeby nie mieć kolki po kolacji, którą zjadłam pół godz temu
Powodzenia

Cytat:
Napisane przez Niedorosla_Antonina Pokaż wiadomość
A chleb to co? :p
Ucieka sie do tego, co sie ma zawsze w domu, czyli zapychanie chlebem slodycze nie zawsze mialam w domu, wiec chleb mi zastepowal.
No wiem, ze to węgle ale wg mnie nie urywają to juz chyba bym prędzej dżem jadła ale pamietam moja koleżanek bulimiczke co potrafiła cukier z masłem i mąka jesc
ScarlettO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 20:12   #4127
tulipan1994
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13 053
Dot.: Tytuł miał się nam rymować, jesteśmy tu po to, aby chudnąć i spamować :D - cz.

Cytat:
Napisane przez Grapefrutka Pokaż wiadomość
siema wieczornie

kolejny dzień wyzwań melduje

dużo ?

Cytat:
Napisane przez Lamelkaa Pokaż wiadomość
Gdzie je kupiłaś?
W stokrotce
Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Melduje trening siłowy górnych partii

Cytat:
Napisane przez Niedorosla_Antonina Pokaż wiadomość
no to jesteś szczęściarą! poważnie. U mnie napady na chleb (teraz inaczej to tłumaczę. Tzn tym, ze strasznie nieregularny cukier miałam/mam i przez to miałam takie chęci na napady obżarstwa chlebem) były katorgą, bóle brzucha, gazy, wzdęcia itp itd. nie chcę do tego wracać.
Kocham chlebuś Nie umiałabym bez niego żyć Często się zdarza, że zamiast kanapki jak człowiek jeść to ja jem suchą kromkę
Melduję:
-30 min stacjonarnego
-Tiffoczki 1
-Tiffoczki 2
-XHIT - 10 Minute Ab Workout: How to Get a Six Pack
Przy ćwiczeniach na brzuch musiałam uważać żeby nie upaść bo tak ze mnie kapało
tulipan1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 20:13   #4128
BlankaSz
Zakorzenienie
 
Avatar BlankaSz
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 051
Dot.: Tytuł miał się nam rymować, jesteśmy tu po to, aby chudnąć i spamować :D - cz.

Tulipan Super!!!
__________________
było 106.5 kg
jest 98 kg
cel I 85 kg
cel II 70 kg
_________________________ _________

Bo taki ktoś w życiu zdarza się tylko raz!
24.08.2012

30.07.2014r początek biegania i walki z samą sobą!
BlankaSz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 20:17   #4129
anns_
Zakorzenienie
 
Avatar anns_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 867
Dot.: Tytuł miał się nam rymować, jesteśmy tu po to, aby chudnąć i spamować :D - cz.

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Anns


Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Anns ja też muszę na 100% z dietą się ogarnąć, bo można ćwiczyć, biegać, nie wiem co jeszcze, a jak miska będzie beee to i wysiłek na marne idzie niestety
wiem o tym masz w 100% rację, ogarniam się

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość

Anns
ostatnio pisałaś o gotowym jedzeniu na stażu, kluski itp. to nie od tego?
tak, masz 100% racji. To już nie chodzi o tego typu obiad, bo gdybym poza tym jadła ładnie to by było ok. Ale mój jadłospis opierał się na tym że przed pracą jadłam na szybko jakiś smakowy jogurt, potem w pracy bułka z żółtym serem i szynką, potem jakiś batonik, obiad na szybko po pracy - coś gotowego zazwyczaj, a na koniec dnia często też coś średnio zdrowego wpadało. Podsumowując - same węgle.

Cytat:
Napisane przez ScarlettO Pokaż wiadomość
no te słodycze to najgorsze choć jak ja zdrowo jem to jakoś mniej mnie ciągnie albo wybierm mniej kalorycznego batona no i sama kupuję sobie slodycze jak coś, w domu nic nie zalega więc mnie nie kusi
ja najczęściej zjem jedno i nie mam umiaru

Cytat:
Napisane przez tulipan1994 Pokaż wiadomość
Za spadek po @
zważę się dopiero za miesiąc jak będę w domu. chyba, że poproszę mamę by mi przywiozła wagę jak u mnie będą i sobie zrobię kontrolne ważenie

Cytat:
Napisane przez Lamelkaa Pokaż wiadomość
Anns
Nie masz możliwości innego gotowania na stażu niż te kluchy, o których pisałaś? Tyle biegasz więc szkoda to zawalac jedzeniem
mam, tylko czasu było mało. Ale już dziś zmieniłam podejście, niżej opiszę

Cytat:
Napisane przez BlankaSz Pokaż wiadomość
ScarletO

Idziemy niebawem na swoje. Tym, bardziej, że za pokój płacimy prawie tyle samo co za one bedroom flat. Dołożymy 50-80 funtów miesięcznie i mamy swoje mieszkanko.
I żadna wieśniara nie będzie mnie wkurfiała
A jak będę miała tylko taki kaprys będę chodziła nago po domu, robiła co chciała a jak zjem obiad i zmyję naczynia po 2 h nic się nie stanie
Nie chcę się wkurviać już dlatego nic więcej nie piszę w tym temacie
no i prawidłowo, 50-80 funtów na dwójkę to nie jest dużo, a zawsze będziecie mieć spokój

Cytat:
Napisane przez Lamelkaa Pokaż wiadomość
Zapomniałam Melke zrobić dzisiaj
jeszcze zdążysz

Cytat:
Napisane przez Grapefrutka Pokaż wiadomość
t

Anns


Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Melduje trening siłowy górnych partii
klask i:

Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie, jesteście cudowne Powiem Wam szczerze, że dziś postanowiłam wrócić na dobre tory (wczoraj w podróży 12h, więc nie było takiej możliwości zbytnio) i udało się . Miałam gorszy humor, ale wyszłam na trening i wszystko wypociłam. Melduję: 6km biegu, aerobik (shred level 1) i rozciąganie. Razem ponad godzina ćwiczeń od razu lepsze samopoczucie
Jak byłam w weekend w Poznaniu to przez przypadek wpadła mi książka "dziennik diety" w ręce i postanowiłam ją kupić. W każdym tygodniu są do wykonania różne zadania, opisane różne produkty i codziennie jest mnóstwo miejsca na opisanie swojego jadłospisu, zaznaczenie ile było nabiału, produktów zbożowych itd. (mniej więcej się widzi w podsumowaniu dnia jak to wyszło). To jest moja nowa mobilizacja, bo nie po to wydałam 30 zł i wypełniłam 1 stronę książki, by teraz to zaprzepaścić Liczę, że mi się uda Dzisiejszy dzień:
1) 100g jogurtu naturalnego, 2 kiwi, garstka musli z sante + sok pomarańczowy (szklanka)
2) bułka ze słonecznikiem + twarożek domowej roboty (z twarogu półtłustego, jogurtu naturalnego, z dodatkiem cebuli, papryki, przypraw)
3) jabłko, 2 wafle ryżowe z gorzką czekoladą
4) 2 jajka sadzone, duuuużo zielonej fasolki (z odrobiną bułki tartej)
5) znów twarożek (tym razem bez pieczywa) + 2 wafle ryżowe z gorzką czekoladą.

Może być?

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez tulipan1994 Pokaż wiadomość
Melduję:
-30 min stacjonarnego
-Tiffoczki 1
-Tiffoczki 2
-XHIT - 10 Minute Ab Workout: How to Get a Six Pack
Przy ćwiczeniach na brzuch musiałam uważać żeby nie upaść bo tak ze mnie kapało
__________________

styczeń: 44 km
361 min


2014: 15822 min., 894 km
2015: 12590 min., 1324 km
anns_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-04, 20:18   #4130
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Tytuł miał się nam rymować, jesteśmy tu po to, aby chudnąć i spamować :D - cz.

Cytat:
Napisane przez BlankaSz Pokaż wiadomość
Hero Chyba jakoś długo się nie staraliście?
Dziewczynka będzie czy chłopiec?
Wydaje mi się, że dziewczynka ale wolę się upewnić, bo od nadmiaru informacji już mi się mózg lasuje
To nie były nawet starania raczej podejście "co ma być to będzie" aczkolwiek bardzo chcieliśmy

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Melduje trening siłowy górnych partii
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 20:18   #4131
tulipan1994
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13 053
Dot.: Tytuł miał się nam rymować, jesteśmy tu po to, aby chudnąć i spamować :D - cz.

Cytat:
Napisane przez anns_ Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie, jesteście cudowne Powiem Wam szczerze, że dziś postanowiłam wrócić na dobre tory (wczoraj w podróży 12h, więc nie było takiej możliwości zbytnio) i udało się . Miałam gorszy humor, ale wyszłam na trening i wszystko wypociłam. Melduję: 6km biegu, aerobik (shred level 1) i rozciąganie. Razem ponad godzina ćwiczeń od razu lepsze samopoczucie
Jak byłam w weekend w Poznaniu to przez przypadek wpadła mi książka "dziennik diety" w ręce i postanowiłam ją kupić. W każdym tygodniu są do wykonania różne zadania, opisane różne produkty i codziennie jest mnóstwo miejsca na opisanie swojego jadłospisu, zaznaczenie ile było nabiału, produktów zbożowych itd. (mniej więcej się widzi w podsumowaniu dnia jak to wyszło). To jest moja nowa mobilizacja, bo nie po to wydałam 30 zł i wypełniłam 1 stronę książki, by teraz to zaprzepaścić Liczę, że mi się uda Dzisiejszy dzień:
1) 100g jogurtu naturalnego, 2 kiwi, garstka musli z sante + sok pomarańczowy (szklanka)
2) bułka ze słonecznikiem + twarożek domowej roboty (z twarogu półtłustego, jogurtu naturalnego, z dodatkiem cebuli, papryki, przypraw)
3) jabłko, 2 wafle ryżowe z gorzką czekoladą
4) 2 jajka sadzone, duuuużo zielonej fasolki (z odrobiną bułki tartej)
5) znów twarożek (tym razem bez pieczywa) + 2 wafle ryżowe z gorzką czekoladą.

Może być?

Jak dla mnie może ale ja się nie znam
tulipan1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 20:19   #4132
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Tytuł miał się nam rymować, jesteśmy tu po to, aby chudnąć i spamować :D - cz.

Blanka, dziewczynka
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 20:22   #4133
Grapefrutka
Zakorzenienie
 
Avatar Grapefrutka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 12 396
Dot.: Tytuł miał się nam rymować, jesteśmy tu po to, aby chudnąć i spamować :D - cz.

Cytat:
Napisane przez tulipan1994 Pokaż wiadomość


Melduję:
-30 min stacjonarnego
-Tiffoczki 1
-Tiffoczki 2
-XHIT - 10 Minute Ab Workout: How to Get a Six Pack
Przy ćwiczeniach na brzuch musiałam uważać żeby nie upaść bo tak ze mnie kapało


Cytat:
Napisane przez anns_ Pokaż wiadomość
Melduję: 6km biegu, aerobik (shred level 1) i rozciąganie. Razem ponad godzina ćwiczeń
i za powrót na dobre tory
__________________
Hello!
I'm the Fitness Fairy.
I've just sprinkled
motivation dust on you.
Now go and move your ass!
This sh.it is expensive!
Grapefrutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 20:23   #4134
BlankaSz
Zakorzenienie
 
Avatar BlankaSz
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 051
Dot.: Tytuł miał się nam rymować, jesteśmy tu po to, aby chudnąć i spamować :D - cz.

Cytat:
Napisane przez anns_ Pokaż wiadomość



wiem o tym masz w 100% rację, ogarniam się


tak, masz 100% racji. To już nie chodzi o tego typu obiad, bo gdybym poza tym jadła ładnie to by było ok. Ale mój jadłospis opierał się na tym że przed pracą jadłam na szybko jakiś smakowy jogurt, potem w pracy bułka z żółtym serem i szynką, potem jakiś batonik, obiad na szybko po pracy - coś gotowego zazwyczaj, a na koniec dnia często też coś średnio zdrowego wpadało. Podsumowując - same węgle.


ja najczęściej zjem jedno i nie mam umiaru


zważę się dopiero za miesiąc jak będę w domu. chyba, że poproszę mamę by mi przywiozła wagę jak u mnie będą i sobie zrobię kontrolne ważenie


mam, tylko czasu było mało. Ale już dziś zmieniłam podejście, niżej opiszę


no i prawidłowo, 50-80 funtów na dwójkę to nie jest dużo, a zawsze będziecie mieć spokój


jeszcze zdążysz





klask i:

Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie, jesteście cudowne Powiem Wam szczerze, że dziś postanowiłam wrócić na dobre tory (wczoraj w podróży 12h, więc nie było takiej możliwości zbytnio) i udało się . Miałam gorszy humor, ale wyszłam na trening i wszystko wypociłam. Melduję: 6km biegu, aerobik (shred level 1) i rozciąganie. Razem ponad godzina ćwiczeń od razu lepsze samopoczucie
Jak byłam w weekend w Poznaniu to przez przypadek wpadła mi książka "dziennik diety" w ręce i postanowiłam ją kupić. W każdym tygodniu są do wykonania różne zadania, opisane różne produkty i codziennie jest mnóstwo miejsca na opisanie swojego jadłospisu, zaznaczenie ile było nabiału, produktów zbożowych itd. (mniej więcej się widzi w podsumowaniu dnia jak to wyszło). To jest moja nowa mobilizacja, bo nie po to wydałam 30 zł i wypełniłam 1 stronę książki, by teraz to zaprzepaścić Liczę, że mi się uda Dzisiejszy dzień:
1) 100g jogurtu naturalnego, 2 kiwi, garstka musli z sante + sok pomarańczowy (szklanka)
2) bułka ze słonecznikiem + twarożek domowej roboty (z twarogu półtłustego, jogurtu naturalnego, z dodatkiem cebuli, papryki, przypraw)
3) jabłko, 2 wafle ryżowe z gorzką czekoladą
4) 2 jajka sadzone, duuuużo zielonej fasolki (z odrobiną bułki tartej)
5) znów twarożek (tym razem bez pieczywa) + 2 wafle ryżowe z gorzką czekoladą.

Może być?

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------



Powodzenia Kochana
Co do jadłospisu? Nie wiem. Cofam się w rozwoju jeśli o to chodzi. Wspominałam wczoraj

Chyba jest okej. Choć ciekawa jestem zdania dziołszek co to bardziej w temacie są

U mnie dziś było tak :
1. 2 kromki razowca, jedna z szynką drobiową, druga z pasztetem z borowikami roboty mojej mamy, do tego ogór kiszony
2. wyciśnięty sok z 6 marchwi i 2 pomarańczy, wyszło 1.5 szklanki soku
3. 100 g kaszy gryczanej (100 g odważyłam po ugotowaniu) udko z kurczaka, buraczki (2 łyżki)
4. 2 kromki razowca z pastą z tuńczyka (tuńczyk w sosie własnym, 1 jajko, jogurt naturalny, pieprz, trochę soli - zrobiłam z tego papkę łyżką) pomidor


Chyba jest okej?
Nie głodzę się jak kiedyś.
Jem regularnie. I jem zdrowo
__________________
było 106.5 kg
jest 98 kg
cel I 85 kg
cel II 70 kg
_________________________ _________

Bo taki ktoś w życiu zdarza się tylko raz!
24.08.2012

30.07.2014r początek biegania i walki z samą sobą!
BlankaSz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 20:26   #4135
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Tytuł miał się nam rymować, jesteśmy tu po to, aby chudnąć i spamować :D - cz.

Cytat:
Napisane przez ScarlettO Pokaż wiadomość
Która pizzeria?
Presto na Piotrkowskiej 27

Cytat:
a jak z R? unikasz?
Nawet jak bym chciała, to się nie da, wczoraj późnym wieczorem przyszedł zapytać jak się czuję i jak powiedziałam, że jechałam na stopa po leki to powiedział, żebym następnym razem dała mu znać jak będę czegoś potrzebować to zrobi mi zakupy albo weźmie ze sobą. Trochę mnie zaskoczył.
No i dzisiaj zgonując na plaży dobre 3h podziwiałam jak uczył dzieciaki pływać na deskach. Zdecydowanie dobry widok
Ale z tego co widzę, nie szykuje się z tego żadna dłuższa znajomość, raczej do jego wyjazdu i tyle.

Cytat:
Niektóre maja nietolerancje, inne czuja sie lepiej bez nabiału czy glutenu generalnie zasada jest, ze wszystko wolno tylko trzeba znaleźć umiar no i wiadomo, ze najlepiej zdrowe odżywianie, każdy posiłek to białko, węgle i zdrowe tłuszcze
No ja generalnie jem wszystko, ograniczam ilości. A od wczoraj mam prawię dietę bananową, bo nic nie mogłam przełknąć innego. Ale powoli wraca mi apetyt.

Cytat:
Oby Ci sie polepszyło i obyło sie bez lekarza ze tez musiała Cie dopaść choroba
Też mam taką nadzieję, teraz nawet czuję się całkiem nieźle, ale zdaję sobie sprawę, że to końska dawka ibupromu trzyma mnie na nogach.

Cytat:
To na pewno psychika nie jest sie w stanie tak szybko przytyć poza tym w odchudzaniu i tak 70% sukcesu to dieta, a 30% ćwiczenia bo to jedzeniem sie odchudza człowiek, natomiast ćwiczenia pomagają no i ujędrniają ciało
No wiem, że psychika. U mnie chyba ćwiczenia najwięcej robią, nigdy samą dietą nie udało mi się nic uzyskać, może dlatego, że nie stosuję żadnej konkretnej, nie liczę kalorii, po prostu mniej jem. Może to też kwestia tego, że jak ćwiczę, to szkoda mi zjeść np burgera bo mam ochotę po piwie. Albo zamiast pizza 1-2x w tyg to raz na miesiąc.
I ogólnie jak patrzę w lustro to widzę, że moje ciało lepiej wygląda, jest dużo do zrzucenia ale skóra bardzo się zmieniła. Cellulit odrobinę mniejszy, chociaż i tak tyłek i uda są fatalne. Ale cieszę się, że są efekty. No i opalenizna na pewno swoje robi, nabrałam już całkiem niezłego kolorku Mam nadzieję, że za jakieś 2 dni znowu będę mogła wylegiwać się na słońcu


I brawa za wszystkie aktywności
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead

Edytowane przez Georgina_Kincaid
Czas edycji: 2015-08-04 o 20:30
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 20:32   #4136
Lamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Lamelkaa
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 5 709
Dot.: Tytuł miał się nam rymować, jesteśmy tu po to, aby chudnąć i spamować :D - cz.

Tulipan



Anns

Ogarniesz jedzenie i będzie dobrze Ja teraz jak przestałam jeść słodkie i planuję sobie zdrowe posiłki to waga zaczęła spadać Oby tak dalej było, bo nie chce mieć już 7 z przodu

Edytowane przez Lamelkaa
Czas edycji: 2015-08-04 o 21:12
Lamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 20:33   #4137
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Tytuł miał się nam rymować, jesteśmy tu po to, aby chudnąć i spamować :D - cz.

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Jak zawsze, dziewczęta starają się wykończyć wątek zanim Polcia się pojawi
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 20:42   #4138
anns_
Zakorzenienie
 
Avatar anns_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 867
Dot.: Tytuł miał się nam rymować, jesteśmy tu po to, aby chudnąć i spamować :D - cz.

Cytat:
Napisane przez BlankaSz Pokaż wiadomość
Powodzenia Kochana
Co do jadłospisu? Nie wiem. Cofam się w rozwoju jeśli o to chodzi. Wspominałam wczoraj

Chyba jest okej. Choć ciekawa jestem zdania dziołszek co to bardziej w temacie są

U mnie dziś było tak :
1. 2 kromki razowca, jedna z szynką drobiową, druga z pasztetem z borowikami roboty mojej mamy, do tego ogór kiszony
2. wyciśnięty sok z 6 marchwi i 2 pomarańczy, wyszło 1.5 szklanki soku
3. 100 g kaszy gryczanej (100 g odważyłam po ugotowaniu) udko z kurczaka, buraczki (2 łyżki)
4. 2 kromki razowca z pastą z tuńczyka (tuńczyk w sosie własnym, 1 jajko, jogurt naturalny, pieprz, trochę soli - zrobiłam z tego papkę łyżką) pomidor


Chyba jest okej?
Nie głodzę się jak kiedyś.
Jem regularnie. I jem zdrowo
u mnie bym tylko zmieniła kolację normalnie, ale po treningu trzeba zjeść coś węglowodanowego
a co do Twojego jadłospisu to uważam, że ok, ograniczyłabym tylko ilość kromek chleba do 2 na cały dzień, ale nie jest to jakiś super grzech

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Lamelkaa Pokaż wiadomość
Anns
klaski;
Ogarniesz jedzenie i będzie dobrze Ja teraz jak przestałam jeść słodkie i planuję sobie zdrowe posiłki to waga zaczęła spadać Oby tak dalej było, bo nie chce mieć już 7 z przodu
razem do tego wrócimy
__________________

styczeń: 44 km
361 min


2014: 15822 min., 894 km
2015: 12590 min., 1324 km
anns_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 20:48   #4139
Elsay
Zakorzenienie
 
Avatar Elsay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 389
Dot.: Tytuł miał się nam rymować, jesteśmy tu po to, aby chudnąć i spamować :D - cz.

Już się odzwyczaiłam od tego nadrabiania a tu jeden dzień mnie nie było i masakra.
Co do wagi to zapomniałam się poważyć. Znaczy się zważyłam się ale już będąc po śniadaniu no i nie całkiem wyrozbierana, więc to nie jest jakiś super dokładny pomiar ale tak na oko więcej nie jest więc chociaż tyle.
__________________

Elsay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 20:55   #4140
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Tytuł miał się nam rymować, jesteśmy tu po to, aby chudnąć i spamować :D - cz.

Cześć

Chyba się przetrenowalam
Kolana mi wysiadły, bolą
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-08 18:41:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:51.