Suknia marzeń cz.V - Strona 171 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-10, 21:17   #5101
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
tez chce wiedziec skąd je masz

moja ale gora nie bedzie z takim cycem tylko w serduszko, a koronka w lodke i delikatnie opadajaca na ramiona
świetnie leży na Tobie ta suknia i czemu nie zostawiłaś takiego dekoltu? jest idealny do Twojego biustu!

a buty są stąd https://www.zalando.pl/michael-micha...1b01t-f11.html

Cytat:
Napisane przez Kanius Pokaż wiadomość
Saaheli nie idziesz do ślubu w Melissach?
Pytam bo też mam ten model, jako buty ślubne
na razie wymyśliłam, że melisski to są moje buty na przebranie, a do kościoła pójdę w tych złotych dlatego przymiarki robię tylko do jednych butów, a melisski są chyba ze 2cm wyższe więc najwyżej kokardki będą wystawać i nie będę przydeptywać sukni


Edytowane przez Saaheli
Czas edycji: 2015-08-10 o 21:18
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 22:00   #5102
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Dzieki za link... Biust mam niemaly, jesetm wysoka i niekomfortowo sie czuje tanczac i skaczac majac biust na lini wzroku co drugiego wujasska...taki dekolt na przyjecie weselne..ja za bardzo szaleje w tancu...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 12:17   #5103
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Suknia marzeń cz.V

piękne buciki!
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 14:01   #5104
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Dzieki za link... Biust mam niemaly, jesetm wysoka i niekomfortowo sie czuje tanczac i skaczac majac biust na lini wzroku co drugiego wujasska...taki dekolt na przyjecie weselne..ja za bardzo szaleje w tancu...
aaa, to już rozumiem.. w takim razie jak najbardziej dobrze wybrałaś a jak ta przymiarka?? bo miała być w sobotę, jeśli dobrze pamiętam?
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 15:07   #5105
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Suknia marzeń cz.V

mhm tak..pocisnelam 200km w 1 strone i usłyszałam:
- nikt do pani nie dzwonił? nie ma tej sukni..no nie wyrobilismy sie..bedzie poniedizałek wtorek

tak. 10 mcy temu kupilam i sie nie wyrobili...2-3dni zabrakło
bylam w takim szoku ze nawet sie nie zdenerwowałam tylko powiedziałam "a ok..kiedy bedzie? rozliczymy moje paliwo w cenie sukni, dowidzenia"

wiec nie mialam jeszcze przymiarki...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 15:27   #5106
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Suknia marzeń cz.V

serio??? ale bym się wkurzyła... jak tak można, jeszcze pisałaś, że dzwoniłaś do nich przecież kilka razy, bo mieli zamęt z tymi sukienkami, że im za dużo na raz przyszło czy coś... no naprawdę brak słów!
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 16:48   #5107
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Suknia marzeń cz.V

no ja generalnie nawet sie nie zdenerwowałam..jakos to do mnie nie docierało ta abstrakcja sytuacji... a normalnie jestem dosc wybuchowa, przeklinam i w ogole z nerwów latam pod sufitem

no ale przynajmniej pogadałam i wyszło że albo dodam małą halkę, albo wierzchnią spódnicę z tiulu jak w snow Kary ! bo mozna i skoro mi sie podoba to super
i tak mysle..
suknia 3290
to rabacik 290 + darmowa halka lub ta spodnica, w zaleznosci na co sie zdecyduje to spoko opcja za moja bezuzyteczna wizyte w pzn?
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-11, 17:32   #5108
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Suknia marzeń cz.V

no to przynajmniej by było, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło
pewnie, targuj się tam, ja myślę, że nie powinni robić problemów, a dla nich, przy takich kwotach to i tak są groszowe sprawy raczej...

a swoją drogą, czemu tak daleko suknie kupowałaś?
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 18:42   #5109
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Suknia marzeń cz.V

przez przypadek..
podobały mi się AK w krk...
we wro nic ciekawego w 1 salonie, w zielonej górze z mama obeszłam wszystko i pojawiło sie ze w salonie w pzn maja AK... wsiadłysmy pojechalysmy..z zg to 1,5h tylko...
no AK nie kupilam ale wzielam swoja
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 22:50   #5110
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Suknia marzeń cz.V

a no tak z resztą, ja też nie kupiłam w swoim mieście, może nie 200km, ale jakieś 90 nawet nie szukałam u siebie, tylko od razu wsiadłam w auto i pojechałam do Krk i zupełnie nie żałuję (tzn jak na razie, zobaczymy co będzie na następnej przymiarce)
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 09:54   #5111
Kanius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 35
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
świetnie leży na Tobie ta suknia i czemu nie zostawiłaś takiego dekoltu? jest idealny do Twojego biustu!

a buty są stąd https://www.zalando.pl/michael-micha...1b01t-f11.html



na razie wymyśliłam, że melisski to są moje buty na przebranie, a do kościoła pójdę w tych złotych dlatego przymiarki robię tylko do jednych butów, a melisski są chyba ze 2cm wyższe więc najwyżej kokardki będą wystawać i nie będę przydeptywać sukni
Buty piękne! Mega eleganckie Ja dla swoich Meliss poszukuje zamienników na przebranie bo niestety okazało się, że Ld masakrycznie cisną mnie w duży palec przy wycięciu i nie wiem czy wytrzymam w nich choćby pół wesela ;( Uparłam się, że pójdę w nich do ślubu, ale nie wiem do której godziny wystarczy mojego uporu
Widzę, że większość z Was ma już pierwszą przymiarkę za sobą. Ja ślubuje 26 września a przymiarka dopiero 3 września. Może i dobrze, bo jeszcze bielizny nie mam :P
Planujecie biustonosz + figi, czy może gorsety albo coś innego?
Kanius jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-12, 10:03   #5112
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Suknia marzeń cz.V

ja wszywam biustonosz...
hm mam majteczki figi i stringi. mam nadzieje ze ktores beda dobre, bo mam 2 warstwy muslinu. stringi maja rozyczke a figi maja kokardeczke..no mam nadzieje ze ta plaska kokardeczka chociaz przebijac/odznaczać nie bedzie
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 10:48   #5113
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez Kanius Pokaż wiadomość
Buty piękne! Mega eleganckie Ja dla swoich Meliss poszukuje zamienników na przebranie bo niestety okazało się, że Ld masakrycznie cisną mnie w duży palec przy wycięciu i nie wiem czy wytrzymam w nich choćby pół wesela ;( Uparłam się, że pójdę w nich do ślubu, ale nie wiem do której godziny wystarczy mojego uporu
Widzę, że większość z Was ma już pierwszą przymiarkę za sobą. Ja ślubuje 26 września a przymiarka dopiero 3 września. Może i dobrze, bo jeszcze bielizny nie mam :P
Planujecie biustonosz + figi, czy może gorsety albo coś innego?
oj widzisz, ja w sumie nie chodzę w melisskach i nie wiem do końca jak mi się będą sprawowały ale chyba muszę je trochę rozchodzić dla pewności :P
przymiarka na 3 tyg przed weselem to chyba taki standard ja też miałam pierwszą właśnie w takim czasie, a druga i odbiór jest na tydzień przed.
co do bielizny to też mam wszyte miseczki, żaden gorset ani jakieś wysokie majtki nie wchodzi w grę, bo mam prześwitującą suknię na brzuchu :P pewnie stanie na zwykłych, cielistych bezszwówkach, a takich mam kilka par więc chyba nawet nie będę kupowała.
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 11:22   #5114
weronika9999
Zadomowienie
 
Avatar weronika9999
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 083
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Ja miałam stanik bez ramiączek (wonderbra - polecam!) i bezszwowe figi, bo inne odznaczałyby się pod suknią. sQuarra jak nie masz obcisłej sukienki, to kokardka nie powinna się odznaczać
Aha, i ja bym zabiła chyba, jak bym musiała jechać 200 km, żeby usłyszec, że przymiarka się nie odbędzie. No jakieś niepoważne te kobity.
Saaheli, ja Ci już kiedyś pisałam, że buty bardzo ładne i jedne i drugie
weronika9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 13:50   #5115
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Suknia marzeń cz.V

no tak, tak, pamiętam, dziękuję
a swoją drogą jak się sprawdziły twoje Menbury?

a wiecie co? tak sobie myślę, że chyba mogę iść w strinach do ślubu? i tak mi przecież nie będzie nic widać, bo nie mam sukienki na kole, a ja nienawidzę chodzić w figach
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 14:58   #5116
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
no tak, tak, pamiętam, dziękuję
a swoją drogą jak się sprawdziły twoje Menbury?

a wiecie co? tak sobie myślę, że chyba mogę iść w strinach do ślubu? i tak mi przecież nie będzie nic widać, bo nie mam sukienki na kole, a ja nienawidzę chodzić w figach
no ja planowałam isc.. NIENAWIDZE jak laska idzie w spodniach/spodnicy i na posladkach odznaczaja jej sie majtki
przy luznych spodnicach tez to widac wiec kuplam stringi.. no ale ta różyczka odstaje na jakis cm.. jak fix na spodnicy bedzie odstawała..(to tak jak w luznych bluzkach sutki sie odznaczaja)
raczej jestem od talii do ud płaska, bez brzuszka cos wiec no wszelkie takie ozdobniki beda sie odznaczały

wiedzialambym, ale wiecie...przymiarki nie było
tak samo z podwiazka musze pomyslec
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 16:05   #5117
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Suknia marzeń cz.V

oooj ja też tego nienawidzę i figi noszę tylko z konieczności np do rozkloszowanych, krótkich spódnic czy coś... a jak już to zawsze bezszwówki, żeby się nie odznaczały
ale najbardziej nie lubię pełnych majtek dlatego, że mi w nich po prostu gorąco :P

ja myślę, że jednak tej różyczki nie będzie widać, a w razie w. nie da się jej odczepić?

Edytowane przez Saaheli
Czas edycji: 2015-08-12 o 16:07
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 18:12   #5118
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Suknia marzeń cz.V

wrazie W to kupilam wlasnie figi... ciezko dostać białe, ładne, niewulgarne, nie mowiac ze slubne majteczki :O
ale gm "gume"? na pupie mają wąsko a poznie po prostu idzie koroneczka luzno w nic sie nie rżnie

jutro dzwonie czy znalazła sie sukienka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 21:35   #5119
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Suknia marzeń cz.V

dzwoń dzwoń
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-13, 08:57   #5120
Kanius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 35
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
oj widzisz, ja w sumie nie chodzę w melisskach i nie wiem do końca jak mi się będą sprawowały ale chyba muszę je trochę rozchodzić dla pewności :P
przymiarka na 3 tyg przed weselem to chyba taki standard ja też miałam pierwszą właśnie w takim czasie, a druga i odbiór jest na tydzień przed.
co do bielizny to też mam wszyte miseczki, żaden gorset ani jakieś wysokie majtki nie wchodzi w grę, bo mam prześwitującą suknię na brzuchu :P pewnie stanie na zwykłych, cielistych bezszwówkach, a takich mam kilka par więc chyba nawet nie będę kupowała.
Ja też w swoich nie chodziłam, ale któregoś dnia mnie tknęło i przywdziałam je w pracy- głównie do siedzenia za biurkiem i po kilku godzinach myślałam, że umrę-tak mnie palec bolał :P Ale zaparłam się kupiłam wkładki, sztyft na obtarcia i będę ćwiczyć swoje buty

Cieliste bezszwówki są super pomysłem, chociaż ja bym chciała troszkę spłaszczyć brzuch i myślę czy nie kupić sobie obciskających gaciochów :P Spód sukienki-tzn. warstwę pierwszą mam gładką i boję się, że wszystko mi się odznaczy jak ściągnę warstwę koronkową ;/ Pani z salonu kazała zakupić biustonosz, ale czy mi wszyje to nie wiem
Kanius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 09:38   #5121
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez Kanius Pokaż wiadomość
Ja też w swoich nie chodziłam, ale któregoś dnia mnie tknęło i przywdziałam je w pracy- głównie do siedzenia za biurkiem i po kilku godzinach myślałam, że umrę-tak mnie palec bolał :P Ale zaparłam się kupiłam wkładki, sztyft na obtarcia i będę ćwiczyć swoje buty

Cieliste bezszwówki są super pomysłem, chociaż ja bym chciała troszkę spłaszczyć brzuch i myślę czy nie kupić sobie obciskających gaciochów :P Spód sukienki-tzn. warstwę pierwszą mam gładką i boję się, że wszystko mi się odznaczy jak ściągnę warstwę koronkową ;/ Pani z salonu kazała zakupić biustonosz, ale czy mi wszyje to nie wiem
wiesz co, chyba też sobie w swoich pochodzę trochę po domu, tylko teraz są takie upały, że chodzę non stop na boso... więc może wieczorami :P będę przed kompem, na wizażu siedzieć w ślubnych butach
co do stanika, to ja mam wszyty, bo inna opcja nie wchodzi w grę, całe plecy są odkryte. Jeśli nie masz potrzeby wszywać, to spokojnie możesz założyć własny, sprawdzony stanik. a co do wyszczuplającej bielizny, to na pewno znajdziesz też taką bezszwową, tylko kwestia, czy nie będzie się rolować i czy to się nie będzie odznaczać. chociaż większość ma silikonowe zakończenie, co zapobiega temu
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 10:07   #5122
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Wrzucam moje w karze

Zaslonilabym twarz ale jestem na telefonie wiec później pewnie usunę zdjęcia.
Witam w wątku

Mam pytanie czy te sunkie (chodzi mi głównie o 3) są na kole?
Mam dylemat bo szukam sukni mniej więcej w takim stylu, ale nie chciałabym żeby była na kole, natomiast słyszałam opinie, że w brew pozorom koło pomaga, bo bez koła trudniej jest w sukni chodzić/tańczyć...

Ja generalnie szukam czegoś w podobnym stylu jak na zdjęciach, dół w miare prosty i zwiewny ale żeby ładnie się prezentował w tańcu a góra raczej z rękawkami i dekoltem na plecach, moze zdobiona kamieniami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12283.jpg (217,7 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11813517_845689892204599_2742039655256168211_n.jpg (40,0 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f5db10fbb8.jpg (152,8 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5853.jpg (106,9 KB, 77 załadowań)
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 10:11   #5123
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Suknia marzeń cz.V

nikt nie moze Cie zmusic do koła... ja mam poki co wersje sukni zwiewne 2 warstwy muslinu...ale to proscitko rowno z biodrami zwisa...kolo nadaje lekki kształtA
tez kola nie chcialam... ale nigdy nie sądziłam ze moga byc male kola... jak nie kolo to sztywna halkę mozna załozyć pomierzysz i zdecydujesz koło to osobno zakladana warstwa mozna miec tylko do kosciola a na sale zdjac, czy na sesje zeby wlasnie takie efekty super lekkosci uzyskac
__________________
mał(a)żonka

Edytowane przez sQuaara
Czas edycji: 2015-08-15 o 10:13
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 10:29   #5124
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Tak myślałam właśnie o sztywnej halce, moja mama (jej suknia bardzo mi się podoba ale jest już troche zniszczona i na mnie za krótka) mówiła, że właśnie taką halkę miała, na zdjęciach wyglądała na lekko rozszerzoną na kształt litery A i podobno była wygodna. Jeszcze nie mierzyłam żadnej sukni (poza tą mamy) ale niebawem się wybiorę na przymiarki
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 11:34   #5125
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
Witam w wątku

Mam pytanie czy te sunkie (chodzi mi głównie o 3) są na kole?
Mam dylemat bo szukam sukni mniej więcej w takim stylu, ale nie chciałabym żeby była na kole, natomiast słyszałam opinie, że w brew pozorom koło pomaga, bo bez koła trudniej jest w sukni chodzić/tańczyć...

Ja generalnie szukam czegoś w podobnym stylu jak na zdjęciach, dół w miare prosty i zwiewny ale żeby ładnie się prezentował w tańcu a góra raczej z rękawkami i dekoltem na plecach, moze zdobiona kamieniami
te suknie ze zdjęć nie mają koła, ja mam w sukni taki sam dół jak np. ta pierwsza i jak chodzę, to tak się ładnie układa, jak stoję to opada dość równo, (zauważ też, że modelka stoi na podwyższeniu, więc ta suknia się samoistnie trochę rozszerza na dole, bo jest za długa) ale tak jak mówię ten dół tak płynnie się porusza i ma to swój urok. ja jakoś nie widzę koła do takiego dołu, ale może faktycznie ta sztywna halka już prędzej?

Edytowane przez Saaheli
Czas edycji: 2015-08-15 o 11:36
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 12:00   #5126
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
te suknie ze zdjęć nie mają koła, ja mam w sukni taki sam dół jak np. ta pierwsza i jak chodzę, to tak się ładnie układa, jak stoję to opada dość równo, (zauważ też, że modelka stoi na podwyższeniu, więc ta suknia się samoistnie trochę rozszerza na dole, bo jest za długa) ale tak jak mówię ten dół tak płynnie się porusza i ma to swój urok. ja jakoś nie widzę koła do takiego dołu, ale może faktycznie ta sztywna halka już prędzej?
I ja nie widzę koła w takich sukniach jednak juz kilka osób mi powiedziało, że też miało być bez koła a skończyło się na małym kole ze względu na wygodę, bo podobno inaczej "plącze się" między nogami materiał...
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 12:10   #5127
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Suknia marzeń cz.V

moja koleżanka miała miesiąc temu ślub i miała taki dół, mówiła, że jest bardzo zadowolona z sukni, bo była super wygodna i lekka.
a z własnego doświadczenia powiem ci za dwa tygodnie
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 12:16   #5128
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
moja koleżanka miała miesiąc temu ślub i miała taki dół, mówiła, że jest bardzo zadowolona z sukni, bo była super wygodna i lekka.
a z własnego doświadczenia powiem ci za dwa tygodnie
A może podeślesz zdjęcia sukni? Chciałabym zobaczyć takie suknie w realu, nie na modelce.
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 12:33   #5129
Kanius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 35
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
wiesz co, chyba też sobie w swoich pochodzę trochę po domu, tylko teraz są takie upały, że chodzę non stop na boso... więc może wieczorami :P będę przed kompem, na wizażu siedzieć w ślubnych butach
co do stanika, to ja mam wszyty, bo inna opcja nie wchodzi w grę, całe plecy są odkryte. Jeśli nie masz potrzeby wszywać, to spokojnie możesz założyć własny, sprawdzony stanik. a co do wyszczuplającej bielizny, to na pewno znajdziesz też taką bezszwową, tylko kwestia, czy nie będzie się rolować i czy to się nie będzie odznaczać. chociaż większość ma silikonowe zakończenie, co zapobiega temu
We wtorek ruszam na poszukiwania bielizny! Czas goni a kupienie dobrego stanika wcale nie jest prostą sprawą
Saaheli siedzenie na wizażu w butach ślubnych jest bardzo wskazane-myślę, że niejedna PM tak robi
Kanius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 12:51   #5130
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Dziewczyny, ja malam slub tydzień temu i mialam wlasnie suknie z malym kolem. Na plus- nic sie nie platalo, suknia nie lepila się do nog (mialam mega upal). Natomiast na minus- takie male kolo nie jest super wygodne w tancu i mam trochę poobijane lydki
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-19 15:50:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:49.