SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorczy) - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-23, 18:31   #3661
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Zapomnialam dopisac, ze widzialam


Odświeżyłam pamięć i kojarzę jeszcze:

Snajper (chociaż nie oglądałam)

Furia (ten nowy, z Bradem Pittem - mogą być jeszcze inne filmy o tym tytule)

Byliśmy żołnierzami

Full metal jacket

No i te klasyki typu Czas Apokalipsy, Szeregowiec Ryan, GI Joe



Edit:

Jeszcze Ocalony z 2013r

Edytowane przez 201604251028
Czas edycji: 2015-07-23 o 18:35
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 19:19   #3662
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Odświeżyłam pamięć i kojarzę jeszcze:

Snajper (chociaż nie oglądałam)

Furia (ten nowy, z Bradem Pittem - mogą być jeszcze inne filmy o tym tytule)

Byliśmy żołnierzami

Full metal jacket

No i te klasyki typu Czas Apokalipsy, Szeregowiec Ryan, GI Joe



Edit:

Jeszcze Ocalony z 2013r
O! Dzieli wielkie
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 19:24   #3663
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
O! Dzieli wielkie
http://www.filmweb.pl/film/Niez%C5%82omny-2014-693142
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 13:53   #3664
miyavi666
Raczkowanie
 
Avatar miyavi666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 219
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez goszzi Pokaż wiadomość
niestety nie to :/ piosenkę śpiewa mężczyzna, prawdopodobnie jest to piosenka z tego roku.
Ponawiam pytanie
miyavi666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 11:46   #3665
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Dziewczyny szukam pewnego anime z którego znam tylko jedną scenę
Wygląda to tak : dziewczynka, taka mała, niby niewinna, wchodzi do jakiegoś domu z dwoma pistoletami i zabija tam uzbrojonych ludzi. Może ktoś skojarzy po tym fragmencie i podpowie tytuł?
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016



Edytowane przez Fantasmagori
Czas edycji: 2015-07-25 o 18:57
Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 20:09   #3666
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
szukam filmów, które ukazują zycie żołnierzy, ich rozterki wewnętrzne, relacje z otoczeniem spowodowane byciem żołnierzem itp. Nie chodzi mi o ukazanie stricte wojny, tylko tego, jak ona oddziałuje na pojedyncza jednostkę. Ogladałam i kojarze tylko:

Braci
Urodzonego 4 lipca
Jarhead'a.
A oglądałaś obie wersje 'Braci'? Ja zakochałam się w amerykańskiej, ale widziałam potem też skandynawską i jest równie dobra.

Polecam jeszcze: "Listy z Iwo Jimy" i "Sztandar chwały". Widziałam ten pierwszy, jest bardzo dobry. Drugi jest z nim powiązany.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 21:43   #3667
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez miyavi666 Pokaż wiadomość
niestety nie to :/ piosenkę śpiewa mężczyzna, prawdopodobnie jest to piosenka z tego roku.
Ponawiam pytanie
Strzelam (pewnie jak kula w plot ) : moze 30 second to mars-bright lights?
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-26, 09:17   #3668
ondatrazibethicus
znaczy piżmak
 
Avatar ondatrazibethicus
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 599
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
szukam filmów, które ukazują zycie żołnierzy, ich rozterki wewnętrzne, relacje z otoczeniem spowodowane byciem żołnierzem itp. Nie chodzi mi o ukazanie stricte wojny, tylko tego, jak ona oddziałuje na pojedyncza jednostkę.
Oprócz wyżej wspomnianych, mogę jeszcze dodać:

Jacob's Ladder
The Railway Man
The Jacket (2005 r.)
__________________
We are young, we are here,
So, let's make a deal and try to forget our fear

b.
ondatrazibethicus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 14:16   #3669
girl99
Zakorzenienie
 
Avatar girl99
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 030
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Hej

Dziewczyny, pomóżcie ! Wczoraj usłyszałam hiszpańską piosenkę. Melodia jest spokojna, śpiewa ją kobieta. Często słychać słowa ,,miero"?? <nie znam hiszpańskiego, więc z góry przepraszam, że mogłam przeinaczyć).
__________________
W walce zjednoczeni!!!


Vamos España
girl99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 21:37   #3670
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 552
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

dzis slyszalam w radiu regionalnym niezwykla piosenke o dziewczynach bioracych udzial w walkach na wojnie (nie jestem pewna czy konkretnie chodzilo o powstanie warszawskie), glos podobny do Halinki Mlynkovej, w refrenie wymienia imiona zenskie - wiecie moze co to/kto to?

EDIT: mam juz - to wlasnie Mlynkova "Za wolnosc" - zle szukalam
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/

Edytowane przez theMonique
Czas edycji: 2015-08-01 o 21:39
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 22:25   #3671
elegancka15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 8
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Może zainteresuje Cię również film "Niepokonani"
zob. tutaj http://filmaster.pl/tag/%C5%BCo%C5%82nierz/
elegancka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-01, 23:52   #3672
Jestem chlopak
Zakorzenienie
 
Avatar Jestem chlopak
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 595
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
szukam filmów, które ukazują zycie żołnierzy, ich rozterki wewnętrzne, relacje z otoczeniem spowodowane byciem żołnierzem itp. Nie chodzi mi o ukazanie stricte wojny, tylko tego, jak ona oddziałuje na pojedyncza jednostkę. Ogladałam i kojarze tylko:

Braci
Urodzonego 4 lipca
Jarhead'a.
Pluton
Ofiary wojny
Cienka czerwona linia
9 kompania
Taksówkarz
__________________
Ćwiczę rozum

IQ: Było:67 Jest:68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122...Cel:151
Jestem chlopak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-02, 07:50   #3673
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 552
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez elegancka15 Pokaż wiadomość
Może zainteresuje Cię również film "Niepokonani"
zob. tutaj http://filmaster.pl/tag/%C5%BCo%C5%82nierz/
dzieki z checia zerkne
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 16:27   #3674
Annnia20
Raczkowanie
 
Avatar Annnia20
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 235
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Od dawna poszukuję filmu. Z tego co pamiętam chodziło w nim o to, że bogacz oferował dużą sumę pieniędzy za urodzenie dużej ilości dzieci (chyba chodziło o to żeby te dzieci mogły ułożyć jego nazwisko, które chyba było długie trzymając w rękach tabliczki z literami) no i te rodziny ,,robiły" dosłownie te dzieci na potęgę. W filmie ukazana była wielka bieda i jeszcze była tam scena jak jedno z noworodków pogryzł szczur.
Annnia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 11:05   #3675
crazygirl90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 67
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

a czy znacie tytuł piosenki albo w lasciwie film w ktorej jej użyto i śpiewają tak : mleko i miód, mleko i miód, jak przejdziesz wodę, zaobczysz cud. Wiem ze to było w jakimś starym polskim filmie i wiem ze ludzie tez tego szukają w necie ma ktos jakies pomysły
crazygirl90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 16:21   #3676
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Przypomniał mi się właśnie film i dreczy mnie co to
Byla jakas dziewczyna, przechodzila przez las, byl motyw z jakas blekitna sukienka, ktora ona miala?
Na koncu przeszla przez las i tam byl jakis dom z dwoma chlopcami, ktorych nikt nie mogl zrozumiec, bo mowili 'ot otk' i ona zapisala to na ziemi jakims patykiem i wyczaila ze oni mowia od tylu i pytaja 'kto to'.
Wiem, ze brzmi to BARDZO dziwnie
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 16:54   #3677
ondatrazibethicus
znaczy piżmak
 
Avatar ondatrazibethicus
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 599
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez crazygirl90 Pokaż wiadomość
a czy znacie tytuł piosenki albo w lasciwie film w ktorej jej użyto i śpiewają tak : mleko i miód, mleko i miód, jak przejdziesz wodę, zaobczysz cud. Wiem ze to było w jakimś starym polskim filmie i wiem ze ludzie tez tego szukają w necie ma ktos jakies pomysły
Film "Weiser" z 2000 roku
__________________
We are young, we are here,
So, let's make a deal and try to forget our fear

b.
ondatrazibethicus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 12:52   #3678
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Czy kojarzycie książkę, polskiej autorki, o młodej dziewczynie, która przyjeżdża na ferie zimowe (lub wakacje?) do Karpacza? W książce występuje wielopokoleniowa rodzina, pamiętam, że jest babcia, ma synów, synowe, choć są tam jakieś niesnaski rodzinne.
Jest też chłopak, w którym ta dziewczyna się chyba zakochała - Witek.

HELP

EDIT: To Maria Ulatowska - Całkiem nowe życie, na lubimyczytac.pl mi podpowiedziano

Edytowane przez Dotka90
Czas edycji: 2015-08-12 o 18:58
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-12, 18:48   #3679
patrzacwniebo
Rozeznanie
 
Avatar patrzacwniebo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 651
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Hej Dziewczyny

Nie daje mi to spokoju, więc zapytam
Szukam filmu, komedii romantycznej, w którym główna bohaterka pracuje w jakiejś dużej, bezosobowej firmie. Z powodu uderzenia traci pamięć i po przebudzeniu nagle okazuje się, że żyje ze swoim byłym mężem (chyba ), z którym niby się nie rozwiodła, w małej miejscowości i wcale nie pracuje w firmie, tylko w kameralnej restauracji/kawiarni. I tej właśnie restauracji grozi zamknięcie z powodu tej właśnie dużej korporacji, z jej "poprzedniego życia".
Bohaterka pomaga uratować to miejsce i zaczyna lubić te życie ale przypadkiem ponownie uderza sie w głowę.
Budzi się w szpitalu i okazuje się, że wróciła do tej pierwszej wersji "rzeczywistości". Oczywiście uznaje, że te życie jest niepełne i tak naprawdę uszczęśliwiało ją te "alternatywne"

Główna bohaterka była blond, film był amerykański, były mąż całkiem nienajgorszy brunet

Chodzi to za mną, gdyż oglądałam to już jakiś czas temu na HBO i oglądało się na tyle miło że bym chętnie jeszcze sobie włączyła a nie mam tytułu, ani nazwisk żadnego z aktorów
Przeczesałam też filmweb ale najwyraźniej film jest na tyle niepopularny, że musiałabym szukać na dalszych stronach w kategorii kom. romantycznych...

Pozdrawiam
__________________
Alles met mate...maar bier met vaten!
patrzacwniebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-15, 22:04   #3680
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez Annnia20 Pokaż wiadomość
Od dawna poszukuję filmu. Z tego co pamiętam chodziło w nim o to, że bogacz oferował dużą sumę pieniędzy za urodzenie dużej ilości dzieci (chyba chodziło o to żeby te dzieci mogły ułożyć jego nazwisko, które chyba było długie trzymając w rękach tabliczki z literami) no i te rodziny ,,robiły" dosłownie te dzieci na potęgę. W filmie ukazana była wielka bieda i jeszcze była tam scena jak jedno z noworodków pogryzł szczur.
Pamietam ten film! Dobry był! Tylko ni uja nie pamietam tytułu
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-16, 17:43   #3681
jagbie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Hej Od bardzo dawna poszukuję tytułu filmu, co nie jest zbyt łatwe bo nie pamiętam wielu szczegółów. Ogólnie pamiętam, że był tam jakiś namiętny romans między kobietą a mężczyzną i owa kobieta próbowała zabic tego faceta podczas aktów miłosnych :P Jedna ze scen, którą kojarzę miała miejsce na basenie. Dziewczyna siedziała na krawędzi basenu, chłopak był w środku i miał głowę pomiędzy nogami dziewczyny (wszyscy wiedzą co tam robił) i w pewnym momencie dziewczyna zacisnęła nogi, starając się go udusić/utopić. Była tez scena na dachu, gdzie w ferworze namiętności kochankowie miotali się po nim i dziewczyna o mało co go z niego nie zrzuciła. Właściwie to tylko tyle pamiętam z tego filmu... Nawet nie wiem czy był to dobry film, czy nie, ale od lat mnie prześladuje fakt, że nie mogę go odnaleźć. Proszę o pomoc
jagbie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-16, 18:14   #3682
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez jagbie Pokaż wiadomość
Hej Od bardzo dawna poszukuję tytułu filmu, co nie jest zbyt łatwe bo nie pamiętam wielu szczegółów. Ogólnie pamiętam, że był tam jakiś namiętny romans między kobietą a mężczyzną i owa kobieta próbowała zabic tego faceta podczas aktów miłosnych :P Jedna ze scen, którą kojarzę miała miejsce na basenie. Dziewczyna siedziała na krawędzi basenu, chłopak był w środku i miał głowę pomiędzy nogami dziewczyny (wszyscy wiedzą co tam robił) i w pewnym momencie dziewczyna zacisnęła nogi, starając się go udusić/utopić. Była tez scena na dachu, gdzie w ferworze namiętności kochankowie miotali się po nim i dziewczyna o mało co go z niego nie zrzuciła. Właściwie to tylko tyle pamiętam z tego filmu... Nawet nie wiem czy był to dobry film, czy nie, ale od lat mnie prześladuje fakt, że nie mogę go odnaleźć. Proszę o pomoc
Basen.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-16, 21:40   #3683
jagbie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

To nie jest ten film
jagbie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 11:17   #3684
Yellow Me
Rozeznanie
 
Avatar Yellow Me
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 805
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez patrzacwniebo Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Nie daje mi to spokoju, więc zapytam
Szukam filmu, komedii romantycznej, w którym główna bohaterka pracuje w jakiejś dużej, bezosobowej firmie. Z powodu uderzenia traci pamięć i po przebudzeniu nagle okazuje się, że żyje ze swoim byłym mężem (chyba ), [...]
Powrót do Streetsville http://www.filmweb.pl/film/Powr%C3%B...le-2013-687077
__________________
My
Yellow Me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 12:41   #3685
asdfjhgklx
Heart piniata
 
Avatar asdfjhgklx
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: high by the beach
Wiadomości: 92
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cześć. Przypomniał mi się pewien film i nie daje mi to spokoju, nie umiem go znaleźć, albo źle szukam.

Jest to polski film dosyć starej daty, oglądałam go od połowy - opowiem to co pamiętam: fabuła jest o dziewczynie, która zachodzi w ciążę. Jej matka jest na jakimś ważnym stanowisku we wsi, w której mieszkają, postanawia więc znaleźć córce męża, który poślubi ją za pieniądze - bo oczywiście bohaterka jest samotna, nie wiem, czy jest znany ojciec dziecka, ale nie wspominano o nim później. Oglądałam to od momentu, w którym kandydat został znaleziony - jest to typowy badass Chyba z jakimś wyrok na koncie, nie jestem pewna. Dziewczynę gra bardzo ładna blondynka.
Film kończy się ślubem, ale po drodze dzieją się fajne rzeczy, np. młodzi idą na potańcówkę, matka dziewczyny ma romans z policjantem...
Oglądałam ten film na którejś ze stacji TVP, jeśli dobrze pamiętam.

Będę wdzięczna za pomoc. Bo nie wiem już, co mam robić, nie może mi ten film wyjść z głowy kilka dobrych miesięcy.
__________________
a song about a girl

Edytowane przez asdfjhgklx
Czas edycji: 2015-08-17 o 12:50
asdfjhgklx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 13:34   #3686
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 552
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez asdfjhgklx Pokaż wiadomość
Cześć. Przypomniał mi się pewien film i nie daje mi to spokoju, nie umiem go znaleźć, albo źle szukam.

Jest to polski film dosyć starej daty, oglądałam go od połowy - opowiem to co pamiętam: fabuła jest o dziewczynie, która zachodzi w ciążę. Jej matka jest na jakimś ważnym stanowisku we wsi, w której mieszkają, postanawia więc znaleźć córce męża, który poślubi ją za pieniądze - bo oczywiście bohaterka jest samotna, nie wiem, czy jest znany ojciec dziecka, ale nie wspominano o nim później. Oglądałam to od momentu, w którym kandydat został znaleziony - jest to typowy badass Chyba z jakimś wyrok na koncie, nie jestem pewna. Dziewczynę gra bardzo ładna blondynka.
Film kończy się ślubem, ale po drodze dzieją się fajne rzeczy, np. młodzi idą na potańcówkę, matka dziewczyny ma romans z policjantem...
Oglądałam ten film na którejś ze stacji TVP, jeśli dobrze pamiętam.

Będę wdzięczna za pomoc. Bo nie wiem już, co mam robić, nie może mi ten film wyjść z głowy kilka dobrych miesięcy.
Wyjscie awaryjne
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 17:30   #3687
asdfjhgklx
Heart piniata
 
Avatar asdfjhgklx
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: high by the beach
Wiadomości: 92
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
Wyjscie awaryjne
Uratowałaś mnie, to jest to. Dziękuję bardzo.
__________________
a song about a girl
asdfjhgklx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 17:53   #3688
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 552
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez asdfjhgklx Pokaż wiadomość
Uratowałaś mnie, to jest to. Dziękuję bardzo.
nie ma za co ciesze sie, ze po raz pierwszy udało mi sie pomoc na tym forum
a komedia przezabawna
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 15:53   #3689
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

"podłość ludzka nie ma granic!"
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 16:33   #3690
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
"podłość ludzka nie ma granic!"


Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-27 00:37:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.