Zamojskie panny młode :) - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-12, 14:31   #2731
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Hej! Do tej pory tylko czytałam, wątek przewertowany na wszystkie strony, ale już mi się zaczynają mieszać informacje

Wesele planujemy na wrzesień 2016.
Około 100 osób.

Byliśmy w Carskich Koszarach, ale ta sala średnio mi się widzi, kiedyś byłam tam na imprezie z pracy i było mało miejsca do tańczenia na tej części z parkietem, ja np. tańczyłam już na płytkach i mało się nie zabiłam. Także raczej odpada.

W Hotelu Koronnym właścicielka była w porządku, niczego niemiłego nie powiedziała, przedstawiła ofertę, pokazała zdjęcia. A przyszliśmy "z ulicy" bez umawiania się. Ale nie podoba mi się, że trzeba przejść z sali do sali żeby tańczyć.

W Polaku dobre jedzenie, byliśmy wczoraj na pizzy. Dużo ukrytych opłat (tzn. są na ofercie, którą dostaliśmy, ale nie spodziewałam się ich) (pokrowce 6zł, kelnerzy 5zł x liczba osób, KLIMA płatna dodatkowo 50zł/godz.), także jakby podliczyć wszystko to wychodzi ok. 200zł za talerzyk bez alkoholu. Całkiem mi się tam w sumie podobało, nie taki typowo weselny klimat Właścicielka bardzo dużo mówi, ale jest serdeczna.

Sala Ambrozja w Łapiguzie - wizualnie odpada dla mnie na starcie niestety. Zapach też nie najlepszy. Właściciel w porządku, konkretny, skłonny do kompromisów.

U Myków oglądaliśmy tylko tę dużą salę, była niestety pusta i wydawała się ogromna, ale podoba mi się bardzo, tylko na tych moich 100 gości wydaje się trochę mała. Menadżerka wspomniała tylko o drugiej sali, ale powiedziała, że to już nie taki klimat i ostatecznie nawet jej nie obejrzeliśmy. Nic sama z siebie nie opowiedziała w sumie, tylko mówiła, że mogą tak stoły ustawić, żeby nieco zmniejszyć salę wizualnie. Nawet nie usiedliśmy, jakoś to było dziwnie zorganizowane, bo przecież się z nią umawiałam na spotkanie i myślałam, że coś więcej da od siebie. Ale wzięliśmy ofertę i teraz musimy się zastanowić.

Ostatecznie mamy jeszcze przyjść w sobotę do Polaka i do Myków żeby zobaczyć jak to wygląda z ustawieniem stołów.

A na dzisiaj umówiłam się z fotografem (M. Repecki), na piątek z DJ (Axel - H. Bartnik) i zobaczymy. Najchętniej już bym dalej nie szukała
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-12, 14:37   #2732
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Akurat ja ze swojego oglądania sal napisałam dokładną relację, więc jak się cofniesz parę stron wstecz to możesz się zapoznać Sala u Myków na moje standardy jest za duża dla 100 osób i nawet DJ mi to mówił.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-12, 14:39   #2733
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Akurat ja ze swojego oglądania sal napisałam dokładną relację, więc jak się cofniesz parę stron wstecz to możesz się zapoznać Sala u Myków na moje standardy jest za duża dla 100 osób i nawet DJ mi to mówił.
tak, czytałam ale też dziewczyny pisały, że i mniejsze wesela tam robiły
najgorsze, że wizualnie mi się bardzo podoba :x

a oglądałaś tę salę B może?
EDIT: aha, nie oglądałaś

http://noclegizamosc.pl/dla-firm/kon...e/#prettyPhoto[52]/1/

też ładnie, ale ta menadżerka jakaś taka zniechęcona się wydawała i nawet nie zapraszała, żeby zobaczyć... w sobotę może się dowiem więcej
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2015-08-12 o 14:45
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-12, 14:42   #2734
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Niestety nie, bo na 100 osób jest za mała, podobno tam wchodzi 80 os. i wtedy jest malutki parkiecik do tańca. Nam też najbardziej się podobało u Myków i bardzo żałuję, że ta sala nie jest trochę mniejsza
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-12, 20:30   #2735
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Niestety nie, bo na 100 osób jest za mała, podobno tam wchodzi 80 os. i wtedy jest malutki parkiecik do tańca. Nam też najbardziej się podobało u Myków i bardzo żałuję, że ta sala nie jest trochę mniejsza
no szkoda
ale to nie będzie dobrze wyglądać, jeszcze jak towarzystwo pół tańczące -pół siedzące

byliśmy u fotografa, podoba mi się, ale myślałam, że zamknę się w 3 tys. a to się okazuje, że razem z fotoksiążką dla nas i dla Rodziców wyjdzie ok. 4tys., muszę to jeszcze przemyśleć, ale pewnie już tak zostanie (nie chcę kamerzysty, a zależy mi na ładnych zdjęciach)

teraz jeszcze zastanawiam się nad tą salą Esencja w Artisie, ale jeszcze nie widzieliśmy jak to wygląda (wcześniej czytałam i słyszałam od znajomych, że jedzenie nie za bardzo, ale teraz więcej jest głosów, że się poprawiło, nawet fotograf mówił, że lepiej, także może...)
Zostawiliśmy namiar i menadżer ma się odezwać
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-12, 22:07   #2736
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zamojskie panny młode :)

A u jakiego fotografa byliście?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 11:57   #2737
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
A u jakiego fotografa byliście?
pisałam na dórze strony u Repeckiego
ale wszystko bardzo mi się podoba i chyba się skuszę jednak mimo dużego wydatku
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2015-08-13 o 12:17
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-13, 12:24   #2738
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Aaaa nie zauważyłam, my też wybraliśmy Repeckiego Mamy już umowę podpisaną. I też ślub we wrześniu
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 13:06   #2739
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Aaaa nie zauważyłam, my też wybraliśmy Repeckiego Mamy już umowę podpisaną. I też ślub we wrześniu
i co bierzecie w pakiecie?
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 13:21   #2740
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Bierzemy ten full pakiet za 3300zł, póki co nie ustalaliśmy czy coś będzie dodatkowo
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 13:41   #2741
magdajed
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 13
Dot.: Zamojskie panny młode :)

ja mam jkc tzn pana jacka czuchaja kamerzyste i fotografa w jednym i mi sie jego akurat zdj podobaja i jego praca
magdajed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-13, 13:43   #2742
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Bierzemy ten full pakiet za 3300zł, póki co nie ustalaliśmy czy coś będzie dodatkowo
wrzesień, ten sam fotograf, może i tę samą salę będziemy miały (myślę o Artisie)

kiedy macie datę?
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 13:49   #2743
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Mamy 17 września, wahaliśmy się między 17 a 24, bo 24 września też był wolny i w Artisie i u Repeckiego
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 13:53   #2744
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez magdajed Pokaż wiadomość
ja mam jkc tzn pana jacka czuchaja kamerzyste i fotografa w jednym i mi sie jego akurat zdj podobaja i jego praca
to nie moja estetyka, nieostre zdjęcia do tego w galerii... a na filmie mi nie zależy

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Mamy 17 września, wahaliśmy się między 17 a 24, bo 24 września też był wolny i w Artisie i u Repeckiego
to na właśnie 24 ciekawe czy w Artisie jeszcze wolna data
DJ mi się pokrywa z fotorafem
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 13:59   #2745
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Widzę, że DJ też ten sam co u nas
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 14:17   #2746
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Widzę, że DJ też ten sam co u nas
no nieźle
mam nadzieję, że będziemy miały udane wesela tak samo
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 18:57   #2747
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Oby

A znasz jakieś godne polecenia fryzjerki albo kosmetyczki?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 19:32   #2748
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Oby

A znasz jakieś godne polecenia fryzjerki albo kosmetyczki?
dopiero pomału się rozglądam, ale raczej z opinii z forum niż z życia

zresztą nikomu nie ufam w tych sprawach , jeszcze włosy prędzej, ale jeśli o makijaż chodzi to najlepiej bym się sama pomalowała, ale wiem, że będę się stresować i mogę nie dać rady
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 08:32   #2749
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 842
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Dziewczyny, ja Wam z całego serca mogę polecić fryzjerkę (p. Kasię) i kosmetyczkę w Centrum Urody. Fryzurę miałam tam robioną próbną i była fajna, ale ta oryginalna po prostu była niezwykła! I super się trzymała - tak samo u mojej świadkowej, która próbnej nie miała. Makijaż bardzo fajny, i mój, i świadkowej. Ja na próbnym byłam pomalowana lżej, inaczej, a na ślub zażyczyłam sobie mocniej i świetnie to wyszło. Makijaż trzymał się calutką noc. Polecam, naprawdę
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-14, 13:22   #2750
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja Wam z całego serca mogę polecić fryzjerkę (p. Kasię) i kosmetyczkę w Centrum Urody. Fryzurę miałam tam robioną próbną i była fajna, ale ta oryginalna po prostu była niezwykła! I super się trzymała - tak samo u mojej świadkowej, która próbnej nie miała. Makijaż bardzo fajny, i mój, i świadkowej. Ja na próbnym byłam pomalowana lżej, inaczej, a na ślub zażyczyłam sobie mocniej i świetnie to wyszło. Makijaż trzymał się calutką noc. Polecam, naprawdę
a pokażesz makijaż?
mnie w CU kiedyś pani nieładnie ścięła (co dopiero wyszło po myciu włosów i ułożeniu po swojemu) i raczej nie bardzo jestem chętna
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 22:12   #2751
felecity86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 5
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Witajcie,w związku z tym ze śledzę ten wątek od baaardzo dawna, i bardzo mi pomogły w organizacji wesela Wasze sugestie poczuwam się do obowiązku aby podzielić się wrażeniami dotyczące organizacji wesela w hotelu Artis, jeśli ktoś się waha moze pomoge.Niedlugo minie miesiac od ślubu ,tak wiec zdaje relacje na swieżo Nie wyobrażam sobie innego miejsca! Przyjecie odbywalo sie w sali krysztalowej,jednej z najpiękniejszych w Zamościu, cieple posilki byly przepyszne ,porcje byly nie do przejedzenia, zimne przystawki , fontanna czekolady,wiejski stoł ,wszystko to było rewelacyjne,obsluga na najwyższym poziomie. Goscie weselni byli z różnych stron polski i wszyscy byli zachwyceni. Ta sala jak dla mnie idealna na max 120 osob ,przy wiekszej ilosci bedzie scisk i mniejsza swoboda na parkiecie. Z calego serca polecam

Edytowane przez felecity86
Czas edycji: 2015-08-14 o 22:15
felecity86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 23:03   #2752
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez felecity86 Pokaż wiadomość
Witajcie,w związku z tym ze śledzę ten wątek od baaardzo dawna, i bardzo mi pomogły w organizacji wesela Wasze sugestie poczuwam się do obowiązku aby podzielić się wrażeniami dotyczące organizacji wesela w hotelu Artis, jeśli ktoś się waha moze pomoge.Niedlugo minie miesiac od ślubu ,tak wiec zdaje relacje na swieżo Nie wyobrażam sobie innego miejsca! Przyjecie odbywalo sie w sali krysztalowej,jednej z najpiękniejszych w Zamościu, cieple posilki byly przepyszne ,porcje byly nie do przejedzenia, zimne przystawki , fontanna czekolady,wiejski stoł ,wszystko to było rewelacyjne,obsluga na najwyższym poziomie. Goscie weselni byli z różnych stron polski i wszyscy byli zachwyceni. Ta sala jak dla mnie idealna na max 120 osob ,przy wiekszej ilosci bedzie scisk i mniejsza swoboda na parkiecie. Z calego serca polecam
A jak wam się układał kontakt z Panem Zbyszkiem? Powiem szczerze, że nam się ciężko z nim dogadać i rezerwacja terminu wiązała się z dużym stresem. Może dlatego, że chcieliśmy to załatwić mailowo, a nie osobiście - nie wiem. W każdym razie nie było fajnie. Ostatnio rozmawiałam ze znajomymi, którzy w Artisie robią wesele kilka miesięcy przed nami i tez maja problem z P.Zbyszkiem... Więc ja się troszkę boję
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 11:55   #2753
buuka89
Raczkowanie
 
Avatar buuka89
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 76
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Witam dziewczyny ponownie i mam do Was wielką prośbę a mianowicie poszukuje w Zamościu Zakładu fotograficznego który profesjonalnie i w przystępnej cenie wykona mi album ślubny. odpada na starcie Pan Kiecana którego córka robiła nam zdjęcia w dniu ślubu i nie raczyła nas poinformować że w cenie za jej uługe (ta wcale nie była mała bo za 8 h ponad 1000zł również bez sesji) nie dostaniemy nawet żadnego marnego albumu oraz zdjęcia bez obróbki tylko tyle co zrobione i nagrane na płytę. jesteśmy tym bardzo zniesmaczeni i chcemy na własną rękę zrobić sobie taki albumik na pamiątkę a Pan Kiecana zażyczył sobie dodatkowe 200zł za album 60 zdjęć. A więc proszę Was dziewczyny o pomoc
__________________
09.07.2006 poznanie
19.10.2012 zaręczyny
18.04.2015 ślub
buuka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-16, 06:52   #2754
felecity86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 5
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
A jak wam się układał kontakt z Panem Zbyszkiem? Powiem szczerze, że nam się ciężko z nim dogadać i rezerwacja terminu wiązała się z dużym stresem. Może dlatego, że chcieliśmy to załatwić mailowo, a nie osobiście - nie wiem. W każdym razie nie było fajnie. Ostatnio rozmawiałam ze znajomymi, którzy w Artisie robią wesele kilka miesięcy przed nami i tez maja problem z P.Zbyszkiem... Więc ja się troszkę boję
Generalnie jestesmy zadowoleni, aczkolwiek byly momenty zwatpienia. Trzeba bylo sie ciagle upominac, wydzwaniac my mielismy organizacje wesela utrudniona bo mieszkamy pod Warszawa i na odleglosc nie ma mozliwosci zeby to tak ogarnac , meni ustalalismy osobiscie duzo wczesniej, natomiast w przypdku gdy chcielismy dokonc zmian pojechalismy w poniedzilek przed ślubem i wszystko juz ustalilismy jak chcielismy bo telefonicznie mielismy trudnosci, Pan Zbyszek zapominał oddzwanic, i to bylo takim jedynym minsem współpracy.
felecity86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-16, 11:05   #2755
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez felecity86 Pokaż wiadomość
Generalnie jestesmy zadowoleni, aczkolwiek byly momenty zwatpienia. Trzeba bylo sie ciagle upominac, wydzwaniac my mielismy organizacje wesela utrudniona bo mieszkamy pod Warszawa i na odleglosc nie ma mozliwosci zeby to tak ogarnac , meni ustalalismy osobiscie duzo wczesniej, natomiast w przypdku gdy chcielismy dokonc zmian pojechalismy w poniedzilek przed ślubem i wszystko juz ustalilismy jak chcielismy bo telefonicznie mielismy trudnosci, Pan Zbyszek zapominał oddzwanic, i to bylo takim jedynym minsem współpracy.
U nas podobnie, dodzwonić się do niego to sztuka
A jak jest z rozstawem stołu i winietkami? To raczej wcześniej trzeba załatwiać i właśnie nie wiem ile wcześniej i czy nie robią problemów?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-16, 13:10   #2756
felecity86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 5
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
U nas podobnie, dodzwonić się do niego to sztuka
A jak jest z rozstawem stołu i winietkami? To raczej wcześniej trzeba załatwiać i właśnie nie wiem ile wcześniej i czy nie robią problemów?
W naszym przypadku Pan Zbyszek zaproponował nam jak rozstawic stoly, mielismy okrągle, my zrobilismy projekt ile osob siedzi przy konkretnym stoliku,winetki rozstawia się w piatek wieczorem, oczywiscie ze nie ma problemow,zostawia sie je na krzeslach by pozniej kelnerzy nie pomylili kolejnosci.

Edytowane przez felecity86
Czas edycji: 2015-08-16 o 13:11
felecity86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-16, 16:44   #2757
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 842
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
a pokażesz makijaż?
mnie w CU kiedyś pani nieładnie ścięła (co dopiero wyszło po myciu włosów i ułożeniu po swojemu) i raczej nie bardzo jestem chętna
Wysłałam PW
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 09:04   #2758
Sunset89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 793
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
A jak wam się układał kontakt z Panem Zbyszkiem? Powiem szczerze, że nam się ciężko z nim dogadać i rezerwacja terminu wiązała się z dużym stresem. Może dlatego, że chcieliśmy to załatwić mailowo, a nie osobiście - nie wiem. W każdym razie nie było fajnie. Ostatnio rozmawiałam ze znajomymi, którzy w Artisie robią wesele kilka miesięcy przed nami i tez maja problem z P.Zbyszkiem... Więc ja się troszkę boję
My mieliśmy wesele na 175 osób i wcale nie było ścisku I też w sali Kryształowej Co do kontaktu z p. Zbyszkiem, do nas zawsze oddzwaniał jeżeli nie mógł odebrać, może jak nie odbiera napisz smsa z hasłowo zaznaczonym problemem U nas po tym kontakt był bardzo szybko
__________________
Razem: 28.10.2011
Zaręczyny: 25.10.2013
Ślub: 4.10.2014
Sunset89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 15:55   #2759
felecity86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 5
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez Sunset89 Pokaż wiadomość
My mieliśmy wesele na 175 osób i wcale nie było ścisku I też w sali Kryształowej Co do kontaktu z p. Zbyszkiem, do nas zawsze oddzwaniał jeżeli nie mógł odebrać, może jak nie odbiera napisz smsa z hasłowo zaznaczonym problemem U nas po tym kontakt był bardzo szybko
Każdy ma prawo do wyrażania swojej opini. Sala krysztalowa moze pomiescic max 220 osob,dla mnie idealna jest na taka liczbe gosci jw. aby swobodnie mogli sie bawic na parkiecie , oczywiście mowa o okraglych stołach, one zajmuja znaczenie wiecej miejsca niz zwykle ,te zwykłe nie mają takiego uroku, co kto lubi.

Edytowane przez felecity86
Czas edycji: 2015-08-17 o 16:17
felecity86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 20:12   #2760
truskafffka91
Wtajemniczenie
 
Avatar truskafffka91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 950
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Właśnie oglądam zdjęcia z K-Film studio. Co myślicie o tej " firmie"?

Edytowane przez truskafffka91
Czas edycji: 2015-08-17 o 20:21
truskafffka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-17 04:12:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:40.