- My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 ! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-25, 09:42   #121
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

kupiłam dziś w biedronce proszek Lovela. dobry on jest? bo zastanawiałam się nad dzidziusiem a lovelą.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 09:46   #122
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Ja z wykształcenia jestem olinofrenopedagogiem więc też trochę jestem w temacie jeśli chodzi o jakiekolwiek zaburzenia. Niestety często dzieci zdrowe,a leniwe czy zaniedbane są źle zdiagnozowane jako zaburzone. Bywa też odwrotnie. Czasem ciężka praca rodziców czyni prawdziwe cuda więc cześć zaburzeń może być niezauważalna

gaabbi tylko skąd wiadomo tak naprawdę czy to nie działa odwrotnie? Że to dzieci ze skłonnościami do dysleksji pomijają etap raczkowania?

Ja mam ostatnio często chęć na zwykłego rogalika z masłem i potem mam wyrzuty że to takie bezwartościowe dla dziecka...
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 09:49   #123
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość
Na tego typu przypadłości może mieć wpływ wiele czynników.
Np. ostatnio czytałam, że pominięcie u dziecka etapu raczkowania może prowadzić do dysleksji.
Wierzę w to i kiedyś rodzice nasi nie myśleli o tym jakie to może mieć konsekwencje na przyszłość (pewnie też nie było na ten temat badań) a potem właśnie wychodziło...To tak jak z jedzeniem. Czytałam dyskusję ostatnio na canpolu na temat podawania dziecku jedzenia "od którego miesiąca dałyście pierwszy prawdziwy posiłek" i byłam w szoku . Jestem pod tym względem hardcorem i nie popuszczam.

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
Hmm może faktycznie ja poprostu nie spotkałam żadnych drastycznych przypadków i zbyt pochopnie wystawilam już opinie w tym temacie
Dla mnie tamte sytuacje to był horror. Oczywiście żal mam do mamy bo akurat to odbijało się nie tylko na mojej psychice ale też na innych przedmiotach bo to i chemia i fizyka. Satysfakcje poczułam dopiero w szkole średniej kiedy dorabiałam sobie w weekendy i stać mnie było na korepetycje dzięki którym udawało mi się sprawdziany zaliczać z mega trudnością na -3 hehe. Obiecałam sobie, że jeśli Zuzia będzie miała kiedykolwiek problem to nigdy nie zachowam się tak jak moja mama. Przykre ale prawdziwe.

No ale jakoś sobie dałam w życiu radę w końcu, chyba przez charakter który się ukształtował przez te wszystkie problemy
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 09:54   #124
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

poznanianka1990: Może z NUKa Ci się uda ja nie widziałam tego konkursu

Jakiś czas temu był rzucony temat huśtawek, któraś z Was myśli nad tym ? Ja znalazłam taką z bright stars. Na polskiej stronie producenta jest o 50 zł tańsza niż w sklepach na allegro + gratis przesyłka Dostaniemy ją w prezencie od mojego brata i taty. Tzn prześlą pieniążki i kupimy tu w Polsce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bs60360_1.jpg (78,1 KB, 14 załadowań)
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 09:57   #125
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
kupiłam dziś w biedronce proszek Lovela. dobry on jest? bo zastanawiałam się nad dzidziusiem a lovelą.
Podobno dobry proszek Nie próbowałam ale czytałam, że dziewczyny były zadowolone. Ja kupiłam bobini bo trafiłam na promo w rossmanie i podoba mi się jego zapach

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość

Jakiś czas temu był rzucony temat huśtawek, któraś z Was myśli nad tym ? Ja znalazłam taką z bright stars. Na polskiej stronie producenta jest o 50 zł tańsza niż w sklepach na allegro + gratis przesyłka Dostaniemy ją w prezencie od mojego brata i taty. Tzn prześlą pieniążki i kupimy tu w Polsce
Jakie to super, jaki jest koszt całkowity zakupu?
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 10:04   #126
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Podobno dobry proszek Nie próbowałam ale czytałam, że dziewczyny były zadowolone. Ja kupiłam bobini bo trafiłam na promo w rossmanie i podoba mi się jego zapach



Jakie to super, jaki jest koszt całkowity zakupu?
Ja też kupiłam Bobini na promo w rossmanie z loveli mam dużo saszetek - gratisów, teściowa jakiś czas temu przytachała z przychodni wielki worek próbek tylko ta Lovela to tak na dwa razy.. bo u mnie wśród znajomych spotkałam się z mieszaną opinią, że uczulało dziecko.

huśtawka u nas kosztuje 549 zł Tutaj jest filmik reklamowy:
https://www.youtube.com/watch?v=yifRlGQ83VM
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 10:17   #127
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Ja też kupiłam Bobini na promo w rossmanie z loveli mam dużo saszetek - gratisów, teściowa jakiś czas temu przytachała z przychodni wielki worek próbek tylko ta Lovela to tak na dwa razy.. bo u mnie wśród znajomych spotkałam się z mieszaną opinią, że uczulało dziecko.

huśtawka u nas kosztuje 549 zł Tutaj jest filmik reklamowy:
https://www.youtube.com/watch?v=yifRlGQ83VM
Czyli z proszkami trzeba próbować

Ojej...nie na moją kieszeń ale jak się składa parę osób to napewno lepiej. Jest naprawdę śliczna ta huśtawka

Kurcze Zuzanka ułożyła głowę pod żebrami i mam znowu kolkę, aż ciężko złapać oddech...
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-25, 10:24   #128
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez magdalena111111 Pokaż wiadomość
Witam się i ja, czytalam właśnie od czego t zależy ze jedno dziecko szaleje a inne poruszy się raz na jakiś czas, i wyczytalam ze to co takszaleje po narodzinach będzie tak samo,a spokojne będzie spokojne, to zalezy jaki ma charakter , ciekawilo mnie to bo mój mały właśnie za bardzo się nie rusza to myślę ze będzie dość spokojnym dzieckiem.



O to ciekawe bo moja największą aktywność ma wieczorem,czyżby po porodzie nie dawała spać rodzicom? nie wiem czy w to wierzyć,potem się okaże




Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Haha magdalena no mnie by nie zdziwiło jakby moje po prostu takie było z charakteru,raczej po rodzicach inne nie będzie niż nadaktywne :p ostatnio przez te kopniaki do tz mówię że urodze dziecko z ADHD a on na to,że wtedy będzie miał 100%pewności że to jego


To fajna z was rodzinka będzie my jak ostatnio na usg 3d byliśmy to lekarz stwierdził że malutka ma nosek zadarty i tak patrzył na mnie i tż i sie śmiał ciekawe po kim,a mężuś już delikatnie w stresie że przecież żadne z nas zadartego nie ma jednak stwierdziliśmy że wcale zadartego nie ma lekarz coś ściemniał




Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Wam 😊
Jakiś czas temu wyskoczył mi na facebooku konkurs z chicco, że do wygrania są ich niektóre gadżety. Trzeba było wypełnić jakąś ankietę, i właśnie przyszedł mi mail, że wygrałam 😛 butelka, smoczek + jakieś pierdółki. Niby nic a cieszy, że gratis 😁

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka




Oo fajnie tak coś wygrać,mała rzecz a cieszy,gratulacjeklaski :
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 10:30   #129
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Witam się mamuśki w nowym wątku, lepiej późno niż wcale prawda? wczorajszy cały wieczór poświęciliśmy w poszukiwaniu prezentu urodzinowego dla synka no i nie znaleźliśmy:/ bo zażyczył sobie konkretny zestaw play doh ze śmieciarką no ale już zamówiony z amazon uff wczoraj jak chodziłam po tych centrach handlowych to miałam wrażenie że zaraz urodzę, albo inaczej jak świeżo po porodzie... mała mi grzebała w "podwoziu" i człapałam jak taki pingwin hehe aż się Tż śmiał, w ogóle mam już bóle biodra które w pierwszej ciąży zaczęły mi się krótko przed porodem, i niestety zdarza mi się troszkę popuszczać mocz czy któraś z was też tak ma ? nigdy tego problemu nie miałam... u mnie druga ciąża zdecydowanie inna, w końcu noszę małą kobietkę w sobie która jest bardziej wymagająca no ale kurczę mam nadzieje że to nie znaczy że urodzę przedwcześnie, bo już takie myśli mnie nieraz nachodzą skoro tak już "słabo" ze mną.
srebrna_smuga, dziękuje za link do tych literek, jednak zdecydowałam się na drewaniane, zakochałam się i już są zamówione :P
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 10:32   #130
JoyceSky
Zadomowienie
 
Avatar JoyceSky
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 348
GG do JoyceSky
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Patrzcie, czego to ludzie nie wymyślą

http://mamaplus.pl/products/bransole...k-bands-rozowa
No takich gadżetów jest pełno teraz - dochodowy biznes. Chociaż kurczę nie wykluczam, że się sama nie skuszę, ale to dopiero jeśli odczuję, że serio by mi się przydało, czyli jeżeli rzeczywiście uda mi się karmić piersią.

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Może patrzałaś na tego drugiego misia? Bo są dwa a ja myślę o tym http://whisbear.com
Fajny ten miś. Ja akurat trafiłam jak mówili o nim w jakiejś tv śniadaniowej. Na razie ściągnęłam sobie aplikację baby sleep sounds i wypróbuję darmowy sposób

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Dostałam gynalgin. Te 20 ruchów muszę zliczyć przez całą dobę więc wydaje mi się, że nie jest to dużo zwłaszcza, że moja lubi sobie poszaleć. Wczoraj zjadłam na wieczór chleb z nutellą to normalnie przez kilka sekund brzuch cały się trząsł, aż dziwne to było ale widać tak jej zasmakowało
A to bierz śmiało, bo ja też brałam już gynalgin w ciąży
__________________
Well-behaved women rarely make history...

http://www.maxmodels.pl/joycesky.html
JoyceSky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 10:32   #131
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Kasiula, z tym usg trzeba brać z przymrużeniem oka nam wmawiał gin za każdym razem że synuś będzie miał kreseczkę w brodzie takie wcięcie, po pierwsze byłam w szoku że coś takiego widać na usg i to zwykłym, a po drugie żadne z nas czegoś takiego nie ma, a po trzecie synuś urodził się bez owej "kreseczki" także no...
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-25, 10:43   #132
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

hej dziewczyny, kolejny senny dzień u mnie, chyba coś nie tak jest z tym ciśnieniem, wczoraj prawie cały dzień przeleżałam, a dzisiaj miałam problem żeby wstać. Na moje maleństwo na szczęście ta pogoda nie wpływa i wesoło sobie kopie cały czas A muszę się wreszcie ogarnąć i jechać do miasta zarejestrować nasze pierwsze auto, które kupiliśmy w sobotę
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 10:47   #133
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, kolejny senny dzień u mnie, chyba coś nie tak jest z tym ciśnieniem, wczoraj prawie cały dzień przeleżałam, a dzisiaj miałam problem żeby wstać. Na moje maleństwo na szczęście ta pogoda nie wpływa i wesoło sobie kopie cały czas A muszę się wreszcie ogarnąć i jechać do miasta zarejestrować nasze pierwsze auto, które kupiliśmy w sobotę
Gratulacje Jakie auto kupiliście?


Mnie dziś katar męczy... Już sama nie wiem czy to alergia czy mnie przewiało, bo u mnie dziś chłodniej i deszczowo.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 10:47   #134
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Witajcie Ale sobie pospałam Jak mąż był w domu na urlopie to spałam max do 9, a dziś poszedł już do pracy i co - prawie do 10



Gratulacje! Mi się niestety nie udało Czekam na wyniki od NUKa, bo też do wygrania jest wyprawka
Ja obudziłam się o 3. Synuś był głodny i musiałam coś zjeść, a potem nie w głowie było mu spanie. Brykał w brzuchu jak rekin na dopalaczach

Ja czekam na wyniki Bebetto. Można było wygrać wózek Bebetto Silvia Planuję kupić Torino, a ten model aż tak się od niego nie różni.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 10:48   #135
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Ja obudziłam się o 3. Synuś był głodny i musiałam coś zjeść, a potem nie w głowie było mu spanie. Brykał w brzuchu jak rekin na dopalaczach

Ja czekam na wyniki Bebetto. Można było wygrać wózek Bebetto Silvia Planuję kupić Torino, a ten model aż tak się od niego nie różni.
Ja właśnie wczoraj zgłoszenie wysłałam, napaliłam się na ten wózek, bardzo mi się podoba
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 10:50   #136
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Gratulacje Jakie auto kupiliście?


Mnie dziś katar męczy... Już sama nie wiem czy to alergia czy mnie przewiało, bo u mnie dziś chłodniej i deszczowo.
mąż sobie wybrał Hondę Accord, ja się nie wtrącałam, bo to on będzie kierowcą


te konkursy to z Rossnetu? Sama może też bym się gdzieś pozgłaszała
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 10:53   #137
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, kolejny senny dzień u mnie, chyba coś nie tak jest z tym ciśnieniem, wczoraj prawie cały dzień przeleżałam, a dzisiaj miałam problem żeby wstać. Na moje maleństwo na szczęście ta pogoda nie wpływa i wesoło sobie kopie cały czas A muszę się wreszcie ogarnąć i jechać do miasta zarejestrować nasze pierwsze auto, które kupiliśmy w sobotę


Ja też ostatnio ciągle ziewam a ciśnienie u gina idealne mam może wypij sobie kawkę słabąs
O gratki za zakup,jakie autko kupiliście?




Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Kasiula, z tym usg trzeba brać z przymrużeniem oka nam wmawiał gin za każdym razem że synuś będzie miał kreseczkę w brodzie takie wcięcie, po pierwsze byłam w szoku że coś takiego widać na usg i to zwykłym, a po drugie żadne z nas czegoś takiego nie ma, a po trzecie synuś urodził się bez owej "kreseczki" także no...


Tak wiem,ale mąż trochę krzywo na mnie patrzył po tym tekście,to mu powiedziałam że po sąsiedzie taki nosek ma to mu przeszło

Nie tylko tobie tak ciężko,ja też już człapę a mąż zawsze pruje przodem dopiero jak go upomnę to zwalnia,chyba nie do końca rozumie jak to jest,bo lubi się podeśmiać ze mnie

Co do nietrzymania moczu to Ci niestety nie pomogę bo nie mam takiego problemu ale słyszałam żeby mięśnie kegla ćwiczyćć bo pomaga,więc do dzieła
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 10:53   #138
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
te konkursy to z Rossnetu? Sama może też bym się gdzieś pozgłaszała

U mnie na fejsie wyskoczył konkurs z Bebetto. Nie wiem dla czego, bo nie wchodziłam na ich fejsbukową stronę. Ale jak wiadomo, wszyscy w necie jesteśmy śledzeni, więc pewnie ktoś w końcu wyczaił, że maniakalnie oglądam te wózki. Tak jak chodząc po różnych stronach, wszystkie reklamy są z artykułami dziecięcymi
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 10:55   #139
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Ja problemy ciśnieniem mam zawsze (odpukać) u lekarza :P w domu 110-120 na 60-70 a u lekarza minimum 120-140 na 80 :P

ale może to dlatego, że wizyty miałam zawsze wieczorem a były te upały no i wiadomo inaczej człowiek to znosi?

Gratki za zakup auta widzę, że dużo osób się decyduje na taki ruch gdy rodzina się powiększa
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-25, 10:57   #140
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

O matko nagle mi właścicielka mieszkania zadzwoniła że chce przyjechać porozmawiać o remoncie, a w domu taki nieogar na szybko musiałam posprzątać :p ale wszystko ok,dogadałysmy się że wszystkim bez problemu,nawet z nią wprost rozmawiałam czy chciałaby nam sprzedać to mieszkanie - jeśli będzie mogła z tym kredytem je sprzedać to chętnie i to w takiej cenie że nie byłoby problemu z kredytem... Trochę ciało by było za parę lat ale strasznie nam się tu podoba.
Maluje się i jedziemy do miasta załatwiać sprawy
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 10:57   #141
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
mąż sobie wybrał Hondę Accord, ja się nie wtrącałam, bo to on będzie kierowcą


te konkursy to z Rossnetu? Sama może też bym się gdzieś pozgłaszała

OoO to był typ nr 1 mojego męża,strasznie napalony był na hondę,ale wcześniej też hondę mieliśmy i trochę problemów z nią było i jednak seata wybrał,ja tam sie na autach nie znam chviałam coś mniejszego i do parkowania fajnego bo czasem mi to opornie idzie mam nadzieję że będzie wam się dobrze jeździć
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:01   #142
dzikasliwka
Rozeznanie
 
Avatar dzikasliwka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 569
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Witam się i ja w nowym wątku, nazwa super!

Od rana nie wychodzę z prasowania maleńkich ubranek, jednak zdecydowanie wolę prasować wielkoformatowe powierzchnie

Misia Szumisia, tego w Whisbear macałam osobiście u kuzynki, świetny jest i taki duży. To szumienie i delikatne wibracje Akurat była taka sytuacja, że mówię do kuzynki żeby mi pokazała tego Misia, a ona że się własnie suszy, bo Antosia na niego nasikała Ten mechanizm można wyjąć i go uprać.

Smuga, gdzie w Katowicach można go stacjonarnie kupić? Siostra moja tam mieszka to jej powiem Znalazłam jakiś showroom na Wojewódzkiej, to tam?


Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
dzikasliwka orientujesz sie moze, czemu mimo insulatardu na noc moja dzisiejsza glikemia na czczo wyniosla 105 ? moze to byc przez to ze dosc pozno zjadlam ost posilek ( ok 22.30 ) i poszlam pozno spac ok 1. ? bo nie mam pojecia czemu, przeciez powinna insulina zbic cukier ;/
Oj, ja też nie wiem. Ja odkąd mam insulinę to moje cukry są w granicy 85-90, raz chyba 93 miałam. Może za mała dawka? Dziś spróbuj iść wcześniej spać, bo może rzeczywiście dlatego. Ja jem najpóźniej o 20, o 22.30 to już chrapię smacznie Bierzesz jakąś luteinę, duphaston? Jak wiadomo progesteron blokuje trzustkę, to może zwiększona dawka tak działa? Bo ja odkąd od 19 tygodnia mam na noc dopochwowo luteinę zaobserwowałam u siebie zwiększoną wartość cukru na czczo. Mam porównanie, bo mierzę cukier od 11 tygodnia i na początku był max do 78., a po tej luteinie zaczął dochodzić nawet do 95.

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
kupiłam dziś w biedronce proszek Lovela. dobry on jest? bo zastanawiałam się nad dzidziusiem a lovelą.
Ja mam Lovele, i mleczko i proszek. Pięknie dzidziusiowo pachnie, do tego płukam w Silan Sensitive z dzidziusiem. Chociaż sroka ma go dość nisko w rankingu
dzikasliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:03   #143
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość
Ja też ostatnio ciągle ziewam a ciśnienie u gina idealne mam może wypij sobie kawkę słabąs
O gratki za zakup,jakie autko kupiliście?


Co do nietrzymania moczu to Ci niestety nie pomogę bo nie mam takiego problemu ale słyszałam żeby mięśnie kegla ćwiczyćć bo pomaga,więc do dzieła
ja to właśnie zawsze miałam niskie ciśnienie (90/60) a teraz na wizytach troszkę wyższe 110-120/65-80 niestety kawę pijam prawie codziennie
Hondę Accord używaną

ja się staram mięśnie kegla sobie ćwiczyć w ciągu dnia, oby to coś dało
Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość

U mnie na fejsie wyskoczył konkurs z Bebetto. Nie wiem dla czego, bo nie wchodziłam na ich fejsbukową stronę. Ale jak wiadomo, wszyscy w necie jesteśmy śledzeni, więc pewnie ktoś w końcu wyczaił, że maniakalnie oglądam te wózki. Tak jak chodząc po różnych stronach, wszystkie reklamy są z artykułami dziecięcymi
tak już znalazłam na Rossnecie i się zgłosiłam ładny ten wózek, przygarnęłabym. U mnie na fb też ciągle mi się pojawiają reklamy artykułów dziecięcych, aktualnie kocyki z minky
Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Ja problemy ciśnieniem mam zawsze (odpukać) u lekarza :P w domu 110-120 na 60-70 a u lekarza minimum 120-140 na 80 :P

ale może to dlatego, że wizyty miałam zawsze wieczorem a były te upały no i wiadomo inaczej człowiek to znosi?

Gratki za zakup auta widzę, że dużo osób się decyduje na taki ruch gdy rodzina się powiększa
dokładnie tak, można powiedzieć, że to auto to część wyprawki, bo jak byliśmy we dwoje to nie czuliśmy potrzeby posiadania samochodu, dawaliśmy radę wszędzie dojechać komunikacją miejską, ale jednak przy dziecku się przyda Ogólnie to mąż nawet prawko zrobił z myślą o powiększającej się rodzince, zapisywał się na kurs dzień przed tym, jak zrobiłam pozytywny test, ale już czułam intuicyjnie co się święci
__________________
Happiness only real when shared

Edytowane przez Iclosemyeyes
Czas edycji: 2015-08-25 o 11:04
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:17   #144
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
lexie ta druga jest od użytkownika margotkrakowpl, ta z guzikami jest od ania1361, niestety nie mogę dać linka na allegro z telefonu :/
Dzięki, może też ją zamówię

Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość

Lexie, ja biorę gynalgin, odkąd mam wkładkę pessar. Tylko ja, to jestem opylacz Gynalgin mam wkładać dwa razy w tygodniu, a luteinę codziennie. I to, i to, aplikuję może z raz na tydzień, jak mi się przypomni.
Ja mam brać codziennie na noc przez 10 dni. Jakoś to ogarnę, ale strasznie nie lubię tabletek dowcipnych

Cytat:
Napisane przez JoyceSky Pokaż wiadomość
A to bierz śmiało, bo ja też brałam już gynalgin w ciąży
Dzisiaj wykupię i zacznę kurację

Mąż właśnie pojechał po taśmę i będziemy dzisiaj kleić pasy do malowania w pokoju małej. Zobaczymy jak nam to pójdzie i może dzisiaj uda się też pomalować No i mąż mnie też zaskoczył dzisiaj, bo wieszaliśmy firankę w salonie (pierwszy raz po ponad roku od wprowadzenia ) i ten zaszczyt spadł na niego. Myślałam, że będzie wyzywał, że ciężko te żabki chodzą, że ręce go bolą, a on 2 minuty i założone ja to w domu u rodziców zawsze się męczyłam, a on raz dwa i po sprawie no i w ten sposób został domowym wieszaczem firan
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:19   #145
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
dokładnie tak, można powiedzieć, że to auto to część wyprawki, bo jak byliśmy we dwoje to nie czuliśmy potrzeby posiadania samochodu, dawaliśmy radę wszędzie dojechać komunikacją miejską, ale jednak przy dziecku się przyda Ogólnie to mąż nawet prawko zrobił z myślą o powiększającej się rodzince, zapisywał się na kurs dzień przed tym, jak zrobiłam pozytywny test, ale już czułam intuicyjnie co się święci
My też kupiliśmy samochód ze względu na ciążę. Mieszkamy na Śląsku i są tu bardzo fajne połączenia autobusowe, tramwajowe i "pociagowe" Gdy jeszcze mieszkaliśmy osobno, mąż wolał do pracy pojechać autobusem lub rowerem, bo omijał korki. Samochód nie raz stał w korku tyle, co trwał dojazd rowerem. I te nerwy Ale jak już zaszłam w ciążę, kupiliśmy autko. Co prawda nie jestem w takiej kondycji, że potrzebuję samochodu, ale z młodym szkoda będzie czasu na przechodzenie z 1 autobusu do 2. Zwłaszcza zimą. Wiatr, zimno, itd. Kupiliśmy, poki mieliśmy trochę oszczędności. Teraz, gdy kupujemy wyprawkę, ciężko cokolwiek odłożyć
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:28   #146
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

My mamy Renault Laguna III kombi W zeszłym roku miesiąc przed ślubem zepsuła się nasza Megane II (hatchkbacka mieliśmy) i remont by nas wyniósł jakieś 8-9 tys, więc nie opłacało się naprawiać... Sprzedaliśmy ją znajomemu mechanikowi, na resztę wzięliśmy kredyt i kupiliśmy większe auto z myślą o powiększeniu rodziny Ale gdyby się nam auto nie popsuło to byśmy na razie i tak nie zmieniali na większe, bo tamto wcale takie małe nie było
A pod koniec przyszłego roku chcielibyśmy kupić jakieś drugie, mniejsze, dla mnie, żebym mogła Julcię do żłobka zawozić (bo dotychczas do pracy jeździłam komunikacją miejską). W ogóle oboje mamy do pracy blisko - mąż ma 5km, a ja 8km I on najczęściej jeździ rowerem albo motocyklem, samochodem tylko jak leje, albo jak musi coś większego przewieźć. No, ale jak będzie musiał dziecko do żłobka zawozić to auto będzie codziennie w "ruchu".
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:40   #147
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Dziewczyny teraz z kartą Rossnę są te smoczki w promocji, myślicie że dobre będą??

http://www.rossnet.pl/produkt/Avent-...8491,6403,6068
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:41   #148
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Mąż właśnie pojechał po taśmę i będziemy dzisiaj kleić pasy do malowania w pokoju małej. Zobaczymy jak nam to pójdzie i może dzisiaj uda się też pomalować No i mąż mnie też zaskoczył dzisiaj, bo wieszaliśmy firankę w salonie (pierwszy raz po ponad roku od wprowadzenia ) i ten zaszczyt spadł na niego. Myślałam, że będzie wyzywał, że ciężko te żabki chodzą, że ręce go bolą, a on 2 minuty i założone ja to w domu u rodziców zawsze się męczyłam, a on raz dwa i po sprawie no i w ten sposób został domowym wieszaczem firan
o rany ja też nie znoszę przypinać firanek ale mój mąż niestety nie umie tego zrobić, zawsze mu krzywo wychodzi, ciekawe kto to zrobi teraz, bo wyprowadzamy się z kawalerki i wypadałoby tu trochę ogarnąć
Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
My mamy Renault Laguna III kombi W zeszłym roku miesiąc przed ślubem zepsuła się nasza Megane II (hatchkbacka mieliśmy) i remont by nas wyniósł jakieś 8-9 tys, więc nie opłacało się naprawiać... Sprzedaliśmy ją znajomemu mechanikowi, na resztę wzięliśmy kredyt i kupiliśmy większe auto z myślą o powiększeniu rodziny Ale gdyby się nam auto nie popsuło to byśmy na razie i tak nie zmieniali na większe, bo tamto wcale takie małe nie było
A pod koniec przyszłego roku chcielibyśmy kupić jakieś drugie, mniejsze, dla mnie, żebym mogła Julcię do żłobka zawozić (bo dotychczas do pracy jeździłam komunikacją miejską). W ogóle oboje mamy do pracy blisko - mąż ma 5km, a ja 8km I on najczęściej jeździ rowerem albo motocyklem, samochodem tylko jak leje, albo jak musi coś większego przewieźć. No, ale jak będzie musiał dziecko do żłobka zawozić to auto będzie codziennie w "ruchu".
to faktycznie duże autko, my chcieliśmy coś mniejszego, żeby mężowi było łatwiej jeździć i parkować, ale z drugiej strony jakiś bagażnik też jest potrzebny żeby się wózek mieścił. Stanęło na tej hondzie bo się trafiła dobra okazja, akurat ona bagażnik ma baaardzo pojemny

a co do przyszłego roku to jeszcze nie wiemy jak to rozegramy, czy mała pójdzie do żłobka czy może babcia/prababcia się nią zajmie.
Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
My też kupiliśmy samochód ze względu na ciążę. Mieszkamy na Śląsku i są tu bardzo fajne połączenia autobusowe, tramwajowe i "pociagowe" Gdy jeszcze mieszkaliśmy osobno, mąż wolał do pracy pojechać autobusem lub rowerem, bo omijał korki. Samochód nie raz stał w korku tyle, co trwał dojazd rowerem. I te nerwy Ale jak już zaszłam w ciążę, kupiliśmy autko. Co prawda nie jestem w takiej kondycji, że potrzebuję samochodu, ale z młodym szkoda będzie czasu na przechodzenie z 1 autobusu do 2. Zwłaszcza zimą. Wiatr, zimno, itd. Kupiliśmy, poki mieliśmy trochę oszczędności. Teraz, gdy kupujemy wyprawkę, ciężko cokolwiek odłożyć
my w Krakowie też mieszkamy na dobrze skomunikowanym osiedlu, poza tym korzystaliśmy dużo z rowerów wypożyczanych z wypożyczalni samoobsługowych. Ja do pracy bym chyba autem nie dojechała, bo trasa prowadzi przez najbardziej zakorkowane punkty miasta, ale na szczęście autobus ma tam oddzielny pas więc nie było źle a przy dziecku to wiadomo, już na komunikacji miejskiej trudno polegać, tym bardziej, że to będą zimowe dzieci. Pamiętam jakie były śnieżyce i mrozy w końcówce listopada 2010 (wtedy moja koleżanka rodziła córkę) - jakby w tym roku wypadła taka sama pogoda na mój termin to bym chyba w domu musiała rodzić gdyby mi przyszło jechać taksówką lub mpk
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 12:22   #149
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Ooo mowicie o aucie a nam przydaloby sie wymienic na wieksze a tu funduszy brak niestety. Trzeba bedzie poczekac jeszcze i pomiescic sie w malej skodzie :P
No, ale dobra wiadomosc jest taka, ze kupilismy w koncu szafe do pokoju dzie2czynek i jak tylko tz ja skreci bede mogla sciagac ciuszki po Nince ze strychu, poprzegladac, uklafac i zorientowac sie co jeszcze potrzeba dokupic. Takze wlasciwie to ja bede dopiero z wyprawka startowac Ale duzo do kupienia nie bedzie, chyba ze jakies moje widzimisie bo wiekszosc sie nada po starszej
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 12:31   #150
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
To chyba nie reguła, moja bratanica nie raczkowała, od razu z siedzenia stanęła na nóżki, dziś ma 4 latka a bardzo mądra jest, bystra, zna już literki, cyferki, potrafi dodawać odejmować, a nawet zna kolory wszystkie po angielsku
No pewnie, że nie reguła A nawet, jeśli by to była regułą, to od każdej są podobno wyjątki

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
J

gaabbi tylko skąd wiadomo tak naprawdę czy to nie działa odwrotnie? Że to dzieci ze skłonnościami do dysleksji pomijają etap raczkowania?
Ano nie wiadomo. Piszą, że każde dziecko z dysleksją nie raczkowało, ale nie każde raczkujące ma dysleksję
Do mnie akurat przemawia taki mechanizm, że jednak brak raczkowania może prowadzić do zaburzeń jakichkolwiek. Raczkowanie usprawnia funkcjonowanie obu półkul, bo jest to ruch naprzemienny. Może właśnie o to w tym wszystkim chodzi.
Ale tak naprawdę, to nie wiem jak to jest, bo to nie moja branża
Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość


Ja mam brać codziennie na noc przez 10 dni. Jakoś to ogarnę, ale strasznie nie lubię tabletek dowcipnych
ja teeeeeż!!!
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 13:45:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.