Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :) - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-28, 10:29   #421
Mten
Rozeznanie
 
Avatar Mten
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 788
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
A widzisz, ja nigdy nie użyłam tej funkcji jak żyję

Moi rodzice mają Amicę i też są zadowoleni, ale na mój gust jest trochę zbyt głośna. Ja mam aneks i nie mogę zamknąć drzwi i mieć w
Haha każdy czego innego używa :-D
Ja też mam Boscha 60tke i jestem bardzo zadowolona
Jest co prawda w zabudowie ale panel sterujący ma zewnętrzny więc wszystko widać ;-)
Czasami jak mam zmyć coś ręcznie to mnie trafia :-P
__________________
21.09.2015 Będę mamą Czekamy na Tymonka
Mten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 10:32   #422
didi9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 482
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
Ja chyba szlafrok i rożek spakuję i tak w worek próżniowy. Nie wiem dlaczego w szpitalach mają taki problem żeby wziąć dużą walizkę, człowiek by się spakował na spokojnie. Pewnie małą po prostu można schować pod łóżko a taka duża razy X pacjentek w pokoju zawaliłaby salę.

A tak w ogóle to witam się w 38 tyg CIĄŻA DONOSZONA JUHUUU!
Hmmmm, jakie wy macie szlafroki, że Wam tyle miejsca zajmują? Takie puchacze?? U mnie odradzali te grube szlafroki, ja mam taki letni, cieniutki tylko do okrycia i nie odczułam jego obecności w torbie A co do rożka to ja mam go w swojej torbie, a w środku body +półśpiochy+ pajac+czapeczka+niedrapki +3 pampersy+próbka chusteczek mokrych hipp+tetra+flanelka. taki komplet na po porodzie, zeby mąz nie musiał grzebac i szukać. A reszte rzeczy dla małej mam w jej torbie Tak nam polecali na sr zrobić.


Gratulacje donoszenia ciąży!!! Ja od poniedziałku zaczynam 38
didi9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 10:40   #423
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Ja też mam schizę że odejdą mi wody gdzieś w sklepie na przykład. Niby się mówi że to rzadki scenariusz ale jak na razie wszystkie porody SN na naszym wątku zaczęły się od odejścia wód właśnie, a nie od skurczy.
Ja w pierwszym porodzie miałam skurcze i wody miałam przebijane. Ale też czekali do jakiegoś odpowiedniego momentu..





Cytat:
Napisane przez didi9 Pokaż wiadomość
[QUOTE =owieczkaa;52568255]Ja bym nie chciała bo właśnie wtedy zegar zaczyna tykać i często konieczna jest oksytocyna.
Wolałabym żeby zaczęło się w domu od skurczy i dopiero jak się nasilą to pojechać do szpitala.

(Losie! Dzisiaj by nie był zły dzień na taki scenariusz, tak tylko sugeruję )[ QUOTE]

Dokładnie, u nas mówili że nawet 70% poródów, które rozpoczęły się od odejścia wód kończy sie podpięciem pod oksy...

Ja też chce żeby zaczęło sie od skurczy, boję się tylko że ich nie rozpoznam, tak jak czasem się czyta opisy czy słyszy opowieści, ze się kobietom wydawało, że powinno bardziej boleć i czekały i czekały, a potem dzieci się w samochodach rodziły Albo to że każą czekac aż skurcze będą regularne, a nie u wszystkich kobiet podobno tak jest, więc biedne czekają w domach i się męczą bez znieczulenia, bez gazu, bez kontroli żadnej...

E tam, rozpoznasz napewno, poprostu zaczyna się od bólu brzucha i tak regularnie będzie bolał zobaczysz zresztą )




Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Też chcę zobaczyć kondonballsy oczarowanej plus tą tęczową kuchnię, ciuchy i w ogóle i zdjęcie miny jej chłopa (chyba, że ją zatłukł).

Jeju, poszłam na pocztę, blok wyżej... zmachałam się. Myślałam, że po schodach nie wejdę. Koszmar jakiś


Jesoo od rana jej nie było 😨



Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Co do zmywarek. Moi teściowe mają i co do oszczędności: mój teść tak dokładnie i solidnie płucze wszystko przed włożeniem do zmywarki, że na pewno zużywa tyle samo wody jak u nich mieszkaliśmy w czasie remontu to były o to wojny, on każdą rzecz, którą wsadziliśmy do zmywarki wyciągał i płukał jednocześnie fukając pod nosem Niektórym ludziom nie da się pomóc i nie da się zaoszczędzić



Ale chodzi wam o pozycję czy ogólne okoliczności?
Mi też byłoby głupio mówić dziecku, że tak nas poniosło, że skończyliśmy w środku zamiast na zewnątrz magia świąt
I sylwestrowych nocy.

Ale mi się nic nie chce!!!!!! (((
loudres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 10:41   #424
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
A no wiesz, 4 miesiące się nie widzieliśmy, prysznic i te sprawy, działo się :P sąsiedzi z pewnością słyszeli, że mąż wrócił :P

To chyba nie takie straszne ;-)
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 10:41   #425
oczarowana
Zadomowienie
 
Avatar oczarowana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Keczupowo
Wiadomości: 1 512
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Też chcę zobaczyć kondonballsy oczarowanej plus tą tęczową kuchnię, ciuchy i w ogóle i zdjęcie miny jej chłopa (chyba, że ją zatłukł).

Jeju, poszłam na pocztę, blok wyżej... zmachałam się. Myślałam, że po schodach nie wejdę. Koszmar jakiś
łehehe

ciuchy w praniu,mi również ze skóry zeszło jakimś cudem bo się szorowałam,tęcza z blatu zeszła, a ściana kwalifikuje się do odmalowania :/ Chłopu był wyrozumiały,szzcerze to zdziwiła mnie ta jego reakcja na obryzganą ścianę,westchnoł tylko: " i co ja z Tobą mam",udobruchałam go moją zayebistyczną jajecznicą,nażarł się jak bąk i poszedł spać
Kondon ballsy sie szuszom na sznurku. JUtro (o ile nie wyląduję na porodówce-haha-taki żarcik kutaśny z mej strony ) to je pokażę,bo one muszą schnąć 48h,jak wydłubię z nich baloniki i włożę w kondonki lampki choinkowe,sfocę i pokażę ten badziew balls


U mnie kolejna noc do doopy,zalewają mnie jakieś fale gorąca,pościel do prania,co godzina z zegarkiem w ręku-latanie na siku ( 5 kropel-szał mariana normalnie,jak wstaję z kibelka,dochodzę do łożka to znowu chce mi się lać-oszaleć idzie). Nie wyspana jestem.JUż mam dosć tego 9 mca ciaży. Choć gin mipowiedział przedwczoraj na wizycie,że na razie sie nie zanosi na poród i wg niego przenoszę ciążę bo...dziecko się na razie nie zamierza wyeksmitować na tą stronę brzucha.


agu23gda gratuluje serdecznie
chociaz jak przeczytałam opis co przeszłaś to rozbolał mnie brzuch,zrobiło mi sie nie dobrze i po s rana chodzę w gacie od wczoraj. jak znam życie u mnie będzie taki sam hardkor.
A powiedz mi z czystej ciekawości- ten pan doktorek sympatyczny co ci powiedział i lasce z którą leższysz że łądnie wyglądacie i pogłaskał po głowce to nie miał na imię Jacek Sz.? taki misiowaty z dużym brzuszkiem?
Pytam sie tak bo do mnie do sanatorium co roku na jesieni przyjezdza z Gdańska znany gin-położnik i jest on moim pacjentem.Pracuje w szpitalu na Zaspie,w Medicover też i ma swój gab prywatny.
oczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 10:42   #426
Airish88
Zakorzenienie
 
Avatar Airish88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 176
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
W końcu się doczekalysmy swoich mężów mój jutro będzie po południu. Ale dziś mam dużo pracy bo będę robiła sernik wiec pewnie całą kuchnia będzie upier. .. nie chce mi się nawet pupy ruszać ale zaraz zadzieram kieckę.


Halo czy oczarowana zrobiła Kondon balsy chce je zobaczyć! ! )😂😂😂

Taaaa i udało się nie urodzić przed powrotem


Ja od rana sprzątam, jestem już padnięta, a końca nie widać.


Dobrze, że mam czas do 1 w nocy

Cytat:
Napisane przez mysza007 Pokaż wiadomość
N\

Tak sobie pomyslalam jeszcze o tym terminie cesarki, niby zrobią mi ją w 39 tygodniu, ale jak policzylam to wypada ona na 40 tydzien, bo bedzie wtedy 39t0d. Moze im chodzi o skonczony 39 tydzien? :|

Chodzi im o skończony. Ja mam zaplanowana na 39w1d
__________________
10.01.15 - DWIE KRESECZKI
Airish88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 10:46   #427
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
Pytam sie tak bo do mnie do sanatorium co roku na jesieni przyjezdza z Gdańska znany gin-położnik i jest on moim pacjentem.Pracuje w szpitalu na Zaspie,w Medicover też i ma swój gab prywatny.
Pozwolę sobie odpowiedzieć za agu - agu nie leży na Zaspie tylko w innym szpitalu, więc raczej mało prawdopodobne. Ale ja się wybieram na zaspę więc będę wyglądać Jacka Sz.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-28, 10:46   #428
oczarowana
Zadomowienie
 
Avatar oczarowana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Keczupowo
Wiadomości: 1 512
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

gadacie o zmywarkach to i ja sie wypowiem:

naj zayebi stszy wynalazek dla pani domu Oszczedność wody bez porównania z babraniem sie w zlewie no i problem sterty brudnych,stojacych w zlewie,czekających naczyń na miłosiernego pana aż je wymyje- bezcenne. Ze zmywarek przerobiłam Siemensa (mieszkajac z teść.) zużywał 9 L na cykl. A na nowym mamy Bosha-zużywa 7 POlecam-kupować i się nie zastanawiać.


tera doczytałam:
Mamuśki na porodówkach trzymajta sie tam i bądzta ruchliwe,jak trza to gryźta personel-ścian nie polecam bo tam na pewno jakaś pleśń z czasów gomułkowskich czycha
Życzę jaknajmniejszego bólu i szybkiego tulenia maluszka
oczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 10:47   #429
melawen
Rozeznanie
 
Avatar melawen
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków, Śląsk
Wiadomości: 747
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez didi9 Pokaż wiadomość
Ja też polecam 60, nie wiem jak często włączają zmywarkę ludzie, którzy maja 45... Chyba dwa razy dziennie Wg mnie najważniejsze zeby było oszczędna tzn żeby miała odpowiednią ta klasę energetyczną. My tez mamy Bosha A++ i w sumie jak mamy mieć gości czy cuś to używamy tego skrócenia programu... Połowy załadunku jeszcze nigdy nie uruchomiliśmy My mamy akurat taką zmywarkę, która jest hmm w pełnej zabudowie, w sensie nie ma wyświetlacza, więc nie widać ile jeszcze czasu zostało do końca zmywania i to chyba jej jedyny minus
O skrócenia to mi brakuje, ale mam szybki program godzinny i właściwie większość na nim myjemy i wystarcza.

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
Ja chyba szlafrok i rożek spakuję i tak w worek próżniowy. Nie wiem dlaczego w szpitalach mają taki problem żeby wziąć dużą walizkę, człowiek by się spakował na spokojnie. Pewnie małą po prostu można schować pod łóżko a taka duża razy X pacjentek w pokoju zawaliłaby salę.

A tak w ogóle to witam się w 38 tyg CIĄŻA DONOSZONA JUHUUU!
Tylko po worku próżniowym to będzie strasznie pomięty. Ja kiedyś jak płaszcze na lato tak przechowywałam to nie umiałam ich doprowadzić do stanu używalności. Jak patrzę to rzeczy młodego zajmują więcej miejsca, zastanawiam się czy ten rożek to jest potrzebny od razu po urodzeniu? Bo może by mąż doniósł.
melawen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 10:48   #430
oczarowana
Zadomowienie
 
Avatar oczarowana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Keczupowo
Wiadomości: 1 512
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie odpowiedzieć za agu - agu nie leży na Zaspie tylko w innym szpitalu, więc raczej mało prawdopodobne. Ale ja się wybieram na zaspę więc będę wyglądać Jacka Sz.

a to paaaaaacz,nie doczytałam gdzie agu rodziła. Ale Ty sie od razu pytaj o dr Jacka Sztramskiego
Jak coś powołaj się na Monisię z Kliniki Uzdrowiskowej POd Tężniami (chciałabym widzieć jego reakcje hehe)
oczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 10:50   #431
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
a to paaaaaacz,nie doczytałam gdzie agu rodziła. Ale Ty sie od razu pytaj o dr Jacka Sztramskiego
Jak coś powołaj się na Monisię z Kliniki Uzdrowiskowej POd Tężniami (chciałabym widzieć jego reakcje hehe)
Czekaj wygooglam go może jakaś fotka się znajdzie
Na pewno zapamiętam bo ważne żeby mieć plecy w szpitalu (dosłownie i w przenośni)
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-28, 10:51   #432
ScarlettOh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
U mnie kolejna noc do doopy,zalewają mnie jakieś fale gorąca,pościel do prania,co godzina z zegarkiem w ręku-latanie na siku ( 5 kropel-szał mariana normalnie,jak wstaję z kibelka,dochodzę do łożka to znowu chce mi się lać-oszaleć idzie). Nie wyspana jestem.JUż mam dosć tego 9 mca ciaży.
Znam ten ból, że po wstaniu z kibelka czuję że znowu muszę siadać, a jak siądę to nic... Chyba dziecko się tak jakoś inaczej układa i blokuje... Jedyna rada jaką na to mam i już parę razy wprowadziłam w życie, to siku na stojąco w wannie, wtedy naprawdę wysikam wszystko co mam, a nie takie latanie co 5 minut (dosłownie)...
ScarlettOh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 10:51   #433
oczarowana
Zadomowienie
 
Avatar oczarowana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Keczupowo
Wiadomości: 1 512
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

a co do tego co lepsze- czy jak wody pierwsze odejdą a poźniej skurcze czy najpierw skurcze-poźniej wody to...moj gin mi powiedział,że lepiej jak pierwsze są regularne skurcze bo jak wody to nie ważne czy ciurkiem lecą czy chlustają-od razu kied=runek szpital-żeby nie doszło do zakażenia i jak nie daj Boże nie bedzie postępu w rozwieraniu szyjki to oxy i leżenie do końca w męczarniach zazwyczaj.
oczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 10:54   #434
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Zdawało mi się, że brzuch się zmniejszył, poszłam po centymetr i faktycznie - ze 106 cm zrobiło się 102
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 10:56   #435
oczarowana
Zadomowienie
 
Avatar oczarowana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Keczupowo
Wiadomości: 1 512
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Czekaj wygooglam go może jakaś fotka się znajdzie
Na pewno zapamiętam bo ważne żeby mieć plecy w szpitalu (dosłownie i w przenośni)
Foty ni ma bo jacuś nie fotogeniczny
Taki piećdziesiecioparolatek,g rubiutki,z wąsem,w okularkach oraz z brzuszkiem w 12 mcu ciąży o bardzooooo miłej aparycji-taka ciepła klucha

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Zdawało mi się, że brzuch się zmniejszył, poszłam po centymetr i faktycznie - ze 106 cm zrobiło się 102
też mi sie znacznie zmiejszył,co widzą ososby trzecie (czytaj wścibskie sąsiadki) MIałam 107,teraz mam 99! szok!
oczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 10:57   #436
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
Foty ni ma bo jacuś nie fotogeniczny
Taki piećdziesiecioparolatek,g rubiutki,z wąsem,w okularkach oraz z brzuszkiem w 12 mcu ciąży:D o bardzooooo miłej aparycji-taka ciepła klucha
No to rozumie problemy z poruszaniem się i przekręcaniem w łóżku
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 10:59   #437
oczarowana
Zadomowienie
 
Avatar oczarowana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Keczupowo
Wiadomości: 1 512
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
No to rozumie problemy z poruszaniem się i przekręcaniem w łóżku


Spoko gościu,mój pupilek od lat Każda powinna z nim rodzić bo jest bardzo empatyczny,konkrety a do tego ma wielkie poczucie humoru co przegania chmury burzowe.
oczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 11:02   #438
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Miska to jest z pewnością więcej niż 7l.

Jeśli chodzi o zmywarkę to ja polecam kupić od razu 60 cm, nie małą 45 cm. Ja mam akurat Boscha ale firma nie jest aż tak istotna, ważne jest kilka elementów:
- pojemność (w kompletach naczyń)
- zużycie wody
- zużycie prądu
- głośność
Cała reszta ma drugorzędne znaczenie. Innych funkcji jak połowa wsadu czy przyspieszenie programu używam sporadycznie. Dla mnie ważny był zdejmowany blat, dla innych ważne że pod zabudowę, ale to już indywidualne preferencje.
Ja też mam zmywarkę i sobie chwalę Mam 45cm i faktycznie po obiedzie czasem ciężko wszystkie garnki pochować. Ale ja i tak czasami ręcznie myję
Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
W mojej torbie najwięcej miejsca zajmują podpasiory, podkłady i pieluchy.
Ile wzięłaś podpasek i podkładów i ile pieluch?
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 11:03   #439
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
też mi sie znacznie zmiejszył,co widzą ososby trzecie (czytaj wścibskie sąsiadki) MIałam 107,teraz mam 99! szok!
Tyyy może też zaraz będziemy rodzić. Nie wiem jak Ty ale ja przebieram nogami.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-28, 11:06   #440
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Zdawało mi się, że brzuch się zmniejszył, poszłam po centymetr i faktycznie - ze 106 cm zrobiło się 102

Na koniec wod ubywa przeciez
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 11:06   #441
malena1979
Zadomowienie
 
Avatar malena1979
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 310
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Tusia, kciuki!
A ja zeżarłam właśnie kebaba, pierwszego w ciąży normalnie, bo nie miałam ochoty wcześniej. Może to jakiś znak?
malena1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 11:07   #442
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
Ile wzięłaś podpasek i podkładów i ile pieluch?
Mam jedną paczkę tych podpasiorów Belli, jedną paczkę Belli zwykłych jak na okres ale z maksymalną liczbą "kropelek" i jedną paczkę pieluch Dada 1. Aha i podkładów mam 5 sztuk.
Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Na koniec wod ubywa przeciez
Może dlatego
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif

Edytowane przez owieczkaa
Czas edycji: 2015-08-28 o 11:12
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 11:08   #443
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
W mojej torbie najwięcej miejsca zajmują podpasiory, podkłady i pieluchy.
U mnie też podpaski i podkłady. 1 paczka belli mamma, 1 paczka podkładów, 15 pampersów.

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
Ja chyba szlafrok i rożek spakuję i tak w worek próżniowy. Nie wiem dlaczego w szpitalach mają taki problem żeby wziąć dużą walizkę, człowiek by się spakował na spokojnie. Pewnie małą po prostu można schować pod łóżko a taka duża razy X pacjentek w pokoju zawaliłaby salę.

A tak w ogóle to witam się w 38 tyg CIĄŻA DONOSZONA JUHUUU!
Też zaczynam 38 ale chyba musi być skończony, żeby była donoszona?
Ja w ogóle nie biorę szlafroka. Nie widzę powodu. Szlafroka to ja używam zimą żeby się ogrzać po kąpieli, a tak to po co. Wzięłam jeden sweterek zapinany jakby miało mi być zimno.

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
To jest chyba największa głupota, jaką ludzie robią, gdzie tu oszczędność czasu i wody?
Obgryzionych kości nie wrzucam, ale pobieżnie tylko zrzucam resztki i walę jak leci
To tylko jedna z przedziwnych czynności, którą on robi "tak się robi" i już nie ma sensu się kłócić. Jego dom, jego zmywarka, jego woda, jego stresy, jego kasa

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
To chyba nie takie straszne ;-)
Zależy co słyszeli
Ja tam już przywykłam, że nasz obleśny sąsiad na 100% słyszy wszystko, a ja jestem dość głośno niestety. Trochę mi czasami głupio jak go spotykam, ale trudno, niech ma uciechę.
__________________

Edytowane przez ridja devojka
Czas edycji: 2015-08-28 o 11:12
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 11:10   #444
rokanali
Raczkowanie
 
Avatar rokanali
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Kocham moja zmywarkę. Nie wyobrażam sobie życia bez niej. Moja to Bosh 60, zainwestowaliśmy w bajery i nie żałuję. Wyświetlacz super się sprawdza, nastawianie z wyprzedzeniem też genialne (ustawiam wieczorem, żeby koło 3 się włączyła a po 5 budzi nas dźwięk, że już czyściutkie), dodatkowo mamy opcję wyparzania (sprawdzi się gdyby co do smoczków i butelek). Polecam
rokanali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 11:10   #445
olkka16
Rozeznanie
 
Avatar olkka16
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 981
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Ja mam dla siebie spakowaną torbę z którą chodziłam na siłownię taką większą. Ale jak lezalam na patologii to widziałam babeczki które czekały na poród z tymi największymi walizkami.
Widzę, że chyba jestem jedyną osobą tutaj którą lubi zmywać😜
Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Odliczanie
olkka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 11:16   #446
oczarowana
Zadomowienie
 
Avatar oczarowana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Keczupowo
Wiadomości: 1 512
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez malena1979 Pokaż wiadomość
Tusia, kciuki!
A ja zeżarłam właśnie kebaba, pierwszego w ciąży normalnie, bo nie miałam ochoty wcześniej. Może to jakiś znak?

walnij se jeszcze budyn czekoladowy
oczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 11:19   #447
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Tuska ana powodzenia

Mi się robi opryszczka znów w tym samym miejscu tamta mi już w miarę się zagoila a tu dziś znowu czuje ze rośnie. Kupiłam tym razem plasterki complete oby to pomoglo

Wczoraj w nocy tak się poryczalam ze Michał dziś wziął sobie wolne na opiekę nad em na hihi
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 11:19   #448
Virves
Raczkowanie
 
Avatar Virves
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 456
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez didi9 Pokaż wiadomość
Hmmmm, jakie wy macie szlafroki, że Wam tyle miejsca zajmują? Takie puchacze?? U mnie odradzali te grube szlafroki, ja mam taki letni, cieniutki tylko do okrycia i nie odczułam jego obecności w torbie A co do rożka to ja mam go w swojej torbie, a w środku body +półśpiochy+ pajac+czapeczka+niedrapki +3 pampersy+próbka chusteczek mokrych hipp+tetra+flanelka. taki komplet na po porodzie, zeby mąz nie musiał grzebac i szukać. A reszte rzeczy dla małej mam w jej torbie Tak nam polecali na sr zrobić.


Gratulacje donoszenia ciąży!!! Ja od poniedziałku zaczynam 38
Ja mam taki zwyklaczek cienki. Jak teraz byłam w szpitalu to się przydał bardzo.
Virves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 11:20   #449
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

ja mam zmywarke ale gary myjemy recznie, bo tak by musiala isc 2 razy dziennie minimum przy 4 osobach dorosłych choć wiadomo jak jest mega leń lub brak czasu to i gary do zmywary :P
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 11:23   #450
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Apropos zmywary - http://typowypolak.pl/upload/542d2e3...0a92b08940.jpg
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-18 06:07:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.