Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-20, 15:49   #1021
justytynka
Zadomowienie
 
Avatar justytynka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 538
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Ja mam samsunga s5- bardzo bardzo polecam. Służy mi super, a jakie zdjęcia robi, wszyscy się zachwycają

Olcia, gratulacje pracy!!! Bardzo się cieszę, że Ci się udało Taka zmiana po tylu latach

Ja byłam dzisiaj pierwszy dzień w nowej pracy i jestem zakochana!!! Chcę zostać na tej uczelni, bo to praca ewidentnie dla mnie Teraz wiem, że mieć pracę, którą się lubi to wieeeelkie szczęście
Też mam S5 i jestem bardzo zadowolona. Gratuluję Ci nowej pracy i obyś była z niej jak najdłużej zadowolona
__________________
Instagram
justytynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 09:34   #1022
impaula
Raczkowanie
 
Avatar impaula
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 100
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
U mnie temat bez zmian - mamy lenia strachu tylko narobila mi afera z Zatoka Sztuki, bo mamy na oku ich krysztalowa sale ala:

Witam sie ponownie po przerwie w temacie pracy gratulacje dla Olci Ja wlasnie odpoczywam po finale projektu azurki: wszystko poszlo super, duzo satysfakcji daje mi obecna praca tylko teraz jestem w stanie zombi: na zmiane jem, odsypiam i odmóżdżam sie przy Insta jutro powinnam wrocic do zywych.

Kto kupowal na tym watku laptopa ten nowy model ultra zen cos tam ? Taki bardzo lekki i cienki. Moglabym prosic info na priv czy jestes zadowolona? Telefon tez wymieniam, ale tu juz upatrzylam sobie Samsunga S3 - TZ ma i jest nie do zdarcia ten telefon.
Ja kilka miesięcy temu kupilam asusa zenbook, super sprawa, po przesiadce z 15,6'' klocka miła odmiana - lekki, cienki, podswietlana klawiatura, moze bateria nie jest powalajaca, to ze wzgledu na ekran, ale 4h spokojnie daje rade. Polecam wybrać ta droższa wersje ux303ln z fullhd, ten bez fhd ma ponoć dużo słabszy wyswietlacz.

Ps. No i jest piękny

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez impaula
Czas edycji: 2015-08-21 o 09:37
impaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 09:54   #1023
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

A ja mam lapka 17"' i nie wyobrażam sobie mniejszego No ale ja go nigdzie nie noszę, jest typowo do domowego użytku. Jedynie jak gdzieś jadę to go czasem zabieram, ale jestem zmotoryzowana, więc to też żaden ciężar dla mnie. A swoje skubaniec waży.

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Ja mam samsunga s5- bardzo bardzo polecam. Służy mi super, a jakie zdjęcia robi, wszyscy się zachwycają
Ja mam teraz S4 i też jestem bardzo zadowolona. Tym bardziej go kocham, że przeżył tą kiblową przygodę Za rok wymienię chyba na S6 - o ile zejdzie do jakiejś sensowniejszej ceny.
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 10:26   #1024
impaula
Raczkowanie
 
Avatar impaula
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 100
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
A ja mam lapka 17"' i nie wyobrażam sobie mniejszego No ale ja go nigdzie nie noszę, jest typowo do domowego użytku. Jedynie jak gdzieś jadę to go czasem zabieram, ale jestem zmotoryzowana, więc to też żaden ciężar dla mnie. A swoje skubaniec waży.

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------


Ja mam teraz S4 i też jestem bardzo zadowolona. Tym bardziej go kocham, że przeżył tą kiblową przygodę Za rok wymienię chyba na S6 - o ile zejdzie do jakiejś sensowniejszej ceny.
Mialam opory przed wymiana laptopa na 13,3" ale fhd robi robote i juz nigdy nie wezme nic w mniejszej rozdzielczosci

Jak przewija sie temat telefonow to od siebie polece wlasnie s4, s5 lub lg g2


A tak poza tym, dziewczyny i ja przyłączam sie do gratulacji w sprawie nowej pracy.
Mnie prawdopodobnie tez niedlugo czeka zmiana. Trzeba wreszcie sprobowac czegos innego niz korpo!

Edytowane przez impaula
Czas edycji: 2015-08-21 o 10:32
impaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 21:49   #1025
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez impaula Pokaż wiadomość
Ja kilka miesięcy temu kupilam asusa zenbook, super sprawa, po przesiadce z 15,6'' klocka miła odmiana - lekki, cienki, podswietlana klawiatura, moze bateria nie jest powalajaca, to ze wzgledu na ekran, ale 4h spokojnie daje rade. Polecam wybrać ta droższa wersje ux303ln z fullhd, ten bez fhd ma ponoć dużo słabszy wyswietlacz.

Ps. No i jest piękny

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
no właśnie ja teraz mam jeden 17", a drugi 15" i chcę coś małego i poręcznego najlepiej 11", ewentualnie 13". I koniecznie lekkiego, 1,5kg max. Dziś przysiadłam i przemyślałam swoje potrzeby i jednak zrezygnuję z tego Asusa Zenbook'a. Ma za dobre "bebechy" jak na moje potrzeby. Używam właściwie tylko przeglądarki, Spotify, worda i excela - nie wykorzystam do tego jego dobrych parametrów, po prostu przepłacę za cos czego nie będę używać. Pamięci też nie potrzebuję dużo, inaczej przechowuję dane. Po małym przeglądzie okazuje się , że spokojnie zmieszczę się w czymś za ok. 1200zł, co mnie bardzo cieszy, bo mam jeszcze kilka innych rzeczy na oku Przejdę się jutro do Saturna obejrzeć na żywo to co mnie zainteresowało na ceneo i po recenzjach na YT.
Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
A ja mam lapka 17"' i nie wyobrażam sobie mniejszego No ale ja go nigdzie nie noszę, jest typowo do domowego użytku. Jedynie jak gdzieś jadę to go czasem zabieram, ale jestem zmotoryzowana, więc to też żaden ciężar dla mnie. A swoje skubaniec waży.

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------


Ja mam teraz S4 i też jestem bardzo zadowolona. Tym bardziej go kocham, że przeżył tą kiblową przygodę Za rok wymienię chyba na S6 - o ile zejdzie do jakiejś sensowniejszej ceny.
ja niby też zmotoryzowana, ale i tak mnie coś strzela jak mam pakować tego klocka potrzebuję czegoś typowo do torebki i na uczelnię.

Cytat:
Napisane przez impaula Pokaż wiadomość
Mialam opory przed wymiana laptopa na 13,3" ale fhd robi robote i juz nigdy nie wezme nic w mniejszej rozdzielczosci

Jak przewija sie temat telefonow to od siebie polece wlasnie s4, s5 lub lg g2


A tak poza tym, dziewczyny i ja przyłączam sie do gratulacji w sprawie nowej pracy.
Mnie prawdopodobnie tez niedlugo czeka zmiana. Trzeba wreszcie sprobowac czegos innego niz korpo!
czym jest fhd ? Sorki, spytałabym TŻta, ale wziął i sobie pojechał na parę dni
A co do pracy, trzymam kciuki za zmiany!
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-22, 08:59   #1026
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Ja mam samsunga s5- bardzo bardzo polecam. Służy mi super, a jakie zdjęcia robi, wszyscy się zachwycają

Olcia, gratulacje pracy!!! Bardzo się cieszę, że Ci się udało Taka zmiana po tylu latach

Ja byłam dzisiaj pierwszy dzień w nowej pracy i jestem zakochana!!! Chcę zostać na tej uczelni, bo to praca ewidentnie dla mnie Teraz wiem, że mieć pracę, którą się lubi to wieeeelkie szczęście
Dziękuję niestety ja nie mogę powiedzieć, że jestem zakochana, branża, którą chciałam, ale dział już nie do końca. Wszysko na wysokich obrotach, pod tel. w weekendy (właśnie nad ranem mnie ktoś 0budził, a teraz jak oddzwaniam to nie odbiera). No ale jest jakiś rozwój i przełożeni raczej spoko.
Świetnie, że Ty jesteś zadowolona oby tak dalej!
Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
no właśnie ja teraz mam jeden 17", a drugi 15" i chcę coś małego i poręcznego najlepiej 11", ewentualnie 13". I koniecznie lekkiego, 1,5kg max. Dziś przysiadłam i przemyślałam swoje potrzeby i jednak zrezygnuję z tego Asusa Zenbook'a. Ma za dobre "bebechy" jak na moje potrzeby. Używam właściwie tylko przeglądarki, Spotify, worda i excela - nie wykorzystam do tego jego dobrych parametrów, po prostu przepłacę za cos czego nie będę używać. Pamięci też nie potrzebuję dużo, inaczej przechowuję dane. Po małym przeglądzie okazuje się , że spokojnie zmieszczę się w czymś za ok. 1200zł, co mnie bardzo cieszy, bo mam jeszcze kilka innych rzeczy na oku Przejdę się jutro do Saturna obejrzeć na żywo to co mnie zainteresowało na ceneo i po recenzjach na YT.

ja niby też zmotoryzowana, ale i tak mnie coś strzela jak mam pakować tego klocka potrzebuję czegoś typowo do torebki i na uczelnię.


czym jest fhd ? Sorki, spytałabym TŻta, ale wziął i sobie pojechał na parę dni
A co do pracy, trzymam kciuki za zmiany!
Może full hd?
Ja mam teraz 11,6'', a wcześniej miałam 10,1. Tego 10 nie polecam, za mały... chociaż wtedy wydawał mi się w porządku
Mam lenovo z dotykowym ekranem i myślałam, że to zbędny bajer, ale używam tego

Zamówiłam torebkę z Wittchena w końcu
https://www.sklep.wittchen.com/produ...ka-damska.html
i szpilki https://www.sklep.wittchen.com/produ...y-damskie.html które niestety po przymierzeniu w sklepie okazały się za duże... więc muszę anulować zamówienie
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-22, 11:05   #1027
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Dziękuję niestety ja nie mogę powiedzieć, że jestem zakochana, branża, którą chciałam, ale dział już nie do końca. Wszysko na wysokich obrotach, pod tel. w weekendy (właśnie nad ranem mnie ktoś 0budził, a teraz jak oddzwaniam to nie odbiera). No ale jest jakiś rozwój i przełożeni raczej spoko.
Świetnie, że Ty jesteś zadowolona oby tak dalej!

Może full hd?
Ja mam teraz 11,6'', a wcześniej miałam 10,1. Tego 10 nie polecam, za mały... chociaż wtedy wydawał mi się w porządku
Mam lenovo z dotykowym ekranem i myślałam, że to zbędny bajer, ale używam tego

Zamówiłam torebkę z Wittchena w końcu
https://www.sklep.wittchen.com/produ...ka-damska.html
i szpilki https://www.sklep.wittchen.com/produ...y-damskie.html które niestety po przymierzeniu w sklepie okazały się za duże... więc muszę anulować zamówienie
aaa, no racja, pewnie tak To mi na tym też nie bardzo zależy - jedyne co bedę ogladać to pewnie filmiki na YT, do filmów, seriali i Xboxa mamy z TZtem duzy telewizor Okazało się, że jestem naprawdę mało wymagająca, więc nie chcę przepłacać. Tego maluszka chcę kupić zamiast tego 15", który już ma swoje lata - cały czas będzie w domu większy 17" no i PC TŻta, więc nie potrzebuję kolejnego "kombajnu"

Dla mnie 10" to też za mało Zastanawiam się między 11" a 13" - zobaczę dzisiaj na żywo, co mi bardziej odpowiada (ślepa jestem, a nie noszę soczewek non stop).

Jak przyjdzie Ci ta torebki to zrobiłabyś jej fotki? Też się nad nią zastanawiam od jakiegoś czasu.

Edytowane przez Ciemna163
Czas edycji: 2015-08-22 o 11:09
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-22, 11:39   #1028
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
aaa, no racja, pewnie tak To mi na tym też nie bardzo zależy jedyne co bedę ogladać to pewnie filmiki na YT, do filmów, seriali i Xboxa mamy z TZtem duzy telewizor Okazało się, że jestem naprawdę mało wymagająca, więc nie chcę przepłacać. Tego maluszka chcę kupić zamiast tego 15", który już ma swoje lata - cały czas będzie w domu większy 17" no i PC TŻta, więc nie potrzebuję kolejnego "kombajnu"

Dla mnie 10" to też za mało Zastanawiam się między 11" a 13" - zobaczę dzisiaj na żywo, co mi bardziej odpowiada (ślepa jestem, a nie noszę soczewek non stop).

Jak przyjdzie Ci ta torebki to zrobiłabyś jej fotki? Też się nad nią zastanawiam od jakiegoś czasu.
Jasne, zrobię
chociaż już jedna z dziewczyn wrzucała chyba tę czarną

a co do komputerów to mam podobnie nie mam jakichś dużych wymagań. Nie korzystam z programów, które potrzebują dobrego sprzętu... już większe oczekiwania mam wobec smartfona

Edytowane przez Olcia
Czas edycji: 2015-08-22 o 11:41
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-22, 12:38   #1029
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Jasne, zrobię
chociaż już jedna z dziewczyn wrzucała chyba tę czarną

a co do komputerów to mam podobnie nie mam jakichś dużych wymagań. Nie korzystam z programów, które potrzebują dobrego sprzętu... już większe oczekiwania mam wobec smartfona
o to to, ja tak samo Tam korzystam z różnych aplikacji, robię zdjęcia, więc sprzęt musi śmigać

A co do zdjęć, to poszukam, sorki, jakoś mi umknęło Chyba, że nie znajdę, to będę wdzięczna za Twoje zdjęcia.
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 08:56   #1030
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez justytynka Pokaż wiadomość
Też mam S5 i jestem bardzo zadowolona. Gratuluję Ci nowej pracy i obyś była z niej jak najdłużej zadowolona
Dziękuję bardzo





Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
A ja mam lapka 17"' i nie wyobrażam sobie mniejszego No ale ja go nigdzie nie noszę, jest typowo do domowego użytku. Jedynie jak gdzieś jadę to go czasem zabieram, ale jestem zmotoryzowana, więc to też żaden ciężar dla mnie. A swoje skubaniec waży.

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------


Ja mam teraz S4 i też jestem bardzo zadowolona. Tym bardziej go kocham, że przeżył tą kiblową przygodę Za rok wymienię chyba na S6 - o ile zejdzie do jakiejś sensowniejszej ceny.
Moim zdaniem Samsungowi wyszła seria galaxy. Moja siostra ma jeszcze samsunga s2 kupiwanego jak się pojawił na rynku, więc trochę wytrzymał i sprawuje się naprawdę super. Za to s5 robi takie zdjęcia




Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Dziękuję niestety ja nie mogę powiedzieć, że jestem zakochana, branża, którą chciałam, ale dział już nie do końca. Wszysko na wysokich obrotach, pod tel. w weekendy (właśnie nad ranem mnie ktoś 0budził, a teraz jak oddzwaniam to nie odbiera). No ale jest jakiś rozwój i przełożeni raczej spoko.
Świetnie, że Ty jesteś zadowolona oby tak dalej!

Może full hd?
Ja mam teraz 11,6'', a wcześniej miałam 10,1. Tego 10 nie polecam, za mały... chociaż wtedy wydawał mi się w porządku
Mam lenovo z dotykowym ekranem i myślałam, że to zbędny bajer, ale używam tego

Zamówiłam torebkę z Wittchena w końcu
https://www.sklep.wittchen.com/produ...ka-damska.html
i szpilki https://www.sklep.wittchen.com/produ...y-damskie.html które niestety po przymierzeniu w sklepie okazały się za duże... więc muszę anulować zamówienie
Olcia, mimo wszystko gratuluję i mam nadzieję, że niedługo awansujesz do innego działu Wiesz jak jest... jak już pracujesz w swojej branży to warto się zatrzymać i poczekać na możliwość awansu
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 12:03   #1031
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Przejdę się jutro do Saturna obejrzeć na żywo to co mnie zainteresowało na ceneo i po recenzjach na YT.

ja niby też zmotoryzowana, ale i tak mnie coś strzela jak mam pakować tego klocka potrzebuję czegoś typowo do torebki i na uczelnię.


czym jest fhd ? Sorki, spytałabym TŻta, ale wziął i sobie pojechał na parę dni
A co do pracy, trzymam kciuki za zmiany!
fhd- Full High Definition

Zobacz X-kom- mają ciekawe oferty, cenowo czasem wymiatają, pomocni bardzo, no ja sobie chwalę- kupowałam tam z TŻ dwa laptopy, kilka myszek, telefon, dyski zewnętrzne i zawsze wszystko grało

Dziewczyny, przy wyborze laptopów zobaczcie czy mają porty USB 3.0- jednak 3.0 już śmiga, zapis i odczyt lecą z wizgiem, także jak jest potrzeba coś szybko zgrać przed wyjściem lub wgrać z dysku/pendrive'a to usb 3.0 jest niezastąpione!

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Jasne, zrobię
chociaż już jedna z dziewczyn wrzucała chyba tę czarną

a co do komputerów to mam podobnie nie mam jakichś dużych wymagań. Nie korzystam z programów, które potrzebują dobrego sprzętu... już większe oczekiwania mam wobec smartfona

Też mi się tak kiedyś wydawało, że nie skorzystam z tych bajerów. Potem zaczęłam grać w wiedźmina
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-24, 15:21   #1032
justytynka
Zadomowienie
 
Avatar justytynka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 538
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Kociak zgadzam się z Tobą- USB 3.0 to super sprawa

Widziałyście maile? Jutro w Super Pharm super zniżki na wybrane marki 50%!
__________________
Instagram
justytynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 17:18   #1033
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
o to to, ja tak samo Tam korzystam z różnych aplikacji, robię zdjęcia, więc sprzęt musi śmigać

A co do zdjęć, to poszukam, sorki, jakoś mi umknęło Chyba, że nie znajdę, to będę wdzięczna za Twoje zdjęcia.
Nie ma sprawy
ja jeszcze nie wpłaciłam kasy za zamówienie, bo czekam do wypłaty, ale mam nadzieję, że szybko wyślą
Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo







Moim zdaniem Samsungowi wyszła seria galaxy. Moja siostra ma jeszcze samsunga s2 kupiwanego jak się pojawił na rynku, więc trochę wytrzymał i sprawuje się naprawdę super. Za to s5 robi takie zdjęcia






Olcia, mimo wszystko gratuluję i mam nadzieję, że niedługo awansujesz do innego działu Wiesz jak jest... jak już pracujesz w swojej branży to warto się zatrzymać i poczekać na możliwość awansu
W końcu galaxy to flagowy model Samsunga
Awansować nie awansuję, bo w moim mieście nie ma tego działu mogę awansować w ramach mojego stanowiska, ale w ogóle na razie nie mam co o tym myśleć, jestem tak niecałe 2 tygodnie najważniejsze, że w branży i że nabieram doświadczenia...
Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
fhd- Full High Definition

Zobacz X-kom- mają ciekawe oferty, cenowo czasem wymiatają, pomocni bardzo, no ja sobie chwalę- kupowałam tam z TŻ dwa laptopy, kilka myszek, telefon, dyski zewnętrzne i zawsze wszystko grało

Dziewczyny, przy wyborze laptopów zobaczcie czy mają porty USB 3.0- jednak 3.0 już śmiga, zapis i odczyt lecą z wizgiem, także jak jest potrzeba coś szybko zgrać przed wyjściem lub wgrać z dysku/pendrive'a to usb 3.0 jest niezastąpione!




Też mi się tak kiedyś wydawało, że nie skorzystam z tych bajerów. Potem zaczęłam grać w wiedźmina
Ja akurat jestem anty jeśli chodzi o gry
no i mam tatę, siostrę i znajomych informatyków więc zawsze ma kto pomóc w wyborze jak brałam lenovo to bardzo mi zależało, żeby był biały, z czego się wszyscy śmiali, a Ty nam tu piszesz o jakimś usb 3.0


Uznali moją reklamację zegarka
nie będę wymieniać na taki sam, bo się boję, zwrotu gotówki w sumie też nie chcę - spróbuję wybrać inny model, pomożecie?

http://yesap.com/damskie-na-bransole...-rp614bx9.html -tu lepsze zdjęcie: http://www.demus-zegarki.pl/pol_pl_Z...X9-22378_3.jpg
http://www.demus-zegarki.pl/pol_pl_Z...X9-18652_3.jpg
http://www.demus-zegarki.pl/pol_pl_Z...X9-29168_5.jpg
http://www.demus-zegarki.pl/pol_pl_Z...X9-29168_4.jpg

Edytowane przez Olcia
Czas edycji: 2015-08-24 o 18:41
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 20:23   #1034
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Uznali moją reklamację zegarka
nie będę wymieniać na taki sam, bo się boję, zwrotu gotówki w sumie też nie chcę - spróbuję wybrać inny model, pomożecie?
I super, to jednak nienormalne było, że on tak się zniszczył.
Ja nie bardzo doradzę, bo wolę złote zegarki. I bez żadnych cyrkonii.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 20:41   #1035
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
I super, to jednak nienormalne było, że on tak się zniszczył.
Ja nie bardzo doradzę, bo wolę złote zegarki. I bez żadnych cyrkonii.
Też tak myślę
ze złotym od Lorusa boję się już ryzykować
zadawałam tu chyba pytanie Dotce81, bo ona przede mną kupiła złotego lorusa, ale w kolorze żółtego złota, czy coś się z nim działo, ale nie odpowiedziała
Chciałabym mieć i złoty i srebrny, ale finanse nie pozwalają więc pomyślałam o połączeniu tego w jednym
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 10:17   #1036
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez justytynka Pokaż wiadomość
Kociak zgadzam się z Tobą- USB 3.0 to super sprawa

Widziałyście maile? Jutro w Super Pharm super zniżki na wybrane marki 50%!

Ja dzisiaj własnie się wybieram do SP po Maxfactora Masterpiece Max- tego starego, mojego ukochanego tuszu od czasów licealnych Na jakiś czas wycofali, to kupiłam masterpiece performance czy coś takiego i prawdę mówiąc podoba mi się dopiero teraz- jak jest na wykończeniu i trochę podsycha Jednak masterpiece max nie ma równych dla mnie


Olcia, mnie też gry nie fascynowały nigdy jakoś specjalnie, ale wiedźmina zawsze lubiłam, podoba mi się cała seria, to i gry spróbowałam, a jak spróbowałam to wciągnęła niesamowicie



Przypomniałam sobie swoją drogą czemu od lat używam tylko szminek a nie błyszczyków-zainspirowana Margot Robbie w Focus (na zdjęciu) i jej kolorem ust, kupiłam sobie taki sam (albo prawie identyczny, fuksja taka no) i wygląda na ustach ślicznie. Ale jak to się lepi!!! Ja pierniczę, jakie to lepkie, włosy się przyklejają, kubki trzeba specjalnie myć, bo nie chce zejść z naczyń, masakra Ale wygląda ślicznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maxresdefault.jpg (66,4 KB, 94 załadowań)
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 12:08   #1037
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość


Olcia, mnie też gry nie fascynowały nigdy jakoś specjalnie, ale wiedźmina zawsze lubiłam, podoba mi się cała seria, to i gry spróbowałam, a jak spróbowałam to wciągnęła niesamowicie



Przypomniałam sobie swoją drogą czemu od lat używam tylko szminek a nie błyszczyków-zainspirowana Margot Robbie w Focus (na zdjęciu) i jej kolorem ust, kupiłam sobie taki sam (albo prawie identyczny, fuksja taka no) i wygląda na ustach ślicznie. Ale jak to się lepi!!! Ja pierniczę, jakie to lepkie, włosy się przyklejają, kubki trzeba specjalnie myć, bo nie chce zejść z naczyń, masakra Ale wygląda ślicznie
U mnie Wiedźmin to też wyjątek jeśli chodzi o gry Szczególnie ostatnia część, bo mój kolega był jednym z grafików, to mam co podziwiać

A co do błyszczyków, brrr.... Ja już nie pamiętam kiedy miałam swój ostatni, chyba w gimnazjum, kojarzę, że w liceum już się przerzuciłam na kremowe pomadki

Dziewczyny, zachorowałam na Furlę Candy mini lub micro Marzy mi się czarna, ciemno szara lub ciemnobrązowa (kolor jak najbliższy czerni generalnie). I jestem frajerem, bo myślałam, że seria Candy to ich stała linia i jakieś podstawowe kolory typu czerń, beż czy granat są dostępne cały czas. No to właśnie się dowiedziałam, że nie są Przeczesałam pół internetu, nigdzie nie ma. Nawet chętnie kupię używaną, ale też nie ma Ale co tam, zostało i jeszcze drugie pół internetu, może znajdę. Jak znacie kogoś kto chciałby sprzedać taki model, to ja tu jestem
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 06:33   #1038
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Dziewczyny sama nie wiem gdzie zadać to pytanie, myslę, że może będziecie wiedziały. Planuję kupić torebkę LiuJo, macie jakies doświadczenia z tą marką?
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 14:43   #1039
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Wrzucam fotkę torebki i nowego lorusa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150829_154113.jpg (116,6 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150829_152822.jpg (74,4 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150829_152833.jpg (68,7 KB, 49 załadowań)
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-29, 14:46   #1040
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Wrzucam fotkę torebki i nowego lorusa
Piękne
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 16:51   #1041
justytynka
Zadomowienie
 
Avatar justytynka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 538
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Wrzucam fotkę torebki i nowego lorusa
Śliczne i klasyczne łupy
__________________
Instagram
justytynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 19:35   #1042
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Wrzucam fotkę torebki i nowego lorusa
Super!
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 07:38   #1043
madzia1_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 496
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Hej mogę was prosić o pomoc i wypoelnianie ankiety? wciaz brakuje mi sporo odp
Ankieta skierowana do osób które choc raz kupiły produkt luksusowy z kategorii odzież i akcesoria
https://docs.google.com/forms/d/1uUP...?usp=send_form
madzia1_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 07:39   #1044
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez madzia1_s Pokaż wiadomość
Hej mogę was prosić o pomoc i wypoelnianie ankiety? wciaz brakuje mi sporo odp
Ankieta skierowana do osób które choc raz kupiły produkt luksusowy z kategorii odzież i akcesoria
https://docs.google.com/forms/d/1uUP...?usp=send_form
Powiem Ci że ciężka ankieta, ze względu na fakt że nie uściśliłaś co wg Ciebie/tej ankiety jest luksusem. Dla mnie luksusem byłby nowy Chevrolet, a dla innego kupienie szmatki w Zarze. Każdy ma inną definicję tego słowa
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 08:41   #1045
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Dziewczyny, jestem mega happy!
Narzuciłam sobie plan schudnięcia, przez nieco ponad 2 miesiące konsekwentnie go realizowałam, trzymałam się ćwiczeń, diety i udało mi się zrzucić 8 kg!
Jeansy, w które już się nie mieściłam nagle stały się dobre Czuję się wspaniale!

Jeśli któraś z Was zaczyna / jest na diecie to mam nadzieję, że zmotywuję

Miłego dnia!
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 09:08   #1046
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem mega happy!
Narzuciłam sobie plan schudnięcia, przez nieco ponad 2 miesiące konsekwentnie go realizowałam, trzymałam się ćwiczeń, diety i udało mi się zrzucić 8 kg!
Jeansy, w które już się nie mieściłam nagle stały się dobre Czuję się wspaniale!

Jeśli któraś z Was zaczyna / jest na diecie to mam nadzieję, że zmotywuję

Miłego dnia!
Wow, brawo! Co cwiczylas do tego?

Edytowane przez Ciemna163
Czas edycji: 2015-08-31 o 09:10
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 15:50   #1047
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Wow, brawo! Co cwiczylas do tego?
Dzięki
Starałam się ćwiczyć 5-6 dni w tygodniu Robiłam trening Ewy Ch. - "Killer" na zmianę z bieganiem + 1 raz w tygodniu chodziłam na basen Oczywiście teraz nie spoczywam na laurach i będę ćwiczyć dalej, by podtrzymać efekty i marzy mi się lekki kaloryfer na brzuchu
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 18:56   #1048
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zachorowałam na Furlę Candy mini lub micro Marzy mi się czarna, ciemno szara lub ciemnobrązowa (kolor jak najbliższy czerni generalnie). I jestem frajerem, bo myślałam, że seria Candy to ich stała linia i jakieś podstawowe kolory typu czerń, beż czy granat są dostępne cały czas. No to właśnie się dowiedziałam, że nie są Przeczesałam pół internetu, nigdzie nie ma. Nawet chętnie kupię używaną, ale też nie ma Ale co tam, zostało i jeszcze drugie pół internetu, może znajdę. Jak znacie kogoś kto chciałby sprzedać taki model, to ja tu jestem
Dzisiaj widziałam w Chiara cielistą Furlę Candy Mino na przecenie. Może tam warto sprawdzić?

Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem mega happy!
Narzuciłam sobie plan schudnięcia, przez nieco ponad 2 miesiące konsekwentnie go realizowałam, trzymałam się ćwiczeń, diety i udało mi się zrzucić 8 kg!
Jeansy, w które już się nie mieściłam nagle stały się dobre Czuję się wspaniale!

Jeśli któraś z Was zaczyna / jest na diecie to mam nadzieję, że zmotywuję

Miłego dnia!
Super, gratulacje! Napisz jeszcze kilka słów na temat diety, jaką stosowałaś
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 08:10   #1049
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Dzisiaj widziałam w Chiara cielistą Furlę Candy Mino na przecenie. Może tam warto sprawdzić?



Super, gratulacje! Napisz jeszcze kilka słów na temat diety, jaką stosowałaś rosi:
Meh, wlasnie cielista jest wszedzie :/ Bylam na Chiara, ciemnych nia maja. Poczekam chyba az wejda nowe ciemne modele.
Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Dzięki
Starałam się ćwiczyć 5-6 dni w tygodniu Robiłam trening Ewy Ch. - "Killer" na zmianę z bieganiem + 1 raz w tygodniu chodziłam na basen Oczywiście teraz nie spoczywam na laurach i będę ćwiczyć dalej, by podtrzymać efekty i marzy mi się lekki kaloryfer na brzuchu
5-6dni w tygodniu? Ostro siostro, ale za to jakie efekty
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 08:36   #1050
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem mega happy!
Narzuciłam sobie plan schudnięcia, przez nieco ponad 2 miesiące konsekwentnie go realizowałam, trzymałam się ćwiczeń, diety i udało mi się zrzucić 8 kg!
Jeansy, w które już się nie mieściłam nagle stały się dobre Czuję się wspaniale!

Jeśli któraś z Was zaczyna / jest na diecie to mam nadzieję, że zmotywuję

Miłego dnia!
Gratuluję!
Zuch dziewczyna!


Ja się przyznaję, że przez lato się totalnie obijałam. Co prawda jakieś tam pływanie nad jeziorem było czy jazda na rowerze, ale za to zero przysiadów czy ćwiczeń :/ Muszę się wziąć za siebie. Jestem szczupła, ale lekki brzuszek mi się odznacza i chcę się go pozbyć
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-18 14:57:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.