Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-17, 07:34   #2821
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez linnek199 Pokaż wiadomość
fikifiki, po co odstawiasz tą szopkę?
Myślisz ze to On?
Coś za mało warzyw

No i brak polemiki z własnym jedzeniem
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 08:32   #2822
linnek199
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 353
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
Myślisz ze to On?
Coś za mało warzyw

No i brak polemiki z własnym jedzeniem
Ta inka z mlekiem, marchewki, różne herbaty, jabłko na podwieczorek...

Może ktoś sprawdzić IP?
linnek199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 08:34   #2823
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez linnek199 Pokaż wiadomość
Ta inka z mlekiem, marchewki, różne herbaty, jabłko na podwieczorek...

Może ktoś sprawdzić IP?
Sprawdziłam ale to nic nie daje bo fikifiki ma różne IP
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2015-08-17 o 08:40
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 19:00   #2824
linnek199
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 353
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

W sumie dawno nic nie wrzucałam.

I. owsianka ze śliwką, borówkami i goji; kawa z mlekiem,
II. banan, mleko, masło migdałowe - ostatnio mam na taki zestaw totalną fazę i nie zapowiada się, żeby mi przeszło.
III. croissant z masłem, szynką, serem; plasterki pomidora i kawałki awokado; sok pomarańczowy,
IV. duża Princessa orzechowa , winogrona; mrożona mięta z syropem z agawy i cytryną,
V. kurczak w marynacie, bataty z masłem, kawałki awokado; napój aloesowy.

I drugie :

I. owsianka z nektarynką, winogronami i goji; kawa z mlekiem,
II. banan, mleko, masło migdałowe ,
III. rogal z makiem z awokado i wędliną z indyka, pomidorki koktajlowe; sok pomarańczowy,
IV. 2 tartaletki z budyniem i borówkami; mrożona zielona herbata z miodem,
V. ryż brązowy z sosem słodko-kwaśnym i awokado; napój aloesowy.

Radzę sobie.
A w piątek jadę na tydzień do mojej ukochanej Anglii z osobą, którą po raz pierwszy ujrzę na oczy. I po raz pierwszy od dawna kompletnie nie przejmuję się tym, co tam będzie do jedzenia.
linnek199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 19:17   #2825
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez linnek199 Pokaż wiadomość
W sumie dawno nic nie wrzucałam.

I. owsianka ze śliwką, borówkami i goji; kawa z mlekiem,
II. banan, mleko, masło migdałowe - ostatnio mam na taki zestaw totalną fazę i nie zapowiada się, żeby mi przeszło.
III. croissant z masłem, szynką, serem; plasterki pomidora i kawałki awokado; sok pomarańczowy,
IV. duża Princessa orzechowa , winogrona; mrożona mięta z syropem z agawy i cytryną,
V. kurczak w marynacie, bataty z masłem, kawałki awokado; napój aloesowy.

I drugie :

I. owsianka z nektarynką, winogronami i goji; kawa z mlekiem,
II. banan, mleko, masło migdałowe ,
III. rogal z makiem z awokado i wędliną z indyka, pomidorki koktajlowe; sok pomarańczowy,
IV. 2 tartaletki z budyniem i borówkami; mrożona zielona herbata z miodem,
V. ryż brązowy z sosem słodko-kwaśnym i awokado; napój aloesowy.

Radzę sobie.
A w piątek jadę na tydzień do mojej ukochanej Anglii z osobą, którą po raz pierwszy ujrzę na oczy. I po raz pierwszy od dawna kompletnie nie przejmuję się tym, co tam będzie do jedzenia.
Tal trzymaj
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 09:31   #2826
fikifiki
Rozeznanie
 
Avatar fikifiki
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 709
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

P pod tytułem mniej marchwi.

I.Omlet(płatki owsiane, otręby żytnie, jajko, białko(zostało się bo mama bułki piekła), parę plastrów szynki, papryka, cebula, przecier pomidorowy, musztarda, chrzan), małe jabłko-antonówka z ogródka

II.2 kromki tosta graham;1x z szynką i ketchupem, 2 z masłem orzechowym i truskawką, koktajl(pół dużego mango+szklanka jogurtu naturalnego), marchewka.

III.Makaron spaghetti z tuńczykiem, cukinią, i przecierem pomidorowym.
Deser:jakiś cukierek toffi/krówka,(rozkręcam się), kawa z mlekiem

IV. Opakowanie ciastek belvita kakaowe, jabłko, Kubek kakao, garstka płatków migdałów

V.3 tosty graham z szynką i warzywami+twarożek z ok 100g twarogu wymieszanego z jogurtem naturalnym.

VI (z 30 min przed snem) Kawa zbożowa z maminą(czyt.dużo) ilością mleka+spienione mleko(a'lla latte)
+Herbaty, woda, wapno do picia.

Prosze o ocenke i ewentualne poprawki. I nie nie podszywam się pod żadną Martux!!

Edytowane przez fikifiki
Czas edycji: 2015-08-21 o 09:34
fikifiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 15:11   #2827
Daryjka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 21
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XXI - OCENA JADŁOSPISÓW

1. serek wiejski z miodem
2. czarna kawa + muffin pełnoziarnisty
3. zupa krupnik
4. mały zestaw sushi kampai

TBC + Step

5. sałatka warzywna i grzanki czosnkowe

Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2015-08-30 o 12:25 Powód: reklama
Daryjka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-29, 05:36   #2828
fikifiki
Rozeznanie
 
Avatar fikifiki
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 709
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XXI - OCENA JADŁOSPISÓW

Moje wczorajsze P:
I.Grahamka na 3 ( 2 z wędliną a jedna z PB i dżemem malinowym), warzywa(pomidor, korniszon, rzodkiew, cebulka, papryka), jajo na miękko. mandarynka
II. 2 kawałki placka drożdżowego posmarowanego twarożkiem grani+dżem malinowy+kubas kakao

kawa z mlekiem
III.młode ziemniaczki, pieczony filet z miruny, surówka z marchewki, selera naciowego, jabłka i cebulki sklejona homo nat z musztardą oraz miks sałat z dresingiem z oliwy, octu jabłkowego, soku z cytryny i przypraw.
D:Gała lodów ,,łaciatych, herbata zielona z sokiem malinowym(home made)

IV.Sałatka owocowa(jabłko, mandarynka, pół banana) zalana jog nat(250g), wtarta czekolada gorzka i posypana fitellą żurawinową.
zbożówka z mleczkiem

V.Sałatka(ryż brązowy, serek wiejski 200g, papryka, pomidor, cebula, ogórki(korniszone i kiszone), seler naciowy, miks sałat i chyba coś jeszcze) i plaster wędliny na spróbe xD
Po: Szklanka ciepłego mleka z masłem orzechowym-pierwszy raz piłem pychota Łoo jak wczoraj było zdrowo .


I jak oceniacie?

Edytowane przez fikifiki
Czas edycji: 2015-08-29 o 05:38
fikifiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 12:12   #2829
linnek199
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 353
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Dzień dobry!
Wróciłam w piątek z Anglii, było świetnie, poradziłam sobie.
Wiele przygód, więcej spontaniczności, mniej tak znanego strachu.

Wrzucam swoje coś - następnym razem mogę już spróbować na niechorobowym?

I. miska musli z mlekiem i winogronami; kawa z mlekiem,
II. <w podróży> koktajl wieloowocowy na jogurcie,
III. 2 kanapki potrójne z sałatą, majonezem, jajkiem, szynką dojrzewającą i pomidorem; woda kokosowa z ananasem,
IV. ciasto marchewkowe z polewą; sok jabłkowy,
V. <w restauracji> naleśnik z wędliną, mozzarellą, oliwkami, pomidorami suszonymi i rukolą + sos pomidorowy; lampka czerwonego półwytrawnego wina ; woda z miętą i cytryną.

tak, o.
linnek199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 12:27   #2830
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez linnek199 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Wróciłam w piątek z Anglii, było świetnie, poradziłam sobie.
Wiele przygód, więcej spontaniczności, mniej tak znanego strachu.

Wrzucam swoje coś - następnym razem mogę już spróbować na niechorobowym?

I. miska musli z mlekiem i winogronami; kawa z mlekiem,
II. <w podróży> koktajl wieloowocowy na jogurcie,
III. 2 kanapki potrójne z sałatą, majonezem, jajkiem, szynką dojrzewającą i pomidorem; woda kokosowa z ananasem,
IV. ciasto marchewkowe z polewą; sok jabłkowy,
V. <w restauracji> naleśnik z wędliną, mozzarellą, oliwkami, pomidorami suszonymi i rukolą + sos pomidorowy; lampka czerwonego półwytrawnego wina ; woda z miętą i cytryną.

tak, o.
Bardzo ale to bardzo cieszę się, że wyjazd się udał To super, ze miło spędziłaś czas Trzymałam za Ciebie kciuki
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 18:44   #2831
fikifiki
Rozeznanie
 
Avatar fikifiki
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 709
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XXI - OCENA JADŁOSPISÓW

Moje P niedzielne
I.Omlet owsiany z szynką, pomidorem, cebulą, jog naturalny, musztarda; kiwi, marchewka.

II.(W podróży)Jogurt pitny 250ml owoce leśne, nestle fitness truskawkowy, duże jabłko, kawa z mlekiem z orlenu, i zostałem poczęstowany kostką ritter sporta z laskowymi.

III(u babci) Rosół z makaronem(tłuściutki), ziemniaki, pierś z kurczaka z zupy, ogórki w musztardzie i ogórki w curry) Herbata z sokiem porzeczkowym babci, kawa z mlekiem.

IV(sałatka owocowa(jabłko, pomarańcz, śliwka, łyżka fitelli żurawinowej, 2 wkruszone wafle ryżowe, zalane 180g jogurtem)

Szklanka soku pomidorowego z chilli

V.Grahamka na pół 1/2 posmarowana arla apetiną z pomidorami i bazylią+rzodkiewki, 1/2 z jajem na twardo z papryką i cebulką, ketchup, musztarda;marchewka. i pewnie wpadnie szklanka soku pomidorowego j.w

I jak?
fikifiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-30, 19:51   #2832
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XXI - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez fikifiki Pokaż wiadomość
Moje P niedzielne
I.Omlet owsiany z szynką, pomidorem, cebulą, jog naturalny, musztarda; kiwi, marchewka.

II.(W podróży)Jogurt pitny 250ml owoce leśne, nestle fitness truskawkowy, duże jabłko, kawa z mlekiem z orlenu, i zostałem poczęstowany kostką ritter sporta z laskowymi.

III(u babci) Rosół z makaronem(tłuściutki), ziemniaki, pierś z kurczaka z zupy, ogórki w musztardzie i ogórki w curry) Herbata z sokiem porzeczkowym babci, kawa z mlekiem.

IV(sałatka owocowa(jabłko, pomarańcz, śliwka, łyżka fitelli żurawinowej, 2 wkruszone wafle ryżowe, zalane 180g jogurtem)

Szklanka soku pomidorowego z chilli

V.Grahamka na pół 1/2 posmarowana arla apetiną z pomidorami i bazylią+rzodkiewki, 1/2 z jajem na twardo z papryką i cebulką, ketchup, musztarda;marchewka. i pewnie wpadnie szklanka soku pomidorowego j.w

I jak?
wlasnie tak..sam ocen
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 20:04   #2833
SugarFreexD
Rozeznanie
 
Avatar SugarFreexD
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 607
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XXI - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
wlasnie tak..sam ocen
Już stosowałam u niego ten patent. NIC nie dociera.
SugarFreexD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 19:03   #2834
avilka77
Raczkowanie
 
Avatar avilka77
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 253
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XXI - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez fikifiki Pokaż wiadomość
Moje P niedzielne
I.Omlet owsiany z szynką, pomidorem, cebulą, jog naturalny, musztarda; kiwi, marchewka.

II.(W podróży)Jogurt pitny 250ml owoce leśne, nestle fitness truskawkowy, duże jabłko, kawa z mlekiem z orlenu, i zostałem poczęstowany kostką ritter sporta z laskowymi.

III(u babci) Rosół z makaronem(tłuściutki), ziemniaki, pierś z kurczaka z zupy, ogórki w musztardzie i ogórki w curry) Herbata z sokiem porzeczkowym babci, kawa z mlekiem.

IV(sałatka owocowa(jabłko, pomarańcz, śliwka, łyżka fitelli żurawinowej, 2 wkruszone wafle ryżowe, zalane 180g jogurtem)

Szklanka soku pomidorowego z chilli

V.Grahamka na pół 1/2 posmarowana arla apetiną z pomidorami i bazylią+rzodkiewki, 1/2 z jajem na twardo z papryką i cebulką, ketchup, musztarda;marchewka. i pewnie wpadnie szklanka soku pomidorowego j.w

I jak?

szczerze? facet... a jesz jak mała dziewczynka weź się w garść!
avilka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 18:41   #2835
piekloniebo123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XXI - OCENA JADŁOSPISÓW

Hej jestem tutaj nowa i piszę w zasadzie z prośbą o porady od bardziej doświadczonych osób w ostatnim czasie wyraźnie schudłam, a i tak byłam szczupłą osobą i na chwilę obecną niestety mam sporą niedowagę (BMI niewiele ponad 16). Chciałabym nabrać trochę kobiecych kształtów, ale przez stres w ostatnim czasie nie mam też w ogóle apetytu i nie wiem, jak właściwie podejść do tematu i zdrowo przybrać na wadze może pokażę swoje przykładowe menu i na jego podstawie będzie łatwiej coś doradzić. Jem 4 posiłki dziennie i tego nie chciałabym zmieniać, bo tak mi po prostu wygodnie

śniadanie: omlet (1 jajko, 1 łyżka mąki, 1 łyżka siemienia lnianego) z 1/2 jabłka, na wierzchu masło migdałowe/masło orzechowe/twarożek z dżemem/odżywka białkowa wymieszana z twarożkiem (każda część omleta z czymś innym ) polane łyżeczką oleju lnianego i posypane wiórkami kokosowymi, a do tego owoce (kawałek banana, brzoskwinia, śliwki), kostka czekolady
drugie śniadanie (po ćwiczeniach): kromka z masłem migdałowym i bananem, kromka z twarożkiem i dżemem, jogurt naturalny z 1/2 jabłka, brzoskwinią, papają, płatkami żytnimi, słonecznikiem, wiórkami kokosowymi, orzechami arachidowymi, olejem lnianym i cynamonem, kostka czekolady
obiad: tofu (100gr), kasza jaglana (2 łyżki suchej), mieszanka warzyw na patelnię (cukinia, pieczarki, fasolka, brokuły, fasola czerwona)
kolacja: sałatka (sałata, pomidor, ogórek, fasola czerwona, kukurydza, oliwki, musztarda), kromka posmarowana awokado i pomidorem, wafel kukurydziany z salami, omlet z wędliną i ketchupem

Za wszelkie rady będę bardzo wdzięczna

Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2015-09-03 o 09:12 Powód: edytowałam by post był bardziej czytelny
piekloniebo123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 19:00   #2836
linnek199
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 353
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Szkoła się zaczęła, schizy powróciły...
Błagam, czy tego na serio jest aż tak dużo jak ja czuję???

I. owsianka z kawałkiem banana, brzoskwinią i siemieniem lnianym; kawa z mlekiem,
II. grzanka wieloziarnista z hummusem i szynką dojrzewającą, sałatka, kubek soku grejpfrutowego,
III. bajgel z masłem, serem, wędliną i sałatą; kiść winogron; napój aloesowy,
IV. duża princessa orzechowa, banan; kawa z mlekiem,
V. pieczona pierś z kurczaka w marynacie z oleju kokosowego i ziół, nadziana mozzarellą i pomidorem; bataty, hummus, sałatka z kawałkami awokado i parmezanem; zielona herbata cytrynowa.
na deser małe jabłko

Jasna cholera, czuję się paskudnie; grubo i brzydko.
Zawsze w szkole puchnę, ale dziś była przesada. Okropnie reaguję na stres.
linnek199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 15:00   #2837
fikifiki
Rozeznanie
 
Avatar fikifiki
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 709
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez linnek199 Pokaż wiadomość
Szkoła się zaczęła, schizy powróciły...
Błagam, czy tego na serio jest aż tak dużo jak ja czuję???

I. owsianka z kawałkiem banana, brzoskwinią i siemieniem lnianym; kawa z mlekiem, Minimum 5-7łyżek? I szklanka mleka? czemu kawałek banana? Linnku
II. grzanka wieloziarnista z hummusem i szynką dojrzewającą, sałatka, kubek soku grejpfrutowego, Duża chociaż ta grzanka(mam nadzieje że to grzana
III. bajgel z masłem, serem, wędliną i sałatą; kiść winogron; napój aloesowy,Ten posiłek najbardziej mi się podoba
IV. duża princessa orzechowa, banan; kawa z mlekiem,Ty chyba nie lubisz ale nikt by się nie obraził na dodatkowy jog/serek albo chociaż pyszne cappucinko
V. pieczona pierś z kurczaka w marynacie z oleju kokosowego i ziół, nadziana mozzarellą i pomidorem; bataty, hummus, sałatka z kawałkami awokado i parmezanem; zielona herbata cytrynowa.
na deser małe jabłko Aj aj po co to małe jabłko, lepiej oszczędzić ten wyraz A posiłek jeśli było sporo brzmi pysznie.

Jasna cholera, czuję się paskudnie; grubo i brzydko.
Zawsze w szkole puchnę, ale dziś była przesada. Okropnie reaguję na stres.
Nie przejmuj mi się szkołą!!!! Też tak miałem a mam wrażenie że wreszcie żyje dzięki nowym ludziom też tak masz że 6-7 z domu i 15-17 w domu? masakra ale się żyje. Dasz radę!

I moje jadło: od 6-15:30 poza domem i czuje że jednak mało
I:Bułka venezzia(90g) taka bagietka rustykalna(z dodatkiem grahamki raczej)+szynka z indyka wędzona+serek wiejski +papryka i kawałek marchewki+zielona herbata z żurawiną i miodem., kawa z mlekiem
Jabłko
II.2 kromki zwykłego chleba posmarowane arla apetina pomidor+rukola z schabem i pomidorem(złożone), buteleczka soku pomidorowego.
Jabłko
III.Baton z nadzieniem jogurtowym(przed obiadem jeszcze na mieście) big Corny z orzeszkami nie mieli!!!
IV.Sos spaghetti bolognese z mięsem wieprzowym+kasza gryczana(nie makaron bo kasza mi zalegała lodówce), 2 marchewki do chrupania
D:Cappucino milki
będzie:
V.Sałatka z pekinki, pomidora, ogórka, papryki, cebuli, grilowanego dorsza i grzanek czosnkowych z bułki grahamki+ sos jogurtowo-musztardowo-oliwny.

Może wpadnie kakao lub mleko bo mało tego mi się wydaje

Edytowane przez fikifiki
Czas edycji: 2015-09-04 o 15:17
fikifiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 15:08   #2838
linnek199
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 353
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez fikifiki Pokaż wiadomość
Nie przejmuj mi się szkołą!!!! Też tak miałem a mam wrażenie że wreszcie żyje dzięki nowym ludziom też tak masz że 6-7 z domu i 15-17 w domu? masakra ale się żyje. Dasz radę!
Owsianki nie "łyżkuję", wyrosłam już z tego etapu.
banana tyle znalazłam w lodówce.
grzanka jak grzanka, lubię grube kromki.
nie czuję się zbyt dobrze po jogurtach/serkach, poza tym nie miałam ochoty. Cappucino do kawy? dzięki, lepiej nie.

Nie, z domu wychodzę najwcześniej przed ósmą, czasem przed dziesiątą. Wracam o najpóźniej o 15, często kończę wcześniej.

Ty żyjesz dzięki ludziom, ja umieram, w przenośni oczywiście. Mam swoich przyjaciół i nie potrzebuję kolegów. Nienawidzę tego i się boję. Całe szczęście, że już piątek. Jutro i pojutrze się do Łodzi wybieram na koncerty, a za tydzień do przyjaciółki na nowe mieszkanie jadę. Rówieśnicy mnie strasznie irytują.
linnek199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 15:20   #2839
fikifiki
Rozeznanie
 
Avatar fikifiki
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 709
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez linnek199 Pokaż wiadomość
Owsianki nie "łyżkuję", wyrosłam już z tego etapu.
banana tyle znalazłam w lodówce.
grzanka jak grzanka, lubię grube kromki.
nie czuję się zbyt dobrze po jogurtach/serkach, poza tym nie miałam ochoty. Cappucino do kawy? dzięki, lepiej nie.

Nie, z domu wychodzę najwcześniej przed ósmą, czasem przed dziesiątą. Wracam o najpóźniej o 15, często kończę wcześniej.

Ty żyjesz dzięki ludziom, ja umieram, w przenośni oczywiście. Mam swoich przyjaciół i nie potrzebuję kolegów. Nienawidzę tego i się boję. Całe szczęście, że już piątek. Jutro i pojutrze się do Łodzi wybieram na koncerty, a za tydzień do przyjaciółki na nowe mieszkanie jadę. Rówieśnicy mnie strasznie irytują.
Ale nie nie zamiast kawy bo byś wyskoczyła od tej kofeiny(jadłem tą princesse i wole jednak orzechowe batony z orzechów bo nie zamulają tak, bakalland 5 orzechów spróbuj jak nie jadłaś) a co do ludzi to w starej szkole miałem identico jak Ty a tutaj nowi fajnie jest. Nie powinnaś sie izolować w jednych kręgach ale jeśli tak źle to spróbuj indywidualne nauczanie jak mówiłaś żeby nie daj Boże nawrót nie nastąpił.

Edytowane przez fikifiki
Czas edycji: 2015-09-04 o 15:22
fikifiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-04, 16:07   #2840
linnek199
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 353
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez fikifiki Pokaż wiadomość
Ale nie nie zamiast kawy bo byś wyskoczyła od tej kofeiny(jadłem tą princesse i wole jednak orzechowe batony z orzechów bo nie zamulają tak, bakalland 5 orzechów spróbuj jak nie jadłaś) a co do ludzi to w starej szkole miałem identico jak Ty a tutaj nowi fajnie jest. Nie powinnaś sie izolować w jednych kręgach ale jeśli tak źle to spróbuj indywidualne nauczanie jak mówiłaś żeby nie daj Boże nawrót nie nastąpił.
Batony z samych orzechów są fujfuj, tzn. te zlepiane syropem/miodem. Ale surowymi nie pogardzę.
Dziś 3 mocne kawy, a i tak na lekcjach spałam... Nie izoluję się, po prostu nie umiem znaleźć z nimi wspólnych tematów. No, ale kończmy offtop, przenieśmy się może na maila jakby coś, ok?
linnek199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 17:11   #2841
fikifiki
Rozeznanie
 
Avatar fikifiki
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 709
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez linnek199 Pokaż wiadomość
Batony z samych orzechów są fujfuj, tzn. te zlepiane syropem/miodem. Ale surowymi nie pogardzę.
Dziś 3 mocne kawy, a i tak na lekcjach spałam... Nie izoluję się, po prostu nie umiem znaleźć z nimi wspólnych tematów. No, ale kończmy offtop, przenieśmy się może na maila jakby coś, ok?

Macie automaty w szkole? U nas 2 i narazie jeszcze obsługa z zewnątrz sobie o nich nie przypomniała a blisko nie ma maca ani BP by wyskoczyć na przerwie, jedynie biedronka xD
fikifiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 22:48   #2842
TelAviv
Zadomowienie
 
Avatar TelAviv
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 207
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Moje U? czy raczej N jak Normalizacja nawyków żywieniowych

I: 2 domowe bułki (z mąki pełnoziarnistej z nasionami słonecznika i siemieniem lnianym) - 2 kromki z serkiem philadelphia light, 2 kromki z serkiem Twój smak i dżemem truskawkowym
2 kubki kawy z mlekiem
II: twaróg wiejski z cukrem i cynamonem
III: 8 małych kulek falafela, hummus, pita, sałatka z kiszonej kapusty
IV: 2 tosty francuskie z bananem, cukrem i cynamonem
kubek kakao
V: 1/2 croissanta z czekoladą, 1/2 croissanta zwykłego, 2 kieliszki wina białego

Staram się jeść normalnie to, na co mam ochotę, problemem jest to że rzadko kiedy czuję głód, a często, jak np teraz po tym dniu czuję się nieprzyjemnie pełna
TelAviv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 05:20   #2843
fikifiki
Rozeznanie
 
Avatar fikifiki
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 709
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez TelAviv Pokaż wiadomość
Moje U? czy raczej N jak Normalizacja nawyków żywieniowych

I: 2 domowe bułki (z mąki pełnoziarnistej z nasionami słonecznika i siemieniem lnianym) - 2 kromki z serkiem philadelphia light, 2 kromki z serkiem Twój smak i dżemem truskawkowym
2 kubki kawy z mlekiem Pysznie
II: twaróg wiejski z cukrem i cynamonem Przyzwoita chociaż porcja tego twarogu? Ja bym coś dodał, płatki lub herbatniki wkruszył by chrupało się przyjemnie albo ulubione ciacha
III: 8 małych kulek falafela, hummus, pita, sałatka z kiszonej kapusty Wygląda na porządny smaczny obiad(nwm jak hummus smakuje i ufam że pyszny
IV: 2 tosty francuskie z bananem, cukrem i cynamonem
kubek kakao 2 podwójne? Tak czy siak muszę to wypróbować bo brzmi smacznie
V: 1/2 croissanta z czekoladą, 1/2 croissanta zwykłego, 2 kieliszki wina białego Jeśli croissant dobrze zrobiony co do wielkości to smacznie tyle że ja nie przepadam za słodkimi kolacjami

Staram się jeść normalnie to, na co mam ochotę, problemem jest to że rzadko kiedy czuję głód, a często, jak np teraz po tym dniu czuję się nieprzyjemnie pełna
Też mam że często pełen się czuje na wieczór, ale jadłospis młógłby być wzorem Więcej takich
fikifiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 10:57   #2844
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

fikifiki wydaje mi się, że jako osoba, która sama ma problemy z jadłospisami i nie wyszła z ED nie jesteś wiarygodną osobą do oceniania jadłospisów innych
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 11:21   #2845
linnek199
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 353
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
fikifiki wydaje mi się, że jako osoba, która sama ma problemy z jadłospisami i nie wyszła z ED nie jesteś wiarygodną osobą do oceniania jadłospisów innych
Chciałam napisać to samo po pytaniu o ilość łyżek płatków w moim śniadaniu... Sama mam trochę gorszy okres, więc nie oceniam innych i to chyba jest okej.
Ale dziś już na szczęście mi przechodzi.
linnek199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 12:26   #2846
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez linnek199 Pokaż wiadomość
Ale dziś już na szczęście mi przechodzi.
To dobrze
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 19:31   #2847
dezett
Zadomowienie
 
Avatar dezett
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 405
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Czesc
__________________
Cytat:
Napisane przez Poa alpina Pokaż wiadomość
Kolejny dzień jest nowym rozdziałem
poza schemat.
dezett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 06:08   #2848
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Witaj

Opowiadaj co się u Ciebie dzieje
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 08:17   #2849
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
fikifiki wydaje mi się, że jako osoba, która sama ma problemy z jadłospisami i nie wyszła z ED nie jesteś wiarygodną osobą do oceniania jadłospisów innych
Tylko, że tutaj na Wizażu więcej osób, które nadal mają ED udziela rad i często są to dobre rady... więc dlaczego fikifiki nie może ocenić czyjegoś jadłospisu?
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 08:31   #2850
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;5266593 2]Tylko, że tutaj na Wizażu więcej osób, które nadal mają ED udziela rad i często są to dobre rady... więc dlaczego fikifiki nie może ocenić czyjegoś jadłospisu?[/QUOTE]
Nie zabroniłam mu tego tylko napisałam, że jego rady nie są wiarygodne. Chłopak sam do niedawna miał problemy z układaniem swoich jadłospisów i nie wie do końca jak to powinno wyglądać
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-26 00:26:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.