kierowca na obcasach - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-05, 09:45   #31
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: kierowca na obcasach

Ja jak jezdziłam to najlepiej mi się prowadziło(wtedy zima była) w kozakach na obcasie lub grubym słupku
Natomiast raz tylko ubrałam prawdziwe zimowe buciory z grubą podeszwą to myślałam, że wdepnę gaz do ziemi Nie czułam nic a nic jak mocno wciskam pedał
Wczesną wiosną rok temu parę razy prowadziłam w czułenkach na obcasie i też ok było

Ale w płaskich butach nie umiem - balerinki(raz prowadziłam) się nie nadają do tego, tak samo jak japonki Adidasów nie noszę.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 23:32   #32
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: kierowca na obcasach

mi w japonkach przeszkadza tylko cienka kilkumilimetrowa podeszwa niedawno miałam taką przygodę, że klapek tak mi się zgiął, że przez cały cykl świateł na skrzyżowaniu nie mogłam ruszyć bo on blokował mi pedał sprzęgła i nie dałam rady wyjąć na szczęście zaraz sie 'odhaczył' .
Generalnie zalezy od ustawienia pedałów- w ojcowym Berlingo mogę jeździć chyb awe wszystkich butach, ale w TŻ-towym Seiciaku to lepiej na małym obcasiku już, bo mam problemy z utrzymaniem stopy w zgięciu (pod jaknajmniejszym kątem w stosunku do goleni )-po prostu szybko mi sie męczy np w korkach jak trzeba co chwilę sprzęgło podnosić i ruszać
W szpilkach jeszcze nei prowadziłam, bo nich nie posiadam
zdarzyło mi się raz na boso przeparkowywać samochód- masakra nigdy więcej.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 00:53   #33
leleth
Wtajemniczenie
 
Avatar leleth
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 2 148
Dot.: kierowca na obcasach

ja ogolnie od lat jezdze tylko w butach z plaska podeszwa i wlasciwie nigdy nie probowalam jezdzic w szpilkach bo... bardzo lubie jezdzic boso wiec po prostu je sciagam i juz .... ale ja mam automatyczna skrzynie biegow wiec sprawa jest ulatwiona
__________________
O A N
leleth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 19:09   #34
Tweety600
Przyczajenie
 
Avatar Tweety600
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2
Dot.: kierowca na obcasach

Jezeli chodzi o obcasy czy adidasy to nie czuje zadnej róznicy jezdzi mi sie dobrze, ale na koturnie chyba mialabym problem
__________________
Za kazdym razem wsiadając za kierownice pamiętaj że Giganci grają w karty o Twoje życie !
Tweety600 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 10:21   #35
legia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 47
Dot.: kierowca na obcasach

ja ostatnio jechalam na wesele, z 200 m , na obcasach, jak ruszylam z piskiem to sie wszyscy przerazili a mi poprostu noga ze sprzegla za szybko spadla i gazu troszke za duzo dodalam..
no wiec ja jestem za adidasami
legia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 11:09   #36
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: kierowca na obcasach

ja jeżdżę w szpilkach i nie mam z tym żadnych trudności, myślę, że to kwestia wprawy, pierwsze kilka razy z pewnością nastręcza trudności, ale potem jest coraz lepiej.
Dużo gorzej jeździ mi się w klapkach typu japonki.
No, ale zawsze pozostaje jazda na boso W moim mondeo nie lubię na boso, ale w passacie mojego TŻ to całkiem miłe doznanie.
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-08, 11:40   #37
neta-b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 82
Dot.: kierowca na obcasach

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Boże, czyli to ze mną jest coś "nie tak"

Wszystko z Tobą w porządku. Ja mam prawko 12 lat i na poczatku jeździłam głównie maluchem w każdych butach. Kiedy mąż po ślibie kupił mi BMW w którym pedał jest bardzo długi prawie rozbiłam auto jadąc w 8cm szpilkach. Kiedy podniosłam czubek buta nacisnęłam jednocześnie dół pedału szpilką wiec zamiast zwolnić gwałtownie dodałam gazu. Potem już w moim bagażniku zawsze leżały adidaski. Z czasem przyzwyczaiłam się i było ok. Teraz jeżdżę automatem więc nie mam z tym większego problemu. Po wielu latach praktyki nawet nie będziesz zwracać uwagi co masz na nogach.
neta-b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-08, 19:55   #38
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: kierowca na obcasach

Ja to najlepiej i najwygodniej czuję sie w obuwiu sportowym Ale jak jechałam z obcasami to po 5 minutach je ściągłam- bo dziwnie mi się kierowało, i jechałam na boso Fajnie się wtedy jeździ ;P
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 08:22   #39
Calypso*
Raczkowanie
 
Avatar Calypso*
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
GG do Calypso*
Dot.: kierowca na obcasach

Ja prowadzę w każdych butach, często na obcasie. Nigdy nie zmieniam butów przed jazdą, nigdy też nie zdejmuję kurtki, płaszcza, marynarki. Tak jak stoję wsiadam do samochodu i ruszam w drogę Wszystko za sprawą mojej mamy, która zabroniła mi zmienić buty kiedy chciałam to zrobić siadając pierwszy raz za kierownicą. Powiedziała wtedy, że mam się nauczyć jeździć w każdym stroju i każdej sytuacji. Wtedy (prawie 10 lat temu) miałam wielki żal, że mnie dodatkowo stresuje ale dziś myślę, że miała rację a w butach na obcasie można się nauczyć jeździć, to tylko kwestia wprawy
Calypso* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 00:01   #40
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: kierowca na obcasach

ja chodze w szpilach, więc jeżdze też. Wszyscy sie pyaja, jak moge w takim czyms prowadzić. Złej baletnicy nawet rabek u spódnicy przeszkadza Opieram sobie obcas przed jakims pedalem i robi mi sie taka fajna dźwignia, nie musze miec nogi w górze.
Raz prowadziłam w jakis klapkach. Wpakował mi się pod sprzęgło. Masssakra!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 03:50   #41
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: kierowca na obcasach

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
i robi mi sie taka fajna dźwignia, nie musze miec nogi w górze.
Fotel trzeba tak podsuwac ,zeby wlasnie pieta opierala sie o wycieraczke jak wciskamy pedal nawet jak jedziemy w plaskim obuwiu
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-16, 07:24   #42
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: kierowca na obcasach

Ja równiez nie zmieniam butków, gdy wsiadam do auta. Jeżdzę na 9 cm obcasie z wielkim czubek i wszystko dotąd było ok. Jednak pewnego dnia pozyczyłam autko, któro miało wycieraczki w takie gęste gumowe kwadraciki no i obcas się tam zablokował. Na światłach jedną nogą wciskałam hamulec, drugi but blokował gaz, a ja gimnastykowałam się pod kierownicą z odblokowaniem pedału
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 23:35   #43
nnpdl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: kierowca na obcasach

Ja natomiast w przeciwieństwie do większości "kierowniczek" uwielbiam prowadzić we wszelkiego rodzaju klapeczkach. Moje stopy czują się wtedy naprawdę komfortowo i mogą swobodnie oddychać, szczególnie w dłuższych trasach. Szczególnie uwielbiam ... drewniaczki!! , zwłaszcza sandałki Dr Scholla. Wiem, że powiecie że trudno wyczuć pedały, ale mnie to absolutnie nie przeszkadza i radzę sobie w nich świetnie. No i są takie wygodne... Ogólnie klapki do prowadzenia są świetne i to chyba przesada że się zsuwają, albo podwijają pod wycieraczkę. Ja nie mam z tym żadnych problemów, nawet w klapkach basenowych. A co Wy o tym sądzicie?
nnpdl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 18:15   #44
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: kierowca na obcasach

Cytat:
Napisane przez Kattie7 Pokaż wiadomość
nie mam problemu z jazdą w jakimkolwiek obuwiu, dla mnie bez znaczenia czy to są 10 cm obcasy, koturny czy klapki, w każdym obuwiu jeżdzi mi się dobrze i bezproblemowo (nawet w gumowcach )
Ja uwielbiam chodzić na obcasach, więc i w takich butach bardzo lubie prowadzić. Tylko obcasy się bardzo niszczą, więc staram się nie prowadzić w moich ulubionych butach
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.