Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-09, 20:39   #1501
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez paradise_city Pokaż wiadomość
Hej, biorę tabletki anty już 5 rok i pierwszy raz mi się zdażyła taka sytuacja.. ;/ otóż wczoraj (wtorek o 22) powinnam wziąć pierwszą tabletkę.. którą wzięłam dzisiaj jakieś 5 minut temu (środa ok 11.45) ... jak wielkie jest ryzyko ciąży? Kochałam się z partnerem w czasie przerwy. A opóźnienie to jakieś 13h.... BARDZO proszę o opdowiedź..
Raczej marne szanse na ciążę gdy stosujesz tak dlugo tabletki...
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 19:37   #1502
yellowstone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 14
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży w moim przypadku?


Współżyjemy z chłopakiem zabezpieczając się prezerwatywą, czasami zdarzają nam się krótkie ,,pieszczoty’’ bez prezerwatywy. Sytuacja wygląda tak: okres dostałam 22.08, 2 dni przed spodziewanym terminem trwał on tylko 2 dni, gdzie zawsze trwa przynajmniej 5-6 dni. 23.08 miałam okropne mdłości, ból brzucha jak to na okres, nabrzmiałe piersi. I tak od tych trzech tygodni mdłości występują codziennie, ale już nie tak intensywnie jak 23.08. Dołączyły także takie objawy, jak zmęczenie, senność, rozdrażnienie, płaczliwość, ból głowy, apetyt na kwaśne jedzenie. Piersi nie są jakieś nabrzmiałe, tylko czasami tak jakby gorące. Od wczoraj doszła do tego podwyższona temperatura. I tutaj znajduje się haczyk, ponieważ zrobiłam już 4 testy ciążowe, co kilka dni i wszystkie wyszły negatywnie. Powiedzcie mi czy jest jakaś nadzieja na ciąże czy tylko się niepotrzebnie nakręcam? Mieszkam w Niemczech więc nie mam opcji zrobienia bety w laboratorium, musiałabym się umówić na wizytę do ginekologa, ale co ja mu powiem, że mam podejrzenia co do ciąży pomimo prezerwatywy, okresu i negatywnych testów?


Z góry dziękuję za odpowiedź i wyrozumiałość
__________________
Słuchaj po prostu głosu swego serca. Ono wie wszystko.
yellowstone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 21:39   #1503
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

nie ma. Przecież wytrysk jest w gumce.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-11, 07:14   #1504
nieznanaala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2
Exclamation Czy to ciąża?

Cześć
Pisze tu z taką sprawa, a mianowicie, z obawą, że jestem w ciąży. Nie wiem czy pisze na dobrej stronie w dobrym temacie, jestem tu nowa
Jakoś tydzień temu pierwszy raz uprawiała seks z chłopakiem. To jeszcze na świeżym powietrzu, byliśmy pod namiotami.
Kochaliśmy się z zabezpieczeniem, które nie pękło, nawet jak dochodził to wyszedł ze mnie mimo tego że mieliśmy gumkę.
Jedna rzecz jest taka, przy zakładaniu prezerwatywy przez mojego chłopaka, chciał on ją przez przypadek założyć na tą stronę która powinna być zewnętrzna, poprostu 'nałożył' ja na drugą stronę. Odrazu się opamiętał i założył ją poprawnie, czyli ta strona która wchodziła... do mnie to ta strona która dotknęła pobudzonego czlonka mojego chłopaka. Słyszałam o żywotności plemników na świeżym powietrzu, podobno umierają odrazu?
Potem przez następne kilka dni krwawiłam ale to prawdopodobnie przez to ze błona została przerwana.
Teraz ciągle się boje, że jestem w ciazy. Wiem ze kiedyś na to przyjdzie czas ale jeszcze nie teraz. Przez pierwsze kilka dni ciągle czytałam jakieś artykuły o objawach po kilku dniach po stosunku, ciągle znajdowałam w sobie objawy w ciąży ale teraz każdy ma jakieś wytłumaczenie -metaliczny posmak w ustach (długo nie piłam i nie jadlam), brak apetytu (mialam skurczony żołądek przez to ze się naczytalam tych objawów) ciągle się stresuje ze to ciąża, przez to mam uczucie stresu w brzuchu jak przed egzaminem.
Wspomnę ze te dni kiedy to robiliśmy to były dni nieplodne najprawdopodobniej.
Chłopak mówi ze tu jest w 100% pewien ze nie będę w ciazy.
Ja nie wiem. Naprawę nie wiem. Wmawialam sobie nudności ale to przez to ze nie jadlam, potem napisałam do lekarza i napisał ze nie zaistnialo ryzyko ciąży to zaczęłam normalnie jeść i wszystko jest prawie dobrze, poprostu zrobilo mi sie lepiej. Czekam na ten dziesiąty dzień kiedy będę mogła zrobić test.
Pomożecie?

Edytowane przez nieznanaala
Czas edycji: 2015-09-11 o 07:36
nieznanaala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-11, 07:42   #1505
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy to ciąża?

Cytat:
Napisane przez nieznanaala Pokaż wiadomość
Cześć
Pisze tu z taką sprawa, a mianowicie, z obawą, że jestem w ciąży. Nie wiem czy pisze na dobrej stronie w dobrym temacie, jestem tu nowa
Jakoś tydzień temu pierwszy raz uprawiała seks z chłopakiem. To jeszcze na świeżym powietrzu, byliśmy pod namiotami.
Kochaliśmy się z zabezpieczeniem, które nie pękło, nawet jak dochodził to wyszedł ze mnie mimo tego że mieliśmy gumkę.
Jedna rzecz jest taka, przy zakładaniu prezerwatywy przez mojego chłopaka, chciał on ją przez przypadek założyć na tą stronę która powinna być zewnętrzna, poprostu 'nałożył' ja na drugą stronę. Odrazu się opamiętał i założył ją poprawnie, czyli ta strona która wchodziła... do mnie to ta strona która dotknęła pobudzonego czlonka mojego chłopaka. Słyszałam o żywotności plemników na świeżym powietrzu, podobno umierają odrazu?
Potem przez następne kilka dni krwawiłam ale to prawdopodobnie przez to ze błona została przerwana.
Teraz ciągle się boje, że jestem w ciazy. Wiem ze kiedyś na to przyjdzie czas ale jeszcze nie teraz. Przez pierwsze kilka dni ciągle czytałam jakieś artykuły o objawach po kilku dniach po stosunku, ciągle znajdowałam w sobie objawy w ciąży ale teraz każdy ma jakieś wytłumaczenie -metaliczny posmak w ustach (długo nie piłam i nie jadlam), brak apetytu (mialam skurczony żołądek przez to ze się naczytalam tych objawów) ciągle się stresuje ze to ciąża, przez to mam uczucie stresu w brzuchu jak przed egzaminem.
Wspomnę ze te dni kiedy to robiliśmy to były dni nieplodne najprawdopodobniej.
Chłopak mówi ze tu jest w 100% pewien ze nie będę w ciazy.
Ja nie wiem. Naprawę nie wiem. Wmawialam sobie nudności ale to przez to ze nie jadlam, potem napisałam do lekarza i napisał ze nie zaistnialo ryzyko ciąży to zaczęłam normalnie jeść i wszystko jest prawie dobrze, poprostu zrobilo mi sie lepiej. Czekam na ten dziesiąty dzień kiedy będę mogła zrobić test.
Pomożecie?

Tak szybko nie ma opcji żebyś miała objawy ciąży nawet gdybyś w niej była, co jest bardzo wątpliwe. Szansę są tak małe że raczej bliskie zeru. Żeby tak zajść w ciążę, twój partner musiałby przyłożyć gumke do penisa wysmarowanego sperma i wlozyc ja w ciebie, a tak nie było.

Zrelaksuj się, nie jesteś w ciąży.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-11, 11:59   #1506
margarynka76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 33
Dot.: Czy to ciąża?

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Tak szybko nie ma opcji żebyś miała objawy ciąży nawet gdybyś w niej była, co jest bardzo wątpliwe. Szansę są tak małe że raczej bliskie zeru. Żeby tak zajść w ciążę, twój partner musiałby przyłożyć gumke do penisa wysmarowanego sperma i wlozyc ja w ciebie, a tak nie było.

Zrelaksuj się, nie jesteś w ciąży.
zgadzam się z toba to wartpliwe żeby była w ciazy, sama jestem matka 3 letniego synka. żeby do zapłodnienia doszło to członek musiałby być ze spermy. a tym bardziej jak mówi ze wychodził z niej nawet jak dochodził w prezerwatywie.

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka
margarynka76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 16:21   #1507
Ninti88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 196
A co jeśli jestem w ciąży?

Od około roku biorę tabletki Daylette, niestety około 3 tyg temu zapomniałam wziąć 2 tabletki. Dobrze się czułam aż do teraz, od około tygodnia mam plamienie. Nie jest to plamienie z odstawienia, bo akurat w tym miesiącu nie robię przerwy ze względu na wyregulowanie okresu na ślub ( po prostu nie chcę go dostać tego dnia). Tydzień temu robiłam test ciążowy kasetkowy- ujemny ( jednak z popołudniowego moczu, po niewielkim przestoju w pęcherzu). Czuję, że powiększyły mi się piersi. Myślę, że mogą być 3 opcje:
- organizm przyzwyczaił się do przerwy i wymusza ją teraz sam
- plamienie nastąpiło dopiero teraz po zapomnianych tabletkach
- jestem w ciąży? (chociaż współżycie nie było do końca)
Proszę o poradę.Dzwoniłam do gina, kazał brać wapno i poczekać... mam nadzieję, że ciąża jest mało prawdopodobna, bo cały czas biorę tabletki...
Ninti88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-13, 16:23   #1508
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: A co jeśli jestem w ciąży?

1. Jest watek zbiorczy.
2. Nie zrobilas przerwy, plamienie jest prawdopodobnie od tego.
3. Nie ma za co.
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 11:37   #1509
Moniczkaaaa123
Raczkowanie
 
Avatar Moniczkaaaa123
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 86
Czy jestem w ciąży? Pomoc w interpretowaniu testu :(

Witam !

Biorę tabletki od prawie 2 lat, miesiac temu zachorowalam na angine i zaczelam brac antybiotyk przez tydzien w pierwszy dzien przerwy w braniu tabletek antykoncepcyjnych, wiec nie było dnia abym wzieła antybiotyk i tabletke anty jednoczesnie. Nie wiem czy to miałoby jakies znaczenie w osłabieniu antykoncepcji jak tabletki juz sie wszystkie dawno wchłoneły?NA ulotce jest tylko wspomniane co robic w razie brania antybiotyku i tabletek anty jednoczesnie. Po ostatnim dniu brania antybiotyku zaczełam nową paczke, i po 3 dniach odbył sie stosunek z wydzielonym prejakulatem.

Dzisiaj ma być pierwszy dzien okresu, i rowniez jest brak bólu brzucha jaki mam zawsze dzien , dwa przed okresem, wiec postanowiłam zrobić test, i trochę mnie zadziwił. Zrobiłam 3 testy, pierwszy wyszedł no, "nie wiadomo co" a pozostałe dwa po które poleciał mój luby były 100% negatywne. Na tym pierwszym (pre-test) widać było minimalną linię, ktorej prawie nie bylo widac a na zdjeciu chyba w ogole nie jest widoczna, przeszlo mi przez glowe ze ten test po prostu trochę "przeswituje" przez co taki efekt , widac było tą linię jak sie przekrzywiło test pod kątem. Dodaje zdjęcia .

Uwaga ! Zdjecie testu pierwszego po 30 minutach dodałam tylko dlatego aby było widoczne miejsce tej bladej kreski która na "po 30 minutach" jest o wiele wiele bardziej widoczna.( wiem ze po 30 minutach testy mogą zmienić się na fałszywie pozytywne)

Czy to mi się już coś myli ? Czy faktycznie jest pozytywny?

ps. jakies 2 tygodnie temu zauwazylam ze na moich nogach pojawiły się żylaki, małe pajączki, czy to moze być znak ze tabletki anty były źle dobrane i stąd ten "blady pozytywny" wynik ??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bd4000f21a4ac5de241eb7399b715821f4a456d5051bd6aaff8995ccc8948a16.jpg (84,9 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 287f81140b4687d1d3ab3b74f5239dbf1192ae18b3a814b023e10249989ab4bc.jpg (89,4 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po 30 minutach.jpg (99,6 KB, 123 załadowań)
Moniczkaaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 11:56   #1510
Paszczurek666
Zakorzenienie
 
Avatar Paszczurek666
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 4 262
Dot.: Czy jestem w ciąży? Pomoc w interpretowaniu testu :(

Nie wydaje mi się, żeby to był pozytywny test. Zazwyczaj widać taką kreseczkę bledziutką, ale to jest raczej spowodowane tym, że na pasku jest jakiś pigment (czy coś tam, nie mam pojęcia w zasadzie co jest na tych testach). Jeśli masz wątpliwości, powtórz za tydzień. Ale szczerze wątpię, żeby coś się zmieniło.
__________________
Nie wydaję pieniędzy na głupoty (tysięczna para butów NIE JEST głupotą)
Miłośniczka butów wszelakich

Podskakuję z Mel B.
Joga

Jem czekoladę aż uszy mi się trzęsą.
----------------------------
Używasz poprawnie?
'Szlak prowadzi na wschód.'
'Szlag mnie trafia.'
Paszczurek666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 12:04   #1511
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Czy jestem w ciąży? Pomoc w interpretowaniu testu :(

Na tym trzecim zdjęciu coś widzę, ale nie jestem pewna. Nie lepiej za kasę na te testy zrobić badanie beta HCG? Ono da Ci 100% odpowiedź na pytanie.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-14, 12:08   #1512
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Czy jestem w ciąży? Pomoc w interpretowaniu testu :(

Zrob drugi... ale wg mnie negatywny
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 12:48   #1513
HealthOne
Zadomowienie
 
Avatar HealthOne
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 165
Dot.: Czy jestem w ciąży? Pomoc w interpretowaniu testu :(

kilka razy robiłam testy, zawsze były negatywne i wychodziły takie jak twoje- z bledziusieńką kreseczką, takim cieniem jej.
Moim zdaniem nie jesteś w ciąży, no ale- idź na test z krwi i będzie jasność.
__________________
''Bóg ustanowił granice ludzkiej mądrości, nie zakreślił jedynie granic jej głupocie - a to nie jest uczciwe'' - Konrad Adenauer
HealthOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 12:53   #1514
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: Czy jestem w ciąży? Pomoc w interpretowaniu testu :(

Moja oba pozytywne testy wychodziły na początku tak jak u Ciebie, bo nie mogłam wytrzymać i robiłam za wcześnie.

Dla pewności zrób test beta hcg, albo powtórz test za 2 dni
__________________
Czekamy...


gabisun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 20:56   #1515
Lanari
Zadomowienie
 
Avatar Lanari
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 146
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Ja zrobiłam 3 testy (każdy innej firmy) i na wszystkich ta druga kreseczka była bardzo bladziutka i słabo widoczna. Zrobiłam bete i okazało się, że jestem w ciąży.
Słaba druga kreska może oznaczać wczesną ciąze, chociaz niekoniecznie.
Również radze zrobić test z krwi.
Lanari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 14:02   #1516
aga23450
annan9208
 
Avatar aga23450
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Do usuniecia

Edytowane przez aga23450
Czas edycji: 2015-11-13 o 12:37 Powód: post do usuniecia
aga23450 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 14:31   #1517
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez aga23450 Pokaż wiadomość
Cześć, ostatnio strasznie panikuję czy mogę być w ciąży przez incydent, który miał miejsce 3 lipca. Mimo że tak naprawdę na chłopski rozum nie mogę być w ciąży:

Moje cykle od stycznia wyglądają tak:
29 dni - styczeń
31 - luty
36 dni - marzec
31 dni - kwiecień
28 dni - maj

27 czerwca dostałam okres, trwał 6 dni i był obfity, jak zawsze.

Tego 3 lipca doszło do ocierania się z moim chłopakiem narządów płciowych o siebie. Ocieranie nie trwało długo, może z minutę.Chłopak mówi, że nie było wtedy nawet preejakulatu, bo on czuje kiedy mu się on wydziela, a wytrysk był poza narządami płciowymi, bo dokończyliśmy ręcznie. Jego penis był czysty ( w sensie, że przed tym incydentem nie miał wytrysku, żeby jakieś pozostałości spermy mogły na nim zostać i przenieść się na moje wargi sromowe).

Seksu nie uprawialiśmy nigdy.

19 lipca dostałam okresu, trwał 4 dni i nie był zbyt obfity. Możliwe, że okres dostałam tak szybko przez silny stres (śmiertelny wypadek bliskiej osoby z rodziny). Następny okres dostałam 5 sierpnia i też nie był taki, jak się należy - był średnio obfity, trwał 4-5 dni (nie pamiętam).

Pamiętam, że między tymi dwoma okresami jednego dnia pod wieczór miałam śluz przezroczysty podbarwiony krwią, ale ta krew pojawiła się tylko jednorazowo.

Po 3 lipca nie było już takiego rodzaju pieszczot z ocieraniem.

4 września miałam już normalny, obfity okres, który trwał 5 dni (ale nie 6 jak zawsze).

I teraz najgorsze jest to, że przez ponad dwa miesiące sobie wmawiam że jestem w ciąży. Wypróżniam się codziennie, ale mój stolec jest twardy i muszę włożyć trochę wysiłku żeby się wypróżnić. Wmówiłam sobie, że to zaparcia ciążowe. Nie biegam też często do toalety, żeby oddać mocz. Nie wymiotuję, piersi się nie zmieniły, schudłam 2,5 kg (możliwe że ze stresu, bo nie jem ostatnio zbyt dużo), podbrzusze mi się powiększyło, bo wystaje za pępek, a nigdy tak nie miałam. Na dodatek od 3 dni mam tak jakby zawroty głowy, ale też nie jestem pewna czy to nie przez to, że jem mało.

Czytałam już tyle stron na temat, czy mogę być w ciąży i dostaję paranoi. Przecież na chłopski rozum od takiego ocierania w ciążę się nie zachodzi, tym bardziej, że do tego ocierania doszło dzień po zakończonym okresie i chłopak nie miał preejakulatu.

Pomóżcie mi, bo strasznie wariuję.
Jak masz takie schizy po pieszczotach to co będzie gdy seks zaczniesz uprawiać?

Dla swojego zdrowia psychicznego idź do ginekologa lub zrób betę z krwi.

P.S. Nie jesteś w ciąży
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 22:41   #1518
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez aga23450 Pokaż wiadomość
Cześć, ostatnio strasznie panikuję czy mogę być w ciąży przez incydent, który miał miejsce 3 lipca. Mimo że tak naprawdę na chłopski rozum nie mogę być w ciąży:

Moje cykle od stycznia wyglądają tak:
29 dni - styczeń
31 - luty
36 dni - marzec
31 dni - kwiecień
28 dni - maj

27 czerwca dostałam okres, trwał 6 dni i był obfity, jak zawsze.

Tego 3 lipca doszło do ocierania się z moim chłopakiem narządów płciowych o siebie. Ocieranie nie trwało długo, może z minutę.Chłopak mówi, że nie było wtedy nawet preejakulatu, bo on czuje kiedy mu się on wydziela, a wytrysk był poza narządami płciowymi, bo dokończyliśmy ręcznie. Jego penis był czysty ( w sensie, że przed tym incydentem nie miał wytrysku, żeby jakieś pozostałości spermy mogły na nim zostać i przenieść się na moje wargi sromowe).

Seksu nie uprawialiśmy nigdy.

19 lipca dostałam okresu, trwał 4 dni i nie był zbyt obfity. Możliwe, że okres dostałam tak szybko przez silny stres (śmiertelny wypadek bliskiej osoby z rodziny). Następny okres dostałam 5 sierpnia i też nie był taki, jak się należy - był średnio obfity, trwał 4-5 dni (nie pamiętam).

Pamiętam, że między tymi dwoma okresami jednego dnia pod wieczór miałam śluz przezroczysty podbarwiony krwią, ale ta krew pojawiła się tylko jednorazowo.

Po 3 lipca nie było już takiego rodzaju pieszczot z ocieraniem.

4 września miałam już normalny, obfity okres, który trwał 5 dni (ale nie 6 jak zawsze).

I teraz najgorsze jest to, że przez ponad dwa miesiące sobie wmawiam że jestem w ciąży. Wypróżniam się codziennie, ale mój stolec jest twardy i muszę włożyć trochę wysiłku żeby się wypróżnić. Wmówiłam sobie, że to zaparcia ciążowe. Nie biegam też często do toalety, żeby oddać mocz. Nie wymiotuję, piersi się nie zmieniły, schudłam 2,5 kg (możliwe że ze stresu, bo nie jem ostatnio zbyt dużo), podbrzusze mi się powiększyło, bo wystaje za pępek, a nigdy tak nie miałam. Na dodatek od 3 dni mam tak jakby zawroty głowy, ale też nie jestem pewna czy to nie przez to, że jem mało.

Czytałam już tyle stron na temat, czy mogę być w ciąży i dostaję paranoi. Przecież na chłopski rozum od takiego ocierania w ciążę się nie zachodzi, tym bardziej, że do tego ocierania doszło dzień po zakończonym okresie i chłopak nie miał preejakulatu.

Pomóżcie mi, bo strasznie wariuję.
Panikujesz. I to bardzo.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 10:10   #1519
zakasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 17
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Hej dziewczyny

Zastanawiam się czy powinnam brać tabletkę po?

Wczoraj wieczorem uprawiałam seks z chłopakiem i zsunęła nam się prezerwatywa. Została w mojej pochwie, ale wystawała na tyle, że mój chłopak wyjął ją od razu (z 1-2 cm). Akurat byliśmy w pozycji ja na nim (tzn musiała spaść w chwili jak schodziłam), więc byłam pionowo, tak samo jak prezerwatywa zresztą. To zabrzmiało trochę dziwnie, ale próbuję dojść do tego czy miało prawo się coś stamtąd wydostać i dotrzeć do mojej pochwy.

A teraz formalności: był to mój 6. dzień cyklu (ostatni dzień okresu, tj. lekkie, już znikome brązowe plamienie) przy cyklach długości 29-31. Oprócz prezerwatywy używałam też globulki dopochwowej Patentex Oval. Mój chłopak nie doszedł, jednak wiadomo, że w ciągu całego stosunku wydziela się preejakulat.

Jak myślicie? Jaka jest szansa, że mogło do czegoś dojść? Powinnam lecieć po Escapelle?
zakasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-20, 10:20   #1520
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez zakasia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Zastanawiam się czy powinnam brać tabletkę po?

Wczoraj wieczorem uprawiałam seks z chłopakiem i zsunęła nam się prezerwatywa. Została w mojej pochwie, ale wystawała na tyle, że mój chłopak wyjął ją od razu (z 1-2 cm). Akurat byliśmy w pozycji ja na nim (tzn musiała spaść w chwili jak schodziłam), więc byłam pionowo, tak samo jak prezerwatywa zresztą. To zabrzmiało trochę dziwnie, ale próbuję dojść do tego czy miało prawo się coś stamtąd wydostać i dotrzeć do mojej pochwy.

A teraz formalności: był to mój 6. dzień cyklu (ostatni dzień okresu, tj. lekkie, już znikome brązowe plamienie) przy cyklach długości 29-31. Oprócz prezerwatywy używałam też globulki dopochwowej Patentex Oval. Mój chłopak nie doszedł, jednak wiadomo, że w ciągu całego stosunku wydziela się preejakulat.

Jak myślicie? Jaka jest szansa, że mogło do czegoś dojść? Powinnam lecieć po Escapelle?
Prezerwatywa, globułka, brak wytrysku i Ty chcesz tabletkę po brać?
A na przyszłość niech partner przytrzymuję jak wychodzi.

Najwyraźniej Ci co twierdzili że powinna ona być tylko na receptę mieli trochę racji, że będą łykać po każdym seksie jak cukierki.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 10:27   #1521
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez zakasia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Zastanawiam się czy powinnam brać tabletkę po?

Wczoraj wieczorem uprawiałam seks z chłopakiem i zsunęła nam się prezerwatywa. Została w mojej pochwie, ale wystawała na tyle, że mój chłopak wyjął ją od razu (z 1-2 cm). Akurat byliśmy w pozycji ja na nim (tzn musiała spaść w chwili jak schodziłam), więc byłam pionowo, tak samo jak prezerwatywa zresztą. To zabrzmiało trochę dziwnie, ale próbuję dojść do tego czy miało prawo się coś stamtąd wydostać i dotrzeć do mojej pochwy.

A teraz formalności: był to mój 6. dzień cyklu (ostatni dzień okresu, tj. lekkie, już znikome brązowe plamienie) przy cyklach długości 29-31. Oprócz prezerwatywy używałam też globulki dopochwowej Patentex Oval. Mój chłopak nie doszedł, jednak wiadomo, że w ciągu całego stosunku wydziela się preejakulat.

Jak myślicie? Jaka jest szansa, że mogło do czegoś dojść? Powinnam lecieć po Escapelle?
Oczywiście, że nie powinnaś iść, nie ma powodu.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 15:55   #1522
Patrycja005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cześć.
Z góry przepraszam za tak infantylne pytanie, ale mam dość wybujałam wyobraźnie...
W sobotę uprawiałam ze swoim chłopakiem petting tylko, że zamiast natychmiast umyć ręce, ja głupia poszłam najpierw do toalety zrobić siku... moje pytania brzmią: czy mogłam przez dotknie papieru toaletowego i wytarcie się nim wprowadzić plemniki do swojej pochwy oraz czy gdyby nawet przesunął się ten papier i dotknęła ręką swoich warg sromowych to mogło dojść do zapłodnienia.
Lecieć po Escapelle?
Dodam, że to było 3-4 dni po okresie.
Dziękuję za odpowiedź i proszę o nie wytykanie mi mojej głupoty, której i tak jestem świadoma...
Patrycja005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 16:01   #1523
niewinny roz
czasem troszkę winny
 
Avatar niewinny roz
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 046
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Patrycja005 Pokaż wiadomość
Cześć.
Z góry przepraszam za tak infantylne pytanie, ale mam dość wybujałam wyobraźnie...
W sobotę uprawiałam ze swoim chłopakiem petting tylko, że zamiast natychmiast umyć ręce, ja głupia poszłam najpierw do toalety zrobić siku... moje pytania brzmią: czy mogłam przez dotknie papieru toaletowego i wytarcie się nim wprowadzić plemniki do swojej pochwy oraz czy gdyby nawet przesunął się ten papier i dotknęła ręką swoich warg sromowych to mogło dojść do zapłodnienia.
Lecieć po Escapelle?
Dodam, że to było 3-4 dni po okresie.
Dziękuję za odpowiedź i proszę o nie wytykanie mi mojej głupoty, której i tak jestem świadoma...
Nie, nie jesteś w ciązy. Chyba, że urojonej
__________________
Studentka farmacji
niewinny roz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 16:04   #1524
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Patrycja005 Pokaż wiadomość
Cześć.
Z góry przepraszam za tak infantylne pytanie, ale mam dość wybujałam wyobraźnie...
W sobotę uprawiałam ze swoim chłopakiem petting tylko, że zamiast natychmiast umyć ręce, ja głupia poszłam najpierw do toalety zrobić siku... moje pytania brzmią: czy mogłam przez dotknie papieru toaletowego i wytarcie się nim wprowadzić plemniki do swojej pochwy oraz czy gdyby nawet przesunął się ten papier i dotknęła ręką swoich warg sromowych to mogło dojść do zapłodnienia.
Lecieć po Escapelle?
Dodam, że to było 3-4 dni po okresie.
Dziękuję za odpowiedź i proszę o nie wytykanie mi mojej głupoty, której i tak jestem świadoma...
Jesteś świadoma głupoty, ale czego ona dotyczy? Tego, że zapomniałaś umyć rąk czy tego, że zadajesz takie pytanie? Bo jak dla mnie nieumycie rąk wcale nie było takie głupie, w porównaniu z tym pytaniem...

Nie próbuj nawet iść po tą tabletkę, więcej szkody sobie narobisz zażywając ją niż pożytku. Nie ma szans na ciążę. Nie ma. Null, zero, nic.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 18:51   #1525
Patrycja005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Jesteś świadoma głupoty, ale czego ona dotyczy? Tego, że zapomniałaś umyć rąk czy tego, że zadajesz takie pytanie? Bo jak dla mnie nieumycie rąk wcale nie było takie głupie, w porównaniu z tym pytaniem...

Nie próbuj nawet iść po tą tabletkę, więcej szkody sobie narobisz zażywając ją niż pożytku. Nie ma szans na ciążę. Nie ma. Null, zero, nic.
Nie ma szans na ciążę nawet jeżeli moja ręka 10-15 minut przez wizytą w toalecie była w spermie?
Masz rację zadanie takiego pytania było o wiele głupsze niż nieumycie rąk, ale wolałam je zadać i spać spokojnie...
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź, nie wyobrażasz sobie jak mi ulżyło
Patrycja005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 21:20   #1526
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Patrycja005 Pokaż wiadomość
Nie ma szans na ciążę nawet jeżeli moja ręka 10-15 minut przez wizytą w toalecie była w spermie?
Masz rację zadanie takiego pytania było o wiele głupsze niż nieumycie rąk, ale wolałam je zadać i spać spokojnie...
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź, nie wyobrażasz sobie jak mi ulżyło
Nie ma. Musiałabyś wytrzeć sobie tym papierem wnętrze pochwy, a najlepiej szyjkę macicy, a plemniki dodatkowo musiałyby mieć ochronne kombinezony na sobie, żeby tyle czasu przetrwać w nieprzyjemnym dla nich środowisku
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 23:51   #1527
Patrycja005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Nie ma. Musiałabyś wytrzeć sobie tym papierem wnętrze pochwy, a najlepiej szyjkę macicy, a plemniki dodatkowo musiałyby mieć ochronne kombinezony na sobie, żeby tyle czasu przetrwać w nieprzyjemnym dla nich środowisku
Kochana jesteś Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję Kamień spadł mi z serca
Patrycja005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 11:52   #1528
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Patrycja005 Pokaż wiadomość
Kochana jesteś Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję Kamień spadł mi z serca
Po prostu racjonalnie patrzę na sprawę. Za jakiś czas sama będziesz się śmiać ze swoich wątpliwości
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 20:01   #1529
Patrycja005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Po prostu racjonalnie patrzę na sprawę. Za jakiś czas sama będziesz się śmiać ze swoich wątpliwości
A mam jeszcze dwa ostatnie pytania, przepraszam, że Cię tak męczę
3-4 dni po okresie przy cyklu około 32 dni to najprawdopodobniej dni niepłodne, tak? Ale nawet w dni płodne w takiej sytuacji zajście w ciąże jest niemożliwe czy szanse jednak istnieją?
Patrycja005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 20:03   #1530
niewinny roz
czasem troszkę winny
 
Avatar niewinny roz
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 046
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Patrycja005 Pokaż wiadomość
A mam jeszcze dwa ostatnie pytania, przepraszam, że Cię tak męczę
3-4 dni po okresie przy cyklu około 32 dni to najprawdopodobniej dni niepłodne, tak? Ale nawet w dni płodne w takiej sytuacji zajście w ciąże jest niemożliwe czy szanse jednak istnieją?
Tak to dni niepłodne. Co do drugiego pytania to nie ma możliwości zajścia w ciążę w ten sposób, nawet w dni płodne. Pamiętaj, że do zapłodnienia dochodzi w początkowym odcinku jajowodu, raczej aż tak daleko tych plemników nie przeniosłaś
__________________
Studentka farmacji
niewinny roz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-02 21:57:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.