Nocleg Łódź - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-29, 22:04   #1
Jadzior
Raczkowanie
 
Avatar Jadzior
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 238

Nocleg Łódź


Hej!
Potrzebuje pomocy. Pod koniec października bede w pl w Lodzi i potrzebuje noclegu na jedna gora dwie noce (nie ejstem z okolic Lodzi wiec ciezko mi cos zorganizowac, a w necie widze same drogie nocki). Chciałabym zeby to było cos taniego. Mozecie cos polecic?
Jadzior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 20:53   #2
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Nocleg Łódź

Cytat:
Napisane przez Jadzior Pokaż wiadomość
Hej!
Potrzebuje pomocy. Pod koniec października bede w pl w Lodzi i potrzebuje noclegu na jedna gora dwie noce (nie ejstem z okolic Lodzi wiec ciezko mi cos zorganizowac, a w necie widze same drogie nocki). Chciałabym zeby to było cos taniego. Mozecie cos polecic?
A czego oczekujesz? Tj. jakich cen i jakich warunków (pokój samodzielny czy dzielony, wifi, śniadanie, lokalizacja)?
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 07:57   #3
Jadzior
Raczkowanie
 
Avatar Jadzior
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 238
Dot.: Nocleg Łódź

Po prostu chce tam przespac jedna/dwie noce. Bez sniadania, obiadu czy kolacji.
Co do ceny to mysle, ze 40 zł to max. Pokoj najlepiej jednoosobowy, co do lokalizacji chyba nie mam specjalnych zyczen. Wi fi moze byc, nie mam nic przeciwko :p
Jadzior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 12:37   #4
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Nocleg Łódź

To chyba trochę nie masz obeznania w cenach noclegów w miastach wojewódzkich? W takich cenach to ciężko znaleźć motel pod Sierpcem czy Żurominem, a co dopiero nocleg w pokoju samodzielnym i to dla jednej osoby
Hostele jakie znalazłam pod koniec października są po czterdzieści kilka złotych za nockę. Pokoje oczywiście wieloosobowe. Hostel Molo ma jedynkę za 8 dych. Polecam hostelbookers, choć ceny są takie same jak na rezerwuje.pl, z tego co widzę.
Acha, te ceny są w dzień powszedni, w weekend może być drożej.
Hostel Molo na stronie ma ceny za 69 zł /jedynka i 35 zł/wieloosobowy, więc sprawdź http://www.ahe.lodz.pl/student/noclegi

Edytowane przez 201705250955
Czas edycji: 2012-10-01 o 12:42
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 12:40   #5
Jadzior
Raczkowanie
 
Avatar Jadzior
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 238
Dot.: Nocleg Łódź

kurcze to niedobrze, bo mi zalezy tylko na przespaniu sie w tym pokoju i tyle...
ehh no nic moze cos sie jeszce wykombinuje. Tak czy inaczej dziekuje za pomoc !
Jadzior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 20:14   #6
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 358
Dot.: Nocleg Łódź

Czy ktoś może polecić jakiś hotel lub hostel w okolicach Atlas Areny - albo przynajmniej niezbyt daleko, żeby dla osób, które Łodzi nie znają kompletnie nie było trudno tam dotrzeć?
Jadę w lutym na koncert i potrzebuję pokoju dla dwóch osób [siebie i TŻeta], abyśmy mogli wyspać się po koncercie i nie wracać do Krakowa samochodem w nocy.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 12:22   #7
Kredka03
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 24
Dot.: Nocleg Łódź

jeśli nadal ktos szuka dobrego miejsca do spania kolo atlas areny to szczerze polecam pokoje w Aparts –10 min drogi pieszo do altas areny czy dworca kaliskiego. Rano jeszcze dają śniadanie.Podsyłam stronke jakby ktoś był zainteresowany www.aparts.com.pl
Kredka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-16 13:22:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.