Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-17, 21:39   #4561
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Tak, to pewnie to, że za dużo mi naciapała
Kurde, teraz się zastanawiam, czy tego Sculpta kupić za jakiś czas, mimo tego, że on nie ma opakowania... Bo pewnie Next to skin repromote zrobią za tysiąc lat...
No i jeszcze też nie wiem, jaki tu fajny pędzel do konturowania nabyć, masz jakieś typy?
Ja bez opakowania nie kupię, a całej palety też nie potrzebuję zapełniać Róże/bronzery lubię mieć w pojedynczych opakowaniach.

Typuję 109/127/128, ale to muszę sprawdzić na żywo, czego mi się będzie najwygodniej używało. Jak chcę się na szybko przyciemnić/opalić, to używam najczęściej dużego grubego pędzla z Ecotools (taki sam mam z Sephory, tyle że trochę drapie, a syntetyk z E. jest milutki ). Of kors nie po całości, tylko trochę boki, pod żuchwą i bardzo lekko boki czoła - tak klasycznie.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
P+P miałam 2 opakowania - szybko mi sie zużył, bo go często używałam prawie co dzien
Pryzmy kupie jak mi sie uda dobić interes ze zniżka wieksza
Ja też używam prawie codziennie P+P i jakoś nie chce znikać, ale nie mam pretensji, bo się lubimy
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 22:06   #4562
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
True Match jest obecnie w Superpharm za niecałe 38zł, więc całkiem nieźle Mam też próbkę MJ nr 10 i Givenchy nr 1.
Czekam na relację z obydwu Jutro mam zamiar przejechać się do Sephory, bo nie wytrzymam
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 07:54   #4563
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Nowy MJ jest ...przeboski, padłam z wrazenia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 08:03   #4564
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie
 
Avatar kosmetocholiczka4ever
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bardzo duże miasto
Wiadomości: 1 498
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

wiem właśnie mam go na buzi siedzę w pracy i co chwila wyciągam lusterko i podziwiam efekt wczoraj nałóżyłam full coverage maca i on jest zupełnie inny choć krycie mają podobne.Macowski full coverage daje taki mokry i rozświetlony efekt a MJ jest satynowy.Tyle mogę powiedzieć po noszeniu ich jeden dzień.Dalsze obserwacje opiszę
__________________



kosmetocholiczka4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 08:17   #4565
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Czekam na relację z obydwu Jutro mam zamiar przejechać się do Sephory, bo nie wytrzymam
Dziś mam na twarzy Givenchy i... jest mocno średnio. Kolor mógłby być trochę jaśniejszy, krycia nie stwierdzono - ogólnie meh... To taki krem tonujący raczej
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nowy MJ jest ...przeboski, padłam z wrazenia
A jak kolor? Wystarczająco żółty? No i czy wchodzi w linie mimiczne?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 08:24   #4566
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Corii daj koniecznie znac jaki kolor i jak ten podklad na buzi sie prezentuje, czy duze krycie
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 10:54   #4567
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
A jak kolor? Wystarczająco żółty? No i czy wchodzi w linie mimiczne?
Nie wchodzi, swietnie kryje, po prostu ale mam problem z kolorem. Looknij proszę tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52811257

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Corii daj koniecznie znac jaki kolor i jak ten podklad na buzi sie prezentuje, czy duze krycie
j.w.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-18, 11:41   #4568
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie wchodzi, swietnie kryje, po prostu ale mam problem z kolorem. Looknij proszę tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52811257
Zmykam na tamten wątek
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 16:50   #4569
Izabellina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: IT
Wiadomości: 244
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Jeszcze troche brakuje do konca roku a juz Mac planuje wiosenne chciejstwo, O tym podkladzie przebakiwala dosyc niedawno moja kolezanka ze Stanow ale tak to jest - poki nie zobacze nie uwierze . I oto jest - podklad typu coushion, ma wejsc na wiosne. Z coushion Lancome nie bylam zadowolona,, polecial w swiat. Zobaczymy co na to Mac
p.s. Sorry za brak polskich liter
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg primavera2016.jpg (88,0 KB, 26 załadowań)
Izabellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 17:53   #4570
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Jest już swatche jednego z nowych kolorowych Strobe. Maja byc w ofercie w 2016

__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 18:30   #4571
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jest już swatche jednego z nowych kolorowych Strobe. Maja byc w ofercie w 2016

Faaajny
Przypomina mi Living Luminizer RMS, tylko różowy
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-18, 19:00   #4572
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Może któraś chciałaby pędzel 125se i bronzer Delicates? Puder mało używany, a pędzel kilka razy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1265.jpg (142,4 KB, 23 załadowań)
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 20:18   #4573
Izabellina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: IT
Wiadomości: 244
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Faaajny
Przypomina mi Living Luminizer RMS, tylko różowy
Tu masz reszte odcieni strobe z ich nazwami , ten na foto powyzej to odcien red.
Ale na razie nie wiadomo, ktory odcien wejdzie do produkcji
P.S. - reszta info oczywiscie na http://britishbeautyblogger.com/makeup/mac-next-year/

Edytowane przez Izabellina
Czas edycji: 2015-09-18 o 20:27 Powód: dodanie P.S.
Izabellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 20:23   #4574
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Izabellina Pokaż wiadomość
Tu masz reszte odcieni strobe z ich nazwami , ten na foto powyzej to odcien red.
Ale na razie nie wiadomo, ktory odcien wejdzie do produkcji
Dzięki
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 20:30   #4575
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja bez opakowania nie kupię, a całej palety też nie potrzebuję zapełniać Róże/bronzery lubię mieć w pojedynczych opakowaniach.

Typuję 109/127/128, ale to muszę sprawdzić na żywo, czego mi się będzie najwygodniej używało. Jak chcę się na szybko przyciemnić/opalić, to używam najczęściej dużego grubego pędzla z Ecotools (taki sam mam z Sephory, tyle że trochę drapie, a syntetyk z E. jest milutki ). Of kors nie po całości, tylko trochę boki, pod żuchwą i bardzo lekko boki czoła - tak klasycznie.

Ja też używam prawie codziennie P+P i jakoś nie chce znikać, ale nie mam pretensji, bo się lubimy
Ja właśnie też nie lubię, żeby coś było wkładem, no, chyba że są to cienie np. Macowe, to wtedy wiadomo, że pójdą do paletki, ale taki wkład różu, czy bronzera, to nie wiem, jakbym miała go przechowywać, bo dla jednego czy dwóch wkładów palety na 6 nie kupię... Powiem Ci, że kupiłabym to duo, co ma wyjść, gdyby to był Sculpt i Emphasize, a nie Accentuate. Ale tak to nie kupuję, bo Accentuate nie chcę, więc dla połowy Sculpta nie warto wydać szmalu

Pomyślałam sobie właśnie, że mogłabym nabyć 109 do konturowania, ale wtedy czym to będę rozcierać?
Tak sobie też myślę, że może z Zoevy taki skośny płaski pędzel bym lepiej kupiła, bo jednak nie wiem, jak 109 na dłuższą metę i chyba taki skośny by mi bardziej przypasował
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 17:11   #4576
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 672
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Widziałam w salonie te gratisowe pomadki z szaleństwa zakupów. Jeden blady nudziak, Lustering i Plink (o ile dobrze zapamiętałam
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 18:26   #4577
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Widziałam w salonie te gratisowe pomadki z szaleństwa zakupów. Jeden blady nudziak, Lustering i Plink (o ile dobrze zapamiętałam
A to dobrze, wezmę Lustering

Karen recenzowała już MACnificent Me! Paletka na +, ale lakiery słabe jakościowo Mattenka Personal Pick też wygląda sympatycznie.
Reszta to nie moje kolory.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Ja właśnie też nie lubię, żeby coś było wkładem, no, chyba że są to cienie np. Macowe, to wtedy wiadomo, że pójdą do paletki, ale taki wkład różu, czy bronzera, to nie wiem, jakbym miała go przechowywać, bo dla jednego czy dwóch wkładów palety na 6 nie kupię... Powiem Ci, że kupiłabym to duo, co ma wyjść, gdyby to był Sculpt i Emphasize, a nie Accentuate. Ale tak to nie kupuję, bo Accentuate nie chcę, więc dla połowy Sculpta nie warto wydać szmalu

Pomyślałam sobie właśnie, że mogłabym nabyć 109 do konturowania, ale wtedy czym to będę rozcierać?
Tak sobie też myślę, że może z Zoevy taki skośny płaski pędzel bym lepiej kupiła, bo jednak nie wiem, jak 109 na dłuższą metę i chyba taki skośny by mi bardziej przypasował
Jak wkłady to tylko w formie cieni

109 powinien rozetrzeć wszystko ładnie, przynajmniej tak to sobie wyobrażam Z Zoevy myślę nad 126 i 316 jako odpowiedniku 209.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 19:50   #4578
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
A to dobrze, wezmę Lustering

Karen recenzowała już MACnificent Me! Paletka na +, ale lakiery słabe jakościowo Mattenka Personal Pick też wygląda sympatycznie.
Reszta to nie moje kolory.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------


Jak wkłady to tylko w formie cieni

109 powinien rozetrzeć wszystko ładnie, przynajmniej tak to sobie wyobrażam Z Zoevy myślę nad 126 i 316 jako odpowiedniku 209.
Ja chyba muszę się przejść i jeszcze raz tego 109 użyć, żeby się przekonać, czy mi się podoba jego używanie, czy nie
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 20:27   #4579
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Ja chyba muszę się przejść i jeszcze raz tego 109 użyć, żeby się przekonać, czy mi się podoba jego używanie, czy nie
Ja go jeszcze nie macałam

Są zapowiedzi nowej kolekcji Charlote Olympia - KLIK. Pewnie to nie będzie nic odkrywczego, bo to znów czerwone usta i oczy w brązach, ale opakowania są ciekawe
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-21, 08:35   #4580
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Przypomina mi Living Luminizer RMS, tylko różowy
A mnie sie kojarzą z Illuminatorem Narsa
No zobaczymy co to za cuda, bo Macowe swiecidla jak dotąd lubiłam.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 13:03   #4581
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Widziałam w salonie te gratisowe pomadki z szaleństwa zakupów. Jeden blady nudziak, Lustering i Plink (o ile dobrze zapamiętałam
O, to chyba zdecyduję się na Plink, bo Lustering już mam Jeszcze zobaczymy, co będzie tą trzecią opcją.

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Karen recenzowała już MACnificent Me! Paletka na +, ale lakiery słabe jakościowo Mattenka Personal Pick też wygląda sympatycznie.
Reszta to nie moje kolory.
No to kolejny zakup mi odpada Wychodzi na to, że będę czaiła się tylko na Personal Pick i Fashion Revival (ewentualnie). Na początku wydawało się, że tyyyyle będzie zakupów w tej kolekcji, a tu jednak bankructwa nie przewiduję
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 13:22   #4582
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

również czaję się na Personal Pick a lakiery MACa są jak dla mnie bardzo słabe mam Quick Million - cudny, ale przez wielkość drobin i brokatu bardzo szybko odpryskuje, kombinowałam, żeby może jakiś żel utwardzający położyć na niego bo efekt na paznokciach sczególnie w lecie jest jak milion $$$$ a drugi to Formidable, wspaniały ... ale co z tego jak trwałość również do bani czasem nakładam go na bardzo ciemny lakier i jakoś w ten sposób trzyma się lepiej niż na gołych paznokciach, dla mnie niestety szkoda zachodu, więcej nie kupię lepszą trwałość zaobserwowałam w lakierach Golden Rose za kilka złociszy ...
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 13:23   #4583
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 672
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
O, to chyba zdecyduję się na Plink, bo Lustering już mam Jeszcze zobaczymy, co będzie tą trzecią opcją.
Właśnie próbuję sobie przypomnieć... Na pewno wykończenie Lustre i na pewno był to jakiś nudziak, wyglądem bardziej zbliżony do korektora niż do pomadki
Wydaje mi się też, że bardziej taki matowy był, niż te dwie, ale głowy nie dam. Od razu ją pominęłam, bo nigdy mi z takimi odcieniami nie było po drodze. .
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 13:34   #4584
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Właśnie próbuję sobie przypomnieć... Na pewno wykończenie Lustre i na pewno był to jakiś nudziak, wyglądem bardziej zbliżony do korektora niż do pomadki
Wydaje mi się też, że bardziej taki matowy był, niż te dwie, ale głowy nie dam. Od razu ją pominęłam, bo nigdy mi z takimi odcieniami nie było po drodze. .
A może Pretty Please? To jest Lustre. Dla mnie jest to odcień dość przerażający
No niestety zawsze dają na te darmówki jakieś takie średniawe odcienie. A jak jeden jest normalny - Lustering - to akurat już go mam

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
również czaję się na Personal Pick a lakiery MACa są jak dla mnie bardzo słabe mam Quick Million - cudny, ale przez wielkość drobin i brokatu bardzo szybko odpryskuje, kombinowałam, żeby może jakiś żel utwardzający położyć na niego bo efekt na paznokciach sczególnie w lecie jest jak milion $$$$ a drugi to Formidable, wspaniały ... ale co z tego jak trwałość również do bani czasem nakładam go na bardzo ciemny lakier i jakoś w ten sposób trzyma się lepiej niż na gołych paznokciach, dla mnie niestety szkoda zachodu, więcej nie kupię lepszą trwałość zaobserwowałam w lakierach Golden Rose za kilka złociszy ...
No właśnie to już nie pierwsza tego typu opinia, z którą się spotykam, dlatego chyba dam sobie spokój z lakierem... Wolę jednak przeznaczyć tę kasę na coś innego
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 13:38   #4585
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość

No właśnie to już nie pierwsza tego typu opinia, z którą się spotykam, dlatego chyba dam sobie spokój z lakierem... Wolę jednak przeznaczyć tę kasę na coś innego
otóż to
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 14:22   #4586
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Mi dobrze w trupich nudziakach, to mnie kusi weekendowa promocja

Testuję dziś Waterweight. NC15 mało żółty A tak po nałożeniu to wrażenia na plus, lubię takie lekko wilgotne wykończenie i jak dla mnie, wcale nie kryje tak słabo. Mam tylko obawy co do trwałości, bo ściera się od byle dotknięcia.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 14:26   #4587
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

A tak z innej beczki - dziewczęta, nie ma któraś z Was różu Coygirl, którego nie używa za często i którego w związku z tym chciałaby się pozbyć? Niestety odkryłam ten odcień już po tym, jak został wycofany, a wydaje się być idealny dla mnie...

Edit: oczywiście nie mówię o darowiźnie

Edytowane przez vine
Czas edycji: 2015-09-21 o 14:33
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 14:31   #4588
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Testuję dziś Waterweight. NC15 mało żółty A tak po nałożeniu to wrażenia na plus, lubię takie lekko wilgotne wykończenie i jak dla mnie, wcale nie kryje tak słabo. Mam tylko obawy co do trwałości, bo ściera się od byle dotknięcia.
Tez narzekałam, ze niby mało żółty, ale jak na buzie nałozyłam to przestalam narzekac, bo swietnie sie z nia stapia
Mnie cały dzien wytrzymał, ale ja nie dotykam buzi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 14:42   #4589
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
A tak z innej beczki - dziewczęta, nie ma któraś z Was różu Coygirl, którego nie używa za często i którego w związku z tym chciałaby się pozbyć? Niestety odkryłam ten odcień już po tym, jak został wycofany, a wydaje się być idealny dla mnie...

Edit: oczywiście nie mówię o darowiźnie
Coygirl! Przypomniałaś mi o tym odcieniu Ach, kiedy to było. Pamiętam, że w czasach licealnych jeszcze chciałam go kupić i co? Liceum skończone, studia jedne, drugie, skończone, a różu nie mam i nie będę już mieć, bo wycofany
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tez narzekałam, ze niby mało żółty, ale jak na buzie nałozyłam to przestalam narzekac, bo swietnie sie z nia stapia
Mnie cały dzien wytrzymał, ale ja nie dotykam buzi
Też mam zasadę nie dotykać twarzy Ale przy dmuchaniu nosa, czy gadaniu przez telefon nie trzymał się idealnie. W ogóle on mi bardzo przypomina taniego ulubieńca Healthy Mix serum
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 14:50   #4590
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Coygirl! Przypomniałaś mi o tym odcieniu Ach, kiedy to było. Pamiętam, że w czasach licealnych jeszcze chciałam go kupić i co? Liceum skończone, studia jedne, drugie, skończone, a różu nie mam i nie będę już mieć, bo wycofany
Matko bosko, to on tak dawno został wycofany, że zdążyłaś tyle szkół pokończyć?
Ja myślałam, że jakoś stosunkowo niedawno go wycofali, typu rok temu.

Echh, wciąż mam nadzieję, że wróci jako repromote...
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:08.