pedagogika resocjalizacyjno sadowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-14, 20:16   #1
laura87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kielce/kraków
Wiadomości: 3 474

pedagogika resocjalizacyjno sadowa


hej. dostalam sie na taki kierunek studiow jak w temacie... co o nim sadzicie? jest tu ktos kto to studiuje albo skonczyl?
laura87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 20:19   #2
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: pedagogika resocjalizacyjno sadowa

Bardzo ciekawy kierunek moim zdaniem,sama chciałam iść na resocjalizację dokładnie ale mój los inaczej się potoczył. Myślę, że dałabym radę bo wychowywałam się z trudną młodzieżą, znam wyskoki małolatów od ich strony... trzeba napewno mieć silną psychikę... ale nie wiem czy resocjalizacja to dokładnie to samo co Twój kierunek?
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 20:21   #3
laura87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kielce/kraków
Wiadomości: 3 474
Dot.: pedagogika resocjalizacyjno sadowa

ale nie wiem czy resocjalizacja to dokładnie to samo co Twój kierunek?

tak to jest to samo tylko jeszcze slowo sądowa- praca w sadze moze byc albo np jako mediator
laura87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 20:21   #4
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: pedagogika resocjalizacyjno sadowa

Laura na AŚ idziesz??
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 20:25   #5
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: pedagogika resocjalizacyjno sadowa

Cytat:
Napisane przez laura87 Pokaż wiadomość
ale nie wiem czy resocjalizacja to dokładnie to samo co Twój kierunek?

tak to jest to samo tylko jeszcze slowo sądowa- praca w sadze moze byc albo np jako mediator
To fajnie ja studiuję komunikację społeczną i też mogę być po tym mediatorem ale dokładnie nic jeszcze nie wiadomo bo ten kierunek dopiero raczkuje.
Co do resocjalizacji..pewnie bedziesz miała praktyki z trudną młodzieżą albo w zakładzie karnym, myślę że ważna jest pewność siebie bo jak Ci taki więzień albo małolat rzuci wiązankę wulgaryzmów to trzeba się wykazać opanowaniem i wiedzieć co odpowiedzieć. Niektórzy mówią że resocjalizacja to walka z wiatrakami i że nie da się zresocjalizować ludzi, wychodzą po resocjalizacji jeszcze gorsi. Ale ja wierzę, że tak nie jest, dobry fachowiec powinien potrafić dotrzeć do takich ludzi...oczywiście są wyjątki. Ja niestety nie studiuję tego kierunku ale może inne osoby się wypowiedzą, jestem bardzo ciekawa
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 20:28   #6
laura87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kielce/kraków
Wiadomości: 3 474
Dot.: pedagogika resocjalizacyjno sadowa

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Laura na AŚ idziesz??

ide na wszechnice swietokrzyska z akademia mialamm juz do czynienia i ja bardzo niemilo wspominam a czemu pytasz?studiujesz na AS?
laura87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 20:30   #7
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: pedagogika resocjalizacyjno sadowa

niee ja jestem i po wszechnicy i po akademii.Dlaczego mialas niemile wspomnienia??i tak za 3 lata chyba bedziesz musiala tam pojsc bo wszechnica nie ma chyba jeszcze mgr-skich??
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-14, 20:36   #8
laura87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kielce/kraków
Wiadomości: 3 474
Dot.: pedagogika resocjalizacyjno sadowa

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
niee ja jestem i po wszechnicy i po akademii.Dlaczego mialas niemile wspomnienia??i tak za 3 lata chyba bedziesz musiala tam pojsc bo wszechnica nie ma chyba jeszcze mgr-skich??

WSZECHMICA nie ma magisterskich ale magisterskie likwiduja juz chyba wszedzie- koelzanka idzie na AS na filologie pol dzinnie i nie ma magistra tylko licencjt. ja bylam na akademii w zeszlym roku dzinnie bibliotekarstwo ale zrezygnowalam - nudny nie dla mnie kierunek- zly wybor- niemili byli niektorzy wykladowcy itp jakos mi sie nie podobalo to w takim razie powiedz co studiowaalas na wszechnicy i jak tam jest- dzinie czy zaocznie?fajni ludzie i wykladowcy? zaczynam 1 pazdz
laura87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 20:40   #9
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: pedagogika resocjalizacyjno sadowa

na wszechnicy dziennie a na akademii zaocznie.Mysle ze nie zlikwiduja resocjalizacji bo to bardzo popularny kierunek,specjalnie go stworzono(uzupelniajace na akademii) z uwagi na spore zainteresowanie.Z obydwu uczelni mam b.mile wspomnienia ,mialam bardzo fajny rok i grupe .Kierunek nie taki trudny najgorsze dla mnie byly statystyka i logika ,historia wychowania moglabybyc gdyby nie nieco ostrzy wykladowcy
Moj ex studiowal na dziennych na akademii zarzadzanie i jakos niespecjalnie sie przemeczal ,ani nie wykazywal wiekszych zdolnosci w zadnym kierunku a skonczyl
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 20:43   #10
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: pedagogika resocjalizacyjno sadowa

Myślę, że to bardzo ciekawy kierunek, dla silnych osobowości i ludzi w ogóle silnych psychicznie Bardzo bym chciała coś takiego studiować Ale ja jestem płaczkiem i mimo moich szczerych chęci, pozostała mi komunikacja społeczna (a jestem po fp nauczycielskiej )
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 20:45   #11
laura87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kielce/kraków
Wiadomości: 3 474
Dot.: pedagogika resocjalizacyjno sadowa

bess- czyli skonczylas to co ja zaczynam? jesli tak to powiedz mi czy maz jakas prace? i czy na 1 roku sa praktyki- sami ci wybieraja miejsce praktyk czy na wllasna reke szukasz?
laura87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-14, 20:50   #12
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: pedagogika resocjalizacyjno sadowa

Cytat:
Napisane przez laura87 Pokaż wiadomość
bess- czyli skonczylas to co ja zaczynam? jesli tak to powiedz mi czy maz jakas prace? i czy na 1 roku sa praktyki- sami ci wybieraja miejsce praktyk czy na wllasna reke szukasz?
Praktyki na pierwszym roku? Moja koleżanka miała na pedagogice resocjalizacyjnej, ale czy ja wiem czy to ma sens ja miałam po 2 roku. Myślę, że praca po tym jest Ale jak po każdym humanistycznym kierunku, trzeba mieć dużo szczęścia, by ją znaleźć
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 20:51   #13
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: pedagogika resocjalizacyjno sadowa

w prace w sensie czy pracuje w zawodzie?czy mam prace do odpisaniaNie mam pracy w zawodzie i jakos niejestem zawiedziona.
Praktyki sa ale chyba w polowie 2 albo na 3 roku-za moich czasow na wlasna reke,nie pamietam dokladnie bo mam skleroze a to bylo pare lat temu juz.Mozesz je odbyc w pogotowiu opiekunczym,w sądzie,w izbie dziecka,w areszcie
Ja bylam pare godzin w areszcie i w pogotowiu.1 niefajne,2 w miare ok.No i dostalismy tez od naszego promotora pewne ankiety i musielismy chodzic po ludziach ,tez nam odliczyl pare godzin
Na akademii byl wf z elementami samoobrony -to byly niezle jaja
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 20:57   #14
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: pedagogika resocjalizacyjno sadowa

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
niee ja jestem i po wszechnicy i po akademii.Dlaczego mialas niemile wspomnienia??i tak za 3 lata chyba bedziesz musiala tam pojsc bo wszechnica nie ma chyba jeszcze mgr-skich??
Bess teraz ja mdleje:md leje: hehe Znowu sie spotykamy-ale w innym watku. ja tak samo najpiewr WŚ teraz AŚ uzupelniajaca mgr . Powiem tak: na Wszechnicy-byla rewelacyjna organizacja, plan znalam juz w padzierniku na caly semstr a tu? na AŚ? znam na trzy dni przed-jest to denerwujace bo jesli ma sie 12 przedmiotow w semestrze i zblizajace sie egzaminy (np z 8 przedmiotow wypadaja ostatnie zajecia) to trzeba sie uczyc tych 8 przedmiotow bo nie widomo czy aby przypadkiem nie okaze sie ze na najblizszym zjedzie bedzie egzamin (ostatnie zajecia), czy za nastepne dwa tygdonie ,zamiast porzadnie skoncentrowac sie na tych 2/3 co rzeczywiscie wtedy beda.. Hmmmm-kierunek swietny, mnie sie swietnie studiuje (V rok-Boże jak ten czas leci ). Tylko z praca troszke trudno Ale jak Ty skonczysz to moze sie juz poprawi . jak bedziesz miala jakies pytanie to smialo

Edit:
hahahaha w-f ostatnio w Efekcie Motyla spotkalam nauczyciela w-fu z Akademii) Pana Mirka . Tanczy obok mnie, tanczy i nagle nasze spojrzenia sie zeszly a ja : jak to miło spotkac swojego bylego nauczyciela " a on biedny patrzy sie na mnie , pocalowal mnie w ręke,przytulil i do ucha powiedzial "Nie zrobilem nic zlego prawda?" i odszeeeeeeeeeedł w siną dal. Speszył się biedny
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 20:58   #15
laura87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kielce/kraków
Wiadomości: 3 474
Dot.: pedagogika resocjalizacyjno sadowa

boje sie jak to bedzie nowa szkola nowi ludzie... eh stresuje sie normalnie- ide tam nei znajac nikogo...
laura87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 20:59   #16
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: pedagogika resocjalizacyjno sadowa

no Kycia wlasnie czekalam ,az znajdziesz ten watekJak Ci tam idzie na stazu???

Laura ja tez nikogo nie znalam,ale od razu 1 dnia poznalam swoja najlepsza kolezanke ,z ktora trzymalysmy sie razem.No i nie naleze do sob z latwoscia nawiazujacych kontakty z nowymi ludzmi.Pomysl ,ze prawie wszyscy beda sie tak czuc jak Ty ,to jednoczy i naprawde nie bedzie zle
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 21:01   #17
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: pedagogika resocjalizacyjno sadowa

Cytat:
Napisane przez laura87 Pokaż wiadomość
boje sie jak to bedzie nowa szkola nowi ludzie... eh stresuje sie normalnie- ide tam nei znajac nikogo...
No coś Ty, nie ma się czym martwić! Nowe środowisko to jest powód do radości! Pewne zmiany w życiu są każdemu potrzebne! No i pamiętaj, że robisz to dla siebie i swojego wykształcenia A na pocieszenie Ci powiem, że ja też idę na nowe studia Z tym, że ja się już nie mogę doczekać !

Ps. Tak, studia to zdecydowanie najlepszy okres w życiu Idziesz na dzienne?

Edit.: o bess zapraszamy wszystkie wykształcone (albo i nie ) wizażanki na wątek o napoważniejszym reality świata
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 21:07   #18
laura87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kielce/kraków
Wiadomości: 3 474
jak bedziesz miala jakies pytanie to smialo

dziekuje ci slicznie jak cos bede pytala wogole to mialam isc na wszechnice na filologie ang ale gadalam ze znajomymi ze bardzo ciezko a ja mialam z ang 3 i 4 a tam wykaldy niektore cale po ang wiec wolalam isc na to mam nadzieje ze nie pozaluje. a z AS najgorzej wspominam pania od ang alicja s. mowila ze ma ksywe krwawa merry- baba potwór

tak ide na dzienne

Edytowane przez cheer
Czas edycji: 2007-09-15 o 12:28 Powód: post pod postem
laura87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 21:09   #19
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: pedagogika resocjalizacyjno sadowa

Cytat:
Napisane przez iwciunia Pokaż wiadomość
Edit.: o bess zapraszamy wszystkie wykształcone (albo i nie ) wizażanki na wątek o napoważniejszym reality świata
noo tam dajemy upust swej mądrosci
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-14, 21:12   #20
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: pedagogika resocjalizacyjno sadowa

Cytat:
Napisane przez laura87 Pokaż wiadomość
boje sie jak to bedzie nowa szkola nowi ludzie... eh stresuje sie normalnie- ide tam nei znajac nikogo...
Skarbie! Ja na tych studiach poznalam tylu wspanialych ludzi bez ktorych zycia sobie nie wyobrazam!. Tez nikogo nie znalam. Kilka osob sie znalo , ale reszta wcale i co? i bylismy bardzo zgrana grupa. teraz z niektorymi jestem w grupie na Akademii (rozdzielili nas , ale sie zebralismy do jednej ), reszta nie szła dalej... Mowie Ci! bedzie za***iaszczo
Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
no Kycia wlasnie czekalam ,az znajdziesz ten watekJak Ci tam idzie na stazu???

Laura ja tez nikogo nie znalam,ale od razu 1 dnia poznalam swoja najlepsza kolezanke ,z ktora trzymalysmy sie razem.No i nie naleze do sob z latwoscia nawiazujacych kontakty z nowymi ludzmi.Pomysl ,ze prawie wszyscy beda sie tak czuc jak Ty ,to jednoczy i naprawde nie bedzie zle
Bess nie jestem w koncu na tym stazu;/. Mialam tam pracowac od 13 do 21 , zostalam tam 1 dzien i jak wracalam mialam przygode w autobusie . Pisalam w tamtym watku o tym-"na goraco" ze tak powiem. Stwierdzilam, ze nie ma sensu takie narażanie zycia (musialabym, przemierzac w nocy , sama kawal drogi -takie mam cudowne polaczenie do siebie mimo ze to Kielce)
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 21:13   #21
laura87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kielce/kraków
Wiadomości: 3 474
Dot.: pedagogika resocjalizacyjno sadowa

a jest tam cos takiego jak obowiazkowy basen jak na niektorych?;/
laura87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 21:20   #22
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: pedagogika resocjalizacyjno sadowa

Cytat:
Napisane przez laura87 Pokaż wiadomość
a jest tam cos takiego jak obowiazkowy basen jak na niektorych?;/
ja nie mialam basenu, ani w-fu na Wszechnicy. Wf ze sportami obronnymi dopiero na Akademii.
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 21:20   #23
laura87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kielce/kraków
Wiadomości: 3 474
Dot.: pedagogika resocjalizacyjno sadowa

i jeszcze jedno- plan wam sie podobal? na akademii to mialam nieraz do 18-19 a jak na wszechnicy? jak patrzylam na plan zeszlego roku to nawet sympatycznie do 14stej - 16stej gora
laura87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 22:59   #24
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: pedagogika resocjalizacyjno sadowa

Ja studiuję pedagogikę specjalną resocjalizacyjną i dodatkowo opiekuńczo-wychowawczą.
Miałam już praktyki w Gimnazjum, teraz mam w sądzie- praktyki kuratorskie, miałam szkolenie mediatorskie, a w tym roku czekają mnie praktyki w Zakładzie Karnym.
Studia o takiej specjalizacji na pewno są bardzo ciekawe, interesujące, ale nie łatwe.
Nie każdemu się podoba
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 10:25   #25
kala507
Rozeznanie
 
Avatar kala507
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 659
Dot.: pedagogika resocjalizacyjno sadowa

Ja jestem na drugim roku pedagogiki resocjalizacyjnej, praktyki bedę miała na drugim roku, ale w marcu skonczyłam staż w pogotowiu opiekuńczo-wychowawczym, a od września zostałam tam przyjęta na stanowisko wychowawcy, wiec praca jako taka jest-chodx nie ukrywam że okosów to ja nie zarobieNo ale nie można pracoiwac tylko dla pieniędzy
__________________
A każdy krok zaprowadzi nas, szybciej, wolniej lecz ku sobie...
kala507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 11:08   #26
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: pedagogika resocjalizacyjno sadowa

Witaj
jestem na bardzo podobnym kierunku Są to dewiacje i patologie społeczne. Niezwykle interesujacy kierunek , ale tylko dla ludzi moim zdaniem z mocnynm charakterem, swoim zdaniem i nie bojacych sie wyzwan.
Trzeba tez miec do tego serce, bo jak sie go nie ma , to dzieje sie jak sie dzieje i potem jest co czytac na onet.pl czy ogladac w faktach.

Resocjalizacja to ciezki kawalek chleba. Zaczynajac po niej prace w zawodzie podpisujemy sie jakby pod tym, ze bedziemy sie starac tym ludziom pomoc

Obecnie jestem na praktykach kuratorskich.
Jest wspaniale. Przyjeto mnie cieplo i sredecznie.
Pokazuja mi wszystko. Chodze w teren,przeprowadzam wywiady, dokonujemy dozorow.

Podoba mi sie to strasznie, jest ton ciezki kawal chleba. Szczegolnie ze jako praca nie daje to dochodow zbyt wysokich.
Ale ktore studia humanistyczne daja?

Jest to jednak niesamowita satysfakcja widzac, ze komus mozna pomoc. nooooo
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 11:40   #27
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: pedagogika resocjalizacyjno sadowa

Cytat:
Napisane przez laura87 Pokaż wiadomość
WSZECHMICA nie ma magisterskich ale magisterskie likwiduja juz chyba wszedzie- koelzanka idzie na AS na filologie pol dzinnie i nie ma magistra tylko licencjt.
No nie tak do końca likwidują Po prostu przechodzi się na ten system boloński 3+2, ale to nie znaczy, że nie ma już magisterskich Więc jeśli skończysz licencjat na Wszechmicy, a ona z tego co wiem, nie oferuje magisterskich, to jeśli będziesz chciała oczywiście, będziesz musiała kontynować gdzieś indziej, np. na AŚ
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 11:42   #28
laura87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kielce/kraków
Wiadomości: 3 474
Dot.: pedagogika resocjalizacyjno sadowa

wiem ze najpierw 3 lata- licencjat a potem kontynuacja 2 lata magister a dziewczyny z wszechnicy powiedzcie- ciezkie kolokwia i zaliczenia?
laura87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.