Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-23, 04:26   #2131
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

W Polsce hejt też jest karany tak samo jak mowa nienawiści. Natomiast wbrew temu co by niektóre jutuberki chciały to hejtem nie jest napisanie x przytyla, g gwiazdorzy, d jest mimoza a s jest czitosem.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 06:30   #2132
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez why_so Pokaż wiadomość
Właśnie o to mi chodzi. To już (była) dla mnie kategoria "rasowej" znawczyni, a taka nie poleci Pantene, choć dla mnie ta odżywka super pachnie i wygładza (ale nie oszukujmy się, nie robi dobrze włosom na dłuższa metę). I dlatego się zawiodłam.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Czytam i czytam i nie rozumiem o co Wam chodzi. Skoro Melevis ta odżywka pasuje, to czemu ma mówić, ze jest beznadziejna?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 07:24   #2133
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Czytam i czytam i nie rozumiem o co Wam chodzi. Skoro Melevis ta odżywka pasuje, to czemu ma mówić, ze jest beznadziejna?
Bo widzisz Bellitudoo
Żeby byc tru znawcą włosów trzeba same zioła i oleje na nie nakładać i pewnie robić to o okreslonej godzinie dnia, nocy i fazy księżyca ...bo inaczej to się nie znasz

co ja pacze
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2015-09-23 o 07:47
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 07:34   #2134
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Migrena, na którą nawet i to nie pomaga (tak, wiem, do neurologa czas na kontrolę : / ) i ogólnie zjazd samopoczucia milion, musiałam się ostatnio wspiąć na wyżyny, żeby pomóc bliskiej osobie i chyba wyssało to chwilowo ze mnie życie. Macie jakieś dobre sposoby na naprawdę paskudną migrenę?
niestety nie, ostatnio zwalnialam sie z pracy z tego powodu mimo wziecia kilku tabletek. Wrocilam, polozylam sie i tak spedzilam reszte dnia
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 08:14   #2135
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Ona ma maleńkie stopy, także pewnie nie było butów w jej rozmiarze w tym sklepie ;0




Czy tylko na mnie działa to wytłuszczone jak płachta na byka?
jejku, nienawidzę "juciuba" i "juciuberek". kto to wymyślił....
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 08:23   #2136
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

https://youtu.be/cnaPmZrtS3w
Hania i makijaż wieczorowy paletą, którą ostatnio pokazywała.
https://youtu.be/IliDWjvUyR4 Katiuszka i makijaż.
https://youtu.be/PWVDYeXbCPE kolejny makijaż inspirowany Kylie. LustreLux
https://youtu.be/6Ihvt2sbO40 Farah i makijaż na Eid.
https://youtu.be/zQnkGHRjl5s moja ulubienica Nicole i haul.
https://youtu.be/B-AMPd50ncU Olimpia i vlog.
https://youtu.be/_hB9d1ea4cU MakeupAndLook i test korektora z catrice.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 08:28   #2137
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Ok, prrr dziewczyny, co sie dzieje?

Utracone zaufanie o odżywkę z jawnie sponsorowanego filmu gdzie Melevis mówi wprost o tym, ze sponsorowany, ze alco w składzie, i ze u niej działa. Zrobiła full disclosure, wiec nie wiem o co chodzi.

Co do Fifi to tak, miałyśmy z nią jazdy ale kobieta przyszła, wyjaśniła swój pokrętny punkt widzenia i zaczęła z nami rozmawiać. Może zanim ją z publicznego forum wygonimy z widłami dajmy sobie i jej czas, żeby sie lepiej poznać?

Jak wtedy zacznie jojczyć na wizaż jednocześnie ćwierkającymi tu o krem, to wtedy widły w dłoń :P
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-23, 08:36   #2138
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
https://youtu.be/cnaPmZrtS3w
Hania i makijaż wieczorowy paletą, którą ostatnio pokazywała.
Bardzo mi się ta paletka spodobała. Trochę szkoda, że jej nie potrzebuję Zadziwiła mnie Hania poszukiwaniem brzoskwiniowego różu do mocnej, chłodno różowej pomadki (która też mnie zachwyciła).
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 09:04   #2139
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Jesienny lookbook u Szusz



Wstęp na ponad 3 minuty. Tłumaczenia i opowiadanie co pokaze w filmie. Po co? W skrócie: sweter który wygląda jak szlafrok, futerkowy krotszy sweterek, rąsia, przewracanie oczami, rąsia, rąsia.... Jak ktoś zrobi z tego gify to będzie wystarczający skrót
aaa... podsumowanie na minutę. "piszcie, piszcie po prostu!"
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 09:14   #2140
koainka_
Czekoladożerca
 
Avatar koainka_
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 790
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI


Ilona i denko

Shanon i wiosenny makijaż. Usta jakoś mi się nie podobają, może przez zmieszanie dwóch kolorów i korektora, jednak pomadki mnie zaciekawiły.

Jesienny makijaż u Bailey

Ulubieńcy u Gossa, z gościem

kolejny jesienny makijaż z ciemnymi ustami u Jaclyn

Tati i jej Tip Tuesday, taa ten trik podał już Goss dawno temu
__________________
Wróciłam na bloga
ciekawe tylko na jak długo.
koainka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 09:29   #2141
201701230959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 272
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Ok, prrr dziewczyny, co sie dzieje?

Utracone zaufanie o odżywkę z jawnie sponsorowanego filmu gdzie Melevis mówi wprost o tym, ze sponsorowany, ze alco w składzie, i ze u niej działa. Zrobiła full disclosure, wiec nie wiem o co chodzi.

Co do Fifi to tak, miałyśmy z nią jazdy ale kobieta przyszła, wyjaśniła swój pokrętny punkt widzenia i zaczęła z nami rozmawiać. Może zanim ją z publicznego forum wygonimy z widłami dajmy sobie i jej czas, żeby sie lepiej poznać?

Jak wtedy zacznie jojczyć na wizaż jednocześnie ćwierkającymi tu o krem, to wtedy widły w dłoń :P



Szusz dzięki za lookbook ale mogło być lepiej. Czekam na realizację moich pozostałych pomysłów.

Wie ktoś gdzie znajdę buty podobne do jej botków z Włoch? Miałam podobne z elilu. Rok temu, po 2 latach miłości musiałam je pożegnać. Cenowo do 150zł mogę dać. Na skórę póki co talarów brak
201701230959 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-23, 09:52   #2142
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI



lgs i 7 dni 7 stylizacji
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 09:55   #2143
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
hahah, piękne ale to leci w telewizji? czy tylko na jutubach można oglądać?
niestety tylko na YT juz można to zobaczyć kiedyś z 2 czy 3 lata temu to leciało w telewizji jest 19 "odcinków" wiec chwile zajmie ogladanie

Adbuster z swoja nowa seria "znane ryje"

Brunet z Play'a
moglby zamiast ryje dac twarze ;/ ale gość fajny

Edytowane przez nerwussss
Czas edycji: 2015-09-23 o 10:12
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 10:04   #2144
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Jakie to szczęście ze tutaj moze sobie pisać każdy... I nie macie zaufania do Fifi? Serio? A co ona takiego robi ze musicie mieć do niej zaufanie? Zapytała o krem ? No straszne rzeczy... A potem sie dziwicie ze wszyscy jadą na wizazanki
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 10:11   #2145
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
Jakie to szczęście ze tutaj moze sobie pisać każdy... I nie macie zaufania do Fifi? Serio? A co ona takiego robi ze musicie mieć do niej zaufanie? Zapytała o krem ? No straszne rzeczy... A potem sie dziwicie ze wszyscy jadą na wizazanki
Ja tam zwyczajnie zachowuję zdrowy dystans w stosunku do osób zachowujących się histerycznie i chwiejnie - tako w życiu, jak i w internetach Nie wiedziałam, że to powód, by po mnie jechać Spokojnie wyczekuję kolejnej afery, bo przecież na pewno taka będzie
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 10:15   #2146
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Alessandra89 Pokaż wiadomość






Szusz dzięki za lookbook ale mogło być lepiej. Czekam na realizację moich pozostałych pomysłów.



Wie ktoś gdzie znajdę buty podobne do jej botków z Włoch? Miałam podobne z elilu. Rok temu, po 2 latach miłości musiałam je pożegnać. Cenowo do 150zł mogę dać. Na skórę póki co talarów brak

Poszukaj w noe vision, często mają tam promocje.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 10:16   #2147
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Ok, prrr dziewczyny, co sie dzieje?

Utracone zaufanie o odżywkę z jawnie sponsorowanego filmu gdzie Melevis mówi wprost o tym, ze sponsorowany, ze alco w składzie, i ze u niej działa. Zrobiła full disclosure, wiec nie wiem o co chodzi.

Co do Fifi to tak, miałyśmy z nią jazdy ale kobieta przyszła, wyjaśniła swój pokrętny punkt widzenia i zaczęła z nami rozmawiać. Może zanim ją z publicznego forum wygonimy z widłami dajmy sobie i jej czas, żeby sie lepiej poznać?

Jak wtedy zacznie jojczyć na wizaż jednocześnie ćwierkającymi tu o krem, to wtedy widły w dłoń :P
Niepotrzebnie na szaro

Nie twierdzę, że Angelika nam wciska kit, pewnie jej się podoba ta pianka bo ma fajną konsystencję, a na włosach zdrowych i nawilżonych jak ma Angelika po miesiącu, dwóch (strzelam w ciemno,m pewnie mniej więcej tyle testowała) nie zrobi bajzlu, szczególnie, że ona pielęgnuje też włosy olejami i innymi kosmetykami. Nie czepiam się o reklamę. 'Stracone zaufanie' to imho też przesada, bo po pierwsze nic nie jest ukryte, po drugie widz też ma mózg i sam decyduje o tym co kupi.

Ja się poczułam hmm... zawiedziona (?), że jutuberka znana z merytorycznych filmików (komentarz o prawilności olejów i naturalnych wcierek też jest bez sensu, bo Angelika zawsze używała m. in. 'paczkowanych' kosmetyków, batiste tez było, to nie ten typ porad i nikt tego nie oczekuje) zachwala piankę bazującą na wodzie i spieniaczu, zakonserwowaną silnym wysuszaczem. Nie dlatego, że to jest znana marka, a produkt nie jest naturalny.

Nie została tu zjechana od góry do dołu, ani nie było komentarzy "sprzedała się za piniondze !!!11!11". "Unsub" też nie widziałam. EOT z mojej strony.

Edytowane przez Hadassah
Czas edycji: 2015-09-23 o 10:18
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 10:26   #2148
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
To ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...wa-wersja.html, z tym że trzeba się pilnować i często reaplikować. Komfort noszenia jest za to świetny. Zresztą pisałam o nim na blogu.

też go używam, pod makijaż bardzo dobry




Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
No właśnie, zależy, kto czego oczekuje po takim tagu. Ja bym oczekiwała szczerości =/= wywalania brudów, bo często między tymi zachowaniami stawia się znak równości. Nie oczekuję u każdego depresji, nikomu jej nie życzę, ale uważam za pozytywne, że ktoś kto się z tym zmagał, mówi o tym, podziwiam. Za to kompletnie nie interesuje mnie historia pt. poszłam do przedszkola, a potem do szkoły, a potem zaczęłam robić filmiki. Zgadzam się, starała się, wizualnie wyszło naprawdę dobrze, ale treść mnie nie porwała (nie oceniam jej życia, może po prostu fakty i refleksje, który wyłuskała do tego filmu).
Akurat youtuberzy, "dzieląc się życiowymi dramami", w wielu przypadkach oswajają ludzi z tematami takimi jak depresja, fobie, problemy emocjonalne, przemoc w szkole, anoreksja... które to nadal są jakimiś takimi niewygodnymi tematami, wstydliwymi chorobami albo wymyślaniem sobie problemów. Brakuje mi u nas tej otwartości, bo od razu wszystko traktowane jest jako wywlekanie swoich spraw, jojczenie czy "nie wypada".
Dobra, głupoty gadam.
No ja też oczekuję szczerości i uważam, że film Aliss taki był Jak nie przeżyła młodzieńczego buntu, nie brała narkotyków i nie miała depresji to co, miała nie nagrywać tego tagu? Opowiedziała bez ściemy o swoim gap year, a więcej "kontrowersyjnych" rewelacji widocznie nie było.
A co do ostatniego, to ja akurat mam alergię na "wywlekanie brudów" na kanałach typowo o jednej tematyce (np. beauty). Ok, rozumiem dzielenie się doświadczeniem i poradami odnośnie jakiegoś problemu, ale można to zrobić wtedy w formie faktycznie pomocnej dłuższej pogadanki, a nie amerykańskiego Draw my life z wyrecytowanymi problemami: "w szkole nie miałem przyjaciół, całe dnie grałem w gry, dostałem depresji, przytyłem 40kg, rzuciła mnie dziewczyna, zdechł mi pies...". Acha... no spoko
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 10:26   #2149
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Jesienny lookbook u Szusz



Wstęp na ponad 3 minuty. Tłumaczenia i opowiadanie co pokaze w filmie. Po co? W skrócie: sweter który wygląda jak szlafrok, futerkowy krotszy sweterek, rąsia, przewracanie oczami, rąsia, rąsia.... Jak ktoś zrobi z tego gify to będzie wystarczający skrót
aaa... podsumowanie na minutę. "piszcie, piszcie po prostu!"
rasia z niewidzialna torebka?
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-23, 10:53   #2150
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
rasia z niewidzialna torebka?
Postęp jest w tym lookbook'u. Wole rąsie z niewidzialną torebką niż dziubki i tandetne uwodzenie widza. Wstęp za długi mogła sie wypowiedziec w minute a reszte dopisac w opisie jak cos. No i ta muzyka... Ja wiem pewnie się czepiam ale znów ta z poczatku grobowa tajemnica rozkręcająca sie w pościelówe... Maja wielka baze plus kilka innych miejsc skad moga brac podkład ale nie uparla sie na jedna kiepska piosenke. Swoja droga ta muza bylaby super jesli lookbook bylby pośród natury i myśle, że jesienne stylizacje mogłyby wypasc nawet lepiej w odbiorze. Susz jesli czytasz prosze nie rób takich ciemnych brwi !!! Dość spore i mega ciemne nie wygladaja dobrze przy jasnych wlosach i jasnych sweterkach jak wąsy na czole... o różach z paletek juz nie wspominam bo bylo tyle razy pisane a tu ciagle cegła i krecha.

Zatańczmy Asere-he-ha-hehe-he he be z Susz!

a wszystkie niepochlebne wizażanki i widzki czeka wpie.tol ;D

Edytowane przez nerwussss
Czas edycji: 2015-09-23 o 10:54
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 11:06   #2151
ewkaakwe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 55
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Zatańczmy Asere-he-ha-hehe-he he be z Susz!

Hahahaha padłam!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ewkaakwe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 11:10   #2152
pesstka90
Raczkowanie
 
Avatar pesstka90
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 365
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość
Zatańczmy Asere-he-ha-hehe-he he be z Susz!
__________________
“Success is 1% inspiration, 98% perspiration and 2% attention to detail.” - Phil’s-osophy

pesstka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 11:13   #2153
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość

Zatańczmy Asere-he-ha-hehe-he he be z Susz!
padłam XD
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 11:18   #2154
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość

też go używam, pod makijaż bardzo dobry





No ja też oczekuję szczerości i uważam, że film Aliss taki był Jak nie przeżyła młodzieńczego buntu, nie brała narkotyków i nie miała depresji to co, miała nie nagrywać tego tagu? Opowiedziała bez ściemy o swoim gap year, a więcej "kontrowersyjnych" rewelacji widocznie nie było.
A co do ostatniego, to ja akurat mam alergię na "wywlekanie brudów" na kanałach typowo o jednej tematyce (np. beauty). Ok, rozumiem dzielenie się doświadczeniem i poradami odnośnie jakiegoś problemu, ale można to zrobić wtedy w formie faktycznie pomocnej dłuższej pogadanki, a nie amerykańskiego Draw my life z wyrecytowanymi problemami: "w szkole nie miałem przyjaciół, całe dnie grałem w gry, dostałem depresji, przytyłem 40kg, rzuciła mnie dziewczyna, zdechł mi pies...". Acha... no spoko
Tak jak już pisałam, nie chodzi o to, że miała nie nagrywać czy dopisywać dramaty, po prostu nie zaciekawił mnie jej film - wydarzenia, które wybrała, żeby przedstawić się nam od trochę bardziej intymnej strony (co nie oznacza, że ciekawią mnie tylko grube problemy emocjonalne... aż głupio, ale mam wrażenie, że muszę to tłumaczyć łopatologicznie, inaczej moje słowa są przesuwane na granice skrajności). Mówiąc o dzieleniu się swoim życiem, miałam na myśli taką tematykę na kanałach typowo vlogowych, to oczywiste.

Cutepolish ogląda swoje stare filmiki i ma bekę <3
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 11:23   #2155
ewkaakwe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 55
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

https://m.youtube.com/watch?v=xt1zQu1eX3k
Karolina Baszak
Uwielbiam ją


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ewkaakwe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 11:23   #2156
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Bejzikowa Szusz...,

nie musicie nosic, nie musicie pisać, nie musicie komentować, nic nie musicie
__________________

Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 11:27   #2157
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
W Polsce hejt też jest karany tak samo jak mowa nienawiści.
Niestety nie zawsze, sprawa skomplikowana. Mowa nienawiści nadal przez wielu jest uważana za bzdurę, która przeczy wolności słowa. Prawnie często trudno to rozwiązać. Ale z tego co widzę - jest lepiej, dużo więcej działań jest podejmowanych, niż nawet ten rok temu, jak byłam na bieżąco z tematem.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 11:30   #2158
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Bardzo mi się ta paletka spodobała. Trochę szkoda, że jej nie potrzebuję Zadziwiła mnie Hania poszukiwaniem brzoskwiniowego różu do mocnej, chłodno różowej pomadki (która też mnie zachwyciła).
Ja to zupełnie inaczej zrozumiałam, ona nie poszukiwała brzoskwiniowego różu do tej pomadki, tylko poszukiwała różu wśród kosmetyków żeby sie nim pomalować i przy okazji opowiedziała historię z lotniska o niezgodności koloru .
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 11:34   #2159
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Widzę, że drama w toku co do Fifi - mam podobne zdanie co Salix
Jednych lubimy innych nie - tak o. Każdy z każdym tak ma. Ja nie oglądałam i nie oglądam Fifi, choć może jest wspaniałym człowiekiem. To co widzę tu na wątku to jakąś dziwną i troszkę taką nerwową reakcję obronną po tamtych wydarzeniach z komentarzami i matkowaniem każdej z nas - bo młodsze to niedoświadczone (no coż, o tym trudno zapomnieć).
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 11:35   #2160
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość
niestety tylko na YT juz można to zobaczyć kiedyś z 2 czy 3 lata temu to leciało w telewizji jest 19 "odcinków" wiec chwile zajmie ogladanie

Adbuster z swoja nowa seria "znane ryje"

Brunet z Play'a
moglby zamiast ryje dac twarze ;/ ale gość fajny
Brunet sprawiał dobre wrażenie, ale coś nie do końca mi w nim pasuje :/
pomysł fajny
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-14 20:24:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:09.