Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23 - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-23, 13:02   #1741
kasia4201
Raczkowanie
 
Avatar kasia4201
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 262
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Kasia, ja tez w przyszłym roku planuję. Ale tak ciężko znaleźć dobry termin. Musimy oboje jakoś urlopy zaplanować, m. musi się zająć dziećmi, a fajnie by było żeby jeszcze ktoś mnie odebrał z kliniki itd. No i nie chciałabym tuż przed świętami wielkanocnymi. Mamy też zaplanowane ferie w lutym, więc wtedy też odpada ( muszę byc w formie ). I naprawdę nie wiem kiedy dobry termin będzie. A jeszcze ta krytyka rodziny .. ech.
mam taką samą sytuacje jak Ty ISEMKA, mąż musi zająć sie dziećmi, potrzebny bedzię urlop i jeszcze musi mnie zawiść na zabieg. kiepsko to wygląda ale damy jakoś radę. pewnie odwiezie mnie a potem po mnie wróci, innej opcji nie widzę. u mnie synuś 9 mies i córcia 8 lat, więc z oka nie da się ich na chwile spuścić

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Mortycja72 Pokaż wiadomość
Ja nic nie mówiłam rodzinie i absolutnie przenigdy nie zamierzam. Juz widzę reakcje mojej mamy.

ja też nigdy nie zamierzam informować rodziny o planach dotyczących mojego biustu
jedyną osobą która wie jest moj mąż, no i Wy dziewczyny

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Biyadhoo Pokaż wiadomość
Ja mam operacje w maju przyszlego roku w Ostravie u M.P.
Koszt 2500 euro (2 doby w klinice)
D.F nie odpisuje na maile, musisz zadzwonic.

BIYADHOO dzieki za informacje. powiedz mi czy M.P. odpisuje na maile, czy umawiałaś się z nim tel?

na początku miałam robić u M.P. w Ostrawie, potem znalazłam wiele pozytywnych inf i zadowolonych dziewczyn po operacji u D.F. dlatego stwierdziłam, że może jednak on bedzie pewniejszy.
spróbuje skontaktować sie z M.P., zobacze co z tego wyjdzie.
kasia4201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 13:15   #1742
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
przerażające, że niektóre dziewczyny tak bardzo źle znoszą ta operację.

palmitis jakie są terminy na konsultacje do dr ? Chcę się umówić razem z przyjaciółką, jednym autem pojedziemy. Ciężko nam zgrać razem terminy hehe, ale nawet nie wiemy jakie są, bo może pół roku??
Przerażające to jest to, że lekarz utrzymuje wielkość implantu i wsadza, co chce. Przerażające jest to, że przed poważną operacją lekarz robi badania w dzień operacji. Naraża na koszta, bo te wyniki mogą jednak wyjść nie takie, jak trzeba. Słysząc o jego praktykach zdumiewa mnie, jak tak można. Rozumiem, że ma swoje laboratorium? Jaka jest pewność, że nie "podkręca" odpowiednio wyników badań? Przerażające jest to, że część dziewczyn jest gotowa na to pójść (bo taniej?): w konsekwencji dowie się (lub nie) po czasie, co tak naprawdę ma w piersiach i jak zostało to zamontowane. Wiele z Was, zwłaszcza spod "ręki" LP pewnie się ze mną nie zgodzi, ale co rusz czytam tutaj o rewelacyjnych metodach tego lekarza. Mnie to się nie mieści w głowie. Kompletny brak etyki lekarskiej.
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 13:25   #1743
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Dziewczyny kiedy można isc sie opalać na solarium po operacji? Oczywiscie z pozaklejanymi bliznami, albo z całkiem zasłonietymi cycuchami. Nie opalałam sie prawie w te wakacje i czuje sie źle taka wybledzona Zapusciłam sie i czuje sie jak paszczur
Siwa przecież nawet miesiąc nie minął masz tam WIELKA RANĘ już nie mów że tak się zapuściłaś bo w to nie wierze ja osobiście poszłam pół roku po operacji tak jak mój dr mi zalecił ale jak tak już sie upierasz to odczekaj chociaż te 3 miesiące
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 13:31   #1744
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez Ewelinkka01 Pokaż wiadomość
Zapraszam do mojego albumu. Wrzuciłam fotkę po
Bardzo naturalne jaki masz rozmiar?

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
Siwa przecież nawet miesiąc nie minął masz tam WIELKA RANĘ już nie mów że tak się zapuściłaś bo w to nie wierze ja osobiście poszłam pół roku po operacji tak jak mój dr mi zalecił ale jak tak już sie upierasz to odczekaj chociaż te 3 miesiące
nooo pół roku to ja nie wytrzymam na bank
Czytałam gdzieniegdzie, że po miesiacu już dziewczyny hasają tylko zaklejaja blizny albo zakrywaja cyce recznikiem ...
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 13:32   #1745
takasobieja22
Raczkowanie
 
Avatar takasobieja22
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 109
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Bardzo naturalne jaki masz rozmiar?
Wyszly fajne naturalne. Ewelinka ma chyba taki sam rozmiar jak ja, a wydaje mi sie ze inny ksztalt nam wyszedl.

Wogole musze dziewczyny powiedziec, ze piersi PO, z tygodnia na tydzien pieknieja i robia sie pelniejsze, jak to moj maz mowi one rosna :P z czego sie oczywiscie bardzo ciesze.
Zakupilam ostatnio staniki w esotiq jeden 65E, drugi 70D, w sieciowkach 75C/d? roznie . Ogolnie poki co dopiero ucze sie dobierac staniki, czasem w przymierzalni wydaje sie swietny a w trakcie chodzenia okazuje sie ze jednak to nie jest moj model, od operacji kupilam 7 stanikow i kazdy inny rozmiar inny model a moze z 2 co jestem tak na 100% zadowolona.
__________________
3.08.2015 dr. Kuna 265ml wysoki profil
takasobieja22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 13:35   #1746
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
[COLOR="Silver"]nooo pół roku to ja nie wytrzymam na bank
Czytałam gdzieniegdzie, że po miesiacu już dziewczyny hasają tylko zaklejaja blizny albo zakrywaja cyce recznikiem ...
no własnie gdzie nie gdzie zrobisz jak uważasz
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 13:42   #1747
Ewelinkka01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 109
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Przy twoich malutkie 265
Ewelinkka01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-23, 13:43   #1748
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

ja nie mogłam się opalać pół roku
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 13:47   #1749
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez kasia4201 Pokaż wiadomość
mam taką samą sytuacje jak Ty ISEMKA, mąż musi zająć sie dziećmi, potrzebny bedzię urlop i jeszcze musi mnie zawiść na zabieg. kiepsko to wygląda ale damy jakoś radę. pewnie odwiezie mnie a potem po mnie wróci, innej opcji nie widzę. u mnie synuś 9 mies i córcia 8 lat, więc z oka nie da się ich na chwile spuścić

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------




ja też nigdy nie zamierzam informować rodziny o planach dotyczących mojego biustu
jedyną osobą która wie jest moj mąż, no i Wy dziewczyny

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------




BIYADHOO dzieki za informacje. powiedz mi czy M.P. odpisuje na maile, czy umawiałaś się z nim tel?

na początku miałam robić u M.P. w Ostrawie, potem znalazłam wiele pozytywnych inf i zadowolonych dziewczyn po operacji u D.F. dlatego stwierdziłam, że może jednak on bedzie pewniejszy.
spróbuje skontaktować sie z M.P., zobacze co z tego wyjdzie.

M.P kiepsko pisze po polsku dlatego na msile odpisuje jego asystentka pani Agnieszka, przewaznie w przeciagu 24 godzin. Jest ona rowniez obecna podczas konsultacji, przed i po operacji jesli jie mowisz po angielsku bo lekarz wszystko rozumie ale niekoniecznie mowi po polsku wywarl na mnie swietne wrazenie na konsultacji! W styczniu otwiera wlasna klinike bo teraz wynajmuje sale.



Siwa uzyj fajnego samoopalacza! Ja znalazlam swoj ideal i od roku ma solare nie chodze wychodzi drozej ale skora mi za to podziekuje
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava

Edytowane przez Biyadhoo
Czas edycji: 2015-09-23 o 13:51
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 13:55   #1750
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez Ewelinkka01 Pokaż wiadomość
Przy twoich malutkie 265
Nie chciałaś wiekszych ?

Cytat:
Napisane przez Biyadhoo Pokaż wiadomość
M.P kiepsko pisze po polsku dlatego na msile odpisuje jego asystentka pani Agnieszka, przewaznie w przeciagu 24 godzin. Jest ona rowniez obecna podczas konsultacji, przed i po operacji jesli jie mowisz po angielsku bo lekarz wszystko rozumie ale niekoniecznie mowi po polsku wywarl na mnie swietne wrazenie na konsultacji! W styczniu otwiera wlasna klinike bo teraz wynajmuje sale.



Siwa uzyj fajnego samoopalacza! Ja znalazlam swoj ideal i od roku ma solare nie chodze wychodzi drozej ale skora mi za to podziekuje
Nie mam cierpliwosci do tego, juz nawet nie uzywam balsamów do ciała a olejek po kąpieli, tak zeby szbko posmarowac jeszcze mokra skóre i wytrzec recznikiem
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 14:38   #1751
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
Przerażające to jest to, że lekarz utrzymuje wielkość implantu i wsadza, co chce. Przerażające jest to, że przed poważną operacją lekarz robi badania w dzień operacji. Naraża na koszta, bo te wyniki mogą jednak wyjść nie takie, jak trzeba. Słysząc o jego praktykach zdumiewa mnie, jak tak można. Rozumiem, że ma swoje laboratorium? Jaka jest pewność, że nie "podkręca" odpowiednio wyników badań? Przerażające jest to, że część dziewczyn jest gotowa na to pójść (bo taniej?): w konsekwencji dowie się (lub nie) po czasie, co tak naprawdę ma w piersiach i jak zostało to zamontowane. Wiele z Was, zwłaszcza spod "ręki" LP pewnie się ze mną nie zgodzi, ale co rusz czytam tutaj o rewelacyjnych metodach tego lekarza. Mnie to się nie mieści w głowie. Kompletny brak etyki lekarskiej.
Piersi wychodzą mu piękne, ale właśnie dlaczego zmienia rozmiary? Przecież jest specjalistą i od tego są konsultacje żeby zbadać pacjentkę, umówić się na rozmiar i w ogóle... Miałabym dyskomfort, że obudzę się po operacji a tu większe lub mniejsze... Wysłałam maila z wyjściówką- 350ml- pytam czy mogłyby być jednak większe- "WSADZIMY 400"... Wsadzimy... Trochę mnie to jednak odepchnęło. i te badania. Może jest na forum jakaś dziewczyna, która nie została zoperowana z powodu wyników w dzień operacji?
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-23, 14:43   #1752
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Mnie wlasnie odrzucila ta jego lekkosc ducha... Operacja jest wystarczajaco stresujaca sama w sobie. Poza tym potraktowal mnie jak g...no przez telefon. No i jak bylam w Ostravie na konsultacji u mojego dr rozmawialam z kilkoma laskami spod reki L.P i juz tymbardziej podziekowalam.
Na szczescie nasze dziewczyny poki co zadowolne wszystkie i oby tak zostalo
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 14:49   #1753
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 380
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Ewelina przyjmiesz moje zaproszenie ?

Dziewczyny odpiszcie plis jak jest z suszeniem i układaniem włosów po operacji??
Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 15:07   #1754
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Dziewczyny kiedy można isc sie opalać na solarium po operacji? Oczywiscie z pozaklejanymi bliznami, albo z całkiem zasłonietymi cycuchami. Nie opalałam sie prawie w te wakacje i czuje sie źle taka wybledzona Zapusciłam sie i czuje sie jak paszczur
A może opalanie natryskowe? Samoopalacze strasznie śmierdzą. Nawet balsamy lekko brązujące mają ten dziwny zapaszek... Możesz jeszcze pić dużo soku z marchwi :P Wannę dziennie hi hi hi

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Biyadhoo Pokaż wiadomość
Mnie wlasnie odrzucila ta jego lekkosc ducha... Operacja jest wystarczajaco stresujaca sama w sobie. Poza tym potraktowal mnie jak g...no przez telefon. No i jak bylam w Ostravie na konsultacji u mojego dr rozmawialam z kilkoma laskami spod reki L.P i juz tymbardziej podziekowalam.
Na szczescie nasze dziewczyny poki co zadowolne wszystkie i oby tak zostalo
Facet jest specjalistą i pewnie dobrym, ale to jego podejście do pacjentek... Kobietkaswiss jakie wrażenie zrobił na Tobie?
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 15:14   #1755
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez patrycjanka1987 Pokaż wiadomość
A może opalanie natryskowe? Samoopalacze strasznie śmierdzą. Nawet balsamy lekko brązujące mają ten dziwny zapaszek... Możesz jeszcze pić dużo soku z marchwi :P Wannę dziennie hi hi hi
Mam zestaw do opalania natryskowego, jak go kupiłam to uzywałam - ale potem tez mi sie znudziło Minusem jest jeszcze sprzatanie po opalaniu. Gdy mieszkałam w domu rodzinnym miałam po seansie zielone kafle z pomaranczowo-brazowym nalotem do mycia :P U mnie przy białej łazience aż nie chce myśleć co by z tego było hahaha. Poza tym, lubie sobie czasem peeleng trzasnąć taki porządny :P
W salonie wydawać 70-100 zł raz na dwa tygodnie mi sie nie uśmeicha - na kasie póki co nie śpie heheh (a chciałabym)

Sorry za off.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 15:40   #1756
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Mam zestaw do opalania natryskowego, jak go kupiłam to uzywałam - ale potem tez mi sie znudziło Minusem jest jeszcze sprzatanie po opalaniu. Gdy mieszkałam w domu rodzinnym miałam po seansie zielone kafle z pomaranczowo-brazowym nalotem do mycia :P U mnie przy białej łazience aż nie chce myśleć co by z tego było hahaha. Poza tym, lubie sobie czasem peeleng trzasnąć taki porządny :P
W salonie wydawać 70-100 zł raz na dwa tygodnie mi sie nie uśmeicha - na kasie póki co nie śpie heheh (a chciałabym)

Sorry za off.

Heh a kto by nie chciał? Fakt. Natryskowe wychodzi drogo... To chyba pozostaje Ci jeszcze kilka tygodni wytrzymać. Pewnie niektóre dziewczyny szybko zaczynają chodzić na solarkę, ale po co ryzykować? ))
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 16:00   #1757
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez patrycjanka1987 Pokaż wiadomość
Heh a kto by nie chciał? Fakt. Natryskowe wychodzi drogo... To chyba pozostaje Ci jeszcze kilka tygodni wytrzymać. Pewnie niektóre dziewczyny szybko zaczynają chodzić na solarkę, ale po co ryzykować? ))
Musze to przegryźć jak nie wytrzymam to pójdę ... jakoś może moje cyce to zniosą
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 16:13   #1758
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Dziewczyny! Tego posta kieruję szczególnie do specjalistek w dziedzinie ust ;-) Zdecydowałam, że chcę coś tam sobie poprawić, powiększyć, wymodelować (wszystko przez Szann. Te jej usta. IDEALNE. Chciałabym mieć choć 30% tego;-)) . Nie znam się kompletnie na tym! Stąd moja prośba abyście doradziły mi co najlepiej zastosować, jakie są przykładowe koszta i na co należy zwrócić uwagę. Założyłam nowy album ze zdęciem moich kresek

Help!

Wiem, że poruszamy tu temat głównie piersi i jeśli robię coś źle tzn. piszę nie na temat, który sobie życzycie to walcie śmiało Usunę
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 17:13   #1759
Ewelinkka01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 109
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

[QUOTE=Serce;52870357]Ewelina przyjmiesz moje zaproszenie ?

Dziewczyny odpiszcie plis jak jest z suszeniem i układaniem włosów po operacji??[/QUOTE

Ja po dwóch dniach umylam i wysuszylam włosy bardzo powoli ale dałam rade

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Nie chciałaś wiekszych ?



Nie mam cierpliwosci do tego, juz nawet nie uzywam balsamów do ciała a olejek po kąpieli, tak zeby szbko posmarowac jeszcze mokra skóre i wytrzec recznikiem
Chciałam 320 taka była moja wizja ale Wien, że ze względów zdrowotnych nie można zrobić z niczego balony;-) nie chciałam Może się bałam sama nie wiem. Póki co jestem zadowolona rodzina nie zauważyła są naturalne jak narazie ok. Może po kilku latach będę chciała większe ale ba dzień dzisiejszy jest ok
Ewelinkka01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-23, 17:30   #1760
smerfetka9393
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 147
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cześć dziewczyny!

Kiedyś tu pisałam (malo) później nie chciałam operacji a tam z miesiąc temu coś mnie tchnelo no i zapisałam się na konsultację do kliniki L.C w Warszawie .

Byłam tam w poniedziałek i moja decyzja była dość szybka bo od razu po konsultacji wybraliśmy termin i za miesiąc będę mieć cycuchy!!!!!

Obawiam się ze to dzieje się za szybko ale z drugiej strony marzyłam o tym od bardzo dawna...
smerfetka9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 18:12   #1761
_Bianeczka_
Rozeznanie
 
Avatar _Bianeczka_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 660
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Ja ostatni raz bylam na solarium..... prawie 6 lat temu Jakoś mnie nie ciagnie sztuczna opalenizna. Wole naturalne slonce. A jak nie mam jak sie opalic to trudno.

Siwa, poczekaj jeszcze
_Bianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 18:47   #1762
palmitis
tralalinka
 
Avatar palmitis
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 553
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez smerfetka9393 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Kiedyś tu pisałam (malo) później nie chciałam operacji a tam z miesiąc temu coś mnie tchnelo no i zapisałam się na konsultację do kliniki L.C w Warszawie .

Byłam tam w poniedziałek i moja decyzja była dość szybka bo od razu po konsultacji wybraliśmy termin i za miesiąc będę mieć cycuchy!!!!!

Obawiam się ze to dzieje się za szybko ale z drugiej strony marzyłam o tym od bardzo dawna...
No to co?.. gratulujemy

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

UWAGA UWAGA UWAGA
dziewczyny, dla porządku i w związku z wiecznym porównywaniem się - co jest absolutnie naturalne i w celu uniknięcia zadawania wciąż tych samych pytań,
SKŁADAM FORMALNY WNIOSEK
o to, aby każda z nas zamieściła w stopce "niezbędne" informacje, tj.:
1. wyjściówka + wymiary (miska/pod biustem/wzrost/waga)
2. data op. + rodzaj implantu (data/kształt/ile ml/ew.wymiary/

Myślę, że wszystkim nam bardzo to ułatwi życie
niniejszym zaczynam od siebie
Przyłączacie się do pomysłu?
__________________
1. A/75/170/63
2. 09.10.2015 ~ anatomiczne Mentor 390 cc (12/11,3/6)

Dziewczyny uzupełniajcie stopkę
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8&page=59#1762
(ustawienia/ustawienia&opcje/edytuj swój podpis)
palmitis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 19:14   #1763
_Bianeczka_
Rozeznanie
 
Avatar _Bianeczka_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 660
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez palmitis Pokaż wiadomość
No to co?.. gratulujemy

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

UWAGA UWAGA UWAGA
dziewczyny, dla porządku i w związku z wiecznym porównywaniem się - co jest absolutnie naturalne i w celu uniknięcia zadawania wciąż tych samych pytań,
SKŁADAM FORMALNY WNIOSEK
o to, aby każda z nas zamieściła w stopce "niezbędne" informacje, tj.:
1. wyjściówka + wymiary (miska/pod biustem/wzrost/waga)
2. data op. + rodzaj implantu (data/kształt/ile ml/ew.wymiary/

Myślę, że wszystkim nam bardzo to ułatwi życie
niniejszym zaczynam od siebie
Przyłączacie się do pomysłu?
Super pomysł.
_Bianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 19:20   #1764
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Siwa!!! JA BYŁAM PO PONAD 3. MIESIĄCACH NA SOLARIUM, 2x po 10min na podwójnie brązujących lampach + przyspieszacz z Onyxu.
Skończyło się tym, że dwa dni moje cycki miały gorączkę,to raz, dwa że miałam zapalenie w jednej piersi i Dr kazał mi iść na USG, po którym dostałam antybiotyk.
Także wyhamuj Koleżanko, implanty bardzo, bardzo długo trzymają ciepło, żeby nie powiedzieć ja przez dobre 4-5h miałam termofory gorące na klacie - nie było to fajne uczucie.. :/
Pół roku, moj Dr nawet powiedział że zmieni to na zaleceniach, tzn na karcie z wypisu, to dobry czas na wygojenie sie piersi.

Ja ostatnie parę dni sprzątam, myje okna - zakwasy na klacie Laski jak po operacji!!!! Normalnie to samo uczucie Także jak ktoś chce spróbować to należy wziąć szczotkę druciana i szorowac okna

Dzięki za ostatnie komplementy, podczytuje na bieżąco

Usta najlepiej zaczynać modelowanie od 0.5ml po 2tyg następne 0.5 a jak już wiesz o co chodzi to wolasz ile Ci się podoba

DZIEWCZYNY OD L.P gratulejszyn!!!!

I co do 615cc, nie wierzę że zrobił pod mięsień, musiałabyś mieć szeroka klatę, a przede wszystkim swoje szerokie piersi, więc na pewno częściowo włożył pod gruczoł. Cóż, tak jak Rochelle napisała, podpisuje się pod tym.
Poza tym osobiście nie uważam, że super piersi mu wychodzą, bo ze zwisow robi jeszcze większe zwisy, w dodatku pod gruczoł no Chryste ile te cycki wytrzymają?! Pół roku?! do niego warto iść jak się ma suchara na klacie. A nie cokolwiek swojej piersi. Poza tym lekceważy każdą pacjentkę z powikłaniami, więc jak ktoś jest rozsądny to drugie 10tys powinien mieć w kieszeni na poprawkę. ...

Tyle ode mnie, biorę się za odpodwiedzi, buziaki
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.

Edytowane przez szann
Czas edycji: 2015-09-23 o 19:25
szann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 19:27   #1765
dagus891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 42
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

kasia4201 ja robie w przyszłym roku u dr D.F. termin zaklepałam sobie już w maju, a sam dr odpisywał błyskawicznie..
__________________
Dr. D.F. 08.08.2016
dagus891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 19:36   #1766
_Bianeczka_
Rozeznanie
 
Avatar _Bianeczka_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 660
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Ja powiem tak.....
Gdybym miała zwiski to bym do L.P. nie poszla czytalam rozne wypowiedzi naroznych forach i kazdy pisal jedno - biust maly robi super, obwisly biust = duzy obwisly biust. Ale wszystko zalezy kto jakiego efektu oczekuje. Bo moze ktos tak lubi.
Ja chce biust ktory bedzie sterczec do przodu z bułami u góry I ciesze sie ze lekarz jednak tez sam dobiera na sali jak widzi ile sie zmiesci. Bo jesli okaze sie ze u mnie jest wiecej miejsca i np 500 wejdzie to niech wklada
Wiem jakie mialam cyce jak karmilam, cyce jak donice. A potem skurczybyki sie skurczyly. Na cale szczescie nie obwisly ale wiem jaka jest skora i ze mozna ja gadnie wypelnic (zreszta, widac w albumie ze zwiska nie ma ).
_Bianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 19:41   #1767
Lili876
Raczkowanie
 
Avatar Lili876
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 224
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Strasznie ciężko uzyskać od Was jakąkolwiek odpowiedź więc spróbuje jeszcze raz PS Patrycjanka, dzięki za odzew . Pisałam do dr ale jeszcze nie odp.na maila.
O czym może świadczyć wyczuwalne pofałdowanie piersi głównie po zewnętrznej stronie ???

Ewelinka, przyjmiesz zaproszenie? Masz niewielkie implanty, ciekawa jestem jak u Ciebie wyszły. ( ja mam jeszcze mniejsze :P )
Lili876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 19:48   #1768
palmitis
tralalinka
 
Avatar palmitis
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 553
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez Lili876 Pokaż wiadomość
Strasznie ciężko uzyskać od Was jakąkolwiek odpowiedź więc spróbuje jeszcze raz PS Patrycjanka, dzięki za odzew . Pisałam do dr ale jeszcze nie odp.na maila.
O czym może świadczyć wyczuwalne pofałdowanie piersi głównie po zewnętrznej stronie ???

Ewelinka, przyjmiesz zaproszenie? Masz niewielkie implanty, ciekawa jestem jak u Ciebie wyszły. ( ja mam jeszcze mniejsze :P )
Ja nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie i również czekam na odpowiedź, bo brzmi trochę niepokojąco, hmm..

Lili, przeczytaj mojego posta wyżej i uzupełnij stopkę proszę
__________________
1. A/75/170/63
2. 09.10.2015 ~ anatomiczne Mentor 390 cc (12/11,3/6)

Dziewczyny uzupełniajcie stopkę
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8&page=59#1762
(ustawienia/ustawienia&opcje/edytuj swój podpis)
palmitis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 19:51   #1769
Lili876
Raczkowanie
 
Avatar Lili876
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 224
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez palmitis Pokaż wiadomość
Ja nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie i również czekam na odpowiedź, bo brzmi trochę niepokojąco, hmm..

Lili, przeczytaj mojego posta wyżej i uzupełnij stopkę proszę
Czytałam , czytałam ale nie wiem jak mam to zrobić <?> :P
Lili876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 19:52   #1770
_Bianeczka_
Rozeznanie
 
Avatar _Bianeczka_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 660
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez Lili876 Pokaż wiadomość
Strasznie ciężko uzyskać od Was jakąkolwiek odpowiedź więc spróbuje jeszcze raz PS Patrycjanka, dzięki za odzew . Pisałam do dr ale jeszcze nie odp.na maila.
O czym może świadczyć wyczuwalne pofałdowanie piersi głównie po zewnętrznej stronie ???

Ewelinka, przyjmiesz zaproszenie? Masz niewielkie implanty, ciekawa jestem jak u Ciebie wyszły. ( ja mam jeszcze mniejsze :P )
Ja niestety tez nie pomogę
_Bianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-31 11:31:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.