Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-23, 11:35   #2161
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Ja to zupełnie inaczej zrozumiałam, ona nie poszukiwała brzoskwiniowego różu do tej pomadki, tylko poszukiwała różu wśród kosmetyków żeby sie nim pomalować i przy okazji opowiedziała historię z lotniska o niezgodności koloru .
A no może, ja dzisiaj słabo kontaktuję. Miałam ciężką noc, nie dość, że robił mi się mega katar i chrypka, to zaatakowała nas MYSZ. Nie wiem jak wlazła do domu, bo na podwórku żyją 3 łowne koty (każdy w innym kolorze ). Przeleciała mojemu mężowi przez głowę, więc zerwał się z łóżka jak poparzony (akurat śnił mu się wielki, australijski pająk). Potem mnie przez resztę nocy tłukły mi się po czaszce koszmary z gryzoniem w roli głównej, aż w końcu chwyciłam za kołdrę przy szyi męża lekko go przyduszając i krzycząc, żeby trzymał mocno, bo złapałam mysz mało zawału nie dostał (oczywiście mi się śniło).

Edytowane przez 201607110949
Czas edycji: 2015-09-23 o 11:38
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 11:40   #2162
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez ewkaakwe Pokaż wiadomość
https://m.youtube.com/watch?v=xt1zQu1eX3k
Karolina Baszak
Uwielbiam ją


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
nie zgadłabym, ze ma tylko 26 lat
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 11:45   #2163
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
Bejzikowa Szusz...,

nie musicie nosic, nie musicie pisać, nie musicie komentować, nic nie musicie
ale piszcie, piszcie, piszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 11:49   #2164
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
ale piszcie, piszcie, piszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a ja to wszystko czytam czytam czytam i 2/3 wywalam rechoczac przy tym jak zła królowa która skrocila kogos o glowe ^^ aaa po paru dniach i tak wam to wyrzygam w vlogu ;] madness
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 11:50   #2165
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
A no może, ja dzisiaj słabo kontaktuję. Miałam ciężką noc, nie dość, że robił mi się mega katar i chrypka, to zaatakowała nas MYSZ. Nie wiem jak wlazła do domu, bo na podwórku żyją 3 łowne koty (każdy w innym kolorze ). Przeleciała mojemu mężowi przez głowę, więc zerwał się z łóżka jak poparzony (akurat śnił mu się wielki, australijski pająk). Potem mnie przez resztę nocy tłukły mi się po czaszce koszmary z gryzoniem w roli głównej, aż w końcu chwyciłam za kołdrę przy szyi męża lekko go przyduszając i krzycząc, żeby trzymał mocno, bo złapałam mysz mało zawału nie dostał (oczywiście mi się śniło).
U mnie w mieszkaniu na I piętrze znaleźliśmy w odpływie zlewu mysz, już ŚP. Musiała wyspindrać się z dołu po rurach, to są cwane stworzenia. U mojego wujka z kolei przypłynął szczur kiblonurek .
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 12:08   #2166
TimeLady
1
 
Avatar TimeLady
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 30
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
A no może, ja dzisiaj słabo kontaktuję. Miałam ciężką noc, nie dość, że robił mi się mega katar i chrypka, to zaatakowała nas MYSZ. Nie wiem jak wlazła do domu, bo na podwórku żyją 3 łowne koty (każdy w innym kolorze ). Przeleciała mojemu mężowi przez głowę, więc zerwał się z łóżka jak poparzony (akurat śnił mu się wielki, australijski pająk). Potem mnie przez resztę nocy tłukły mi się po czaszce koszmary z gryzoniem w roli głównej, aż w końcu chwyciłam za kołdrę przy szyi męża lekko go przyduszając i krzycząc, żeby trzymał mocno, bo złapałam mysz mało zawału nie dostał (oczywiście mi się śniło).
a pomyslec ze weszlam tu dzis tylko po to by zobaczyc czy cos na yt ciekawego wyskoczylo
__________________
Geekowo-nerdowy
blog przemyśleniowy

TimeLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 12:18   #2167
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
rasia z niewidzialna torebka?
Obowiązkowo
Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość
a ja to wszystko czytam czytam czytam i 2/3 wywalam rechoczac przy tym jak zła królowa która skrocila kogos o glowe ^^ aaa po paru dniach i tak wam to wyrzygam w vlogu ;] madness
Haha dokładnie
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-23, 12:18   #2168
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
W Polsce hejt też jest karany tak samo jak mowa nienawiści. Natomiast wbrew temu co by niektóre jutuberki chciały to hejtem nie jest napisanie x przytyla, g gwiazdorzy, d jest mimoza a s jest czitosem.

No właśnie o to mi chodzi... bo mowa nienawiści a hejt w rozumieniu ytberek (czyli wyrażanie swojego niekoniecznie pochlebnego zdania) to dwie różne rzeczy
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 12:30   #2169
SandyClaws
Raczkowanie
 
Avatar SandyClaws
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 281
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Jakoś nigdy nie udało mi się obejrzeć Draw my life do końca, strasznie nudzą mnie te filmiki, chyba za mało we mnie stalkera Za to strasznie lubię serię, w której youtuberzy oglądają swoje stare filmiki, szkoda że u nas pewnie to nie przejdzie, bo większość nie ma do siebie żadnego dystansu Wyobrażacie sobie jak Nissiax ogląda swoje barwne makijaże? Albo Szusz pierwsze filmiki z fioletowymi powiekami?

Co do Fifi to może niech każdy traktuje ją jak chce? Jak ktoś chce z nią dyskutować to niech dyskutuje, jak ktoś "nie ma do niej zaufania" to niech ignoruje i tyle? Jak coś jest nie tak, to w końcu wyjdzie, a wywalanie kogoś z forum, bo parę osób jest podejrzliwych jest co najmniej dziwne.
SandyClaws jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 12:32   #2170
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez SandyClaws Pokaż wiadomość
wywalanie kogoś z forum, bo parę osób jest podejrzliwych jest co najmniej dziwne.
a gdzie o tym przeczytałaś
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 12:33   #2171
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Doncze. Faaajne to, skróciłabym o kilka niepotrzebnych klatek, ale faajne

Nie wiem jak to się stało, że zaczęłam ją oglądać, jeszcze rok temu odwiedzałam tylko bloga, żeby popatrzeć, bo tak mi skrzeczała

Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-23, 12:38   #2172
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Ja te cienie używam, czyli recenzja matowych CT u ANIOŁKA

201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 12:40   #2173
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Zamówiłam swoje pierwsze zapachy z Demeter, właśnie odpakowuję i jest trochę konsternacja... Po Ocean spodziewałam się chyba czegoś troszkę innego - świeższego, bardziej rześkiego. Ale podoba mi się ten zapach. Bardzo delikatny, trochę słodki. Kojarzy się z piaskiem, wodą morską. Budzi wyobraźnię.

Kupiłam też próbkę Funeral Home i... To pachnie dokładnie domem pogrzebowym. Jest duszny, ale zimny zarazem, pachnie wieńcami, kościołem i mieszanką kobiecych perfum, które można wyczuć przy tak smutnych okazjach... Zbyt upiorny dla mnie

Mam ochotę na więcej... Chciałabym je testować. Żałuję, że nie ma u nas dostępnego Thunderstorm. Kupię chyba te mniejsze Wet Garden, Salt Air i chyba powoli kilka innych

To takie moje małe marzenie, żeby mieć kiedyś swoją kolekcję zapachów. Zamówiłam też kilka próbek z Rasasi i Diesel Green Feminine. Te ostatnie kupuję na pewno. Rasasi jeszcze nie wąchałam.
__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...

Edytowane przez diorentynka
Czas edycji: 2015-09-23 o 12:42
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 12:46   #2174
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez SandyClaws Pokaż wiadomość
Jakoś nigdy nie udało mi się obejrzeć Draw my life do końca, strasznie nudzą mnie te filmiki, chyba za mało we mnie stalkera Za to strasznie lubię serię, w której youtuberzy oglądają swoje stare filmiki, szkoda że u nas pewnie to nie przejdzie, bo większość nie ma do siebie żadnego dystansu Wyobrażacie sobie jak Nissiax ogląda swoje barwne makijaże? Albo Szusz pierwsze filmiki z fioletowymi powiekami?
już przeszło - jest taki film u Panny Joanny, a Karolina i Oleśka oglądały swoje pierwsze filmy przy wszystkich podczas beauty tour. Chyba Doncze też oglądała swój stary film? U zagranicznych vlogerek też nie każda ma taki film na kanale - część robi, część nie.
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 12:59   #2175
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
już przeszło - jest taki film u Panny Joanny, a Karolina i Oleśka oglądały swoje pierwsze filmy przy wszystkich podczas beauty tour. Chyba Doncze też oglądała swój stary film? U zagranicznych vlogerek też nie każda ma taki film na kanale - część robi, część nie.
Doncze chyba tak... Na pewno RLM też jakoś wiosną nakręciła swoją wersję. Ja bardzo lubię te filmiki.

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość


Kupiłam też próbkę Funeral Home i... To pachnie dokładnie domem pogrzebowym. Jest duszny, ale zimny zarazem, pachnie wieńcami, kościołem i mieszanką kobiecych perfum, które można wyczuć przy tak smutnych okazjach... Zbyt upiorny dla mnie
Mnie tam zachęciłaś
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 13:03   #2176
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Mnie tam zachęciłaś

Jak chcesz, to Ci ją wyślę, bo raczej nie chcę tym pachnieć. Nawet w Halloween
__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 13:10   #2177
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dla mnie momentem przełomowym będzie jak Szusz tu wpadnie i powie Hejkaaaa i powie w filmiku, że stan cery jej się poprawił, bo weszła na wizaż i dziewczyny dobrze jej doradziły z kosmetykami, kwasami i dermatologiem
Predzej swinie zaczna latac niz to sie stanie
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 13:38   #2178
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
Zamówiłam swoje pierwsze zapachy z Demeter, właśnie odpakowuję i jest trochę konsternacja... Po Ocean spodziewałam się chyba czegoś troszkę innego - świeższego, bardziej rześkiego. Ale podoba mi się ten zapach. Bardzo delikatny, trochę słodki. Kojarzy się z piaskiem, wodą morską. Budzi wyobraźnię.

Kupiłam też próbkę Funeral Home i... To pachnie dokładnie domem pogrzebowym. Jest duszny, ale zimny zarazem, pachnie wieńcami, kościołem i mieszanką kobiecych perfum, które można wyczuć przy tak smutnych okazjach... Zbyt upiorny dla mnie

Mam ochotę na więcej... Chciałabym je testować. Żałuję, że nie ma u nas dostępnego Thunderstorm. Kupię chyba te mniejsze Wet Garden, Salt Air i chyba powoli kilka innych

To takie moje małe marzenie, żeby mieć kiedyś swoją kolekcję zapachów. Zamówiłam też kilka próbek z Rasasi i Diesel Green Feminine. Te ostatnie kupuję na pewno. Rasasi jeszcze nie wąchałam.
to aż boję się klikać, skoro tyle mainstreamowych zapachów pachnie mi cmentarzem/pogrzebem to znając demeter... a piszę na czarno, bo przypomniało mi się jak był dym, gdy Maaaaadzia powiedziała, że bodaj Angel (?) pachnie jej pogrzebowo czy coś takiego.

a wczoraj usłyszałam, że mam głos jak pozzziomka (ta od perfum, która była tyu się awanturować!)

a co do Fifi to generalnie stronie od egzaltowanych i niestabilnych ludzi, więc ciężko, bym była jej fanką
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 13:54   #2179
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
to aż boję się klikać, skoro tyle mainstreamowych zapachów pachnie mi cmentarzem/pogrzebem to znając demeter... a piszę na czarno, bo przypomniało mi się jak był dym, gdy Maaaaadzia powiedziała, że bodaj Angel (?) pachnie jej pogrzebowo czy coś takiego.

a wczoraj usłyszałam, że mam głos jak pozzziomka (ta od perfum, która była tyu się awanturować!)

a co do Fifi to generalnie stronie od egzaltowanych i niestabilnych ludzi, więc ciężko, bym była jej fanką

Mi też pachnie zimnym, pustym kościołem albo kaplicą albo inaczej - na mnie tak pachnie
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-23, 14:01   #2180
Nusiolek
Zadomowienie
 
Avatar Nusiolek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 313
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość

Mi też pachnie zimnym, pustym kościołem albo kaplicą albo inaczej - na mnie tak pachnie
A to ja czuję piwnicę ze słodko, mdlącą wonią. Mimo najszczerszych chęci nie mogę ich nosić, migrena murowana.
__________________
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty.
Nusiolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 14:04   #2181
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość

Mi też pachnie zimnym, pustym kościołem albo kaplicą albo inaczej - na mnie tak pachnie
Jak uwielbiam historie o duchach, zjawach, zmarł-ożył, jakieś opętania itd, tak przerażona jestem Waszym opisem tych zapachow Jak poczuje gdzieś właśnie taki zapach kaplicy, kościoła, wieńców pogrzebowych połączonych z kadzidłem, to autentycznie mam ciarki i ogarnia mnie jakiś smutek
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 14:04   #2182
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Znowu oglądam 5 goli Lewandowskiego . Wczoraj to myślałam, że internet wybuchnie
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 14:22   #2183
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Znowu oglądam 5 goli Lewandowskiego . Wczoraj to myślałam, że internet wybuchnie
podasz linka bo chyba jestem jedyna ktora nie widziala
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 14:29   #2184
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
to aż boję się klikać, skoro tyle mainstreamowych zapachów pachnie mi cmentarzem/pogrzebem to znając demeter... a piszę na czarno, bo przypomniało mi się jak był dym, gdy Maaaaadzia powiedziała, że bodaj Angel (?) pachnie jej pogrzebowo czy coś takiego.

a wczoraj usłyszałam, że mam głos jak pozzziomka (ta od perfum, która była tyu się awanturować!)

a co do Fifi to generalnie stronie od egzaltowanych i niestabilnych ludzi, więc ciężko, bym była jej fanką
A ja gdzieś czytałam, że Angel to zapach trupa (kontakt z trupem miałam tylko z takim, który sobie leżał w formalinie, więc miał de facto tylko jej zapach )Dla mnie Angel to fajne perfumy, mocno słodkie z taką kadzidlaną nutą. Nadają się na porę jesienną albo zimową. Utrzymują się bardzo długo, chustka po kontakcie z szyją, pachniała mi dobry tydzień. Kiedyś je kupię, ale w małej pojemności, bo do tej pory miałam tylko próbkę Mam jeszcze chęć przetestować Aliena
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 14:31   #2185
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez agnes89 Pokaż wiadomość
A ja gdzieś czytałam, że Angel to zapach trupa (kontakt z trupem miałam tylko z takim, który sobie leżał w formalinie, więc miał de facto tylko jej zapach )Dla mnie Angel to fajne perfumy, mocno słodkie z taką kadzidlaną nutą. Nadają się na porę jesienną albo zimową. Utrzymują się bardzo długo, chustka po kontakcie z szyją, pachniała mi dobry tydzień. Kiedyś je kupię, ale w małej pojemności, bo do tej pory miałam tylko próbkę Mam jeszcze chęć przetestować Aliena
alien jest super ale trzeba sie przygotowac na dlugie wspolzycie, bo siada jak beton i sie nie uwolisz
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 14:36   #2186
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

zdublowalo sie
__________________

Edytowane przez N4TI
Czas edycji: 2015-09-23 o 14:40
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 14:39   #2187
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
podasz linka bo chyba jestem jedyna ktora nie widziala
https://streamable.com/9k7j

http://bundesliga.onet.pl/bramki/rob...vz5l3#tw=sport

Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 14:43   #2188
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
U mnie w mieszkaniu na I piętrze znaleźliśmy w odpływie zlewu mysz, już ŚP. Musiała wyspindrać się z dołu po rurach, to są cwane stworzenia. U mojego wujka z kolei przypłynął szczur kiblonurek .

o_O szczur kiblonurek

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość


Mi też pachnie zimnym, pustym kościołem albo kaplicą albo inaczej - na mnie tak pachnie

Mi tez
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 14:57   #2189
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Jak uwielbiam historie o duchach, zjawach, zmarł-ożył, jakieś opętania itd, tak przerażona jestem Waszym opisem tych zapachow Jak poczuje gdzieś właśnie taki zapach kaplicy, kościoła, wieńców pogrzebowych połączonych z kadzidłem, to autentycznie mam ciarki i ogarnia mnie jakiś smutek
Kiedyś Yves Rocher miało zapach Lilii. No był to tylko i wyłącznie zapach lilii i o matko jak one się z pogrzebem kojarzyły. Zawsze mi pachniały niepokojąco i dopiero jak kuzynka powiedziała, że pachnę jak pogrzeb to się pokapowałam z czym się lilie zazwyczaj ludziom kojarzą. Masakra po prostu.
A i jak lubisz takie creepy historie to obejrzyj The Calling - ciekawy film

Edytowane przez Arrianna
Czas edycji: 2015-09-23 o 14:59
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 15:18   #2190
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez agnes89 Pokaż wiadomość
A ja gdzieś czytałam, że Angel to zapach trupa (kontakt z trupem miałam tylko z takim, który sobie leżał w formalinie, więc miał de facto tylko jej zapach )Dla mnie Angel to fajne perfumy, mocno słodkie z taką kadzidlaną nutą. Nadają się na porę jesienną albo zimową. Utrzymują się bardzo długo, chustka po kontakcie z szyją, pachniała mi dobry tydzień. Kiedyś je kupię, ale w małej pojemności, bo do tej pory miałam tylko próbkę Mam jeszcze chęć przetestować Aliena

Kocham Angela! Dla mnie trupem nie pachnie, ale trzeba przyznać, że jest to wyjątkowy zapach. To są jedyne perfumy które posiadam na tak zwany jeden psik. Jeden psik i pachne wiecznie




Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
alien jest super ale trzeba sie przygotowac na dlugie wspolzycie, bo siada jak beton i sie nie uwolisz
Muszę koniecznie zwąchać. Strasznie mi się rozbudował gust perfumowy. Kiedyś nawet bym nie spojrzała na takie cieżkie zapachy.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-14 20:24:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:36.