Tarnowskie Panny Młode cz. VI - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-15, 21:08   #1831
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez by_mistake Pokaż wiadomość
a jak z cenami u niej?
Może jednak uda się porozumieć z JoviArt. Pani zabiegana ale znalazła trochę czasu, by wymienić się kilkoma mailami i wstępnie umówić na spotkanie. Opisaliśmy jej co mniej więcej byśmy chcieli i na podstawie tego podała nam orientacyjną cenę. Z trzech dekoratorek, z którymi rozmawiałam o konkretach- JoviArt wychodzi najtaniej (a co ważniejsze dla mnie-Pani sympatyczna).
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 22:19   #1832
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnA_1989 Pokaż wiadomość
Może jednak uda się porozumieć z JoviArt. Pani zabiegana ale znalazła trochę czasu, by wymienić się kilkoma mailami i wstępnie umówić na spotkanie. Opisaliśmy jej co mniej więcej byśmy chcieli i na podstawie tego podała nam orientacyjną cenę. Z trzech dekoratorek, z którymi rozmawiałam o konkretach- JoviArt wychodzi najtaniej (a co ważniejsze dla mnie-Pani sympatyczna).
Dobrze, że czyta to forum, to szybko Ci odpisała .
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 16:16   #1833
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

hehehe, jakkolwiek - najważniejsze,że sprawa załatwiona
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 15:59   #1834
dziewczyna_w_sukience
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 68
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Pytanie do dziewczyn, które są już PO gdzie w Tarnowie najlepiej oddać suknie do czyszczenia i ewentualnych poprawek krawieckich?
dziewczyna_w_sukience jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 20:59   #1835
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_w_sukience Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn, które są już PO gdzie w Tarnowie najlepiej oddać suknie do czyszczenia i ewentualnych poprawek krawieckich?
Nie wiem gdzie najlepiej, ale ja oddałam swoją do pralni w Gemini, bo mam blisko, no i Siostra jakąś kartę wykupiła, że ma się -ileś % taniej. A że oddawałam i suknie i garnitur męża do czyszczenia to wyszło, że garnitur był wyczyszczony za darmo . Nie wiem czy mogę polecić czy nie, bo nie widziałam nawet sukni po (w sensie właśnie ją dzisiaj w paczce dostałam, ale jeszcze nie miałam okazji oglądać). Mama za to oglądała i twierdzi, że ok, jedynie w praniu ponoć guzik z tyłu odpadł, ale tu już salon sukni poratował i Mama dostała guziczka. I trochę długo pranie trwało, bo bity miesiąc, ale pani uprzedzała, że są mocno zapchani, sezonu ślubny w pełni, więc tyle to potrwa, a mi się nie spieszyło, więc na tym stanęło. Poprawek krawieckich- sama na szczęście żadnych nie potrzebowałam (poza tym guziczkiem ), ale wiem, że moja Siostra po weselu u krawcowej Anety Wielgus (tej od szycia sukni) naprawiała drobiazgi .
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-18, 06:59   #1836
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_w_sukience Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn, które są już PO gdzie w Tarnowie najlepiej oddać suknie do czyszczenia i ewentualnych poprawek krawieckich?
Ja poprawki krawieckie i czyszczenie robiłam u Pani na żydowskiej która kapelusze robi.... to jest na ścianie jak pizzeria forum tylko blizej lwowskiej taka starsza babeczka ale wszystko super zrobiła 200zł płaciłam za czyszczenie + naprawa
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-18, 19:23   #1837
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
A w zenicie? nie wiem, jak się nazywają. Joasia Tadel świetne robi dekoracje, ale jak kojarzę, jest też dość droga .

tek dekoracje robi przepiękne byłam już na wstępnej rozmowie i zarezerwowaniu terminu bardzo sympatyczna Pani chociaż ceny już mniej sympatyczne to mam nadzieję, że będę w 100% zadowolona
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-21, 21:17   #1838
siarkaa85
Przyczajenie
 
Avatar siarkaa85
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Tuchów
Wiadomości: 11
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Zapraszam na makijaż
Zapisy na 2016 rok już są , więc jeśli jeszcze nie wiesz gdzie się malować w ten szczególny dzień zapraszam na makeup próbny

Zapoznaj się z moimi pracami i pisz

https://www.facebook.com/MakeupbySiarkaa85


siarkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 21:25   #1839
kaczuszka69
potworkowa
 
Avatar kaczuszka69
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: u Jego boku :)
Wiadomości: 13 222
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

siarka polecam zedytować post albo wykupić mikroreklamę, bo możesz bana zarobić, w najlepszym wypadku ostrzeżenie
__________________
już nie zgaśnie ogień w nas,
tak się kocha tylko raz...


Mysza

-15kg


kaczuszka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 21:49   #1840
siarkaa85
Przyczajenie
 
Avatar siarkaa85
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Tuchów
Wiadomości: 11
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez kaczuszka69 Pokaż wiadomość
siarka polecam zedytować post albo wykupić mikroreklamę, bo możesz bana zarobić, w najlepszym wypadku ostrzeżenie
a dziękuję za uwagę
siarkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 18:30   #1841
dominikab1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Czy możecie polecić jakiś ciekawy pomysł/ miejsce w Tarnowie i okolicach na sesję plenerową, gdyż nie mam pomysłu...
dominikab1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-23, 07:45   #1842
siarkaa85
Przyczajenie
 
Avatar siarkaa85
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Tuchów
Wiadomości: 11
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Nad Dunajcem Ostrów- sesja nad rzeką super wychodzi Góra Św.M arcina , Park Strzelecki,
siarkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 11:42   #1843
asiaaa001
Przyczajenie
 
Avatar asiaaa001
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 25
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Hej wie któraś z Was gdzie przyjmuje na makijaż Klaudia Kłos? bo słyszałam ze do domu nie przyjeżdża poszukuje makijażystki w okolicach krakowskiej, wałowej i tamte rejony
__________________
27 sierpień 2016
asiaaa001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 12:27   #1844
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez asiaaa001 Pokaż wiadomość
Hej wie któraś z Was gdzie przyjmuje na makijaż Klaudia Kłos? bo słyszałam ze do domu nie przyjeżdża poszukuje makijażystki w okolicach krakowskiej, wałowej i tamte rejony
U mnie była w domu, ale byłyśmy 3 do malowania. A jak u siebie przyjmuje to na westerplatte .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 15:24   #1845
mimijka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 3
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cześć dziewczyny Jestem nowa na forum i właśnie planuję swoje wesele dlatego mam pytanie czy polecacie jakiś dobry i niezbyt drogi zespół na wesele?
mimijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 19:35   #1846
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cześć temat zespołu jest tu poruszany systematycznie co jakiś czas więc polecam przejrzeć nasze wcześniejsze posty ostatnio w Cristalu były targi ślubne- posłuchałam kilka kapel (najbardziej mi zależało oczywiście na posłuchaniu na żywo tych, z którymi my mamy podpisaną umowę) i wniosek taki, że jest wiele zespołów, które nieźle grają - pytanie tylko co dla Ciebie oznacza niedrogo? Większość zespołów jest też wieloosobowych- z jednej strony fajnie (dużo instrumentów, większy potencjał) ale niestety każda osoba z zespołu zaliczana jest do grona gości i opłacana jak zwykły gość (przynajmniej u nas)- dlatego my szukając zespołu, a nie chcąc płacić dwa razy usługodawcom od razu odrzuciliśmy wszelkie zespoły liczące 6 i więcej osób.

Edytowane przez AnA_1989
Czas edycji: 2015-09-23 o 19:36
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 06:20   #1847
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

AnA_ 1989 Czyżbyście mieli Alfę ? Bo oni byli najmniej liczni . A tak wogóle to przyznawać się, kto był na targach ? . Wiesz, że słuchając, wybierając jakiś zespół na wesele, nawet nie pomyśleliśmy o tym, żeby za kryterium brać ilość osób w zespole, które będą do "wykarmienia" na weselu dopiero później to do nas dotarło, ale i tak byśmy nie zmienili zespołu na 1 czy 2 osobowy żeby uciąć np 800 zł kosztów i tym sposobem mamy 6 osobowy zespół

Edytowane przez anielska diablica
Czas edycji: 2015-09-24 o 06:22
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 06:40   #1848
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez asiaaa001 Pokaż wiadomość
Hej wie któraś z Was gdzie przyjmuje na makijaż Klaudia Kłos? bo słyszałam ze do domu nie przyjeżdża poszukuje makijażystki w okolicach krakowskiej, wałowej i tamte rejony
Klaudia od przyszłego roku przyjmuje tylko u siebie w mieszkaniu z tego co mówiła

My mamy zespół 4 osobowy ale nie patrzyłam na to przy wyborze.


Aaaaaa dziewczyny to już w sobotę !!!!!!
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 08:36   #1849
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Justuus Pokaż wiadomość
Klaudia od przyszłego roku przyjmuje tylko u siebie w mieszkaniu z tego co mówiła

My mamy zespół 4 osobowy ale nie patrzyłam na to przy wyborze.


Aaaaaa dziewczyny to już w sobotę !!!!!!
Stresujesz się czy na razie wszystko na luzie?
Pogoda z tego co widziałam nie jest zachęcająca ale i tak będzie pięknie! To jedyna rzecz na którą nie ma się wpływu dlatego nie warto się przejmować.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-24, 14:21   #1850
mimijka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 3
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Wrócę jeszcze do tematu zespołów. Czy któraś z was była na weselu lub słyszała na żywo zespoły Alfa, Kanon, Bandit i As (z Dębicy)? Potrzebuje jakiś opinii
mimijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 16:41   #1851
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
AnA_ 1989 Czyżbyście mieli Alfę ? Bo oni byli najmniej liczni . A tak wogóle to przyznawać się, kto był na targach ? . Wiesz, że słuchając, wybierając jakiś zespół na wesele, nawet nie pomyśleliśmy o tym, żeby za kryterium brać ilość osób w zespole, które będą do "wykarmienia" na weselu dopiero później to do nas dotarło, ale i tak byśmy nie zmienili zespołu na 1 czy 2 osobowy żeby uciąć np 800 zł kosztów i tym sposobem mamy 6 osobowy zespół
Na Alfę zdecydowaliśmy się z polecenia osoby, która dwa razy była na ślubach na których grali- to że ich jest 4 to było nam na rękę. Umówiliśmy się, pogadali- byli konkretni i ich sposób prowadzenia wesela nam się podobał więc my się na nich zdecydowali. O jednym muzyku albo dwóch nawet nie myśleliśmy- to żaden zespół -a bądź co bądź zależało nam by dobrze grali. Płacimy nie mało za zespół i jak sobie pomyśleliśmy, że za kapele 6 osobową musielibyśmy dopłacić dodatkowe 1200 zł wyżywienia, gdzie mi nikt za jedzenie w pracy nie płaci i nikogo to nie interesuje- to postanowiliśmy poszukać mniejszego zespołu. Może i są lepsze zespoły, może i czasem warto dopłacić- ale zapewnienie 40 przyjezdnym osobą noclegu to wystarczająco duży koszt, by szukać dodatkowych wydatków.

Edytowane przez AnA_1989
Czas edycji: 2015-09-24 o 16:45
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 17:59   #1852
kongos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 73
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Hej dziewczyny, znacie jakas krawcowa szyjaca typowo suknie slubne? Przeszukujac google nie trafilam na nic w Tarnowie i okolicach 😞
kongos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 20:27   #1853
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez kongos Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, znacie jakas krawcowa szyjaca typowo suknie slubne? Przeszukujac google nie trafilam na nic w Tarnowie i okolicach
Aneta Wielgus znajdziesz w necie namiary na pewno


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 06:01   #1854
MalaMi08
Przyczajenie
 
Avatar MalaMi08
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: tarnow
Wiadomości: 24
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

cześć, Chcielibyśmy w niedziele po weselu zorganizować coś w rodzaju a`la poprawin dla najbliższej rodziny(max 25 osób). Niestety, ale lokal w którym mamy wesele nam odmówił. Myśleliśmy o dworku prezydenckim, ale na internecie nie znalazłam żadnej sensownej opinii. Czy któraś z was może była tam na weselu, na chrzcinach i podrzuci coś?!
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/7801099c67.png[/img][/url]
MalaMi08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 07:49   #1855
siarkaa85
Przyczajenie
 
Avatar siarkaa85
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Tuchów
Wiadomości: 11
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez asiaaa001 Pokaż wiadomość
Hej wie któraś z Was gdzie przyjmuje na makijaż Klaudia Kłos? bo słyszałam ze do domu nie przyjeżdża poszukuje makijażystki w okolicach krakowskiej, wałowej i tamte rejony

Zapraszam do siebie na makijaż próbny
siarkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 08:56   #1856
myszata6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 60
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez asiaaa001 Pokaż wiadomość
Hej wie któraś z Was gdzie przyjmuje na makijaż Klaudia Kłos? bo słyszałam ze do domu nie przyjeżdża poszukuje makijażystki w okolicach krakowskiej, wałowej i tamte rejony
na św. Anny studio ma Jowita Bartnik

Dziewczyny, olśniło mnie właśnie, że mam trochę złota, które mogę przetopić na obrączki. Tylko złoto jest żółte, a obrączki chcemy z białego. Wiem, że da się to zrobić, ale może któraś z was ma doświadczenie, wie gdzie w Tarnowie złotnicy świadczą takie usługi? A może to już jest na porządku dziennym i nie trzeba szukać konkretnego złotnika?
myszata6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 10:40   #1857
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez myszata6 Pokaż wiadomość
na św. Anny studio ma Jowita Bartnik

Dziewczyny, olśniło mnie właśnie, że mam trochę złota, które mogę przetopić na obrączki. Tylko złoto jest żółte, a obrączki chcemy z białego. Wiem, że da się to zrobić, ale może któraś z was ma doświadczenie, wie gdzie w Tarnowie złotnicy świadczą takie usługi? A może to już jest na porządku dziennym i nie trzeba szukać konkretnego złotnika?
Na Lwowskiej u góry u złotnika z tego co kojarzę robią obrączki z własnego złota- sporo dziewczyn tam robiło, swego czasu był też popularny złotnik za hotelem Tarnovia. Podejrzewam że w większości u jubilerów można zamówić obrączki z własnego złota.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 11:30   #1858
myszata6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 60
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ammia Pokaż wiadomość
Na Lwowskiej u góry u złotnika z tego co kojarzę robią obrączki z własnego złota- sporo dziewczyn tam robiło, swego czasu był też popularny złotnik za hotelem Tarnovia. Podejrzewam że w większości u jubilerów można zamówić obrączki z własnego złota.
wiem, że można ale problem polega na tym, że chcemy przerobić złoto żółte na białe, dlatego pytam, czy któraś z Was wie coś na ten temat lub ma jakieś doświadczenie w temacie

Edytowane przez myszata6
Czas edycji: 2015-09-25 o 11:41
myszata6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 14:16   #1859
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnA_1989 Pokaż wiadomość
Na Alfę zdecydowaliśmy się z polecenia osoby, która dwa razy była na ślubach na których grali- to że ich jest 4 to było nam na rękę. Umówiliśmy się, pogadali- byli konkretni i ich sposób prowadzenia wesela nam się podobał więc my się na nich zdecydowali. O jednym muzyku albo dwóch nawet nie myśleliśmy- to żaden zespół -a bądź co bądź zależało nam by dobrze grali. Płacimy nie mało za zespół i jak sobie pomyśleliśmy, że za kapele 6 osobową musielibyśmy dopłacić dodatkowe 1200 zł wyżywienia, gdzie mi nikt za jedzenie w pracy nie płaci i nikogo to nie interesuje- to postanowiliśmy poszukać mniejszego zespołu. Może i są lepsze zespoły, może i czasem warto dopłacić- ale zapewnienie 40 przyjezdnym osobą noclegu to wystarczająco duży koszt, by szukać dodatkowych wydatków.
Z ciekawości możesz napisać ile płacisz za nocleg od osoby ?

No ja wiem, że to są koszty, ale w sumie mając 4 a 6 osobowy zespół to jak dla mnie już nie robi dużej różnicy.

Ktoś o Alfę pytał, najpierw na ich stronie ich słuchalismy i tak w miarę dla mnie to brzmiało, jak trafilam na youtuba to był całkiem inny odbiór, a słuchalismy ich na żywo jedynie na targach i jak dla mnie super brzmią ( był to 1 z 2 zespołów, które chcieliśmy mieć na weselu) cena bodajże 6000 zł za wesele z poprawinami jest raczej dość powszechną kwotą. Mam malutkie "ale" co do ich image ( a raczej męskiej częśći zespołu), ja wiem, że ludzi nie ocenia się po wyglądzie i nie powinno to mieć większego znaczenia, ale u nas przesądziło, że ich nie wybraliśmy

Edytowane przez anielska diablica
Czas edycji: 2015-09-25 o 14:17
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 16:13   #1860
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

anielska diablica Z ciekawości możesz napisać ile płacisz za nocleg od osoby ?

Chcemy mieć gości na miejscu ze względu na wygodę(żeby mogli wcześniej już się zameldować, umyć, przebrać itp.)-żeby pominąć nie potrzebne migracje w celu zmiany miejsca parkowania samochodu i żeby nie trzeba było brać potem dodatkowego auta z kierowcą, który rozwoziłby gości do hotelu- cena za osobę ok.85 zł co w przeliczeniu na 40 osób wynosi 3400, może dla Ciebie to nie są znaczące pieniądze ale dla mnie to nie jest mało. I robi różnicę, bo za wyżywienie 2 dodatkowych osób w zespole jesteśmy w stanie zapewnić prawie 5 osobom nocleg.

Edytowane przez AnA_1989
Czas edycji: 2015-09-25 o 17:10
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-27 10:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:25.