Wybielanie zębów- wątek zbiorczy - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-28, 19:44   #3961
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Hula- muszę się z Tobą zgodzić, ponieważ masz rację. Co do dentystów, to pewnie ten mądry zaraz wyskoczy z tekstem 'było nie chodzić do studentów, bo wiadomo że źle zrobią' i że 'sama jesteś sobie winna'. No cóż takie myślenie mają. Oni są uczeni robienia kasy i oszukiwania ludzi i wykorzystywania techników do granic możliwości.

Natomiast co do techników, to również zgadzam się. Jestem technikiem od wielu już lat i obserwuję , co się dzieje w tym środowisku. A niestety jest coraz gorzej. Do tych niestety pseudo szkółek, co wyrastają jak grzyby po deszczu chodzą osoby bez matury (bo tak jest dozwolone), które nie potrafią nawet jako tako funkcjonować w życiu, a co dopiero mówić o pracy. Pasjonatów znajdziesz mało w tym zawodzie, ale są jeszcze gdzie nie gdzie. Niestety pewnie na przysłowiowych palcach obu rąk można tylko ich zliczyć.
A tak spytam z ciekawości: czy możesz zdradzić, na jakim forum technicznym szukałaś pomocy? Może to było forum na literę 'Z'? Bo tam własnie jest niestety cała zbieranina ludzi mocno ograniczonych. Jak się trafi ktoś konkretny to hejtowany od razu jest. Ale co się dziwić jak sam admin forum utrzymuje taki poziom. W życiu prywatnym jest właścicielem dużej firmy technicznej. Prawdę mówiąc mi na jego miejscu byłoby wstyd tak postępować, bo on jest osobą znaną. Ja próbowałam tam kiedyś dyskutować na ważne tematy, ale z tymi ludźmi się nie da. Oni na prawdę są mocno ograniczeni i ja tego nie potrafię zrozumieć, bo wielu z nich znam osobiście. A po tym w jaki sposób tam piszą to mi za nich wstyd po prostu.
Jak szłam do szkoły dla techników, to nie sądziłam że to aż takie środowisko.
Mnie osobiście ten zawód bardzo się podoba. Jestem w stanie realizować się manualnie, co od zawsze kochałam robić. Minusem są chore terminy narzucane przez dentystów. Nieraz zdarzało się że trzeba było w święta pracować, bo lekarz miał pacjenta umówionego od razu po świętach. Pewnie zdziwisz się, dlaczego nie odmówiliśmy takiego terminu. Z prostej przyczyny. Już kiedyś odmówiliśmy kilka razy. Skutek: dentysta poszedł do tańszego technika, który miał mało pracy i ten zrobił mu protezy dużo taniej. To, że gorzej i pacjent sobie z tymi protezami nie radził to już nie było ważne dla tego dentysty. Do nas już ten dentysta nie wrócił no bo miał taniej i szybciej. Tylko teraz pytanie jak to jest że taniej? Ano tak, że pootwierało się wiele pracowni gdzie sponsorami są rodzice techników i ci technicy dlatego mogą sobie na to pozwolić. Dopiero jest płacz, jak rodzice przestają sponsorować.
My od wielu lat trzymamy się z tymi samymi dentystami we współpracy. Wiemy już gdzie popełniają błędy i nadrabiamy to. Dlatego nam ta współpraca wychodzi. Ale jednak wymaga to wieloletniego doświadczenia i faktycznie pasji.
Jest garstka techników (na prawdę garstka na cały kraj), którzy przyjmą pacjenta i zrobią mu porządnie protezę czy aparat na zęby i oni faktycznie sterylizację pełną mają. To dla bezpieczeństwa obu stron. Bo jest coś takiego jak zakażenia krzyżowe. Oni pracują już wiele lat z pacjentami i wiedzą co i jak. Mogę się założyć, że nawet lekarze nie dbają o taka sterylność jak oni. Niestety ciężko takich techników znaleźć. Bo w pierwszej lepszej pracowni tak się nie robi.
Dziwi mnie tylko takie podejście tego stomatologa z forum. Ciekawe czy on dezynfekuje protezy, które dostaje od technika. Jak kiedyś w gabinecie pracowałam i chciałam zdezynfekować protezę przed oddaniem, to usłyszałam że szkoda płynu. Wiertła i końcówki też były tylko psikane i nic poza tym. Do pakietów mało co szło. W zasadzie tylko ostra chirurgia. No bo oszczędności. Tak, że dobro pacjenta to jest na samym końcu u dentystów niestety.

Aha, my u nas w pracowni odcinamy się od innych po fachu na ile można. Bo innego wyjścia nie mamy. Za większość niestety nam wstyd. I tylko mogę Cię przeprosić za takie ich podejście tam gdzie szukałaś pomocy. Tylko, proszę nie dziw się że oni niefachowo podeszli do sprawy i nie rozumieli problemu. To ludzie sztywno idący wg tego co ich na zajęciach nauczyli. A gdy sprawa wymaga myślenia to już kłopot niestety. Ja nie raz tutaj na wizażu ludziom pomagałam. Niestety na jakimś wątku zostałam nazwana 'sfrustrowaną asystentką dentysty, która miesza ludziom w głowach' (podejrzewam że to dentysta podszywający się pod pacjenta tak mnie nazwał), padały też i inne określenia. Mimo wszystko jak mogę to uświadamiam ludziom jak jest.
Ale się rozpisałam...

Edytowane przez Pacynka
Czas edycji: 2015-09-28 o 19:50 Powód: informacje
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 21:02   #3962
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Tak, forum ZZ
Odnośnie decydowania się na leczenie u studentów, owszem, podpisuję i wyrażam zgodę, podobnie jak sama chcialabym mieć mozliwosc decydowania jak dorosły czlowiek, czy szynę, czy aparat zrobi mi technik bez pośrednika- dentysty. Chcialabym na własna odpowiedzialnosc powierzyc pracę technikowi, ale niestety , odetnie to usankcjonowane prawnie zrodlo dochodow lekarzy. I tylko i wyłacznie o to chodzi.
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 22:17   #3963
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez hula Pokaż wiadomość
Tak, forum ZZ
Odnośnie decydowania się na leczenie u studentów, owszem, podpisuję i wyrażam zgodę, podobnie jak sama chcialabym mieć mozliwosc decydowania jak dorosły czlowiek, czy szynę, czy aparat zrobi mi technik bez pośrednika- dentysty. Chcialabym na własna odpowiedzialnosc powierzyc pracę technikowi, ale niestety , odetnie to usankcjonowane prawnie zrodlo dochodow lekarzy. I tylko i wyłacznie o to chodzi.
Dokładnie. Ale znowu gdyby tak do końca prawnie było załatwione, że technikom nic nie wolno to by już większość zamknęli. Ale tak nie jest i ludzie się bronią jakoś prawnie więc może w sumie pacjent wybierać. tylko że tego ten nasz wizażowy stomatolog panicznie się boi i tak nakręca sytuację.
Jedynie co, to bym tak u pierwszego lepszego technika nie polecała. W większości (jak już pisałam) niestety znają się na robocie tylko pobieżnie (nawet ci doświadczeni). A jeśli chodzi o sterylność, to lepiej znaleźć takiego co ma czysto i porządek w pracowni, a nie szuka protez w stercie papierów i śmieci. Kiedyś nawet znajomy mnie odwiedził i mówił, że robił protezę u dentysty, ale po odbiór ten go wysłał do pracowni. A tam bród, smród i bałagan. Technik szukał protezy w stercie innych protez zmieszanych ze śmieciami dosłownie. Podał taką brudną protezę pacjentowi i tyle. Znajomy nie sądził że to powinno być jakoś wyczyszczone chociaż. No ale tak jest. Technik przeważnie myje wszystko razem (wszystkie protezy i naprawy) i takie oddaje dentyście. A ten taki za przeproszeniem brud daje pacjentowi. Żeby iść do technika coś robić to trzeba mieć tak na prawdę sprawdzone i polecone przez kogoś miejsce.
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 16:37   #3964
Izabella24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 55
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cassie91910 Pokaż wiadomość
A ktoś ogarnia metody u stomatologa? Chciałabym spytać w gabinecie, jednak lepiej mieć wcześniej minimalna wiedzę
Polecam Ci wybielanie metodą nakładkową Tylko u stomatologa.Ja niestety sama wcześniej "kombinowałam" z paskami, żelami z allegro ale to nie dawało żadnego efektu.Zęby wybieliły się nierównomiernie jednym słowem beznadzieja nie mówiąc już o nadwrażliwości.
Dopiero koleżanka namówiła mnie na wybielanie w gabinecie i to było to.Po pierwsze lekarz ocenia stan zębów i dobiera odpowiedni preparat i odpowiednie jego stężenie.Pózniej robi czyszczenie zębów z kamienia i osadu (inaczej żel nie jest się w stanie "przebic")następnie pobiera wyciski i są przygotowywane silikonowe szyny na Twoje zęby.Samo wybielanie przeprowadzasz w domu przez 14 nocy śpisz w nakładkach wypełnionych żelem.Fakt nie jest to najtańsza metoda zapłaciłam ok.750zł.ale efekt super co najważniejsze czułam się bezpiecznie w każdej chwili mogłam zadzwonić po poradę,dostałam jeszcze żel znoszący nadwrażliwość zębów podczas wybielania.
Izabella24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 19:38   #3965
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

A te nakładki silikonowe i tak robi technik dentystyczny bo dentysta nie potrafi.
Ja robiłam wybielanie u technika dentystycznego i też miałam środek na nadwrażliwość i inne dodatkowe rzeczy. Również czułam się bardzo bezpiecznie bo mogłam do tego technika dzwonić o każdej porze dnia i nocy. A zapłaciłam za to wszystko 200 zł, a nie jak Ty 750zł.

P.S. Stomatologu 11- daruj sobie swoje beznadziejne komentarze, bo mam je za przeproszeniem gdzieś.
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 20:47   #3966
Izabella24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 55
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

A przepraszam,czy Twój technik posiada unit i zrobił Ci skaling i piaskowanie w tej cenie?
Izabella24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 09:44   #3967
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Nie posiada unitu, nie zrobił bo nawet nie musiał. Znam sposób, dzięki któremu nie osadza się kamień i osad na zębach. Mam to potwierdzone, bo byłam u 3- ch stomatologów i powiedzieli że nie można tak często czyścić z kamienia i osadu. Tymczasem, ja to czyszczenie robiłam 2 lata wstecz od tych wizyt, a oni myśleli że dopiero co. Tak, że nie musiałam. I teraz jak chodzę na kontrolę, to też jak chcę żeby mi wyczyścili to mówią że nie mają z czego.
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-04, 10:02   #3968
Izabella24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 55
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Jeśli Tobie nie osadza się osad i kamień to masz super ale u 90% ludzi się osadza.Po za tym przed wybielaniem zęby powinny być bezwzględnie zdrowe,również dziąsła a nie sądzę żeby technik wykonał fachowo przegląd więc nie pisz ludziom żeby chodzili do technika wybielać zęby bo to głupota.Pózniej mają zęby wybielone nierównomiernie bo np.mają zdemineralizowane szkliwo a technik nie jest w stanie tego ocenić jak również odpowiednio dobrać stężenia preparatu.
Zresztą każdy ma swój rozum.Wiadomo różnica w cenie jest kolosalna.200zł a 750zł ale wolałabym nie kupić sobie kiecki,butów czy torebki niż oszczędzać na zębach bo skutki mogą być opłakane.
Izabella24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 08:09   #3969
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Akurat mam to szczęście, że mój technik się na tym zna i odesłał mnie żebym zrobiła plomby. Dopiero wtedy wybielałam.
A z kamieniem to nie jest szczęście tylko odpowiednie dbanie.

Widzisz, ja chodzę do pewnego technika, który potrafi równe rzeczy ocenić i dobrze dobiera stężenie wybielacza i mam taniej. Wiem, że on się na tym zna. Nie miałam problemów z wybielaniem u niego.
Natomiast co powiesz , jak ludzie kupują nakładki nieprzylegające dokładnie i wybielacze przez internet i potem mają kłopoty?...
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 08:32   #3970
AniaW1919
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ja też zastanawiam się nad wybielaniem zębów i nawet byłam na wizycie w jednym gabinecie. Nie mam jeszcze na tyle pieniędzy ale myślę że za 2,3 miesiące będzie można zabieg wykonać. Ważne aby wszystkie zęby były zdrowe przed wykonaniem wybielania. Zdecydowałam się na zabieg profesjonalny bo efekt jest natychmiastowy i wolę aby zrobił to lekarz. Byłam w gabinecie na Ursynowie xxx bardzo miła obsługa i stomatolog.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-10-27 o 09:53 Powód: reklama nikt nie prosi o linki
AniaW1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 19:10   #3971
Gazzzowana
Wtajemniczenie
 
Avatar Gazzzowana
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 388
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

A co sądzicie o wybielaniu lampą Beyond?

Zastanawiam się nad takim wybielaniem w Dentopolis w Poznaniu, więc byłabym wdzięczna też za opinie o tym gabinecie
Gazzzowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-09, 19:50   #3972
pikdaria
:)
 
Avatar pikdaria
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

hej,

Jakich żeli znoszących nadwrażliwość zębów używaliście wybielając zęby?

Jezeli skaling i piaskowanie miałam w zeszłym tygodniu a wybielanie najprawdopodobniej zaczne po 20tym - to musze ten zabieg powtórzyć ?

(Pytam w kontekście wybielania nakladkowego)
pikdaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 22:58   #3973
PatkaAgatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Poczytałam trochę i widzę, że często pojawia się wątek białej perły, więc i ja się dołączę Jeżeli o mnie chodzi, to ja miałam żółte i przebarwione zęby po kawie i też problemy z wrażliwymi zębami i w moim przypadku biała perła zdała egzamin Używałam plus system 5 dni przez około dwa tygodnie. Dwa razy dziennie nakładałam aplikatory z żelem, rano na 10 minut a wieczorem na 20 i rozjaśniłam zęby o kilka odcieni, także jestem mega mega mega zadowolona. Nie mialam problemów, ani z wrażliwością zębów, a dentysta twierdzi, że moje szkliwo jest w doskonałym stanie
PatkaAgatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 22:10   #3974
zetakpowiem
Wtajemniczenie
 
Avatar zetakpowiem
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: raz tu, raz tam
Wiadomości: 2 437
Crest Whitestrips paski wybielające - dostępność

Wizażanki!

Sporo czasu minęło, nim zdecydowałam się na zakup pasków. Zaczęłam porządne poszukiwania i co? Wielkie nic! Mam ogromny problem ze znalezieniem ich w jakichkolwiek sklepach internetowych . Obiło mi się o uszy, że zostały wycofane, ale nigdzie nie mogę znaleźć potwierdzonego info.
Czy ktoś orientuje się, gdzie jeszcze się uchowały i gdzie mogę je zakupić?

Jeśli chodzi o ebay - z moim angielskim nie jest najlepiej, nie chciałabym się nadziać na podróby.
__________________
zetakpowiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 20:27   #3975
nynka_1987
Zadomowienie
 
Avatar nynka_1987
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek :/
Wiadomości: 1 269
Dot.: Crest Whitestrips paski wybielające - dostępność

Przecież na Allegro są, są i Crest Supreme i Bright wHITE.
__________________
nynka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 20:40   #3976
zetakpowiem
Wtajemniczenie
 
Avatar zetakpowiem
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: raz tu, raz tam
Wiadomości: 2 437
Dot.: Crest Whitestrips paski wybielające - dostępność

Znalazłam.. wpisywałam za każdym razem z błędem i dlatego nic mi nie pokazywało
__________________

Edytowane przez zetakpowiem
Czas edycji: 2015-11-23 o 13:01
zetakpowiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 12:55   #3977
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Crest Whitestrips paski wybielające - dostępność

Cytat:
Napisane przez nynka_1987 Pokaż wiadomość
Przecież na Allegro są, są i Crest Supreme i Bright wHITE.
Ta,,,tylko traf na oryginały
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 13:01   #3978
zetakpowiem
Wtajemniczenie
 
Avatar zetakpowiem
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: raz tu, raz tam
Wiadomości: 2 437
Dot.: Crest Whitestrips paski wybielające - dostępność

Wydaje mi się, że trafiłam. Kupiłam od chyba jednego z większych dystrybutorów na Polskę. Zobaczymy co przyjdzie
__________________
zetakpowiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 19:39   #3979
00uzytkownk1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ja korzystam z uslug gabinetu w Rzeszowie u dr Paligi n Niepodleglosci 3/2 albo na Solarza 7. Przede wszystkim mozna liczyc na rzetelna informacje czy wogole zalecane jest wybielanie i jaka metoda (maja ich kilka). Sa tam higieniestki ktore bardzo dobrze usuwaja kamien, piaskuja, itp. Co do cen- takie uslugi nigdy i nigdzie nie sa tanie ale tam przynajmniej mam pewny efekt. Pozdrawiam
00uzytkownk1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-28, 20:53   #3980
Olcia344
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Witam! Mam problem. Otóż mam założone 6 licówek kompozytowych na górne przednie zeby. Dentysta dobrał kolor w taki sposób, że są żółte, o wiele bardziej niż zeby bez licówek. Mówiłam, że chciałam mieć wybielane zeby po ściągnieciu aparatu a tu psikus. Podobno licówek nie da sie wybielić. Co moge teraz zrobić by uzyskać bielsze zeby? Wszystko do wymiany?
Olcia344 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 08:49   #3981
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Jeśli źle dobrał kolor, to złóż reklamację i tyle. Licówek nie da się wybielić
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 14:51   #3982
mersi94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Również polecam białą perłę Jestem w trakcie stosowania i już widać efekty, dziąsła nie bolą A moje znajome ją stosowały i też efekt utrzymuje sie dlugo
mersi94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 12:47   #3983
mama001
Raczkowanie
 
Avatar mama001
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 284
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Gazzzowana, jak szukasz opinii o danym gabinecie to popatrz sobie na pkt.pl, możesz tez wyszukac wszystkie gabinety w lokalizacji, która ci najbardziej odpowiada , przeczytac ich oferte i poznac opinie innych
mama001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 15:01   #3984
boratynkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsza pasta wybielająca

hej ja osoboście używam pasty colgate max white one, jest ona dostępna na tej stonie xxx
a wy co o niej myślicie? Moim zdaniem jest nie do zastąpienia

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-12-05 o 23:47 Powód: Link.
boratynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 00:35   #3985
ktez
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ja wybielałam zęby przy wykorzystaniu żelu aktywowanego światłem. Słyszałam, że jest to najskuteczniejsza metoda i okazało się, że faktycznie. Wcześniej próbowałam różnych metod i żadna nie dała tak dobrego efektu. Nie można tego sobie zrobić samemu i trzeba się wybrać do gabinetu stomatologicznego. Ja byłam w Katowicach w gabinecie Freshmed i jestem bardzo zadowolona. Bardzo fajny i fachowy personel.
ktez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 13:18   #3986
izabbelcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 100
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

chyba się skuszę na białą perłę. dużo dobrego o niej słyszałam
izabbelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 22:15   #3987
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ja dzis wybielalam u dentysty zelem.Ja pier***zeby mnie teraz bola,dziasla.Ale efekt jest fajny.Ide na kolejna runde,bo chce miec bielsze.
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 21:43   #3988
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

A nie dostałaś nic na zniesienie nadwrażliwości żeby Cię tak nie bolało?
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 07:49   #3989
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Dostalam miniaturowa paste colgate sensitive..troszke chłodzi,ale na ten bol to nawet tabletki nie pomagaja.Wczoraj byl kolejny etap wybielania.Z A3 zeszlam do A1.Jako ze z 15 lat paliłam,cieszę sie ze sie zęby rozjasniły.No ale noc praktycznie nieprzespana,dopiero mi teraz ból schodzi.No ale dla ładnej bieli pocierpię.
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 10:22   #3990
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Taka pasta nic nie daje. Powinnaś dostać jakiś preparat do znoszenia nadwrażliwości (np. Ultra EZ lub GC Mipaste albo GC Toothmouse).

A gdzie w ogóle wybielałaś, u kosmetyczki, czy gdzie że Cię tak bez niczego do domu wysłali?
Jak znowu nic Ci nie dali to kup sobie chociaż płyn do płukania ust Meridol. Bo te preparaty co napisałam można tylko kupić jak się zajmuje człowiek zębami. To jest dla profesjonalistów.

Edytowane przez Pacynka
Czas edycji: 2016-01-01 o 10:24 Powód: info
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-07 13:28:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:06.