na wesele-buty na plaskim(jakie?).Co ubrac??!!!pilne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-16, 16:11   #1
juanita
Raczkowanie
 
Avatar juanita
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 107

na wesele-buty na plaskim(jakie?).Co ubrac??!!!pilne


czesc kobietki!

Mam nadzieje,ze pomozecie mi w zwiazku z moim problemem.Za miesiac wybieram sie na wesele jako osoba towarzyszaca./Nie mam pojecia co ubrac,bo moj partner jest mojego wzrostu a ja w butach na obcasie nie mam zamiaru byc przy nim 10cm wyzsza.Kombinuje co ubrac zeby wygladac mimo wszystko olsniewajacoPomozcie mi stworzyc cos,co bedzie ciekawa kombinacja stroju.Zwykle lubie sie czyms malym wyrozniac i chodzilam na takie imprezy w sukienkach plus dodatkach lub dodatkach plus sukienkachbo tak mozna to nazwac...Tym razem nie wiem co mam zalozyc,.czasu malo....a ja chce isc fajnie ubrana.Myslalam o spodniach czarnych szerokich u dolu bo wtedy pewnie buty na plaskim gubilyby sie gdybym uszyla dluzsze spodnie...lub znalazla...i gorze w modnym odcieniu fioletu lub oberzyny(tylko jaki fason bluzki!!!???)a do tego jakies fajne dodatki...moze ladne,duze kolczyki z pawich pior???nie wiem sama czy to dobry pomysl...Chcialam zrobic pare fioletowych fleshy na wlosach ,stad ten kolor.mam nadzieje,ze mi pomozecie.z gory dziekuje
juanita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 17:14   #2
juanita
Raczkowanie
 
Avatar juanita
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 107
Dot.: na wesele-buty na plaskim(jakie?).Co ubrac??!!!pilne

Mam Nadzieje,ze Kogos Zainteresuje Moj Topik
juanita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 21:22   #3
juanita
Raczkowanie
 
Avatar juanita
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 107
Dot.: na wesele-buty na plaskim(jakie?).Co ubrac??!!!pilne

halopodnosze sama sobie
juanita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 21:37   #4
buddha.b
Raczkowanie
 
Avatar buddha.b
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 270
Dot.: na wesele-buty na plaskim(jakie?).Co ubrac??!!!pilne

Cytat:
Napisane przez juanita Pokaż wiadomość
czesc kobietki!

Mam nadzieje,ze pomozecie mi w zwiazku z moim problemem.Za miesiac wybieram sie na wesele jako osoba towarzyszaca./Nie mam pojecia co ubrac,bo moj partner jest mojego wzrostu a ja w butach na obcasie nie mam zamiaru byc przy nim 10cm wyzsza.Kombinuje co ubrac zeby wygladac mimo wszystko olsniewajacoPomozcie mi stworzyc cos,co bedzie ciekawa kombinacja stroju.Zwykle lubie sie czyms malym wyrozniac i chodzilam na takie imprezy w sukienkach plus dodatkach lub dodatkach plus sukienkachbo tak mozna to nazwac...Tym razem nie wiem co mam zalozyc,.czasu malo....a ja chce isc fajnie ubrana.Myslalam o spodniach czarnych szerokich u dolu bo wtedy pewnie buty na plaskim gubilyby sie gdybym uszyla dluzsze spodnie...lub znalazla...i gorze w modnym odcieniu fioletu lub oberzyny(tylko jaki fason bluzki!!!???)a do tego jakies fajne dodatki...moze ladne,duze kolczyki z pawich pior???nie wiem sama czy to dobry pomysl...Chcialam zrobic pare fioletowych fleshy na wlosach ,stad ten kolor.mam nadzieje,ze mi pomozecie.z gory dziekuje
Nie bardzo rozumiem,czemu nie możesz założyć i tym razem sukienki Czarne spodnie na wesele?Hmm moje zdaniem to tak trochę dziwnie,ale jak chcesz.Nie do końca rozumiem też kwestię butów-jak partner jest Twojego wzrostu to 5 centymetrów obcasu raczej nie zrobi z Ciebie olbrzymki
buddha.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 22:10   #5
kaasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 381
Dot.: na wesele-buty na plaskim(jakie?).Co ubrac??!!!pilne

Powiem Ci jaki przykład widziałam na weselu tego lata: dziewczyna lat ok. 20, sukienka biało-czarna odcinana pod biustem, rozszerzana do dołu, czerwone korale i kolczyki, płaskie czerwone baleriny w groszki. Wyglądała radośnie, dziewczęco i wywijała na parkiecie jak nikt inny
Ja za to nie przejmuję się, też jestem wzrostu mojego TŻ, ale uwielbiam obcasy i z nich nie rezygnuję. A spodni na wesele bym nie założyła
kaasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 22:20   #6
parabolka
Raczkowanie
 
Avatar parabolka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: pyrlandia
Wiadomości: 106
Dot.: na wesele-buty na plaskim(jakie?).Co ubrac??!!!pilne

radziłabym ci założyć choćby jakieś niskie kaczuszki i konieczne sukienke!!! to ze buty nie są na szpilce nie wyklucza ze sa eleganckie
parabolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 23:17   #7
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: na wesele-buty na plaskim(jakie?).Co ubrac??!!!pilne

Ja też jestem wzrostu mojego TŻ i za nic w świecie nie założę obcasów (bo po co? sama w sobie mam słuszny wzrost, nie muszę się podwyżaszć). Możesz poszukać jakichś delikatnych sandałków na płaskiej podeszwie lub peep-toe, które wcale nie "zginą" w obecności spodni.
Uważam jednak, że sukienka byłaby lepszym rozwiązaniem. Albo chociaż spódnica i wyżej wspomniana przez Ciebie bluzka.
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-17, 05:29   #8
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: na wesele-buty na plaskim(jakie?).Co ubrac??!!!pilne

Ja też jestem za sukienką. A co do butów, jest tyle ładnych na małym obcasie lub zupełnie płaskich, że na pewno coś sobie wybierzesz.
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 20:32   #9
juanita
Raczkowanie
 
Avatar juanita
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 107
Dot.: na wesele-buty na plaskim(jakie?).Co ubrac??!!!pilne

dziewczynydziekuje wam za odpowiedzi

juz dzis podjelam decyzje,ze uszyje spodnice dluga do ziemi..taka wieczorowa...bo wtedy spokojnie bede mogla zalozyc butki na jakims malutkim obcasie.W sumie mam w domu jedna bardzo wieczorowa bluzke...recznie wyszywana milionem malych koralikow,ktore lsnia slicznie w swietle..bluzka na dlugi rekaw ale w pazdzierniku juz mozna w niej wyjsc...Bluzka ma kolor czarny ale calosc pkryta jest koralikami w kolorze czarno srebrnym...do tego postanowilam znalezc jakis ladny stalowo szary lub srebrzysty material i uszyc dluga kiecke.Szczerze mowiac nigdy nie bylam w spodniach na takiej imprezie i czulabym sie zle,,,wiec spodnica to juz pewniakJak macie jakies fajne fasony bluzek prosze o zdjecia.Moze i gore zmienie...a co do obcasow,,,tak maly jakis moge znalezc (ale tyci tyci)bo zwyczajnie nie chce byc wyzsza


ale czekam na jakies propozycje strojow jak cos
widze,ze zgodnosc co do sukienek lub spodnic jst jesli chodzi o weselai dobrze
na popraawiny pojde w spodniach
juanita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 22:12   #10
viola_88
Raczkowanie
 
Avatar viola_88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z domQ ;p
Wiadomości: 159
GG do viola_88
Dot.: na wesele-buty na plaskim(jakie?).Co ubrac??!!!pilne

moze wkleisz jakieś zdjecia kreacji która wymyśliłaś ?
__________________
viola_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 22:45   #11
misia00
Zakorzenienie
 
Avatar misia00
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ♥♥♥♥♥
Wiadomości: 3 600
Smile Dot.: na wesele-buty na plaskim(jakie?).Co ubrac??!!!pilne

Ja mialam plaskie butki w szpic i prezntowaly sie super
__________________
<ciach_reklama>
misia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-18, 06:59   #12
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: na wesele-buty na plaskim(jakie?).Co ubrac??!!!pilne

załóż tę sukienkę i nie kombinuj dziewczyno
przeciez jest tyle butkó na 'kaczuszce; czy jakis baletek etc.
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 08:34   #13
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: na wesele-buty na plaskim(jakie?).Co ubrac??!!!pilne

Ja nie rozumiem Twojego podejscia - jak buty sa plaskie to koniecznie trzeba je zakryc Jesli chodzi o spodnice do ziemi, to jestem na nie... Juz chyba lepiej zalozyc te nieszczesne spodnie, ale nie czarne.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:23.