8 lat starszy mężczyzna - nasz pierwszy wspólny seks - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-02, 10:07   #151
wariot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 43
Dot.: 8 lat starszy mężczyzna - nasz pierwszy wspólny seks

Cytat:
Napisane przez surrrykatka Pokaż wiadomość

W dodatku jeśli chodzi o seks to pokazał mi fajny sposób na ból brzucha w czasie okresu, żeby nie faszerować się tabletkami. I zrobił tak, że przestało mnie to krępować. Powiedział że tylko dzieciak może uznać że to jest nienormalne, śmiać się z tego albo brzydzić. I bardzo delikatny był wczoraj. Chyba z racji tego, że mam okres.
Powiesz co to za magiczny sposób?
wariot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 10:11   #152
CarycaKatarzynaI
Zawsze łakoma.
 
Avatar CarycaKatarzynaI
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 072
Dot.: 8 lat starszy mężczyzna - nasz pierwszy wspólny seks

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Nie uogólniaj. Średnio inteligentny człowiek nie tyka takiego badziewia nawet długim kijem. No, ale też żyjemy w kraju, w którym statystyczny - podkreślam, statystyczny - Polak czyta jedna książkę rocznie.

Tylko jeśli ta jedna książka to właśnie ów Grey, to nic tylko usiąść i płakać.....

Ja tam się cieszę, że gdy nastała fala 'Greya' dużo osób zaczęło ją czytać. Bo później sięgnęli po kolejne tomy, a nawet po inne książki o tematyce erotycznej, a może w niektórych przypadkach po inne rodzaje literatury. I tak z jednej statystycznej książki rocznie zrobiły się trzy albo cztery Dobry to początek niż żaden. Sama przeczytałam ją z ciekawości, na moje szczęście skończyłam na pierwszym tomie. Sięgnęłam po mocniejsze wersję, czyli '120 sodomy i gomory, czyli szkoły libertynizmu' markiza de Sade; to jest dopiero miazga
__________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko jest zaczarowane.
CarycaKatarzynaI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 16:04   #153
Ola-zz
Rozeznanie
 
Avatar Ola-zz
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 851
Dot.: 8 lat starszy mężczyzna - nasz pierwszy wspólny seks

A jasna nie miałam wchodzić bo mam całe stado koszul do prasowania. Chyba 20
Margot Statystyczny Polak czyta 1 książkę rocznie? O masakra. Tragiczne to. Dołujące.
Pana markiza de Sade znam z czasów licealnych. Kiedyś chyba nawet w sylwestra oglądałam i film o nim a później przeczytałam 120 dni sodomy i gomory a niedawno Justyna czyli nieszczęścia cnoty w Polsce znana jako Niedole cnoty. Tylko że książek de Sade nie idzie porównywać do Greya i innym erotycznym powieściom.
Ola-zz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 16:06   #154
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: 8 lat starszy mężczyzna - nasz pierwszy wspólny seks

Nie przeczytałam ostatnich stron, wybacz, ale rzadko bywam na forum, bo komp mi padł (będę za tydzień), ale jestem pewna, że niedługo odkryjesz, że... jesteś Uległa (powiedziała ta, co jest pyskata na co dzień, boi się bólu (ja? masochistka? haha), nie daje pomiatać i jest bardziej Kotem niż Suką.

Bo jak przeczytałam te twoje długie posty... No normalnie jakbym o sobie czytała.

BDSM to bondage+dyscyplina+sadyzm +masochizm, ale niekoniecznie on ma być sadystą, a ty uległą suką.
Jest wiele odmian i każda jest piękna.

Lubię cię, więc to napiszę: życzę ci z całego serca, żebyś się w nim tylko nie zakochała.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 16:10   #155
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: 8 lat starszy mężczyzna - nasz pierwszy wspólny seks

Cytat:
Napisane przez Ola-zz Pokaż wiadomość
A jasna nie miałam wchodzić bo mam całe stado koszul do prasowania. Chyba 20
Margot Statystyczny Polak czyta 1 książkę rocznie? O masakra. Tragiczne to. Dołujące.
Tak gdzieś podawali i owszem, dołujące straszliwie chociaż ja te statystyki znacząco nadrabiam

Uuuu a za taka ilość koszul to Ci się coś dobrego należy a de Sade mi jakoś językowo nie odpowiadał - chyba, ze trafiłam na kiepskie tłumaczenie, a to jest b. dużo.

Jak mi dziś na Allegro ciśnienie podnieśli to jeszcze mnie łeb boli
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 16:57   #156
Ola-zz
Rozeznanie
 
Avatar Ola-zz
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 851
Dot.: 8 lat starszy mężczyzna - nasz pierwszy wspólny seks

Margot. bo to chyba była kara od Pana I dlatego tyle koszul, leżą i domnie się uśmiechają. Dobra do dzieła Jedynie mnie zjedzą na kolacje
Ola-zz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 19:50   #157
surrrykatka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Kolonia surykatek w Namibii
Wiadomości: 422
Dot.: 8 lat starszy mężczyzna - nasz pierwszy wspólny seks

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość

Lubię cię, więc to napiszę: życzę ci z całego serca, żebyś się w nim tylko nie zakochała.
Za późno.
Już się zakochałam. Przynajmniej zauroczyłam.
Jestem emocjonalna. Łatwo przywiązuję się do ludzi. Gorzej z "odwiązywaniem". Chociaż nigdy nie miałam jakiegoś wielkiego powodu żeby się nie przywiązywać do tych do których się przywiązywałam.
Wiem że latwo jest mi pokochać kogoś - w różny sposób - wiem że kocham swoje przyjaciółki, mimo że czasem działają mi na nerwy, kocham swoich kumpli, swoją rodzinę (to akurat oczywiste), kota, kocham swojego promotora (w sensie bez podtekstów, po prostu bardzo mi pomaga), kocham nawet psa sąsiadów którego wyprowadzam.
Łatwo jest mi darzyć ludzi (i nie tylko) uczuciami. Jak mogłabym się nie zakochać? Awykonalne

Możesz mi wyjaśnić - nie do końca rozumiem - dlaczego mi tego życzysz? Znaczy nie że mam za złe, po prostu nie rozumiem Albo może i przeczuwam, ale nie chcę tego do siebie dopuszczać.
surrrykatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-02, 20:25   #158
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: 8 lat starszy mężczyzna - nasz pierwszy wspólny seks

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Nie uogólniaj. Średnio inteligentny człowiek nie tyka takiego badziewia nawet długim kijem. No, ale też żyjemy w kraju, w którym statystyczny - podkreślam, statystyczny - Polak czyta jedna książkę rocznie.

Tylko jeśli ta jedna książka to właśnie ów Grey, to nic tylko usiąść i płakać.....
Cross jest moim zdaniem fajniejszy
Do autorki może chodzi o to, że jak się zakochasz, a Pan potem się wycofa i może być problem
__________________
Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.”
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 20:34   #159
fifi_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 194
Dot.: 8 lat starszy mężczyzna - nasz pierwszy wspólny seks

Cytat:
Napisane przez wariot Pokaż wiadomość
Powiesz co to za magiczny sposób?
Zdradź ten sekret o bólu okresowym
fifi_xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 21:46   #160
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: 8 lat starszy mężczyzna - nasz pierwszy wspólny seks

seks w czasie okresu.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 07:24   #161
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: 8 lat starszy mężczyzna - nasz pierwszy wspólny seks

kurde ja ze swoim bólem to jakos nie wyobrazam sobie jeszcze do tego sexu ???
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-03, 08:38   #162
wariot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 43
Dot.: 8 lat starszy mężczyzna - nasz pierwszy wspólny seks

No właśnie, ja przez pierwsze dni to bez prochów nie jestem w stanie dłużej ustać na nogach, a co dopiero na jakieś miłosne uniesienia.
wariot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 08:51   #163
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: 8 lat starszy mężczyzna - nasz pierwszy wspólny seks

Bardzo fajnie czyta się wątek.

Autorko i jak tam? odwiedziałaś go w pracy?

Nie każda z nas zdycha podczas okresu,wezcie to pod uwagę zamiast dziwić się,że ktoś uprawia seks w te straszne dni
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 11:05   #164
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: 8 lat starszy mężczyzna - nasz pierwszy wspólny seks

Cytat:
Napisane przez surrrykatka Pokaż wiadomość
Albo może i przeczuwam, ale nie chcę tego do siebie dopuszczać.
No
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 11:09   #165
niewinny roz
czasem troszkę winny
 
Avatar niewinny roz
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 046
Dot.: 8 lat starszy mężczyzna - nasz pierwszy wspólny seks

Mi zawsze w czasie okresu chce się bardziej Oprócz pierwszego dnia. Może dlatego, że podczas tych dni nie cierpię katuszy
__________________
Studentka farmacji
niewinny roz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 11:56   #166
niebieska_chmura
Raczkowanie
 
Avatar niebieska_chmura
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 362
Dot.: 8 lat starszy mężczyzna - nasz pierwszy wspólny seks

Ja przez pierwsze dwa dni cierpię straszne katusze i ogólnie czuję się wtedy brzydka, gruba i odpychająca, ale z doświadczenia wiem, że seks może fajnie złagodzić ten stan, jeśli oczywiście partner również ma na to ochotę
niebieska_chmura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 17:42   #167
SprawnyOn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 39
Dot.: 8 lat starszy mężczyzna - nasz pierwszy wspólny seks

Olazz sorki ze dopiero teraz.

Tak jestem trochę romantyk co nie znaczy że nie chwyce za włosy i nie zerzne tyłka. Mam swój epizod w życiu gdy czerpalem inspiracje z artystypa, hogtie, czy bardzo hardcorowych. Elite pain, pain Galaxy i paingate. Wiem o czym pisze znam temat, myślę że dość dobrze, wiem co znaczy złapać za pierś bez słowa tak by miała orgazm, wiem jak wygląda zderzenie tyłka z anteną samochodową czy chorągiewka ostrzegawcza, wiem jak wyglądają stopy po 5 minutowym spacerze po śniegu. Przeżyłem wybrałem co wg mnie fajne i akceptowalne i stosuje do dziś.

Odnosiłem się konkretnie do tego wątku i tego co i jak autorka pisze. A pisze jak autorka graya którego niestety przeczytałem. Poza tym taka fascynacja zazwyczaj bardzo szybko zderza się z rzeczywistością.

Pisząc pierwszy facet miałem na myśli faceta. Ten pierwszy pierwszy nim nie był.
SprawnyOn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 00:25   #168
surrrykatka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Kolonia surykatek w Namibii
Wiadomości: 422
Dot.: 8 lat starszy mężczyzna - nasz pierwszy wspólny seks

Hej!
Leze sobie z katarem bo sie przeziebilam
Przyszedl do mnie i zrobil mi obiad i grzanca
Bylismy wczoraj na ognisku i tam chyba zmarzlam. Ale oddal mi swoja kurtke
Jak mnie przedstawia znajomym to mowi "moja kobieta". Fajnie to brzmi
A i wczoraj zrobilam to co zaplanowalam u niego w pracy

SprawnyOn ja sobie czegos takiego nie wyobrazam i wydaje mi sie ze on nie jest tak "zboczony"

Ja nie chcialabym zeby to byl uklad czy cos takiego. Chce budowac normalny zwiazek, o celu dlugoterminowym. Zastanawiam sie czy nie pogadac o tym jakie sa jego oczekiwania. Ale troche glupio.
surrrykatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 02:44   #169
Istielig
Rozeznanie
 
Avatar Istielig
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 535
Dot.: 8 lat starszy mężczyzna - nasz pierwszy wspólny seks

Cytat:
Napisane przez surrrykatka Pokaż wiadomość
Hej!
Leze sobie z katarem bo sie przeziebilam
Przyszedl do mnie i zrobil mi obiad i grzanca
Bylismy wczoraj na ognisku i tam chyba zmarzlam. Ale oddal mi swoja kurtke
Jak mnie przedstawia znajomym to mowi "moja kobieta". Fajnie to brzmi
A i wczoraj zrobilam to co zaplanowalam u niego w pracy

SprawnyOn ja sobie czegos takiego nie wyobrazam i wydaje mi sie ze on nie jest tak "zboczony"

Ja nie chcialabym zeby to byl uklad czy cos takiego. Chce budowac normalny zwiazek, o celu dlugoterminowym. Zastanawiam sie czy nie pogadac o tym jakie sa jego oczekiwania. Ale troche glupio.
Naprawde to zrobilas? chyba bym sie nie odważyła a jak zareagowal, zakladam, ze sie podobalo :x
Opowiedz jak to bylo
Istielig jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-04, 07:39   #170
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: 8 lat starszy mężczyzna - nasz pierwszy wspólny seks

Cytat:
Napisane przez surrrykatka Pokaż wiadomość
Hej!
Leze sobie z katarem bo sie przeziebilam
Przyszedl do mnie i zrobil mi obiad i grzanca
Bylismy wczoraj na ognisku i tam chyba zmarzlam. Ale oddal mi swoja kurtke
Jak mnie przedstawia znajomym to mowi "moja kobieta". Fajnie to brzmi
A i wczoraj zrobilam to co zaplanowalam u niego w pracy

SprawnyOn ja sobie czegos takiego nie wyobrazam i wydaje mi sie ze on nie jest tak "zboczony"

Ja nie chcialabym zeby to byl uklad czy cos takiego. Chce budowac normalny zwiazek, o celu dlugoterminowym. Zastanawiam sie czy nie pogadac o tym jakie sa jego oczekiwania. Ale troche glupio.
opowiedz

Autorko pogadaj z nim Będziesz wiedziała czego możesz oczekiwać,na czym stoisz.Taka pewność jest stokroć lepsza od myślenia"kim dla niego jestem".

zdrówka
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 09:52   #171
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: 8 lat starszy mężczyzna - nasz pierwszy wspólny seks

Cytat:
Napisane przez surrrykatka Pokaż wiadomość
Hej!


Ja nie chcialabym zeby to byl uklad czy cos takiego. Chce budowac normalny zwiazek, o celu dlugoterminowym. Zastanawiam sie czy nie pogadac o tym jakie sa jego oczekiwania. Ale troche glupio.
Możesz się go ogólnie podpytać czy ma wizję związku.
Może cię "sondować" pod kątem matki na swoje dziecko. Ale o tym za wcześnie mówić.

Ma 30 lat zatem piorą mu głowę aby założył rodzinę.
8 lat to nic dużego. Patrz np. Piotr Rubik, Marek Kondrat.
Co innego jak byś zaczynała studia itp.
Ogólnie facet ogarnięty, mający do ciebie szacunek.

Gdyby chciał układu na sex to by cię jeździł od "a" (anal) do "z" (nie przychodzi mi nic do głowy na z). Większość facetów by tak zrobiła.

Edytowane przez Clevland
Czas edycji: 2015-10-04 o 09:54
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 10:21   #172
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: 8 lat starszy mężczyzna - nasz pierwszy wspólny seks

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość

Gdyby chciał układu na sex to by cię jeździł od "a" (anal) do "z" (nie przychodzi mi nic do głowy na z). Większość facetów by tak zrobiła.
Niekoniecznie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 14:53   #173
surrrykatka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Kolonia surykatek w Namibii
Wiadomości: 422
Dot.: 8 lat starszy mężczyzna - nasz pierwszy wspólny seks

Nie chcę mieć dziecka przed 30stką
Ale za to wiem jaką chciałabym być mamą. Trochę nietypową. Taką jak moja, bo jest świetną mamą. Nie mamą-mamą tylko mamą-koleżanką. To było zawsze świetne, że mogłam być przy rodzicach na totalnym luzie. Jak miałam zły dzień (to już w liceum) to mogłam przyjść do domu i powiedzieć o swojej polonistce (która nie była normalna i wyżywała się na ludziach - potrafiła np. rzucić czyimś zeszytem) parę "ładnych" epitetów. Moja mama mimo że jest ode mnie 35 lat starsza była dużo fajniejszą mamą niż młodsze mamy. Na przykład moja przyjaciółka w gimnazjum bała się iść do domu bo zgubiła portfel, że ją mama zbije Ja też kiedyś zgubiłam portfel, ale bałam się że ktoś znajdzie liściki w których pisałam o takim jednym Marcinie
No i marzę o jednym dziecku - dziewczynce. Niedawno skończyłam dorabiać udzielając korków z angielskiego dla dzieci, zajmowałam się tym jakieś 4 lata. I uczyłam takie 2 czadowe dziewczynki, teraz poszły do gimnazjum. Ja je pokochałam i chyba z wzajemnością. Moim zdaniem to było super, że one na naszych "lekcjach" mogły się wygadać, że jakiś nauczyciel jest nienormalny i porąbany (dobrze wiemy, że zawód jak zawód i różni ludzie go wykonują - nie każdy musi być świetny, są też nauczyciele do doopy), zapytać co to jest hiv, powiedzieć że oglądały kac vegas itd. One mnie pytały o wszystko, kiedy miałam chłopaka, czy chodziłam na wagary, czy paliłam fajki i takie tam. I taki chciałabym mieć kontakt ze swoim dzieckiem.
Przecież one w dzisiejszych czasach i tak wszystko zobaczą w Internecie. Nie rozumiem rodziców, którzy udają, że jest inaczej. Zakazy nic nie dadzą. A to że ja kiedyś byłam na wagarach i byłam zagrożona z fizyki (mimo że się starałam, ale na te 2 w LO wyciągnęłam) nie znaczy że nie będę wykształcona i nie będę mieć fajnej pracy. Rodzice dzieciaków w większości ostro przeginają.
Ja za to w ogóle nie mam podejścia do chłopców. Nie uczyłam ich - znaczy uczyłam jednego ale jego mam zrezygnowała ze mnie, bo po prostu nie byliśmy w stanie złapać wspólnego języka, bo nic nie wiedziałam o tych jego chłopięcych tematach.
No i chciałabym mieć córeczkę dla której będę przyjaciółką, tak jak moja mama dla mnie, bo była ze mną i nie zakazywała, tylko patrzyła żebym robiła pewne rzeczy mądrze i pozwalała mi np. na wegetarianizm, na malowanie się od 13 roku życia, na pokój w stylu legalnej blondynki, wyjazdy samodzielne, na własny styl ubierania (na szczęście kochałam typowo dziewczyński kobiety styl, kiecki i takie tam ), na farbowanie włosów na rudo w gimnazjum, a przy tym rodzice dbali o to żebym się rozwijała ale bez narzucania - pozwalali mi próbować różnych rzeczy, jazdy konnej, jazdy na łyżwach, tańca, wolontariatu w schronisku, biegania, wspinaczki, rysowania, lekcji makijażu, fotomodelingu, statystowania przy filmach (mamuśka ze mną specjalnie jeździła do Krakowa bo uparłam się że będę w W11 bo bujałam się w jednym policjancie ), kajaków i innych różnych rzeczy. Większość oczywiście szybko mi się znudziła Ale dziecko tak odkrywa swoje talenty. A rodzice dzieci ograniczają.
Chciałabym żeby moje dziecko wychowywało się w dużym domu z dużym ogrodem za miastem i żeby miał je kto wozić do szkoły żeby nie stało na mrozie czekając na autobus.
I równocześnie chcialabym pracować i mieć czas dla siebie bo spełniona mama to dobra mama. I chcę żeby moje dziecko było ze mnie dumne tak jak ja ze swojej mamy, że ma wykształconą, inteligentną, śliczną i szczupłą i wysportowaną mamę tak jak ja kiedyś byłam.
No a żeby być taką super spełnioną mamą która ma sporo czasu dla dziecka i może mu zapewnić wszystko wszystko wszystko to trzeba poczekać i mieć ustabilizowaną sytuację.


Inny temat: jestem coraz bardziej bliska tego żeby zerwać kontakt z przyjaciółkami. Gadałam z kumplem, uważa że przebywanie z nimi mi szkodzi bo mamy zupełnie inne wizje życia.


O analu coś wspominał ale powiedział "jeszcze nie teraz". tylko mnie tam pieścił.

Pogadam z nim. I o naszej relacji i o seksie.
surrrykatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 15:10   #174
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: 8 lat starszy mężczyzna - nasz pierwszy wspólny seks

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
Możesz się go ogólnie podpytać czy ma wizję związku.
Może cię "sondować" pod kątem matki na swoje dziecko. Ale o tym za wcześnie mówić.

Ma 30 lat zatem piorą mu głowę aby założył rodzinę.
8 lat to nic dużego. Patrz np. Piotr Rubik, Marek Kondrat.
Co innego jak byś zaczynała studia itp.
Ogólnie facet ogarnięty, mający do ciebie szacunek.

Gdyby chciał układu na sex to by cię jeździł od "a" (anal) do "z" (nie przychodzi mi nic do głowy na z). Większość facetów by tak zrobiła.
Bardzo niebezpieczne dla młodych kobiet rzeczy tu piszesz Nie jest tak, że jak facet kobietę szanuje to zaraz dlatego, że myśli o niej poważnie, a jak nie to sobie ją bierze jak chce i ma w dupie jej chęci/uczucia. Niebezpiecznie jest myśleć, że to podanie kurtki w zimny wieczór czy przedstawienie kumplom zaraz 'coś oznacza'. Niektórzy są po prostu dobrymi ludźmi i szanują innych

Bardzo miło mi się wątek czyta. Autorko, bądź ostrożna, wydaje mi się, że stąpasz po śliskim gruncie
__________________
Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Każde życie jest tak dobre, jak dobry jest człowiek, który je prowadzi.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 16:04   #175
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: 8 lat starszy mężczyzna - nasz pierwszy wspólny seks

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Bardzo niebezpieczne dla młodych kobiet rzeczy tu piszesz Nie jest tak, że jak facet kobietę szanuje to zaraz dlatego, że myśli o niej poważnie, a jak nie to sobie ją bierze jak chce i ma w dupie jej chęci/uczucia. Niebezpiecznie jest myśleć, że to podanie kurtki w zimny wieczór czy przedstawienie kumplom zaraz 'coś oznacza'. Niektórzy są po prostu dobrymi ludźmi i szanują innych

Bardzo miło mi się wątek czyta. Autorko, bądź ostrożna, wydaje mi się, że stąpasz po śliskim gruncie
Kilku moich kumpli zrobiłoby sobie "igrzyska" gdyby miał to być układ na sex.
Nie mówię tu o szacunku typu podawanie kurtki i opiekę, ale różne propozycje/próby propozycji typu trójkąt itp.

Poza tym facet w wieku 30 lat raczej nie ma już wolnych koleżanek czyli takich które nie mają rodzin, albo nie są rozwódkami.
Szuka więc takiej która jest wolna. Tu trafia na 22latkę.
Może planuje jakiś poważny związek, może to ulotne.
Kwestia dzieci, nie wiadomo jaki ma do nich stosunek- chce, nie chce, za 10 lat itp.
Za wcześnie o tym mówić, ale jeżeli chce mieć dziecko to gdy się dowie że autorka dopiero za 8 lat jest gotowa to może odpuścić.
A jak nie planuje to może mu to pasować.
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 16:19   #176
201704110957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 673
Dot.: 8 lat starszy mężczyzna - nasz pierwszy wspólny seks

Cytat:
Napisane przez surrrykatka Pokaż wiadomość


Inny temat: jestem coraz bardziej bliska tego żeby zerwać kontakt z przyjaciółkami. Gadałam z kumplem, uważa że przebywanie z nimi mi szkodzi bo mamy zupełnie inne wizje życia.


O analu coś wspominał ale powiedział "jeszcze nie teraz". tylko mnie tam pieścił.

Pogadam z nim. I o naszej relacji i o seksie.
Zerwanie z przyjaciółmi - kiepski pomysł.
Czytam wątek od samego początku, bardzo Ci kibicowałam, ale teraz to nawet ja mam wątpliwości co do tego pana (mam nadzieję, że się mylę).
Swoich jakiś myśli tutaj rozwijać nie będę, bo to bezsensu. Jesteś dorosła, porozmawiaj z nim jak widzicie wasz związek. Natomiast jak on będzie się upierał, że za wcześnie na takie rozmowy. to nie związek itd... niech Ci się wtedy czerwona lampka włączy.
Bądź ostrożna bo to doświadczony facet, a Tobie brak doświadczenia (sorry pierwszego chłopaka co opisałaś nie liczymy).
Więcej kobiet co się tutaj wypowiada ma o wiele więcej doświadczenia niż ty. Dlatego ciesz się związkiem, ale lekko pozostań ostrożna. Powodzenia
201704110957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 18:32   #177
surrrykatka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Kolonia surykatek w Namibii
Wiadomości: 422
Dot.: 8 lat starszy mężczyzna - nasz pierwszy wspólny seks

Cytat:
Napisane przez LadyDeMadeline Pokaż wiadomość
Zerwanie z przyjaciółmi - kiepski pomysł.
Czytam wątek od samego początku, bardzo Ci kibicowałam, ale teraz to nawet ja mam wątpliwości co do tego pana (mam nadzieję, że się mylę).
Swoich jakiś myśli tutaj rozwijać nie będę, bo to bezsensu. Jesteś dorosła, porozmawiaj z nim jak widzicie wasz związek. Natomiast jak on będzie się upierał, że za wcześnie na takie rozmowy. to nie związek itd... niech Ci się wtedy czerwona lampka włączy.
Bądź ostrożna bo to doświadczony facet, a Tobie brak doświadczenia (sorry pierwszego chłopaka co opisałaś nie liczymy).
Więcej kobiet co się tutaj wypowiada ma o wiele więcej doświadczenia niż ty. Dlatego ciesz się związkiem, ale lekko pozostań ostrożna. Powodzenia
zerwac nie ze wszystkimi przyjaciolmi tylko z tymi dwoma ktore mnie czesto doluja. Z tymi konserwatywnymi
Poradzil mi to moj najlepszy kumpel (znamy sie od 4 lat i jest dla mnie jak brat).

Czuje taki niepokoj po czytaniu Waszych wypowiedzi nie wiem, co to znaczy.
W nim sie latwo zakochac/zauroczyc. Bardzo latwo. Nawet moja kolezanka z grupy ktora byla na tym szkoleniu razem ze mna tak twierdzi.

A na dziecko jestem za mloda. Mam 22 lata. Nigdy nie planowalam dziecka w tym wieku i widze jak dzieciate rowiesniczki sie mecza nie mogac tego wszystkiego pogodzic. A ja troche wygodnicka jestem poza tym nie dojrzalam do czegos takiego.

On jest przeciwny trojkatom mialam na szafce nocnej ksiazke "Pros mnie o co chcesz" i oni tam wlasnie uprawiali seks grupowy. A on skomentowal ze lubi miec kobiete na wylacznosc.
surrrykatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 18:59   #178
eemilka
Raczkowanie
 
Avatar eemilka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 269
Dot.: 8 lat starszy mężczyzna - nasz pierwszy wspólny seks

Ja mam lat 28 i niedawno przyszło na świat moje drugie dziecko. Zaplanowane z długim wyprzedzeniem i wiesz czasem się z tym męcze, bo z dziećmi tak po prostu jest - nie ważne czy masz lat 20 czy 35. Nie robię z siebie jakiejś biedaczki co to chodzi półprzytomna z powodu nocnego wstawania, bo to nie prawda. Rozumiem, że nie chcesz mieć jeszcze Dzieci, jednak twoja opinia o młodych mamach jest w krzywdząca. Ja wzięłam ślub w twoim wieku i półtora miesiąca później byłam już w ciąży. Nie uważam tego za błąd, bo byłam w innej sytuacji niż twoja. Co innego wpaść a co innego zajść w ciąże z odpowiednim przygotowaniem.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
eemilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 21:20   #179
surrrykatka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Kolonia surykatek w Namibii
Wiadomości: 422
Dot.: 8 lat starszy mężczyzna - nasz pierwszy wspólny seks

Cytat:
Napisane przez eemilka Pokaż wiadomość
Ja mam lat 28 i niedawno przyszło na świat moje drugie dziecko. Zaplanowane z długim wyprzedzeniem i wiesz czasem się z tym męcze, bo z dziećmi tak po prostu jest - nie ważne czy masz lat 20 czy 35. Nie robię z siebie jakiejś biedaczki co to chodzi półprzytomna z powodu nocnego wstawania, bo to nie prawda. Rozumiem, że nie chcesz mieć jeszcze Dzieci, jednak twoja opinia o młodych mamach jest w krzywdząca. Ja wzięłam ślub w twoim wieku i półtora miesiąca później byłam już w ciąży. Nie uważam tego za błąd, bo byłam w innej sytuacji niż twoja. Co innego wpaść a co innego zajść w ciąże z odpowiednim przygotowaniem.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Nie mam nic przeciwko mlodym mamom, mowilam to myslac o sobie
Bo wiem ze teraz byloby mi szkoda wyjazdow, studiow, imprezy, spania do poludnia i tego typu rzeczy a z kolei do 30stki zdaze zrobic duzo rzeczy ktore zaplanowalam sobie na przedzial 20-30 i bede tez miala lepsze warunki jesli chodzi o dziecko
Moja mama mi mowila ze rodzac w wieku 35 lat nie miala poczucia ze cokolwiek ją omija, a jej siostra ktora rodzila w wieku 25 lat mowila jej ze takie poczucie miala. Mam mi mowila od dawna: "dziecko zawsze zdazysz wychowac, wyszumiec sie w wieku 35 lat juz glupio"
Po prostu ja jako ja nie wyobrazam sobie ze dzisiaj z jakiegos powodu mialabym miec inne obowiazki niz nauka i starcie kurzy i zrobienie prania raz na dwa tygodnie lubie to, ze moge wracac do domu kiedy chce, wychodzic kiedy chce, upic sie kiedy chce, wyjechac kiedy chce, jesc co chce (zwykle na miescie), prac i sprzatac raz na dwa tygodnie i wstawac w poludnie i nie wyobrazam sobie teraz z tego rezygnowac. Za 8-10 lat ok, ale nie teraz
A mlode ogarniete mamy sa bardziej dojrzale niz ja i jestem tego swiadoma

Edytowane przez surrrykatka
Czas edycji: 2015-10-04 o 21:29
surrrykatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 21:34   #180
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: 8 lat starszy mężczyzna - nasz pierwszy wspólny seks

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
kurde ja ze swoim bólem to jakos nie wyobrazam sobie jeszcze do tego sexu ???
seks daje endorfiny zmniejszające ból i rozluźnia mięśnie.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-06 13:31:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:06.