A co powiecie na to ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-07, 19:50   #1
Kingalek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4

A co powiecie na to ?


Hej dziewczyny !
Jestem tu nowa i zakładam sobie swój pierwszy wątek na Waszym forum.
Temat może dość oklepany , ale nie znalazłam niczego podobnego tutaj ( może źle szukałam? )
Mianowicie, jestem sobie ze swym ukochanym od dwóch lat, sielanka ,tralalala, trawy rosną , miłości szał ... aż tu nagle , po pierwszym kryzysie naszym ( Tak to nazwijmy , nie odzywał się jakoś przez kilka dni bo chciał być sam ) powiedział,że nie wie co do mnie czuje .
Dziwne,że jeszcze dwa tygodnie temu wiedział .
Do sedna, nie wie co czuje,ale chce ze mną być , ponieważ jak to ujął chce być przy "pięknej, inteligentnej, wyjątkowej kobiecie" .
Odbiło mu? Czy furtkę sobie zostawić chce otwartą?
Dodam,ze zawsze wobec siebie jesteśmy mega szczerzy , pytałam go czy to jego "nie wiem" to nie jakaś "Ola" czy "Ala" , odpowiedział,że jakby miała to być inna kobieta to by mi oczu nie mydlił... i wierze mu ... bo kocham go ja o czym on wie .
Zastanawiam się tylko czy to się tak da w jedną stronę teraz, przecież nie da się chyba tak przestać kochać kogoś z dnia na dzień

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Czubek

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Dodam,że Luby ma już 30 lat na karku , jestem jego pierwszą "poważną " dziewczyną i ogólnie to nie wiem czy może jednak tego nie skończyć... nie mogę przecież za dwoje kochać!
Kingalek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 19:57   #2
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: A co powiecie na to ?

A jak się zachowuje? Tak jak wcześniej czy inaczej?
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 20:03   #3
Kingalek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4
Dot.: A co powiecie na to ?

No już nie pisze ,że kocha.
Odzywa się trochę rzadziej , ale przyjeżdża dalej do mnie. Jak ma wolne , teraz studiuje dziennie i pracuje dodatkowo na kontrakcie więc czasu mało ma, ale dwa ,trzy razy w tygodniu jest .
Czułości są, może mniej . Ogólnie mniejsze natężenie wszystkiego , jakoś tak jakby się wypalił trochę, choć jak się nie odzywam to sam szuka kontaktu.
No i mówi,że chce ze mną być. Tylko ja nie wiem po co
Kingalek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 20:07   #4
Kruszek77
Raczkowanie
 
Avatar Kruszek77
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 130
Dot.: A co powiecie na to ?

może nadal kocha, ale wlazł w rutynę związku, przecież dopiero co poślubiona para częściej mówi sobie że się kocha niż tacy którzy są 20 lat ze sobą
Kruszek77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 20:08   #5
slaaave13
Zadomowienie
 
Avatar slaaave13
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 265
Dot.: A co powiecie na to ?

Ja bym go olała na dluzszy czas, jak mu zalezy to będzie dla niego "kubeł zimnej wody" i będzie się starał, żeby było po staremu.
__________________
slaaave13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 20:16   #6
Kingalek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4
Dot.: A co powiecie na to ?

Z tym olaniem to może i pomysł dobry...
Tylko na czym to polegać ma??
Nie odbierać? Nie odpisywać?

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Bo w sumie cały czas jestem dla niego , obiadki , sratki , zawsze w domu gdy chciał przyjechać.
Ostatnio zapisałam się na pewien kurs, i mi wywody robił, że młode chłopaki mnie tam uczą :P chyba zazdrosny trochę ...
Kingalek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 13:35   #7
nereidadriada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 488
Dot.: A co powiecie na to ?

Jeśli wybierzesz olanie, to powinno być w takiej łagodnej, ale zdecydowanej formie. Po prostu zajmij się sobą. Bądź dla niego miła, ale miej dla niego mniej czasu. Powiedz, że bardzo chętnie byś się z nim zobaczyła w sobotę, ale już się umówiłaś z koleżanką do kina, ale że może po weekendzie się spotkacie. Wiesz, żeby zobaczył, że nie ma Cię w każdej chwili, że nie siedzisz i nie czekasz na niego z obiadem i wszystko zależy tylko od niego, ale że też masz swoje życie i zajęcia. Żeby poczuł, że się trochę wymykasz. Ale nie powinnaś robić tego na złość, ani sztucznie.
nereidadriada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-08, 13:37   #8
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: A co powiecie na to ?

Cytat:
Napisane przez nereidadriada Pokaż wiadomość
Jeśli wybierzesz olanie, to powinno być w takiej łagodnej, ale zdecydowanej formie. Po prostu zajmij się sobą. Bądź dla niego miła, ale miej dla niego mniej czasu. Powiedz, że bardzo chętnie byś się z nim zobaczyła w sobotę, ale już się umówiłaś z koleżanką do kina, ale że może po weekendzie się spotkacie. Wiesz, żeby zobaczył, że nie ma Cię w każdej chwili, że nie siedzisz i nie czekasz na niego z obiadem i wszystko zależy tylko od niego, ale że też masz swoje życie i zajęcia. Żeby poczuł, że się trochę wymykasz. Ale nie powinnaś robić tego na złość, ani sztucznie.
dokładnie tak. nie bądź na każde zawołanie. poświęcaj więcej czasu na rozwój swoich zainteresowań
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 14:05   #9
Kingalek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4
Dot.: A co powiecie na to ?

Dziękuję za odzew!
Tak też zrobię .
Trochę więcej mnie dla mnie .
Niech widzi,że do tanga trzeba dwojga .
Kingalek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 15:05:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.