Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-16, 21:01   #1411
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Raczej nie będziesz zadowolona, chyba że będziesz mieszać z kremem. Inaczej - wyobraź sobie, że będziesz wcierać suchy pył w suchą, czasem z wieloma skórkami, skórę. Z tego co kojarzę to skóra pod minerałami musi być sucha, więc odpada wiele kremów dla suchelców a i podkład nie zapewni Ci żadnego nawilżenia.
tak własnie podejrzewałam , dzięki dziewczyny
musicman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 02:19   #1412
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
Kattarina serio serio? jakby to nie był dla Ciebie za duży kłopot to ja baaardzo chętnie, tylko powiedz jak ja się mogę odwdzięczyć [/COLOR]
Daria- nie musisz sie odwdzieczac. Bede zadowolona, jesli sie okaze, ze to odpowiedni odcien. Pisz PW z adresem, to jutro (dzisiaj) wysle bablowca z probka
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 07:31   #1413
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Tusio Pokaż wiadomość
ale masz jasna dlon!
tez taka chce!
rowniez szukam jakiegos podkladu (a doswiadczenia nie mam prawie zadnego), myslalam nad true matchem, tylko zastanawiam sie, czy bedzie sie nadawal na emulsje iwostinu 50+ i czy oczywiscie znajde swoj kolor...
probowala ktoras z was? podobno niezle kryje, co by mi sie przydalo (rozszerzone naczynka, czyli czerwone policzki i, o zgrozo...nos).
Ja właśnie używam True Matcha. Co prawda nikdy nie używałam go na emulsję Iwostinu, ale na filtr 60 La Roche Posey i nigdy nie było problemów. Cokolwiek pod niego kładę - kremy nawilżające, matujące, filtry zawsze trzyma się bardzo dobrze. Kryje dobrze, ale nie rewelacyjnie. Sprawdza się w wysokich temperaturach. Trzyma się cały dzień. Co do odcieni - na pewno znajdziesz coś dla siebie, tylko upewnij się, która gama do ciebie pasuje W, N czy C. Ja powinnam była kupić C, a kupiłam najjaśniejszy z N i trochę do mnie nie pasuje, ale po kilku minutach delikatnie się do mojej cery przystosowuje.
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 09:20   #1414
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Pogoda ona jest po prostu pięęęękna
A ja oszalałam jak zobaczyłam zdjęcie tej kobiety! Tez chcę takie białe ręce....
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5295317

Ostatnio mama mnie podbudowała, bo chodzilam z "nagą" twarzą i powiedział:"o, znowu jesteś taka bialutka"(mama nie znosi opalenizny).
A za kilka godzin TŻ "skomplementował" mnie, kiedy wyszłam w ręczniku, więc miałam odsłonięte nogi i ramiona: "ale ty jesteś dalej opalona!" (on z kolei lubi kiedy skóra ma lekko "herbaciany" odcień)....


Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Jeszcze kwasy - na ciele najlepiej sprawdzi się wersja ekonomiczna, czyli samorobione toniki (składniki z mazideł lub od thanatosa) lub gabinetowa, pół litrowa wersja toniku z kwasami - np. Flos Lek z AHA lub Norel z kwasem azelainowym. Ochlapujemy/nacieramy ciało, czekamy aż się wchłonie i już . Skóra twarzy - też kwasy, wit. C.
Nie pomyślałam o tym, a to chyba jedyny skuteczny(skuteczniejszy od peelingów) sposób, na usuniecie resztek opalenizny z ciała. Nie wyobrażam sobie smarowania ciała kwasami w wersji "z tubki" bo bym zbankrutowała ale tonik, albo coś samorobionego brzmi bardzo sensownie.
A muszę się wybielić, bo latem brązowiłam się na twarzy ciemnym filtrem tonujacym, a teraz najbardziej mi pasuje filtr LRP i puder jedwabny, ale w takiej kombinacji mam białą twarz i żólte ręce .
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 09:37   #1415
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość

Nie pomyślałam o tym, a to chyba jedyny skuteczny(skuteczniejszy od peelingów) sposób, na usuniecie resztek opalenizny z ciała. Nie wyobrażam sobie smarowania ciała kwasami w wersji "z tubki" bo bym zbankrutowała ale tonik, albo coś samorobionego brzmi bardzo sensownie.
A muszę się wybielić, bo latem brązowiłam się na twarzy ciemnym filtrem tonujacym, a teraz najbardziej mi pasuje filtr LRP i puder jedwabny, ale w takiej kombinacji mam białą twarz i żólte ręce .
Ojej, to mówicie, ze te kwasy najlepiej skutkują? Mam więc spory dylemat, ponieważ aktualnie używam bardzo silnych kosmetyków (taka kuracja) przeciwtrądzikowych i nie wiem czy wolno mi stosować razem z nimi takie toniki robione z przepisów z mazideł. Co prawda te toniki też działają przeciwtrądzikowo, a przy okazji bym się w końcu tej opalenizny pozbyła Jak myślicie? Powinnam zaryzykować?

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Ostatnio mama mnie podbudowała, bo chodzilam z "nagą" twarzą i powiedział:"o, znowu jesteś taka bialutka"(mama nie znosi opalenizny).
A za kilka godzin TŻ "skomplementował" mnie, kiedy wyszłam w ręczniku, więc miałam odsłonięte nogi i ramiona: "ale ty jesteś dalej opalona!" (on z kolei lubi kiedy skóra ma lekko "herbaciany" odcień)....
A ja z kolei mam na odwrót: moja mama uwielbia opaleniznę i zawsze w wakacje wygania mnie na plażę, bo uważa, że opalona skóra, to skóra zdrowa Wierzy w to, że słońce leczy trądzik (nic bardziej błędnego ). A z kolei mój Tż uwielbia bladość
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 09:58   #1416
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

musicman:
heJ,
może tutaj ktoś mi powie czy puder minerlny nadaje się do suchej cery?
Pytam i pytam wszędzie i nic. Podobno to takie cudo a IsaDora ma nawet jaśniutkie odcienie, więc kupiłabym tylko nie wiem czy nadaje się dla mnie?
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Raczej nie będziesz zadowolona, chyba że będziesz mieszać z kremem. Inaczej - wyobraź sobie, że będziesz wcierać suchy pył w suchą, czasem z wieloma skórkami, skórę. Z tego co kojarzę to skóra pod minerałami musi być sucha, więc odpada wiele kremów dla suchelców a i podkład nie zapewni Ci żadnego nawilżenia.
Teoretycznie Agnieska powinna miec racje, jadnak jak masz mozliwosc wyprobowania to moze warto byloby sie przekonac na wlasnej skorze Tzn. Jak masz mozliwosc to moze sie maznij w sklepie.
Poniewaz u mnie mineralki sprawuja sie fantastycznie (mam rhea) mam skore mieszana tzn. policzki lekko suchawe, reszta normalna w lecie czolo delikatnie sie przetluszcza. Teraz przy uzywaniu duetu kwas azaleinowy + retinaldehyd nie moge uniknac przesuszenia a co za tym idzie mnostwa suchych skorek. I mineralki prawie wogole ich nie podkreslaja, natomiast plynny podklad moge nalozyc tylko po bardzo dokladnym peelingu a i tak je widac Dodam jeszcze ze ja mineralki nakladam tylko na tluste kremy, ostatnio Nivea (wiem sklad okropny, ale to jeden z nielicznych po ktorych moja skora o dziwo nie wariuje) i naklada mi sie na niego mineraly bardzo dobrze.
Ale moze ja jestem dziwna

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
madziula wiesz co, po kilku użyciach kompaktu lumene odkryłam pewną bardzo dziwną (dla mnie) prawidłowość- jak nakładam ten kompakt pędzlem to kolor jest taki jak w opakowaniu (bardzo jasny, nieco chłodny beż), a jak próbuję nałożyć lateksową gąbeczką (tą od kompletu), to na buzi jest pomarańczowawy!!!! a na samej gąbeczce tż jest bardzo ciemny....najpierw myślałam że mam zwidy, ale zapytałam o opinię domowników i przyznali mi rację (nawet mąż dalotnista zauważył różnicę).
Evitka, wiesz ze masz racje, chyba ta gabeczka jest jakas trefna, ja nigdy jej nie uzywalam, teraz sprawdzilam i mam tak samo jak Ty, tzn. ciemna plame na twarzy Zawsze sie mazalam jakas inna i nie mialam takich problemow, ale tez jak poprawiam policzki dla dodatkowego krycia to nabieram bardzo male ilosci pudru na gabeczke i nie przyciskam jej mocno do skory, no i obowiazkowo myje po kazdym uzyciu. Teraz zrobilam tak samo i Indianin
A tak poza tym to jestes zadowolona z tego kompaktu Lumene? Bo z kosmetykami to niestety nigdy nic nie wiadomo, to ze jednym pasuje nie znaczy ze innym musi...

Poza tym wstretne kusicielki, przez Was kupilam podklad adaptacyjny Oriflame I jestem zadowolona Jest lekki, ale przyzwoicie kryje, dosc jasny (nieznacznie za ciemny i juz kombinuje jak go rozjasnic w zimie). Troche podkresla suche skorki. Niemalze nie ciemnieje w ciagu dnia i leciutko rozswietla, skora jest taka promienna. Poza tym jak na taki lekki podklad jest zaskakujaco trwaly. No i ta cena
Generalnie byl to dobry wybor, bardzo przyzwoity leciutki upiekszacz.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 11:15   #1417
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Nie pomyślałam o tym, a to chyba jedyny skuteczny(skuteczniejszy od peelingów) sposób, na usuniecie resztek opalenizny z ciała. Nie wyobrażam sobie smarowania ciała kwasami w wersji "z tubki" bo bym zbankrutowała ale tonik, albo coś samorobionego brzmi bardzo sensownie.
A muszę się wybielić, bo latem brązowiłam się na twarzy ciemnym filtrem tonujacym, a teraz najbardziej mi pasuje filtr LRP i puder jedwabny, ale w takiej kombinacji mam białą twarz i żólte ręce .
Jest jeszcze tonik octowy
Ja mam niestety ręce najciemniejsze - kłaniają się kilkunastominutowe wypady bez filtra lub nieprzewidzenie pogody i wzięcie tylko dwóch saszetek filtra do twarzy na weekendowy wyjazd plus te dobijające "skarpetki" opalenizny. Reszta ciała jaśniutka, z przyjemnością peelingowana, nacierana kwasem i nawilżana. Mi kwasy dobrze robią też na niewielkie wypryski na ramionach i czasem na dekolcie. Nigdy nie wiem czy są to wypryski trądzikowe czy z przesuszenia, dlatego najbardziej lubię tam kłaść tonik antybakteryjny i jednocześnie nawilżający.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-17, 11:43   #1418
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
musicman:
heJ,
może tutaj ktoś mi powie czy puder minerlny nadaje się do suchej cery?
Pytam i pytam wszędzie i nic. Podobno to takie cudo a IsaDora ma nawet jaśniutkie odcienie, więc kupiłabym tylko nie wiem czy nadaje się dla mnie?
Teoretycznie Agnieska powinna miec racje, jadnak jak masz mozliwosc wyprobowania to moze warto byloby sie przekonac na wlasnej skorze Tzn. Jak masz mozliwosc to moze sie maznij w sklepie.
Poniewaz u mnie mineralki sprawuja sie fantastycznie (mam rhea) mam skore mieszana tzn. policzki lekko suchawe, reszta normalna w lecie czolo delikatnie sie przetluszcza.
Pozostaje jeszcze kupno na allegro próbek pudru/podkładu mineralnego Rhea. koszt nieduzy a zawsze można sprawdzić czy odpowiada nam taka forma kosmetyku. Ostatnio czytałam gdzieś o mineralnym pudrze ArtDeco, ale ie widziałam go na oczy jeszcze

Ja miałam kilka próbek podkładu Rhea i uważam, że jest świetny, ale tylko wtedy gdy skóra jest dobrze nawilżona. Dobrze kryje, nawet zaczerwieniania.
Jeśli skóra jest podrażniona( u mnie czesto policzki) to taka forma kosmetyku(czyli wcieranie) nie sprawdza sie, bo podrażnia mi jeszcze bardziej skórę.
Poza tym plusy: długo utrzymuje się na twarzy, ma dość ładne odcienie, jest niewidoczny na twarzy.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Jest jeszcze tonik octowy
Ja mam niestety ręce najciemniejsze - kłaniają się kilkunastominutowe wypady bez filtra lub nieprzewidzenie pogody i wzięcie tylko dwóch saszetek filtra do twarzy na weekendowy wyjazd plus te dobijające "skarpetki" opalenizny. Reszta ciała jaśniutka, z przyjemnością peelingowana, nacierana kwasem i nawilżana. Mi kwasy dobrze robią też na niewielkie wypryski na ramionach i czasem na dekolcie. Nigdy nie wiem czy są to wypryski trądzikowe czy z przesuszenia, dlatego najbardziej lubię tam kłaść tonik antybakteryjny i jednocześnie nawilżający.
O, octowy jest jeszcze lepszy niż mazidłowy... bo nie musze sie bawić w zamówienia, tylko wyruszyć na poszukiwania do sklepu po dobry ocet.
Agnieska, a czy ten tonik ma nieprzyjemy zapach, czy tylko lekko kwaśny?.

"Skarpetkami" nie przejmuj się, bo nie widac tego pewnie tak mocno.
Ja mam najbardziej opalone nogi i brzuch, ale nie zwracam na to tak dużej uwagi, bo nie odsłaniam tych części ciała. Twarz mam jeszcze jaśniejszą niż zeszłego roku(pewnie dzięki stałemu kwaszeniu) i teraz natural Gosha jest mi za ciemny.

Ale bez podkładu wyglądam jak ofiara losu - biała twarz i ciemne ramiona, szyja...
Zaczynam wątpić że filtry Garnier są fotostabilne
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 14:39   #1419
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
O, octowy jest jeszcze lepszy niż mazidłowy... bo nie musze sie bawić w zamówienia, tylko wyruszyć na poszukiwania do sklepu po dobry ocet.
Agnieska, a czy ten tonik ma nieprzyjemy zapach, czy tylko lekko kwaśny?.

"Skarpetkami" nie przejmuj się, bo nie widac tego pewnie tak mocno.
Ja mam najbardziej opalone nogi i brzuch, ale nie zwracam na to tak dużej uwagi, bo nie odsłaniam tych części ciała. Twarz mam jeszcze jaśniejszą niż zeszłego roku(pewnie dzięki stałemu kwaszeniu) i teraz natural Gosha jest mi za ciemny.

Ale bez podkładu wyglądam jak ofiara losu - biała twarz i ciemne ramiona, szyja...
Zaczynam wątpić że filtry Garnier są fotostabilne
Potrzebny jest ocet jabłkowy (w Rossmanie jest b. tani). Moim zdaniem jeśli ma się odruch wymiotny przy zapachu octu, to warto od razu zrobić octowo-cytrynowy (można jeszcze wzbogacić olejkami eterycznymi), mniej śmierdzi. Na biochemii jest cały wątek
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 16:14   #1420
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Exclamation Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Ojej, to mówicie, ze te kwasy najlepiej skutkują? Mam więc spory dylemat, ponieważ aktualnie używam bardzo silnych kosmetyków (taka kuracja) przeciwtrądzikowych i nie wiem czy wolno mi stosować razem z nimi takie toniki robione z przepisów z mazideł. Co prawda te toniki też działają przeciwtrądzikowo, a przy okazji bym się w końcu tej opalenizny pozbyła Jak myślicie? Powinnam zaryzykować?



A ja z kolei mam na odwrót: moja mama uwielbia opaleniznę i zawsze w wakacje wygania mnie na plażę, bo uważa, że opalona skóra, to skóra zdrowa Wierzy w to, że słońce leczy trądzik (nic bardziej błędnego ). A z kolei mój Tż uwielbia bladość
moja mama i dwie siostry sa śniade jak Indianki i tylko ja jestem taką "białą owcą" w rodzinie - tylko rysy twarzy upodabniają nas do siebie. strasznie mnie za to gnębią, nie rozumiejac kompletnie, po co smaruję się codziennie filtrem, nie opalam się...takie tłumaczenia,że chronię skórę przed rakiem, przebarwieniami, zmarszczkami moje siostry traktują jak fanaberie a mama - jako objaw nienormalności (naprawdę). straszy mnie nawet, że schowa mój krem i wygoni na cały dzień na dwór. nie rozumieją, że dla mnie alabastrowa skóra to ideał piękna ('ale ty jesteś blada... ') - lato to dla mnie bardzo trudny czas...nie tylko dla tego, że trzeba pamiętać o filtrze na całe ciało, ale i odpierać ataki opalonych...powiedzcie mi bladolice, wy też macie takie problemy?
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 16:29   #1421
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Hmmm moi znajomi już się przywyczaili do mojej bladości także od nich nic nie słyszę. Jeżeli chodzi oo obcych to inna sprawa. W lato - wiadomo, chodzę w krótkich spodenkach/spódniczkach i bluzkach, wtedy, ktoś zupełnie obcy potrafi skomentować jakoa to ja jestem biała, a ja się tylko uśmiecham pod nosem A niech sobie pogada zawsze byłam inna
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-17, 16:39   #1422
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ja też lubie szorty i topy latem, ale jak słyszę opinie na temat mojej bladości to robi mi sie przykro. o pójściu gdzie ze znajomymi w takim stroju nie ma co mówić - czuje się jakby ci wszyscy opaleni chcieli mnie zjeść... też jestem i n n a...
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 16:44   #1423
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Ja właśnie używam True Matcha. Co prawda nikdy nie używałam go na emulsję Iwostinu, ale na filtr 60 La Roche Posey i nigdy nie było problemów. Cokolwiek pod niego kładę - kremy nawilżające, matujące, filtry zawsze trzyma się bardzo dobrze. Kryje dobrze, ale nie rewelacyjnie. Sprawdza się w wysokich temperaturach. Trzyma się cały dzień. Co do odcieni - na pewno znajdziesz coś dla siebie, tylko upewnij się, która gama do ciebie pasuje W, N czy C. Ja powinnam była kupić C, a kupiłam najjaśniejszy z N i trochę do mnie nie pasuje, ale po kilku minutach delikatnie się do mojej cery przystosowuje.
dziekuje
z odcieniami nie ma problemu? powinny byc wszystkie w sephorze, prawda? (bo np. niektore z maxa factora mozna kupic tylko na allegro)
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 16:51   #1424
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja dzisiaj w Douglasie, 3 Rossmannach i 2 Naturach - najjaśnieszy TM to był C2 N3 i W3
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 18:29   #1425
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość


Evitka, wiesz ze masz racje, chyba ta gabeczka jest jakas trefna, ja nigdy jej nie uzywalam, teraz sprawdzilam i mam tak samo jak Ty, tzn. ciemna plame na twarzy Zawsze sie mazalam jakas inna i nie mialam takich problemow, ale tez jak poprawiam policzki dla dodatkowego krycia to nabieram bardzo male ilosci pudru na gabeczke i nie przyciskam jej mocno do skory, no i obowiazkowo myje po kazdym uzyciu. Teraz zrobilam tak samo i Indianin
A tak poza tym to jestes zadowolona z tego kompaktu Lumene? Bo z kosmetykami to niestety nigdy nic nie wiadomo, to ze jednym pasuje nie znaczy ze innym musi...
Właśnie jeszcze nie wiem czy jestem zadowolona...muszę jeszcze troszkę go poużywać i sie nauczyć z nim obchodzić. Na razie za tę jego kameleonowatość (z prawie białego chłodnego beżu na pomarańczę lub indiańca) go nie lubię, bo kurczę kupiłam sobie puder żeby moją tęczę na buzi ujednolicić (mam buzie jasną, ale z różowawymi, naczynkowymi policzkami), a nie tworzyć nowe odcienie...ale jeszcze poużywam i wtedy napiszę co i jak. No i miałam nadzieję na nieco większe krycie....
Muszę zobaczyć jak sie będzie sprawował na różnych kremach (filtrach i zwykłych) i mam nadzieję że sobie wypracuję metodę dobrej współpracy i że sie polubimy.
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 18:54   #1426
madziulaz
Raczkowanie
 
Avatar madziulaz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 62
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
madziula wiesz co, po kilku użyciach kompaktu lumene odkryłam pewną bardzo dziwną (dla mnie) prawidłowość- jak nakładam ten kompakt pędzlem to kolor jest taki jak w opakowaniu (bardzo jasny, nieco chłodny beż), a jak próbuję nałożyć lateksową gąbeczką (tą od kompletu), to na buzi jest pomarańczowawy!!!! a na samej gąbeczce tż jest bardzo ciemny....najpierw myślałam że mam zwidy, ale zapytałam o opinię domowników i przyznali mi rację (nawet mąż dalotnista zauważył różnicę).

Pierwszego dnia nakładałm pędzlem, potem pomyślałam sobie że może policzkom przydałoby się mocniejsze krycie i poprawiłam gąbeczką i moje policzki wyglądały jakbym nałozyła morelowy róż!
Dziś zrobiłam test-jeden policzek i czoło gąbeczką, jdrugi policzek pędzlem i naprawdę różnica jest ogromna, czoło i policzek pomarańczowawe...Czy ktoś umie wytłumaczyć ten fenomen? rozumiem ze nakładanie gąbeczką ma wpływ na krycie, czy wygląd pudru na buzi, ale żeby tak drastycznie na kolor....

Madziula, ty piszesz ,że nakładasz gąbeczką, spróbuj może pędzlem i napisz proszę czy u ciebie sprawa ma się podobnie....
No byłam w szoku jak to co piszesz przeczytalam. Bo nie wpadłam na to. A używałam gąbeczki zeby właśnie lepsze krycie było. Dzisiaj po lekturze ww. postu wypróbowałam na szybko - i masz rację pomarańczowa plama w porównaniu do pędzelkowego nakładania Ale teraz pojawia się pytanie jak to robić pędzelkiem żeby kryło mocniej . Dziękuję w każdym razie za tak cenną uwagę - bo już byłam załamana że poand 70 zł poszło się czesać.

Evitka też mam nadzieję, że wypracuję jakoś metodę używania - tego jakby się wydawało bardzo bladego podkładu ehhh
M.
__________________
moje małe królestwo czasu wolnego


... jeśli będziesz pracował osiem godzin dziennie może ci się kiedyś uda zostać kierownikiem i pracować dwanaście ...
madziulaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 19:44   #1427
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dzięki Hanneke i Maja55 - chyba rzeczywiście wypróbuję. Nie wiedziałam zę można kupić próbki, zaraz poszukam.
Bo z tym mazaniem się w sklepie to mam zawsze kłopot bo zawsze mam już na twarzy swój podkład, a nieumalowana do miasta nie wyjdę. Lecę szukać na allegro.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 20:02   #1428
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Tusio Pokaż wiadomość
dziekuje
z odcieniami nie ma problemu? powinny byc wszystkie w sephorze, prawda? (bo np. niektore z maxa factora mozna kupic tylko na allegro)
No właśnie z dostępnością odcieni może być problem. Najczęściej można dostać C3 jako najjaśniejszy, ale tak naprawdę on jest już dość ciemny (przynajmniej, gdy właśnie ten odcień testowałam poprzedniej zimy, to wydał mi się za ciemny). Ale jeśli dobrze poszukasz to powinnaś gdzieś znaleźć N1, C1, W1. Ja osobiście swoje N1 kupiłam za granicą - przeżyłam szok, gdy weszłam na dział z kosmetykami i na stoisku L'oreal zobaczyłam WSZYSTKIE odcienie True Match'a we wszystkich trzech gamach! Naprawdę dużo tego jest! Mozna powiedzieć, że u nas to wręcz pustkami świeci ten True Match, no ale w takim państwie żyjemy... Ale myślę Tusio, że najlepiej szturmować Galerię Centrum - ja tam zawsze znajduję to, na czym mi zależy W Rossmanach z reguły są resztki (poza tym to w Rossmanie najczęściej widzę C3 i nic jaśniejszego).

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj w Douglasie, 3 Rossmannach i 2 Naturach - najjaśnieszy TM to był C2 N3 i W3
Tak, jak Madzia napisała - w różnych miejscach znajdziemy różne odcienie.



Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
ja też lubie szorty i topy latem, ale jak słyszę opinie na temat mojej bladości to robi mi sie przykro. o pójściu gdzie ze znajomymi w takim stroju nie ma co mówić - czuje się jakby ci wszyscy opaleni chcieli mnie zjeść... też jestem i n n a...
loss lauri niech nie robi Ci się przykro! Bladość górą! Mi jeszcze nigdy żadni znajomi nie zwrócili uwagi na moją cerę, może to dlatego, że mało z nimi wychodzę Nie możesz o swojej cerze myśleć, jak o czymś "innym". Jedni są grubi, jedni chudzi, jedni blond, jedni brąz, a inni opaleni, a my blade! Bladość górą!

Tak mi się teraz przypomniało. Ładne kilka lat temu, gdy jeszcze byłam głupia i smarkata, spotkałam pewną dziewczynę (dziewczyna brata kolegi mojego Tż ) i pamiętam jak bardzo urzekła mnie jej piękna, wypielęgnowana, niemalże biała skóra! Miała na sobie prostą małą czarną, czarne długie kręcone włosy i ta bladość... Wyglądała po prostu zjawiskowo! A ja byłam wtedy opalona Bladość to szlachetność.... Osobiście dostaję drgawek, gdy pomyślę o opaleniźnie. Lauri głowa do góry! Myśl o sobie dobrze i nie przejmuj się uwagami od tych, których ryzyko zachorowania na raka skóry wzrasta z każdym promieniem słońca, który liże ich ciała.

Pozdrawiam
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 20:11   #1429
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Obiecana zmniejszona Dita w obrzydliwych butach:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1583757_10.jpg (53,6 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1890718_10.jpg (52,7 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 72148521_10.jpg (33,8 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 73212999_10.jpg (54,8 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 74330961_10.jpg (54,9 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DitaVonTeese_J_Sciulli_13256650.jpg (72,1 KB, 78 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-17, 20:14   #1430
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Pogoda Pokaż wiadomość
Obiecana zmniejszona Dita w obrzydliwych butach:

Ach! Wspaniała Dita! Bladość zdecydowanie przyćmiewa te buty
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 20:22   #1431
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Tutaj chciałam dać Ditę w butach, które sama bym założyła, ale w momencie kiedy z kilku setek jej zdjęć, które posiadam wybrałam 2 pary to zrezygnowałam z pomysłu. Więc Dita bez butów (z jednym wyjątkiem, mianowicie zdjęcie 1, śliczne buty i boska sukienka )

Gratis: przepis na ocet jabłkowy domowej roboty:
Słaby (ten robię)
Obierki z 2-3 umytych jabłek wrzuć do kamionkowego garnka lub szerokiego słoja i zalej przegotowaną i osłodzoną wodą (2łyżki cukru na litr). Garnek przykryj płótnem, obwiąż i odstaw w ciepłe miejsce na 3-4 tygodnie. Po fermentacji płyn przecedź, przelej do butelki lub słoja i odstaw w chłodne miejsce.
Ja do tego przepisu dodaję jeszcze kilka kawałków samego owocu, tylko wycinam gniazdo.
A w tym roku chcę na jesień zrobić ten:
Mocny, esencjonalny
Proporcje:
->na każde 400g miazgi z jabłek: 1/2 litra wody,
->na każdy litr wody 100g cukru albo miodu, 10g drożdży piekarskich, 20g suchego razowca,
->na każdy litr soku po pierwszej fermentacji: 100g cukru lub miodu.
Jabłka umyj, pokrój i wyciśnij z nich sok w sokowirówce. Sok i wytłoki wymieszaj, przełóż do szklanego, kamionkowego lub emaliowanego (nieuszkodzonego!) naczynia z szerokim otworem. Zalej ciepłą, przegotowaną wodą, dodaj cukier, drożdże i razowiec. Naczynie przykryj gazą i odstaw w ciemne miejsce, gdzie temperatura nie spada poniżej 20 stopni C. Codziennie- kilkakrotnie- przemieszaj zawartość drewnianą łyżką.
Po 10 dniach przełóż sfermentowaną miazgę do płóciennego worka i odcedź sok. Przefiltruj raz jeszcze i wlej do tego samego naczynia- przedtem starannie je umyj! Dodaj cukier lub miód i mieszaj, aż się rozpuści. Przykryj gazą i odstaw w ciepłe, ciemne miejsce. Wtedy rozpocznie się druga faza fermentacji, która potrwa 40-60 dni. Po tym czasie ocet przefiltruj przez gęste płótno lub kilkakrotnie złożoną gazę i przelej do butelek, szczelnie zamknij i odstaw w chłodne miejsce

Przepisy już były w pierwszej części, są autorstwa którejś z Was, autorkę przepraszam, że nie pamiętam nicku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1671450_10.jpg (52,7 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Corset%20Satin%20Black-White%20IV%20001.jpg (69,3 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DitavonTeese_Kambouris_10220791.jpg (82,5 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DitavonTeese_Mazur_14467266.jpg (82,1 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg feature1_mainimg.jpg (15,0 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg teese4.jpg (14,0 KB, 62 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 20:38   #1432
madziulaz
Raczkowanie
 
Avatar madziulaz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 62
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A ja mam do bladolic pytanie dotyczące dermablend w kolorze najjaśniejszym (chyba opal się nazywał ten kolor). Czy ten kolor jest znosny dla bladej twarzy?? jak się to nosi i wogóle ....
z góry dziękuję za odpowiedź

M.
__________________
moje małe królestwo czasu wolnego


... jeśli będziesz pracował osiem godzin dziennie może ci się kiedyś uda zostać kierownikiem i pracować dwanaście ...
madziulaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 20:42   #1433
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez madziulaz Pokaż wiadomość
A ja mam do bladolic pytanie dotyczące dermablend w kolorze najjaśniejszym (chyba opal się nazywał ten kolor). Czy ten kolor jest znosny dla bladej twarzy?? jak się to nosi i wogóle ....
z góry dziękuję za odpowiedź

M.
Co prawda nie miałam akurat Dermablend, ale Normateint w kolorze opal. Powiem szczerze - kolor może jest jasny, ale pasuje dla bladej opalonej () twarzy. Kupowałam go razem z koleżanką i ona bardzo trafnie stwierdziła, że widzi w nim mnie tylko opaloną, ale już nie naturalnie bladą. I faktycznie przez jakiś czas go używałam latem dopóki nie wyszły wady, ale to już inna działka

Pozdrawiam
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 22:03   #1434
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

o qrcze, co ona robi ze jest taka biala? napewno wspomaga nature
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 22:59   #1435
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5304778 uwielbiam całą tę sesję choć widać na niej, że Dita ma kark ciemniejszy od twarzy - jak gejsza
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 08:07   #1436
madziulaz
Raczkowanie
 
Avatar madziulaz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 62
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
I faktycznie przez jakiś czas go używałam latem dopóki nie wyszły wady, ale to już inna działka

Pozdrawiam
To zdanie mnie szczególnie zainteresowało

M.
__________________
moje małe królestwo czasu wolnego


... jeśli będziesz pracował osiem godzin dziennie może ci się kiedyś uda zostać kierownikiem i pracować dwanaście ...
madziulaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 08:45   #1437
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Potrzebny jest ocet jabłkowy (w Rossmanie jest b. tani). Moim zdaniem jeśli ma się odruch wymiotny przy zapachu octu, to warto od razu zrobić octowo-cytrynowy (można jeszcze wzbogacić olejkami eterycznymi), mniej śmierdzi. Na biochemii jest cały wątek
Wątek o octowym toniku mam już na tapecie, więc dokształcam się, a potem kwaszę i wybielam
Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
lato to dla mnie bardzo trudny czas...nie tylko dla tego, że trzeba pamiętać o filtrze na całe ciało, ale i odpierać ataki opalonych...powiedzcie mi bladolice, wy też macie takie problemy?
Dla mnie trudny czas to wczesna wiosna, kiedy nie zawze smaruję ciało, bo myślę ,ze nie ma takiej potrzeby, później robi sie gorąco, rozbieram się, słońce grzeje i mam piękną opaleniznę.
Lato jest już dla mnie o dziwo łatwiejsze. W domu wszyscy to akceptują, rodzice się nie opalają, moja mama od dziecka dbała żebym nie siedziała na słońcu bez filtra.
Znajomi - albo boja się ze mną zadzierać albo im to nie przeszkadza.
Nieznajomi - gapią sie. Ale ludzie gapią sie bez względu na to czy jest się białym czy hebanowym, wiec nie przejmuję się tym.
I wcale nie uważam, że odsłanianie białych nóg i chodzenie w szortach latem jest zbrodnią. Ja często odsłaniałam białe nogi i jedynymi którzy się oglądali to byli faceci, i nie robili tego z pogardą czy ze wstrętem.
Na plaży w Tunezji widziałam przepiękną kobietę - absolutnie białą , w czarnym bikini i w lekko rudych włosach. Wyglądała przecudnie i za rok zainwestuję w mocniejsze filtry na ciało, żeby wygladać podobnie(Teraz używałam Garniera i jestem opalona).
Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
ja też lubie szorty i topy latem, ale jak słyszę opinie na temat mojej bladości to robi mi sie przykro. o pójściu gdzie ze znajomymi w takim stroju nie ma co mówić - czuje się jakby ci wszyscy opaleni chcieli mnie zjeść... też jestem i n n a...
Może Ci zazdroszczą i dlatego gapią sie jakby chcieli Cię zjeść?

Pogoda dziękuję za przepis na ocet jabłkowy
Myślę, że innnym wizażanką też przyda sie po lecie


Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Co prawda nie miałam akurat Dermablend, ale Normateint w kolorze opal. Powiem szczerze - kolor może jest jasny, ale pasuje dla bladej opalonej () twarzy. Kupowałam go razem z koleżanką i ona bardzo trafnie stwierdziła, że widzi w nim mnie tylko opaloną, ale już nie naturalnie bladą. I faktycznie przez jakiś czas go używałam latem dopóki nie wyszły wady, ale to już inna działka

Pozdrawiam
Ja też używałam kilku próbek Normateint w odcieniu opal, a później pani w aptece zrobiła mi sporą próbkę tego podkładu. Odcień jest ładny, dość jasny, ale tak jak pisze wilhelmina nadaje opalony odcień jasnej skórze. Na mnie wyglądał dobrze latem, kiedy miałam opalone ciało i wtedy wyrównywał koloryt nieopalonej twarzy i ciemniejszego ciała, szyi.

Być może Dermablend ma inną kolorystykę(tak jak jest w przypadku różnych Revlonów).
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 10:51   #1438
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Kolejna odsłona galerii bladolicych

1. Camytcheq
2. Cmoksia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0907_082225.jpg (11,7 KB, 219 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0908_150026.jpg (11,2 KB, 262 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_4865.JPG (21,9 KB, 259 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_4940.JPG (34,9 KB, 304 załadowań)

Edytowane przez Anahstasia
Czas edycji: 2007-09-18 o 12:48
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 11:02   #1439
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

kolejna galeria? to ja mogę dorzucić 2 zdjęcia z MM
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_4940.JPG (34,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_4865.JPG (21,9 KB, 26 załadowań)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 11:16   #1440
agacik1891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 10
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
moja mama i dwie siostry sa śniade jak Indianki i tylko ja jestem taką "białą owcą" w rodzinie - tylko rysy twarzy upodabniają nas do siebie. strasznie mnie za to gnębią, nie rozumiejac kompletnie, po co smaruję się codziennie filtrem, nie opalam się...takie tłumaczenia,że chronię skórę przed rakiem, przebarwieniami, zmarszczkami moje siostry traktują jak fanaberie a mama - jako objaw nienormalności (naprawdę). straszy mnie nawet, że schowa mój krem i wygoni na cały dzień na dwór. nie rozumieją, że dla mnie alabastrowa skóra to ideał piękna ('ale ty jesteś blada... ') - lato to dla mnie bardzo trudny czas...nie tylko dla tego, że trzeba pamiętać o filtrze na całe ciało, ale i odpierać ataki opalonych...powiedzcie mi bladolice, wy też macie takie problemy?

Tak Mam to samo.Wyganianie na słońce, chowanie kremów z filtrem bo żeby uzywać 100 to trzeba być nienormalnym, słońce jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziło a czerwona oparzona skóra zamienia się w piękną brązową opalenizne...itp. Do szału doprowadzają mnie również sprzedawczynie w drogeriach - proszę wziąść ciemniejszy podkład to będzie pani zdrowiej wyglądać...Nie wiedzą że kolory mogą być chłodne i wciąż wmawiają że beżowy podkład będzie super wyglądał z jasno - żółtawą skórą.

Ale sie rozpisałam i ponarzekałam. No ale kto mnie zrozumie lepiej od Was ?
Pozdrawiam
Aga
agacik1891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.