Po fajnym początku, zaczyna się psuć. Czemu? Czego ona oczekuje i co mam zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-14, 07:27   #1
SmokFalcor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 22

Po fajnym początku, zaczyna się psuć. Czemu? Czego ona oczekuje i co mam zrobić?


Witam, ok. miesiąca temu poznałem dziewczynę w internecie.ja 24 lata, ona 22. Spotkałem się z nią pierwszy raz a spotkanie skończyło się przytuleniem/objęciem. Po 10 dniach sama zaproponowała spacer, w czasie którego trzymaliśmy się za ręce, przytulaliśmy, a wszystko skończyło się cmoknięciem w usta. Po 3 dniach kino. znow troszkę trzymania za rękę, a na koniec przytlenie i kilka buziaków. Jednak nie chciała z języczkiem. Poza tym w czasie naszych spotkań mówiła że tęskniła myślała o mnie, mówiła o mnie mamie, a także że jestem "ładny" czy coś takiego. Ale od jakiegoś czasu coś się pogorszyło. Prawie nie piszemy ze sobą, zadzwoniłem żeby się umówić ale nie odebrała, nie oddzwoniła, nie napisała. Dodatkowo mówiła mi kiedyś, że szuka przyjaciela. Może to jest poprostu friendzone z jej strony i nie mogę liczyć na nic więcej? A zachowuje się tak, bo zauwazyła że mi zależy? Co o tym myślicie? Czego tak naprawde chce i na co mogę liczyć? Bo daje sprzeczne sygnały. Czemu teraz tak się zachowuje i co mogę teraz zrobić?
SmokFalcor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 07:45   #2
pingwinn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 65
Dot.: Po fajnym początku, zaczyna się psuć. Czemu? Czego ona oczekuje i co mam zrobić

to jak w końcu, masz z nią kontakt czy nie?

jeżeli masz to zapytaj wprost o co chodzi i czy coś z tego będzie, jeżeli nie masz z nią kontaktu to olać ją... innych opcji nie ma...
pingwinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 07:53   #3
SmokFalcor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 22
Dot.: Po fajnym początku, zaczyna się psuć. Czemu? Czego ona oczekuje i co mam zrobić

Cytat:
Napisane przez pingwinn Pokaż wiadomość
to jak w końcu, masz z nią kontakt czy nie?

jeżeli masz to zapytaj wprost o co chodzi i czy coś z tego będzie, jeżeli nie masz z nią kontaktu to olać ją... innych opcji nie ma...

No tak jak napisałem. Telefonu nie odebrała. Na fejsie piszemy ale teraz rzadko i jakoś tak byle jak..
SmokFalcor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 07:58   #4
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Po fajnym początku, zaczyna się psuć. Czemu? Czego ona oczekuje i co mam zrobić

Moim zdaniem nie masz niestety szans.
Może poznala kogoś innego i między nimi zaiskrzylo a między wami nie.
Uwierz mi jeśli ktoś jest zainteresowany to próbuje utrzymać kontakt.byle jakie pisanie na Facebooku nie odbieranie telefonu i nie opisywanie na smsy dobitnie świadczy o braku zainteresowania do kontynuacji tej znajomości na poziomie o jakim ty marzysz.
Nic z tego nie będzie więc odpuść sobie
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 08:15   #5
Tajpan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 174
Dot.: Po fajnym początku, zaczyna się psuć. Czemu? Czego ona oczekuje i co mam zrobić

Może ma dużo zajęć, uczy się? Aczkolwiek chwilę na odpisanie znajdzie się zawsze więc dziwna panienka.
Tajpan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 08:16   #6
lanabananaa
Banana Fana Fo!
 
Avatar lanabananaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 422
Dot.: Po fajnym początku, zaczyna się psuć. Czemu? Czego ona oczekuje i co mam zrobić

Może poznała kogoś nowego.
__________________
Zapuszczam włosy
lanabananaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 10:52   #7
SmokFalcor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 22
Dot.: Po fajnym początku, zaczyna się psuć. Czemu? Czego ona oczekuje i co mam zrobić

Cytat:
Napisane przez Tajpan Pokaż wiadomość
Może ma dużo zajęć, uczy się? Aczkolwiek chwilę na odpisanie znajdzie się zawsze więc dziwna panienka.


mało ma zajęć właśnie..
SmokFalcor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-14, 12:15   #8
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Po fajnym początku, zaczyna się psuć. Czemu? Czego ona oczekuje i co mam zrobić

Cytat:
Napisane przez SmokFalcor Pokaż wiadomość
mało ma zajęć właśnie..
No to daj sobie spokój, jakby chciała utrzymywać znajomość to byście mieli kontakt
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 12:52   #9
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Po fajnym początku, zaczyna się psuć. Czemu? Czego ona oczekuje i co mam zrobić

Mamy takie czasy, że możemy komunikować się w różno-różny sposób, a napisanie smsa młodej osobie zajmuje minutę, więc nie ma co się wykręcać zajęciami, studiami, pracą, psem lub kotem. Smsa można napisać w prawie każdej sytuacji, więc jej nie usprawiedliwiaj.

Dziewczyna unika Cię i tyle.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 15:12   #10
December12
Rozeznanie
 
Avatar December12
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 789
Dot.: Po fajnym początku, zaczyna się psuć. Czemu? Czego ona oczekuje i co mam zrobić

Daj sobie spokój, ewidentnie nie chce utrzymywać kontaktu.
December12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 07:06   #11
SmokFalcor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 22
Dot.: Po fajnym początku, zaczyna się psuć. Czemu? Czego ona oczekuje i co mam zrobić

Mieliście rację- widzę już sam, że tu chodzi o jakiegoś innego chłopaka na którym jej zależy...
SmokFalcor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-16 08:06:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.