Najbardziej skąpy facet- ranking:) - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-15, 11:13   #4891
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Pogratulować faceta
Ja jestem lekko skąpa (nie lubię wydawać kasy na głupoty), ostatnio kupiłam mojemu facetowi koszulkę na promocji, ale w życiu bym nie powiedziała "było na promocji, masz".
Jest trochę niezaradny pod tym względem. :P Ale raczej mnie to śmieszy. Był w sklepie, zobaczył promocję, pomyślał, że lubię i wziął. Też tak robię czasem, tylko tego nie mówię.

Nie chciałam tu się rozpisywać, bo nie o tym wątek, ale bez problemu dostaję buty jako niespodziankę (i wtedy już nie mówi, że w promocji) czy ubrania. Nie jest skąpy, skąpy, tylko nie pomyśli i czasem tak wychodzi. ^^
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 11:45   #4892
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 076
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Oglądałam ostatnio program Chłopaki do wzięcia i jeden z nich poszedł do biura matrymonialnego i też sobie zażyczył, że dziewczyna musi mieć telefon w jego sieci, reszta nie ma szans mimo posiadania innych zalet i że prędzej on zmieni miejsce zamieszkania niż swoją sieć Ja wiem, że to pewnie było wyreżyserowane ale musieli skądś to podchwycić .
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 14:24   #4893
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez calliope86 Pokaż wiadomość
Oglądałam ostatnio program Chłopaki do wzięcia i jeden z nich poszedł do biura matrymonialnego i też sobie zażyczył, że dziewczyna musi mieć telefon w jego sieci, reszta nie ma szans mimo posiadania innych zalet i że prędzej on zmieni miejsce zamieszkania niż swoją sieć Ja wiem, że to pewnie było wyreżyserowane ale musieli skądś to podchwycić .
Tak, tez to widziałam ale w wypadku tego świra to możliwe. On i jego brat tacy są. Byli już chyba w większości programów telewizyjnych. Oni są bardzo specyficzni.
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 16:20   #4894
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Tak, tez to widziałam ale w wypadku tego świra to możliwe. On i jego brat tacy są. Byli już chyba w większości programów telewizyjnych. Oni są bardzo specyficzni.
To nie był jeden z bliźniaków tylko Mariusz ''Mariuszówka'' od karciar:
''Mogę zmienić miejsce zamieszkania, ale nie sieć!''
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 16:26   #4895
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
To nie był jeden z bliźniaków tylko Mariusz ''Mariuszówka'' od karciar:
''Mogę zmienić miejsce zamieszkania, ale nie sieć!''
Widziałam odcinek, gdy byli w biurze matrymonialnym i jeden z nich właśnie stawiał warunki. Babeczce, kierownikowi biura aż kopara opadła. Laska miała być modelką, brunetką, która nie leci na kasę, nie ma wymagań, brzydzi się przemocą i ma telefon w określonej sieci
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 16:41   #4896
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Widziałam odcinek, gdy byli w biurze matrymonialnym i jeden z nich właśnie stawiał warunki. Babeczce, kierownikowi biura aż kopara opadła. Laska miała być modelką, brunetką, która nie leci na kasę, nie ma wymagań, brzydzi się przemocą i ma telefon w określonej sieci
O jaaaa hahaha!
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 18:13   #4897
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 076
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
To nie był jeden z bliźniaków tylko Mariusz ''Mariuszówka'' od karciar:
''Mogę zmienić miejsce zamieszkania, ale nie sieć!''
tak to ten Mariusz
jeden bliźniak też był w takim biurze
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-15, 22:43   #4898
zdradzo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 444
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
A to na pewno nie był żart? Czasami się taką głupią gafę walnie jak się chce rozśmieszyć dziewczynę i zrobić wrażenie.

No chyba nie, skoro rzeczywiście nie napisał (swoją drogą żadna strata).

Dobrze, że sygnałków nie puszczał.

BTW. spotykałam się kiedyś chwilę z amantem, który puszczał mi sygnałki (chyba w imię tego, że o mnie myśli), Nasza znajomość zakończyła się, kiedy o 2 w nocy na przystanku okazało się, że ja mam do autobusu 50 min., a on 10, więc doradził mi, abym zrobiła sobie spacer "po torach" <tramwajowych-mieszkałam wtedy chwilowo w zupełnie nowym miejscu i nie miałam orientacji, wiedziałam tylko, gdzie mam wysiąść>, bo on musi jutro wstać wcześnie i nie będzie ze mną czekał 50 min. Wzięłam oczywiście taksę i tyle mnie widział, heh.

Edytowane przez zdradzo
Czas edycji: 2015-10-15 o 22:46
zdradzo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 01:39   #4899
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Mój eks rankingu pewnie nie wygra, ale... ;-)

Oboje byliśmy już w wieku 30+, zarobki u obojga w porządku (on tam ze 20-30% więcej ode mnie miał, ale sama dramatu jakiegoś nie mam), oboje coś tam odkładaliśmy, żadne z nas jakiś problemów z kasą nie miało. Ja mam swoje mieszkanie (= kredyt), on wynajmował mikro-kawalerkę w niedrogiej dzielnicy tego samego miasta.

Zasadniczo mieszkaliśmy u mnie, ale eks trzymał to wynajęte mieszkanie, bo miał czasem takie akcje, że rano, po wspólnie zjedzonym śniadaniu, zabierał sałatkę i shake'a które mu przygotowałam na lunch, po czym znikał bez słowa na parę dni-tydzień, bo musiał sobie "przemyśleć" równe sprawy się "wyciszyć" (nie odpowiadał wówczas na telefony czy jakiekolwiek wiadomości).
Nie dokładał się do rachunków: ani do zużycia (woda, prąd etc.), chemii (mimo że np. podrzucał mi swoje pranie bo "i tak będziesz przecież robić"), bo przecież i tak musiałabym to kupić... No a poza tym przecież musiał łożyć na wynajem i tam też były rachunki do zapłacenia... Moje propozycje, by czasem pomieszkać u niego, odrzucał, bo moje mieszkanie przecież jest wygodniejsze (pralka, zmywarka, ogrzewanie centralne miejskie, a nie piecyk gazowy w mieszkaniu) i to bez sensu.
O.K. Nie miałam z tym problemu.

Irytujące było to, że nie dokładał się do rachunków spożywczych ani alkoholowych. Jechaliśmy razem na zakupy, ładowaliśmy co trzeba do wózka (chemia + kosmetyki + spożywka), po czym ja płaciłam za całość. W tym kosmetyki dla niego (te, które zostawały w moim mieszkaniu... no bo to przecież "nie jego", skoro u mnie...). Czasem, jeśli zabierał coś (jakiś żel pod prysznic) na tamto swoje mieszkanie, to mi za to zwracał.
Żywił się u mnie, poza tym jedzenie do pracy przygotowywałam rano x2 (sałatki plus jakieś owocowe rzeczy, jogurt i przekąska), a on się z tego cieszył: 2w1, zdrowiej niż w kantynie jego biurowca, a do tego nie musi nic wydawać... Natomiast za swój wkład w zakupy uważał to, że zawiózł mnie do marketu (cały 1 km) i pomógł wszystko przynieść... No łaskawca.
Jak się pod koniec sam związku zaczął trochę dokładać do spożywki, to myślałam, że po prostu poważniej o nas myśli, ale to chyba było tylko poczucie winy przez zdrady.

Często wyjeżdżaliśmy na weekendy. Tak raczej w promieniu 100-150 km. Ja wyszukiwałam oferty, organizowałam wszystko, płaciłam za noclegi, jakieś groupony na rozrywki, SPA, skipassy etc. On, swoim zdaniem, wnosił największy wkład finansowy w wyjazdy: paliwo. Pożyczyłam mu kiedyś jakieś 100 euro, bo wyjeżdżaliśmy na weekend na snowboard + regenerację do term na Słowację. Zgubił portfel na stoku. Pokryłam koszty całego weekendu. Przez pewien czas czuł się zwolniony z obowiązku zwrotu 100 euro, bo przecież je zgubił, a nie wydał (tu mu trzeba przyznać, że po rozstaniu to zwrócił). Wyrównanie za ski passy, całodzienne wejście do term plus sauny, wyżywienie... No skąd. Przecież zapłacił za PALIWO.
A, jako smaczek mogę dodać, że jeśli na wyjazd potrzebował więcej rzeczy, niż mieściło się do takiego zwykłego plecaka, to woził je... w tej takiej niebieskiej torbie z Ikei...

Wyjścia na miasto... Jeśli było to piwo plus bilard, to nie było problemu, nawet czasem płacił za nas oboje.
Ale np. restauracja... "No przecież możesz nam coś ugotować. Zdrowiej i taniej". Ale jeśli zaproponowałam, że w takim razie ja postawię, bo miałam ochotę gdzieś wyjść - no to oczywiście, chętnie się wybierze... Kawa na mieście... Zapomnij, przecież to prawie dyszka, a za tyle można kupić całą paczkę do domu. Dawał się czasem wyciągnąć, ale ile było przy tym marudzenia.

Często dostaję jakieś kwiaty albo drobne upominki od klientów/kontrahentów (zawsze mężczyzn). Nie był o to nigdy zazdrosny, wręcz przeciwnie. Mawiał, że to dobrze, bo dzięki temu on nie musi mi nic kupować, skoro i tak ciągle coś od kogoś dostaję...

Przegięciem było już chyba to, że jak kiedyś byliśmy gdzieś na mieście, chciałam iść na lody (taka moja słabość, że uwielbiam lody u Włochów). Nie prosiłam go o sfinansowanie zachcianki, ale on mnie i tak usiłował zniechęcić, bo "tu przecież 3-4 zł za gałkę, a za 10 zł w sklepie można mieć litrowe opakowanie". Powiedziałam, że mimo tego mam ochotę i kupuję. Zapytałam, czy również chce - jak się okazało, że mu postawię, to od razu nabrał ochoty.

I najbardziej żenująca kwestia: prezent urodzinowy. Dzieliliśmy pewną pasję, na jego urodziny kupiłam mu pewien ekwipunek do tego sportu. Nic strasznie kosztownego, gdzieś poniżej 200 zł, więcej to raczej zachodu wymagało (pasja nie jest szczególnie popularna u nas, więc znalezienie i sprowadzenie tego ekwipunku to było nieco czasochłonne). Bardzo się ucieszył, prezent unikatowy, dopasowany do potrzeb i pasji, sam wcześniej wolał używać rzeczy "zastępczych", które się nie do końca sprawdzały, niż angażować w to pieniądze.
Nadeszły moje urodziny. Choćby w pracy dostałam śliczne bukiety, jakieś drobiazgi, słodycze etc., a mój luby kupił mi... uwaga uwaga... kojarzycie takie zapachy do mieszkania, gdzie do buteleczki z płynem wbija się takie drewniane patyczki...? No to właśnie to...

Na szczęście całość to nie był jakoś wybitnie długi związek. Jak zrywaliśmy (nie układało się ogólnie, więc jak miał akcję, że znów zniknął na parę dni bez słowa, spakowałam wszystkie jego rzeczy - swojsko, a jakże, do niebieskiej torby z Ikei. Kiedy przyjechał, to zwyczajnie zaproponowałam mu coś do picia, a kiedy zaczął się tłumaczyć dlaczego potrzebował przerwy - wysłuchałam bez komentowania, czy próby rozmowy, po czym po prostu przyniosłam mu tę torbę z drugiego pokoju i powiedziałam, że oczekuję niezwłocznego zwrotu tych przedmiotów, które ode mnie pożyczył).
W każdym razie powiedział wtedy coś takiego, że nam nie wyszło, bo jestem... zbyt samodzielna i nie potrzebuję męskiej opieki...


Uwaga, ten egzemplarz chyba ponownie grasuje na wolności...

Edytowane przez Nette
Czas edycji: 2015-10-16 o 01:42
Nette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 02:27   #4900
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Nette, ja bym jednak typowała tego faceta na top listę wątku.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 06:31   #4901
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Nette, ja bym jednak typowała tego faceta na top listę wątku.
Tak, plus jego dziewczynę razem z nim, ale w innej kategorii
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-16, 06:43   #4902
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Widziałam odcinek, gdy byli w biurze matrymonialnym i jeden z nich właśnie stawiał warunki. Babeczce, kierownikowi biura aż kopara opadła. Laska miała być modelką, brunetką, która nie leci na kasę, nie ma wymagań, brzydzi się przemocą i ma telefon w określonej sieci
Czemu ja jeszcze tego nie oglądałam?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 07:27   #4903
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Mój eks rankingu pewnie nie wygra, ale... ;-)
No nie wiem Mi poprawiłaś humor na cały dzień

Bardzo szczegółowy opis, podobało mi się
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 07:51   #4904
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Gregorius_ Pokaż wiadomość
No nie wiem Mi poprawiłaś humor na cały dzień

Bardzo szczegółowy opis, podobało mi się
Gwoli sprawiedliwości temu byłemu muszę przyznać, że nie zachowywał się tak skandalicznie od samego początku, a w ostatnich kilku miesiącach związku, kiedy skumulowały się dwie okoliczności:
1) zaczęliśmy zasadniczo razem mieszkać (najlepsza okazja do weryfikacji drugiej osoby);
2) dostałam bardzo sowitą premię (równowartość ok. czteromiesięcznych zarobków), przy czym nie było to w gotówce, ale w bonach. Wtedy chyba poczuł magię papierka, który formalnie pieniądzem nie jest, ale dawał się wymienić na dobra wszelakie.

Zresztą skąpstwo nie było najgorszą wadą tego człowieka. Tuż przed końcem wykryłam, że przez cały czas tego "związku" utrzymywał konta na portalach randkowych... I, korzystając z wieczorów, kiedy miałam jakieś kursy, chodził na randki. Na całą masę randek z różnymi kobietami. Pewnie dlatego tak oszczędzał... A później wracał na noc do mnie.
Taki typ bardzo przeciętnego sympatycznego miśka-informatyka, uroda przeciętna, cichy, spokojny, ułożony, nie imprezował. Kto by pomyślał...
Nette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 07:59   #4905
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez kolorchabrow Pokaż wiadomość
Na przedzie mojego rankingu jest mój wuja.
Ciocia: kupmy jej (naszej córce) maszynkę do mięsa,ma taką starą,po babci,ona już nie mieli, na święta.
Wuja: niech sama sobie kupi,ja na nią nie będę wydawał 3stów
To słowo naprawdę istnieje?
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 08:22   #4906
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
To słowo naprawdę istnieje?
Regionalizm.
Często w wielkopolsce to słyszę.
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 10:08   #4907
monicque
Przyczajenie
 
Avatar monicque
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Przypomniała mi się jeszcze jedna historia, tym razem nie o skąpym facecie, ale o skąpej (eks) przyjaciółce

Dziewczyna zapragnęła uczcić swoje urodziny w gronie znajomych, więc zaprosiła wszystkich do siebie. Należy tutaj wspomnieć iż jej rodzice mieli sporo kasy, której jej nie żałowali, niejednokrotnie chwaliła się że ma na koncie 20+ tys... Ale prócz tego, że uważała, że to oczywiste, że każdy ma przynieść prezent to każdemu rozdzieliła jeszcze co ma przygotować do jedzenia, czy picia na jej urodzinową imprezę (wy przynieście przekąski, inni sałatki, czy napoje :P).. Może jakieś super piekielne to nie było ale moim zdaniem jak jej było szkoda kasy to mogła nie robić w ogóle tej imprezy, bo chyba zdanie wszystkich na ten temat było takie samo..




Innym jeszcze razem (to było jeszcze na studiach) zaprosiła grupkę znajomych do siebie, żeby posiedzieć i bardzo namawiała bo rodzice przywieźli strasznie dużo jedzenia, trzeba to zjeść, wpadajcie.. No to wpadliśmy, przyniosła średni talerz kawałków piersi kurczaka na jakieś 8 osób i powiedziała "A bo wiecie.. ja to nie byłam przygotowana że przyjdziecie.. To może zamówimy pizze?" :P

Edytowane przez monicque
Czas edycji: 2015-10-16 o 10:18
monicque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 10:50   #4908
DziewczynaWloczykija
Zadomowienie
 
Avatar DziewczynaWloczykija
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 145
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Dziewczyna zapragnęła uczcić swoje urodziny w gronie znajomych, więc zaprosiła wszystkich do siebie. Należy tutaj wspomnieć iż jej rodzice mieli sporo kasy, której jej nie żałowali, niejednokrotnie chwaliła się że ma na koncie 20+ tys... Ale prócz tego, że uważała, że to oczywiste, że każdy ma przynieść prezent to każdemu rozdzieliła jeszcze co ma przygotować do jedzenia, czy picia na jej urodzinową imprezę (wy przynieście przekąski, inni sałatki, czy napoje :P).. Może jakieś super piekielne to nie było ale moim zdaniem jak jej było szkoda kasy to mogła nie robić w ogóle tej imprezy, bo chyba zdanie wszystkich na ten temat było takie samo..
Miałam kiedyś podobnie ze znajomym. Byłam na studiach, z kasą ciężko i niestety tak się złożyło, że przeglądając książkę z biblioteki na ulicy potknęłam się i wpadła mi ona do kałuży. Musiałam odkupić nową za 40 zł. To było akurat tuż przed świętami, więc nie miałam takiej kasy. Poprosiłam o pożyczenie tej kwoty znajomego, który wszem i wobec chwalił się, że zarabia ponad 20 tysięcy miesięcznie - zwyczajnie doszłam do wniosku, że dla niego takie pieniądze to nic i że nie uszczuplą zbytnio jego budżetu do czasu, aż mu je oddam za parę tygodni. W odpowiedzi stwierdził, że jestem głupią materialistką, która kumpluje się z nim zapewne tylko dla kasy.

Pieniądze ostatecznie pożyczyłam od koleżanki, u której podobnie jak u mnie się nie przelewało. Nasza przyjaźń trwa do dzisiaj.
DziewczynaWloczykija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 11:27   #4909
hypnose22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 452
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Tak, plus jego dziewczynę razem z nim, ale w innej kategorii
hypnose22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-16, 13:29   #4910
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez DziewczynaWloczykija Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś podobnie ze znajomym. Byłam na studiach, z kasą ciężko i niestety tak się złożyło, że przeglądając książkę z biblioteki na ulicy potknęłam się i wpadła mi ona do kałuży. Musiałam odkupić nową za 40 zł. To było akurat tuż przed świętami, więc nie miałam takiej kasy. Poprosiłam o pożyczenie tej kwoty znajomego, który wszem i wobec chwalił się, że zarabia ponad 20 tysięcy miesięcznie - zwyczajnie doszłam do wniosku, że dla niego takie pieniądze to nic i że nie uszczuplą zbytnio jego budżetu do czasu, aż mu je oddam za parę tygodni. W odpowiedzi stwierdził, że jestem głupią materialistką, która kumpluje się z nim zapewne tylko dla kasy.

Pieniądze ostatecznie pożyczyłam od koleżanki, u której podobnie jak u mnie się nie przelewało. Nasza przyjaźń trwa do dzisiaj.
Współczuję takiego komentarza

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Mój eks rankingu pewnie nie wygra, ale... ;-)
Dramat dramat dramat, było kopnąć w 4 litery jak najszybciej
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 18:27   #4911
Fadella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 9
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Do wczoraj miałam mojego za cholernego skąpca, ale jak przeczytałam te wasze posty to zmieniłam o nim zdanie. Pewnie w rankingu by się nie zmieścił - ale tak jest sknera.
Fadella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 18:32   #4912
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Gwoli sprawiedliwości temu byłemu muszę przyznać, że nie zachowywał się tak skandalicznie od samego początku, a w ostatnich kilku miesiącach związku, kiedy skumulowały się dwie okoliczności:
1) zaczęliśmy zasadniczo razem mieszkać (najlepsza okazja do weryfikacji drugiej osoby);
2) dostałam bardzo sowitą premię (równowartość ok. czteromiesięcznych zarobków), przy czym nie było to w gotówce, ale w bonach. Wtedy chyba poczuł magię papierka, który formalnie pieniądzem nie jest, ale dawał się wymienić na dobra wszelakie.

Zresztą skąpstwo nie było najgorszą wadą tego człowieka. Tuż przed końcem wykryłam, że przez cały czas tego "związku" utrzymywał konta na portalach randkowych... I, korzystając z wieczorów, kiedy miałam jakieś kursy, chodził na randki. Na całą masę randek z różnymi kobietami. Pewnie dlatego tak oszczędzał... A później wracał na noc do mnie.
Taki typ bardzo przeciętnego sympatycznego miśka-informatyka, uroda przeciętna, cichy, spokojny, ułożony, nie imprezował. Kto by pomyślał...
Po prostu widac ze mu nie zalezalo.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 19:35   #4913
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Po prostu widac ze mu nie zalezalo.
Owszem, i to od samego początku. Z tym, że długo wydawało mi się, że jest inaczej - bo równocześnie grał niesamowicie czułego - i nie chodzi o kontekst seksu, ale takiej bliskości, intymności, dotyku, przytulania, reagowania na potrzeby (niematerialne), rozmowy i otwartości, akceptacji. Do tego wspólne zainteresowania, podobnie spędzany czas wolny, zbieżność ogólnego światopoglądu... W czasie rozstania powiedział, że... po prostu tak lubi robić, żeby ze wzajemnością dostać bliskość - bo nie chciał być sam. Równocześnie kiedyś przeżył "szalone motyle od pierwszego spotkania" i marzył, by to mu się to ponownie przytrafiło - a ze mną tego nie czuł.
Chyba dlatego prócz tkwienia ze mną "w związku" równocześnie ciągle szukał tych motyli i łaził na potajemne randki...
Sama miałam wówczas duże problemy zdrowotne i chyba z tego powodu długo ignorowałam fakt, że z tej mąki chleba nie będzie.

Wracają do tematu skąpców, to z innym eksem zdarzyła mi się pojedyncza, lecz decydująca o losie relacji, "skąpcza" historyjka... Byliśmy w związku jakiś czas i problemu ze skąpstwem przed tym zdarzeniem nie miał. Mężczyzna ode mnie ładnych parę lat starszy, oboje zarabialiśmy i problemów finansowych nie było, związek miał już konkretny staż. I zdarzyło się kiedyś, że zapomniałam rano, przed wyjściem do pracy, portfela. Jakieś "gorące kubki" na czarną godzinę trzymam w pracy, więc, mimo braku obiadu, przeżyłam bez pożyczek od obcych i niechętnych ludzi (było to w okresie pracy w wyjątkowo toksycznej atmosferze, a nie wyobrażam sobie poprosić kogoś o przysługę, tj. drobną pożyczkę, jeśli nawet danej osoby nawet za bardzo nie lubię). W każdym razie mój ówczesny "luby" przyszedł po mnie do pracy i mieliśmy jechać (komunikacją publiczną) do mnie. Byłam porządnie głodna (on po obiadku...), bez grosza, ze świadomością, że po dojechaniu do domu trzeba będzie jeszcze wyjść, coś kupić i ugotować (jak zanadto zgłodnieję, to mogę zjeść tylko coś ciepłego, inaczej żołądek się buntuje). Po drodze na przystanek mijaliśmy kilka "kebabiarni", w związku z czym - wyłuszczając przyczyny - poprosiłam o pożyczkę 10,00 PLN na szybkiego kebaba. Pożyczkę. Nie sfinansowanie. I ów "luby" stanowczo odmówił. Na zasadzie "nie, bo nie, zjesz sobie coś w domu". Mimo że miał gotówkę (zawsze nosił, bo nie uznawał kart), a poza tym nie była to dla niego kwota w jakikolwiek sposób znacząca. Pamiętam doskonale jak drwił, że jako kobieta niezależna powinnam znieść godzinę głodu dłużej, niż prosić go o pieniądze.
Nie wiem co go wtedy ugryzło, by się tak skandalicznie zachować, bo nie był "systemowo skąpy", jak eks opisany powyżej. W każdym razie dobrze, że coś takiego miało miejsce, bo to zdarzenie zapoczątkowało szybkie rozstanie - nie wyobrażałam sobie tkwienia dłużej w związku, w którym jeden z partnerów z czystej przekory/uporu/złego humoru, czy cokolwiek to było, odmawia zaspokojenia podstawowej potrzeby drugiego partnera.

Nauczka #2: od tej pory w biurku w pracy trzymam sobie "awaryjne" 50 PLN.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 19:50   #4914
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Whim Pokaż wiadomość
Regionalizm.
Często w wielkopolsce to słyszę.
moja wuja i moj ciotek

Nette, dobrze, ze kopnelas goscia w zad!
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 19:51   #4915
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Owszem, i to od samego początku. Z tym, że długo wydawało mi się, że jest inaczej - bo równocześnie grał niesamowicie czułego - i nie chodzi o kontekst seksu, ale takiej bliskości, intymności, dotyku, przytulania, reagowania na potrzeby (niematerialne), rozmowy i otwartości, akceptacji. Do tego wspólne zainteresowania, podobnie spędzany czas wolny, zbieżność ogólnego światopoglądu... W czasie rozstania powiedział, że... po prostu tak lubi robić, żeby ze wzajemnością dostać bliskość - bo nie chciał być sam. Równocześnie kiedyś przeżył "szalone motyle od pierwszego spotkania" i marzył, by to mu się to ponownie przytrafiło - a ze mną tego nie czuł.
Chyba dlatego prócz tkwienia ze mną "w związku" równocześnie ciągle szukał tych motyli i łaził na potajemne randki...
Sama miałam wówczas duże problemy zdrowotne i chyba z tego powodu długo ignorowałam fakt, że z tej mąki chleba nie będzie.

Wracają do tematu skąpców, to z innym eksem zdarzyła mi się pojedyncza, lecz decydująca o losie relacji, "skąpcza" historyjka... Byliśmy w związku jakiś czas i problemu ze skąpstwem przed tym zdarzeniem nie miał. Mężczyzna ode mnie ładnych parę lat starszy, oboje zarabialiśmy i problemów finansowych nie było, związek miał już konkretny staż. I zdarzyło się kiedyś, że zapomniałam rano, przed wyjściem do pracy, portfela. Jakieś "gorące kubki" na czarną godzinę trzymam w pracy, więc, mimo braku obiadu, przeżyłam bez pożyczek od obcych i niechętnych ludzi (było to w okresie pracy w wyjątkowo toksycznej atmosferze, a nie wyobrażam sobie poprosić kogoś o przysługę, tj. drobną pożyczkę, jeśli nawet danej osoby nawet za bardzo nie lubię). W każdym razie mój ówczesny "luby" przyszedł po mnie do pracy i mieliśmy jechać (komunikacją publiczną) do mnie. Byłam porządnie głodna (on po obiadku...), bez grosza, ze świadomością, że po dojechaniu do domu trzeba będzie jeszcze wyjść, coś kupić i ugotować (jak zanadto zgłodnieję, to mogę zjeść tylko coś ciepłego, inaczej żołądek się buntuje). Po drodze na przystanek mijaliśmy kilka "kebabiarni", w związku z czym - wyłuszczając przyczyny - poprosiłam o pożyczkę 10,00 PLN na szybkiego kebaba. Pożyczkę. Nie sfinansowanie. I ów "luby" stanowczo odmówił. Na zasadzie "nie, bo nie, zjesz sobie coś w domu". Mimo że miał gotówkę (zawsze nosił, bo nie uznawał kart), a poza tym nie była to dla niego kwota w jakikolwiek sposób znacząca. Pamiętam doskonale jak drwił, że jako kobieta niezależna powinnam znieść godzinę głodu dłużej, niż prosić go o pieniądze.
Nie wiem co go wtedy ugryzło, by się tak skandalicznie zachować, bo nie był "systemowo skąpy", jak eks opisany powyżej. W każdym razie dobrze, że coś takiego miało miejsce, bo to zdarzenie zapoczątkowało szybkie rozstanie - nie wyobrażałam sobie tkwienia dłużej w związku, w którym jeden z partnerów z czystej przekory/uporu/złego humoru, czy cokolwiek to było, odmawia zaspokojenia podstawowej potrzeby drugiego partnera.

Nauczka #2: od tej pory w biurku w pracy trzymam sobie "awaryjne" 50 PLN.
ale gnojek. Ja mam takie spadki cukru że jak w porę nie zjem to zemdleję. Normalnie prosiak, nadający się tylko na kaszankę.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 19:54   #4916
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
ale gnojek. Ja mam takie spadki cukru że jak w porę nie zjem to zemdleję. Normalnie prosiak, nadający się tylko na kaszankę.
A wiecie, co jest najśmieszniejsze...? Ten "eks-antykebab", to był wówczas pan dr, teraz już pan dr hab., który uważa się (i sprawia takie dłuższe pierwsze wrażenie), za osobę "na poziomie"...
Nette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 19:57   #4917
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
A wiecie, co jest najśmieszniejsze...? Ten "eks-antykebab", to był wówczas pan dr, teraz już pan dr hab., który uważa się (i sprawia takie dłuższe pierwsze wrażenie), za osobę "na poziomie"...
nie pomogą doktoraty kiedy facet chamowaty.....

Dobroć człowieka poznać w takich chwilach, kiedy może a nie musi pomóc.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 19:59   #4918
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Czemu ja jeszcze tego nie oglądałam?
A co to za program? Tytul,o czym?

Nette-nie wiem ile czasu wytrzymalas ale na pewno za dlugo :-D a co do znikania,to robila tak eks mojego meza-niby mieszkali razem ale regularnie znikala na kilka dni i zero kontaktu. Teraz ja ponosze konsekwencje,bo jak sie poklocimy to lubie wyjść zeby sie uspokoic a on tego nie znosi :-P
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 20:37   #4919
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
nie pomogą doktoraty kiedy facet chamowaty.....
Dokładnie. Natomiast przyznam, że coś mnie strzelało, jak po rozstaniu słyszałam teksty typu "Taki inteligentny, taki wykształcony, na uniwersytecie pracuje; taki uprzejmy, taki kochający i ciągle z kwiatami za tobą chodził; taki przystojny, taki wysoki, no ideał! Czemu tak wybrzydzasz?!"
No ale podejście mam takie, że nie lubię dawać materiału na plotki, więc nie mówię o powodach, a tylko "Było, minęło, nie ma po co wracać do zamkniętego tematu".
Tutaj, anonimowo, nadzwyczaj wylewnie się wyżaliłam...


Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
Nette-nie wiem ile czasu wytrzymalas ale na pewno za dlugo :-D a co do znikania,to robila tak eks mojego meza-niby mieszkali razem ale regularnie znikala na kilka dni i zero kontaktu. Teraz ja ponosze konsekwencje,bo jak sie poklocimy to lubie wyjść zeby sie uspokoic a on tego nie znosi :-P
Niby każdy związek czegoś uczy, ale z takimi mężczyznami jakikolwiek jest za długi...
Mam identycznie, jak Twój mąż: kiedy mój aktualny partner po spięciu wyszedł, by ochłonąć, czułam wręcz fizyczny ból. Z tym , że on już w windzie zawrócił.
Eks, bez żadnych wcześniejszych scysji, jadł rano śniadanie, zabierał lunchbox, wychodził normalnie do pracy, całował na "do widzenia", jak co dzień... po czym parę dni nie wracał i nie dawał znaku życia... Po chyba trzecim takim wyjściu się pożegnaliśmy.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 21:08   #4920
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Wiecie co żeby nie kupić bliskiej osobie czegoś do jedzenia jak nie ma kasy i jest głodna to już jest po prostu niedoopisania. Serio brakuje słów. Nie wiem jak to nazwać. Aż na samą myśl robi mi się przykro. Podły drań!
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-31 20:11:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:18.