Wybory parlamentarne 2015 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-16, 16:30   #361
singiel8828
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 73
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Teraz też możesz, pewnie 50% głosowałoby na
Korwina ale zawsze ktoś sobie znajduje wymówkę Imo korwin wpisuje się w obecne trendy w Europie i naszej części europy. Pora, zeby kraje jak Polska jak Węgry i Czechy zaczęła bronić swoich interesów .

Jeszcze się zastanowię, bo tak na dzień dzisiejszy drugi głos oddałbym na pewno na Korwina
singiel8828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 16:46   #362
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
A czy mieli Polskie Radio i TVP? Mieli. A to też tzw mainstream. Z pism mieli Rzeczpospolitą czy Wprost? Mieli. A to przecież też gazety które miały spory udział w rynku.
Młodzi tego nie pamiętają, że PiS jest to podobna banda. Oczywiście bardziej ich toleruję od PO czy SLD, ale nie oznacza akceptacji dla tego co robią.

Cytat:
Kukiz? No proszę, Cię Kukiz to idol małolatów którzy pierwszy raz dostali prawa wyborcze, albo tych którzy poszli zagłosować dla jaj.
Kukiza jako człowieka bardzo szanuję, ale bez struktur nic wielkiego nie zdziała. Jest takim prawicowym Palikotem sprzed 4 lat. Wprowadzi około 30-40 posłów, dosłownie od prawa do lewa i zacznie się rozpad. Cześć zasili PiS (Ci od Solidarności), część Korwina (Ci z KNP), część inne partie, powstaną mikropartie (narodowcy) a on sam zostanie z 10 pretorianami. Oczywiście mogę się mylić.

Cytat:
Korwin od lat mówi to samo, często zdarza mu się bredzić czy popełniać błędy w obronie złych ludzi (jak chociażby patriotów mordowanych na stadionach), ale ma jakiś pomysł, Kukiz to typowa prowizorka, jakoś to będzie.
Korwin miał wielokrotne selekcje w swoim gronie - najpierw rozpadł się UPR, potem KNP, a na koniec trochę z KORWINa przeszło do Kukiza, gdy sondaże były zupełnie inne. W większości zostali ludzie, którzy nie są koniunkturalni. W połączeniu ze strukturami regionalnymi jest duża szansa, że posłowie będą zdyscyplinowani i nie będą uciekać do innych partii.


Najbardziej mnie bawi argument tych co mówią, że głos na antysystemowców jest głosem straconym. Dlaczego straconym? Nie pamiętam czasów, żeby ugrupowania spoza Okrągłego Stołu miały realną szansę wejść do Sejmu. I do tego jest wybór - jak ktoś nie znosi Korwina może głosować na Kukiza. A zaprezentowany tutaj pogląd, że do Korwina czy Kukiza mu najbliżej, ale głosuje na PiS, żeby miał samodzielną większość, może powinien nazywać siebie PiSowcem albo kaczystą?
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 17:53   #363
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Młodzi tego nie pamiętają, że PiS jest to podobna banda. Oczywiście bardziej ich toleruję od PO czy SLD, ale nie oznacza akceptacji dla tego co robią.
Młodzi powinni się zapoznać z tym:

Potem zapoznać z porządkami Sobali, efektem jego rządów, a na koniec powinni poznać jego dalszą karierę i to jak był wywalany dzięki słuchaczom którzy ratowali inne stacje Polskiego Radia przed jego porządkami mającymi za cel zrobienie radia PRPiS.
Bo to najlepiej pokazuje jak mają wyglądać "niezależne" media.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 18:31   #364
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
Młodzi powinni się zapoznać z tym:

Potem zapoznać z porządkami Sobali, efektem jego rządów, a na koniec powinni poznać jego dalszą karierę i to jak był wywalany dzięki słuchaczom którzy ratowali inne stacje Polskiego Radia przed jego porządkami mającymi za cel zrobienie radia PRPiS.
Bo to najlepiej pokazuje jak mają wyglądać "niezależne" media.
Ja nie widzę obrazka, czy co tam wrzuciłeś...
Jak polskie radio to mainstream to gratuluję

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Kukiza jako człowieka bardzo szanuję, ale bez struktur nic wielkiego nie zdziała. Jest takim prawicowym Palikotem sprzed 4 lat.
Kukiz to punk anarchista . No, ja myślę po prostu , że oboje palili to samo zioło.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 18:43   #365
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Ja nie widzę obrazka, czy co tam wrzuciłeś...
Jak polskie radio to mainstream to gratuluję
Kobieto, nie ja nazywam to mainstreamem, poczytaj wypociny "niepokornych" dla nich Polskie Radio to mainstream, a dlatego bo szeroko dostępne. I dlatego to powtórzyłem, a nie dlatego bo muzyka jest mainstreamowa, choć Bis akurat było przerabiane na modłę mainstreamową właśnie za pana Sobali, który ze stacji alternatywnej robił drugą eskę.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 18:52   #366
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Jestem pewny na 100%, że partia KORWIN wejdzie do Sejmu i prawie pewny, że wygra z Kukizem, Nowoczesną i PSL. Dlaczego? Partie Korwina-Mikke były zawsze w sondażach miały mniej niż oficjalny wynik wyborczy (jakieś 25%).

Ugrupowania antysystemowe będą miały jakieś 10-15% szabel i będą poważną siłą w Sejmie.

Gdyby jednak z gry wypadły Nowoczesna, PSL i ZLew, to będzie jeszcze ciekawiej.

Oczywiście jestem realistą i uważam, że do Sejmu wejdzie 7 partii. Nie mogę się doczekać co zrobi mainstream, czyli na przykład Pani Olejnik, kiedy będzie musiała gościć Korwina, Wiplera albo Winnickiego?

Edytowane przez Imperialista
Czas edycji: 2015-10-16 o 18:55
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 19:24   #367
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Oczywiście jestem realistą i uważam, że do Sejmu wejdzie 7 partii. Nie mogę się doczekać co zrobi mainstream, czyli na przykład Pani Olejnik, kiedy będzie musiała gościć Korwina, Wiplera albo Winnickiego?
Ja jestem bardziej ciekaw co byłoby gdyby musieli gościć w Republice jako coś znacząca opcja polityczna, Kukiza redaktorka wyprowadziła z równowagi swoim prowadzeniem wywiadu a to Olejnik się nie udało.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-16, 21:10   #368
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Wracając do prawdziwego mainstreamu, jak zwykle "obiektywne" tvn ufundowało niezłych parę minut reklamy w faktach lewackiej "partii Razem"- pierwszy raz o niej słyszę, ale wg tvn ma "duże poparcie" popierają oni przyjmowanie emigrantów i chcą państwa opiekuńczego(vide co się dzieje w szwecji). Ciekawe czy Merkel zapłaciła za tę szopkę gotówką czy czekiem?

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2015-10-16 o 21:12
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 21:15   #369
singiel8828
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 73
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Krótko. xxx PO, później PIS jak się nie wezmą do roboty.
Ogólnie Dziękujemy już 8 lat rządów PO-PSL no i zjednoczonej lewicy (partii komunistycznej).

Napieralski do PO przeszedł, a Paliplot do lewicy.
A gdzie jest Anka która nie ma fiuta "LOL?" też w lewicy siedzi?

Janusz Palikot zapowiedział na antenie Radia Zet, że zrobi wszystko, żeby w nowym Sejmie powstała koalicja przeciwko Prawu i Sprawiedliwości. - Kaczyński, Kukiz i Korwin to bardzo niebezpieczne, osadzone w klimacie faszystowskim myślenie. Trzech panów na "K" zrobi nam koalicję na "k". Będziemy się z tego tłumaczyli na całym świecie - ostrzegał w rozmowie z Moniką Olejnik.

Edytowane przez alamirka
Czas edycji: 2015-10-17 o 15:30 Powód: słownictwo
singiel8828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 21:18   #370
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
Kukiza redaktorka wyprowadziła z równowagi swoim prowadzeniem wywiadu a to Olejnik się nie udało.
...bo zupa była za słona. W przypadku olejnik trzeba uważać żeby to jej nie wyprowadzić z równowagi np pokazując niewygodne zdjęcia.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 21:24   #371
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez singiel8828 Pokaż wiadomość
A gdzie jest Anka która nie ma fiuta "LOL?"
Tekst na poziomie gimnazjalisty.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-16, 21:24   #372
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez singiel8828 Pokaż wiadomość
Krótko. xxx PO, później PIS jak się nie wezmą do roboty.
.
tylko czemu potem, a nie od razu dwóch? wszystko w naszych rękach, wyrwijmy się z zaklętego kręgu "albo po albo pis".

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-10-17 o 16:56 Powód: Słownictwo w cytacie.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 22:25   #373
singiel8828
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 73
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
Tekst na poziomie gimnazjalisty.
HAHA :P
Grodzkie gdzie są twoje klejnoty??? sahusahuhsauhusahusahusah usauhashusahuasuhsa
singiel8828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 13:24   #374
CDN2015
Rozeznanie
 
Avatar CDN2015
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 931
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość

BTW Co ty wiesz o ekonomii?
Nawiasem, ile po... tj. nowoczesna ci płaci za post wyborczy
?
Niewiele.Patrząc się na twoje wypowiedzi podejrzewam , że więcej niż ty o historii.

Bez komentarza

Tu możesz wpłacić na Korwina kampanięhttp://www.partiakorwin.pl/wasze-wplaty/

Cytat

,,..Tak jak internet przegrał wybory Bronisławowi Komorowskiemu, tak bardzo się stara, by podobny los spotkał Ryszarda Petru i jego Nowoczesną. W sieci Petru to obśmiewany “Swetru”, który reprezentuje bogaczy i bankierów...''

Zero hejterów .Nie to co Korwin


,,...Przyjęło się uważać, że na listach Nowoczesnej roi się od działaczy partii Ewy Kopacz. Że to oni kierują zaplanowaną akcją sprzedania starego, zużytego projektu pod nową nazwą. Popularna jest np. wypowiedź publicysty Rafała Ziemkiewicza, który stwierdził, że połowa jedynek u Petru to ludzie Platformy. Krąży po sieci, choć jest nieprawdziwa, bo z PO związanych było najwyżej kilku "jedynkowych" kandydatów. Większość to ekonomiści, przedsiębiorcy i samorządowcy - nowicjusze...'',,.....pow iązanie Petru ze światem banków, wielkich pieniędzy i korporacji. Dobrze obrazuje to wypowiedź Pawła Kukiza, który dyskutował z liderem Nowoczesnej w ostatniej "Kawie na ławie". – Koło mnie siedzi pan, były bankowiec. Był pan w BRE Banku, nosił teczkę za Balcerowiczem. BRE Bank, Pekao BP.... ''
,,..Inny, równie ważny element, to hiporeza o Nowoczesnej jako szalupie ratunkowej dla polityków Platformy Obywatelskiej. Od początku przedstawiano partię Petru w ten sposób. Nie zmienia tego ciągle krytyka ekonomisty pod adresem PO, ani też fiasko pomysłu koalicji Nowoczesnej z Platformą...''





http://natemat.pl/157721,w-obronie-r...-tych-wyborach


Szydło i Kopacz chcą przesunięcia debaty. "Mogą nie zdążyć nauczyć się swoich poglądów na pamięć”


Sztaby Beaty Szydło i Ewy Kopacz poprosiły o przesunięcie planowanej na poniedziałek debaty telewizyjnej. Kandydatki chcą więcej czasu na nauczenie się swoich poglądów na pamięć http://aszdziennik.pl/115469,szydlo-...adow-na-pamiec

Wystarczyło wejść na grupę Korwin na fb. Oto przykład kolejnego hejtu Korwina .
http://babskiswiat.net/topic/5056-g%...a/#entry610358
http://ekrawiectwo.net/board/thread/...=1#post-107559

Robią to na onecie na wp. pl wszędzie.

Widzisz ja patrzę szeroko.Na każdą partię.Ty uczepiłaś się jednej. Innych już nie śledzisz.Ciekawe na ile znasz program Korwina?Czy po prostu hejterzy wyprali ci mózg?

Edytowane przez CDN2015
Czas edycji: 2015-10-17 o 13:52
CDN2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 13:35   #375
lokilook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 363
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez CDN2015 Pokaż wiadomość


,,..Tak jak internet przegrał wybory Bronisławowi Komorowskiemu, tak bardzo się stara, by podobny los spotkał Ryszarda Petru i jego Nowoczesną. W sieci Petru to obśmiewany “Swetru”, który reprezentuje bogaczy i bankierów...''[B][U]
Bzdura. Komorowski przegrał wybory, bo był oderwany od rzeczywistości. Czego zresztą dowiódł po 1 turze, uczepiając się JOWów tak jakby dla ludzi był to życiowy problem Organizując w tej sprawie referendum i jednocześnie olewając miliony podpisów obywateli za referendum w innych sprawach, pokazał, że nie potrafi wyczuć czego chcą ludzie.
W dodatku był tak mdły, że nie dało się go słuchać i oglądać.
Ale łatwiej powiedzieć, że przegrał przez internety
lokilook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 13:37   #376
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Biedna Platforma, biedna Nowoczesna. Wszystkiemu winny jest internet i hejterzy!
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 14:31   #377
CDN2015
Rozeznanie
 
Avatar CDN2015
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 931
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Biedna Platforma, biedna Nowoczesna. Wszystkiemu winny jest internet i hejterzy!
Ciebie nie podejrzewam o pisanie za kasę na rzecz Korwina.Lecz już widziałeś, że nawet na wizazu były osoby, które właśnie tak robiły.To nic innego jak urabianie ludzi. Indoktrynacja.Niektóre partie z tego nie korzystają.Co wpływa na ich wyniki wyborcze. Np. Psl, Lewica czy Nowoczesna. Internet to teraz główne medium nie tv czy gazety.Lepiej wydać kasę na hejt w internecie niż bilbordy. Co widać niektóre partie czynią.
CDN2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 15:22   #378
chceladnejmadrejibogatej
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 9
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Witam

Nie wiem na kogo głosować i pisze tu, bo może polecicie mi jakąś partię?

Wiem, na kogo nie będę głosował.

PO/nowoczesna.pl, uważam, że to jedno i to samo, a PO mam już dośc i bardzo złą opinię, zresztą PO to partia powstała za pieniądze niemieckie i delikatnie mówiąc "robią im dobrze". Nie wnikajcie nie lubię ich i nigdy nie zagłosuję, a że nowoczesna to PONTON platformy to każdy wie. Teraz na PO czy nowoczesną to chyba już tylko głosują urzednicy albo rodzina, ci którzy mają z tego korzyść.

Zlew, odpada, bo to głównie SLD, które kiedyś rządziło, i było chyba jeszcze gorsze niż PO.

PSL, nie mam nic wspólnego z wsią, więc jeśli już komuś zrobią coś dobrego to rolnikom, więc odpada, nie mam w tym interesu.

Zostają. PIS, Kukiz, Korwin, ( wymieniłem w kolejności według poparcia w sondażach) No i nie wiem, na kogo oddać głos.

Pis? może być na pewno lepsze niż PO, ale światopoglądowo mi nie odpowiadają, nie chcę głębszego zakazu aborcji, likwidacji in vitro, czy przywrócenia tabletki dzień po, na recepty. ( ale już wolę ich niż te PO PSL czy Zlewy)

Kukiz? Jakiś taki ni jaki, nie tyle on co nic nie wiadomo o programie i o ludziach w jego partii, Liroy bardziej odpycha mnie niż przyciąga.

Korwin? Odpycha mnie od niego "wszystko prywatne" Jakoś słabo mi się widzi płacąc za służbę zdrowia, czy szkołe podstawową za dzieci które w przyszłości będę posiadał. Wiem wiem, teraz też płacimy, ale jest to jakoś procentowo potrącane z wynagrodzenia.
Więc mało zarabiający tak nie odczuwa, a jak będzie jednakowa opłata jak w tej chwili np za przedszkola to sorry zarabiajacy minimalna zginą, jak przyjdzie płacić za szkołę i ubezpiecznie. zdrowotne swoje i dziecka jednolitą stawkę w prywatnej ubezpieczalni, wiec tyle samo każdy.


Może coś doradzicie?

Odnosnie Korwina jeszcze, jeśli była by prywatna służba zdrowia, i każdy musialby sam wykupic sobie ubezpieczenie ( kazdy by chcial miec w razie choroby) to nie wiem czy dobrze to ogarniam. Dzis placi sie procentowo np 10% jak ktos zarabia 1000 zł to 100 zł na ubezpiecznie zdrowotne panstwowej sluzby zdorwia, a jak ktos 10 000 to takze 10% wiec 1000, wiec łącznie ten zarabiajacym tysiaka a ten z 10 tysiacami płaca 1100 zł. Jakby była prywatna toby podobne sumy zazadały ubezpieczalnie pewnie wiec srednia z tego 1100 po 550 zł, wiec ten zarabiajacy 10 000 płaciłby jeszcze mniej bo zamaist 10% wyszło by 5 % a ten zarabiajacy mnie zamiast 10% wyszło by mu 50%. To taka symulacja hipotetyczna, ale dobrze mysle?
chceladnejmadrejibogatej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 16:42   #379
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez CDN2015 Pokaż wiadomość
Niewiele.Patrząc się na twoje wypowiedzi podejrzewam , że więcej niż ty o historii.
?
ojoj pokaż gdzie to niby nie znam historii.
Nadal zero odpowiedzi na moje pytania o "4 nfz-y" i "lepsze podatki"... mogłam się tego spodziewać.

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez chceladnejmadrejibogatej Pokaż wiadomość

Odnosnie Korwina jeszcze, jeśli była by prywatna służba zdrowia, i każdy musialby sam wykupic sobie ubezpieczenie ( kazdy by chcial miec w razie choroby) to nie wiem czy dobrze to ogarniam. Dzis placi sie procentowo np 10% jak ktos zarabia 1000 zł to 100 zł na ubezpiecznie zdrowotne panstwowej sluzby zdorwia, a jak ktos 10 000 to takze 10% wiec 1000, wiec łącznie ten zarabiajacym tysiaka a ten z 10 tysiacami płaca 1100 zł. Jakby była prywatna toby podobne sumy zazadały ubezpieczalnie pewnie wiec srednia z tego 1100 po 550 zł, wiec ten zarabiajacy 10 000 płaciłby jeszcze mniej bo zamaist 10% wyszło by 5 % a ten zarabiajacy mnie zamiast 10% wyszło by mu 50%. To taka symulacja hipotetyczna, ale dobrze mysle?
Państwowa służba zdrowia to przeżytek prl, wszędzie na zachodzie w panstwowej placówkach są 2 tyg kolejki do internisty np, leczą się tam chyba tylko bezdomni. naz achodzie są ubezp. prywatne u nas też i wiele osób to ma i sobie chwali.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-17, 16:51   #380
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez CDN2015 Pokaż wiadomość
Ciebie nie podejrzewam o pisanie za kasę na rzecz Korwina.Lecz już widziałeś, że nawet na wizazu były osoby, które właśnie tak robiły.To nic innego jak urabianie ludzi. Indoktrynacja.
Jesteś wyjątkowy upośledzony. Jakieś barany ośmieszały Korwina-Mikke wypisując jakieś bzdury, a ty jeszcze mówisz o tym mówisz, że jeszcze im za to płacą.

Cytat:
Niektóre partie z tego nie korzystają.Co wpływa na ich wyniki wyborcze. Np. Psl, Lewica czy Nowoczesna. Internet to teraz główne medium nie tv czy gazety.Lepiej wydać kasę na hejt w internecie niż bilbordy. Co widać niektóre partie czynią.
Wiesz kto wynajmuje agencje pijarowe? Ten kto ma kasę. Zbadałeś sprawę pozytywnych komentarzy dla PO i Nowoczesnej na jednych publicznych portalach oraz negatywnych na konkurencyjnych? Podbijanie łapek to nie jest tania sprawa. Korwin-Mikke czy Kukiz mają darmową armię w internecie i to bardzo boli niektóre środowiska w Polsce, że wywalają grube miliony na bilbordy i plakaty, ale niewiele to pomaga.

Zresztą patrząc na to jak konkretne grupy wiekowe głosują czy nawet jaki jest średni wiek kandydatów na posłów dla różnych list to można odnieść wrażenie, że społeczeństwo zaczyna się dzielić na informowane przez telewizję i radio oraz informowane przez internet.

Można powiedzieć, że powstała V władza jak to powiedział Max Kolonko i jest nią opinia internautów, a nie pseudo niezależnych dziennikarzy jak u IV władzy.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 21:27   #381
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Korwiniści mają coraz większy ból tyłka.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 23:35   #382
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

https://www.youtube.com/watch?v=_OsEMq6EMII

XDXDXD
popłakałam sie
czekam na pis i reszte partii xDDD
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 00:33   #383
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=_OsEMq6EMII

XDXDXD
popłakałam sie
czekam na pis i reszte partii xDDD
Jak dla mnie sucharskie i głupkowate ;-p.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 00:51   #384
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Jak dla mnie sucharskie i głupkowate ;-p.
mam ubogie poczucie humoru, nigdy tego nie ukrywałam
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 10:28   #385
singiel8828
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 73
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Na PO pójdą głosować lekarze, urzędnicy, sędziowie wszyscy na wysokich stanowiskach. Dla zwykłego kowalskiego ten obecny rząd w niczym nie służy tylko szkodzi. Pytałem się jednej osoby w pracy czy idzie to powiedział, że mu się nie chcę. Jestem ciekaw jakby mu się dziecko urodziło czy by też był tak obojętny. Polaków to musi uderzyć naprawdę totalna bieda , żeby zrozumieć czym jest Polska. Afrykańczycy stąd uciekają do lepszego miejsca, ale oni chociaż rodzą po 5 dzieci minimum.
Dlatego dziewczyny, jeśli macie chłopaka, który nie chodzi na wybory
weźcie w dni płodne zagarnijcie go do łóżka. Jak się dziecko urodzi wasz mąż stanie jest bardziej odpowiedzialny za przyszłość swoją jak i własnego dziecka, może poczuję wtedy, że ten kraj istnieje tylko teoretycznie. Ja jestem singlem, ale chociaż umiem dostrzegam biedę w okół mnie, a jakbym miał dziecko to bym chyba pojechał pod sam sejm z ładunkami wybuchowymi :P

Edytowane przez singiel8828
Czas edycji: 2015-10-18 o 10:33
singiel8828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 10:38   #386
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez singiel8828 Pokaż wiadomość
Na PO pójdą głosować lekarze, urzędnicy, sędziowie wszyscy na wysokich stanowiskach. Dla zwykłego kowalskiego ten obecny rząd w niczym nie służy tylko szkodzi. Pytałem się jednej osoby w pracy czy idzie to powiedział, że mu się nie chcę. Jestem ciekaw jakby mu się dziecko urodziło czy by też był tak obojętny. Polaków to musi uderzyć naprawdę totalna bieda , żeby zrozumieć czym jest Polska. Afrykańczycy stąd uciekają do lepszego miejsca, ale oni chociaż rodzą po 5 dzieci minimum.
Dlatego dziewczyny, jeśli macie chłopaka, który nie chodzi na wybory
weźcie w dni płodne zagarnijcie go do łóżka. Jak się dziecko urodzi wasz mąż stanie jest bardziej odpowiedzialny za przyszłość swoją jak i własnego dziecka, może poczuję wtedy, że ten kraj istnieje tylko teoretycznie. Ja jestem singlem, ale chociaż umiem dostrzegam biedę w okół mnie, a jakbym miał dziecko to bym chyba pojechał pod sam sejm z ładunkami wybuchowymi :P
Tatuś siedzący w więzieniu dziecku nie jest potrzebny. Teoretycznie w gębie każdy jest mocny.
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 11:01   #387
singiel8828
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 73
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Tatuś siedzący w więzieniu dziecku nie jest potrzebny. Teoretycznie w gębie każdy jest mocny.
To miało być cudzysłowie, nie jestem zdolny do takich rzeczy.
Nie wierz we wszystko co piszę, bo już się boję, że na policję będziesz dzwonić.

Edytowane przez singiel8828
Czas edycji: 2015-10-18 o 11:03
singiel8828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 11:05   #388
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez singiel8828 Pokaż wiadomość
To miało być cudzysłowie, nie jestem zdolny do takich rzeczy.
Nie wierz we wszystko co piszę, bo już się boję, że na policję będziesz dzwonić.
To może pomyśl, zanim coś napiszesz. Nie będzie takich reakcji i nie będzie się trzeba tłumaczyć.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 11:14   #389
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez singiel8828 Pokaż wiadomość
Nie wierz we wszystko co piszę, bo już się boję, że na policję będziesz dzwonić.
Nie bój się, nikt nie będzie dzwonił bo ktoś kto dużo pisze w sieci czego to by nie zrobił w realu jest nieszkodliwy.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 11:30   #390
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
dobre, szczególnie to z rakietą za oknem już myślałam, że tylko ja widziałam, że tło w spocie po zostało wygenerowane komputerowo oryginał jednak śmieszniejszy z tymi rurami i samochodami jadącymi wprost na pociąg prawie polska kronika filmowa z lat 50.tylko w kolorze
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-27 16:36:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.