Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2. - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-17, 08:19   #781
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Cytat:
Napisane przez blanche_ Pokaż wiadomość
Przygarniecie?
Wagą się zajełam od maja/czerwca i jak ładnie szło wcześniej, tak teraz bardzo cięzko każde 05, kg schodzi
Pewnie że przygarniemy

No niestety tak już jest że często po spadkach waga się zatrzymuje w miejscu najczęściej dlatego że mięśnie rosną a jak wiadomo są one cięższe od tłuszczu. Musisz sprawdzać sobie obwody bo to najbardziej wiarygodne ale najlepiej przed treningiem bo po treningu mięśnie od ćwiczeń są napuchnięte i obwody mogą być wyższe .
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 12:02   #782
loonah
Raczkowanie
 
Avatar loonah
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 81
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

A czy ja się jeszcze zmieszczę?

Po raz setny zaczynam dbać o swoje ciało, tym razem zdeterminowana bo zainwestowałam kilka stówek w orbitrek Od środy 14.10. działam fitnessowo i na dobry początek odstawiłam słodkie. Mam w planach na najbliższe pół roku zgubić 8kg a potem utrzymać poziom dzięki mojej cudownej maszynie

Muszę sobie Was doczytać wstecz Życzę aktywnej soboty
__________________
W drodze do celu
69.1 - 68 - 67 - 66.9 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60
loonah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 15:53   #783
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Cytat:
Napisane przez loonah Pokaż wiadomość
A czy ja się jeszcze zmieszczę?

Po raz setny zaczynam dbać o swoje ciało, tym razem zdeterminowana bo zainwestowałam kilka stówek w orbitrek Od środy 14.10. działam fitnessowo i na dobry początek odstawiłam słodkie. Mam w planach na najbliższe pół roku zgubić 8kg a potem utrzymać poziom dzięki mojej cudownej maszynie

Muszę sobie Was doczytać wstecz Życzę aktywnej soboty
witaj jak najbardziej zapraszamy do nas

Też mam orbitrek ale szczerze mówiąc jakoś nie lubię na nim ćwiczyć Tyle tylko że wcześniej miałam bieżnię na której bardzo dużo biegałam (teraz się popsuła) i pewnie dlatego nie lubię na orbim bo do bieżni byłam przyzwyczajona

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

ja już sobie poćwiczyłam

program: smukłe uda + brzuch + 4 dzień A6W
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 16:49   #784
blanche_
Rozeznanie
 
Avatar blanche_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 657
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
Pewnie że przygarniemy

No niestety tak już jest że często po spadkach waga się zatrzymuje w miejscu najczęściej dlatego że mięśnie rosną a jak wiadomo są one cięższe od tłuszczu. Musisz sprawdzać sobie obwody bo to najbardziej wiarygodne ale najlepiej przed treningiem bo po treningu mięśnie od ćwiczeń są napuchnięte i obwody mogą być wyższe .
Wątpie żeby rosły aż tak, poza tym w obwodach też swoje więc
Pomiary jakiekolwiek zawsze robie rano :3

Bieganie na bieżni? Lepiej wyleźć więcej radochy i ewentualny deszczyk zawsze może zmoczyć
__________________
“The church is close, but the road is icey. The bar is far, but I will walk carefully.”
Blog
blanche_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 17:11   #785
loonah
Raczkowanie
 
Avatar loonah
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 81
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
witaj jak najbardziej zapraszamy do nas





Też mam orbitrek ale szczerze mówiąc jakoś nie lubię na nim ćwiczyć Tyle tylko że wcześniej miałam bieżnię na której bardzo dużo biegałam (teraz się popsuła) i pewnie dlatego nie lubię na orbim bo do bieżni byłam przyzwyczajona

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

ja już sobie poćwiczyłam





program: smukłe uda + brzuch + 4 dzień A6W


Dziękuję



To na pewno kwestia przyzwyczajenia do innego sprzętu

Orbitrek we własnym domu był moim marzeniem od czasów liceum - a to już ładnych kilka lat także mam nadzieję że zbyt szybko mi się nie znudzi 😜

Dla mnie to chyba też niejako "ostatnia szansa" - coś co się nie tłucze i na czym przyjemnie ćwiczy się w domu. Mam dwoje małych dzieci, oboje z mężem pracujemy - jeśli chcemy spędzać jakikolwiek czas razem to trzeba z wielu ciekawych opcji zrezygnować... Planujemy rodzinne wyjścia na basen ale od dwóch czy już trzech lat nam nie wychodzi 😜
__________________
W drodze do celu
69.1 - 68 - 67 - 66.9 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60
loonah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 17:54   #786
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Cytat:
Napisane przez blanche_ Pokaż wiadomość
Wątpie żeby rosły aż tak, poza tym w obwodach też swoje więc
Pomiary jakiekolwiek zawsze robie rano :3

Bieganie na bieżni? Lepiej wyleźć więcej radochy i ewentualny deszczyk zawsze może zmoczyć
próbowałam biegać na powietrzu jak mi się bieżnia zepsuła ale to nie dla mnie hihihi nie lubię i tyle , pewnie dlatego że 6 lat śmigałam na bieżni w domu to tak ciężko mi się przestawić na powietrze a najdziwniejsze jest to że kiedyś w podstawówce brałam udział w każdych zawodach i biegałam na powietrzu ale w sumie to było jakieś 25 lat temu

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez loonah Pokaż wiadomość
Dziękuję



To na pewno kwestia przyzwyczajenia do innego sprzętu

Orbitrek we własnym domu był moim marzeniem od czasów liceum - a to już ładnych kilka lat także mam nadzieję że zbyt szybko mi się nie znudzi 😜

Dla mnie to chyba też niejako "ostatnia szansa" - coś co się nie tłucze i na czym przyjemnie ćwiczy się w domu. Mam dwoje małych dzieci, oboje z mężem pracujemy - jeśli chcemy spędzać jakikolwiek czas razem to trzeba z wielu ciekawych opcji zrezygnować... Planujemy rodzinne wyjścia na basen ale od dwóch czy już trzech lat nam nie wychodzi 😜
to na pewno kwestia przyzwyczajenia do innego sprzętu
Moim marzeniem była właśnie bieżnia

Każdy sprzęt w domu dobrany do siebie jest bardzo dobry bo jeśli marzyłaś o orbim to jest szansa że nie będzie stał nieużywany
Polecam Ci ćwiczenia interwałowe na orbitreku czyli nie jednostajny ruch przez długi czas a naprzemienny wysiłek, tzn. np. 2 minuty średniego wysiłku + 1 minuta bardzo szybkiego i tak 10x najlepiej co drugi dzień (nie codziennie!). A w pozostałe dni możesz normalnie na nim śmigać. Interwały fajnie polepszają wydolność plus do tego spalają tłuszczyk

też może zacznę na orbim skoro będę miała kompankę prędzej mnie zmotywujesz
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 18:23   #787
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Ja dzisiaj trening brzucha + abs+boczki triffany dzien 2
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-17, 18:43   #788
loonah
Raczkowanie
 
Avatar loonah
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 81
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
próbowałam biegać na powietrzu jak mi się bieżnia zepsuła ale to nie dla mnie hihihi nie lubię i tyle , pewnie dlatego że 6 lat śmigałam na bieżni w domu to tak ciężko mi się przestawić na powietrze a najdziwniejsze jest to że kiedyś w podstawówce brałam udział w każdych zawodach i biegałam na powietrzu ale w sumie to było jakieś 25 lat temu

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------







to na pewno kwestia przyzwyczajenia do innego sprzętu


Moim marzeniem była właśnie bieżnia





Każdy sprzęt w domu dobrany do siebie jest bardzo dobry bo jeśli marzyłaś o orbim to jest szansa że nie będzie stał nieużywany


Polecam Ci ćwiczenia interwałowe na orbitreku czyli nie jednostajny ruch przez długi czas a naprzemienny wysiłek, tzn. np. 2 minuty średniego wysiłku + 1 minuta bardzo szybkiego i tak 10x najlepiej co drugi dzień (nie codziennie!). A w pozostałe dni możesz normalnie na nim śmigać. Interwały fajnie polepszają wydolność plus do tego spalają tłuszczyk





też może zacznę na orbim skoro będę miała kompankę prędzej mnie zmotywujesz


Zapraszam zapraszam do "orbitowania" 😉

Próbowałam wczoraj interwałów ale na odcinku może 2-3km (a robię póki co 10km przez ok. 30min) i w seriach 15:45 sekund bo kondycja słaba, nawet bardzo 😉 A widzę że Ty ruszasz się już bardzo długo 😊 Ciekawa jestem jak długo będę budować tak dobrą wydolność 😌





Dziewczyny czy Wy tu zakładacie przestrzeganie jakichś konkretnych zasad żywieniowych czy raczej skupiacie się tylko na sportowej stronie?
__________________
W drodze do celu
69.1 - 68 - 67 - 66.9 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60
loonah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 19:32   #789
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

no długo się już ruszam bo to wiesz, jest tak, że jak już w krew wejdzie ćwiczenie to ciężko jest przestać


co do żywienia to ja ćwiczę po to żeby móc jeść wszystko hiihih a tak poważnie to po prostu jem niewielkie porcje ale jako takiej diety nie prowadzę oczywiście jakieś fast foody bardzo rzadko ale jestem zwolenniczką typowego polskiego żarcia więc... żeby zjeść schabowego trzeba ćwiczyć intensywnie hihih
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 21:27   #790
blanche_
Rozeznanie
 
Avatar blanche_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 657
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
próbowałam biegać na powietrzu jak mi się bieżnia zepsuła ale to nie dla mnie hihihi nie lubię i tyle , pewnie dlatego że 6 lat śmigałam na bieżni w domu to tak ciężko mi się przestawić na powietrze a najdziwniejsze jest to że kiedyś w podstawówce brałam udział w każdych zawodach i biegałam na powietrzu ale w sumie to było jakieś 25 lat temu [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------
Z kolei ja byłam bardzo zawiedzona bieganiem na biezni na siłce
Odn. diety to staram się mieć tak 80 do 90% 'czystego' jedzenia. Nie jem też rzeczy w stylu kurczak z samym ryżem
__________________
“The church is close, but the road is icey. The bar is far, but I will walk carefully.”
Blog
blanche_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 22:19   #791
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4 689
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Witam wszystkie nowe dziewczyny. Fajnie, że wątek odżył.
Co do diety to ja póki co żadnej nie mam. Jem wszystko normalnie, może kiedyś znów się skuszę na jakieś lepsze odżywianie.

Zrobiłam dziś 12 dzień wyzwania.
Rozgrzewka z Mel B + 15 minutowy trening cardio z Mel B + trening ABS z Mel B + 10 minutowy trening pośladków z Mel B + ćwiczenia rozluźniające z Mel B.
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-17, 22:44   #792
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Solie ile wazysz i mierzysz?
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 22:56   #793
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4 689
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Solie ile wazysz i mierzysz?
Szczerze to nawet nie wiem. Nie ważę się, bo waga różnie pokazuje i dawno się nie mierzyłam. Chciałam się zmierzyć jak zaczęłam ćwiczyć, ale gdzieś zgubiłam miarkę. Ćwiczę teraz bardziej chyba dla poprawy kondycji, chociaż uważam, że przydałoby się też zrzucić kilka kilogramów.
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 07:51   #794
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Solie ile wazysz i mierzysz?
tak a propo to mogłybyśmy się zważyć i zmierzyć wszystkie i wpisać na forum to większa motywacja byłaby żeby zmniejszyć obwody - poprawić wynik
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 08:33   #795
Sapphirerose
Raczkowanie
 
Avatar Sapphirerose
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 492
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Oj jak dobrze, że znowu jest nas dużo. W grupie zawsze raźniej.
Ja dalej ćwiczę z Natalią Gacką trening A1 i przeplatam go ćwiczeniami ze sztangą i ćwiczeniami na brzuch i oczywiście moje ukochane jumpsquaty, po których brakuje tchu, ale czujesz, że te ćwiczenia naprawdę działają.

Dziewczyny nie przejmujcie się, że nie dajecie rady z jakimiś ćwiczeniami. Już niedługo poprawi Wam się forma - tylko ćwiczcie regularnie.
Sapphirerose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 10:02   #796
blanche_
Rozeznanie
 
Avatar blanche_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 657
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Cytat:
Napisane przez Sapphirerose Pokaż wiadomość
Oj jak dobrze, że znowu jest nas dużo. W grupie zawsze raźniej.
Ja dalej ćwiczę z Natalią Gacką trening A1 i przeplatam go ćwiczeniami ze sztangą i ćwiczeniami na brzuch i oczywiście moje ukochane jumpsquaty, po których brakuje tchu, ale czujesz, że te ćwiczenia naprawdę działają.

Dziewczyny nie przejmujcie się, że nie dajecie rady z jakimiś ćwiczeniami. Już niedługo poprawi Wam się forma - tylko ćwiczcie regularnie.
Poza tym są ćwiczenia których nienawidzi się zawsze - ja np. burpee i mountainclimbers. Najgorsze ever, fujka.

Wagi nie podam za chiny, prędzej wymiary
__________________
“The church is close, but the road is icey. The bar is far, but I will walk carefully.”
Blog
blanche_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 10:48   #797
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Ja mam 156 cm wzrostu,zaczynalam od 58kg aktualnie mam 54,5 kg . Cwicze od wrzesnia . Caly wrzesien intensywnie na rowerze stacjonatnym ,aktualnie skrocilam czas ale dolozylam cwiczenia z mel b .
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 11:13   #798
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Cytat:
Napisane przez blanche_ Pokaż wiadomość
Poza tym są ćwiczenia których nienawidzi się zawsze - ja np. burpee i mountainclimbers. Najgorsze ever, fujka.

Wagi nie podam za chiny, prędzej wymiary
hahah to podaj jaki masz cel

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

u mnie tak to wygląda:

jest/ walczę o
wzrost 166 cm
waga 56 kg / 52kg
pas 72 cm / 68 cm
biodra 98 cm /95 cm
udo 57 cm /54 cm

Co prawda i tak bardziej w ćwiczeniach chodzi mi o rozruszanie ciała po 8 godzinnym siedzeniu przy biurku ale jakbym zeszła do tych wymiarów byłabym przeszczęśliwa

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Ja mam 156 cm wzrostu,zaczynalam od 58kg aktualnie mam 54,5 kg . Cwicze od wrzesnia . Caly wrzesien intensywnie na rowerze stacjonatnym ,aktualnie skrocilam czas ale dolozylam cwiczenia z mel b .
4 kg od września ??? no brawo
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 11:20   #799
blanche_
Rozeznanie
 
Avatar blanche_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 657
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Jestem mniejsza i ważę dużo więcej
Wymiary mam z końca września, teraz mam @ i wszystko spuchnietę

talia 68
biodra 97
udo 55
biust 88

Docelowo zależy mi na kilku cm mniej w talii i udzie, a te niestety u mnie idą ostatnie. Więc tak z -3/4 kg potrzebuje jeszcze.

@Anuszka9 strasznie dużo zeszło w dość krótkim czasie, co robisz z dietą? Na rowerku robiłaś interwały czy normalnie?
__________________
“The church is close, but the road is icey. The bar is far, but I will walk carefully.”
Blog
blanche_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-18, 17:03   #800
loonah
Raczkowanie
 
Avatar loonah
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 81
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Ja mam 156 cm wzrostu,zaczynalam od 58kg aktualnie mam 54,5 kg . Cwicze od wrzesnia . Caly wrzesien intensywnie na rowerze stacjonatnym ,aktualnie skrocilam czas ale dolozylam cwiczenia z mel b .


Anuszka a jak długie robiłaś te sesje na rowerku?



Andziasi ja to z Twoimi wymiarami byłabym już 3kg za metą szczęścia ale zasłużyłaś sobie przez te lata!



Moje wymiary z 14 października przy wzroście 167

waga 67.7

talia 77

brzuch 92

biodra 104.5

uda 60.5



Tak naprawdę to chcę po prostu ujrzeć na wadze "5" z przodu 😜
__________________
W drodze do celu
69.1 - 68 - 67 - 66.9 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60
loonah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 17:28   #801
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Jeśli chodzi o rower to zaczynałam od 10min a z czasem doszłam do 30 i tyle ćwiczyłam w połowie czasu zawsze zwiększałam sobie obciążenie i zwiększałam tempo .Z tego co pamiętam to moje największe osiągnięcie to spalenie jednorazowo 450kcal a tak normalnie to spalam po 250-350kcal .
Jeśli chodzi o dietę to nie mam specjalnej, ograniczyłam słodycze, pije 2-3razy dziennie herbate zielona, jadam ciemne pieczywo no i ostatni posiłek 3 godz prze spaniem tyle.
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 18:02   #802
okapi
Rozeznanie
 
Avatar okapi
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 623
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

A ja się pochwalę! Niecały miesiąc temu postanowiłam się przełamać i zacząć chodzić na basen. Stresowałam się bardzo z dwóch powodów - po pierwsze jak to mam paradować w kostiumie wśród ludzi i po drugie - nie pływałam od gimnazjum i pewnie wszyscy będą się śmiać. Kupiłam sobie karnecik 1200min, który właśnie kończę i jestem bardzo zadowolona. Nie poleciało dużo w centymetrach, ale wizualnie jest duża różnica. Szczególnie na ramionach i plecach - jeszcze ze dwa miesiące i pewnie całkiem pozbędę się galarety i fałdek tłuszczu na łopatkach. Przez kilka pierwszych wejść faktycznie nie szło mi zbyt zgrabnie, ale teraz pływam już ładnie grzbietem, klasycznym i trochę kraulem, nawet czasem zrobię ładny nawrót Teraz dla odmiany zrobię sobie miesiąc biegania, a potem pewnie kupię kolejny karnet.

Ale i tak największa satysfakcja jest z tego, że na początku to ja schodziłam wszystkim z drogi i byłam wyprzedzana, a teraz ludzie sami do mnie zagadują żebym sobie płynęła przed nimi, bo oni to wolno xD
okapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 19:36   #803
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

okapi

chyba nic tak nie cieszy jak postępy

ja na basen chodzę od lat ale tylko w sezonie zimowym . I nie jestem urodzonym pływakiem bo trochę boję się wody tzn. wszystko jest dobrze dopóki woda mi do ust albo nosa nie dostaje dlatego też pływam tylko żabką z głową na powierzchni i trochę na plecach. Śmiejemy się z koleżanką że pływamy jak żmije z głowami nad wodą U mnie przez to jedynie co to postęp jest kondycyjny no a od 2-3 lat z koleżanką latamy też na saunę tzn. 10 min pływania i 10 sauny i tak przez godzinkę

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

5 dzień A6W zaliczony

a jutro właśnie basen z sauną
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 07:23   #804
Sapphirerose
Raczkowanie
 
Avatar Sapphirerose
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 492
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

burpee i mountainclimbers - oj ja też tego nie lubię, ale robię. To podobno najskuteczniejsze ćwiczenia.
Sapphirerose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 13:15   #805
lena2601
Raczkowanie
 
Avatar lena2601
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 227
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

No i miarka się przebrała...
przymierzałam sukienkę na sylwestra, w której byłam 2 lata temu na weselu i która wtedy lekko spadała teraz no cóż brakuje jakieś 10-12 cm do zapięcia
załamka totalna
mam 2 miesiące, aby coś z tym zrobić... lepiej wyglądałam 6 miesięcy po porodzie niż teraz

Sapphirerose - jakie efekty po ćwiczeniach z Natalią?

moje wymiary to:

wzrost - 170
waga 67 kg
brzuch - 90 cm
bodra - 93 cm
udo - 56 cm

marzy mi się waga 55 kg

Edytowane przez lena2601
Czas edycji: 2015-10-24 o 21:40
lena2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 14:58   #806
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Wracam do Was ide biegac !
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 16:40   #807
loonah
Raczkowanie
 
Avatar loonah
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 81
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Ciężkie dni nadchodzą - przeziębienie i @... Ehhh! Mam ochotę na orbitrek wieczorny ale czy się dzisiaj na nim nie uduszę??? :P
__________________
W drodze do celu
69.1 - 68 - 67 - 66.9 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60
loonah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 22:24   #808
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4 689
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Dzień 13 wyzwania za mną.
Rozgrzewka z Mel B + 10 minutowy trening ramion z Mel B + 10 minutowy trening brzucha z Mel B + 10 minutowy trening nóg z Mel B + ćwiczenia rozluźniające z Mel B.
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 23:12   #809
lena2601
Raczkowanie
 
Avatar lena2601
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 227
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

dzień 1 wyzwania
właśnie skończyłam trening A1 udało się zrobić 3 serie
mimo, że jest już późno mam w sobie dużo energii

Edytowane przez lena2601
Czas edycji: 2015-10-19 o 23:14
lena2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 06:26   #810
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

kombinacja PLANK + 6 dz. A6W zaliczony wczoraj przed basenem i sauną


dzisiaj w planach A6W, smukłe uda + boczki no i kijki a jak dziewczyny będą miały lenia na kijki to dorzucę sobie coś jeszcze może ramiona albo oribiego

a wiecie co, oglądałam zdjęcia z 2008 r i powiem Wam że już zapomniałam że tak fajnie sobie wyglądałam. Szkoda tylko że nie mam zdjęcia w kostiumie z tego okresu Wtedy właśnie ważyłam 52kg także walczę znów o to Co prawda już raz zaczynałam próbę odchudzania (ćwiczeniami) i tak średnio mi to wyszło ale wtedy nie oglądałam tych zdjęć A teraz to chyba wrzucę na tapetę w lapku żeby widzieć jak było ładnie i mogę znów tak taki własny motywator sobie zrobię
a co trochę narcyzmu jeszcze nikomu nie zaszkodziło
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-01 10:26:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:19.